"Moje wakacyjne przygody w noim mieście" - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Moje wakacyjne przygody

Notka

Moje wakacyjne przygody Konkurs z nagrodami! Chcemy abyście troszkę powspominały i opisały swoje najlepsze w życiu wakacje, albo najciekawszą, najśmieszniejszą przygodę wakacyjną. Mile widziana oprawa zdjęciowa lub graficzna ;)

 
 
Narzędzia
Stary 2011-06-16, 22:55   #1
marusia9994
Raczkowanie
 
Avatar marusia9994
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 389
Wink

"Moje wakacyjne przygody w noim mieście"




---------- Dopisano o 23:55 ---------- Poprzedni post napisano o 23:07 ----------

W moim mieście na pierwszy rzut oka nic się nie dzieje. Ludzie rano idą do pracy po południu z tej pracy wracają. Jednakże pewnego upalnego dnia nic nie było takie jak dawniej nawet słońce świeciło inaczej dlatego postanowiłam wyjść z domu w poszukiwaniu przygód...Po drodze spotkałam kilka koleżanek z którymi sobie porozmawiałam o tych babskich sprawach i wpadłyśmy na pomysł żeby zebrać całą naszą paczkę i wybrać się na koncert.Akurat w naszym mieście występowała budka suflera A z powodu że był to koncert zorganizowany z okazji dni naszego miasta to wstęp mieliśmy za free i koncert odbywał się na świeżym powietrzu .Długo nie musiałam czekać na to żeby coś się wydarzyło.Po drodze zauważyłam że ktoś za mną idzie, krok w krok towarzyszy mi w mojej wędrówce. Bardzo się bałam bo nie znałam tej osoby a zaczeło się już robić ciemno na dworze. Starałam się nie tracić zimnej krwi i zgubić tę osobę. Był to mężczyzna średniego wzrostu. Oczy miał błękitne jak woda w morzu.Nos mały.Włosy krótkie blond i był całkiem przystojny.
-Hej czemu mi uciekasz?- rzekł do mnie
-To ty mi lepiej powiedz czemu mnie śledzisz?
-Nie odpowiada się pytaniem na pytanie skarbie
- Nie jestem twoim skarbem odpowiedziałam ze złością
- Ale nim zostaniesz z pewnością wkrótce
- skąd masz taką pewność>?
- Widzę to w twoich oczach są takie piękne -Mówiąc to chwycił mnie za rękę a ja zaczęłam mu się wyrywać jednak to nie robiło na nim żadnego wrażenia.
-Nie puszczę Cię dopóki nie przyrzekniesz mi że nie będziesz uciekać?
- no dobrze daję Ci słowo że nie będę uciekać a u mnie słowo droższe od pieniędzy
w tej chwili mnie puścił i odprowadził do domu a w między czasie dowiedziałam się o nim że ma na imię Marcin i zaczepił mnie bo mu się spodobałam i że nie wiedzie mu się w życiu ma problemy w rodzinie itp Opowiadał o tym tak barwnie że chciało mi się go słuchać i nie śpieszyło mi się na ten koncert na który się umówiłam z koleżankami.Dałam im znać że się na koncercie nie pojawię a chłopak w przyszłości został moim narzeczonym bo dałam mu szansę. Gdy wróciłam do domu morfeusz wziął mnie w swoje objęcia i zasnęłam bardzo szybko.
marusia9994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-17, 13:15   #2
milena22x
Raczkowanie
 
Avatar milena22x
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 281
Smile Dot.: "Moje wakacyjne przygody w noim mieście"

oj jak romantycznie! uwielbiam takie romantyczne historie, daję 5* i czekam na więcej wpisów pozdrawiam
__________________
Zapraszam do mojego konkursowego wątku o wakacyjnych przygodach


Witaj górska przygodo!


milena22x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 08:45   #3
ulaulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 40
Dot.: "Moje wakacyjne przygody w noim mieście"

aż ciarki mi przeszły, historia niczym z dobrego romansu... naprawdę! też chciałabym, żeby ktoś mnie w taki sposób zaczepił, urocze, takie niespotykane w dzisiejszych czasach, bo teraz to prędzej ktoś się odezwie przez jakiś komunikator typu gg, albo przez wiadomosć na FB, gdzie jest ten romantyzm?! gdzie on się zagubił?!
__________________
Odchudzanie czas start. Od dziś dbam o siebie! Żegnajcie zbędne kilogramy...
ulaulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 16:39   #4
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: "Moje wakacyjne przygody w noim mieście"

ode mnie 5

pieknie napisane

uwielbiam takie romantyczne opowiesci
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Moje wakacyjne przygody


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:54.