Trądzik -wątek zbiorczy -przeczytaj zanim założysz nowy wątek ! - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-25, 09:56   #481
Permitame
Raczkowanie
 
Avatar Permitame
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 50
Dot.: Trądzik -wątek zbiorczy -przeczytaj zanim założysz nowy wątek !

Już się go pytam.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Permitame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-25, 10:30   #482
bananowyew
Raczkowanie
 
Avatar bananowyew
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: HollyŁódź
Wiadomości: 212
Dot.: Trądzik -wątek zbiorczy -przeczytaj zanim założysz nowy wątek !

Dziewczyny, macie przy swoim trądziku takie zmiany, że jak wyciśniecie to nie leci wam ropa ale krew? :/ Albo tak pryszcz sam nie może się zdecydować czy jest w środku, czy jednak nie i wychodzi taka buba....
Wągrów na nosie i brodzie oczywiście też mam sporo, a od pewnego czasu (jak odstawiłam Duac i Differin) mam bolące podskórne gule, które siedzą w tej twarzy i ani im się myśli wyjść na zewnątrz, więc jak ktoś przejechałby ręką po moim policzku (o dziwo jeden jest ładny, drugi ma dużo zmian) to twarz mam strasznie chropowatą. No i jeszcze te blizny... Jeśli chodzi o twarz to za każdym razem jak patrzę w lustro jestem bliska załamaniu się, bo nawet pod makijażem wszystko widać :/
__________________
Mój "próżny" blog - Mrs Vain
A od niedawna również na youtubie

Edytowane przez bananowyew
Czas edycji: 2014-02-25 o 10:31
bananowyew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-25, 10:37   #483
Permitame
Raczkowanie
 
Avatar Permitame
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 50
Dot.: Trądzik -wątek zbiorczy -przeczytaj zanim założysz nowy wątek !

Miałam to samo co Ty. Jeszcze raz powtórzę, kosmetyczka jednak zadziałała u mnie cuda. Miałam trądzik wewnątrz, zewnątrz - czyli wulkany, oraz blizny. W tej chwili wystarczy u mnie mało podkładu - rownam tylko koloryt skóry. Nie ma trądziku


Ps. Tej maski na wagry niestety mój chłopak nie pamięta.
Permitame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-25, 10:42   #484
bananowyew
Raczkowanie
 
Avatar bananowyew
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: HollyŁódź
Wiadomości: 212
Dot.: Trądzik -wątek zbiorczy -przeczytaj zanim założysz nowy wątek !

Ale tylko na twarzy? Zauwazylam ze u mnie zmiany pojawiaja sie tez na ramionach i troche na dekolcie. Fakt faktem inne niz na twarzy ale mimo wszystko. U deramtologa to bralam chyba wszystko mozliwe poza izotekiem, a do kosmetyczki jednak boję się pojsc w obawie ze spieprzy mi cos na twarzy i bede musiala i tak sie ratowac dermatologiem.
__________________
Mój "próżny" blog - Mrs Vain
A od niedawna również na youtubie
bananowyew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-25, 10:52   #485
Permitame
Raczkowanie
 
Avatar Permitame
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 50
Dot.: Trądzik -wątek zbiorczy -przeczytaj zanim założysz nowy wątek !

To jest jakiś stereotyp kosmetyczki. Ona wie jak wyciskac Ci pryszcze w sposób, żeby nie pozostały blizny.
Pójdź do sprawdzonej kosmetyczki. Nie eksperymentuj. Borykalam się 7 lat z tradzikiem i nie widziałam lepszych efektów jak od niej. Oczyszczanie średnio co miesiąc, teraz rzadziej bo mam mniej zmian i będę miała mikrodermabrazje. Oczyszczanie jest nieprzyjemne ale dla takich efektów mogłabym tam siedzieć milion godzin.
Polecam. I zimnymi porami jak jesien-zima-wiosna, warto robić kwasy. Ale to sama kosmetyczka zaproponuje Ci takie leczenie odpowiednie do Twojej skóry.
Wydalam mnóstwo kasy na dermatologa i leki od niego, a w sumie mogłam za ta sama cenę zacząć efektywne leczenie u kosmetyczki...
Permitame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-25, 11:59   #486
bananowyew
Raczkowanie
 
Avatar bananowyew
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: HollyŁódź
Wiadomości: 212
Dot.: Trądzik -wątek zbiorczy -przeczytaj zanim założysz nowy wątek !

No właśnie muszę poszukac kogoś kto zna się na rzeczy, bo jest koło mnie kilka kosmetyczek... ale bałabym się do nich pójść mimo wszystko. Na dermatologa niestety wydaje się fortunę, a poprawy jak nie było tak nie ma a trądzik mam też od około 7 lat jak nie więcej. Teraz pewnie jakbym poszła znowu bym dostała jakieś kremy czy maść, a na lato nie chce ze swoją twarzą kombinować, bo będzie jeszcze gorzej.
__________________
Mój "próżny" blog - Mrs Vain
A od niedawna również na youtubie
bananowyew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-25, 12:29   #487
Permitame
Raczkowanie
 
Avatar Permitame
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 50
Dot.: Trądzik -wątek zbiorczy -przeczytaj zanim założysz nowy wątek !

Znam to. Latem najgorzej bo gorąco. I mnie latem zawsze wypryskuje taka uroda tłustej cery kochana.
Zrobisz jak uważasz, ale ja tylko daje rady od siebie, które mi pomogły
Całuski
Permitame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-26, 11:50   #488
Rooooma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Mosina
Wiadomości: 101
Dot.: Trądzik -wątek zbiorczy -przeczytaj zanim założysz nowy wątek !

[QUOTE=Permitame;45323124]Znam to. Latem najgorzej bo gorąco. I mnie latem zawsze wypryskuje taka uroda tłustej cery kochana.


Dokładnie cera tłusta jest trudną do piegnacji cera zwłaszcza jeśli dodatkowo jest przesuszona i wystepuja zmiany tradzikowe, stany zapalne.

Ja początkowo chodziłam do kosmetyczki na manualne oczyszczanie. jednak moj problem pojawił sie gdy zaczełam studiować naislił się stres i automatycznie pojawił sie tradzik. i wtedy musiałam do dermatologa sie udać, brałam tabletki niestety nie mogłam wtedy mieć zabiegów z powodu przyjmowanych tab, ale powiem wam ze swietnie spisuja się kwasy...wiem c jaka jest opinia "nie rob tego! skora bedzie odchodzic ci platami itp" praca z kwasmi wymaga wiedzy. nie umiejetnie zrobiony zabieg moze miec fatalne skutki, ale tez klientki nie przestrzegaja sie do zalecen po zabiegu np chodza na solarium co jest absolutne zakazane ( pojawic sie moga plamy, przebarwienia) korzystanie z sauny, tez nalezy pamietac przy kuracji antybiotykowej nie mozna miec wykonanego kwasu.
reasumujac tak jestem zdania ze zabieg z kwasami daje rewelacyjne efekty
__________________
Roma

24.03.2008

26.12.2013

22.08.2014
Rooooma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-26, 17:24   #489
Marcusia
Rozeznanie
 
Avatar Marcusia
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 786
Dot.: Trądzik -wątek zbiorczy -przeczytaj zanim założysz nowy wątek !

bananowyew Kieruj się do gabinetu kosmetycznego, nie salonu. W gabinecie pracuje osoba po studiach (5lat) a w salonie Pani po kursie...
__________________
Myśl pozytywnie i częściej się uśmiechaj!
Marcusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-26, 20:31   #490
Permitame
Raczkowanie
 
Avatar Permitame
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 50
Dot.: Trądzik -wątek zbiorczy -przeczytaj zanim założysz nowy wątek !

Hm. Mną opiekuje się taka 'pani po kursie' już od roku i efekty są świetne.
Co z tego ze kurs - ma dobry sprzęt, wszelkiego rodzaju inne potrzebne do tego materiały, jest czysto, sterylnie, jednorazowe rękawiczki. Tak jak być powinno. A buzię mam o 10000 x lepszą
Permitame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-26, 23:42   #491
bananowyew
Raczkowanie
 
Avatar bananowyew
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: HollyŁódź
Wiadomości: 212
Dot.: Trądzik -wątek zbiorczy -przeczytaj zanim założysz nowy wątek !

Cytat:
Napisane przez Marcusia Pokaż wiadomość
bananowyew Kieruj się do gabinetu kosmetycznego, nie salonu. W gabinecie pracuje osoba po studiach (5lat) a w salonie Pani po kursie...
aaa no widzisz! I to jest klucz do "sukcesu" pewnie Dziękuję!
__________________
Mój "próżny" blog - Mrs Vain
A od niedawna również na youtubie
bananowyew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-27, 07:49   #492
Marcusia
Rozeznanie
 
Avatar Marcusia
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 786
Dot.: Trądzik -wątek zbiorczy -przeczytaj zanim założysz nowy wątek !

Pani po studiach ma wieksze pojecie o tym co robi (nikomu nie ujmując) ale ma zajecia nawet z anatomii jak się nie mylę (nie wiem nie chce mi się tego teraz sprawdzać) i ma kupe zajec z powikłań swoich działań sposobów leczenia itp itd. Chodziłam do Pani po kursie i po studiach też i osobiście sama widziałam ogromną różnice. Zupełnie inne podejście do "pacjenta"
Buziaki
__________________
Myśl pozytywnie i częściej się uśmiechaj!
Marcusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-04, 05:16   #493
asia10933
Rozeznanie
 
Avatar asia10933
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 977
Dot.: Trądzik -wątek zbiorczy -przeczytaj zanim założysz nowy wątek !

możecie się śmiać ale mi na trądzik pomógł zwykły krem BB, wcześniej stosowałam maści kupione w aptece idt a tu proszę zwykły krem. To chyba za dodatek pudru który zasusza
__________________
Facet jest jak burak cukrowy co z tego że słodki jak i tak burak

http://jzabawa11.blogspot.com/
asia10933 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-05, 14:31   #494
o_Khaleesi_o
Zadomowienie
 
Avatar o_Khaleesi_o
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Westeros
Wiadomości: 1 651
Dot.: Trądzik -wątek zbiorczy -przeczytaj zanim założysz nowy wątek !

Czy któraś z was stosowała może kurację Merz Special i czy to miało jakiś wpływ na cerę?
o_Khaleesi_o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-06, 12:37   #495
genau
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 2
Dot.: Trądzik -wątek zbiorczy -przeczytaj zanim założysz nowy wątek !

Potrzebuje porady w sprawie korektora do twarzy:

Moja mama niedlugo zaczyna chemioterapie, ktorej skutkiem ubocznym jest bardzo widoczny tradzik. Szukam zatem jakiegos zacnego korektora, ktory moglby go dobrze zatuszowac. Nie wiem czy jest sens, zeby on mial jakies dzialanie przeciwbaktreryjne, czy cos w tym stylu - nie nastawiam sie na leczenie tradziku, tylko tuszowanie ^^'

Ktoras z Was moze cos polecic?
genau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-08, 15:33   #496
201607111017
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 624
Dot.: Trądzik -wątek zbiorczy -przeczytaj zanim założysz nowy wątek !

Cytat:
Napisane przez genau Pokaż wiadomość
Potrzebuje porady w sprawie korektora do twarzy:

Moja mama niedlugo zaczyna chemioterapie, ktorej skutkiem ubocznym jest bardzo widoczny tradzik. Szukam zatem jakiegos zacnego korektora, ktory moglby go dobrze zatuszowac. Nie wiem czy jest sens, zeby on mial jakies dzialanie przeciwbaktreryjne, czy cos w tym stylu - nie nastawiam sie na leczenie tradziku, tylko tuszowanie ^^'

Ktoras z Was moze cos polecic?
Nyx HD. Dobrze kryje, duza gama kolorow i kosztuje 30 zlotych. Dostepny w Douglasie. Jezeli jest w stanie wydac wiecej- niesamowity Mac prolongwear.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201607111017 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-09, 14:18   #497
Burza_1994
Wtajemniczenie
 
Avatar Burza_1994
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 791
GG do Burza_1994
Dot.: Trądzik -wątek zbiorczy -przeczytaj zanim założysz nowy wątek !

Cytat:
Napisane przez genau Pokaż wiadomość
Potrzebuje porady w sprawie korektora do twarzy:

Moja mama niedlugo zaczyna chemioterapie, ktorej skutkiem ubocznym jest bardzo widoczny tradzik. Szukam zatem jakiegos zacnego korektora, ktory moglby go dobrze zatuszowac. Nie wiem czy jest sens, zeby on mial jakies dzialanie przeciwbaktreryjne, czy cos w tym stylu - nie nastawiam sie na leczenie tradziku, tylko tuszowanie ^^'

Ktoras z Was moze cos polecic?
Ja poleciłabym Collectin 2000. Sama mam bardzo duży trądzik i swojego czasu go używałam. Świetne krycie, bardzo długo się utrzymuje, ja kupiłam w UK za ok. 4f, myślę, że znajdziesz na allegro.
__________________
Pani Kierownik.

Cel: Pani Dyrektor!

Cel osiągnięty połowicznie: Zastępca Dyrektora!


"Everything in your life is a reflaction of a choice you have made. If you want a different result, make a different choice."
Burza_1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-10, 14:57   #498
genau
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 2
Dot.: Trądzik -wątek zbiorczy -przeczytaj zanim założysz nowy wątek !

Dzieki bardzo!
genau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-21, 11:52   #499
katarzyna_kilar
Przyczajenie
 
Avatar katarzyna_kilar
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 19
Dot.: Trądzik -wątek zbiorczy -przeczytaj zanim założysz nowy wątek !

Moja koleżanka ma cerę trądzikową i bardzo sobie chwali kremy z ozonem
katarzyna_kilar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-29, 08:25   #500
analysis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4
Dot.: Trądzik -wątek zbiorczy -przeczytaj zanim założysz nowy wątek !

Ok 3 lat leczyłam się u dermatologa, wizyty co ok 2 miesiące, przetestowałam na sobie masę żeli, maści, po pewnym czasie dałam sobie spokój, bo nie widziałam sensu w wydawaniu kasy skoro efektów nie widać.
I wtedy właśnie zaczęłam stosować maseczkę z drożdży z mlekiem, żaden lek nie dał takich efektów jak ona, w tej chwili nie mam idealnej skóry na twarzy, mam cerę naczynkową, zostało mi troszkę przebarwień, ale nowe niespodzianki się nie pojawiają, ewentualnie 2-3 przed okresem, ale to jest nic w porównaniu do tego co było kiedyś. Maseczkę nakladam codziennie na 20 min wieczorem. Z dodatkowych informacji - na wągry fajnie u mnie działa maseczka "soraya 10 min na... glinkowa maseczka do cery tłustej i mieszanej perfekcyjne oczyszczenie".
Zdaję sobie sprawę z tego, że maseczka z drożdży to żadne odkrycie, pewnie większosc dziewczyn ją testowała, ale może jest ktoś, kto nie próbował jednak, zachęcam bo warto. Co istotne, to nie jest maseczka, której efekty działania widać po pierwszym czy drugim użyciu, więc trzeba się uzbroić w malutką cierpliwość
analysis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-06, 13:29   #501
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Trądzik -wątek zbiorczy -przeczytaj zanim założysz nowy wątek !

Cytat:
Napisane przez Marcusia Pokaż wiadomość
bananowyew Kieruj się do gabinetu kosmetycznego, nie salonu. W gabinecie pracuje osoba po studiach (5lat) a w salonie Pani po kursie...
Salon/ gabinet/ instytut itd. stosuje się wymiennie. Może w nich pracować kosmetuyczka, kosmetolog albo dermatolog .
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-07, 19:15   #502
quelicious
Przyczajenie
 
Avatar quelicious
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 13
GG do quelicious
Dot.: Trądzik -wątek zbiorczy -przeczytaj zanim założysz nowy wątek !

A ja mam takie pytanko ; skąd się bierze trądzik po jednej stronie twarzy? Jeszcze pare lat temu wysypywało mnie równomiernie, teraz lewa połowa twarzy jest super gładziutka a na prawej stronie (bardziej w centrum niż po boku) na poliku i brodzie mam pełno jakby podskórnych grudek (są bardziej białe niż czerwone), typowymi pryszczami bym tego nie nazwała. Co to kurcze jest ? Dodam, że mam to od dłuższego czasu, nie od miesiąca, czy pół roku..
quelicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-07, 20:04   #503
kaskaa11_11
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 922
Dot.: Trądzik -wątek zbiorczy -przeczytaj zanim założysz nowy wątek !

Cytat:
Napisane przez quelicious Pokaż wiadomość
A ja mam takie pytanko ; skąd się bierze trądzik po jednej stronie twarzy? Jeszcze pare lat temu wysypywało mnie równomiernie, teraz lewa połowa twarzy jest super gładziutka a na prawej stronie (bardziej w centrum niż po boku) na poliku i brodzie mam pełno jakby podskórnych grudek (są bardziej białe niż czerwone), typowymi pryszczami bym tego nie nazwała. Co to kurcze jest ? Dodam, że mam to od dłuższego czasu, nie od miesiąca, czy pół roku..
Może to strona na której śpisz, rozmawiasz przez telefon,podpierasz ręką..?
kaskaa11_11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-07, 20:16   #504
quelicious
Przyczajenie
 
Avatar quelicious
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 13
GG do quelicious
Dot.: Trądzik -wątek zbiorczy -przeczytaj zanim założysz nowy wątek !

Cytat:
Napisane przez kaskaa11_11 Pokaż wiadomość
Może to strona na której śpisz, rozmawiasz przez telefon,podpierasz ręką..?
Śpię i podpieram się na obu stronach tak samo. Telefon niby trzymam z tej strony ale on nawet nie zachodzi na tą problematyczną strefę
quelicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-12, 14:14   #505
windykatorka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 153
GG do windykatorka
Question Dot.: Trądzik -wątek zbiorczy -przeczytaj zanim założysz nowy wątek !

Witam Dziewczyny

Piszę, bo już jestem wykończona stanem mojej skóry. Jeszcze do niedawna nie miałam większych problemów z cerą, zdarzały się niespodzianki ale wystarczał mi Acnederm na noc i buzia wyglądała w miarę okej. Nie używałam żadnych specjalnych preparatów i kosmetyków. Od jakiegoś pół roku jednak te problemy nie dają mi spać.
Zaczęło się od kiedy zaczęłam wyjeżdżać do pracy do Niemiec. Tam woda w kranie jest strasznie twarda i pewnie miało to jakiś wpływ na skórę. Na początku używałam złych drogeryjnych i wysuszających kosmetyków. Odżywiałam się też nierozsądnie. Po jakimś czasie gdy na mojej twarzy pojawiało się coraz więcej ropnych zmian, podskórnych gul i zaskórników postanowiłam zmienić pielęgnację. Zaczęłam używać podkładu mineralnego (strasznie jednak wysuszał skórę), hydrolatów, olejku myjącego z BU, peelingów enzymatycznych, kremu azelo BHA z BU a także toniku z kwasami AHA/BHA z BU. Ten ostatni sprawił, że na mojej buzi pojawiało się jeszcze więcej podskórnych zmian dlatego go odstawiłam. Myślałam, że taka pielęgnacja, odpowiednia kolorówka i filtry pomogą. Nic się jednak nie zmieniło. Teraz moja twarz wygląda fatalnie, skóra jest nierówna i jedynie używanie przez ostatnich parę tygodni Acnedermu sprawiło, że trochę się uspokoiło. Blizny troszeczkę się spłyciły, ale co jakiś czas i tak pojawiają się wypryski, które zostawią mi niestety kolejne przebarwienia. Teraz używam jedynie AD, kapsułek nawilżających z Alterry, czasem olejek tamanu, olejek macadamia, kwas hialuronowy i stosuję maseczkę z aspiryny. Odstawiłam kofeinę, cukier, staram się jeść mniej przetworzonych rzeczy. Piję herbatki zwłaszcza bratka, dużo wody, także z cytryną. Piję drożdże i łykam Skrzypowitę. Do demakijażu używam łagodnego mleczka dla skóry wrażliwej i reaktywnej z Mixy. Staram się rzadko malować i dać skórze odpocząć.
Myślałam o wizycie u ginekologa i tabletkach anty, ale nie chcę się truć, a nawet jeśli cera by się poprawiła, to po skończeniu łykania leków i tak pewnie wszystko wróciłoby do stanu wcześniejszego.
Dlatego chciałam zapytać czy możecie coś doradzić i czy według Was mocniejsze kwasy mogłyby mi pomóc.
Dziękuje z góry za jakikolwiek odzew i pozdrawiam
windykatorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-12, 14:27   #506
Marcusia
Rozeznanie
 
Avatar Marcusia
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 786
Dot.: Trądzik -wątek zbiorczy -przeczytaj zanim założysz nowy wątek !

Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Pokaż wiadomość
Salon/ gabinet/ instytut itd. stosuje się wymiennie. Może w nich pracować kosmetuyczka, kosmetolog albo dermatolog .
salon - pracuj w nim osoba po kursie/szkole policealnej/przeszkoleniu
gabinet - pracuje w nim osoba po studiach
instytut - nie mam pojęcia co to, ale może dotyczyć zakresu oferowanych usług, bardziej rozbudowana oferta

Osobiście byłam i w salonie i w gabinecie. Różnica jest kolosalna co do jakości świadczonych usług.
+ Osoba bez studiów nie ma prawa nazwać swojego miejsca pracy gabinetem
__________________
Myśl pozytywnie i częściej się uśmiechaj!
Marcusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-12, 15:09   #507
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Trądzik -wątek zbiorczy -przeczytaj zanim założysz nowy wątek !

Cytat:
Napisane przez Marcusia Pokaż wiadomość
salon - pracuj w nim osoba po kursie/szkole policealnej/przeszkoleniu
gabinet - pracuje w nim osoba po studiach
instytut - nie mam pojęcia co to, ale może dotyczyć zakresu oferowanych usług, bardziej rozbudowana oferta

Osobiście byłam i w salonie i w gabinecie. Różnica jest kolosalna co do jakości świadczonych usług.
+ Osoba bez studiów nie ma prawa nazwać swojego miejsca pracy gabinetem
Możesz dac mi jakis link gdzie jest to prawo zapisane? Ja znam gabinet kosmetyczny gdzie pracują kosmetyczki.
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-16, 17:25   #508
kaskaa11_11
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 922
Dot.: Trądzik -wątek zbiorczy -przeczytaj zanim założysz nowy wątek !

Pytanie do stosujących Epiduo - czy po otwarciu lepiej trzymać w lodówce?
kaskaa11_11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-08, 12:10   #509
MartynaMolenda
Raczkowanie
 
Avatar MartynaMolenda
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: woj. Śląskie
Wiadomości: 30
Dot.: Trądzik -wątek zbiorczy -przeczytaj zanim założysz nowy wątek !

Cytat:
Napisane przez Marcusia Pokaż wiadomość
salon - pracuj w nim osoba po kursie/szkole policealnej/przeszkoleniu

gabinet - pracuje w nim osoba po studiach

instytut - nie mam pojęcia co to, ale może dotyczyć zakresu oferowanych usług, bardziej rozbudowana oferta



Osobiście byłam i w salonie i w gabinecie. Różnica jest kolosalna co do jakości świadczonych usług.

+ Osoba bez studiów nie ma prawa nazwać swojego miejsca pracy gabinetem
Ja rownież byłam w salonie i w gabinecie i mam wręcz odwrotne odczucia .. Akurat w moim przypadku salon okazał sie być bardziej profesjonalny niż gabinet i do tego zapłaciłam mniej za to ze pani nie miała napisane na plakietce kosmetolog ... Wiec to nie jest reguła.. To ze ktoś skończył licencjat czy mgr z kosmetologii to jeszcze nie znaczy ze lepiej wykonuje zabiegi..


xxxx
__________________
http://martynamolenda.blogspot.com/ makijażowo - kolorowo

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2014-05-09 o 08:55 Powód: link
MartynaMolenda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-08, 20:41   #510
Obywatelka29
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 34
Dot.: Trądzik -wątek zbiorczy -przeczytaj zanim założysz nowy wątek !

Cytat:
Napisane przez kaskaa11_11 Pokaż wiadomość
Pytanie do stosujących Epiduo - czy po otwarciu lepiej trzymać w lodówce?
A nie ma nic napisane o przechowywaniu w ulotce ?
Obywatelka29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-11 11:50:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:27.