Shellac- rewolucyjna nowość - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-20, 11:53   #361
natia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

kurcze nie mam pojęcia na ile starcza jedna buteleczka;-( już ich trochę zrobiłam ale ciężko stwierdzić ile ubyło bo butelki są nie przezroczyste. Ale gdzieś wyczytałam chyba na tym forum że koszt podkładu koloru i topu na jeden set to 16 zł. To tak szybko przeliczając po 5,30 kosztu jednego koloru czyli buteleczka na mniej więcej 20 osób;-( ale mi by się wydawało że jednak na trochę więcej ale to tylko moje przypuszczenia
natia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 15:04   #362
Sieciunia
Zadomowienie
 
Avatar Sieciunia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 940
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

20 osob to calkiem duzo ja myslalam, ze taka mala buteleczka to na mniej
a powiedzcie dziewczyny na jakie kolorki jest najwiecej chetnych?
__________________
Sieciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 19:25   #363
czesterka
Zakorzenienie
 
Avatar czesterka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 9 365
GG do czesterka
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Dziewczyny Jak łączyć kolory? Gdzie je zmieszać?
__________________
mój kolor to DarkGreen
[SIGPIC]http://polchat.pl/media/images/emotwar/gotowa.gif[/SIGPIC]
wątek
arkusz
czesterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 13:53   #364
tereskadeska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 14
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Z tym łączeniem różnych firm jest różnie. Na bazie i topie z Harmony dobrze się robi niektóre kolory z EF(nie wszystkie), ale już na przykład Mistero Milano na Harmony nie trzyma się dobrze. NSI wywaliłam wszystkie kolory bo i na ich bazie i na innych odpryskiwało, więc zaoszczędziłam sobie stresu i wracających na reklamację klientek i się ich pozbyłam. Kolega z pracy zrobił mi teraz paznokcie na produktach z Bass Cosmetics i na razie, po prawie tygodniu nie ma żadnych kłopotów. Staram się jednak nie mieszać firm i kupiłam sobie bazy z każdej firmy i gdy robię kolor z MM, to na ich bazie itd.
A co do tego, że w czasie utwardzania jednej ręki robię drugą, to wiem Niemniej i tak spowalnia mi to czas pracy, bo szybciej nakładam kolor niż się druga ręka utwardzi Stąd zakup lampy na dwie dłonie, który uważam za bardzo trafiony.
Nie znam produktów z IBD, więc się nie wypowiem, ale chyba już nie będę kupować kolejnej firmy, bo pogubię się w buteleczkach
tereskadeska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 20:51   #365
joojoo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 29
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez czesterka Pokaż wiadomość
Dziewczyny Jak łączyć kolory? Gdzie je zmieszać?

zobacz to
http://pokazywarka.pl/n32xlo/
joojoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 21:20   #366
ilonamaria
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 18
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Z tym mieszaniem wcale nie jest tak łatwo. Gdy pomalowałam najpierw jednym lakierem , a potem drugim widać było smugi i musiałam zmyć.

Odkryłam jeszcze jeden sposób i stworzyłam własną hybrydę: pomalowałam paznokcie zwykłym lakierem i po wyschnięciu pociągnęłam top-coatem Shellaca. Lakier błyszczał i trzymał się z 6-7 dni, a mam strasznie miękką i elastyczną płytkę i zwykły lakier schodzi mi po 1 dniu.
ilonamaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-24, 07:47   #367
annik75
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 17
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

A czy pod lakier dałaś bazę z Shellaca?
annik75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-24, 16:15   #368
tereskadeska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 14
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez ilonamaria Pokaż wiadomość
Z tym mieszaniem wcale nie jest tak łatwo. Gdy pomalowałam najpierw jednym lakierem , a potem drugim widać było smugi i musiałam zmyć.

Odkryłam jeszcze jeden sposób i stworzyłam własną hybrydę: pomalowałam paznokcie zwykłym lakierem i po wyschnięciu pociągnęłam top-coatem Shellaca. Lakier błyszczał i trzymał się z 6-7 dni, a mam strasznie miękką i elastyczną płytkę i zwykły lakier schodzi mi po 1 dniu.
też próbowałam tego nakładania jednego koloru a na niego innego i efekty były opłakane ;] jak już chcę zmieszać kolor, to do osobnego pojemniczka np. po brokacie wylewam trochę tych kolorów które chcę zmieszać i je mieszam, a na paznokieć nakładam czystym pędzelkiem.
tereskadeska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-24, 16:49   #369
Burbery
Zadomowienie
 
Avatar Burbery
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 307
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Dziewczyny, jestem klientką. Zakupiłam na zakupach grupowych 3 hybrydowe, dziś był pierwszy. Jestem załamana, dziewczyna mi musiała wszystko dwa razy zdzierać, co włożyłam rękę pod lampę to wszystko mi się fałdowało. Ostatecznie zrobiłyśmy ostatni raz już bardzo na siłę, przykrycie top coatem częściowo zakamuflowało sprawę. Mimo to jestem nie do końca zadowolona, nie tego się spodziewałam. Czy tak powinno się dziać? Macie dla mnie jakieś rady, czego powinnam wymagać.. a może to nie wina wykonujących zabieg..
__________________
Mój raczkujący blog o woskach zapachowych
http://woskomania.blogspot.com/
https://www.facebook.com/woskomania/

Edytowane przez Burbery
Czas edycji: 2011-05-24 o 16:50
Burbery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-24, 18:42   #370
Sieciunia
Zadomowienie
 
Avatar Sieciunia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 940
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Burbery ja nie nakladalam jesczze hybrydy, ale mysle, ze to slabe lampy lub nalozono Ci za grube warstwy. Oczywiscie hybrydy sa roznych firm, moze to akurat jakies felerne allegrowe, ale stawialabym na te 2 opcje wyzej
__________________
Sieciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-24, 22:06   #371
annik75
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 17
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Według mnie za dużo nałożono kolory. Kolor się wtedy marszczy. Trzeba go nakładać malutko i wręcz jakby zdejmować nadmiar. Ja maluję sama paznokcie i na początku kilka razy miałam ten sam problem ale od kiedy daję kolory jak na lekarstwo to wszystko jest ok
annik75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-25, 16:18   #372
czesterka
Zakorzenienie
 
Avatar czesterka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 9 365
GG do czesterka
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez joojoo Pokaż wiadomość
O dzięki Muszę spróbować, choć widzę, że nie macie dobrych doświadczeń z tym mieszaniem...

Cytat:
Napisane przez Burbery Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jestem klientką. Zakupiłam na zakupach grupowych 3 hybrydowe, dziś był pierwszy. Jestem załamana, dziewczyna mi musiała wszystko dwa razy zdzierać, co włożyłam rękę pod lampę to wszystko mi się fałdowało. Ostatecznie zrobiłyśmy ostatni raz już bardzo na siłę, przykrycie top coatem częściowo zakamuflowało sprawę. Mimo to jestem nie do końca zadowolona, nie tego się spodziewałam. Czy tak powinno się dziać? Macie dla mnie jakieś rady, czego powinnam wymagać.. a może to nie wina wykonujących zabieg..
Myślę, że dziewczyny mają racje:
Cytat:
Napisane przez Sieciunia Pokaż wiadomość
Burbery ja nie nakladalam jesczze hybrydy, ale mysle, ze to slabe lampy lub nalozono Ci za grube warstwy. Oczywiscie hybrydy sa roznych firm, moze to akurat jakies felerne allegrowe, ale stawialabym na te 2 opcje wyzej

Cytat:
Napisane przez annik75 Pokaż wiadomość
Według mnie za dużo nałożono kolory. Kolor się wtedy marszczy. Trzeba go nakładać malutko i wręcz jakby zdejmować nadmiar. Ja maluję sama paznokcie i na początku kilka razy miałam ten sam problem ale od kiedy daję kolory jak na lekarstwo to wszystko jest ok

A powiedz nam jeszcze, Burbery, jakiej firmy kupiłaś lakiery?
__________________
mój kolor to DarkGreen
[SIGPIC]http://polchat.pl/media/images/emotwar/gotowa.gif[/SIGPIC]
wątek
arkusz
czesterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-25, 22:07   #373
Burbery
Zadomowienie
 
Avatar Burbery
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 307
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Jak już napisałam jestem klientką, kupiłam 3 zabiegi w salonie kosmetycznym
__________________
Mój raczkujący blog o woskach zapachowych
http://woskomania.blogspot.com/
https://www.facebook.com/woskomania/
Burbery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-25, 22:53   #374
jasisi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 40
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez Burbery Pokaż wiadomość
Jak już napisałam jestem klientką, kupiłam 3 zabiegi w salonie kosmetycznym
a na firmę nie zwróciłaś uwagę?
bo albo firma lakierów tandetna albo kosmetyczka amatorka w tej dziedzinie

---------- Dopisano o 23:49 ---------- Poprzedni post napisano o 23:45 ----------

Ja ostatnio użyłam lakiero-żelu z Gelez kolor Tequila Sunset.
A baza i top z shellaca. Wszystko razem trzyma się bardzo dobrze.
Zastrzeżenia do tego lakieru mam jednak dwa:
jest słabo kryjący, nałożyłam oczywiscie 2 warstwy koloru, a naturalne końcówki i tak prześwitują (Coprawda podobny problem jest z kolorem Decadence z shellaca CND)
pozatym niepodoba mi się że ten kolor jest opalizujący, jest ładnie koralowy, ale nie potrzebnie ma te obciachowe drobinki.

Zakupię chyba jednak tropix z shellaca CND., on zdaje się że nie ma żadnych drobinek???

---------- Dopisano o 23:53 ---------- Poprzedni post napisano o 23:49 ----------

Wogóle ostatnio bardzo podobają mi się 2 kolory w zwykłych lakierach:
1) Margaret Astor QUICK'N GO! nr 353 (taka fuksja chyba)
2) Rimell, coral
oba nie są opalizujące, ani perłowe

Czy któraś z Was orientuje się jaki kolor z hybrydowych mógłby odpowiadać tym kolorkom???
jasisi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-26, 15:40   #375
czesterka
Zakorzenienie
 
Avatar czesterka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 9 365
GG do czesterka
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez Burbery Pokaż wiadomość
Jak już napisałam jestem klientką, kupiłam 3 zabiegi w salonie kosmetycznym
Aaaa Zle zrozumiałam
__________________
mój kolor to DarkGreen
[SIGPIC]http://polchat.pl/media/images/emotwar/gotowa.gif[/SIGPIC]
wątek
arkusz
czesterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-27, 08:24   #376
joojoo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 29
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez Burbery Pokaż wiadomość
... Jestem załamana, dziewczyna mi musiała wszystko dwa razy zdzierać, co włożyłam rękę pod lampę to wszystko mi się fałdowało. ...
Jedną z przyczyn są żarówki w lampie, takie tanie z allegro po 5 zł. Spróbowałam więc wiem, do jednej lampy dałam porządne żarówki druga lampa miała chińskie byle co. Na jednym ręku lakiery się fałdowały na drugiej spoko wszystko dobrze.
Co jest przyczyną w żarówkach? otóż taka tania żarówka utwadzi zwykły żel, chwilę trwa to dłużej, bardziej piecze klientkę ale utwardzi. Powód jest taki, że tanie żarówy wydzielają najpierw dużo ciepła a potem uv i to ciepło jak by najpierw "gotuje" lakier a potem go utwardza. Na pewno też Wam się zdarzało, że żel się kurczy, zwłaszcza biały, to też w dużej mierze żarówki.
joojoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-27, 13:49   #377
Sieciunia
Zadomowienie
 
Avatar Sieciunia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 940
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

joojoo zel zawsze kurczy sie podcza utwardzania, tylko nie zawsze jest to widoczne
jesli to zarowki do takiej samej lampy to raczej podejrzewalabym, ze te z allegro juz troche lezaly i nie sa najnowsze, bo watpie by tak sie roznily.
__________________

Edytowane przez Sieciunia
Czas edycji: 2011-05-27 o 13:51
Sieciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-28, 14:21   #378
tereskadeska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 14
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

hmm... w swojej starej lampie mam żarówki kupione w nailsdesign (wymieniane około 5 miesięcy temu)i utwardzało hybrydę dobrze, więc raczej to nie wina żarówek. Marszczy się, bo za gruba warstwa, lub manikiurzystka coś popsuła. Ale żeby nie podważać autorytetu stylistki dodam, że pomimo iż ja nie mam już problemów z marszczeniem kolorów, to są takie kolory, nawet w moim ukochanym Harmony, które jak się nałozy niewiadomo jak cienko, to one i tak się czasem pomarszcza.
Kolejna sprawa,wczoraj przyszła do mnie klienta, która w innym salonie robiła hybrydę i grubość paznokcia miała jakby żelem miała nałożone...
tereskadeska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-29, 21:02   #379
joojoo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 29
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez Sieciunia Pokaż wiadomość
joojoo zel zawsze kurczy sie podcza utwardzania, tylko nie zawsze jest to widoczne
jesli to zarowki do takiej samej lampy to raczej podejrzewalabym, ze te z allegro juz troche lezaly i nie sa najnowsze, bo watpie by tak sie roznily.
Wiem, wiem, chodziło mi tylko o widoczne kurczenie Co do żarówek to mówię z doświadczenia robiłam próbę na dwóch lampach na jednej modelce i to zauważyłam.

---------- Dopisano o 22:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:59 ----------

Cytat:
Napisane przez tereskadeska Pokaż wiadomość
... Ale żeby nie podważać autorytetu stylistki dodam, że pomimo iż ja nie mam już problemów z marszczeniem kolorów, to są takie kolory, nawet w moim ukochanym Harmony, które jak się nałozy niewiadomo jak cienko, to one i tak się czasem pomarszcza.
....
Masz rację, niektóre kolory są bardzo wredne i pomarszczą się delikatnie nawet przy cienkiej warstwie, jednak po nałożeniu TOP-a właściwie delikatnych marszczeń nie widać, można się spocić przy niektórych, to prawda.
joojoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-29, 22:04   #380
Sieciunia
Zadomowienie
 
Avatar Sieciunia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 940
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

joojoo nie watpie w Twoje doswiadczenia, mialam tylko na mysli, ze moze akurat z tymi zarowkami trafilas na felerne lub zlego sprzedawce, bo jesli lampka ta sama to i zarowki musza byc te same
__________________
Sieciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 19:50   #381
mkoniarska1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cześć!

Dziewczyny, prosiłabym o pomoc w rozwiązaniu pewnego problemu z Shellaciem. Chodzi dokładnie o shellac french. Malujemy paznokcie bazą, uwatrzdzamy w lampie, później nakładamy 1 warstwę koloru Romantique i znowu utwardzamy w lampie, a na to malujemy uśmiech białym lakierem. Problem pojawia się w momencie gdy chcemy wyrównać uśmiech przy pomocy pędzelka nasączonego alkoholem izopropylowym. Wyrównywanie uśmiechu powoduje zmazywanie lakieru Romantique. Z czego może to wynikać ? Lakier został za słabo utwardzony, wina leży w żarówkach w lampie?? Prześledziłam całe forum i nie doszukałam się podobnego problemu. Nie używamy oryginalnej lampy CND, ale też nie wiemy czy problem leży w niej.

Pozdrawiam
Marta
mkoniarska1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 10:02   #382
joojoo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 29
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez mkoniarska1984 Pokaż wiadomość
Cześć!

... Problem pojawia się w momencie gdy chcemy wyrównać uśmiech przy pomocy pędzelka nasączonego alkoholem izopropylowym. ...

Pozdrawiam
Marta
nie używaj mocnego alkoholu, spróbuj go rozcieńczyć o połowę.
joojoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 16:25   #383
mkoniarska1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez joojoo Pokaż wiadomość
nie używaj mocnego alkoholu, spróbuj go rozcieńczyć o połowę.
Niestety nic to nie daje, a to jest alkohol kupiony w Eker Nails, którym się właśnie powinno wyrównywać uśmiech
mkoniarska1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 10:37   #384
joojoo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 29
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

...a pytałaś u źródła? czy na pytanie jak to robić zapraszają na szkolenie?
joojoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 20:55   #385
maaartuniazg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 14
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Pytanie do dziewczyn ktore pracuja duzo na Shellacu czy Gelish:
czy faktycznie produkty te trzymaja sie na paznokciach klientek? Nie macie reklamacji? Wiekszosc klientek ma jednak miekkie paznokcie, po zelu lub oslabione swoje i niestety zauwazylam ze hybrydy nie trzymaja sie 2tyg. bez odpryskow od wolnego brzegu. Prawie wszytskim klientkom odpryskuje przed uplywem 2 tygodni. Wczesniej myslam ze moze wina lezy po mojej stronie, ale po rozmowie z kolezankami po fachu wiem ze im tez niestety Shellac czy gelish sprawiaja same klopoty. Jak jest u Was? Bo powiem szczerze ze zainwestowalam sporo w ta nowosc, a zamiast zadowolenia klientek mam reklamacje. Prosze o szczera odpowiedz.
maaartuniazg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-03, 07:15   #386
mkoniarska1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Pytałam u źródła. Dwie możliwości jakie usłuszałam to:
1) zbyt mocno nasączony pędzelek w alkoholu izopropoylowym (sprawdzone, nie ma z tym problemu, nawet próbowałyśmy z rozcieńczaniem i odsączeniem)

2) lampa - tutaj pojawia się pytanie czy faktycznie lampa ma znaczenie, wiadomo, że firma Ekert Nails chce sprzedać swój produkt i w nim widzi rozwiązanie wszystkich problemów...mogę w nią zainwestować, pytanie tylko czy w tym tkwi problem?
mkoniarska1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-04, 16:45   #387
annik75
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 17
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Ja robiąc frencza najpierw maluję uśmiech a potem pokrywam kolorem Romantique. W ten sposób poprawiając pasek nie rozmazuję koloru, mimo że pasek koryguję zwykłym białym pisakiem ze zmywaczem do pazn. (nie wiem jak się to ustrojstwo fachowo nazywa )
annik75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-05, 17:48   #388
rewelka232
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: dublin
Wiadomości: 11
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

jesli chodzi o shellac cnd ja nakladam base pozniej cienka warstwe romantiqe a pozniej druga i robie french rowno ze nie trzeba przecierac jesli cos jest zle przecieram suchym pedzelkiem nie wiem czy zalwazylyscie ze w shellac generalnie zanim polozysz top kolory sie zmywaja tak jakby ten nawierzchniowy wszystko utrzymywal czasem jak nie dojechalam topem gdzies po boku po przemyciu kolor sie zmywal:/
rewelka232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-09, 07:42   #389
sroda
Rozeznanie
 
Avatar sroda
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 817
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

dziewczyny czy któraś z Was robi może paznokcie shellackiem we wrocławiu? mogę prosić o kontakt na pw?
__________________
nie mam podpisu :<
sroda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-09, 23:04   #390
Sieciunia
Zadomowienie
 
Avatar Sieciunia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 940
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

dolaczam sie do ptania kolezanki kilka postow wczesniej. Czy shellac CND trzyma sie tez na slabiutkich paznokciach?
__________________
Sieciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-24 07:10:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:24.