Kto zna jezyk wloski? pomoc pilnie potrzebna !! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Nauka języków obcych - kącik językowy

Notka

Nauka języków obcych - kącik językowy Nauka języków obcych - kącik językowy, to miejsce wymiany informacji o kursach, podręcznikach, materiałach i ciekawostkach językowych. Dołącz.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-27, 18:30   #1
nusiaa92nh
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 10

Kto zna jezyk wloski? pomoc pilnie potrzebna !!


Muszę na włoski napisać co lubię robić w wolnym czasie, co lubie jesc..moje preferencje, upodobania itd. mam takze wspomniec o przyszlosci i studiach.
napisalam cos takiego z pomocą translatora i slownika :

Io sono al liceo. Nel mio tempo libero mi piace fotografare gli animali. Questo è il mio passatempo preferito. Di solito quando sono triste mi andare a fare shopping. Mi piace anche uscire con i miei amici. Noi di solito andiamo al cinema, o giocare a bowling. Non mi piace leggere i libri fantasy. Io preferisco i libri di avventura, o psicologico. Sono una persona attiva, mi piace lo sport. Corro ogni mattina. Il mio preferito è il succo di succo d'arancia. Non mi piace bere coca-cola, perché cola non è sano. Mi piace mangiare la pizza o casseruole. Io amo la cucina italiana.
Il mio sogno è di avere il proprio cavallo. Io amo gli animali. A casa ho un cane e un criceto. Il mio secondo obiettivo è quello di visitare un gran numero di luoghi nel mondo. Quando ero piccolo volevo fare l'attrice o modella. Ora io non so dove mi piacerebbe lavorare. A questo punto vorrei passare un diploma di scuola superiore e andare a chiudere il college. Io preferisco la matematica che polacco. Io credo che la matematica è un argomento importante. Più importante per me nella mia vita sono i miei sogni. Voglio che si avvera.

Niestety moj jezyk wloski to tragedia , dlatego bardzo prosilabym o pomoc poprawke tego tekstu.. zdania maja byc proste, z zastosowaniem najprostyszch czasow.. wloski mam podstawowy, tylko 2h w tygodniu klasa juz 3.. niemniej jednak poziom umiejetnosci makabryczny

dziekuje z gory za poprawki

-> tam gdzie sa te numerki jest "e" tylko z ta kreseczka

Edytowane przez nusiaa92nh
Czas edycji: 2010-11-27 o 18:45
nusiaa92nh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-27, 22:16   #2
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Kto zna jezyk wloski? pomoc pilnie potrzebna !!

Cytat:
Napisane przez nusiaa92nh Pokaż wiadomość
Muszę na włoski napisać co lubię robić w wolnym czasie, co lubie jesc..moje preferencje, upodobania itd. mam takze wspomniec o przyszlosci i studiach.
napisalam cos takiego z pomocą translatora i slownika :

Io sono al liceo. Nel mio tempo libero mi piace fotografare gli animali. Questo è il mio passatempo preferito. Di solito quando sono triste mi andare a fare shopping. Mi piace anche uscire con i miei amici. Noi di solito andiamo al cinema, o giocare a bowling. Non mi piace leggere i libri fantasy. Io preferisco i libri di avventura, o psicologico. Sono una persona attiva, mi piace lo sport. Corro ogni mattina. Il mio preferito è il succo di succo d'arancia. Non mi piace bere coca-cola, perché cola non è sano. Mi piace mangiare la pizza o casseruole. Io amo la cucina italiana.
Il mio sogno è di avere il proprio cavallo. Io amo gli animali. A casa ho un cane e un criceto. Il mio secondo obiettivo è quello di visitare un gran numero di luoghi nel mondo. Quando ero piccolo volevo fare l'attrice o modella. Ora io non so dove mi piacerebbe lavorare. A questo punto vorrei passare un diploma di scuola superiore e andare a chiudere il college. Io preferisco la matematica che polacco. Io credo che la matematica è un argomento importante. Più importante per me nella mia vita sono i miei sogni. Voglio che si avvera.

Niestety moj jezyk wloski to tragedia , dlatego bardzo prosilabym o pomoc poprawke tego tekstu.. zdania maja byc proste, z zastosowaniem najprostyszch czasow.. wloski mam podstawowy, tylko 2h w tygodniu klasa juz 3.. niemniej jednak poziom umiejetnosci makabryczny

dziekuje z gory za poprawki

-> tam gdzie sa te numerki jest "e" tylko z ta kreseczka
Zamiast prosić i czekać, że ktoś będzie za Ciebie odrabiał zadania, zapisz się na korepetycje
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-27, 22:35   #3
NoLQa
Zakorzenienie
 
Avatar NoLQa
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Mediolan;)
Wiadomości: 3 844
GG do NoLQa Wyślij wiadomość przez MSN do NoLQa
Dot.: Kto zna jezyk wloski? pomoc pilnie potrzebna !!

Gdzie sie uczysz wloskiego?
__________________
Ti vorrei... condividere con il mondo e tenerti solo per me...


Studentka!

BLOG - zapraszam
NoLQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 23:14   #4
nusiaa92nh
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 10
Dot.: Kto zna jezyk wloski? pomoc pilnie potrzebna !!

w szkole sie ucze wloskiego : ).

i nie napisac zadanie..a poprawic tekst , to jest różnica. Na korki chodziłam kiedyś, w tym momencie bd konczyc wloski w grudniu.. nie oplaca sie wydawac pieniędzy na korepetycje kiedy oceny mam calkiem dobre, wbrew pozorom. Pierwszy raz mamy coś napisać.. i pojawił się problem... Nie umiem wloskiego -przyznaje sie, ucze sie tylko to co jest potrzebne na spr..jednak jak widać nic wiecej z tego nie wyciagam. Nie uważam też żeby jezyk wloski byl mi póki co potrzebny.. jak bede sie go chciala nauczyc, zapisze sie na jakis kurs... Teraz wazniejsza jest matura
nusiaa92nh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-03, 16:55   #5
pastella
Raczkowanie
 
Avatar pastella
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 209
Dot.: Kto zna jezyk wloski? pomoc pilnie potrzebna !!

czy mogłybyście przetłumaczyć mi ten wiersz :
Mentre si canta
Ridono e ballando
Io son qui chiuso nel mio Mondo

L'ascesso non mi fa ridere
Cantare e gioire
No
E'il ripudio della societa

Preferisco vivere nella mia Torre
Ma tanto desidero che
Qualcuno vi bussi.

nie jest to żadna praca domowa, po prostu spodobał mi się

to jest tłumaczenie translatora :
W czasie śpiewu
Śmieją się i tańcz
Oto jestem zamknięty w swoim świecie

ropień nie rozśmieszaj mnie
Ciesz się i raduj
Nr
Jest to odrzucenie spółki

Wolę żyć w mojej wieży
Ale podobna do tej
Ktoś puka.

ale nie rozumiem tutaj np. co znaczy ropień albo spółka .. w tym kontekście

jeśli możecie pomóc to dziękuję !!
__________________
Nie można kochać innych, nie kochając siebie.
pastella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 23:42   #6
_Nymphetamine
Przyczajenie
 
Avatar _Nymphetamine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11
GG do _Nymphetamine
Dot.: Kto zna jezyk wloski? pomoc pilnie potrzebna !!

Hej
Mam takie pytanie, posiada ktoś z Was kurs włoskiego ESKK dla początkujących? Szukałam juz na Chomiku i na innych stronkach i nic... hiszpański, angielski a włoskiego nie ma
Sytuacja finansowa nie pozwala mi na zakup kursu więc może ktoś byłby taki uprzejmy i zeskanowałby mi go?
Bardzo mi na tym zależy.
Pozdrawiam
_Nymphetamine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Nauka języków obcych - kącik językowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:07.