progesteron problem zajsciem w ciaze - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-10-23, 13:46   #1
nievinna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: irlandia
Wiadomości: 1

progesteron problem zajsciem w ciaze


Witam was
mam nadzieje ze mi jakoś pomożecie ...
zaczne od poczatku mam 26 lat nigdy nie brałam zadnej antykoncepcji ani hormonów staram sie o dziecko od 5-6 lat
2 lata temu zatrzymał mi sie okres dowiedziałam lekarza zrobiła mi badania hormonalne i usg do pochwowe w srodku czysto bez zadnych torbieli z badan wyszło nisko poziom progesteroniu i cienka endomentrium... dostałam duphaston przyjmowałam 16 dniu cyklu przez 10 dni okres na 6 miesiacy było ok miesiaczka jak w zegarku po dostawieniu jeszcze 3-4 miesiace było ok a pozniej znów zanikło odwiedziałam ponownie pania doktor dostałam tabletki na 3 miesiace i clomid na 5 dni jeden raz to bylo tusz przed swietami BN wiec miałam sie wstawiac po nowym roku w nie wczesniej niz 6-7 dniu cyklu na monitoring cyklu (pierwszy raz)dostałam tabletki i miałam sie wstawiac w wyznaczonym dniu do lekarki było ok jajeczko rosło i dostałam zastrzyk Pregnyl i mielismy sie starac niestety nic z tego nie wyszło musiałam zaprzestac monitorowania z powodu wyjazdy do PL a do tego troche mnie zaraziło to ze musiałam musiałam zrobic runde ponad 1000 km w tydzien bo nie przyjmuje w jednym miejscu tylko w Galway ponad 80 km w jedna strone i Dublinie ponad 200 w jedna co musialm 2 razy jechac)nie byłam z tego powodu szczesliwa ale tez nie byłam powiadomiona o tym wczesniej cos sie zawiodłam troche na przychodni :-/ co za tym idzie koszta no i obecnie nie moge sobie pozwolic na taki turne poniewaz praca no i co jakis czas jest gdzie indziej :-/...a lekarka powiedziała ze po 2-4 razie na pewno sie uda ... mimo to nie jestem przekonan do tego ...
Mam pytanie do tych ktore maja podobny problem zanik miesiaczki niski poziom tego hormoniu cienkie endometrium czy jest jakas szansa na ciaze ?czy ktores z was moze sie udało zajsc i jak wasze leczenie wygladało ...zastanawiem sie czy mam jakas szanse na to aby bym szczesliwa mam czas leci a wiem ze na pewno z wiekiem bedzie jedynie tylko gorzej bardzo prosze o pomoc


---------- Dopisano o 13:46 ---------- Poprzedni post napisano o 12:39 ----------

zapomniałam dodac ze znow mi sie okres zatrzymał i na parwde nie wiem co mam robic czy isc do innego lekarza czy wziasc tabletki ktore mam w domu
nievinna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:18.