Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-08-07, 13:40   #841
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,
Tołpa chyba wycofuje ze sprzedaży linię botanic, czyli między innymi czarną różę, która pachniała pięknie na stronie tołpy ostatki z serii botanic -40%
Chciałam sobie zrobić zapas peelingu właśnie z czarną różą ale już nie ma go na stronie od dawna bardzo szkoda, lubiłam go używać i dobrze działał a zapach marzenie
__________________
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-07, 13:47   #842
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Chciałam sobie zrobić zapas peelingu właśnie z czarną różą ale już nie ma go na stronie od dawna bardzo szkoda, lubiłam go używać i dobrze działał a zapach marzenie
No właśnie kupiłam kilka fajnych rzeczy w dobrej cenie:
botanic, białe kwiaty.

delikatny płyn micelarny 1 szt. 13,19 zł

botanic, białe kwiaty.

orzeźwiający tonik-mgiełka 2w1 1 szt. 13,19 zł

botanic, amarantus.

nawilżający krem rozświetlający pod oczy 1 szt. 14,99 zł

botanic, czarna róża.

odżywcza maska-peeling regenerująca 2 szt. 11,98 zł

botanic , czarna róża.

odżywczy krem-kokon do ciała 2 szt. 44,38 zł

dermo face, hydrativ.

maska-peeling hydroenzymatyczny na twarz, szyję i dekolt, próbka 1 szt. 0,01 zł

dermo face, hydrativ.

maska-kompres nawilżająco-odprężająca na twarz i pod oczy, próbka 1 szt. 0,01 zł

dermo face, lipidro.

maska-kokon odżywczo-regenerująca na twarz, szyję i dekolt, próbka 1 szt. 0,01 zł

dermo face, rosacal.

maska-opatrunek wzmacniająco-łagodząca na twarz, szyję i dekolt, próbka 1 szt. 0,01 zł

dermo mani, new.

odnawiające serum do rąk i paznokci 5w1, próbka 1 szt. 0,01 zł

ale wycofaniem czarnej róży jestem wręcz załamana
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-07, 14:48   #843
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
No właśnie kupiłam kilka fajnych rzeczy w dobrej cenie:

bardzo lubię ten krem-kokon do ciała, na zimę jest super. Ale ja mam masłowo-balsamowe zapasy chyba do końca 2017 więc nic nie kupuję

Dziewczyny, z innej beczki, będę sobie zmieniała telefon no i zaczęłam się rozglądać, ja wymagań niby nie mam dużych ale konkretne, ma być biały, zgrabny i relatywnie nieduży. Moje kilka ostatnich telefonów to xperie, ale postanowiłam wyjść poza mój ukochany Sony i myślę o iphonie, podoba mi się zwykła biała 4. Teraz widzę, że 4 chyba nie sprzedają już w salonach
- czy możliwe, że nowe oryginalne 4 kosztują na all koło 500zł?
- jak bardzo uciążliwa będzie współpraca z VAIO? generalnie zrzucam tylko zdjęcia, ale kojarzę, że z iphonami jakieś cyrki są. Lapka zmienię dopiero w przyszłym roku, nie wchodzi w grę zmiana jednocześnie.
__________________
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-07, 14:52   #844
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

nowe oryginalne na allegro nie ma szans
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-07, 14:59   #845
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość

bardzo lubię ten krem-kokon do ciała, na zimę jest super. Ale ja mam masłowo-balsamowe zapasy chyba do końca 2017 więc nic nie kupuję

Dziewczyny, z innej beczki, będę sobie zmieniała telefon no i zaczęłam się rozglądać, ja wymagań niby nie mam dużych ale konkretne, ma być biały, zgrabny i relatywnie nieduży. Moje kilka ostatnich telefonów to xperie, ale postanowiłam wyjść poza mój ukochany Sony i myślę o iphonie, podoba mi się zwykła biała 4. Teraz widzę, że 4 chyba nie sprzedają już w salonach
- czy możliwe, że nowe oryginalne 4 kosztują na all koło 500zł?
- jak bardzo uciążliwa będzie współpraca z VAIO? generalnie zrzucam tylko zdjęcia, ale kojarzę, że z iphonami jakieś cyrki są. Lapka zmienię dopiero w przyszłym roku, nie wchodzi w grę zmiana jednocześnie.
Nie kupuj iphone 4 bo nie ma juz do niego aktualizacji i omina Ciebie calkiem fajne rzeczy ktore robi Apple )
Popatrz na 5S - jest mniejsza niz 6 i jeszcze calkiem fajna
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-07, 15:22   #846
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
nowe oryginalne na allegro nie ma szans
Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Nie kupuj iphone 4 bo nie ma juz do niego aktualizacji i omina Ciebie calkiem fajne rzeczy ktore robi Apple )
Popatrz na 5S - jest mniejsza niz 6 i jeszcze calkiem fajna
Dzięki 5s jest najmniejszy ze wszystkich wersji 5 i 6?

---------- Dopisano o 16:22 ---------- Poprzedni post napisano o 16:17 ----------

Ok, kopnę się do salonu obmacać. 5S i SE są mniej więcej takie same z wyglądu, Ranka Ty polecasz bardziej 5S?
__________________
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-07, 15:26   #847
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość



Jak tam rozkrecanie biznesu Ci idzie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Szczerze - na razie kiepsko
Jest strona internetowa itp. ale wciaz nie mam dzialalnosci. Od wrzesnia chce z tym wreszcie ruszyc. Pracuje duzo, az mam dosc Douglasa, a do tego doszla mi szkola wizazu - i niby jestem bardzo szczesliwa, bo robie to co lubie, ale 3 dni wolnego w miesiacu to zdecydowanie za malo

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 16:26 ---------- Poprzedni post napisano o 16:25 ----------

O nie, nie rozmawiajcie o iPhonach! Marze o 6s 😉

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-07, 15:27   #848
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Dzięki 5s jest najmniejszy ze wszystkich wersji 5 i 6?

---------- Dopisano o 16:22 ---------- Poprzedni post napisano o 16:17 ----------

Ok, kopnę się do salonu obmacać. 5S i SE są mniej więcej takie same z wyglądu, Ranka Ty polecasz bardziej 5S?
Nie, 4 jest mniejsza ale dla mnie kupowanie 4 to bylaby strata pieniedzy.
5 i 5s sa podobne.
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-07, 15:29   #849
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Nie, 4 jest mniejsza ale dla mnie kupowanie 4 to bylaby strata pieniedzy.
5 i 5s sa podobne.
Ok, dziękuję
__________________
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-07, 15:39   #850
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Ja wstaję o 5:30 i bardzo tego nie lubię jeszcze jest jasno, ale jesienią?
Niestety poza miejscem zamieszkania, ale zdecydowałam się na dojazdy. Jak podpisywałam umowę było ok, a teraz zaczęły się remonty i mam przez to 1 przesiadkę więcej
Atmosfera w pracy mi się nie podoba kiedy jest szef - sztywno i tylko informatyk sobie pozwala na jakieś śmieszkowanie przy nim ale zazwyczaj bossa nie ma i wtedy jest fajnie podoba mi się, że jak jest jakiś dylemat, to robi się burza mózgów, a nie , że każdy pracuje wyłącznie na swój rachunek
To fajnie, że taka współpraca w firmie. Na pewno przyjemniej się wtedy chodzi. Ale wstawania - masakra

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
hej mialam do Ciebie właśnie pisac jak tam w pracy i widzę że już działasz powodzonka i mam nadzieję ze szybko tam awansujesz i w ogóle lunę ładowałam przed pierwszym użyciem
Działam Na razie nie jest źle, ale wiadomo, początki mogą być mylące. Też liczę na szybki awans

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,
Tołpa chyba wycofuje ze sprzedaży linię botanic, czyli między innymi czarną różę, która pachniała pięknie na stronie tołpy ostatki z serii botanic -40%
O nie!!! Skąd wiesz? Tak lubię tę serię
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-07, 15:42   #851
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,
Tołpa chyba wycofuje ze sprzedaży linię botanic, czyli między innymi czarną różę, która pachniała pięknie na stronie tołpy ostatki z serii botanic -40%
szkoda bardzo lubie czarna roze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:42 ---------- Poprzedni post napisano o 16:41 ----------

Korinka, dzieki za przepis pianka jest boska pochlonelam juz polowe jutro chyba ukrece druga porcje sprobuje zrobic z mleka kokosowego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-07, 15:49   #852
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Szczerze - na razie kiepsko
Jest strona internetowa itp. ale wciaz nie mam dzialalnosci. Od wrzesnia chce z tym wreszcie ruszyc. Pracuje duzo, az mam dosc Douglasa, a do tego doszla mi szkola wizazu - i niby jestem bardzo szczesliwa, bo robie to co lubie, ale 3 dni wolnego w miesiacu to zdecydowanie za malo
Trzymam kciuki za biznes Fajnie, że możesz realizować swoją pasję. Ale taka ilość wolnego to rzeczywiście bardzo mało

---------- Dopisano o 16:49 ---------- Poprzedni post napisano o 16:43 ----------

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
szkoda bardzo lubie czarna roze
Ja też Patrzę właśnie na ich stronę i zamiast "borowinowa" przeczytałam "brzoskwiniowa" i zaczęłam się zastanawiać, co to za nowa seria
A co polecasz do twarzy z Tołpy do stosowania z Luną?
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-07, 16:06   #853
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki za biznes Fajnie, że możesz realizować swoją pasję. Ale taka ilość wolnego to rzeczywiście bardzo mało

---------- Dopisano o 16:49 ---------- Poprzedni post napisano o 16:43 ----------



Ja też Patrzę właśnie na ich stronę i zamiast "borowinowa" przeczytałam "brzoskwiniowa" i zaczęłam się zastanawiać, co to za nowa seria
A co polecasz do twarzy z Tołpy do stosowania z Luną?
brzoskwiniowa seria bylaby super

U mnie sprawdza sie mydlo Clinikowe uzywalam zelu tolpy physio, ale w porownaniu z Clinikiem byl sredni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-07, 16:08   #854
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
A co polecasz do twarzy z Tołpy do stosowania z Luną?
Ja polecam żel tołpa Green. Delikatny, a fajnie oczyszcza
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-07, 16:17   #855
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

A ja uzywam zelu toply z serii dzieciecej - tez chwale
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-07, 16:20   #856
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
To fajnie, że taka współpraca w firmie. Na pewno przyjemniej się wtedy chodzi. Ale wstawania - masakra



Działam Na razie nie jest źle, ale wiadomo, początki mogą być mylące. Też liczę na szybki awans



O nie!!! Skąd wiesz? Tak lubię tę serię
Ze strony tołpy Wszystko z serii botanic jest -40%, można dorwać rzeczy w fajnych cenach, o ile coś zostało.

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki za biznes Fajnie, że możesz realizować swoją pasję. Ale taka ilość wolnego to rzeczywiście bardzo mało

---------- Dopisano o 16:49 ---------- Poprzedni post napisano o 16:43 ----------



Ja też Patrzę właśnie na ich stronę i zamiast "borowinowa" przeczytałam "brzoskwiniowa" i zaczęłam się zastanawiać, co to za nowa seria
A co polecasz do twarzy z Tołpy do stosowania z Luną?
Z tołpy do mycia fajny jest żel micelarny. Ponoć ten biedronkowy jest produkowany przez tołpę a kosztuje coś koło 5 zł
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-07, 16:53   #857
annaszel
Rozeznanie
 
Avatar annaszel
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 525
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Innego TŻ mówisz? Ja rozumiem, że Kazar, ale z drugiej strony to tylko buty, może jednak bez takich drastycznych rozwiązań


---------- Dopisano o 16:47 ---------- Poprzedni post napisano o 16:47 ----------

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Ja wyciskam ze wszystkiego oprócz sałaty. No jakoś mi się smakuje.

Na przeziębienie robię sobie mix cytrusów: pomarańcze, mandarynki, grejfrut, limonka, natka pietruszki, imbir, trochę jabłka.

Często piję też: szpinak/jarmuż, pomarańcze, jabłko, cytryna.
Albo kiwi, jarmuż, jabłko, pomarańcze.

Czasem też korzeń pietruszki i gruszka.

No generalnie to ze wszystkiego. Dzisiaj dałam za dużo winogron i wyszedł jak dla mnie zbyt słodki, ale daje radę.


---------- Dopisano o 16:50 ---------- Poprzedni post napisano o 16:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
W sumie to nawet po dwóch Autem jedziemy 2-3 minutki, jak chodziłam na nogach to 12 min, a gdy ubrałam szpilki, to nawet i 18

---------- Dopisano o 13:18 ---------- Poprzedni post napisano o 13:16 ----------



Ja robię dzisiaj sos z bakłażana, cukinii, papryki, marchewki i pomidorów. Oprócz pomidorów, pozostałe warzywa upiekłam w piekarniku, za chwilę będę to przepuszczać przez maszynkę, podsmażę cebulkę i wrzucę powstały sos, zredukuję wodę i do słoików
To zazdroszczę. Ja wstaję o czwartej, wychodzę o piątej żeby być na szóstą w pracy. Pracuję po dziesięć-dwanaście godzin i jak wracam do domu to mam dość. W piątki zazwyczaj padam na twarz wieczorem

---------- Dopisano o 16:53 ---------- Poprzedni post napisano o 16:50 ----------

iPhone 5s i SE to te same wymiary. Ale wnętrze zupełnie inne. Ja polecałabym SE.
6s nie polecam
annaszel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-07, 17:23   #858
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
W takim świetle słabo widać, no i nie umiem robić sobie selfie ale pokaże to co udalo mi się zrobić
piękny kształt
Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
No dość mocno, muszą znaleźć dobrego szewca może coś wykombinuje
Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Mogę Ci na pocieszenie pokazać moje
co Wy zrobiłyście Waszym biednym obcasom ?
Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Poniedziałek-wtorek wstaje mi się ok, później jest coraz gorzej, ale najgorzej to w czwartek
TŻ robi mi rano kawkę, przynosi do łazienki, ja się szykuję i 5.35 jestem całkowicie gotowa, jeszcze spakować jedzonko przygotowane dzień wcześniej i 5.40 wyjazd z domu, bo TŻ zaczyna od 6 ale musi być 5.45 już na miejscu.
Chyba muszę popracować nad organizacją czasu rano np. szykować ubrania dzień wcześniej a ja rano sprawdzam pogodę i staję przed szafą i myślę
Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
na pewno mam psa w szpitalu, mają operować jej przegryzioną łapkę, czekamy na telefon a przypadkiem jeszcze wyszło, że jeszcze ma paskudną przepuklinę i moze dwa zabiegi zrobią, chociaż nie sądzę
Trzymam kciuki za zdrowie psiaka biedny


Dostałam od TŻ elektryczny kominek YC z ulubionym zapachem - miękki kocyk
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-07, 17:24   #859
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Zapomnialam o tym SE. Ale ja za to 6 bardzo lubie, moja siostra ma 6S i tez chwali. Ale ja jestem nieobiektywna
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-07, 17:34   #860
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Szczerze - na razie kiepsko
Jest strona internetowa itp. ale wciaz nie mam dzialalnosci. Od wrzesnia chce z tym wreszcie ruszyc. Pracuje duzo, az mam dosc Douglasa, a do tego doszla mi szkola wizazu - i niby jestem bardzo szczesliwa, bo robie to co lubie, ale 3 dni wolnego w miesiacu to zdecydowanie za malo

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 16:26 ---------- Poprzedni post napisano o 16:25 ----------

O nie, nie rozmawiajcie o iPhonach! Marze o 6s 😉

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
No to do dzieła i wszystko się rozkręci, trzymam kciuki

Myślałam że ta szkoła wizażu to dopiero po wakacjach?

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
piękny kształt



co Wy zrobiłyście Waszym biednym obcasom ?

Chyba muszę popracować nad organizacją czasu rano np. szykować ubrania dzień wcześniej a ja rano sprawdzam pogodę i staję przed szafą i myślę

Trzymam kciuki za zdrowie psiaka biedny


Dostałam od TŻ elektryczny kominek YC z ulubionym zapachem - miękki kocyk
Przeszłam 100 metrów po lubelskiej starówce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-07, 17:37   #861
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Przeszłam 100 metrów po lubelskiej starówce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wyguglałam - nienawidzę takiego bruku ani to wygodne do chodzenia na obcasach/ w butach z cienką podeszwą, ani do jeżdżenia samochodem
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-07, 17:37   #862
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
brzoskwiniowa seria bylaby super

U mnie sprawdza sie mydlo Clinikowe uzywalam zelu tolpy physio, ale w porownaniu z Clinikiem byl sredni
Właśnie też tak pomyślałam i już ją chciałam pakować do koszyka
Ok, dzięki. Akurat mam mini C, to wypróbuję

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Ja polecam żel tołpa Green. Delikatny, a fajnie oczyszcza
Dzięki!

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
A ja uzywam zelu toply z serii dzieciecej - tez chwale
O! Ciekawe

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Ze strony tołpy Wszystko z serii botanic jest -40%, można dorwać rzeczy w fajnych cenach, o ile coś zostało.

Z tołpy do mycia fajny jest żel micelarny. Ponoć ten biedronkowy jest produkowany przez tołpę a kosztuje coś koło 5 zł
Dziękuję Właśnie patrzę, co potrzebuję Ale może tylko szatę graficzną zmieniają?
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-07, 18:02   #863
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Właśnie też tak pomyślałam i już ją chciałam pakować do koszyka
Ok, dzięki. Akurat mam mini C, to wypróbuję



Dzięki!



O! Ciekawe



Dziękuję Właśnie patrzę, co potrzebuję Ale może tylko szatę graficzną zmieniają?
Nie wiem- napisali, że koniec.
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-07, 18:04   #864
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
No to do dzieła i wszystko się rozkręci, trzymam kciuki

Myślałam że ta szkoła wizażu to dopiero po wakacjach?


Przeszłam 100 metrów po lubelskiej starówce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziekuje
A szkola jednak od sierpnia, bo grupa sie uzbierala. Jaram sie strasznie Mam znajomych po Biar i jeden chlopak pracuje w MAC, a kolezanka robi ciagle makijaze do profesjonalnych sesji, tez tak chce

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-07, 18:24   #865
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Wyguglałam - nienawidzę takiego bruku ani to wygodne do chodzenia na obcasach/ w butach z cienką podeszwą, ani do jeżdżenia samochodem
Jeździć tam nie możnatylko zaopatrzenie, mieszkańcy i służby publiczne
Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Dziekuje
A szkola jednak od sierpnia, bo grupa sie uzbierala. Jaram sie strasznie Mam znajomych po Biar i jeden chlopak pracuje w MAC, a kolezanka robi ciagle makijaze do profesjonalnych sesji, tez tak chce

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
No to super też myślę o jakiejś szkole ostatnio

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-07, 18:27   #866
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez annaszel Pokaż wiadomość

iPhone 5s i SE to te same wymiary. Ale wnętrze zupełnie inne. Ja polecałabym SE.
6s nie polecam
Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Zapomnialam o tym SE. Ale ja za to 6 bardzo lubie, moja siostra ma 6S i tez chwali. Ale ja jestem nieobiektywna
Dzięki dziewczyny. Podejmę decyzję między 5S i SE 4 zupełnie wybiłam sobie z głowy.
__________________
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-07, 18:32   #867
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Jeździć tam nie możnatylko zaopatrzenie, mieszkańcy i służby publiczne
Ale na rynku w miejscowości obok jest takie samo wykończenie drogi wokół rynku, a można jeździć, niestety czuję jak zawieszenie wtedy płacze
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-07, 18:36   #868
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, z innej beczki, będę sobie zmieniała telefon no i zaczęłam się rozglądać, ja wymagań niby nie mam dużych ale konkretne, ma być biały, zgrabny i relatywnie nieduży. Moje kilka ostatnich telefonów to xperie, ale postanowiłam wyjść poza mój ukochany Sony i myślę o iphonie, podoba mi się zwykła biała 4. Teraz widzę, że 4 chyba nie sprzedają już w salonach
- czy możliwe, że nowe oryginalne 4 kosztują na all koło 500zł?
- jak bardzo uciążliwa będzie współpraca z VAIO? generalnie zrzucam tylko zdjęcia, ale kojarzę, że z iphonami jakieś cyrki są. Lapka zmienię dopiero w przyszłym roku, nie wchodzi w grę zmiana jednocześnie.
Miałam 2 Xperie zetki, teraz iPhone 6s i miałam laptop Vaio i zero problemów z zrzucaniem zdjec, przerzucaniem filmików z fona i na fon/ipad.
Teraz mam inny laptop i tez nie mam problemów sprzetowych.

I polecam 6s - zero problemów, 100% zadowolenia
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-07, 18:46   #869
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Miałam 2 Xperie zetki, teraz iPhone 6s i miałam laptop Vaio i zero problemów z zrzucaniem zdjec, przerzucaniem filmików z fona i na fon/ipad.
Teraz mam inny laptop i tez nie mam problemów sprzetowych.

I polecam 6s - zero problemów, 100% zadowolenia
Echhh Corii.
Dlaczego Ty zawsze masz to, czego mi sie akurat zachciewa
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-07, 18:57   #870
saipan
Zakorzenienie
 
Avatar saipan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 077
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Korinka dzieki za przepis pycha

Moja wersja bez ciasta w zalaczeniu

Przy okazji innych zakupow weszlam na chwile do sephory i wyszlam z przecenionym zestawem korresa za 99zl. Ale sie ciesze bo bardzo lubie ich kosmetyki i chcialam kiedys wyprobowac ten olejek ale w normalnej cenie kosztowal ponad 200 zl. Fajny jest bo nie zostawia tlustej warstwy.

Dzisiaj zrealizowalam swoje ostatnie gadzetowe chciejstwo do mieszkania. kupilam parownice karchera i wszystko czyszcze a wczesniej jeszcze odkurzacz myjacy philipsa, zarabisty wynalazek.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg image.jpeg (184,4 KB, 48 załadowań)
saipan jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-18 13:34:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:59.