Rude, poplątane. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-15, 23:07   #1
ruda9215
Raczkowanie
 
Avatar ruda9215
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 317
GG do ruda9215 Send a message via Skype™ to ruda9215

Rude, poplątane.


Zacznijmy od tego, że jestem wykończona.

Zaczęłam zapuszczać włosy rok temu. Aktualnie są prawie do łopatek.. Ale jestem o krok od ścięcia ich...

Rozpoczęłam olejowanie, pije drożdże, używam szamponu dla dzieci, ' psikiam ' włosy odżywką żeby łatwiej się rozczesywały.. używam termo ochronnego kosmetyku.. Codziennie prostuje grzywkę.. no ale ona jest bardzo często podcinana więc jakoś to znosi.. zdarza mi się prostować włosy.. bo moje nie nadają sie do niczego nie wyprostowane..

Myje włosy wieczorem, rozczesuje najpierw normalnie.. potem chce je związac w dudka na srodku glowy wiec staram sie rozczesac je do góry nogami... ale poprostu mam takie kołtuny, że czasami rycze jak bóbr z zirytowania.. w ogole strasznie naprawde okropnie plączą mi się wlosy.. ostatanio wyrwalam sobie całkiem ładną kępkę...

Ma ktoś jakąs metode? bo jeszcze troszkę i będę lysa..
__________________
06.12.2012 - Zdana praktyka - prawo jazdy
24.12.2012 - Pierścionek na moim paluszku.


2014 - licencjat !
15.08.2015 - ślub. 
ruda9215 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-15, 23:27   #2
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Rude, poplątane.

a próbowałaś jedwabiu? mi się po tym lepiej rozczesują

---------- Dopisano o 00:27 ---------- Poprzedni post napisano o 00:25 ----------

proponuję zaczynać też rozczesywanie od samych końcówek..
i później 3 cm wyżej aż będą dobrze rozczesane później kolejne 3 cm itd aż dojdziesz do skóry głowy
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 00:05   #3
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Rude, poplątane.

na lepsze rozczesywanie polecam szczotkę Tangle teezer ale na przesuszone i skołtunione po myciu włosy to Kallos i tylko Kallos kupiłam w nowej wersji http://4.bp.blogspot.com/-pP41kidUzn...0/SDC18572.jpg i jestem jego fanką, nakładam go i on jakby "rozpuszcza" moje kołtuny kiedy przeciągam po nich palcami kosztuje 17 zł za 800 g
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 01:40   #4
wredziulek
Zadomowienie
 
Avatar wredziulek
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 035
Dot.: Rude, poplątane.

Mi też OKROPNIE kołtunią się włosy. Mam Tangle Teezer, jest super, ale nie rozwiązuje problemu w stu procentach...
wredziulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 04:38   #5
uca
Rozeznanie
 
Avatar uca
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: desde muy lejos!
Wiadomości: 738
Dot.: Rude, poplątane.

Moze to problem nieodpowiedniej metody mycia? Sproboj dac szampon tylko skore glowy a dlugosc zabezpiecz podczas mycia lekka odzywka bez silikonow. Ja tez kiedys myslalam ze mi sie wlosy koltunia 'same z siebie' a tak naprawde koltunilam sobie podczas mycia.
__________________
9.10.2013 zapuszczam włosy. Aktualna długość do ramion.
9.01.2014 włosy za linię obojczyków.
24.08. 2016 w połowie drogi do talii
uca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 18:56   #6
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Rude, poplątane.

z tego co sie orientuje, wlosy placzą sie, gdy są suche, zniszczone.
moze byc tak i w Twoim przypadku jesli mowisz, ze prostujesz wlosy, bo inaczej nie da rady.
niestety, trzeba odstawic prostownice i odpowiednio o nie zadbac, oleje to nie remedium na zaniedbania.

uzywasz jakis dobrych odzywek/masek oprocz olejowania?
biovaxy, wax kamille z pilomaxu, isana babassu, garnier karite, seboradin do włosów zniszczonych, alterra. wybor masz ogromny, ale przypuszczam, ze duzo da samo odstawienie prostownicy.
przez jakis czas trzeba bedzie chodzic w zwiazanych wlosach, ale mysle, ze warto sie przemęczyc.

pomocny w rozczesywaniu jest jedwab, grunt, zeby byl bez alkoholu, marion natura silk albo chi z czerwoną zatyczką. i grzebien o szeroko rozstawionych zębach.
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-20, 19:47   #7
RUDY LIS
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 20
Dot.: Rude, poplątane.

Cytat:
Napisane przez ruda9215 Pokaż wiadomość
Zacznijmy od tego, że jestem wykończona.

Zaczęłam zapuszczać włosy rok temu. Aktualnie są prawie do łopatek.. Ale jestem o krok od ścięcia ich...

Rozpoczęłam olejowanie, pije drożdże, używam szamponu dla dzieci, ' psikiam ' włosy odżywką żeby łatwiej się rozczesywały.. używam termo ochronnego kosmetyku.. Codziennie prostuje grzywkę.. no ale ona jest bardzo często podcinana więc jakoś to znosi.. zdarza mi się prostować włosy.. bo moje nie nadają sie do niczego nie wyprostowane..

Myje włosy wieczorem, rozczesuje najpierw normalnie.. potem chce je związac w dudka na srodku glowy wiec staram sie rozczesac je do góry nogami... ale poprostu mam takie kołtuny, że czasami rycze jak bóbr z zirytowania.. w ogole strasznie naprawde okropnie plączą mi się wlosy.. ostatanio wyrwalam sobie całkiem ładną kępkę...

Ma ktoś jakąs metode? bo jeszcze troszkę i będę lysa..
Witaj
polecam odżywkę albo maskę na bazie aloesu nie dość że nawilży Ci włoski to będzie tz poślizg nigdy nie czesz włosy do góry nogami zaczynaj rozczesywanie małymi partiami od dołu powoli przechodząc do góry, też ułatwi Ci rozczesywanie odżywka w sprayu np z proteinami jedwabiu
RUDY LIS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-23, 19:45   #8
karolinga
Zadomowienie
 
Avatar karolinga
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 061
Dot.: Rude, poplątane.

Moje włosy przestały się kołtunić jak zaczęłam używać odżywek Isany
__________________
Wymienię się książkami
karolinga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-30, 22:35   #9
pepita
Rozeznanie
 
Avatar pepita
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 783
Dot.: Rude, poplątane.

Na moje włosy właśnie podobnie działał szampon dla dzieci, żadne odżywki nie pomagały, jeśli jednak udało mi się rozczesać włosy to po jakimś czasie były znowu poplątane. A że nie cierpię mieć poplątanych włosów to albo zaplatałam warkocz albo je po prostu rozczesywałam za każdym razem. Kłopot się skończył kiedy odstawiłam szampon dla dzieci oraz inne szampony bez silikonów, moje kochane ziołowe szamponiki
__________________
Pięknym motylom
ucięto skrzydła!
Nim wznieść się zdążyły do gwiazd!


pokochaj uszate serduszko


Wybieram Physiogel Codzienne Nawilżanie Krem!
pepita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:47.