własny depilator laserowy - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-22, 21:03   #751
aneczka_komp
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 13
Dot.: własny depilator laserowy

Dziewczyny IPL działa skutecznie, ale jak każdy zabieg mający na celu służyć naszej urodzie wymaga CIERPLIWOŚCI Potrzeba powtarzania zabiegów nie jest kłopotliwa, gdy wykona się serię, a potem już tylko od czasu do czasu i to w wymagających tego miejscach. Sprawdziłam na sobie Silk'n i wiem, że warto wydać na ten sprzęt.
aneczka_komp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-23, 21:47   #752
ggroch
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 13
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez Fuxia83 Pokaż wiadomość
Na pewno nie po 6 lub 7 zabiegach. Trzeba zrobic cala serie przed latem I dopiero jak przestana rosnac mozna zrobic dluzsza przerwe nawet 2 miesiace ... tzn ja tak robie i nie odrasta tak jak przed zabiegami tylko sporadycznie I bardzo slabe
całą serie czyli ile zabiegów?
ggroch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-23, 21:54   #753
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: własny depilator laserowy

...
ochh Aniu..to znowu Ty...ze zmienionym nickiem .......
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-27, 13:37   #754
Lilithbb
Raczkowanie
 
Avatar Lilithbb
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Rajcza
Wiadomości: 85
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez Jezzina Pokaż wiadomość
Czy mogę prosić o łopatologiczne wytłumaczenie na ile starcza lampa w Silk'n?? Robi się chyba naświetlanie co 2 tygodnie, licząc, że chciałabym robić: łydki, uda, bikini, jak to wychodzi? Słaba z matematyki jestem proszę o tygodnie a nie równianie matematycznie

Bo teraz pozostaje kwestia czy nie lepiej kupić Philips Lumea? Tylko opinii mało Blogerki....ale im za recenzje płacą, więc wątpię w ich rzetelną ocenę...
I dlaczego w Lumea nie wymienia się lampy? Czy te z wymiennymi są lepsze??
Nie chcę kolejny raz wydać pieniedzy w błoto...już zakupiłam rok temu depilator Brauna(do wody, z masazem....) i moje nogi do teraz wyglądają tragicznie, a wrastanie włosków się nasiliło. Golenie maszynką..na drugi dzień odrastające włoski bolą( jak kłucie igiełkami) + multum czerwonych krost. Na ten czas jedyne co działa na uda i bikini to krem do depilacji eveline, ale nie wychodzi to jakos super ekonomicznie. Dodam ,że robie pilingi, mam bardzo dobrą maszynkę ( Gillete venus embrance) i piankę...
Możesz usłyszeć moją opinię.
Włoski faktycznie wypadają, nie mam żadnych podrażnień, przebarwień po stosowaniu. Mam już wprawę i strzelanie idzie mi szybko. Jestem zadowolona ale są i wady np dużo przeciwwskazań. Nie można stosować w miejscach intymnych oraz na twarzy. czasami mi się nie chce powtarzać zabiegu - nie jestem systematyczna. Nie wolno się opalać przez 24 h ani używać po opalaniu.
Wszelkie przebarwienia są przeciwwskazaniem: żylaki, blizny, pieprzyki, znamiona...
__________________
blog gofry przepisy na gofry
Lilithbb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-27, 17:48   #755
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez Lilithbb Pokaż wiadomość
Możesz usłyszeć moją opinię.
Włoski faktycznie wypadają, nie mam żadnych podrażnień, przebarwień po stosowaniu. Mam już wprawę i strzelanie idzie mi szybko. Jestem zadowolona ale są i wady np dużo przeciwwskazań. Nie można stosować w miejscach intymnych oraz na twarzy. czasami mi się nie chce powtarzać zabiegu - nie jestem systematyczna. Nie wolno się opalać przez 24 h ani używać po opalaniu.
Wszelkie przebarwienia są przeciwwskazaniem: żylaki, blizny, pieprzyki, znamiona...
......
a którego modelu można używac na twarzy? wąsik,ewentualnie baczki>

Edytowane przez dark01
Czas edycji: 2013-07-28 o 14:41
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-28, 14:34   #756
Katarzyna67
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 30
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
......
a któego k0pfedlu można używac na twarzy? wąsik,ewentualnie baczki>
Pisałyśmy już o tym wielokrotnie - wystarczy zerknąć na poprzednie strony. Ale jeszcze raz powtórzę: bez wyjątku wszystkie urządzenia IPL, a tym bardziej laserowe, mogą wyrządzić niemałą szkodę, o ile będą nieostrożnie użytkowane. Odpowiedzialni producenci piszą o tym wyraźnie w instrukcji obsługi! Tak więc jeśli decydujecie się na zabiegi na twarzy - naprawdę uważajcie na oczy!!!
Katarzyna67 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-28, 14:40   #757
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez Katarzyna67 Pokaż wiadomość
Pisałyśmy już o tym wielokrotnie - wystarczy zerknąć na poprzednie strony. Ale jeszcze raz powtórzę: bez wyjątku wszystkie urządzenia IPL, a tym bardziej laserowe, mogą wyrządzić niemałą szkodę, o ile będą nieostrożnie użytkowane. Odpowiedzialni producenci piszą o tym wyraźnie w instrukcji obsługi! Tak więc jeśli decydujecie się na zabiegi na twarzy - naprawdę uważajcie na oczy!!!
...
kurcze jakie literówki,sory chyba to pisałam na spiąco wiem ,że prawdopodobnie o tym pisałyscie,ale sledząć równocześnie kilka wątków o depilacji,można niedoszukac się najnowszych opinii o danym typie urządzenia...mi chodziło bardziej o to,które producent dopuszcza do stosowania na twarz....a to,że trzeba chronic oczy to oczywista oczywistość<ja sobie robi zabiegi LS>wiec nie jestem nowicjuszką w temacie.
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-29, 19:38   #758
Katarzyna67
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 30
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
mi chodziło bardziej o to,które producent dopuszcza do stosowania na twarz....a to,że trzeba chronic oczy to oczywista oczywistość<ja sobie robi zabiegi LS>wiec nie jestem nowicjuszką w temacie.
No właśnie! Jako nie-nowicjuszka powinnaś mieć świadomość, że niektórzy producenci dalecy są od rzetelnej informacji. Bo jeśli ktoś deklaruje, że fotoepilacja przynosi trwałe efekty (angielskie "permanent hair removal" lepiej to oddaje) to nie zasługuje na poważne traktowanie. Niestety, również w kwestii bezpieczeństwa użytkowania niektórzy wytwórcy milczą w oczywistych kwestiach. Po prostu, marketing jest najważniejszy... Dlatego powinnyśmy być po pierwsze ostrożne - i z dystansem odnosić się do tego o czym nas zapewniają.
Zresztą dotyczy to niemal wszystkich produktów ocierających się o przemysł "beauty"...
Katarzyna67 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-03, 20:37   #759
Camilla1393
Przyczajenie
 
Avatar Camilla1393
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16
Dot.: własny depilator laserowy

Nie wiem co się stało z moim depilatorem. Nie chce strzelać, tak jakby guzik nie działał. Tylko na 1 i 2 mocy działa,gdy zwiększam moc to przestaje działać.Naciskam przycisk i njc nie strzela, nie reaguje.Wskaźnik lampy pokazuje że jeszcze nie jest wykorzystana, więc nie wiem co się stało Nie mam gwarancji na depilator.Czy któraś z was miała może taki problem?
Pomocy

Edytowane przez Camilla1393
Czas edycji: 2013-08-03 o 21:05
Camilla1393 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-12, 12:54   #760
_Alejandra_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1
Dot.: własny depilator laserowy

przekopałam praktycznie cały wątek i nie znalazłam wiele na temat kwestii depilowania twarzy. zapytałam ostatnio faceta, ktory sprzedaje depilatory które nadają się do takiej czynności, odparł że zarówno nowsze me my elos jak i rio 8000, rio scanning i silk'n sensepil ipl, czy to prawda? i ktory z nich jest najlepszy do tego?
_Alejandra_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-12, 13:27   #761
poziomkalol
Raczkowanie
 
Avatar poziomkalol
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Krynica/Strasbourg
Wiadomości: 267
Dot.: własny depilator laserowy

Mam pytanie czy rzeczywiście pieprzyki są przeciwskazaniem? Przecież chyba każdy trochę ich ma...

I jeszcze sprawa ochrony oczu. Gdy ktoś np. depiluje pachę i pochyla się w stronę depilowanego miejsca światło/laser może dosięgnąć oczu. Czy są w związku z tym jakieś okularki ochronne czy coś?
poziomkalol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-12, 14:01   #762
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez poziomkalol Pokaż wiadomość
Mam pytanie czy rzeczywiście pieprzyki są przeciwskazaniem? Przecież chyba każdy trochę ich ma...

I jeszcze sprawa ochrony oczu. Gdy ktoś np. depiluje pachę i pochyla się w stronę depilowanego miejsca światło/laser może dosięgnąć oczu. Czy są w związku z tym jakieś okularki ochronne czy coś?
...
pieprzyki powinno się zamalowac białą kredką przed naświetlaniem,bezwzględni e nie mozna ich naświetlać....większych zmian to juz w ogole nie wolno zaczepiać.

---------- Dopisano o 15:01 ---------- Poprzedni post napisano o 15:00 ----------

Cytat:
Napisane przez _Alejandra_ Pokaż wiadomość
przekopałam praktycznie cały wątek i nie znalazłam wiele na temat kwestii depilowania twarzy. zapytałam ostatnio faceta, ktory sprzedaje depilatory które nadają się do takiej czynności, odparł że zarówno nowsze me my elos jak i rio 8000, rio scanning i silk'n sensepil ipl, czy to prawda? i ktory z nich jest najlepszy do tego?
...
przeciez było o tym dokładnie 2 posty wyżej....
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-13, 18:27   #763
mrauhh
Przyczajenie
 
Avatar mrauhh
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3
Dot.: własny depilator laserowy

Kurcze tyle tych postów... Dziewczyny, powiedzcie mi dokladnie jaki macie sprzet, gdzie go kupilyscie i za ile. Widze na allegro duzy wybor ale czy ktos kupowal i u jakiego uzytkownika ? Boje sie trafic na jakas podrobe. Prosze odpiszcie !
mrauhh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-20, 18:17   #764
Etusia2000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 2
Question Dot.: własny depilator laserowy

Witam,
Chciałam kupić własny depilator laserowy. Zastanawiam się czy REMINGTON IPL6000 i-LIGHT PRO będzie dobry?
Jaki możecie mi polecić?
Słyszałam, że w takich "domowych" depilatorach należy zmieniać lampy co jakąś ilość strzałów, czy to prawda?

Proszę o poradę
Pozdrawiam
Etusia
Etusia2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-21, 15:24   #765
Twiggy22
Raczkowanie
 
Avatar Twiggy22
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 255
Dot.: własny depilator laserowy

Ja ma Silkena i jestem bardzo zadowolona! Tak, lampy trzeba wymieniać i nie jest to tanie, ale i tak bardzo się cieszę, że go nabyłam Mam bardzo mocne owłosienie na nogach a dzięki Silkn miała spokój przez prawie całe wakacje.

Odkupiłam go na Allegro od jakiejś dziewczyny za 600 zł, w zestawie była nieużywana lampa. Sprzęt był jak nowy bez śladów użytkowania.

Ja osobiście polecam Silk'n'a
Twiggy22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-22, 11:15   #766
carolinja
Raczkowanie
 
Avatar carolinja
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 42
Dot.: własny depilator laserowy

Pewnie było już poruszane to na wątku, ale ciężko przekopać się przez tyle postów. Waham się pomiędzy Rio IPL 8000 a SILK'N FLASH & GO. I teraz nie wiem, który jest lepszy, bo opinie są różne. Czy mogłaby mi któraś z Was, bardziej zorientowanych w parametrach, wytłumaczyć tak na chłopski rozum czym one się różnią?
Za Silk'n przemawiają dwie dołączone kasety i jest tańszy (poniżej 900 zł). Chyba, że jest jakiś lepsze urządzenie tej firmy, które mi umknęło. Może SENSEPIL?

Rio Ipl ma prawie 5 cm kwadratowych naświetlania,
Flash&Go 4,5 cm kw.,
a SILK'N SENSEPIL 6 cm kw. Na niczym więcej się nie znam.

Edytowane przez carolinja
Czas edycji: 2013-08-22 o 11:26
carolinja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-22, 18:54   #767
Etusia2000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 2
Dot.: własny depilator laserowy

Dzięki Twiggy22 za odpowiedź

Jakbyś mogła mi jeszcze odpisać ile mniej więcej kosztuje wymiana takiej lampy i co jaki czas należy ją wymieniać (czasowo, bo pstryknięcia lasera nic mi nie powiedzą, np. po jakim czasie od zakupu musiałaś ją wymienić )

Z góry dziękuje za odpowiedź
Etusia2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-23, 10:56   #768
Twiggy22
Raczkowanie
 
Avatar Twiggy22
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 255
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez Etusia2000 Pokaż wiadomość
Dzięki Twiggy22 za odpowiedź

Jakbyś mogła mi jeszcze odpisać ile mniej więcej kosztuje wymiana takiej lampy i co jaki czas należy ją wymieniać (czasowo, bo pstryknięcia lasera nic mi nie powiedzą, np. po jakim czasie od zakupu musiałaś ją wymienić )

Z góry dziękuje za odpowiedź
Zacznę od tego, ze posiadam Silk'n Pro. Katarzyna go polecała, posłuchałam jej rad i się nie zawiodłam! Mi lampa starcza na prawie lub na całe 3 zabiegi - łydki (nie wiem czy to ma znaczenie, ale nogi mam bardzo szczupłe), pachy i głębokie bikini. Na łydkach i w okolicach bikini sprawdza się rewelacyjnie! Pachy sobie odpuściłam, bo nie było spektakularnych efektów, więc je znowu depiluję normalnym depilatorem co 2 tygodnie
No więc na początku strzelałam co 2 tygodnie, więc łatwo policzyć na ile mi taka lampa wystarczała. Ale jeśli się już używa dłużej i wykonuje jedynie zabiegi przypominające raz na miesiąc bądź rzadziej, to i lampa starcza na dłużej
Lampy kupuję tu, to jest sklep w UK, ale przesyłka jest darmowa, więc się bardzo opłaca! Przynajmniej dla mnie, ja płace w euro, nie wiem jaki jest przelicznik na złotówki, ale kiedyś liczyłam i tak wychodziło z 10 zł taniej za lapę.
http://www.ebay.de/itm/3-x-Neu-SILKN...item53e5f00f88
Mam nadzieję, że pomogłam
EDIT: wycgodzi na to, że lampa kosztuje około 120 zł u nich, ale odpadają koszty wysyłki jak już wspomniałam

Edytowane przez Twiggy22
Czas edycji: 2013-08-23 o 10:58
Twiggy22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-05, 22:05   #769
Cekiny
Zadomowienie
 
Avatar Cekiny
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 288
Dot.: własny depilator laserowy

http://www.groupon.pl/oferty/cala-po...-Sp-k/26115646 dziewczyny warto to kupić? mam mega problem, czasem myślę, ze to jedyna deska ratunku, tylko czy pomoże?
__________________

Cel... ??



W moim portfeliku widnieje od dziś prawo jazdy.


Kocham
Cekiny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-25, 11:31   #770
Tobiaann
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 82
Dot.: własny depilator laserowy

NIE! Pewnie już za późno ale - NIE KUPUJ TEGO! To lipa na maxa!
Tobiaann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-25, 14:30   #771
Cekiny
Zadomowienie
 
Avatar Cekiny
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 288
Dot.: własny depilator laserowy

hej jeszcze nie mam wiec ok

a możesz powiedzieć czemu lipa?
__________________

Cel... ??



W moim portfeliku widnieje od dziś prawo jazdy.


Kocham
Cekiny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-25, 18:40   #772
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez Cekiny Pokaż wiadomość
http://www.groupon.pl/oferty/cala-po...-Sp-k/26115646 dziewczyny warto to kupić? mam mega problem, czasem myślę, ze to jedyna deska ratunku, tylko czy pomoże?
....
ostatnia deska ratunku to jest np.laser LS... a nie zabiegi ipl
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-26, 08:15   #773
Tobiaann
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 82
Dot.: własny depilator laserowy

Cekiny - czytam od dawna o laserach i nie spotkałam się dobrą opinia na temat tego sprzętu.
Trafienie takim punkcikiem w cebulkę (bo przecież włos wyrasta po kątem) graniczy z cudem.

Darko1 - jakby kogoś było stać na LS to nie zawracał by ani sobie ani ludziom na forum wątku o depilatorach domowych D...głowy swoim pytaniem...
Tobiaann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-26, 09:36   #774
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez Tobiaann Pokaż wiadomość
Cekiny - czytam od dawna o laserach i nie spotkałam się dobrą opinia na temat tego sprzętu.
Trafienie takim punkcikiem w cebulkę (bo przecież włos wyrasta po kątem) graniczy z cudem.

Darko1 - jakby kogoś było stać na LS to nie zawracał by ani sobie ani ludziom na forum wątku o depilatorach domowych D...głowy swoim pytaniem...
....
a myslisz,że ja sobie nie przeliczałam tego? przeliczałam b.dokładnie..kasa na ipl utopiona w błoto tak juz na marginesie piszac...<nie miałam własnego tylko zabiegi gabinetowe> poza tym pisałysmy o ostatniej desce ratunku,ipl na długo i na dobrą sprawe nie ratruje od problemu..amen
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-28, 13:43   #775
Twiggy22
Raczkowanie
 
Avatar Twiggy22
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 255
Dot.: własny depilator laserowy

Dziewczyny, jak tam nóżki po wakacjach? Moje niestety powróciły do stanu sprzed epilacji... ALE po wznowieniu zabiegów spotkała mnie bardzo miła niespodzianka! Po pierwszym naświetlaniu włosy na łydkach przerzedziły się i to bardzo mocno! Mogłabym to porównać do trzech pierwszych zabiegów na samym początku
Twiggy22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-29, 08:17   #776
Katarzyna67
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 30
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez Twiggy22 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak tam nóżki po wakacjach? Moje niestety powróciły do stanu sprzed epilacji... ALE po wznowieniu zabiegów spotkała mnie bardzo miła niespodzianka! Po pierwszym naświetlaniu włosy na łydkach przerzedziły się i to bardzo mocno! Mogłabym to porównać do trzech pierwszych zabiegów na samym początku
Na tym właśnie polegają tzw. zabiegi przypominające. Wykonujemy w coraz rzadszych odstępach czasowych i efekt każdego z nich jest naprawdę zadowalający. Niestety, bo zauważeniu pierwszych odrostów wiele osób zarzuca tą metodę i się poddaje.
Katarzyna67 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-06, 12:45   #777
Twiggy22
Raczkowanie
 
Avatar Twiggy22
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 255
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez Katarzyna67 Pokaż wiadomość
Na tym właśnie polegają tzw. zabiegi przypominające. Wykonujemy w coraz rzadszych odstępach czasowych i efekt każdego z nich jest naprawdę zadowalający. Niestety, bo zauważeniu pierwszych odrostów wiele osób zarzuca tą metodę i się poddaje.
Nie ja. Jestem po drugim zabiegu powakacyjnym i tam gdzie włosy były mocniejsze już mam gładka skórę

Mam pytanie, czy któraś z Was próbowała pozbyć się laserem domowym włosów na szyi? Mam ten problem, że włosy na szyi rosną dość nisko w strone karku i szeroko na boki. Niestety nie rosną do tyłu, tylko w stronę twarzy, mam więc wiecznie sterczące "pierze" jak chcę spiąć włosy wysoko, ponieważ te bo bokach są za słabe i rzadkie aby je jakoś podpiąć. Zastanawiam się czy nie pojechać ich laserem, tylko nie wiem jaki może być efekt i czy w ogóle jakiś będzie...
Twiggy22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-06, 13:17   #778
jolka_79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 12
Dot.: własny depilator laserowy

podziwiam Was ja byłam w salonie na depilacji laserowej, sama bym sie nie odważyła
jolka_79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-10, 21:03   #779
Cekiny
Zadomowienie
 
Avatar Cekiny
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 288
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez jolka_79 Pokaż wiadomość
podziwiam Was ja byłam w salonie na depilacji laserowej, sama bym sie nie odważyła


a dlaczego?
__________________

Cel... ??



W moim portfeliku widnieje od dziś prawo jazdy.


Kocham
Cekiny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-16, 19:06   #780
Katerina_00
Zakorzenienie
 
Avatar Katerina_00
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 5 195
GG do Katerina_00
Dot.: własny depilator laserowy

odświerzam wątek,

zakupiłam niedawno Philips Lumea.
Pierwszy zabieg wykonałam 2 tyg temu i ponowny dzisiaj.
Moje pytanie brzmi-czy po całym zabiegu wasze nogi są totalnie gładkie?
Bo patrząc na moja skorę z bliska,widze nie usunięte włosy i skóra jest szorstka i nie wiem czy tak ma być czy mam czekać na dalsze efekty.
Do tej pory woskowałam nogi i jak je pożadnie zapuściłam (brr) i wysoskowałam,to nogi były idealnie gładkie przez tydzien.
Katerina_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-23 13:09:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:30.