Zbiorowe zamówienia z Victoria's Secret - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Moda - Wspólne Zakupy

Notka

Moda - Wspólne Zakupy Wspólne Zakupy, wspólne zamówienia obuwia, odzieży i dodatków z polskich oraz zagranicznych hurtowni i sklepów. Tutaj również kupisz i sprzedasz rzeczy ze Zbiorowych zamówień.

 
 
Narzędzia
Stary 2009-10-06, 11:36   #1
PaAaULiiiNkAaA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 15
Smile

Zbiorowe zamówienia z Victoria's Secret


Hej dziewczyny założyłam nowy wątek o Victoria's Secret, ponieważ mam możliwośc zamawiania ciuszków z tego właśnie sklepu. Musimy tylko zebrać kilka chętnych Nie upierajcie się na konkretnych ubraniach, bo tak to bywa że często znikają ubrania ze strony VS. Dopiero jak będe miała zamawiać wyślecie mi linki rzeczy które chcecie Wcześniej wyślecie mi pieniążki żebym byla pewna że nie wycofiecie sie z zamówienia. Reszta, która zostanie odeśle Wam spowrotem Wiadomo sprowadzenie z Ameryki wiąże się z kosztami, więc trzeba liczyć 2x sumę waszego zamówienia. Kurs walut liczony w dniu kiedy ja będe składać zamówienie. Wyglądało by to tak:


1. Zbieramy chętne na zamówienie z Victoria's Secret
2. Przelejecie mi pieniążki na konto, lub wpłacicie w inny sposób ( musze mieć wcześniej pieniądze, zebym byla pewna że ktoś się nie wycofa z zakupu ubrań ) (mniej więcej tyle za ile chcecie zrobic zakupy)
3. Przesłanie konkretnych linków co chcecie ze strony VS.
4. Ja złoże zamówienie
5. Wpłace pieniążki do VS.
6. Wszystko podlicze i reszta pieniędzy która zostanie to oddam tym osobom które za dużo mi wpłaciły
7. Bedziemy czekać na zamowienie....
8. Jeśli przyjdą mi ciuszki do domu wtedy wyślecie mi swoje adresy (moga byc na PW) żebym mogła wysłać ciuszki do Was

Jeśli macie jakieś pytania to piszcie, chetnie odpowiem
(być może o czymś zapomniałam napisać, więc pytajcie

Realizuje tez zamówienia z Aeropostale. Chetne na Aero i V'sS będą liczone inaczej (wyjdzie pewnie taniej zamawiając wiecej)

pozdrowionka

strona Aeropostale: www.aeropostale.com
strona Victoria's Secret: www.victoriassecret.com
__________________
PaAaULiiiNkAaA
PaAaULiiiNkAaA jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Moda - Wspólne Zakupy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:22.