Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-09, 10:03   #1051
elize07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 26
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

a ja mam pytanie dotyczące płatności... właśnie zamawiam krem w aptece hygieia, wybrałam płatność przelewem i odbiór własny w aptece, zamówienie przyjęto do realizacji tylko nie wiem kiedy mam przelać pieniądze: już, czekać aż zrealizują czy jeszcze inaczej?
elize07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 10:50   #1052
513900e90b83d91c2e26787f916d5639aed43c42
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 319
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Cytat:
Napisane przez elize07 Pokaż wiadomość
a ja mam pytanie dotyczące płatności... właśnie zamawiam krem w aptece hygieia, wybrałam płatność przelewem i odbiór własny w aptece, zamówienie przyjęto do realizacji tylko nie wiem kiedy mam przelać pieniądze: już, czekać aż zrealizują czy jeszcze inaczej?
Im szybciej dokonasz przelewu tym szybciej (oczywiście po zaksięgowaniu wpłaty na ich koncie) będziesz mogła odebrać zamówione kosmetyki.
513900e90b83d91c2e26787f916d5639aed43c42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 20:25   #1053
AnkaFranka
Rozeznanie
 
Avatar AnkaFranka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 591
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

chciałam pochwalić aptekę gemini
kupuję u nich już od jakiegoś czasu (mają fajne ceny miceli biodermy), a ostatnio w ramach rekompensaty za drobne niedogodności przy przesyłce dołożyli mi ...... cały wymiar kremu eucerin, tabletki inneov i masę próbek svr, aż byłam w szoku, pierwszy raz się z takim, AŻ takim, podejściem spotkałam
AnkaFranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 21:42   #1054
Migdał
Rozeznanie
 
Avatar Migdał
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 572
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

A ja muszę niestety zameldować, że polecana przeze mnie wcześniej apteka- centrum mnie lekko zawiodła Zrobiłam ostatnio u nich zamówienie- co prawda mniejsze niż dotychczas, ale wciąż spore (ponad 300 zł)- dostałam jedynie kostkę mydła avene dołożoną przez producenta do filtra i mini szampon suchy tez dołożony przez klorane do szamponu. Ani jednej próbki, ani jednej miniaturki oprócz tego- co mnie oczywiście niemile zaskoczyło Poza tym ceny tam ostatnio ostro skoczyły w górę- diroseal za który ledwo co płaciłam 55 zł kosztuje teraz 66 podkłady avene też zdrożały. Generalnie narazie mam zapas filtrów i micel, a jak się skończą to rozglądam się za inną apteką

Jeszcze muszę dodać, że jeszcze nigdy nie wyrobili się z wysyłką w ciągu "maksymalnie 3 dni roboczych" - przy czym, jak robiłam b. duże zamówienia to byłam bardziej wyrozumiała- ale okazuje się, że z mniejszymi też im długo schodzi.

Edytowane przez Migdał
Czas edycji: 2010-01-13 o 21:44 Powód: dopisek
Migdał jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 10:00   #1055
Sahira
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 668
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Polecam aptekę internetową Eskulap. Kupiłam tam niedawno m.in. 2 płyny micelarne Sensibio za 38 zł (promocja2x250ml), serum Flavo c za 48 zł. To naprawdę dobre ceny w porównaniu do aptek, w których wcześniej kupowałam kosmetyki (Lekolandia, Apteka-Centrum). Dostałam sporo próbek - Vichy, SVR, LRP, ale poprosiłam o nie. Troszkę dłużej czekałam na przesyłkę - w sumie jakis tydzień, ale było warto.

---------- Dopisano o 11:00 ---------- Poprzedni post napisano o 10:55 ----------

Sprawdziłam i mają jeszcze ten płyn w promocji. Nie ma za to Flavo C. Zapomniałam dodać, że paczka była bardzo dobrze zapakowana. I wybór w aptece jest duży. Ogólnie widzę, że większość kosmetyków jest tańszych w porównaniu ze znanymi mi aptekami.
Sahira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 09:11   #1056
Malina666
Raczkowanie
 
Avatar Malina666
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 303
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

witam was
chcialabym sie cos dowiedziec o tej aptece
http://www.superapteka.pl/
mzoe ma ktos aktualny nr tel bo probuje sie z nimi skontaktowac i wogole totalana cisza
Malina666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 10:50   #1057
Bruja
Rozeznanie
 
Avatar Bruja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: ciemna strona księżyca
Wiadomości: 721
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Cytat:
Napisane przez Malina666 Pokaż wiadomość
witam was
chcialabym sie cos dowiedziec o tej aptece
http://www.superapteka.pl/
mzoe ma ktos aktualny nr tel bo probuje sie z nimi skontaktowac i wogole totalana cisza
Raczej się nie dodzwonisz, apteka stacjonarna która obsługiwała ten serwis jest już chyba zamknięta. Jak wejdziesz w podany przez siebie link zobaczysz czerwono-żółty banner mówiący o "bronieniu apteki przed zamknięciem" - to właśnie o nich.
Przedwczoraj przejeżdżałam autobusem koło apteki, i wydaje mi się (choć spojrzałam w ostatniej chwili i mogłam źle zauważyć), że jest tam już właśnie zamknięte i będą ją jednak likwidować.
__________________
Kot składa się z:
materii, antymaterii i fanaberii
Bruja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-04, 11:04   #1058
Malina666
Raczkowanie
 
Avatar Malina666
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 303
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

a no wlasnie tak myslalam dzieki za info
Malina666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 23:20   #1059
Caffarrena
Przyczajenie
 
Avatar Caffarrena
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 22
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Cytat:
Napisane przez Sahira Pokaż wiadomość
Polecam aptekę internetową Eskulap. Kupiłam tam niedawno m.in. 2 płyny micelarne Sensibio za 38 zł (promocja2x250ml), serum Flavo c za 48 zł. To naprawdę dobre ceny w porównaniu do aptek, w których wcześniej kupowałam kosmetyki (Lekolandia, Apteka-Centrum). Dostałam sporo próbek - Vichy, SVR, LRP, ale poprosiłam o nie. Troszkę dłużej czekałam na przesyłkę - w sumie jakis tydzień, ale było warto.

---------- Dopisano o 11:00 ---------- Poprzedni post napisano o 10:55 ----------

Sprawdziłam i mają jeszcze ten płyn w promocji. Nie ma za to Flavo C. Zapomniałam dodać, że paczka była bardzo dobrze zapakowana. I wybór w aptece jest duży. Ogólnie widzę, że większość kosmetyków jest tańszych w porównaniu ze znanymi mi aptekami.
Też polecam Aptekę Eskulap - balsam-krem A-Derma Exomega 400ml w rewelacyjnej cenie 27,99, Diroseal 36,50, Avene Antirougeurs Riche/Legere 39,99. Do tego otrzymałam masę próbek , o które dyskretnie poprosiłam w komentarzu. Odbiór osobisty, więc zamówienie odebrane następnego dnia od złożenia.



---------- Dopisano o 00:20 ---------- Poprzedni post napisano o 00:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Migdał Pokaż wiadomość
A ja muszę niestety zameldować, że polecana przeze mnie wcześniej apteka- centrum mnie lekko zawiodła Zrobiłam ostatnio u nich zamówienie- co prawda mniejsze niż dotychczas, ale wciąż spore (ponad 300 zł)- dostałam jedynie kostkę mydła avene dołożoną przez producenta do filtra i mini szampon suchy tez dołożony przez klorane do szamponu. Ani jednej próbki, ani jednej miniaturki oprócz tego- co mnie oczywiście niemile zaskoczyło Poza tym ceny tam ostatnio ostro skoczyły w górę- diroseal za który ledwo co płaciłam 55 zł kosztuje teraz 66 podkłady avene też zdrożały. Generalnie narazie mam zapas filtrów i micel, a jak się skończą to rozglądam się za inną apteką

Jeszcze muszę dodać, że jeszcze nigdy nie wyrobili się z wysyłką w ciągu "maksymalnie 3 dni roboczych" - przy czym, jak robiłam b. duże zamówienia to byłam bardziej wyrozumiała- ale okazuje się, że z mniejszymi też im długo schodzi.
Aktualnie Diroseal w Eskulapie - 36,50
Caffarrena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 13:06   #1060
fossa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: na prawo od wisły
Wiadomości: 1 876
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

dziewczyny mam pytanie o apteke GEMINI
przelew zrobiony w poniedzialek a status "zaplacone" dalej brzmi "nie",
napisalam do nich ze wplata juz powinna byc zaksiegowana ale tez mi nic nie odp.

Czy oni maja takie wolne tempo czy nie aktualizuja tych danych o stanie transakcji ? Martwie sie nie chce czekac na leki 2 tygodnie
fossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 18:23   #1061
Baska1979
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 63
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Jeśli chodzi o aptekę z kosmetykami to chyba najlepsze co można zaproponować to super pharm, bo to sklep z kosmetykami połączony z apteką. Wprawdzie w aptekach sieci s-p można dostać normalne leki, na receptę tudzież inne.. to jest ona dodatkowo wyposażona w wiele dobrych i specjalistycznych kosmetyków. I nie trzeba ryzykować kupowaniem przez internet. Poza tym.. co ważne, jest tanio

Edytowane przez Baska1979
Czas edycji: 2010-03-07 o 18:24
Baska1979 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-08, 12:31   #1062
Bruja
Rozeznanie
 
Avatar Bruja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: ciemna strona księżyca
Wiadomości: 721
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Cytat:
Napisane przez Baska1979 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o aptekę z kosmetykami to chyba najlepsze co można zaproponować to super pharm, bo to sklep z kosmetykami połączony z apteką. Wprawdzie w aptekach sieci s-p można dostać normalne leki, na receptę tudzież inne.. to jest ona dodatkowo wyposażona w wiele dobrych i specjalistycznych kosmetyków. I nie trzeba ryzykować kupowaniem przez internet. Poza tym.. co ważne, jest tanio
Ten wątek jest na temat aptek internetowych, na temat stacjonarnych jest osobny. Już drugi raz w wątku zupełnie nie na temat (w wątku dot. rossmanna również) wypowiadasz się o SP, pisząc jak to tam jest cudnie i tanio (mimo, że wcale tak nie jest). Reklama na wizażu jest płatna, wiesz?
__________________
Kot składa się z:
materii, antymaterii i fanaberii
Bruja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 12:35   #1063
Laminka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 35
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Baska1979 - bardzo lubie promocje w superpharm, naprawde mozna znalezc super okazje. Najczesniej korzystam z tanszych kremow la roche , ktore sa dostepne tylko w aptekach. Moze wysle dzisiaj tam swojego mezczyne . Dostalyscie moze juz dzisiaj cos z okazji dnia kobiet?
Laminka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 12:36   #1064
201604211128
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 701
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Dziewczyny zainfekowałyście mnie tym eskulapem - Toleriane krem będę musiała za niedługo kupić i szukam poza all niedrogiej oferty.
Póki co polecam Aquavitae - może nie są najtańsi ale obsługa zamówień i szybkość przesyłki pierwsza klasa
201604211128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-19, 18:52   #1065
201604131205
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 135
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

To ja napisze swoje wrażenie z zakupów w Ecopharm. Kupowałam tam m.in Diacneal w promocji za 29zł ( chyba nadal jest) i chciałam wziąć 2 tubki bo tani; ale że opakowanie starcza na długo to wysłałam mejla z zapytaniem o datę ważności, by wiedzieć czy zdążę go zużyć. Odpowiedź dostałam ze ważny do polowy 2011; gdy paczka przyszła to okazało się ze termin przydatności to 09.2010. Zdenerwowało mnie takie wprowadzanie w bład, napisałam im mejla w tej sprawie, dostałam odpowiedź, że przepraszają i że w takim wypadku doślą mi opakowanie kremu o dłuższej dacie ważności. Mineły 2 tyg, i nic, przesyłki nie widać. Także sklepu nie polecam, choć przyznaje, że ta cała sytuacja tyczy się tylko 1 produktu, kupowałam tam kilka rzeczy i co do reszty nie mam zastrzeżeń.
201604131205 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-19, 18:59   #1066
Aerith
Organizatorka
 
Avatar Aerith
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 924
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Cytat:
Napisane przez astray Pokaż wiadomość
To ja napisze swoje wrażenie z zakupów w Ecopharm. Kupowałam tam m.in Diacneal w promocji za 29zł ( chyba nadal jest) i chciałam wziąć 2 tubki bo tani; ale że opakowanie starcza na długo to wysłałam mejla z zapytaniem o datę ważności, by wiedzieć czy zdążę go zużyć. Odpowiedź dostałam ze ważny do polowy 2011; gdy paczka przyszła to okazało się ze termin przydatności to 09.2010. Zdenerwowało mnie takie wprowadzanie w bład, napisałam im mejla w tej sprawie, dostałam odpowiedź, że przepraszają i że w takim wypadku doślą mi opakowanie kremu o dłuższej dacie ważności. Mineły 2 tyg, i nic, przesyłki nie widać. Także sklepu nie polecam, choć przyznaje, że ta cała sytuacja tyczy się tylko 1 produktu, kupowałam tam kilka rzeczy i co do reszty nie mam zastrzeżeń.
a to mendy
ale cena Diacneala faktycznie zachecajaca

ja moge ponownie pochwalic Esculapa. Kolejne zamowienie, probki podkladow o ktore prosilam (chyba 10) no i ogolnie siwetna obsluga- kontakt, wszystko pieknie zapakowane.

Polecam!
__________________
zakupy
rozliczenia

zamówienia zagraniczne




Nie wiesz, nie wiesz, nie rozumiesz nic.
Aerith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 17:03   #1067
arat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 269
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Cytat:
Napisane przez spioch7 Pokaż wiadomość
Mam takie zapytanie kupilam produkty w ☠☠☠☠☠☠☠ (pierwszy raz). Wybrałam odbior w aptece i platnosc tez. Aktualny status to : Opuscilo hurtownie moje pytanie brzmi jaki bedzie status ze mozna juz odebrac? Moze to glupie ale martwie sie ze przegapie.
Gdy zamówienie jest gotowe do odbioru, status brzmi Jest w aptece.
arat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 17:05   #1068
spioch7
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: to zależy gdzie w danym momencie jestem;D
Wiadomości: 1 038
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Cytat:
Napisane przez arat Pokaż wiadomość
Gdy zamówienie jest gotowe do odbioru, status brzmi Jest w aptece.

Dziekuje
spioch7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-22, 08:58   #1069
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

ja to ostatnio uzależniłam się od zakupów w http://perfectfresh.com .
tanio, szybka wysyłka i niebywale miła obsługa, w tym szybkie odpowiedzi na zapytania
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-22, 14:11   #1070
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Cytat:
Napisane przez Caffarrena Pokaż wiadomość
Też polecam Aptekę Eskulap - balsam-krem A-Derma Exomega 400ml w rewelacyjnej cenie 27,99, Diroseal 36,50, Avene Antirougeurs Riche/Legere 39,99. Do tego otrzymałam masę próbek , o które dyskretnie poprosiłam w komentarzu. Odbiór osobisty, więc zamówienie odebrane następnego dnia od złożenia.

Też polecam apteke ESKULAP , bardzo tanio , szybko - wczoraj rano zapłaciłam , dzisiaj kurier przywiózł . Dobrze zapakowane , masa próbek tych co chciałam
Ale jest jeden haczyk , mieszkam w Krakowie więc wybrałam się do apteki osobiście a tam ceny duuużo wyższe niż w necie . Po prostu trzeba najpierw zamówić przez net , potem odebrać w aptece lub czekać na kuriera .Od 250 zł wysyłka gratis .

Mnie skusiło to cudo na celulit
http://www.aptekaeskulap.pl/lierac-m...ta-p-4339.html

nigdzie taniej nie znalazłam , inne kremy które kupiłam też były duuużo tańsze

Edytowane przez Natalia 1
Czas edycji: 2010-04-22 o 14:24
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-24, 13:15   #1071
kashin
Raczkowanie
 
Avatar kashin
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bruksela
Wiadomości: 413
GG do kashin
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

A ja dołączę do zwolenniczek Apteki Słonik. Złożyłam zamówienie na niewiele ponad 100 zł i dostałam sporo próbek (Avene, Elleksir, Galenic...). Przesyłka była szybka, a obsługa bardzo miła (wykonałam telefon w sprawie glinki Argiletz). No i najważniejsze - ceny. Diroseal i Antirougeurs Avene są w tej chwili w promocyjnej cenie. Dostalam też żel do mycia Ziaja calma, który jest dla mnie ostatnio ciężko dostępny A micel Spa Ziaji był tańszy niż w Rossmannie.
Część kosmetyków na stronie jest niedostępna - obok produktu jest informacja, aby zadzwonić. Wyjaśniono mi, że nie ma tych produktów, ale nie usuwają ich, bo mają nadzieję, że się pojawią
Pięć gwiazdek
__________________
Lord, help me be the person my dog thinks I am...
kashin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-21, 10:11   #1072
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

2 lata zamawiam w Eskulapie, ale chyba się na nich obrażę. Dalej ceny mają niziutkie, ale realizacja ostatnio coraz dłużej trwa (ostatnio czekałam 5 dni), a i próbki słabe - mimo dużych zamówień (dla sporej częsci rodziny) albo nie dostaję wcale, ale nie pasujące - ani do zamówienia ani do moich życzeń. Ostatnio trafiła mi się tylko próbka filtra dla niemowląt - w zamówieniu nie było nic dla dzieci. Nie zamawiam dla próbek, ale fajnie było jak coś dodawali - zawsze mogłam coś nowego wypróbować. Bardziej mnie ten dłuższy czas oczekiwania wkurza.
Zamawiałam też z ziko, ale niestety zlikwidowali pasujące mi miejsce odbioru.
Macie jakieś nowe apteczne odkrycia?

Edytowane przez alkaxy
Czas edycji: 2012-06-21 o 11:31
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-07, 11:15   #1073
gosiaosa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 26
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Dziewczyny, a korzystałyście kiedyś z tej apteki? - http://www.tanie-leczenie.pl/
Obczaiłam, że mają fajne promocje, ale jeszcze nie miałam okazji korzystać.
gosiaosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-07, 18:14   #1074
Alassiel_
Raczkowanie
 
Avatar Alassiel_
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 79
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Cytat:
Napisane przez AnkaFranka Pokaż wiadomość
chciałam pochwalić aptekę gemini
kupuję u nich już od jakiegoś czasu (mają fajne ceny miceli biodermy), a ostatnio w ramach rekompensaty za drobne niedogodności przy przesyłce dołożyli mi ...... cały wymiar kremu eucerin, tabletki inneov i masę próbek svr, aż byłam w szoku, pierwszy raz się z takim, AŻ takim, podejściem spotkałam

A ja właśnie chciałam ją wszystkim odradzić.
Koszmarnie długa "realizacja" zamówienia.
Złożone na początku czerwca (płatność za pobraniem więc nie mieli na co czekać) w połowie miesiąca po kilku moich telefonach i nadal braku realizacji, zrezygnowałam. Dzień później zadzwoniła do mnie pani z Gemini by mnie poinformować, że zamówienie jest gotowe prawie ale brakuje 3 kremów (a tylko dla nich złożyłam u nich zamówienie) i co ma zrobić... przecież zamówienie anulowałam dzień wcześniej. Ogólnie straciłam 3 tygodnie na przepychanki i czekanie na kremy, których nie mieli, mimo, że w dniu gdy zamówienie składałam i potem również cały czas widniały w sklepie jako dostępne :conf used: Jak dla mnie dno...

Polecam za to aptekę Hygieia i alleco.pl obie mają możliwośc odbioru osobistego w punkcie bez dodatkowych opłat. Ceny niskie (zależy czego szukamy) ale ostatnio w Alleco kupowałam np. Ystheal w cenie allegrowej, bez kosztów wysyłki , dostałam gratis próbkę 5ml filterka. W Hygiei nic nie dorzucają a tyle już zamawiałam razy ale za to nawet tanio no i mam ich pod samym nosem.

Edytowane przez Alassiel_
Czas edycji: 2012-08-07 o 18:16
Alassiel_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-22, 10:06   #1075
Caffarrena
Przyczajenie
 
Avatar Caffarrena
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 22
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Venavita zawiesiła działaność internetową od dnia 21.11.2012.
ktoś wie dlaczego???
Caffarrena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-22, 14:41   #1076
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Apteka Gemini - potwierdzam - strasznie długi czas realizacji zamówienia. Ale jak komuś nie zależy na czasie, to może spróbować zamawiać, bo mają całkiem fajne ceny. Ja kupiłam np. Elancyl na rozstępy 400ml za 79zł, więc taniej jak na All.
Pochwalę też Alleco.pl - akurat szukałam rzeczy i tylko u nich dostałam. Odbiór osobisty, więc koszt przesyłki odpada. Szybka realizacja zamówienia.
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-07, 11:51   #1077
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

No to i ja swoje trzy grosze dorzucę
Szukałam kremu Sanoflore i znalazłam w aptece odnowa

Na dzień w którym szukałam mieli najniższa cenę i fajny gratis, zaskoczyli natomiast jakością i szybkością obsługi. Zamówienie zrobione w niedzielę wieczorem (płatność kartą kredytową), wysyłka w poniedziałek rano, we wtorek miałam już awizo.
Od razu po wysyłce mail z informacją, że wysłali, podanym numerem przesyłki i informacją, żeby jeśli w 2-3 dni nie dojdzie, dzwonić na pocztę i dopytać czy aby listonosz nie zawieruszył się z awizem

Ogólnie bardzo pozytywne wrażenie i polecam
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-08, 13:25   #1078
arat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 269
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
No to i ja swoje trzy grosze dorzucę
Szukałam kremu Sanoflore i znalazłam w aptece odnowa

Na dzień w którym szukałam mieli najniższa cenę i fajny gratis, zaskoczyli natomiast jakością i szybkością obsługi. Zamówienie zrobione w niedzielę wieczorem (płatność kartą kredytową), wysyłka w poniedziałek rano, we wtorek miałam już awizo.
Od razu po wysyłce mail z informacją, że wysłali, podanym numerem przesyłki i informacją, żeby jeśli w 2-3 dni nie dojdzie, dzwonić na pocztę i dopytać czy aby listonosz nie zawieruszył się z awizem

Ogólnie bardzo pozytywne wrażenie i polecam
Swego czasu też byłam z nich zadowolona. Ale tylko do dnia, w którym otrzymałam olejek innej firmy, niż podany w opisie na stronie sklepu (a tylko na takim mi zależało). Oczywiście mogłam go zwrócić, ale (1) nikt w sklepie nie wpadł na pomysł, żeby się ze mną skontaktować PRZED wysłaniem mi produktu niezgodnego z zamówieniem i (2) nie zaproponowano mi ŻADNEJ rekompensaty (zniżki, dodatkowych próbek czy czegoś w tym rodzaju) za kłopot.

Nie zamierzam więcej tam zamawiać i ryzykować, że otrzymam inny produkt, a potem będę musiała tracić czas i nerwy na odsyłanie.
arat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-09, 10:35   #1079
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Hmm... o ile przesłać inny mogli przez pomyłkę, to też uważam, że powinni zaproponować odsyłkę na swój koszt i oczywiście wysyłkę właściwego
A swoją drogą co Ci zaproponowali?
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-09, 15:04   #1080
maleeva
Raczkowanie
 
Avatar maleeva
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 150
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Ktoś zamawiał produkty z tej apteki?:

http://www.apteka-zdrowie.eu/

Przykładowo kosmetyki Caudalie kosztują tam kilkadziesiąt złotych mniej niż w innych aptekach, serum jest tańsze, aż o 85 złtrochę mnie dziwi aż tak niska cena.
maleeva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-06 11:15:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:34.