jaki makijaż? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-12-07, 21:04   #1
olinkaaa
Zadomowienie
 
Avatar olinkaaa
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 551
Question

jaki makijaż?


Witam, po udzielonych poradach w "metamorfozie" przyszła kolej na wizaż. Mam zielone oczy, raczej jasną karnację, a z natury jestem blondynką. jakich kolorów cieniów powinnam używać? czy powinnam podkreślać oczy? kiedyś robiłam czarną kreskę na dolnej powiece, czy na górnej też mogę? A jeśli chodzi o usta? Używam jasnych błyszczków, ale czy to nie daje "trupiego ufektu" z cieniami zawsze eksperymentowałam, ale bardzo bym chciała wkońcu się dowiedzieć jakie kolorki mi pasują. Aha mam wystające kości policzkowe jakiego używać różu by nie były jeszcze większe a i bardziej aktualne jest zdjęcie nr 1 wiem, że o dużo pytam, ale z góry dziękuję za wszystkie porady
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg untitled2.jpg (11,7 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg untitled3.jpg (11,2 KB, 27 załadowań)
olinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-08, 11:03   #2
anew
Raczkowanie
 
Avatar anew
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Europa
Wiadomości: 162
Dot.: jaki makijaż?

Zdjęcia sa za małe. Słabo widac buzie. Jakie masz oczy?
NA odległośc... raczej chłodne pastelowe kolory. Dobre to bordo, ale za ciemne! Tłumi Ciebie. Błękity, szarości, srebra, zieleń zimna, lila, róze.
Na peweno nie pomarańcz, żółty i złoty.
Oczy: dlaczego nie malujesz kreseczki na górnej powiece. Masz łande oczy, warto to podkreslić. A róż kładź na kości policzkowe a nie pod, to nie będa tak wystawać. Szminka i błyszczyk: raczej jasne, ale nie za jasne. Może róż z morelą. Raczej cieliste kolory,ale takie, które podbiją Twoja naturalna barwe ust.
anew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-08, 15:35   #3
olinkaaa
Zadomowienie
 
Avatar olinkaaa
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 551
Talking Dot.: jaki makijaż?

no to może coś to zdjęcie pomoże tylko się nie śmiać prosze :P oczy jak widać mam duże, raczej ciemny zieleń, czasem uważam, że zbyt matowe. może teraz mi coś doradzicie, bardzo prosze o pomoc. Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytułu2.jpg (42,3 KB, 25 załadowań)
olinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-18, 22:53   #4
anew
Raczkowanie
 
Avatar anew
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Europa
Wiadomości: 162
Dot.: jaki makijaż?

cudne oczy! jakie wielkie. Chyba sa jednak troszke za wypukle, dlatego ostroznie z cieniami perlowymi i brokatem! Kurcze, nie wiem ,które zdjęcie jest prawdziwsze na 1,2 masz chłodny kolor włosów i skóry w 3 odwrotnie w związku z czym Wycofuje sie z 1 opcji o której pisałam wyzej.
Na zdjeciu 3(prawdopodobnie jestes wiosna/ lub inaczej mowiac cieplym typem I stopnia) Kolory wszelkie pastelowe (przy tym pozostane): zielenie groszkowe, oranze, wanilie, morele, beze cieple, złotawe, rudości: ale wszelkie w cieplej tonacji i nie za ciemnej, bo masz jasne brwi i jak za mocno podkreslisz powieki, to brwi znikna optycznie. Mozesz troszkę podmalowywać cieniem lub kredką brwi: ale na wieczór, gdy nieco mocniej bedziesz malowac ciało.
Tusz: na codzien brazowy, nie czarny, bo wyglada nienaturalnie(masz chyba jasniutenkie rzesy: na zdjeciu umalowalas je lub henna przyciemnilas). Moze byc czarny tusz, ale tylko na wieczor lub gdy masz zaczerwienione oczy. Apropos ust, to tak jak pisałam (tu pozostaje przy wczesniejszym)
anew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:34.