Jak uzyskać jasne włosy z czarnych? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-19, 19:56   #1
natisska
Rozeznanie
 
Avatar natisska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 494
GG do natisska

Jak uzyskać jasne włosy z czarnych?


Od roku farbuje wlosy na czarno. Moj naturalny kolor to jasny braz. Teraz bardzo pragne miec jasne wlosy, nie platyne, ale jakis ciemny blond. Prosze pomozcie !! nie chce czekac az mi odrosna wlosy, musi byc jakis inny sposob !! Ja sie na tym kompletnie nie znam ale slyszalam ze nie mam co marzyc o tym ze wystarczy na te przeklete czarne wlosy polozyc jasna farbe. co mam zrobic? bede wdzieczna za odpowiedzi.
natisska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-19, 22:09   #2
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Jak uzyskać jasne włosy z czarnych?

Natissko , mozna zmienić kolor z czarnych na jasniejszy , ale to będzie po pierwsze drogie a po drugie dosyć zniszczy włoski. Ja kiedys też to zrobiłam. Zabieg nazywa sie dekoloryzacja,ja zapłaciłam u fryzjera ok 40 złotych jakieś trzy lata temu.Po pierwszym zabiegu miałam marchew, następny ( powtórzony trzy tygodnie póżniej ) zrobił ze mnie kanarka, i po następnych trzech tygodniach rozjasnianie i wyszedł bląd.Włoski były suche a po umyciu jak guma do żucia, wtopiłam niezłą kase na odżywki, tabletki, serum, szampony itp, doszy do siebie po trzech , czterech miesiącach niemal codziennego odżywiania.a najgorsze jest to , że po kilku następnych miesiącach znudził mi sie ten bląd i wróciłam do czarnego.(poprzez brąz, czerwień itd)
Nie łudż się , że nałożysz jasną farbe i będzie jasny kolorek, niestety nie. Dekoloryzacja to jedyny sposób. Możesz tez sprobowac sposobem "pasemkowym" , tak robiła moja znajoma, zrobiła pasemka , za pierwszym razem ryże, po miesiącu następne i po pół roku była blondyna , ale niestety tez ze zniszczonymi włoskami. Zrobisz jak będziesz uwazała, bo wiem co to znaczy gdy bardzo pragnie się zmiany, ale wez pod uwagę, że to bardzo zaszkodzi włosom . Pozdrawiam.
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-20, 08:28   #3
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 374
GG do boniulka
Talking Dot.: Jak uzyskać jasne włosy z czarnych?

Witaj
Ja juz kilkakrotnie wracałam z czarnego koloru do jakiegos brązu poprzez dekoloryzator L'oreala kosztuje ok 50zł,ale włosy po nim są ładne i nie są zniszczone,po tym nakładam farbę,w moim przypadku brąz,nakładam ją dwukrotnie,aby uzyskac głeboki kolor.Osobiście uwazam ten zabieg za njalepszy jesli chodzi o chałupnictwo Pozdrawiam
boniulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-20, 10:09   #4
Aka24
Rozeznanie
 
Avatar Aka24
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 960
GG do Aka24
Dot.: Jak uzyskać jasne włosy z czarnych?

Ja przeszłam z koloru czarnego na jasny w inny sposób niż dziewczyny. Po prostu pasemkami. Trawło to dłużej bo kilka ładnych miesięcy ale wtedy bałam się dekoloryzacji.
Aka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-20, 15:41   #5
Malwina12320
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 385
Dot.: Jak uzyskać jasne włosy z czarnych?

ja z czarnego schodze balejazem-bo neichcialam zbytnio ich zniszczyc moj naturalny to jasny braz wpadajacy w blond. teraz ja tez chce meic baerdzo ajsne ale neistety usze poodzywiac wloski i jakos w sposob naturalny rozjasnic a potme u fryzera.
Malwina12320 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-21, 14:40   #6
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Talking Dot.: Jak uzyskać jasne włosy z czarnych?

ja wlasnie jestem w trakcie takiego zmieniania koloru, jednak zdecydowalam sie oszczedzic troche moje wloski i robie to krok po kroku, wiec robie to tak
wlosy mialam bardzo dlugie, wiec co miesiac po nakladaniu nowej farby skracam je o jakies 5 cm (jednak co miesiac przybywa mi 1,5 cm nowego wlosa, wiec tak bardzo tego skracania nie widac), odrosty farbuje teraz na ciemny braz, ktory nie jest duzo jasniejszy do czarnego, a bedzie bardziej podatny na inne farby w jasniejszych brazach; kiedy juz dojde do momentu kiedy na calej dlugosci wlosow nie bedzie czarnej farby, zafarbuje je na jasniejszy braz, a potem co miesiac bede zmieniac kolor na coraz jasniejszy az dojde do mojego koloru wyjsciowego - wtedy to bede mogla dac sobie spokoj z farbowaniem, bo naturalny kolor bedzie jak reszta wlosow co sie rowna brak odrostow - bede systematycznie skracac wlsoy co by sie pozbyc farbowanych i tak oto wroce do naturalnych... chyba ze cos mi po drodze odbije i zrobie sobie czerwona farbe :P
jak widzisz moj sposob zajmie mi troche zasu - bylby szybszy, gdyby zdecydowala sie na radykalniejsze ciecie wlosow, jednak jestem do nich za bardzo przywiazana nio i wlosy na pewno beda zdrowsze niz po dekoloryzacji
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:04.