Buciki z Lesty - co myslicie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-05-25, 10:33   #1
Jula
Zakorzenienie
 
Avatar Jula
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: wizaż
Wiadomości: 4 671

Buciki z Lesty - co myslicie?


Hej, nie wiem czy to tu, czy na plotkowym... najwyżej Czy jest to wam marka znana? Maja kilka fajnych wzorow bucikow - i "sportowe", i eleganckie, ładnie prezentują się na nodze. Mają trochę zawyzoną numeracje (jak normalnie mam 37, tutaj małe 36...). Ceny nie są zbyt wysokie (chyba porównywanie z Ryłko, a może troche niżej) Zastanawiam się, jak z jakością? Czy któraś ma jakies butki z Lesty i mogłaby sie wypowiedziec, czy warto?
Jula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-25, 11:44   #2
Andziula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 283
Dot.: Buciki z Lesty - co myslicie?

Cytat:
Napisane przez Jula
Hej, nie wiem czy to tu, czy na plotkowym... najwyżej Czy jest to wam marka znana? Maja kilka fajnych wzorow bucikow - i "sportowe", i eleganckie, ładnie prezentują się na nodze. Mają trochę zawyzoną numeracje (jak normalnie mam 37, tutaj małe 36...). Ceny nie są zbyt wysokie (chyba porównywanie z Ryłko, a może troche niżej) Zastanawiam się, jak z jakością? Czy któraś ma jakies butki z Lesty i mogłaby sie wypowiedziec, czy warto?
ja co prawda nie mam,ale kupił sobie buty Lesty mój mąż i jest bardzo zadowolony,buty są super wygodne ,stpoy w nich się nie męczą ,skórka super miękka,ogólnie jest z nich bardzo zadowolony,poza tym uważam że buty tej firmy sa naprawdę wykonane na wysokim poziomie
Andziula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-25, 15:45   #3
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844
Dot.: Buciki z Lesty - co myslicie?

Ja tak, jak Anka, sama tych butów nie mam. Ale ma mój chłopak i jest bardzo zadowolony: wygodne, miękkie i trwałe. Na prawdę ok.
Ami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-26, 11:20   #4
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Smile Dot.: Buciki z Lesty - co myslicie?

Ja mam buty z Lesty. Słynny model- na grubych podeszwach, góra zamszowa. Są super!Mimo, że mają 2 lata nie są zniszczone ( nie licząc przybrudzonego zamszu)i co najważniejsze są baaaardzo wygodne Cena średnia- wtedy 170 zł, ale myślę, że za taką jakość nie jest zbyt wygórowana
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:41.