Farbowanie rozjaśnionych włosów - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-28, 19:03   #361
joaa12
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 767
Dot.: jaki najlepszy kolor/ odcień po rozjaśnianiu?

Cytat:
Napisane przez MagdaKerca Pokaż wiadomość
najlepiej wogóle włosów nie farbować. później całe życie walczy się z odrostami. mam koleżankę która miała wypadek samochodowy ogolili jej głowe na łyso. przykra sprawa. ale całe szczęście wyszła ze śpiączki a po pół roku odrosły jej naturalne włosy i teraz jst przekonania że w życiu nie zafarbuje więcej włosów. naturlany kolor jest najlepszy.
Naturalny kolor jest fajny pod warunkiem, że się nie ma siwych włosów.Wiec nie każdy sobie może pozwolić na nature.


Ja mam ciemne włosy farbowane i chciałabym też rozjaśnic pasemka a póżniej jakiś brąz na to aby włosy nie były takie ciemne bo już mi się znudziły. Planuję użyć rozjaśniacza ale nie wiem czy się spisze w tym wypadku.

Edytowane przez joaa12
Czas edycji: 2013-06-28 o 19:05
joaa12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-01, 17:28   #362
deathmental
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2
Farbowanie po rozjaśnianiu

Hej
Mam do was takie pytanie. A mianowicie chodzi mi o sprawę farbowania włosów po rozjaśnianiu.
Jakieś dwa tygodnie temu byłam u fryzjerki aby rozjaśnić włosy i przefarbować. Przed całym zabiegiem kolor moich włosów był taki myszowaty, ciemny blond. Nic ciekawego.
Myślałam, że gdy je rozjaśnię i przefarbuję na zimny blond będzie mi korzystniej niż w poprzednim kolorze. Niestety - kolor mi nie pasuje.
Teraz moje pytanie. Czy jeżeli użyję teraz ciemnej, drogeryjnej farby to powinna mi ona złapać? Jeżeli to istotne to sam rozjaśniacz na włosach miałam jakieś 15 min, a farbę - ok. 2-3.

Boję się, że jeżeli je teraz zafarbuję na nowo to wyjdzie mi kolor rudawy.

Jak sądzicie?
deathmental jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-01, 21:47   #363
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Dot.: Farbowanie po rozjaśnianiu

szczerze to ja bym się bała robić sama experymenty, włosy rosjaśniane ( nie wiem jaki oxydantem miałas robione) są ogólnie slabsze i kruche tym bardziej że to nie dawno robiłaś...
__________________
Sh
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-01, 22:14   #364
sheuk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 4
Dot.: Farbowanie po rozjaśnianiu

hej,mozesz zafarbowac tylko uwazaj jakiej farby uzywasz,jesli decydujesz sie na loloryzacje domowa nie zaluj kasy na farbe(bo i tak zaoszczedzisz pare dych tak..)
z tego wzgledu ze malo czasu uplynelo od ostatniej koloryzcji uzyj farby bez amoniaku,jesli chodzi o farby drogeryjne ja jestem fanka Garnier Casting,maja bardzi fajne kolory i nie niszcza wlosow wrecz je fajnie wypelniaja a zeby nie wyszly rude zrezygnuj z brazow ktore maja czerwony pigment,nie idz tez w zimne odcienie cos po srodku.A ostatnio farbowalam farba Olia Garniera i jest rowniez rewelka)powodzenia
sheuk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-02, 08:43   #365
deathmental
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2
Dot.: Farbowanie po rozjaśnianiu

A co myślicie o farbach Garnier Color Naturals? Jeżeli użyłabym koloru ciemny brąz albo czerń? Złapałoby to chociaż włosa?
deathmental jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-02, 10:41   #366
minou
Raczkowanie
 
Avatar minou
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Netland
Wiadomości: 70
Dot.: Farbowanie po rozjaśnianiu

Ja bym osobiście nie robiła takich rzeczy - po zabiegu typu "rozjaśnianie" włoski powinny odpocząć i się zregenerować - taka jest opinia specjalistów, do tego intensywne nawilżanie i kondycjonowanie włosków przed kolejnymi zabiegami. Bez względu na to czy zdecydujesz się czy nie, poleciłabym udanie się do fachowca, a najlepiej dwóch - trzech, żeby mieć rozeznanie, wszelako często opinie wśród nich są podzielone powodzenia
__________________
każdy kogoś ma
minou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-02, 12:18   #367
duuulaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Wolsztyn
Wiadomości: 1
GG do duuulaa
Dot.: Farbowanie po rozjaśnianiu

Dziewczyny, wczoraj po raz 2 rozjaśniałam włosy, metodą 'kąpiel rozjaśniająca'. Robiłam to z przerwą po dwóch dniach, wiem wiem, teraz pomyślicie 'ale głupia, włosy jej się spalą, zniszczą' Ale ta metoda nic nie niszczy włosów, więc dlatego mogłam sobie na to pozwolić.
Dziewczyna, u której czytałam o tej metodzie 6dni pod rząd rozjaśniała i włosy jej nie ucierpiały ani troszkę.

No więc wczoraj rozjaśniałam i kolor u góry wyszedł mi taki niewiadomy, ni to złoty, ni to blond.. taki typowy kolor po rozjaśnianiu.
Nie miałabym problemu, gdyby kolor był jednolity.. Bo od góry kolor ciemnieje stopniowo i na końcówkach mam taki jakby rudo-brąz.
I nie wiem co dalej, czy znów sięgnąć po rozjaśniacz, ale tylko na końcówki i później farbą blond? Czy teraz da radę jakoś wyrównać kolor włosów, nie przyciemniając ich?
duuulaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-08, 11:09   #368
mroczna87
Przyczajenie
 
Avatar mroczna87
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

Zafarbowałam moje zniszczone rozjaśniaczem całe włosy na czarno farbą GARNIER Color Sensation Głęboka onyksowa czerń 1.0 Krem koloryzujący i wyszły piekne czarne włoski:jupi kl aski:. Tylko przy każdym myciu widac ze sie spłukuje, ale na wloskach nie widac przeblysków. Czy ktos farbujeta farba i tez sie spłukuje, czy tylko na rozjasnionych kazda farba sie plucze ? Chociaż kondycja wlosow sie poprawiła i wreszcie moge je zapuszczać Tak wogóle to nie polecam rozjasniac całych wlosow, nawet u fryzjera, bo jesli chce sie miec dlugie wloski to sie je niezapusci bo końcowki sie beda lamac i beda suche jak siano
mroczna87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-13, 15:34   #369
Sypusiowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

Dziewczyny ratujcie!

Wczoraj wybrałam się do fryzjera z marzeniem o pięęknym ombre.
Niestety, nieudolna praca fryzjera skończyła się fatalnym efektem dla mnie.
W jaki sposób, mam to teraz zamalować? Mój naturalny kolor to brąz taki kasztanowy można rzec.
Teraz boję się znów iść do tego fryzjera, bo myślę, że kolejne poprawki będą dla mnie jeszcze gorsze.
W jaki sposób mogę wrócić do dawnego koloru? Jaką farbę najlepiej nałożyć?
W załączniku przesyłam zdjęcie, jak załatwiła mnie ta fryzjerka. Dodatkowo po jednej stronie włosy mam wyżej pomalowane po drugiej niżej. Wstyd wyjść z domu....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Snapshot_20130712_13.jpg (40,7 KB, 108 załadowań)
Sypusiowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-15, 21:20   #370
babri18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1
Farbowanie rozjasnionych wlosow

czesc Dziewcyny

Na początku lipca dwukrotnie rozjasnilam sobie wlosy. Teraz mam widoczny odrost (naturalny kolor moich wlosow to mysi blond), wiec zakupilam farbe Garnier Olia 10,0 ( bardzo jasny blond). Czy po tym farbowaniu moge sobie zrobic jakas "krzywde" ? Mam na mysli zielone, lub w innym szalonym kolorze włosy . Czy jest jeszcze cos, o czym powinnam wiedziec?
babri18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-25, 16:40   #371
antyjolanta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 2
Włosy po rozjaśniaczu nie łapią żadnej farby

Witajcie , to mój pierwszy post, więc proszę o wyrozumiałość jeśli poruszam temat który już kiedyś się przewinął.
Kilka miesięcy temu rozjaśniłam włosy rozjaśniaczem za 8 zł chyba Joanny. Miałam ciemny brąz. Oczywiście wyszły łaty , więc potem korygowałam sobie kolor rudymi farbami. jednak włosy przestały przyjmować mi w niektórych miejscach farbę. Mam blade plamy i żadna farba tego nie kryje. Zgodnie z radą fryzjera używałam przez dwa miesiące szamponu z keratyną , ale nadal nic to nie dało. Co zrobić , jak odżywić włosy by wyzdrowiały po tym zabójczym akcie desperacji??
antyjolanta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-25, 18:52   #372
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Włosy po rozjaśniaczu nie łapią żadnej farby

Witam. Włosy nie przyjmują farby ( a dokładnie jej barwnika) , bo w miejscach gdzie rozjaśniacz zadziałał najagresywniej wypłukało się najwięcej pigmentu- do którego "przykleja się" barwnik farby, a więc obecnie nie ma się do czego "złapać". Niestety żaden szampon nic nie da, bo nie wtłoczy pigmentu do włosa. Wyjściem najwłaściwszym jest prepigmentacja ( zwana też repigmentacją lub zwyczajnie pigmentacją) włosa. Polega na nasyceniu włosa pigmentem przez nałożenie na włosy specjalnej substancji ( niczym farba). Zabieg wykonuje się w zakładach fryzjerskich, jego cena to na ogół 40-100 zł. Inną metodą jest po prostu farbowanie - za entym razem ( w zależności od stopnia ubytku pigmentu we włosie a także jego stanu) włos zostanie nasycony barwnikiem.
Zarówno na temat skutków rozjaśniania i dekoloryzacji , jak i o prepigmetacji wiele już na forum napisano, zachęcam do lektury.
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-25, 20:21   #373
antyjolanta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 2
Dot.: Włosy po rozjaśniaczu nie łapią żadnej farby

Dziękuję bardzo za odpowiedź!
Można już usunąć mój post :P
antyjolanta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-25, 20:25   #374
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Włosy po rozjaśniaczu nie łapią żadnej farby

to nie zawsze jest wina rozjaśniacza i nie jest ważne, że tani. często kobiety za długo trzymają na włosach rozjaśniacz i takie są skutki.
moja babcia jest fryzjerką i mówi, że albo włosy był już zniszczone i je dobiłaś albo za długo trzymałaś rozjaśniacz, a wystarczy tylko kilka minut za długo i po sprawie.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-26, 20:11   #375
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Włosy po rozjaśniaczu nie łapią żadnej farby

Rozjaśniacz z Joanki pali włosy, więc to nic dziwnego. Przede wszystkim je nawilżaj. Dobra kuracja im pomoże. To, że teraz nie trzymają farby może być winą pootwieranych uszkodzonych łusek- spróbuj je domknąć np. poprzez płukanie w occie jabłkowym.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-26, 21:18   #376
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Włosy po rozjaśniaczu nie łapią żadnej farby

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Rozjaśniacz z Joanki pali włosy, więc to nic dziwnego. Przede wszystkim je nawilżaj. Dobra kuracja im pomoże. To, że teraz nie trzymają farby może być winą pootwieranych uszkodzonych łusek- spróbuj je domknąć np. poprzez płukanie w occie jabłkowym.
ja nią rozjaśniałam 2 lata i jakoś jak chciałam przejść na rude albo brąz nie miałam problemów. albo słabe włosy albo złe używanie.

jak się samemu nie umie to do fryzjera trzeba chodzić na takie zabiegi.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-26, 22:30   #377
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Włosy po rozjaśniaczu nie łapią żadnej farby

ojj nie. znam dziewczynę, która przed użyciem miała piękne włosy a po prawidłowym użyciu od połowy miała gumę naprzemian z sianem/piórkami.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-27, 06:19   #378
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Włosy po rozjaśniaczu nie łapią żadnej farby

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
ojj nie. znam dziewczynę, która przed użyciem miała piękne włosy a po prawidłowym użyciu od połowy miała gumę naprzemian z sianem/piórkami.
ale piękne nie zawsze znaczą zdrowe
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-29, 21:15   #379
anusia_1996
Raczkowanie
 
Avatar anusia_1996
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 63
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

Dzisiaj miałam wizytę u fryzjera w celu wykonania ombre. Na zdjęciu wszystko widać jak na dłoni. Pytanie brzmi - jak zafarbować tę jajecznicę na mój naturalny kolor czyli ciemny brąz/czarny? Proszę o pomoc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0626.jpg (94,6 KB, 106 załadowań)
anusia_1996 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-30, 18:09   #380
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

Ale Cię fryzjer skrzywdził... Blond bez przejścia przy czerni. Ja nie wiem skąd się Ci fryzjerzy biorą. No nie wiem.

Po prostu na blond nałóż czarną lub brązową farbę, taką jaką masz na górze.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-30, 19:50   #381
kedud86
Raczkowanie
 
Avatar kedud86
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 284
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

Cytat:
Napisane przez anusia_1996 Pokaż wiadomość
Dzisiaj miałam wizytę u fryzjera w celu wykonania ombre. Na zdjęciu wszystko widać jak na dłoni. Pytanie brzmi - jak zafarbować tę jajecznicę na mój naturalny kolor czyli ciemny brąz/czarny? Proszę o pomoc
bosze!!! zapłaciłaś?

ja bym spróbowała jeszcze powalczyć o to ombre, tylko jak to zrobić? może spróbuj nałożyć farbę na poziomie brąz-jasny brąz, czyli 4 lub 5 na środek a później przeczesz na dół, a najlepiej nałóż farbę od samej góry do 3/4 długości i na koniec przeciągnij na całość. Wtedy zostaną jasne tylko końcówki a kolor będzie się wypłukiwał z całości stopniowo.
Współczuję
kedud86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-28, 22:02   #382
pupett
Przyczajenie
 
Avatar pupett
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 3
Pomocy; moje włosy są nienormalne?!

Witam wszystkich; to moj pierwszy wątek na na tym forum. Pierwszy i za razem najwazniejszy bo miedzy innymi dla niego zalogowalam sie tutaj.
Mam problem ze swoimi wlosami. Nie mam pojecia co robic. A mianowicie: Marzy mi sie (naprawde to moje marzenie) miec brązowy kolor wlosow. Taki, jak uzyskuje zaraz po farbowaniu. Ktos zapyta:"wiec w czym problem?" Otoz to... Moja farba (nie wazne czy drogeryjna, czy fryzjerska) splukuje sie po pierwszym umyciu! Juz po pierwszym myciu moje wlosy są niemalze identyczne jak przed farbowaniem ;-( Czy ktos moze wie w czym problem? Czy moje wlosy są nienormalne i nie ma szans na moj upragniony brąz?
Na marginesie moze napisze cos o swoich wlosach dokladniej; moim naturalnym kolorem jest sredni, popielaty blond. Moja pierwsza zmiana koloru polegala na rozjasnianiu u fryzjerki. Pozniej z kolei kupilam farbe drogeryjną Mrozny Kasztan i pofarbowalam. Kolor dosc szybko splukal sie do jasnorudego z blond refleksami co nie wyglądalo korzystnie. Wiec poszlam do fryzjerki... zrobila mi na wlosach jasny brąz, ktory splukal sie szybciej niz farba drogeryjna (bez amoniaku...). Myslalam ze to z fryzjerką cos nie tak wiec poszlam do innej... a tam? Nic nowego. Farbowanie na cudowny sredni brąz ktory splukal sie doslownie po pierwszym umyciu. Drugi raz pofarbowalam wlosy u tej samej fryzjerki z takim samym rezultatem. Prosze powiedzcie mi co mam robic w takiej sytuacji. Aktualnie mam kolor... Rudy? Blond? sama nie wiem jak to okreslic. Po prostu prosze o pomoc i z gory dziekuje za odp
__________________
"Marzenia się nie spełniają. Marzenia się spełnia."
pupett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-28, 23:34   #383
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Dżemowe Zagłębie
Wiadomości: 4 284
Dot.: Pomocy; moje włosy są nienormalne?!

Cytat:
Napisane przez pupett Pokaż wiadomość
Witam wszystkich; to moj pierwszy wątek na na tym forum. Pierwszy i za razem najwazniejszy bo miedzy innymi dla niego zalogowalam sie tutaj.
Mam problem ze swoimi wlosami. Nie mam pojecia co robic. A mianowicie: Marzy mi sie (naprawde to moje marzenie) miec brązowy kolor wlosow. Taki, jak uzyskuje zaraz po farbowaniu. Ktos zapyta:"wiec w czym problem?" Otoz to... Moja farba (nie wazne czy drogeryjna, czy fryzjerska) splukuje sie po pierwszym umyciu! Juz po pierwszym myciu moje wlosy są niemalze identyczne jak przed farbowaniem ;-( Czy ktos moze wie w czym problem? Czy moje wlosy są nienormalne i nie ma szans na moj upragniony brąz?
Na marginesie moze napisze cos o swoich wlosach dokladniej; moim naturalnym kolorem jest sredni, popielaty blond. Moja pierwsza zmiana koloru polegala na rozjasnianiu u fryzjerki. Pozniej z kolei kupilam farbe drogeryjną Mrozny Kasztan i pofarbowalam. Kolor dosc szybko splukal sie do jasnorudego z blond refleksami co nie wyglądalo korzystnie. Wiec poszlam do fryzjerki... zrobila mi na wlosach jasny brąz, ktory splukal sie szybciej niz farba drogeryjna (bez amoniaku...). Myslalam ze to z fryzjerką cos nie tak wiec poszlam do innej... a tam? Nic nowego. Farbowanie na cudowny sredni brąz ktory splukal sie doslownie po pierwszym umyciu. Drugi raz pofarbowalam wlosy u tej samej fryzjerki z takim samym rezultatem. Prosze powiedzcie mi co mam robic w takiej sytuacji. Aktualnie mam kolor... Rudy? Blond? sama nie wiem jak to okreslic. Po prostu prosze o pomoc i z gory dziekuje za odp
Jak bardzo miałaś rozjaśnione włosy? Masz włosy bardzo zniszczone, czy w dobrym stanie? Kręcone czy proste włosy? Prostujesz codziennie?

Bo możliwe, że barwnik nie chcę ci się trzymać we włosie i ucieka bardzo szybko, bo mogą być zniszczone. Niekoniecznie musi być to widać, jeśli używasz szamponów i odżywek napakowanych silikonami.

Mówiłaś fryzjerkom / fryzjerom, że farba się tak szybko spłukuje? Bo jeśli mówiłaś i nadal tylko farbowali, to są do niczego.
Według mnie powinnaś spróbować pigmentacji włosów. Poszukaj w google i na wizażu, sporo dziewczyn robiło i poradzą dokładnie.

A tak na szybko masz bardzo dobry post u Mysi:

Pigmentacja a prekoloryzacja. Trwałe przyciemnianie.
__________________
Poważne uzależnienie od k-popu i k-dram.
Na szczęście jedyne.


Nie udzielam żadnych porad przez PW, proszę nie pisać.
mcromance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-01, 20:36   #384
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Pomocy; moje włosy są nienormalne?!

Spróbowałabym domknąć łuski. Np. poprzez płukanie w occie jabłkowym.
Możesz też spróbować pigmentacji.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-01, 23:20   #385
Lady_Caroline
Zadomowienie
 
Avatar Lady_Caroline
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 574
Dot.: Pomocy; moje włosy są nienormalne?!

Pigmentacja lub farbowanie dwuetapowe - u mnie się trzyma, a włosy miałam rozjaśniane kilkukrotnie.
__________________
Wymiana
Lady_Caroline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-05, 20:32   #386
pupett
Przyczajenie
 
Avatar pupett
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 3
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

Dziękuję za odpowiedzi.
Mam jeszcze pytanie dotyczące pigmentacji. Gdzie mozna ją wykonac? U mnie w miescie zaden fryzjer nie robi czegos takiego. Nie wiecie moze do kogo mam sie udac? Sama nie chce robic nic ze swoimi wlosami, jestem beztalenciem i zapewne po własnorecznie zrobionej pigmentacji chodzilabym z workiem na głowie..
P.S sproboje płukanek z octu, a nóż sie uda
__________________
"Marzenia się nie spełniają. Marzenia się spełnia."
pupett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-05, 22:07   #387
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

Zdecydowanie nie jest to trudne, możesz sama w domu
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-05, 22:15   #388
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 1 354
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

Jak to zaden fryzjer nie robi? Przeciez to sa podstawy... :P a masz mozliwosc pojechania do innego miasta? Ja bym na Twoim miejscu sama robila, poczytaj w necie, zamow farby i dzialaj


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Miluchova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-06, 11:38   #389
pupett
Przyczajenie
 
Avatar pupett
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 3
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

No niestety, widać fryzjerzy w moim mieście są mega fachowcami ^^ sproboje jeszcze umowic się gdzies indziej, moze wtedy ktos zobowiąze sie do zrobienia tej calej pigmentacji. U mnie kazdy fryzjer powie "poradzi sobie pani sama" no niestety, jesli bede nadal otrzymywac takowe porady, bede musiala sie do nich dostosowac i poradzic sobie sama. A co z tego wyjdzie, boje sie myslec ^^
Dzieki za wszystkie odpowiedzi
__________________
"Marzenia się nie spełniają. Marzenia się spełnia."
pupett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-06, 12:39   #390
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

Pigmentacja naprawdę nie jest trudna
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-07-05 15:28:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:43.