wczasy we Władysławowie i okolicach - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-21, 21:06   #61
Bettina_
Wtajemniczenie
 
Avatar Bettina_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 286
Dot.: wczasy we Władysławowie i okolicach

szkoda że te lampiony mają druty i zalegają potem w morzu
dziennie jest puszczane ich setki
bunkry mamy obcykane to hobby m. :-D

co do Lemon Parku uprzejmie donoszę, że dziś cena za os. dorosłą skoczyła do 30 a dziecka 15 bilet rodzinny 60 2 os. dorosłe + 1 dziecko pow. 3 roku
Bettina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-25, 14:07   #62
lewandaa
Raczkowanie
 
Avatar lewandaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 110
Dot.: wczasy we Władysławowie i okolicach

Dopiero co wróciłam z Władka i moge podzielić się obserwacjami Generalnie poza tłumami na plaży nie mogę na nic narzekać. Co do wolnych pokoji ciężko było coś znaleźć, ale to dlatego że trafił się akurat długi weekend i pełno było gości z Warszawy i z okolic. Po długim weekendzie wolnych miejsc było pełno. Razem z chłopakiem pojechaliśmy w ciemno i znależliśmy nocleg około 5 min od plaży na ulicy Obrońców Helu. 50 zł od osoby. Samo centrum. Jak już pisałam z plażowaniem była masakra, a i raz trafiliśmy na meduzy. Było ich zatrzęsienie, ale nie ma się co bać i zapewniam, że nie są groźne, bo brałam je do ręki, a dzieci obok miały frajde i rzucały się nimi ;P Jedyne co to kiedy ocierały się o nogi, miało się takie dziwne uczucie . Z reszty atrakcji to najbardziej mi się podobało fokarium na helu no i Gwiazda Północy. Jednak najwspanialszą atrakcją był rejs łodzią motorową. <3 Drogi interes, ale wspomnienia do końca życia
lewandaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-27, 13:34   #63
asienka00817
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 2
Dot.: wczasy we Władysławowie i okolicach

Ja jakieś dwa tygodnie temu byłam we Wladysławowie i zatrzymałam sie w Gwiazda Morza . Na prawdę świetne aparatamenty mieszkaliśmy w trójkę w jednym aparamencie i wyszło nam na prawdę bardzo tanio! Pokoje są duże, czyste, posiada wszystkie potrzebne sprzęty polecam!
asienka00817 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 17:25   #64
Bettina_
Wtajemniczenie
 
Avatar Bettina_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 286
Dot.: wczasy we Władysławowie i okolicach

fajne te apartamenty blisko portu ale też blisko największej imprezowni we Władku więc na ciszę nie ma co liczyć
dodam że każdy osobno wykupuje prywatna osoba i potem je wynajmuje wczasowiczom
Asienka 00817 zdradzisz Nam dobową kwotę ?
Bettina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-06, 20:37   #65
Sabiiina
Rozeznanie
 
Avatar Sabiiina
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: śląsk!
Wiadomości: 628
Dot.: wczasy we Władysławowie i okolicach

Dziewczyny, odnawiam wątek:

znaleźliśmy fajne miejsce we Władysławowie, ale trochę martwi nas brak opinii; wynajmuje starsza pani, znacie może? Dom u Krystyny, przy ulicy Stolarskiej 5. Kojarzy ktoś może? Jest tylko pięć miejsc noclegowych. Jedna dwójka i jedna trójka.

Czekam na opinie!
__________________
[eucerin][/eucerin]
Sabiiina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-08, 12:28   #66
Bettina_
Wtajemniczenie
 
Avatar Bettina_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 286
Dot.: wczasy we Władysławowie i okolicach

a starsza Pani tam mieszka ?

ja juz sie nie wmanewruję w taką sytuację, gdzie baba się kręci od rana do wieczora i narzeka jak to turyści wszystko psują, hałasują i imprezują.
"willa pod różą" we Władku - koszmar choć miejsce bardzo fajne, dużo zabawek dla dzieci, plac zabaw, trampolina to babsztyl popsuł przyjemność wieczornego siedzienia.
Najlepsze było gdy przyjechał właściciel, zrobili sobie grilla i opowiadali historyjki o turystach za krzakami gdzie był plac zabaw i huśtawka taka 3 osobowa ogrodowa wszytko było słychać.
Parsknęliśmy śmiechem jak weszli na temat ile turyści zużywają papieru toaletowego i musieli limit wprowadzić
Bettina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-18, 11:59   #67
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: wczasy we Władysławowie i okolicach

Mnie się marzy w końcu trafić do Chłapowa.
Jeszcze tam nie byłam.

Zachęciły mnie opinie o polach namiotowych i kampingach. Nie jest drogo, a ładnie. I bardzo blisko morza.
Synuś byłby zachwycony.
Marzy mu się morze i chciałabym spełnić to jego marzenie w końcu.

Tylko pogoda mnie martwi. W Polsce nie da się jej przewidzieć.
__________________

"Masz świra to go hoduj."




Edytowane przez kropka75
Czas edycji: 2015-05-18 o 12:02
kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-14, 11:02   #68
pyzdra400
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 1
Dot.: wczasy we Władysławowie i okolicach

Marzą mi sie jedne chociaż wakacje aby do Władka nie przyjeżdzali turysci Jestem mieszkancem tego miasteczka ponad 40 lat ,tu sie urodziłem i wychowałem i kiedys gdy nie było tylu turystow a tylko sladowe ilosci ,jeden bar z frytkami na ul sportowej to chcialo sie tu zyc Turysci paralizują to miasteczko tworząc korki na drogach które nie maja odpowiedniej przepustowosci,kolejki w sklepach ,barach itp Turysci nie licza sie całkowicie z miejscowa ludnoscią ,chadząc srodkiem ulicy z piwkiem w reku a na zwrócenie uwagi reaguja -,, o co chodzi przeciez jestem na wczasach ,płace ,zyjecie z nas itd Otoż nie do konca tak jest Bez wynajmu kwater tez można nieżle zyć i zarabiać Tutaj ludzie też chodza do szkól studiują prowadzą interesy niezwiązane z turystyka Mi raz na kilka lat odwala palma i jade do Warszawy na wczasy,pojde pieszo srodkiem Marszalkowskiej i powiem ze jestem na wczasach ,place wolno mi
pyzdra400 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-16, 14:26   #69
liritta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 2
Dot.: wczasy we Władysławowie i okolicach

We Władysławowie jeszcze nie byłam. W przyszłym roku chyba się tam wybierzemy, a w te wakacje byliśmy w Niechorzu i możemy z czystym sumieniem polecić tą miejscowość. Jest tam mrowie hoteli, ale jako że spaliśmy tylko w jednym to polecamy go, bo spełnił nasze wymagania z nawiązką. http://www.domnaplazy.pl/opis-obiektu.html Może akurat komus się ta informacja przyda i zdecyduje się tam zatrzymać.
liritta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-23, 15:45   #70
Bettina_
Wtajemniczenie
 
Avatar Bettina_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 286
Dot.: wczasy we Władysławowie i okolicach

Cytat:
Napisane przez pyzdra400 Pokaż wiadomość
Marzą mi sie jedne chociaż wakacje aby do Władka nie przyjeżdzali turysci Jestem mieszkancem tego miasteczka ponad 40 lat ,tu sie urodziłem i wychowałem i kiedys gdy nie było tylu turystow a tylko sladowe ilosci ,jeden bar z frytkami na ul sportowej to chcialo sie tu zyc Turysci paralizują to miasteczko tworząc korki na drogach które nie maja odpowiedniej przepustowosci,kolejki w sklepach ,barach itp Turysci nie licza sie całkowicie z miejscowa ludnoscią ,chadząc srodkiem ulicy z piwkiem w reku a na zwrócenie uwagi reaguja -,, o co chodzi przeciez jestem na wczasach ,płace ,zyjecie z nas itd Otoż nie do konca tak jest Bez wynajmu kwater tez można nieżle zyć i zarabiać Tutaj ludzie też chodza do szkól studiują prowadzą interesy niezwiązane z turystyka Mi raz na kilka lat odwala palma i jade do Warszawy na wczasy,pojde pieszo srodkiem Marszalkowskiej i powiem ze jestem na wczasach ,place wolno mi

cóż rzec... serdecznie współczuję
ciężko tam wytrzymać 2 tygodnie, ludzi wszędzie jak w czasach gdy Jan Paweł II przyjeżdżał do Pl i szło się na miejsce pielgrzymki dopiero pod koniec sierpnia oglądaliśmy stoiska z pierdółkami bo wcześniej dopchać się graniczyło z cudem.
Plaża to jakiś horror, ze względu na ilość ludzi, chamstwo ludzi i te p...ne parawany
Bettina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-23 16:45:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:43.