problemy z gojeniem sie krocza po nacięciu przy porodzie - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Pokaż wyniki sondy: jak wygląda Twoje krocze po jego nacięciu przy porodzie?
ładnie, nie ma śladu po nacięciu 4 28,57%
tak sobie, jest blizna ale nie jest źle 1 7,14%
brzydko, mam bolącą bliznę i rana źle się zrosła 5 35,71%
fatalnie, jestem załamana jego wyglądem, to jedna wielka blizna! 4 28,57%
Głosujący: 14. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-25, 18:31   #31
WWanet
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 29
Dot.: problemy z gojeniem sie krocza po nacięciu przy porodzie

popieram!!!! walcz o swoje skoro spaprali robote!! mi niestety masc nie pomaga. rivanol tez. jutro ide prywatnie na wizyte do innego gin. prawdopodobnie beda mi musieli wyciac ziarnine chirurgicznie lub od nowa rozciac i jeszcze raz zszywac krocze bo porobily mi sie tam dziwne zrostyi boli mnie coraz bardziej, juz nawet z siadaniem mam coraz gorzej.jezeli on stwierdzi ze mi spaprali robote przy nacieciu i szyciu krocz to rowniez bede dobiegac swoich racji innymi drogami...
WWanet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 14:51   #32
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: problemy z gojeniem sie krocza po nacięciu przy porodzie

Moja rana po nacięciu goiła się długo i źle, nie będę wnikać w mało estetyczne szczegóły, ale było to bardzo dokuczliwe. Myślałam, że się skończy na ponownym zszywaniu, ale akurat trafiłam w jakiejś gazecie na wzmiankę o kremie cicatidrina - na gojenie się ran. Kupiłam i smarowałam ok. tygodnia. Wszystko się ładnie zasklepiło. Teraz mam niewielką bliznę.
spray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-28, 13:38   #33
WWanet
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 29
Dot.: problemy z gojeniem sie krocza po nacięciu przy porodzie

spray- a czy miałaś w "tamtym miejscu" jakies takie bolące grudki i zrosty na ranie po cięciu? bolało cię przy siadaniu? miałaś może tam ziarninę? i czy ten krem jest dostępny bez recepty i ile kosztuje? co wogóle mówił twoj gin na temat źle gojącej się tam rany? ja musiałam zmienić mojego lekarza i bardzo dobrze zrobiłam podejmując taką decyzję. ja smaruję solsoresylem i robię okłady z rivanolu ale to nie działa. tak jak napisałam, byłam u lekarza i powiedział, że dobrze robie i ze jeżeli jeszcze przez 2 tygodnie gojenie rany nie bedzie postepowało do przodu a ziarnina daljej nie bedzie znikał to czeka mnie ponowne nacinanie, wycinanie stamtąd tej bolącej blizny i zszywanie jeszcze raz!! boże, ja tego już nie zniosę!!!!
WWanet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-28, 14:14   #34
Simia
Rozeznanie
 
Avatar Simia
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Kraina mlekiem i miodem płynąca
Wiadomości: 950
Dot.: problemy z gojeniem sie krocza po nacięciu przy porodzie

Jak tacy,,lekarze'' w ogóle mogą wykonywać swój zawód?Przecież to jest jakiś uszczerbek na zdrowiu. Oczywiście, ja wiem że ,,tam'' nam wszyscy nie patrzą tylko wiadomo -ja, mąż... Ale przecież to jest dyskonfort, blizna, ciągniecie, psychika...:/
Współczuję kochana,trzymaj się dzielnie, oby sie zagoiło
__________________
. . .
Simia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-28, 16:22   #35
WWanet
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 29
Dot.: problemy z gojeniem sie krocza po nacięciu przy porodzie

no jeżeli sie nie wygoi przez te 2 tyg jeszcze i bedą musieli mnie nacinać drugi raz to ja tego oczywiście tak nie zostawię i załatwię sprawę przez drogę sądowną. tylko najpierw się zorientuję jakie mam szanse na wygranie sprawy, jeżeli taka bym założyła! mój obecny lekarz mam nadzieję, że wystawi mi wtedy stosowne zaświadczenie a od starego lekarza skseruje jakoś kartę choroby w której są opisane wszystkie moje wizyty jak do niego latałam z bolącym kroczem a on nic na to mi nie dawał, no i może jakoś to pójdzie. masz rację simia- to jest uszczerbek na zdowiu i ja właśnie się z tym tak czuję! niestety ale nie sądzę, że gdy zszyją mnie jeszcze raz to, że nie będę mieć tam blizny. moim zdaniem blizna zostanie juz na zawsze i pewnie przy zmianie pogody będzie boleć, ale chociaż usuną mi tą bolącą ziarnine. jedyny plus z tego wszystkiego. kiedy sobie pomyślę, że znowu przez jakieś 2 tyg nie będę mogła siadać na du... no i przeżywać to całe gojenie jeszcze raz to aż mnie coś bierze, no płakać mi się chce i tyle... ale dziękuje kochane za wsparcie i ciepłe słowa pozdrawiam Was
WWanet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:38.