Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-03-02, 21:44   #2311
iinnkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar iinnkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 717
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Bardziej trzeba uważać na technikę mycia niż kosmetyk, tzn nie trzymać pędzla na sztorc włosiem do góry pod kranem, żeby za dużo wilgoci nie zbierało się w nasadzie tej główki.
o właśnie, a jak najlepiej myć pędzle, jakieś rady
iinnkkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-02, 21:55   #2312
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez iinnkkaa Pokaż wiadomość
o właśnie, a jak najlepiej myć pędzle, jakieś rady
Trzymasz pędzel włosiem raczej w dół, ale pod lekkim skosem, moczysz, namydlasz/lejesz trochę żelu, rozcierasz i czochrasz Potem płuczesz tak samo jak przy zmoczeniu, tyle że dokładniej, ale w dalszym ciągu nie trzymasz pędzla włosiem do góry.
Może są inne metody, ja robię właśnie tak i moje pędzle mają się dobrze
(jedyne awarie jakie się zdarzały, to puszczenie kleju na łączeniu rączki ze skuwką, ale to nie od wilgoci).
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-02, 21:59   #2313
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez iinnkkaa Pokaż wiadomość
o właśnie, a jak najlepiej myć pędzle, jakieś rady
Ja pędzle podczas mycia trzymam tak jak Chimay, a odrobinę szamponu leję na zagłębienie lewej dłoni i tam "kręcę" pędzlem do uzyskania piany, potem spłukuję.
Polecam obejrzenie tego filmiku KLIK
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...

Edytowane przez mamaAmelka
Czas edycji: 2014-03-02 o 22:01
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-02, 22:12   #2314
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez mamaAmelka Pokaż wiadomość
Ja pędzle podczas mycia trzymam tak jak Chimay, a odrobinę szamponu leję na zagłębienie lewej dłoni i tam "kręcę" pędzlem do uzyskania piany, potem spłukuję.
Polecam obejrzenie tego filmiku KLIK
też właśnie chciałam wrzucić filmik Hani, również polecam
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-02, 23:42   #2315
shena
Rozeznanie
 
Avatar shena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 809
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Ja myje pędzle żelem do mycia twarzy.
shena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 08:36   #2316
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez kasiatoya Pokaż wiadomość
a co sądzicie o pędzlach z Annabelle M. ? warto czy niekoniecznie?
Ja mam mini kabuki, nakładam nim korektor AM punktowo i jest świetny



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 09:41   #2317
Almodis
Raczkowanie
 
Avatar Almodis
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 295
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Ja myje podobnie jak dziewczyny,pod wodą włosie w dół i pędzelek po skosie. I susze włosiem w dół ;-)
__________________
"Książki - okręty myśli żeglujące po oceanach czasu i troskliwie niosące swój drogocenny ładunek z pokolenia w pokolenie."
Almodis jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-03, 09:58   #2318
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Almodis Pokaż wiadomość
Ja myje podobnie jak dziewczyny,pod wodą włosie w dół i pędzelek po skosie. I susze włosiem w dół ;-)
Ja suszę na płasko, kładę na komodzie z włosiem wystającym poza blat. Jak suszysz włosiem w dół? Wsadzasz w jakiś wazon czy cuś podobnego?
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 11:07   #2319
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

sa specjalne stojaki do pedzli.

w dzien kobiet bedzie 15% na produkty AM , kod DZIENKOBIET( w rabat nie wchodza zestawy)

skorzysta ktos? Ja bym skorzystala, ale jak nie ma platnosci PP to sie moga gryznac ;o(
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 12:25   #2320
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
sa specjalne stojaki do pedzli.

w dzien kobiet bedzie 15% na produkty AM , kod DZIENKOBIET( w rabat nie wchodza zestawy)

skorzysta ktos? Ja bym skorzystala, ale jak nie ma platnosci PP to sie moga gryznac ;o(
Ja bym skorzystała, ale akurat zaledwie parę dni temu zrobiłam już u nich zakupy... :P
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 12:52   #2321
kasiatoya
Rozeznanie
 
Avatar kasiatoya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 905
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

szkoda że z wyłączeniem zestawów
czekam na próbki i jakby mi któraś podpasowała to miałabym ochotę właśnie na zestaw
kasiatoya jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-03, 13:09   #2322
Almodis
Raczkowanie
 
Avatar Almodis
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 295
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Ja suszę na płasko, kładę na komodzie z włosiem wystającym poza blat. Jak suszysz włosiem w dół? Wsadzasz w jakiś wazon czy cuś podobnego?

Fakt są specjalne stojaki, ale ja takich nie mam Czasem jak wypiorę wszystkie to też susze na płasko bo inaczej bym ich nie pomieściła :P
Korzystam z tego co mam w domu, a mianowicie u mnie na uchwycie szafki wisi takki ozdobny kwiatek a jego łodyga jest elastycznym drucikiem . Ten drucik mogę wyginać w każdą stronę więc oplatam nim pędzelek i stabilnie sobie wisi

A tak w ogóle dzisiaj myślałam że zemdleje jak zobaczyłam Annabellki na mojej twarzy. Istna tragedia.... Mam ochotę je zmyć, ale nijak nie mogę bo na Uczelni jestem
__________________
"Książki - okręty myśli żeglujące po oceanach czasu i troskliwie niosące swój drogocenny ładunek z pokolenia w pokolenie."
Almodis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 16:08   #2323
iinnkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar iinnkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 717
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Dziekuję za wszystkie rady dotyczące mycia na pewno się przydadzą!

i super ze jest -15% bo własnie skończyły mi się próbki i chcę zamówić pełnowymiarowe opakowanie
na ile Wam starcza duże opakowanie? bo zastanawiam się czy czasem od razu 2 nie zamówić
iinnkkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 17:23   #2324
Alexzus
Rozeznanie
 
Avatar Alexzus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 877
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

iinnkkaa już nie przesadzaj, zwłaszcza że chcą wprowadzić nowe odcienie, wystarczyłoby Ci te 20g na dobry rok jak nie dłużej + będzie po drodze lato i napewno po drodze zmurzyniejesz.. Chyba że jaśniejszy i ciemniejszy, jeśli wiesz w jakich tonach się opalasz. Często są rabaty 10% na blogach dziewczyn więc to w sumie niewielka różnica
A ja mam rozkminę czy brać kolejny pędzel.. mama bierze 1+podkład, i tak wpadł mi ten pędzel i rozmyślam czy się opłaca..
tak mam już 2 pędzle do podkładu.. ale w sumie jeden, kabuki jest do pudru.. a ten hakuro taki mały i zbyt często taki brudas z niego i strasznie długo mi schnie.. (Jak macie zamawiać pędzla to nie bierzcie nigdy h50s, weźcie h51 i pędzle z głowy. :/ siostra i mama będą mieć lepsze pędzle niż ja -.-)
te minerały wykończą mój portfel. Niby taka innowacja a tu pędzelek, tam słoiczek, tu próbeczki i 100 tu, 100 tam znika. ;pp
__________________
Do pupy z tym wszystkim

skromna wymianka, głównie kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=59150636 zakończona - kwiecień

Edytowane przez Alexzus
Czas edycji: 2014-03-03 o 17:30
Alexzus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 17:24   #2325
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez iinnkkaa Pokaż wiadomość
na ile Wam starcza duże opakowanie? bo zastanawiam się czy czasem od razu 2 nie zamówić
ja używam 10g biga od Świąt i zostało mi jakieś pół. Przy czym ja chyba sporo używam A przynajmniej używałam. No i na początku nakładałam flatem Hakuro H51 który też zjada więcej podkładu niż ten z Sunshade Minerals.
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 17:32   #2326
iinnkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar iinnkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 717
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

no tak w sumie lato idzie to na pewno się opalę

duża różnica jest w podkładzie kryjącym a matującym?
iinnkkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 18:01   #2327
nandadevir
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 154
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

mi najlepiej myje plyn do naczyń akuta z aldi, nawet białe łosie na koncu, po myciu jest białe, przypuszczam, że nie powinno ale..pędzel a AM po roku jest w stanie idealnym
nandadevir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 18:16   #2328
Alexzus
Rozeznanie
 
Avatar Alexzus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 877
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

płyn do naczyń.. :O.
Wzięłam ten pędzel.. zostanę bankrutem Mam nadzieję że nie gubi włosia i że długo posłuży?..
__________________
Do pupy z tym wszystkim

skromna wymianka, głównie kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=59150636 zakończona - kwiecień
Alexzus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 18:24   #2329
Almodis
Raczkowanie
 
Avatar Almodis
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 295
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Alexzus Pokaż wiadomość
iinnkkaa już nie przesadzaj, zwłaszcza że chcą wprowadzić nowe odcienie, wystarczyłoby Ci te 20g na dobry rok jak nie dłużej + będzie po drodze lato i napewno po drodze zmurzyniejesz.. Chyba że jaśniejszy i ciemniejszy, jeśli wiesz w jakich tonach się opalasz. Często są rabaty 10% na blogach dziewczyn więc to w sumie niewielka różnica
A ja mam rozkminę czy brać kolejny pędzel.. mama bierze 1+podkład, i tak wpadł mi ten pędzel i rozmyślam czy się opłaca..
tak mam już 2 pędzle do podkładu.. ale w sumie jeden, kabuki jest do pudru.. a ten hakuro taki mały i zbyt często taki brudas z niego i strasznie długo mi schnie.. (Jak macie zamawiać pędzla to nie bierzcie nigdy h50s, weźcie h51 i pędzle z głowy. :/ siostra i mama będą mieć lepsze pędzle niż ja -.-)
te minerały wykończą mój portfel. Niby taka innowacja a tu pędzelek, tam słoiczek, tu próbeczki i 100 tu, 100 tam znika. ;pp
A bo z tymi pędzlami to tak już jest :P Ja też mam niby jeden taki wielofunkcyjny, właśnie hakuro h51 i nakładam nim podkład i puder. Marzy mi się nowy pędzel kabuki do pudru i w ogóle jeszcze maseeee innych. Ale zbankrutuje jak tak dalej pójdzie. A na dodatek teraz odkryłam nową firmę do pielęgnacji twarzy i już zakupiłam dwa kremy i czaję się na tonik, przecież mój portfel tego nie wytrzyma
__________________
"Książki - okręty myśli żeglujące po oceanach czasu i troskliwie niosące swój drogocenny ładunek z pokolenia w pokolenie."
Almodis jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-03, 18:35   #2330
Alexzus
Rozeznanie
 
Avatar Alexzus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 877
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Ja już zbankrutowałam. Pierwsze był duży zestaw z sunshade minerals, z którego został mi kabuki (to na urodzinki). Kabuki używam do kryolanu, czasem do podkładu mineralnego (tyle, że ten co sobie ukręciłam jest jakiś mało miałki i nie nakłada się zbyt przyjemnie takim dużym pędzlem..) Teraz dokupiłam ten hakuro (30zł), po drodze jeszcze mały do cienia (teraz nim rozświetlacz nakładam ). I ten z AM (30zł), RANY BOSKIE.
Naprawdę polecam Ci te z sunshade minerals, nie są najdroższe, tyle że czasem tych zestawów nie ma i trzeba czekać (mój miał duży kabuki, ścięty do różu, genialny ścięty do kresek i parę innych za 40zł)
__________________
Do pupy z tym wszystkim

skromna wymianka, głównie kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=59150636 zakończona - kwiecień
Alexzus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 19:00   #2331
nandadevir
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 154
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez iinnkkaa Pokaż wiadomość
no tak w sumie lato idzie to na pewno się opalę

duża różnica jest w podkładzie kryjącym a matującym?
wersja kryjąca jest trochę ciemniejsza niż mat: np golden fair kryjący jest ciemniejszy niż golden fair matujący. Mi te kryjące robiły ciasto na twarzy, jesli chodzi o krycie to matujący kryje bardzo dobrze, tak jak kryjacy. Od stycznia zużyłam 1,2 biga, z wyłączeniem lipca i sierpnia.

Dziewczyny rozpadł mi się pędzel do różu i kombinuję jaki kupić, AM ma tylko 1 recenzję, jaki pędzel polecacie.
nandadevir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 19:29   #2332
iinnkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar iinnkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 717
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

a duża różnica jest między NATURAL a GOLDEN? natural to odcienie różowego a golden to żółty tak? mam natural i zastanawiam się nad goldenami bo juz sama nie wiem jaką cere mam
iinnkkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 19:41   #2333
Almodis
Raczkowanie
 
Avatar Almodis
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 295
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Alexzus Pokaż wiadomość
Ja już zbankrutowałam. Pierwsze był duży zestaw z sunshade minerals, z którego został mi kabuki (to na urodzinki). Kabuki używam do kryolanu, czasem do podkładu mineralnego (tyle, że ten co sobie ukręciłam jest jakiś mało miałki i nie nakłada się zbyt przyjemnie takim dużym pędzlem..) Teraz dokupiłam ten hakuro (30zł), po drodze jeszcze mały do cienia (teraz nim rozświetlacz nakładam ). I ten z AM (30zł), RANY BOSKIE.
Naprawdę polecam Ci te z sunshade minerals, nie są najdroższe, tyle że czasem tych zestawów nie ma i trzeba czekać (mój miał duży kabuki, ścięty do różu, genialny ścięty do kresek i parę innych za 40zł)
To widzę że nie jestem sama Ten zestaw z Sunshade właśnie zakupiłam jakis miesiąc temu i muszę powiedzieć ze są naprawdę super. Oczywiście siostra zdążyła mi już ze dwa podebrac, Mamie dałam kabuki (cudny jest). A ja zostałam z resztą :P Czekam na ten od Amilie i wtedy zamówie, no chyba że cena nie bbędzie zachwycająca...
Iinnkkaa u mnie Natural są rozowe, a Goldeny żółto-szaro-oliwkowe.
__________________
"Książki - okręty myśli żeglujące po oceanach czasu i troskliwie niosące swój drogocenny ładunek z pokolenia w pokolenie."
Almodis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 19:47   #2334
nandadevir
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 154
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

natural nigdy nie miałam, na blogach są swatche, golden nie jest aż taki żółty, ostatnio jak skóra nie była w formie na twarzy wyglądał szarawo-niezdrowo, dlatego teraz czekam co będzie w pixie. Zawsze możesz zrobić zdjęcie cery, wpuścić na wizaz i dziewczyny ci doradzą odcień.

Edytowane przez nandadevir
Czas edycji: 2014-03-03 o 19:51
nandadevir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 20:41   #2335
Almodis
Raczkowanie
 
Avatar Almodis
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 295
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez nandadevir Pokaż wiadomość
natural nigdy nie miałam, na blogach są swatche, golden nie jest aż taki żółty, ostatnio jak skóra nie była w formie na twarzy wyglądał szarawo-niezdrowo, dlatego teraz czekam co będzie w pixie. Zawsze możesz zrobić zdjęcie cery, wpuścić na wizaz i dziewczyny ci doradzą odcień.
Zgodzę się golden nie jest jakiś ekstra żółty, co to to nie. Ale w porownaniu z Natural i Beige jest żółtawy
__________________
"Książki - okręty myśli żeglujące po oceanach czasu i troskliwie niosące swój drogocenny ładunek z pokolenia w pokolenie."
Almodis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 23:55   #2336
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 1 354
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez nandadevir Pokaż wiadomość
szukałam newslettera i przypadkiem odkryłam, ze firma ma siedzibę w moim mieście, szkoda, że nie mozna odebrać osobiście

Mozna odbierac osobiscie :P


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Miluchova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 00:25   #2337
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Almodis Pokaż wiadomość
A bo z tymi pędzlami to tak już jest :P Ja też mam niby jeden taki wielofunkcyjny, właśnie hakuro h51 i nakładam nim podkład i puder. Marzy mi się nowy pędzel kabuki do pudru i w ogóle jeszcze maseeee innych. Ale zbankrutuje jak tak dalej pójdzie. A na dodatek teraz odkryłam nową firmę do pielęgnacji twarzy i już zakupiłam dwa kremy i czaję się na tonik, przecież mój portfel tego nie wytrzyma
Cytat:
Napisane przez Alexzus Pokaż wiadomość
Ja już zbankrutowałam. Pierwsze był duży zestaw z sunshade minerals, z którego został mi kabuki (to na urodzinki). Kabuki używam do kryolanu, czasem do podkładu mineralnego (tyle, że ten co sobie ukręciłam jest jakiś mało miałki i nie nakłada się zbyt przyjemnie takim dużym pędzlem..) Teraz dokupiłam ten hakuro (30zł), po drodze jeszcze mały do cienia (teraz nim rozświetlacz nakładam ). I ten z AM (30zł), RANY BOSKIE.
Naprawdę polecam Ci te z sunshade minerals, nie są najdroższe, tyle że czasem tych zestawów nie ma i trzeba czekać (mój miał duży kabuki, ścięty do różu, genialny ścięty do kresek i parę innych za 40zł)
To mnie pędzle do podkładu przestały kusić już jakiś czas temu, bo mam 8 sztuk + Bare Faced ze słoiczkiem. Ale przyzwoite pędzle do pudru mam tylko dwa, z czego żaden nie nadaje się do użytku poza domem i z tym mam problem.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 07:07   #2338
nandadevir
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 154
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Miluchowa rewelacja byłam pewna, że nie bo nie ma opcji odbioru osobistego przy robieniu zakupów, nie każdy to lubi.

---------- Dopisano o 08:07 ---------- Poprzedni post napisano o 08:05 ----------

[/COLOR]Chimay, które pędzle polecasz do rózu? na razie mialam zwykłe no name? nigdy nie miałam ściętego, lepiej maluje się takim ściętym?

Edytowane przez nandadevir
Czas edycji: 2014-03-04 o 07:21
nandadevir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 07:36   #2339
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 1 354
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez nandadevir Pokaż wiadomość
Miluchowa rewelacja byłam pewna, że nie bo nie ma opcji odbioru osobistego przy robieniu zakupów, nie każdy to lubi.

---------- Dopisano o 08:07 ---------- Poprzedni post napisano o 08:05 ----------

[/COLOR]Chimay, które pędzle polecasz do rózu? na razie mialam zwykłe no name? nigdy nie miałam ściętego, lepiej maluje się takim ściętym?

Ja pisałam do nich maila przez stonę, bo też jestem z okolic i wyslali mi odpowiedz, ze można odbierać od pon do pt od 8:30-18:30 :p

A tak wtrące się do pędzli - wcześniej nakładałam tym skośnym, a jakiś tydzień temu użyłam kabuki hakuro h55 (bo skośny był mokry) i dużo lepiej mi się róz kładzie :p

I mam teraz taki system używania tego pędzla: 3 podkłady od najjaśniejszego do najciemniejszego, później róż i do prania i w sumie wcześniej używałam milion pędzli a teraz wystarcza mi tylko ten h55 i jakis mniejszy do korektora


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Miluchova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 07:40   #2340
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Ja róż nakładam pędzlem duo fibre, nabiera malutko proszku i nie można nim przesadzić z różem, spokojnie można stopniować nasilenie koloru
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-14 11:52:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:00.