Pomocy! W centrum handlowym kupiłam podróbkę?! Portfel peterson! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-12-17, 21:37   #1
lakowkaliliowa
Raczkowanie
 
Avatar lakowkaliliowa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 53

Pomocy! W centrum handlowym kupiłam podróbkę?! Portfel peterson!


Hej dziewczyny! Jestem załamana... Chciałam zrobić mojemu chłopakowi ładny prezent i postanowiłam kupić elegancki skórzany portfel firmy PETERSON. Kupiłam go w takim stoisku w Centrum Handlowym PLAZA w Poznaniu, kosztował 130zł. Po przyjściu do domu zaczęłam go dokładnie oglądać i stwierdziłam że ma zatarcia w wewnątrz. Zaczęłam szukać innych salonów w Poznaniu i wtedy moją uwagę przykuło pudełko w którym leży portfel... Te które dostałam 2 lata temu od chłopaka (też firmy Peterson jest inne)... JEST NA NIM INNE LOGO!! Choć jest ta SAMA NAZWA... Tak więc na oryginalnym pudełku powinno być logo z lwem, a na moim jest tego samego kształtu logo z "P". Poza tym są identyczne.
Portfel ma taki emblemat ładny też z takim "P", kiedy to widziałam przed zakupem, myślałam że to może jakieś alternatywne, inne logo... Przeciez nazwa jest ta sama... W tym stoisku w Plazie w którym kupiłam ferelny portfel, zapytałam czy jakbym miała reklamacje to mi oddadzą pieniądze, ale one powiedziały że NIE, że tylko mogą wymienić na inny.
Załączam zdjęcia, zestawienia podróbki i pudełka (po lewej stronie) i oryginalnego portfela mojego i pudełka (po prawej stronie)
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...908744200.html


PROSZĘ POWIEDZCIE MI CO MAM ROBIĆ! Jak pójdę do salonu Petersona to mnie wyśmieją jak im to dam...

Znalazłam w internecie podobne portfele z pudełkami i jest tu napisane że to produkt tego oryginalnego Petersona. Załączam link:
http://portfel.com.pl/photos/peterso...3450968092.jpg

Proszę zweryfikujcie, czy to prawdziwy Peterson bez loga lwa czy podróbka o tej samej nazwie? I czy mogę zażądać od nich zwrotu pieniędzy za zadrapania? Co sobie chłopak o mnie pomyśli jak zobaczy podróbkę... Ten portfel jest ładny, ale ja na prawdę myślałam że może zmienili logo... Jak może być podróbka z tą samą nazwą w dużym centrum handlowym.. Proszę pomóżcie.. Mam czas do piątku żeby coś wymyślić! ;(

Edytowane przez lakowkaliliowa
Czas edycji: 2013-12-17 o 22:09 Powód: chciałam podkreślić ważne pytania
lakowkaliliowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-17, 21:59   #2
wrona92
Raczkowanie
 
Avatar wrona92
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 127
Dot.: Pomocy! W centrum handlowym kupiłam podróbkę?! Portfel peterson!

Peterson posługuje się zarówno wytłoczonym logiem jak i taką blaszką, pracowałam na takim stoisku i te portfele miały różne loga, a co to jakiś zatarć czy uszkodzeń możesz śmiało reklamować, u nas niemal każda reklamacja była przyjmowana i wtedy albo klient dostawał nowy portfel a jeśli była opcja to usterka była naprawiana . Pozdrawiam
wrona92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-17, 22:08   #3
lakowkaliliowa
Raczkowanie
 
Avatar lakowkaliliowa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 53
Dot.: Pomocy! W centrum handlowym kupiłam podróbkę?! Portfel peterson!

Dziękuję za odpowiedź, jednak dziwi mnie to dlaczego na stronie peterson.com.pl xxx są tylko loga i pudełka z lwem a nie ma żadnych z P. Musi być jakaś tego przyczyna. A i jeszcze chciałam zapytać czy są jakieś autoryzowane sklepy Peterson? Czy tylko stoiska? I czy jakbym chciała reklamować na takim stoisku to czy reklamacja obejmuje zwrot kosztów portfela?

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2014-08-07 o 11:45 Powód: link
lakowkaliliowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-17, 22:17   #4
agusia2211
Raczkowanie
 
Avatar agusia2211
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 281
Dot.: Pomocy! W centrum handlowym kupiłam podróbkę?! Portfel peterson!

Pracowałam w sklepie gdzie sprzedawane były portfele Petersona (swoją drogą bardzo dobrej jakości) i oba loga jak i pudełka są oryginalne, więc nie ma co się tym przejmować
Co do zatarć na skórze...jeśli portfel jeszcze nie był używany to może spróbuj go wymienić na taki bez defektów? A jak nie to reklamuj
agusia2211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-18, 23:37   #5
lakowkaliliowa
Raczkowanie
 
Avatar lakowkaliliowa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 53
Dot.: Pomocy! W centrum handlowym kupiłam podróbkę?! Portfel peterson!

Hej Dzięki za odpowiedzi Już jestem spokojna!
lakowkaliliowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-19, 17:28   #6
Kitikejt7
Rozeznanie
 
Avatar Kitikejt7
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 565
Dot.: Pomocy! W centrum handlowym kupiłam podróbkę?! Portfel peterson!

Oprócz tego co piszą dziewczyny to sobie myslę, że może przez 2 lata firma po prostu zmieniła grafikę opakowań. A portfel spróbuj reklamować. Powodzenia!
Kitikejt7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-15, 14:37   #7
BeatkaKa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 15
Dot.: Pomocy! W centrum handlowym kupiłam podróbkę?! Portfel peterson!

W tym roku, 3 stycznia kupiłam damski portfel PETERSON, dokładnie 8 stycznia już reklamowałam zapięcie przy zamku które pękło, a teraz mamy połowę marca i znów zepsuty już w innym miejscu, też zapięcie, w ten sposób można zarabiać kasę naprawiając swoje buble, a klient przy każdej reklamacji-naprawie dwa tygodnie bez portfela za każdym razem. Osobiście nie polecam, kupuję produkt droższy z myślą o dobrej jakości, a nie żeby latać do reklamacji-naprawy.
BeatkaKa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-15 15:37:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:49.