Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :) - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-06-02, 20:46   #631
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 199
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez angela_6 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, mam pytanie ap ropo tej promocji w sephorze~
Rok temu była podobna i pamiętam, że niektóre dziewczyny mówiły, że panie udzielały im tej promocji nawet jak nie miały zastępników, a jak to z tym w tym roku?
[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;41118725]Bylo pisane na ten temat wielokrotnie juz . Wszystko zalezy od nastroju pani sprzedajacej i jej checi albo przymusu do przestrzegania regulaminu. Moze Ci ona sprzedac kosmetyk bez starego na wymiane, ale nie musi.[/QUOTE]

angela_6 chodzi chyba o to, że w ogóle bez, chyba że się mylę

---------- Dopisano o 20:46 ---------- Poprzedni post napisano o 20:44 ----------

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
...


nie wiem, nie byłam, nie macałam
widziałam tylko w ich gazetce
na mnie też się ten podkład wyzywająco gapi z okładki hebowego magazynu
może pomacam
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 20:48   #632
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość

na mnie też się ten podkład wyzywająco gapi z okładki hebowego magazynu
może pomacam
pisałam o pomadce, ale w sumie podkładu też to dotyczy
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 20:50   #633
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 199
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;41117093]Ja z Revlona testowala chyba tylko Colorstay. Bylo to chyba z 7 lat temu. Wrazenie mialam niezbyt przyjemne: ciemne to, rozowe, zapchajporowe, ciezkie, podkreslajace skorki, wysuszajace. Widac bylo, ze podklad jest kiepskiej jakosci i przypominal tynk. Od tego czasu, o ile mnie pamiec nie myli, zadnego kosmetyku z tej marki nie zakupilam. Traume mam .

A cienie z tej marki znasz? Mnie sie jedna kolorowa czworka z letniej kolekcji spodobala, ale nawet nie macalam.[/QUOTE]

podobno ta nowa wersja Colorstay jest lepsza, ale na mnie nie bałdzo
z tym, że ja go miałam, kiedy zaczęłam się łuszczyć zimą, z całkiem innych przyczyn i skapnęłam się po ... 3 podkładzie, więc w końcu nie wiem
ale faktycznie, napewno jest mniej klajstrowaty
no wg mnie to akurat wybór odcieni Revlon ma spory, ale ja i pewnie wymagania mam mniejsze niż Ty, albo szczęśliwszy kolor skóry

cienie Revlon miałam jedne i to była porażka straszna

---------- Dopisano o 20:50 ---------- Poprzedni post napisano o 20:49 ----------

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
pisałam o pomadce, ale w sumie podkładu też to dotyczy

to przprszm
to chyba to gapienie się podkładu i jakaś hypnoza
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.

Edytowane przez misianka
Czas edycji: 2013-06-02 o 20:52
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 20:52   #634
dusia65
Zakorzenienie
 
Avatar dusia65
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 4 779
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
dziękuję, fakt miejsce jest wręcz terapeutyczne

---------- Dopisano o 14:04 ---------- Poprzedni post napisano o 14:03 ----------



żywiłam się tam w czasach studenckich i mam sentyment
Misianko naprawdę odwiedzasz Park kaliski?????, szczęka mi opadła
bo to i moje ulubione miejsce , ale mieszkam o przysłowiowy rzut beretem
dusia65 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 20:55   #635
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 199
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez dusia65 Pokaż wiadomość
Misianko naprawdę odwiedzasz Park kaliski?????, szczęka mi opadła
bo to i moje ulubione miejsce , ale mieszkam o przysłowiowy rzut beretem
si
byłam tam przez miesiąc ostatnio (znaczy nie w parku, tylko w Kaliszu) i jak tylko była pogoda, to tam sobie wysiadywałam i chodziłam ile się tylko dało
a! bo ja to Kaliszanka z urodzenia jestem, jakoś mi o głowy nie przyszło napisać, bo to takie oczywiste

wiesz, ja np. z tych co pamiętają andruty sprzedawane przy wejściu od teatru
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 21:03   #636
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
angela_6 chodzi chyba o to, że w ogóle bez, chyba że się mylę
I na to pytanie wlasnie odpowiedzialam .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 21:07   #637
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 199
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

eeee, to ja znów za gópiom?

to już nie gadam
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-02, 21:09   #638
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
U mnie ich nie ma .

---------- Dopisano o 18:20 ---------- Poprzedni post napisano o 18:19 ----------


Brzmi fajne. Szkoda, ze taka kolorystyczna bieda. Tym bardziej, ze wczoraj moja cera utracila swe magiczne wlasciwosci i podklady przestaly jasniec . W moim Nude-owym Diorze jak potwór wygladam teraz .

---------- Dopisano o 18:23 ---------- Poprzedni post napisano o 18:20 ----------

To mazidlo ciekawie brzmi, choc przefotoszpowana Candice na zdjeciu, ktore mialo nie miec Fotoszopa odstrasza. Nie wiem tylko to CC cos warte, czy czekac na DD .
Święty Graal.
Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość


nie wiem, nie byłam, nie macałam
widziałam tylko w ich gazetce
Chyba zapoluje na nie w Hebe. W moim ma być dostawa we wtorek chociaż oczywiście nie wiedzą co przyjdzie.

Kobitki miała, któraś z was Touch Eclat YSL? Mam możliwość kupić taniej i sobie dumam. Zaznaczam, że czytałam opinie na KWC i są różne - że tylko magia legendy albo wręcz odwrotnie istny CUD!
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 21:31   #639
dusia65
Zakorzenienie
 
Avatar dusia65
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 4 779
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
si
byłam tam przez miesiąc ostatnio (znaczy nie w parku, tylko w Kaliszu) i jak tylko była pogoda, to tam sobie wysiadywałam i chodziłam ile się tylko dało
a! bo ja to Kaliszanka z urodzenia jestem, jakoś mi o głowy nie przyszło napisać, bo to takie oczywiste

wiesz, ja np. z tych co pamiętają andruty sprzedawane przy wejściu od teatru
Ja też z tych roczników co andruty pamięta
Zresztą w ładną pogodę nadal sprzedają w tym samym miejscu andruty i słonecznik
Nieraz rozkłada się kram z piłeczkami na gumce i plastikowymi pistoletami, ale mało oblegany przez dzieciaki
Teraz na wprost teatru , na rzece ,zrobili fontanne, taką zwyczajną ale fajnie to wygląda,
No i spod teatru , aż po sam most kolejowy można popływać łodzią
i spod teatru też wyrusza na objazd miasta słynny czerwony autobus miejski tzw ogórek, pamiętasz takie?
i jeszcze można pojeździć dorożką
tylko niestety centrum opustoszało i zamarło wręcz, nad czym ubolewam, od ilu lat nie mieszkasz w Kaliszu?
dusia65 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 21:46   #640
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
eeee, to ja znów za gópiom?

to już nie gadam
Moze to ja nieskladnie sie wypowiadam. Od kilku godzin siedze na pupce i pracuje, wiec juz mi sie w glowie lasuje .
Napisalam ". Moze Ci ona sprzedac kosmetyk bez starego na wymiane, ale nie musi." Mialam na mysli, ze moze zaistniec zdarzenie, w ktorym pani sprzedajaca sprzeda kosmetyk bez oczekiwania starego w zamian (kupujaca moze go zatem w ogole nie posiadac). Zdarzenie takie nie ma pewnosci oczekiwanego rezultatu poniewaz regulamin stanowi co innego. Ooo, teraz zawarlam swa mysl w calosci .

---------- Dopisano o 21:46 ---------- Poprzedni post napisano o 21:44 ----------

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Święty Graal.
Chcialam odcien "berry" i "plum", ale u nas nie bedzie . Patrzylam na Feelu, ale w ogole tych szmin nie ma.

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Kobitki miała, któraś z was Touch Eclat YSL? Mam możliwość kupić taniej i sobie dumam. Zaznaczam, że czytałam opinie na KWC i są różne - że tylko magia legendy albo wręcz odwrotnie istny CUD!
Ja mialam ta stara wersje. Nie dosc, ze byl deko za ciemny i w zlej tonacji to szalu nie robil. Cudu nie widzialam i szybko sie pozbylam.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 21:53   #641
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość

Kobitki miała, któraś z was Touch Eclat YSL? Mam możliwość kupić taniej i sobie dumam. Zaznaczam, że czytałam opinie na KWC i są różne - że tylko magia legendy albo wręcz odwrotnie istny CUD!
Bez musu
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-02, 21:53   #642
lexxie
Wtajemniczenie
 
Avatar lexxie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 484
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;41117093]Ja z Revlona testowala chyba tylko Colorstay. Bylo to chyba z 7 lat temu. Wrazenie mialam niezbyt przyjemne: ciemne to, rozowe, zapchajporowe, ciezkie, podkreslajace skorki, wysuszajace. Widac bylo, ze podklad jest kiepskiej jakosci i przypominal tynk. Od tego czasu, o ile mnie pamiec nie myli, zadnego kosmetyku z tej marki nie zakupilam. Traume mam .

A cienie z tej marki znasz? Mnie sie jedna kolorowa czworka z letniej kolekcji spodobala, ale nawet nie macalam.[/QUOTE]

Colorstaya w tej starszej wersji uzywalam przez kilka miesiecy i zrobil mi jesien sredniowiecza na twarzy Cieni nie mialam, kiedys przymierzałam sie do kupna ale wyczytałam (chyba na wizazu) ze one kiepsko napigmentowane, a ja lubie miec mocno zaakcentowane oko, wiec nie kupiłam
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1265092
Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Zamiast lac babe w pysk to wystarczy zapytac ile ma lat. Przemocy zero, a skutek ten sam .
lexxie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 21:57   #643
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 199
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez dusia65 Pokaż wiadomość
Ja też z tych roczników co andruty pamięta
Zresztą w ładną pogodę nadal sprzedają w tym samym miejscu andruty i słonecznik
Nieraz rozkłada się kram z piłeczkami na gumce i plastikowymi pistoletami, ale mało oblegany przez dzieciaki
Teraz na wprost teatru , na rzece ,zrobili fontanne, taką zwyczajną ale fajnie to wygląda,
No i spod teatru , aż po sam most kolejowy można popływać łodzią
i spod teatru też wyrusza na objazd miasta słynny czerwony autobus miejski tzw ogórek, pamiętasz takie?
i jeszcze można pojeździć dorożką
tylko niestety centrum opustoszało i zamarło wręcz, nad czym ubolewam, od ilu lat nie mieszkasz w Kaliszu?
patrz, a ja nie trafiłam na andruty ani razu, a bardzo chciałam ...
pamiętam ogórki, ale jakoś tak przez mgłę, jak je np. widzę na zdjęciu, to mi coś majaczy
nie mieszkam od 92 r, kawałek czasu, czasem żałuję ...

---------- Dopisano o 21:57 ---------- Poprzedni post napisano o 21:55 ----------

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;41120123]Moze to ja nieskladnie sie wypowiadam. Od kilku godzin siedze na pupce i pracuje, wiec juz mi sie w glowie lasuje .
Napisalam ". Moze Ci ona sprzedac kosmetyk bez starego na wymiane, ale nie musi." Mialam na mysli, ze moze zaistniec zdarzenie, w ktorym pani sprzedajaca sprzeda kosmetyk bez oczekiwania starego w zamian (kupujaca moze go zatem w ogole nie posiadac). Zdarzenie takie nie ma pewnosci oczekiwanego rezultatu poniewaz regulamin stanowi co innego. Ooo, teraz zawarlam swa mysl w calosci .[COLOR="Silver"]

....[/QUOTE]

no i ja dziś ciut z doskoku, to i przelatuję Was na szybko, czyli nieuważnie

a! to może nie widziałaś souveriru dla Ciebie, który poczyniłam stronę temu?
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 21:58   #644
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;41120123]Moze to ja nieskladnie sie wypowiadam. Od kilku godzin siedze na pupce i pracuje, wiec juz mi sie w glowie lasuje .
Napisalam ". Moze Ci ona sprzedac kosmetyk bez starego na wymiane, ale nie musi." Mialam na mysli, ze moze zaistniec zdarzenie, w ktorym pani sprzedajaca sprzeda kosmetyk bez oczekiwania starego w zamian (kupujaca moze go zatem w ogole nie posiadac). Zdarzenie takie nie ma pewnosci oczekiwanego rezultatu poniewaz regulamin stanowi co innego. Ooo, teraz zawarlam swa mysl w calosci .

---------- Dopisano o 21:46 ---------- Poprzedni post napisano o 21:44 ----------


Chcialam odcien "berry" i "plum", ale u nas nie bedzie . Patrzylam na Feelu, ale w ogole tych szmin nie ma.

Ja mialam ta stara wersje. Nie dosc, ze byl deko za ciemny i w zlej tonacji to szalu nie robil. Cudu nie widzialam i szybko sie pozbylam.[/QUOTE]
Ten berry też mi się spodobał. Dogadałam się z jedną allegrowiczką i ma mi sprowadzić z hameryki. I tak czekam i czekam .
Te zdjęcia mnie przekonały do tego koloru: http://www.musingsofamuse.com/2012/1...lytocom=201508

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Bez musu
Dzięki za radę odnośnie touche eclat. Mam okazję kupić za ca.110 zł, ale jak bez musu to nie biorę .
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 22:18   #645
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 199
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez lexxie Pokaż wiadomość
Colorstaya w tej starszej wersji uzywalam przez kilka miesiecy i zrobil mi jesien sredniowiecza na twarzy Cieni nie mialam, kiedys przymierzałam sie do kupna ale wyczytałam (chyba na wizazu) ze one kiepsko napigmentowane, a ja lubie miec mocno zaakcentowane oko, wiec nie kupiłam
o właśnie! taki miałam główny zarzut

---------- Dopisano o 22:00 ---------- Poprzedni post napisano o 21:58 ----------

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Ten berry też mi się spodobał. Dogadałam się z jedną allegrowiczką i ma mi sprowadzić z hameryki. I tak czekam i czekam .
Te zdjęcia mnie przekonały do tego koloru: http://www.musingsofamuse.com/2012/1...lytocom=201508

...
ja też napaliłam się na berry, a tu w PL
... oczywiście
a potem, że ja kolorystycznie wybredna

---------- Dopisano o 22:14 ---------- Poprzedni post napisano o 22:00 ----------

jaki tłum na belce/grzędzie


to ja się i tak wyzwierzę
zaczynam też myśleć poważnie o ... blogu

---------- Dopisano o 22:18 ---------- Poprzedni post napisano o 22:14 ----------

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
...
Dzięki za radę odnośnie touche eclat. Mam okazję kupić za ca.110 zł, ale jak bez musu to nie biorę .
może wypróbuj TEN
są zbliżone własciwościami, ale cena lepsza (szczególnie w razie niezadowolenia)
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 22:19   #646
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość



a! to może nie widziałaś souveriru dla Ciebie, który poczyniłam stronę temu?
Nie widzialam, bo nieco z doskoku poczytuje.
Znalazlam juz. A czemu dla mnie akurat? Bo "grumpy", wiec pokrewna dusza?

Cytat:
Napisane przez lexxie Pokaż wiadomość
Colorstaya w tej starszej wersji uzywalam przez kilka miesiecy i zrobil mi jesien sredniowiecza na twarzy Cieni nie mialam, kiedys przymierzałam sie do kupna ale wyczytałam (chyba na wizazu) ze one kiepsko napigmentowane, a ja lubie miec mocno zaakcentowane oko, wiec nie kupiłam
To ja tez odpuszczam.
Przyznam, ze zawsze mialam mocniej pomalowane oko i niepomalowane usta (blyszczyk fee, bo wlosy w niego wlatuja a szminka fee bo za mocna a nudziakach mi zle). Ostatnio polubilam malowanie ust (w maju cztery szminki zanabylam) i teraz z mocnymi ustami chodze.

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Ten berry też mi się spodobał. Dogadałam się z jedną allegrowiczką i ma mi sprowadzić z hameryki. I tak czekam i czekam .
Te zdjęcia mnie przekonały do tego koloru: http://www.musingsofamuse.com/2012/1...lytocom=201508
Ktora? Za ile? Ja tez chce .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 22:50   #647
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 199
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;41120787]Nie widzialam, bo nieco z doskoku poczytuje.
Znalazlam juz. A czemu dla mnie akurat? Bo "grumpy", wiec pokrewna dusza?



....[/QUOTE]

bo kot, po prostu
ale ... może ...
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 23:04   #648
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
bo kot, po prostu
ale ... może ...
Wole pingwiny. Kotem bym jednak nie pogrdzila. Narazie niestety nie mam ku temu warunkow. Mam jednak konkretna wizje posiadania kotka (brytka lub ruska bym chciala ), z piekna, czerwona kokarda pod szyja. Wyobrazam sobie jak siedzimy na podlodze, kotek po jednej stronie pokoju, ja po drugiej i kulamy miedzy soba klebek welny. Kiedy nie oddajemy sie rozrywce a ja pracuje wyobrazam sobie, ze siedzi kolo moich kodeksow i pieknie mruczy w takt mojego klepania w klawiature.

Taka mam wizje .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 23:18   #649
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 199
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;41121499]Wole pingwiny. Kotem bym jednak nie pogrdzila. Narazie niestety nie mam ku temu warunkow. Mam jednak konkretna wizje posiadania kotka (brytka lub ruska bym chciala ), z piekna, czerwona kokarda pod szyja. Wyobrazam sobie jak siedzimy na podlodze, kotek po jednej stronie pokoju, ja po drugiej i kulamy miedzy soba klebek welny. Kiedy nie oddajemy sie rozrywce a ja pracuje wyobrazam sobie, ze siedzi kolo moich kodeksow i pieknie mruczy w takt mojego klepania w klawiature.

Taka mam wizje .[/QUOTE]

kulanie możliwe, ale nie gwarantowane, raczej bardziej prawdopodobne jest kulanie Twoich najukochańszych kosmetyków i innych gadżetów

jak chodzi o część drugą, to raczej leży kotek na klawiaturze, a Ty starasz sie jednak pisać. i zaręczam, ż to jest technicznie możliwe
ale mruczy


a mi się właśnie przypomniało, że są inne stworznka które kocham jak koty w sumie: jeże
rozczulają mnie jak rzadko które zwierzaki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jezyk.jpg (50,4 KB, 67 załadowań)
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-02, 23:30   #650
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
o właśnie! taki miałam główny zarzut

---------- Dopisano o 22:00 ---------- Poprzedni post napisano o 21:58 ----------

ja też napaliłam się na berry, a tu w PL
... oczywiście
a potem, że ja kolorystycznie wybredna

---------- Dopisano o 22:14 ---------- Poprzedni post napisano o 22:00 ----------
jaki tłum na belce/grzędzie
to ja się i tak wyzwierzę
zaczynam też myśleć poważnie o ... blogu

---------- Dopisano o 22:18 ---------- Poprzedni post napisano o 22:14 ----------


może wypróbuj TEN
są zbliżone własciwościami, ale cena lepsza (szczególnie w razie niezadowolenia)
Kurcze nie sprecyzowałam że chodziło mi o Touche Eclat - korektor. Także ponawiam poprzednie pytanie odnośnie must have'owania korektora YSL Touche Eclat.
Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Nie widzialam, bo nieco z doskoku poczytuje.
Znalazlam juz. A czemu dla mnie akurat? Bo "grumpy", wiec pokrewna dusza?

To ja tez odpuszczam.
Przyznam, ze zawsze mialam mocniej pomalowane oko i niepomalowane usta (blyszczyk fee, bo wlosy w niego wlatuja a szminka fee bo za mocna a nudziakach mi zle). Ostatnio polubilam malowanie ust (w maju cztery szminki zanabylam) i teraz z mocnymi ustami chodze.

Ktora? Za ile? Ja tez chce .
Za dwie sztuki ca. 60zł, ale już ponad miesiąc czekam aż z hameryki przypłyną . Także jeszcze nie polecam. Privata k'tobie piszę co to za allegrowiczka .
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 23:38   #651
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Kurcze nie sprecyzowałam że chodziło mi o Touche Eclat - korektor. Także ponawiam poprzednie pytanie odnośnie must have'owania korektora YSL Touche Eclat.
Wyzej pisalam, ze nie warto . L'oreala w pedzelku se kup i bedziesz bardziej zadowolona .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 23:53   #652
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;41121894]Wyzej pisalam, ze nie warto . L'oreala w pedzelku se kup i bedziesz bardziej zadowolona .[/QUOTE]
Okej. Już myślałam, że mnie wszyscy źle zrozumieli - że chodzi mi o podkład .
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 00:19   #653
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Ja zrozumiałam że o korektor chodzi i taka zdziwiona nawet byłam że wszystkie na nie. A ja przeciwnie, mam juz chyba z trzeci i sobie chwalę. Ale tylko jeden kolor- ten najjaśniejszy taki różowawy bo on jest rozświetlający okolicę oczną i naprawdę to widać, miałam raz ciemniejszy, taki bardziej zółty - i on już nie robił niczego. Pisze kolorami nie numerami bo jakiś debil wymyślił że numer odcienia jest tylko na pudełku a na samym korektorze już nie - i mam wieczny problem z zapamiętaniem który mam

a i jeszcze się w sprawie tych cieni wtrącę - czwórki miałam jedne kremowe revlona i były takie se, i ze dwa komplety czwórek "zwykłych" oraz kilka sztuk pojedyńczych i one były mega napigmentowane! Bardzo ładnie trzymały kolor, całkiem trwałe i w ogóle mru, nie wiem czego się czepiacie nawet jakiś wiekowy fiolet to jeszcze mam, i bardzo w porządku jest, mogę pokazać na życzenie
__________________

Edytowane przez moniq_c
Czas edycji: 2013-06-03 o 00:25
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 00:52   #654
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Ja mojego Touche Eclat nie mogę zmęczyć. Typowy leciutko rozświetlajacy (odbijający światło) cudak, cieni nie zakrywa. Fajny, ale nie must have (może też dlatego, że ja za bardzo cieni nie mam).

Edytowane przez 71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Czas edycji: 2013-06-03 o 00:57
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 10:02   #655
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Mam pudry od Beaty nie dość, że wysyłka błyskawiczna to i jeszcze pancernie opakowane Dziękuję pięknie
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 10:36   #656
fitness2520
Rozeznanie
 
Avatar fitness2520
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 524
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez angela_6 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, mam pytanie ap ropo tej promocji w sephorze~
Rok temu była podobna i pamiętam, że niektóre dziewczyny mówiły, że panie udzielały im tej promocji nawet jak nie miały zastępników, a jak to z tym w tym roku?
Mi babka z Sephory mówiła, że w regulaminie jest napisane co możesz na co wymienić - jednak w praktyce przymykają na to oko.
Ja np bez problemu wymieniłam stary puder rozświetlający z Vipery na róż do policzków z Sephory.
A miniaturkę kredki (która nie nadawała się do malowania) zamieniłam na pełnowymiarową.
Ważne aby zgadzała się liczba kosmetyków przy naliczaniu rabatu - tak było w Łodzi w Porcie.
Bo mnie babka się spytała, czy mam ze sobą stare kosmetyki - bo to jest podstawa do naliczenia rabatu. Gdybym ich nie miała no bym musiała zapłacić regularną cenę.
Musisz popatrzeć na wcześniejsze posty - bo dziewczyny z innych miast pisały, że udało im się 1 kosmetyk stary zostawić a w to miejsce kupić 2-3 nowe z rabatem.
__________________
Ćwiczę z Ewą od 9 maja 2013

SKALPEL : 8
KILLER : 12
TURBO : 3
TOTAL FITNESS : 1
5 treningów 6 minutowych z YouTube : 15

30 day squat challenge 1: 30/30

SIERPNIOWA WYMIANKA:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=711771

Edytowane przez fitness2520
Czas edycji: 2013-06-03 o 10:40
fitness2520 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 11:05   #657
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość

a mi się właśnie przypomniało, że są inne stworznka które kocham jak koty w sumie: jeże
rozczulają mnie jak rzadko które zwierzaki
Jeże też uwielbiam .

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Kurcze nie sprecyzowałam że chodziło mi o Touche Eclat - korektor. Także ponawiam poprzednie pytanie odnośnie must have'owania korektora YSL Touche Eclat.
Na przestrzeni kilku lat zużyłam 3 korektory YSL Touche Eclat, w kolorze 01 (w każdym razie w tym najjaśniejszym, lekko różowym).
Początkowo nie wyobrażałam sobie życia bez niego, po użyciu innych wiem, że raczej do niego nie wrócę. Oprócz tego, że on nieco rozświetla, można o nim jeszcze powiedzieć, że na pewno nie nadaje się do krycia większych cieni, bo jest za słabo kryjący.

Na pewno nie jest to żaden muszmieć.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 13:57   #658
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Mam w lapie wlasnie pudry od Beaty. Dziekuje jeszcze raz .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 14:01   #659
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Odp: Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;41128256]Mam w lapie wlasnie pudry od Beaty. Dziekuje jeszcze raz .[/QUOTE]

Ja już mam fair na ryjku

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 14:07   #660
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Odp: Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Ja już mam fair na ryjku

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
I jak? Ja wymacalam narecznie. Bardzo kremowy i obawiam sie ciasta.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:52.