Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-09, 21:04   #2821
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
ani na jednym ani na drugim chyba daty nie miałamsprawdzę jutro,bo już nie chcę mi się dupska z łóżka podnosić

---------- Dopisano o 21:35 ---------- Poprzedni post napisano o 21:33 ----------

Promolcia a podaj proszę sklep gdzie jeszcze mają 100% pure?zerknę sobie na ten żel.
www.wiecejnizeco.pl/pl/promotions
Anuś to nie żel, to wodnisty płyn z pompką z której robi się piana

zapomniałam się przyznać że przyszła dziś do mnie paczka od nich
ponownie kupiłam myjadło z maską 2 w 1 do trądzikowej i krem pod oczy z resveratrolem...no i jeszcze cała kupa eko żarcia była w paczce, ta z przeceny

to jak ma się rozumieć sprawę z tymi olejami...one są bezterminowo ważne
no bo wszystkie takie mazidlane i inne ze sklepów z półproduktami mają datę ważności...a te co? jakieś magicznie długowieczne?

Edytowane przez promolcia
Czas edycji: 2012-08-09 o 21:06 Powód: link znowu nie działa :(
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 21:07   #2822
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/pl/promotions
Anuś to nie żel, to wodnisty płyn z pompką z której robi się piana

zapomniałam się przyznać że przyszła dziś do mnie paczka od nich
ponownie kupiłam myjadło z maską 2 w 1 do trądzikowej i krem pod oczy z resveratrolem...no i jeszcze cała kupa eko żarcia była w paczce, ta z przeceny

to jak ma się rozumieć sprawę z tymi olejami...one są bezterminowo ważne
no bo wszystkie takie mazidlane i inne ze sklepów z półproduktami mają datę ważności...a te co? jakieś magicznie długowieczne?
wyczachowało

ja akurat zawsze miałam jeden i drugi olej z nowej dostawy to byłam pewna,że są swieże.

jutro Ci powiem czy oby na pewno daty nie ma

ok,wchodzę tam i już się boję
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 21:10   #2823
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Też nie
Akurat z naczynkami nie trafiłaś, bo może akurat typowych naczynek nie mam, ale za to mam rumiane policzki cały czas, od bobasa praktycznie Na avatarze widać trochę rumień. Sama nie wiem od czego - czy to naczynka, czy np. AZS albo może trądzik różowaty. Poza tym nie widać w ogóle żadnych pajączków, tylko czysty rumień.
Na żuchwie i policzkach mam też od dziecka takie drobne krostki, jak przy rogowaceniu okołomieszkowym.
I co, taka ładna cera?

Takie same krostki jak na polikach mam na calutkich ramionach, trochę na przedramiona mi przechodzą, na talii, na plecach, trochę na brzuchu, na pośladkach. Do tego swędzi mnie skóra na całym ciele często, czasem praktycznie cały czas, jakbym świerzba jakiegoś miała. Co śmieszne nikt tego mi nigdy nie zdiagnozował - mam to mam, smaruj kremem Tylko jak byłam mała to alergolog zasugerował, że to może lekkie AZS, ale nikt nic z tym nie zrobił specjalnie
To chyba taka uroda z tymi rumianymi polikami
Jak masz krostki jak przy rogowaceniu to mocznik, mocznik i jeszcze raz mocznik! Ja też takie miałam na ramionach i wyleczyłam się mocznikiem, a to co było na pośladkach to musiałam hardkorowo zedrzeć peelingiem, potem mocznik, regularność i ni ma
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 21:19   #2824
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
To chyba taka uroda z tymi rumianymi polikami
Jak masz krostki jak przy rogowaceniu to mocznik, mocznik i jeszcze raz mocznik! Ja też takie miałam na ramionach i wyleczyłam się mocznikiem, a to co było na pośladkach to musiałam hardkorowo zedrzeć peelingiem, potem mocznik, regularność i ni ma
Dlatego też nie maluję twarzy, bo taka moja uroda
Nawet jak to nie jest rogowacenie to spokojnie mocznik da sobie z tym radę i nic złego nie będzie? Ścierać hardkorowo to się boję, generalnie nie używam peelingów, codziennie myję się szorstką stroną gąbki i takie ścieranko mi wystarczy A po jakim czasie Ci zniknęły krostki?
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 21:31   #2825
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
No i ciągle nad żelem pod prysznic się zastanawiam, tym bardziej, że mam już ostatni i trzeba i tak coś kupić.
polecam nowe zele z YR aktualnie w promocji za 8,90 zl. Moim fawortytem jest zel z dzika malwa


Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Ten spray do kręconych z JMO to ta sól morska?
Zaciekawiła mnie też ta pomada. Ktoś pisał o tańszej wersji, ale coś mam problemy z wizażem teraz...

Do 19 sierpnia dla użytkowników karty Sephora jest promocja: drugi kosmetyk 40% taniej dla kosmetyków sprzedawanych tylko w tej drogerii
Czy powinnam zainteresować się marką Korres, albo yes to... ? Polecacie coś szczególnego?
Tak spray JMO do lokow to sol morska z hudrolatem lawendowym
Ja pisalam o pomadze z beautiful curls ktory mozna dostac na iherbie o taki oo http://www.iherb.com/Beautiful-Curls...-oz-56-g/29756.
Jesli chodzi o Korresa to on do konca nie jest naturalny
A yes to ... ostatnio zmienilo sklady i juz podobno nie jest taki fajny jak kiedys

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
a
taaaa...na pewno, będzie cisza jak makiem zasiał
coś ci się kończy znów? niemożliwe!
masz za MAŁE zapasy
Ty malenka igrasz z ogniem lepiej uwazaj bo moje zapasy z magicznej komody to by Cie przygniesc i zmiazdzyc spokojnie mogly pewnie nawet wiecej od Ciebie waza
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 21:33   #2826
Zielony Kalcyt
Raczkowanie
 
Avatar Zielony Kalcyt
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: prowincja ;)
Wiadomości: 45
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Witam wszystkie panie. Podczytuję was regularnie i też staram się przestawić na naturalną pielęgnację. Regularnie używam olejku myjącego, hydrolatu z kocanki, toników kwasowych, żelu hialuronowego i olejku arganowego do twarzy. Ze względu na rozliczne uczulenia ( nawet na glicerynę!!!) mam ograniczone pole manewru z kosmetykami. Próbuję też z proszkami minerlnymi (róży używam nałogowo, niestety ze względu na wieczne paskudztwa na twarzy podkładów raz na rus ki rok)
jp 91 mam do Ciebie pytanko z tym mocznikiem związane, też mam paskudne rogowacenie okołomieszkowe na ramionach, używałam aptecznych specyfików z mocznikiem, ale ze względu na dodatki robiły mi więcej krzywdy niż dobrego. Masz może jakąś aprwdzoną gotową recepturkę (najlepiej prostą bo mieszam tylko gotowe zestawy z BU), albo produkt z mocznikiem?
Zielony Kalcyt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 21:38   #2827
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Hahaha, Melya uwielbiam cię. Nie, wypłątę nam przesuneli na 25.
Ale i tak bym coś kupiła, tym bardziej, że koleżance na urodziny prezent trzeba kupić.

Edit: A szampon do tłustych bierz, bo jest rewelacyjny. Odżywka też super, lepsza niż Alterra, którą przecież też uwielbiam, ale gorsza niż Lavera moim zdaniem. Czyli to właściwie taka moja trójka: Lavera, NS, Alterra.


Znowu w kulki lecą z tą Twoją wypłatą, nieładnie... Jak się zdecydujesz na coś z Kaliny, to daj znać.

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Tzn. wiesz to jeszcze zależy, co kto napisał, bo często widzę recenzje dosłownie 2 zdaniowe. Zgłaszam bez skrupułów.
Weź, weź i daj potem znać jak u ciebie i twojego partnera się sprawdziły. Ja bym chętnie na jeszcze jakiś szampon się skusiła, ale nie wiem jaki jeszcze do moich włosów by się nadawał, hm... muszę poszperać. No i ciągle nad żelem pod prysznic się zastanawiam, tym bardziej, że mam już ostatni i trzeba i tak coś kupić. Ach... i zapomniałam ci jeszcze powiedzieć, że jedno z tych mydełek z LF chyba do twarzy kupię, tylko jak ono się nazywało, sielskie anielskie, tak?
Edit: Czemu ja nie mam takiego zapędu do np. ćwiczeń jak do szperania i szukania kosmetyków? Szkoda, że to nie odchudza.
O, to jednak coś z LF Ci pasuje? Fajnie. Ja dostanę od Evi pół Kremowej Śmietanki, więc też przetestuję. Kiedyś będziemy mogły zrobić wspólne zamówienie.

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
Mel, jak wpadniesz ze swoim pojemniczkiem, to sobie spróbkujesz szampon tłuściocha (wszystkie pojemniczki mi się rozeszły)
Dziękuję za propozycję. Jak do tego czasu go nie kupię, to skorzystam.

---------- Dopisano o 22:38 ---------- Poprzedni post napisano o 22:34 ----------

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Dziewczyny jaką ruską maskę do włosów polecacie? ^^ Głównie Anuli się pytam z wiadomych przyczyn.
Jak chcesz, to możemy się podzielić ruskimi maskami. Mogę oddać pół drożdżowej za pół jajecznej.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-09, 21:38   #2828
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
polecam nowe zele z YR aktualnie w promocji za 8,90 zl. Moim fawortytem jest zel z dzika malwa



Tak spray JMO do lokow to sol morska z hudrolatem lawendowym
Ja pisalam o pomadze z beautiful curls ktory mozna dostac na iherbie o taki oo http://www.iherb.com/Beautiful-Curls...-oz-56-g/29756.
Jesli chodzi o Korresa to on do konca nie jest naturalny
A yes to ... ostatnio zmienilo sklady i juz podobno nie jest taki fajny jak kiedys


Ty malenka igrasz z ogniem lepiej uwazaj bo moje zapasy z magicznej komody to by Cie przygniesc i zmiazdzyc spokojnie mogly pewnie nawet wiecej od Ciebie waza
Dzięki za odpowiedź. Już kilka razy obkupiłam się w produkty tylko z reklamy naturalne :/ Dodam, że za niemałą kasę.

Jeszcze jedno pytanie. Czy ten spray działa podobnie do soli morskiej Tony&Guy? Jeśli tak to dla mnie zbędna rzecz.
Tą pomadę zaraz oblookam
Oj tworzy mi się coraz dłuższa wish lista
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 21:40   #2829
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
wyczachowało

ja akurat zawsze miałam jeden i drugi olej z nowej dostawy to byłam pewna,że są swieże.

jutro Ci powiem czy oby na pewno daty nie ma

ok,wchodzę tam i już się boję
nie ma się czego bać...same dobre rzeczy
o tej piance do mycia chciałam Ci napisać, ale nie tak, żeby zniechęcić tylko cosik wyjaśnić
wiem, że bardzo lubisz leave on, prawda? po nim buzia jest taka nawilżona i dopieszczona przez te wszystkie dobre składniki, które w niej siedzą
mój problem polega na tym, że ja stronię od emulgatorów (czyli wszystkiego co ma kremową konsystencję) i mimo iż leave on daje fajne uczucie na twarzy po myciu to używam go okazjonalnie
w tej chwili do porannego mycia używam głównie pianki 100% pure, niestety nie daje ona takiego super odżywienia twarzy jak robi to leave on, nie mogę też powiedzieć, że wysusza bo tego nie robi, ta pianka po prostu dobrze i delikatnie myje i mi to wystarcza

chciałam Ci to tak trochę porównać, żebyś w razie wu nie była zawiedziona
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 21:44   #2830
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
nie ma się czego bać...same dobre rzeczy
o tej piance do mycia chciałam Ci napisać, ale nie tak, żeby zniechęcić tylko cosik wyjaśnić
wiem, że bardzo lubisz leave on, prawda? po nim buzia jest taka nawilżona i dopieszczona przez te wszystkie dobre składniki, które w niej siedzą
mój problem polega na tym, że ja stronię od emulgatorów (czyli wszystkiego co ma kremową konsystencję) i mimo iż leave on daje fajne uczucie na twarzy po myciu to używam go okazjonalnie
w tej chwili do porannego mycia używam głównie pianki 100% pure, niestety nie daje ona takiego super odżywienia twarzy jak robi to leave on, nie mogę też powiedzieć, że wysusza bo tego nie robi, ta pianka po prostu dobrze i delikatnie myje i mi to wystarcza
chciałam Ci to tak trochę porównać, żebyś w razie wu nie była zawiedziona
tak

Promolcia Ty mówisz o tej piance z lawendą?

ja już miałam krem pod oczy 100& pure i bardzo sobie chwaliłam go
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley

Edytowane przez anakazar
Czas edycji: 2012-08-09 o 21:45
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 21:51   #2831
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź. Już kilka razy obkupiłam się w produkty tylko z reklamy naturalne :/ Dodam, że za niemałą kasę.

Jeszcze jedno pytanie. Czy ten spray działa podobnie do soli morskiej Tony&Guy? Jeśli tak to dla mnie zbędna rzecz.
Tą pomadę zaraz oblookam
Oj tworzy mi się coraz dłuższa wish lista
No niestety trzeba czytac sklady na opakowaniach innej rady nie ma
Ja na poczatku wydrukowalam sobie liste szkodliwych skladnikow i jechalam z koksem czytajac i analizujac sklad kazdego kosmetyku. Pamietam zdziwienie domownikow kiedy jednego pieknego dnia wyszlam wyniesc na smieci 2 reklamowki kosmetykow
Co do spray do lokow JMO to nie wiemy jak dziala bo zadna z nas nie miala na tyle odwagi aby dac tyle kasy za niego
Ja probowalam spray T&G i byl calkiem niezly uzywalabym go gdyby nie ten sklad
Ja mam ta pomade z iherba jak chcesz to moge Ci probke podeslac
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-09, 22:02   #2832
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Dlatego też nie maluję twarzy, bo taka moja uroda
Nawet jak to nie jest rogowacenie to spokojnie mocznik da sobie z tym radę i nic złego nie będzie? Ścierać hardkorowo to się boję, generalnie nie używam peelingów, codziennie myję się szorstką stroną gąbki i takie ścieranko mi wystarczy A po jakim czasie Ci zniknęły krostki?
Mocznik nic nie zrobi. Odrobinka codziennie do balsamu i wystarczy, chyba, że chcesz wyliczać procenty to też możesz Zobacz jak na Ciebie działa 10-25% więcej też może być, tylko im więcej mocznika tym trudniej się rozpuszcza. Nie pamiętam, bo to było za czasów, kiedy jeszcze naszego wątku nie było. A peeling kawowy albo cukrowy?
Cytat:
Napisane przez Zielony Kalcyt Pokaż wiadomość
Witam wszystkie panie. Podczytuję was regularnie i też staram się przestawić na naturalną pielęgnację. Regularnie używam olejku myjącego, hydrolatu z kocanki, toników kwasowych, żelu hialuronowego i olejku arganowego do twarzy. Ze względu na rozliczne uczulenia ( nawet na glicerynę!!!) mam ograniczone pole manewru z kosmetykami. Próbuję też z proszkami minerlnymi (róży używam nałogowo, niestety ze względu na wieczne paskudztwa na twarzy podkładów raz na rus ki rok)
jp 91 mam do Ciebie pytanko z tym mocznikiem związane, też mam paskudne rogowacenie okołomieszkowe na ramionach, używałam aptecznych specyfików z mocznikiem, ale ze względu na dodatki robiły mi więcej krzywdy niż dobrego. Masz może jakąś aprwdzoną gotową recepturkę (najlepiej prostą bo mieszam tylko gotowe zestawy z BU), albo produkt z mocznikiem?
Witaj Co to znaczy uczulenie na glicerynę?
Gotowej receptury nie mam, ale jak się uprzeć to na pewno coś można znaleźć w receptariuszach na stronach z półproduktami. Ja po prostu do każdego balsamowania dosypywałam na dłoni mocznik + balsam. Na oko.

---------- Dopisano o 23:02 ---------- Poprzedni post napisano o 22:58 ----------

Promolciu, jeszcze nie znalazłam opakowań Coś te apteki w mojej mieścince jakieś nie wyposażone...
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 22:07   #2833
Zielony Kalcyt
Raczkowanie
 
Avatar Zielony Kalcyt
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: prowincja ;)
Wiadomości: 45
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Lista moich uczuleń jest bogata, głównie uczulają mnie salicylany ( i te w kosmetykach, i w jedzeniu i lekach i chemii do sprzatątania).

Po glicerynie albo następuje zapychanie i wykwity krostkowe, albo ropne pęcherzyki, usta mi ona n.p. wysusza, a nie nawilża. Pantenol mi tez nie służy- wypryszcza, tak samo źle reaguję na niektóre zioła (pewnie ze względu na zawartość salicylanów, ale chemikiem nie jestem i opieram się na tm co znajdę w sieci).

Pamiętam jak jeszcze wierzyłam bezgranicznie dermatologom (hmm wiele lat leczyłam bez efektu trądzik, a teraz po przestawieniu na naturę moja skóra wygląda sto razy lepiej) i jak mi urządził twarz kwas azelainowy - okazało się, że jestem na naiego ekstremalnie uczulona

Z pielęgnacji eko skwalan mi nie sluży, tak samo oczar, tamanu i olej z pestek malin średnio, a mam cerę trądzikowo- alergczną + rogowacenie okołmieszkowe, dlatego mnie ten mocznik zaintrygował

Edytowane przez Zielony Kalcyt
Czas edycji: 2012-08-09 o 22:15
Zielony Kalcyt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 22:15   #2834
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
To chyba taka uroda z tymi rumianymi polikami
Jak masz krostki jak przy rogowaceniu to mocznik, mocznik i jeszcze raz mocznik! Ja też takie miałam na ramionach i wyleczyłam się mocznikiem, a to co było na pośladkach to musiałam hardkorowo zedrzeć peelingiem, potem mocznik, regularność i ni ma
Potwierdzam, też mam nawroty tego świństwa na ramionach i po moczniku jest lepiej. Do tej pory stosowałam apteczne, ale chyba odważę się teraz z półproduktami Ciekawi mnie jak się oblicza te procenty mocznikowe

Teraz stosuję Gaia Creams na ramiona i powiem Wam, że jest zdecydowanie lepiej.
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.

Edytowane przez natkaa
Czas edycji: 2012-08-09 o 22:22 Powód: błąd
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 22:18   #2835
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez Zielony Kalcyt Pokaż wiadomość
Lista moich uczuleń jest bogata, głównie uczulają mnie salicylany ( i te w kosmetykach, i w jedzeniu i lekach i chemii do sprzatątania).

Po glicerynie albo następuje zapychanie i wykwity krostkowe, albo ropne pęcherzyki, usta mi ona n.p. wysusza, a nie nawilża. Pantenol mi tez nie służy- wypryszcza, tak samo źle reaguję na niektóre zioła (pewnie ze względu na zawartość salicylanów, ale chemikiem nie jestem i opieram się na tm co znajdę w sieci).

Pamiętam jak jeszcze wierzyłam bezgranicznie dermatologom (hmm wiele lat leczyłam bez efektu trądzik, a teraz po przestawieniu na naturę moja skóra wygląda sto razy lepiej) i jak mi urządził twarz kwas azelainowy - okazało się, że jestem na naiego ekstremalnie uczulona

Z pielęgnacji eko skwalan mi nie sluży, tak samo oczar, tamanu i olej z pestek malin średnio, a mam cerę trądzikowo- alergczną + rogowacenie okołmieszkowe, dlatego mnie ten mocznik zaintrygował
oj to Tobie strach cokolwiek polecać Wiesz, kosmetyki ekologiczne nie są antyalergiczne, więc nawet przy eko możesz mieć problemy. Spróbuj mocznika, nigdy nie słyszałam, żeby komuś zaszkodził szczerze mówiąc. Mnie gliceryna zapycha, po prostu. Podejrzewam też uczulenie na aloes, ale muszę to jeszcze sprawdzić czystym aloesem.
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 22:26   #2836
Zielony Kalcyt
Raczkowanie
 
Avatar Zielony Kalcyt
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: prowincja ;)
Wiadomości: 45
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Mnie też aloes uczula, ale czytałam, że bogaty w salicylany więc nie dziwota Wiem, że kosmetyki ekologiczne antyalergiczne nie są, ale błogosławię niebiosa, że odkryłam n.p. żel hialuronowy i olejek arganowy, ostatnio u mnie bez nich ani rusz Przez swoje prawie 30 lat życia przetestowałam za namową lekarzy wiele aptecznych hypoalergicznych rzekomych cudów i była masakra, a teraz muszę po prostu czytać składy i nieskomplikowana w miarę naturalna pielęgnacja daje efekty. Pogodziłam się, że skóry idelanej nie będę mieć nigdy, tym bardziej, że nerwicowo zdarza mi się rozdrapywać pakudztwa, ale jak nie straszę ludzi to i tak jest sukces.
Zielony Kalcyt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 22:33   #2837
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Dobrze, że w ogóle masz coś co Ci pasuje Pomalutku, pomalutku i znajdziesz więcej takich produktów
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 22:49   #2838
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez Zielony Kalcyt Pokaż wiadomość
Witam wszystkie panie. Podczytuję was regularnie i też staram się przestawić na naturalną pielęgnację. Regularnie używam olejku myjącego, hydrolatu z kocanki, toników kwasowych, żelu hialuronowego i olejku arganowego do twarzy. Ze względu na rozliczne uczulenia ( nawet na glicerynę!!!) mam ograniczone pole manewru z kosmetykami. Próbuję też z proszkami minerlnymi (róży używam nałogowo, niestety ze względu na wieczne paskudztwa na twarzy podkładów raz na rus ki rok)
jp 91 mam do Ciebie pytanko z tym mocznikiem związane, też mam paskudne rogowacenie okołomieszkowe na ramionach, używałam aptecznych specyfików z mocznikiem, ale ze względu na dodatki robiły mi więcej krzywdy niż dobrego. Masz może jakąś aprwdzoną gotową recepturkę (najlepiej prostą bo mieszam tylko gotowe zestawy z BU), albo produkt z mocznikiem?
Witaj Oj, wiem jakie to problemy z uczuleniami, ale jak Ci służy arganowy i żel HA to super Myślałam sama, żeby wypróbować olej i HA, ale przy mieszance kremik Gai i HA skóra nie była dostatecznie natłuszczona. Sam olej lepiej, ale wtedy za mało nawilżenia na dłuższą metę


Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Mocznik nic nie zrobi. Odrobinka codziennie do balsamu i wystarczy, chyba, że chcesz wyliczać procenty to też możesz Zobacz jak na Ciebie działa 10-25% więcej też może być, tylko im więcej mocznika tym trudniej się rozpuszcza. Nie pamiętam, bo to było za czasów, kiedy jeszcze naszego wątku nie było. A peeling kawowy albo cukrowy?

Wolę tą odrobinkę do balsamu, wygodniej Albo poproszę w aptece o ukręcenie jakiegoś mazidła z mocznikiem. Peelingu nie robiłam nigdy, ostatnio w ogóle używałam ścieraka jakoś 4 lata temu Może na cukrowy się skuszę.


Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
oj to Tobie strach cokolwiek polecać Wiesz, kosmetyki ekologiczne nie są antyalergiczne, więc nawet przy eko możesz mieć problemy. Spróbuj mocznika, nigdy nie słyszałam, żeby komuś zaszkodził szczerze mówiąc. Mnie gliceryna zapycha, po prostu. Podejrzewam też uczulenie na aloes, ale muszę to jeszcze sprawdzić czystym aloesem.
Dziwi mnie przekonanie ludzi, że ekologiczne jest antyalergiczne. Wszystko może uczulić, niestety
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 23:06   #2839
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
No niestety trzeba czytac sklady na opakowaniach innej rady nie ma
Ja na poczatku wydrukowalam sobie liste szkodliwych skladnikow i jechalam z koksem czytajac i analizujac sklad kazdego kosmetyku. Pamietam zdziwienie domownikow kiedy jednego pieknego dnia wyszlam wyniesc na smieci 2 reklamowki kosmetykow
Co do spray do lokow JMO to nie wiemy jak dziala bo zadna z nas nie miala na tyle odwagi aby dac tyle kasy za niego
Ja probowalam spray T&G i byl calkiem niezly uzywalabym go gdyby nie ten sklad
Ja mam ta pomade z iherba jak chcesz to moge Ci probke podeslac
Uczę się, uczę . Powolutku dochodzę do pewnych rzeczy.
Bardzo chętnie, nawet bardzo bardzo. Ja się trochę tego iherba boję jeszcze. Komuś paczka nie doszła, czy coś.
Właśnie zastanawiający jest ten spray. Ja podchodzę do niego podejrzliwie. Sól morska z natury wysusza przecież włosy, czyż nie? To ja już bym tam trochę cukru włożyła
Bardziej kusiłaby mnie seria regeneracyjna do włosów, albo właśnie pomada. Może na święta...

Cytat:
Napisane przez Zielony Kalcyt Pokaż wiadomość
Lista moich uczuleń jest bogata, głównie uczulają mnie salicylany ( i te w kosmetykach, i w jedzeniu i lekach i chemii do sprzatątania).

Po glicerynie albo następuje zapychanie i wykwity krostkowe, albo ropne pęcherzyki, usta mi ona n.p. wysusza, a nie nawilża. Pantenol mi tez nie służy- wypryszcza, tak samo źle reaguję na niektóre zioła (pewnie ze względu na zawartość salicylanów, ale chemikiem nie jestem i opieram się na tm co znajdę w sieci).

Pamiętam jak jeszcze wierzyłam bezgranicznie dermatologom (hmm wiele lat leczyłam bez efektu trądzik, a teraz po przestawieniu na naturę moja skóra wygląda sto razy lepiej) i jak mi urządził twarz kwas azelainowy - okazało się, że jestem na naiego ekstremalnie uczulona

Z pielęgnacji eko skwalan mi nie sluży, tak samo oczar, tamanu i olej z pestek malin średnio, a mam cerę trądzikowo- alergczną + rogowacenie okołmieszkowe, dlatego mnie ten mocznik zaintrygował
U mnie jeszcze naczynka dochodzą. Już sama nie wiem co stosować na tą twarz. Jeszcze nie odkryłam co mnie zapycha gliceryna czy parafina.
Właśnie zdałam sobie sprawę, że moje mydełko do twarzy jest glicerynowe
I tu pytanie czy jeśli zapycha gliceryna to trójglicerydy też?

Widzę, że reakcję na niektóre kosmetyki mamy bardzo podobne.
To rogowacenie masz na twarzy?

Edit. Właśnie spojrzałam na skład biodermy hydrabio riche, która absolutnie mnie nie zapychała. Na drugim miejscu gliceryna, na czwartym olej mineralny. Teraz to już zgłupiałam. Na marginesie, w opisie jest napisane niekomedogenny...

Edytowane przez mlodziudka85
Czas edycji: 2012-08-09 o 23:58
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-10, 06:24   #2840
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Promolcia na moim oleju nie ma żadnej daty ważności.


Chciałam dzisiaj wypróbować odżywkę NS nawilżanie,ale niestety łatwiej byłoby mi rozpracować bombe niż próbkę od Evitkipo paru minutach zrezygnowałam,bo mało mnie szlag nie trafił
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 07:05   #2841
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

evitka, promolcia, cloche dzięki

evitka, lvaera seria basic nie wysusza

do mojego tk maxx jakoś często przychodzą nowe, nieznane marki z naturalnych, więc chętnie tam zaglądam.
A opakowanie też się zdarzają otwarte, ale naprawdę rzadko, bo ochroniarz stoi blisko, więc pewnie to zniechęca ciekawskich do otwierania opakowań.
Jednak w tk maxx trzeba uważać na ceny i dokładnie sprawdzać, bo na przykład ten sam produktu greenland ksztował 19,99 a drugi 69,99

cloche, też mam tą maskę co ty miałaś z luvos, więc porównam. jednak po nocy moja twarz wygląda bosko obecnie ta maską nawilżająca za 7,60 z luvos jest moim no 1 wśród masek nawilżających.

Testowałam maskę JMO gorzka pomarańcza, ale niestety nie zachwyciła mnie. Tak samo balsam pomarańcza - zapach piękny, ale na chwilę, rano go nie czulam. natomiast np. balsam Marbert pachnący tropikalnymi owocami czułam jeszcze rano. Niestety ten balsam mi sie już skończył, a w tk maxx go już nie nie ma Nie pamiętam, kto mi go polecała (effa albo evitka?), ale bardzo dziękuję
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 07:30   #2842
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Promolcia na moim oleju nie ma żadnej daty ważności.


Chciałam dzisiaj wypróbować odżywkę NS nawilżanie,ale niestety łatwiej byłoby mi rozpracować bombe niż próbkę od Evitkipo paru minutach zrezygnowałam,bo mało mnie szlag nie trafił
tez mam od Ewci taka probke balsamu, ktora 3 razy probowalam otworzyc i odpuscilam chyba musialabym ja mlotkiem potraktowac

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość

Testowałam maskę JMO gorzka pomarańcza, ale niestety nie zachwyciła mnie. Tak samo balsam pomarańcza - zapach piękny, ale na chwilę, rano go nie czulam. natomiast np. balsam Marbert pachnący tropikalnymi owocami czułam jeszcze rano. Niestety ten balsam mi sie już skończył, a w tk maxx go już nie nie ma Nie pamiętam, kto mi go polecała (effa albo evitka?), ale bardzo dziękuję
Ja Ci go polecalam tez go bardzo lubie i oszczednie dozuje bo juz mi sie konczy a nie widzialam go juz w tkmaxxie
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 07:43   #2843
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
tez mam od Ewci taka probke balsamu, ktora 3 razy probowalam otworzyc i odpuscilam chyba musialabym ja mlotkiem potraktowac


__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 08:01   #2844
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
cloche, też mam tą maskę co ty miałaś z luvos, więc porównam. jednak po nocy moja twarz wygląda bosko obecnie ta maską nawilżająca za 7,60 z luvos jest moim no 1 wśród masek nawilżających.

Testowałam maskę JMO gorzka pomarańcza, ale niestety nie zachwyciła mnie. Tak samo balsam pomarańcza - zapach piękny, ale na chwilę, rano go nie czulam. natomiast np. balsam Marbert pachnący tropikalnymi owocami czułam jeszcze rano. Niestety ten balsam mi sie już skończył, a w tk maxx go już nie nie ma Nie pamiętam, kto mi go polecała (effa albo evitka?), ale bardzo dziękuję
porównaj i daj znać koniecznie one mają różne składy, więc pewnie niepotrzebnie mijam je wszystkie szerokim łukiem

tak pięknie pachnącym balsamem się NA NOC smarujesz??? ja tylko na dzień używam. bo dla mnie to piękne perfumy przy okazji, a na noc się nie perfumuję no chyba że jakiś wieczór romantico! a zapach po całym dniu czuję. dużo delikatniejszy, ale dalej jest
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 08:01   #2845
123sciri
Rozeznanie
 
Avatar 123sciri
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 714
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

effa no właśnie mogli by w mario zrobić promocje a próbeczke pomady z bc z chęcią przyjmę pisz na PW co chcesz w zamian

beets piękne zakupy i jakie gratisy hoho

mlodziudka iherb jest fajny i ma bardzo bogatą ofertę, ale mi niestety jedna paczka nie doszła i trochę się zniechęciłam

ja się pewnie skuszę na tan spray z solą bo jednak JMO, w większości przypadków, mi służy, a w tego typu produktach o mega prostym składzie liczą się proporcje.
Moje włosy po ciąży w ogóle się nie kręcą, ale kosmetyki dla kręconowłosych nadal im służą
__________________
"All I've done is run fast. I don't see why people should make much fuss about that."
- Fanny Blankers-Koen

03/13-20 cm - 06/13-24cm, 07/23- 26cm.....50cm
zapuszczanie
123sciri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 08:03   #2846
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

effa, ana, a co? nozyczek nie macie? , jak sie ostatnio ten olejek ode mnie effieq wylal to juz mocniej zabezpieczm i tez wam zle , zwariowac z wa. A i jeszcze dodam,ze wasze wcale lepiej sie nie otwieraly :P:
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić




Edytowane przez evitka21
Czas edycji: 2012-08-10 o 08:13
evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 08:09   #2847
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez 123sciri Pokaż wiadomość
ja się pewnie skuszę na tan spray z solą bo jednak JMO, w większości przypadków, mi służy, a w tego typu produktach o mega prostym składzie liczą się proporcje.
Moje włosy po ciąży w ogóle się nie kręcą, ale kosmetyki dla kręconowłosych nadal im służą
skuś się skuś,przetestuj go przede mną,bo też mam na niego ochotę
Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
effa, ana, a co? nozyczek nie macie? , jak sie ostatnio ten olejek ode mnie effieq wylal to juz mocniej zabezpieczm i tez wam zle , zwariowac z wa. A i jeszcze dodam,ze wasze wcale lepiej sie nie otwieraly :P:
akurat,akurat,ja to tak otworzyć nie mogłam,że w ogole jej nie użyłam+paluchy obklejone taśmą miałam

z nożyczkami pózniej powalczę
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 08:22   #2848
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
porównaj i daj znać koniecznie one mają różne składy, więc pewnie niepotrzebnie mijam je wszystkie szerokim łukiem

tak pięknie pachnącym balsamem się NA NOC smarujesz??? ja tylko na dzień używam. bo dla mnie to piękne perfumy przy okazji, a na noc się nie perfumuję no chyba że jakiś wieczór romantico! a zapach po całym dniu czuję. dużo delikatniejszy, ale dalej jest
ja uwielbiam zaspypiać w pięknie pachnących balsamach i budzić się w pięknym zapachu

ja na dzień potrzebuję bardziej intensywniejszego zapachu, zresztą lubię mocne zapachy

effa,
u mnie też go juz nie ma, cudny był ten balsam

123, dzięki
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 08:25   #2849
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Uczę się, uczę . Powolutku dochodzę do pewnych rzeczy.
Bardzo chętnie, nawet bardzo bardzo. Ja się trochę tego iherba boję jeszcze. Komuś paczka nie doszła, czy coś.
.
podaj adres na pw to Ci wysle w przyszlym tyg

Cytat:
Napisane przez 123sciri Pokaż wiadomość
effa no właśnie mogli by w mario zrobić promocje a próbeczke pomady z bc z chęcią przyjmę pisz na PW co chcesz w zamian

beets piękne zakupy i jakie gratisy hoho

mlodziudka iherb jest fajny i ma bardzo bogatą ofertę, ale mi niestety jedna paczka nie doszła i trochę się zniechęciłam

ja się pewnie skuszę na tan spray z solą bo jednak JMO, w większości przypadków, mi służy, a w tego typu produktach o mega prostym składzie liczą się proporcje.
Moje włosy po ciąży w ogóle się nie kręcą, ale kosmetyki dla kręconowłosych nadal im służą
no moze po wakacjach cos zarzuca, tez czekam na promo bo ten spray tez mnie kusi niemilosiernie Moje wlosy tez mialy okresu buntu i sie nie krecily, ale teraz jakos daja rade co prawda czasem potrzebuja mocnego tuningu ale nie jest zle
Nie chce Cie martwic, ale mojej kolezance po ciazy piekne loki sie tak wyprostowaly ze ma proste drutypodaj adres na pw to Ci wysle w przyszlym tyg

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
effa, ana, a co? nozyczek nie macie? , jak sie ostatnio ten olejek ode mnie effieq wylal to juz mocniej zabezpieczm i tez wam zle , zwariowac z wa. A i jeszcze dodam,ze wasze wcale lepiej sie nie otwieraly :P:
paznokiec przy okazji sobie rozwalilam, palce tasma upackane a ta tasma jakby sie z pojemnikiem scalila
jasne jasne juz sie teraz nie msciij na nas
Laska widze, ze znowu Ci maslo nie podpasowalo tys wybredna istota
A co z maska qrganique nie tak, ze chcesz sie jej pozbyc??
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 08:25   #2850
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
tez mam od Ewci taka probke balsamu, ktora 3 razy probowalam otworzyc i odpuscilam chyba musialabym ja mlotkiem potraktowac
zaraz Ewa powie, że jak nie można otworzyć to oddajcie

Spałam dziś z sesą egzotyczną na włosach, fajna, pachnie dość mocno ale przyjemnie, nie przeszkadza mi ten zapach. Poduszka mocno przesiąkła jej zapachem. Idę zmywać Zapytam tylko, ile Wy nakładacie sesy na włosy? Wylałam na talerzyk dwie łyżeczki do herbaty i było za dużo, na skalp tylko trochę wsmarowałam, bo u mnie za dużo włosów na głowie i bardzo ciężko dotrzeć tam z olejem smarując palcami, musiałabym chyba prosto z butelki lać.
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:33.