Paski i nakładki wybielające do zębów - Crest, Blend-a-med i inne - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-03-21, 06:57   #1111
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Paski i nakładki wybielające do zębów - Crest, Blend-a-med i inne

Hej
Czy ktos może zerknąć na dwie strony na których sprzedają paski Crest?Czy na obu to oryginały?Na jednej zdecydowanie taniej....
https://paski-crest.pl/home/52-paski...l-effects.html

https://www.crestpolska.pl/kolekcja/...ki-wybielajace
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-23, 19:36   #1112
nalezedociebie
Zakorzenienie
 
Avatar nalezedociebie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 8 105
Dot.: Paski i nakładki wybielające do zębów - Crest, Blend-a-med i inne

Cytat:
Napisane przez AAAnka Pokaż wiadomość
Hej
Czy ktos może zerknąć na dwie strony na których sprzedają paski Crest?Czy na obu to oryginały?Na jednej zdecydowanie taniej....
https://paski-crest.pl/home/52-paski...l-effects.html

https://www.crestpolska.pl/kolekcja/...ki-wybielajace
Ja kilka dni temu kupiłam na tej pierwszej stronie, czekam na przesyłkę
__________________
17.05.2013 Pierwsza jazda
08.07.2013 Zdany egzamin teoretyczny
22.07.2013 Zdany egzamin praktyczny



nalezedociebie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-24, 02:18   #1113
Mariola_Po_Mamie
Przyczajenie
 
Avatar Mariola_Po_Mamie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 11
Talking Dot.: Paski i nakładki wybielające do zębów - Crest, Blend-a-med i inne

Cytat:
Napisane przez AAAnka Pokaż wiadomość
Hej
Czy ktos może zerknąć na dwie strony na których sprzedają paski Crest?Czy na obu to oryginały?Na jednej zdecydowanie taniej....
https://paski-crest.pl/home/52-paski...l-effects.html

https://www.crestpolska.pl/kolekcja/...ki-wybielajace

Ja tez kupowałam już wcześniej na tej pierwszej stronie, (paski-crest) i teraz tak: przy pierwszym zamówieniu dostałam cale opakowanie ale już przy drugim same saszetki. Podobno zależy od
ilości zakupionych pasków - jak się kupi tyle ile jest w opakowaniu to wysyłają cale oryginalnie zapakowane, a jak polowe opakowania to same paski Oczywiście paseczki polecam - Crest Glamorouse czy jakoś tak
Mariola_Po_Mamie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-26, 06:41   #1114
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Paski i nakładki wybielające do zębów - Crest, Blend-a-med i inne

Cytat:
Napisane przez nalezedociebie Pokaż wiadomość
Ja kilka dni temu kupiłam na tej pierwszej stronie, czekam na przesyłkę
Właśnie kusi mnie ta druga pozycja (taniej i jest ilośc na 7 dni kuracji).Kontaktowałam się i z jedną strona i drugą i wychodzi na to że na obu raczej oryginały. Daj znać jak otrzymasz
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-26, 08:23   #1115
nalezedociebie
Zakorzenienie
 
Avatar nalezedociebie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 8 105
Dot.: Paski i nakładki wybielające do zębów - Crest, Blend-a-med i inne

Cytat:
Napisane przez Mariola_Po_Mamie Pokaż wiadomość
Ja tez kupowałam już wcześniej na tej pierwszej stronie, (paski-crest) i teraz tak: przy pierwszym zamówieniu dostałam cale opakowanie ale już przy drugim same saszetki. Podobno zależy od
ilości zakupionych pasków - jak się kupi tyle ile jest w opakowaniu to wysyłają cale oryginalnie zapakowane, a jak polowe opakowania to same paski Oczywiście paseczki polecam - Crest Glamorouse czy jakoś tak
Jak długo czekałaś na przesyłkę?
Cytat:
Napisane przez AAAnka Pokaż wiadomość
Właśnie kusi mnie ta druga pozycja (taniej i jest ilośc na 7 dni kuracji).Kontaktowałam się i z jedną strona i drugą i wychodzi na to że na obu raczej oryginały. Daj znać jak otrzymasz
Dam znać
Ja akurat zamawiałam 3D Whitestrips Supreme Flexfit
__________________
17.05.2013 Pierwsza jazda
08.07.2013 Zdany egzamin teoretyczny
22.07.2013 Zdany egzamin praktyczny



nalezedociebie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-29, 03:02   #1116
Mariola_Po_Mamie
Przyczajenie
 
Avatar Mariola_Po_Mamie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 11
Dot.: Paski i nakładki wybielające do zębów - Crest, Blend-a-med i inne

Ja czekałam jakieś 5 dni, trochę długo ... ale warto
Mariola_Po_Mamie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-30, 22:41   #1117
Mad-Girl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 3
Arrow Dot.: Paski i nakładki wybielające do zębów - Crest, Blend-a-med i inne

Kupowałam paski na https://www.crestpolska.pl/ bo najtaniej i ogólnie jest dobry kontakt z tym sklepem. Zamówiłam ten największy zestaw i przyszły w oryginalnym opakowaniu w miarę szybko, bo wybrałam dostawę kurierem za pobraniem. Stosowałam przez 14 dni tak jak było napisane na instrukcji i efekt mnie samą zadziwił i jest naprawdę "wow" Pozostałe paski zostawiam sobie na odświeżenie bieli jeśli zęby znów staną się trochę bardziej żółte - oby nie!
Mad-Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-04-02, 23:07   #1118
Mariola_Po_Mamie
Przyczajenie
 
Avatar Mariola_Po_Mamie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 11
Thumbs down Dot.: Paski i nakładki wybielające do zębów - Crest, Blend-a-med i inne

Cytat:
Napisane przez Mad-Girl Pokaż wiadomość
Kupowałam paski na https://www.crestpolska.pl/ bo najtaniej i ogólnie jest dobry kontakt z tym sklepem. Zamówiłam ten największy zestaw i przyszły w oryginalnym opakowaniu w miarę szybko, bo wybrałam dostawę kurierem za pobraniem. Stosowałam przez 14 dni tak jak było napisane na instrukcji i efekt mnie samą zadziwił i jest naprawdę "wow" Pozostałe paski zostawiam sobie na odświeżenie bieli jeśli zęby znów staną się trochę bardziej żółte - oby nie!
Trochę dziwne Mad-Girl, bo ja dostałam bez oryginalnego opakowania i do tego saszetki w jakiejś starej wersji - nie znalazłam ich na crest.com tylko na aliexpress. Tak wiec proszę nie wprowadzać dziewczyn w błąd, chyba ze płacą Pani za reklamę tego sklepu .
Mariola_Po_Mamie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-03, 07:23   #1119
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Paski i nakładki wybielające do zębów - Crest, Blend-a-med i inne

Cytat:
Napisane przez Mariola_Po_Mamie Pokaż wiadomość
Trochę dziwne Mad-Girl, bo ja dostałam bez oryginalnego opakowania i do tego saszetki w jakiejś starej wersji - nie znalazłam ich na crest.com tylko na aliexpress. Tak wiec proszę nie wprowadzać dziewczyn w błąd, chyba ze płacą Pani za reklamę tego sklepu .
Pierwsza strona jaka mi się rzuciła w oczy to była właśnie "paski-crest", potem taniej okazało się że jest na "crestpolska".Obie strony są też na FB.Napisałam tam gdzie było taniej głupie podejrzliwe pytanie" dlaczego jest taniej?" i w odpowiedzi dostałam sugestie że paski-crest jest podejrzaną stroną(bo jest niezabezpieczona-to faktycznie i że sprzedają niepełne opakowania tylko same saszetki). Natomiast na ich stronie jest jak wół że oni również sprzedają "na sztuki".Na moją uwagę odnośnie tego odpisali wymijająco....Chyba zaeksperymentuję i kupię tam gdzie taniej. A czy ktoś wie jak rozpoznać podróbki?
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-03, 13:55   #1120
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Paski i nakładki wybielające do zębów - Crest, Blend-a-med i inne

Cytat:
Napisane przez Mad-Girl Pokaż wiadomość
Kupowałam paski na https://www.crestpolska.pl/ bo najtaniej i ogólnie jest dobry kontakt z tym sklepem. Zamówiłam ten największy zestaw i przyszły w oryginalnym opakowaniu w miarę szybko, bo wybrałam dostawę kurierem za pobraniem. Stosowałam przez 14 dni tak jak było napisane na instrukcji i efekt mnie samą zadziwił i jest naprawdę "wow" Pozostałe paski zostawiam sobie na odświeżenie bieli jeśli zęby znów staną się trochę bardziej żółte - oby nie!
Dobry kontakt ze sklepem???Ja czekam na odpowiedzi od nich bardzo długo...

---------- Dopisano o 14:55 ---------- Poprzedni post napisano o 14:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Mariola_Po_Mamie Pokaż wiadomość
Trochę dziwne Mad-Girl, bo ja dostałam bez oryginalnego opakowania i do tego saszetki w jakiejś starej wersji - nie znalazłam ich na crest.com tylko na aliexpress. Tak wiec proszę nie wprowadzać dziewczyn w błąd, chyba ze płacą Pani za reklamę tego sklepu .
Trochę dziwne jest że Mariola_Po_Mamie napisałaś tylko 5 postów i wszystkie wypowiedzi wskazują na reklamę strony paski-crest....Dopiero się kapnęłam
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-03, 21:42   #1121
Mariola_Po_Mamie
Przyczajenie
 
Avatar Mariola_Po_Mamie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 11
Dot.: Paski i nakładki wybielające do zębów - Crest, Blend-a-med i inne

[/COLOR]

Trochę dziwne jest że Mariola_Po_Mamie napisałaś tylko 5 postów i wszystkie wypowiedzi wskazują na reklamę strony paski-crest....Dopiero się kapnęłam[/QUOTE]



Napisałam gdyż nie byłam zadowolona z zakupów na tej drugiej stronie , co zresztą napisałam w poście powyżej. Czyż wizaż nie służy własnie do tego ?
Mariola_Po_Mamie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-03, 23:52   #1122
Mad-Girl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 3
Thumbs down Dot.: Paski i nakładki wybielające do zębów - Crest, Blend-a-med i inne

Cytat:
Napisane przez AAAnka Pokaż wiadomość

Trochę dziwne jest że Mariola_Po_Mamie napisałaś tylko 5 postów i wszystkie wypowiedzi wskazują na reklamę strony paski-crest....Dopiero się kapnęłam
Do tego konto od marca 2018... i komu tu płacą za posty
Mad-Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-04, 03:34   #1123
Mariola_Po_Mamie
Przyczajenie
 
Avatar Mariola_Po_Mamie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 11
Dot.: Paski i nakładki wybielające do zębów - Crest, Blend-a-med i inne

Cytat:
Napisane przez Mad-Girl Pokaż wiadomość
Do tego konto od marca 2018... i komu tu płacą za posty
Mad-Girl Ty jesteś super fajna , dwa posty od 2007 roku w tym jeden na który własnie odpowiadam klask i:

Nie lubię jak ktoś mnie oszukuje... prześlij kochana efekt tego twojego wybielania i zdjęcie tego oryginalnego produktu co niby otrzymałaś
Mariola_Po_Mamie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-04, 06:45   #1124
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Paski i nakładki wybielające do zębów - Crest, Blend-a-med i inne

Cytat:
Napisane przez Mariola_Po_Mamie Pokaż wiadomość
Mad-Girl Ty jesteś super fajna , dwa posty od 2007 roku w tym jeden na który własnie odpowiadam klask i:

Nie lubię jak ktoś mnie oszukuje... prześlij kochana efekt tego twojego wybielania i zdjęcie tego oryginalnego produktu co niby otrzymałaś
Już nie wnikam czy ktoś coś tu reklamuje czy nie, jestem osobą zupełnie postronną w stosunku do obu stron internetowych. Ważne są dla mnie opinie czy paski są oryginalne czy nie. Nigdy nie używałam tych pasków więc ja zupełnie nie potrafię ocenić tego. Zdecydowałam się na paski Whitestrips Supreme Profesional -były tylko na stronie paski-crest. Niestety na stronie firmy Crest ich nie ma. Czy to jakaś stara wersja czy co?Chodzi mi o tę wersję:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg paski-wybielajace-crest-whitestrips-supreme-profesional.jpg (50,6 KB, 18 załadowań)
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-05, 19:27   #1125
Mad-Girl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 3
Dot.: Paski i nakładki wybielające do zębów - Crest, Blend-a-med i inne

Cytat:
Napisane przez AAAnka Pokaż wiadomość
Już nie wnikam czy ktoś coś tu reklamuje czy nie, jestem osobą zupełnie postronną w stosunku do obu stron internetowych.
Ja tak samo... wyraziłam tylko swoją opinię żeby pomóc innym dziewczynom, bo sama bałam się wybielania. Natomiast to co pisze Mariola_Po_Mamie to jawny i tandetny atak. Zobaczcie, że ona wie lepiej co ja dostałam! Dno i 100 metrów mułu za tego typu marketing jakiegoś sklepu... obrażaniem klientów nic nie zyskacie i na pewno tam już nie zamówię
Mad-Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-05, 22:44   #1126
Mariola_Po_Mamie
Przyczajenie
 
Avatar Mariola_Po_Mamie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 11
Dot.: Paski i nakładki wybielające do zębów - Crest, Blend-a-med i inne

Cytat:
Napisane przez Mad-Girl Pokaż wiadomość
Ja tak samo... wyraziłam tylko swoją opinię żeby pomóc innym dziewczynom, bo sama bałam się wybielania. Natomiast to co pisze Mariola_Po_Mamie to jawny i tandetny atak. Zobaczcie, że ona wie lepiej co ja dostałam! Dno i 100 metrów mułu za tego typu marketing jakiegoś sklepu... obrażaniem klientów nic nie zyskacie i na pewno tam już nie zamówię
Mad-Girl Atak na ciebie , bo nie rozumiem ?

Skoro zostawiłaś sobie kilka pasków tak jak napisałaś w poście powyżej to po prostu wstaw tutaj zdjęcie produktu wraz z opakowaniem i po sprawie. Udowodnij wszystkim że się mylę

Moja droga gdzie widzisz tutaj marketing, co najwyżej anty marketing ...nie reklamuje sklepu tylko odradzam zakupu w sklepie który mnie oszukał.
Mariola_Po_Mamie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-06, 07:52   #1127
juliakowalska001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3
Dot.: Paski i nakładki wybielające do zębów - Crest, Blend-a-med i inne

ja i mój mąż kupiliśmy przed ślubem paski wybielające crest supreme i efekt nas bardzo zaskoczył, teraz wszyscy znajomi pytają nas czym i jak wybielaliśmy zęby
kupowaliśmy ze strony www.paskiwybielajace.com przesyłka była u nas w ciągu dwóch dni. mają też insta bo tam ich znalazłam (przykładowe zdjęcie z instagrama) https://www.instagram.com/crest_pl/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (101,5 KB, 46 załadowań)
juliakowalska001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-06, 09:22   #1128
nalezedociebie
Zakorzenienie
 
Avatar nalezedociebie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 8 105
Dot.: Paski i nakładki wybielające do zębów - Crest, Blend-a-med i inne

Hej ponownie

A więc otrzymałam tę paczkę z paski-crest, tylko mam pewną wątpliwość. Zamawiałam 3D Whitestrips Supreme Flexfit i w Internecie widziałam zdjęcia np. takich pasków https://blushingnoir.com/wp-content/...ips-How-to.jpg
A ja otrzymałam takie: https://encrypted-tbn0.gstatic.com/i...MY1N5A4GDLhubA

A więc które to oryginał?
__________________
17.05.2013 Pierwsza jazda
08.07.2013 Zdany egzamin teoretyczny
22.07.2013 Zdany egzamin praktyczny



nalezedociebie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-06, 09:29   #1129
ChampagneGlitter
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 47
Dot.: Paski i nakładki wybielające do zębów - Crest, Blend-a-med i inne

Również odradzam sklep crest-polska, paski-crest i tym podobne strony. Jak poszukacie głębiej w internecie to będziecie wiedzieć dlaczego. Jedna wielka ściema, a paski z aliexpress. Może i komuś wybieliły zęby, ale skąd pewność co jest w składzie? To jest podróbka. Wiele youtuberek też się skarżyło , że sklep ukradł im zdjęcia i wstawiał jako ich własne po kuracji. Niejedna osoba też sprawdziła ich kody z opakowań i wysłała do producenta. Skopiowali po prostu numery seryjne ze zdjęć z internetu. Jak chcecie mieć pewność co do oryginału to polecam kupować u osób, które mają dowody zakupu w sklepach w UK, USA itd. A na allegro trzeba szczególnie uważać- nie wierzcie sprzedawcom, którzy mają nagle wszystkie rodzaje na swoich aukcjach. Nie jeden ma dodatkowo kosmetyki z aliexpress u siebie w sklepach- to mówi tylko jedno. Trzeba poszukać sprzedawców, którzy mają np. kilka sztuk i jakieś kosmetyki z USA.
ChampagneGlitter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-06, 09:50   #1130
juliakowalska001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3
Dot.: Paski i nakładki wybielające do zębów - Crest, Blend-a-med i inne

Są podróbki też słyszałam, dlatego lepiej kupować ze stron nie z allegro. A to czy produkt jest z chin czy z USA łatwo sprawdzić bo na chińskich podróbkach są chińskie znaczki.
Pisałam do wielu dziewczyn z insta co wiedzą na temat tych pasków i czy efekty są prawdziwe czy to ściema... obserwuje ich profil na bieżąco i ten sklep jest najbardziej wiarygodny ze wszystkich które widziałam.

---------- Dopisano o 09:50 ---------- Poprzedni post napisano o 09:49 ----------

Oba są oryginale od jakiegoś czasu zostało zmienione opakowanie saszetek
juliakowalska001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-06, 22:26   #1131
SuperMarta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 5
Dot.: Paski i nakładki wybielające do zębów - Crest, Blend-a-med i inne

Moja droga nalezedociebie wystarczy ze wejdziesz na strone crest.com czyli producenta pasków Crest - https://crest.com/en-us/products/cre...-whitening-kit

Luba jakikolwiek amerykański sklep :

https://www.target.com/p/crest-3d-wh...t/-/A-14885829

Paski które pokazałaś na zdjeciu to nowa wersja Supreme Flexfit , czyli sklep paski-crest jest w porządku

---------- Dopisano o 22:25 ---------- Poprzedni post napisano o 22:10 ----------



---------- Dopisano o 22:26 ---------- Poprzedni post napisano o 22:25 ----------

Cytat:
Napisane przez ChampagneGlitter Pokaż wiadomość
Również odradzam sklep crest-polska, paski-crest i tym podobne strony. Jak poszukacie głębiej w internecie to będziecie wiedzieć dlaczego. Jedna wielka ściema, a paski z aliexpress. Może i komuś wybieliły zęby, ale skąd pewność co jest w składzie? To jest podróbka. Wiele youtuberek też się skarżyło , że sklep ukradł im zdjęcia i wstawiał jako ich własne po kuracji. Niejedna osoba też sprawdziła ich kody z opakowań i wysłała do producenta. Skopiowali po prostu numery seryjne ze zdjęć z internetu. Jak chcecie mieć pewność co do oryginału to polecam kupować u osób, które mają dowody zakupu w sklepach w UK, USA itd. A na allegro trzeba szczególnie uważać- nie wierzcie sprzedawcom, którzy mają nagle wszystkie rodzaje na swoich aukcjach. Nie jeden ma dodatkowo kosmetyki z aliexpress u siebie w sklepach- to mówi tylko jedno. Trzeba poszukać sprzedawców, którzy mają np. kilka sztuk i jakieś kosmetyki z USA.


ChampagneGlitter i co niby te strony co podałaś sklejają paski w domu, produkują pasty wybielające oraz w baczkach w garażu miksują płyny do płukania i wybielania ust ? Podaj lepiej link do swojej aukcji na allegro a nie odradzasz dziewczynom zakupu produktów z najbardziej pewnych źródeł. I jak coś piszesz to zerknij na alixpress , widzę ze sprzedają tylko paski Crest Professional Effect. Ale najlepiej jest pisać brednie .... pozdrawiam

Edytowane przez SuperMarta
Czas edycji: 2018-04-06 o 22:27
SuperMarta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-23, 08:16   #1132
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Paski i nakładki wybielające do zębów - Crest, Blend-a-med i inne

Moje paski przyszły już jakiś czas temu,ale jakoś długo zwlekałam z zastosowaniem. Jestem po 4 razie i moja opinia jest średnia. Po pierwsze bardzo uwrażliwiają zęby. Nigdy w życiu nie miałam wrażliwych zębów(nawet wybielając nakładkami), ale zaopatrzyłam się w razie czego w pastę Sensodynę, niestety zęby nadal pobolewają na całej powierzchni , fee....A efekt?na razie nie bardzo widoczny, no ale ja mam ogólnie białe szkliwo, ciężko u mnie uzyskać efekt wow, bo i tak każdy chwali moje zęby za ich biel. Jakiś czas temu stosowałam okryty złą sławą Whitetime, i mimo tego że był sto razy bardziej ohydny w smaku (te paski pod tym względem to luksus), pienił się jak wściekły i podrażniał dziąsła(przez pierwsze kilka razy), to w ogóle nie uwrażliwiał samych zębów. No efekt był bardziej widoczny. Moim zdaniem wybielił mi zęby praktycznie na stałe efekt wydaje mi się że jeszcze się utrzymuje. Więc chyba paskami chciałam osiągnąć więcej niż mogę Zobacze co przyniosą kolejne zastosowania.Podsumowując :wygoda stosowania i minimalny dyskomfort smaku na duży plus, niestety uwrażliwianie na minus...
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-14, 11:18   #1133
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Paski i nakładki wybielające do zębów - Crest, Blend-a-med i inne

Aktualizuję:Po skończeniu 7 sztuk uznałam że jednak widzę efekty i kupiłam kolejne 7 (miałam z 4 dni przerwy).Wykończyłam teraz te kolejne 7 i musze stwierdzić że efekt jest, nie ma co kryć. Niestety jestem już 4 dzień po zakończeniu i zęby są nadal ciut wrażliwsze na ciepło i zimno. Nadal stosuję Sensodyne,mam nadzieję że to minie..
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-15, 15:16   #1134
alinoe_
Przyczajenie
 
Avatar alinoe_
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 9
Dot.: Paski i nakładki wybielające do zębów - Crest, Blend-a-med i inne

Dziewczyny, nie orientujecie się może czy w UK można kupić paski Crest stacjonarnie w drogeriach?
__________________
Moje efekty po Encanto (nowa formuła) - https://www.youtube.com/watch?v=Te3F9WTXS5g
alinoe_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-18, 13:13   #1135
Shevya
Skrzat leśny
 
Avatar Shevya
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Elven Realm
Wiadomości: 10 312
Dot.: Paski i nakładki wybielające do zębów - Crest, Blend-a-med i inne

Cytat:
Napisane przez alinoe_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie orientujecie się może czy w UK można kupić paski Crest stacjonarnie w drogeriach?
Nope. A przynajmniej nie w Bootsie czy Superdrug.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

˝ Słowa - więcej nic,
potrafimy pięknie gadać - nie umiemy żyć ˝

tumblr | last.fm
Shevya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-18, 16:47   #1136
alinoe_
Przyczajenie
 
Avatar alinoe_
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 9
Dot.: Paski i nakładki wybielające do zębów - Crest, Blend-a-med i inne

Cytat:
Napisane przez Shevya Pokaż wiadomość
Nope. A przynajmniej nie w Bootsie czy Superdrug.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak właśnie myślałam, mam znajomą w UK i szukała w kilku drogeriach, ale niestety były paski innych firm, a Cresta nie.
__________________
Moje efekty po Encanto (nowa formuła) - https://www.youtube.com/watch?v=Te3F9WTXS5g
alinoe_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-10, 19:28   #1137
renata_h86
Raczkowanie
 
Avatar renata_h86
 
Zarejestrowany: 2016-12
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 171
Dot.: Paski i nakładki wybielające do zębów - Crest, Blend-a-med i inne

Moja genialna koleżanka zamówiła nie dawno paski na ali. Od razu kazałam jej to wyrzucić. Gdzie to ryzykować szkliwo. Ogólnie dziwie się że paski są tak popularne, ja od zawsze stosuje żele. Teraz <ciach>

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2018-12-14 o 18:22
renata_h86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-26, 09:45   #1138
arszeniks
Raczkowanie
 
Avatar arszeniks
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 311
Dot.: Paski i nakładki wybielające do zębów - Crest, Blend-a-med i inne

Cześć, skąd zamawiacie cresty? Poleciłaby mi któraś z Was stronę gdzie zamówię oryginalne paski? Czaiłam się na te z paski-crest, ale naczytałam się opinii, że niekoniecznie to co piszą jest prawdą.. a nie chciałabym się nadziać na jakąś podejrzaną chińszczyznę.. wypowie się ktoś?
arszeniks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-27, 06:19   #1139
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Paski i nakładki wybielające do zębów - Crest, Blend-a-med i inne

Cytat:
Napisane przez arszeniks Pokaż wiadomość
Cześć, skąd zamawiacie cresty? Poleciłaby mi któraś z Was stronę gdzie zamówię oryginalne paski? Czaiłam się na te z paski-crest, ale naczytałam się opinii, że niekoniecznie to co piszą jest prawdą.. a nie chciałabym się nadziać na jakąś podejrzaną chińszczyznę.. wypowie się ktoś?
Ja kupowałam na www.paski-crest.pl
Raczej oryginalne. Estetyczne opakowania, nic nie wzbudziło moich podejrzeń.Działały.I chyba niedługo zrobię powtórkę.Polecam od razu kurację na 14dni.
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-29, 20:21   #1140
Otyylia
Przyczajenie
 
Avatar Otyylia
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 12
Dot.: Paski i nakładki wybielające do zębów - Crest, Blend-a-med i inne

A czy przy kuracji czułaś jakiś ból, dyskomfort?
Otyylia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-06-01 22:32:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:52.