Makijaż permanentny z groupona - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-22, 17:21   #1
basia1978
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 29

Makijaż permanentny z groupona


Czy ktoś robił sobie makijaż z kuponem zniżkowym? Czytałam wiele opinii, że jak tak tanio, to znaczy że makijaż będzie do bani. Proszę o opinię Pani, które korzystały z tego typu promocji.
basia1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 20:09   #2
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Makijaż permanentny z groupona

na pewno odradzam w Krakowie...salon ogłasza sie non stop na gruponie. Nie polecam,
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 22:51   #3
JustusLand
Raczkowanie
 
Avatar JustusLand
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 95
Dot.: Makijaż permanentny z groupona

Cytat:
Napisane przez basia1978 Pokaż wiadomość
Czy ktoś robił sobie makijaż z kuponem zniżkowym? Czytałam wiele opinii, że jak tak tanio, to znaczy że makijaż będzie do bani. Proszę o opinię Pani, które korzystały z tego typu promocji.
ja robiłam w krakowie z groupona albo innego portalu dealowego kreski górna+dolna i jestem zadowolona
JustusLand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 14:29   #4
olayahoo
Raczkowanie
 
Avatar olayahoo
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 112
Dot.: Makijaż permanentny z groupona

nie polecam nic z groupona,ta firma pobiera prowizje ok 63% od kazdego takiego bonu,wiec jak cos kupujesz za 100zl,to oni zabieraja z tego 63zl,a reszta czyli 37zl to za tyle dany salon wykonuje ci usluge,oczywiscie po kosztach,poniewaz czesto materialy wiecej kosztuja.Kiedys korzystalam z tych bonow,ale wiem ze nie mialam robione pelnowartosciowymi produktami,bo z drugiej strony ktory salon chce byc stratny
olayahoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 20:25   #5
JustusLand
Raczkowanie
 
Avatar JustusLand
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 95
Dot.: Makijaż permanentny z groupona

Cytat:
Napisane przez olayahoo Pokaż wiadomość
nie polecam nic z groupona,ta firma pobiera prowizje ok 63% od kazdego takiego bonu,wiec jak cos kupujesz za 100zl,to oni zabieraja z tego 63zl,a reszta czyli 37zl to za tyle dany salon wykonuje ci usluge,oczywiscie po kosztach,poniewaz czesto materialy wiecej kosztuja.Kiedys korzystalam z tych bonow,ale wiem ze nie mialam robione pelnowartosciowymi produktami,bo z drugiej strony ktory salon chce byc stratny
widać marketing jest Ci obcy. Wiele firm robi po kosztach, bo to świetna reklama, bo to możliwość złapania klienta na dłużej. Fakt, że group on to zdzierstwo jesli chodzi o prowizje na przedsiębiorców ale jest to i tak tania a dobra forma reklamy. Ja korzystałam z przeroznych zabiegów i nigdy nie miałam ich robionych na zamiennikach . każdy zabieg był zawsze pełnowartościowy i nie różnil się kompletnie niczym od oferowanego w pełnej cenie.
JustusLand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 21:07   #6
basia1978
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 29
Dot.: Makijaż permanentny z groupona

Cytat:
Ja korzystałam z przeroznych zabiegów i nigdy nie miałam ich robionych na zamiennikach . każdy zabieg był zawsze pełnowartościowy i nie różnil się kompletnie niczym od oferowanego w pełnej cenie
A czy makijaż permanentny również?
basia1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 21:09   #7
JustusLand
Raczkowanie
 
Avatar JustusLand
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 95
Dot.: Makijaż permanentny z groupona

Cytat:
Napisane przez basia1978 Pokaż wiadomość
A czy makijaż permanentny również?
również i jestem zadowolona
JustusLand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-23, 21:12   #8
basia1978
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 29
Dot.: Makijaż permanentny z groupona

Cytat:
Napisane przez JustusLand Pokaż wiadomość
również i jestem zadowolona
Jestem również ciekawa, jak traktuje się klientów, którzy przychodzą "za pół darmo". Słyszałam wiele opinii, że taki klient jest traktowany gorzej, jak osoba gorszej kategorii, niż zwykły, który płaci pełną cenę.
basia1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 21:24   #9
JustusLand
Raczkowanie
 
Avatar JustusLand
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 95
Dot.: Makijaż permanentny z groupona

Cytat:
Napisane przez basia1978 Pokaż wiadomość
Jestem również ciekawa, jak traktuje się klientów, którzy przychodzą "za pół darmo". Słyszałam wiele opinii, że taki klient jest traktowany gorzej, jak osoba gorszej kategorii, niż zwykły, który płaci pełną cenę.
ani ja ani moje znajome nigdy nigdzie czegos takiego nie poczulysmy, ale to juz kwestia kultury personelu... nie ma reguly
JustusLand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 21:51   #10
kevschaa
Zakorzenienie
 
Avatar kevschaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3 356
Dot.: Makijaż permanentny z groupona

Ja też miałam permanentny z groupona i ogólnie jestem zadowolona z efektu, ale cenowo mi wyszło praktycznie na to samo co w normalnym salonie. Zwróć uwagę czy w cenie kuponu są również poprawki po zabiegu, w moim przypadku nie było i musiałam dopłacić po 100 zł za górną i dolną kreskę.

Co do samego groupona już nic tam nie kupuję, raz poszłam na paznokcie shellac i to był dla mnie koszmar. Pani od początku mi się żaliła jakie to straty ten cały groupon dla niej i że ją ci wszyscy ludzie przychodzący z groupona wkurzają jak przychodzą ,bo nie ma czasu na normalnych klientów. Do tego paznokcie wykonała mi masakrycznie (krzywo i poodciskane), widać było że robi najszybciej żeby tylko skończyć i żebym już sobie poszła. Wiem-powinnam się kłócić i reklamować, ale właściwie to chciałam już tylko stamtąd wyjść i mieć święty spokój
kevschaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 00:05   #11
Juss
Raczkowanie
 
Avatar Juss
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 184
Dot.: Makijaż permanentny z groupona

@kevschaa - współczuję, że trafiłaś na taką nieprofesjonalną kobietę...
Ja korzystam z grupona głónie, jeśli chodzi o gastronomię i zawsze byłam traktowana jak normalny klient
Juss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-27, 08:06   #12
Anita72
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2
Dot.: Makijaż permanentny z groupona

Robilam w Krakowie, na Wybickiego "Dermedik"

Nie polecam. P. Ania, która mi to robila od poczatku byla bojowo nastawiona do mnie. ogólnie z tego co widze, to tam tak wszyscy. I na recepcji i kosmetyczki.

Nikt nie zauwaza, ze mialam robione oczy. Koszmar. Nie polecam.
Dowiedzialam sie, ze jak zaplacisz normalna cene, to specjalna babka przyjezdza. A jak z groupona to pracujaca tam kosmetyczka wykonuje makijaz Normalnie pewnie by jej nie dopuscili do klientek pełnopłatnych :/
Anita72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 09:23   #13
kierowniczka_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 502
Dot.: Makijaż permanentny z groupona

Oczywiście, że temat trzeba przemyśleć wcześniej. A przede wszystkim skalkulować! Ja robiłam kreskę górną za "normalną cenę" u siebie w mieście.
W której z resztą miałam 2 poprawki. za Usta, powiedziała mi ok 700 zł (z wypełnieniem) - również z 2 poprawkami. Jeszcze się nie zdecydowałam bo zbieram kasę.
Ale na grouponie była oferta za 299, ale sam kontur. Za wypełnienie następne 299 + 120 zł każda poprawka. A jedna na usta to minimum!!! Plus dojazd, bo akurat do Krakowa mam100km.... Więc w tym przypadku nie interes.
Ale jeśli można coś wtrącić to depilację robię z zakupów grupowych
Dojeżdżam te 100 km, ale i tak się opłaca. Jestem po 3 zabiegu i jest bomba! Mam nadzieje że nie zapeszę
Ale na przykład w restauracji "Złote prosie" zero kultury dla klientów którzy przychodzą z bonem. Chyba że na wyjątkową francę trafiłam. Ale i tak przykro Bo jedzenie dobre, a kelnerka do d.py!

Edytowane przez kierowniczka_
Czas edycji: 2012-02-27 o 09:25
kierowniczka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 07:58   #14
kierowniczka_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 502
Dot.: Makijaż permanentny z groupona

ja już kilka razy czytałam o zabiegach z zakupów grupowych w "Dermedik"......
Nie wiem po co w ogóle oferują coś, przecież to dla nich tylko antyreklama!!!! Trzeba być totalnym debilem, zwłaszcza, że dziś, wszystkie nasze "smutki" wylewamy na forach. I bardzo dobrze! Choć jak widzę, chętni dalej są na ich usługi. Sama żałuję, bo nieraz mają fajne oferty, ale na szczęście jakoś emocje nie biorą góry. Szkoda Anitko, że tak wyszło, ale kij im w .... teraz
kierowniczka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 08:22   #15
olayahoo
Raczkowanie
 
Avatar olayahoo
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 112
Dot.: Makijaż permanentny z groupona

Cytat:
Napisane przez JustusLand Pokaż wiadomość
widać marketing jest Ci obcy. Wiele firm robi po kosztach, bo to świetna reklama, bo to możliwość złapania klienta na dłużej. Fakt, że group on to zdzierstwo jesli chodzi o prowizje na przedsiębiorców ale jest to i tak tania a dobra forma reklamy. Ja korzystałam z przeroznych zabiegów i nigdy nie miałam ich robionych na zamiennikach . każdy zabieg był zawsze pełnowartościowy i nie różnil się kompletnie niczym od oferowanego w pełnej cenie.
owszem jest to reklama,ale z tego co wiem klient z gruopon nie zostaje w danym salonie na dluzej,tzn nie jest to reklama dla stalego klienta,klient gruopon to osoba szukajaca okazji,i jest malo prawdopodobne,ze dana osoba wroci do danego salonu juz bez gruopona.Znam mnostwo osob,ktore maja firmy i powiem ci,ze to nie jest takze moje zdanie,ale takze spec od reklamy.Poza tym reklama ma przynosic zyski,sa na to inne sposoby jak gruopon.Wiem,ze mnostwo firm,ktore robia rzeczy z gruopon robi to po kosztach i nie jest to pelnowartosciowy zabieg,jak tobie sie tak trafilo to ok,popytaj innych,czy sa zadowoleni
olayahoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-02, 06:51   #16
basia1978
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 29
Dot.: Makijaż permanentny z groupona

Ok, idę za 2 tygodnie, to się przekonamy,czy warto z groupona korzystać . W razie czego z grzywką też mi dobrze .
basia1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-21, 18:15   #17
lorene55
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1
Dot.: Makijaż permanentny z groupona

W salonie Dermedik byłam 2 tygodnie temu. Kupiłam kupon(Groupon) na zamykanie naczynek. recepcjonistka mało profesjonalna. Nie umiałam określić jakimi środkami komunikacji mozna dojechać do nich. Spóźniłam się 25min na co ona z wielką łaską powiedziała, że jeśli poczekam to nie przepadnie mi kupon!Kupon z groupon-u reklamował zabiegi Dermedik o wartości 700pln. Jeśli u nich jednorazowy zabieg zamykania naczynek o wartości 700zl trwa 10 min, to nie chcę wiedzieć jakie są tam ceny!Lekarka(zapewne uprzedzona uprzednio przez recepcjonistkę) była mało sympatyczna, grubiańskimi ruchami zmywała mi twarz. Podczas zabiegu nie reagowała na mój ból. Żałuje, że tam poszłam. Mogłam dołozyć trochę więcej pieniedzy i zapłacić za profesjonalne usługi we wcześniej sprawdzonym gabinecie. Mój stracony czas i pieniądze, dla DERMEDIK KLIENT!Po tym jak zostałam potraktowana tam z pewnością odradze to m-sce moim koleżankom.
lorene55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-08, 10:52   #18
Betina1978
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1
Dot.: Makijaż permanentny z groupona

Również nie polecam! Wykupiłam groupon na makijaż permanentny -kreska górna i dolna. Pani Ania robiła wszystko żebym zrezygnowała z tego makijażu. Nieprofesjonalna w każdym calu. Najpierw starała się mnie nastraszyc minusami zabiegu i nie słuchała kiedy mówiłam, że to nie jest pierwszy permanentny jaki robię a po poprzednim wszystko wygoiło się w ciągu 3 dni. Oczyszczając wlała mi płyn do oka a podczas robienia makijażu ścierała barwnik z taką siłą, że pod koniec powieka zaczęła mnie szczypac. Ciągle narzekała, że barwnik nie wchodzi. Znieczulic powinna najpierw jedno oko i podczas jego 'robienia'powinna znieczulic drugie. Oczywiście nie pomyślała o tym i kiedy skończyła jedno oko znieczulenie na drugim już nie działało a nowego nie mogła podobno robic ponieważ bała się opuchlizny. Generalnie panikowała cały zabieg a ja nie mogłam tego znieśc i zrezygnowałam po zrobieniu powiek. Fakt, że powieka spuchła ale na drugi dzień nie było już po tym śladu. Zastanawiałam się po co wystawiają te groupony skoro nie chce im się ich robic(?). Niedawno robiłam permanentny ust(w innym salonie i też z groupona) i wszystko poszło sprawnie, bez problemu i w miłej atmosferze.
Betina1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 20:43   #19
stawusia
Przyczajenie
 
Avatar stawusia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 8
GG do stawusia
Dot.: Makijaż permanentny z groupona

ponawiam watek,
czy ktoś byl w Szczecinie w Centrum Urody Venus z Groupon'a konkretnie z makijazu permanentnego?
stawusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-13, 17:24   #20
nikusia203
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6
groupon

Spzredammmmmmmmm 49 zł za groupon wart 250 zł: dowolne buty marki Nike Air Max ze sklepu SportsFun.pl informacje nika210@vp.pl
nikusia203 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-27, 17:39   #21
stromborak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 4
Dot.: Makijaż permanentny z groupona

Dziewczyny! Przykro mi to stwierdzić, ale ZDECYDOWANIE odradzam korzystanie z makijażu permanentnego przez Groupon - przynajmniej przez ten oferowany przez krakowskie studio Body Chillout. Dotychczas miałam dobre doświadczenia z tymi promocjami i nigdy się na nic nie nacięłam. Tym razem jednak było inaczej. To był mój pierwszy makijaż permanentny w życiu więc nie mogę się zaliczyć do osób doświadczonych w temacie. Pani przez telefon wydawała się kompetentna, była miła no i w ogóle. Zapisałam się na górną kreskę. Zabieg miał trwać godzinę. Trwał pół godziny - licząc od mojego przekroczenia progu gabinetu, czyli łącznie z wypełnianiem papierków, nakładaniem znieczulenia (miałam go trzymanego na oczach 5 min. co niestety nie zdążyło za bardzo zadziałać) i całym zabiegiem. Pani stwierdziła, że nie ma sensu robić dłużej bo oko puchnie (ja nie specjalnie to zauważyłam) i cytuję: "nie pozwala pracować". Nie zdążyłam na koniec jeszcze wyjść z gabinetu a nawet butów założyć a już pani zapraszała na fotel kolejną osobę - normalnie jak na porodówce w Chinach.
A co niestety najgorsze - mam wrażenie, że sterylność sprzętu pozostawia do życzenia bo nie zauważyłam (choć może to kwestia faktycznie tego, że ja nie dostrzegłam) aby pani zmieniała końcówkę, którą potem wykonywała makijaż. W związku z tym towarzyszy mi pewien niepokój wewnętrzny, ale to już inny temat.

Tak czy owak, Pani uprzejmie i solennie zapewniała, że makijaż oczywiście wymaga korekty, ale będzie się trzymał w sumie do 5 lat i w ogóle jaka to ja jestem super podatna na pigment i jaki on jest trwały i naturalny. Dobra. Bez jaj. Rozumiem, że jest potrzebna korekta. Ale od zabiegu minęło 5 dni!!! Przez dwa pierwsze dni nawet się sobie podobałam ale.. już nic nie mam praktycznie na tej powiece (nie wspomnę, że kreska nierówno i wygląda raczej jak mak). Więc nie ma w ogóle co mówić o korekcie, a chyba całkiem nowym zabiegu. Jestem zniesmaczona i rozczarowana. Na pewno umówioną korektę odwołam bo nie zapłacę już w tym miejscu ani grosza.
To co jest z tego wszystkiego pozytywne, to, że zapisałam się do porządnego gabinetu kosmetycznego, z pozytywnymi opiniami i za normalną już cenę. Mam więc nadzieję na happy end.
Ale powiem tylko tyle - nigdy więcej w Body Chillout.
stromborak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-27 18:39:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:16.