weselnie:)) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Szafa - komentarze

Notka

Szafa - komentarze Tutaj komentujemy wieszaki powieszone w naszej Szafie.

 
 
Narzędzia
Stary 2011-08-20, 10:20   #31
HotterThanFire
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 12 065
Dot.: weselnie:))

nie poszlabym w bialej na wesele... ale na randke czy cos fajna.
HotterThanFire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-20, 10:23   #32
kasiaasia1234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 41
Dot.: weselnie:))

Cytat:
Napisane przez HotterThanFire Pokaż wiadomość
nie poszlabym w bialej na wesele... ale na randke czy cos fajna.
kurcze.. nie jest biala, jest rozowa.
kasiaasia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-20, 10:38   #33
gramwzielone
Wtajemniczenie
 
Avatar gramwzielone
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 275
Dot.: weselnie:))

Cytat:
Napisane przez fiska Pokaż wiadomość
no widzisz nie zrozumiałyśmy się, bo pewno ja nie sprecyzowałam swojej wypowiedzi.
Chodziło mi o kolor biały, który zabiera sie podobno pannie młodej
i tylko o to
Mi również. W mojej wypowiedzi nie chodziło mi o sukienkę Autorki, tylko o podejście niektórych dziewczyn do kwestii zasad dobrego wychowania w tym przypadku co do białej (czy ogólnie bardzo jasnej) sukienki na wesele.

Cytat:
Napisane przez kasiaasia1234 Pokaż wiadomość
Hmm.. Bylam przygotowana na fajne, mile komentarze ze fajnie wygladalam jak i na te że nie bardzo, ale to co tu przeczytalam przeszlo wszelkie granice. Niektorzy pisza tutaj strasznie chamskie komentarze po ktorych czlowiekowi nie jest milo, jak mozna kogos nazwac "puszczalskim"? Nigdy nie pomyslalabym o sobie w ten sposob a tym bardziej ze ktos tak moglby o mnie pomyslec.. Jestem tu nowa, ale nie wiedzialam ze az tyle chamstwa tutaj jest.. Tak czy inaczej dziekuje za opinie.
Cytat:
Napisane przez kasiaasia1234 Pokaż wiadomość
nie widze zebym wystawiala 'pupsko' i/lub cycki na wierzch

Ani sie nie "puszczam" ani tym bardziej nie jestem ograniczona umyslowa (chyba ze Ty) I nie pokazuje publicznie genitaliow
Wybacz że pozwoliłam wciągnąć się w tą dyskusję z osobą która ma ewidentne kompleksy na moim punkcie (np. wczoraj śledziła moje ostatnie wypowiedzi) i jakiś problem ze sobą (może frustracja związana z macierzyństwem ?) co widać chociażby w tym że odpowiada 2 razy na jeden mój post .

Moja krytyka i ostre słowa jedynie galerianek i dziewczyn publikujących swoje nagie lub mocno roznegliżowane zdjęcia (w jednym przypadku odniosłam się do gołej pupy w spodenkach) co konsekwentnie i bardzo wyraźnie podkreślam za każdym razem. Nie rozumiem czemu takaja13 najpierw prowokuje takie odpowiedzi a potem odnosi je do Ciebie.

W żadnym przypadku, jak to było wspomniane, nie miałam na myśli Ciebie. Poza tym - mimo iż Twoja sukienka zwyczajnie nie podoba mi się, że uważam że nie pasuje do okazji (nie, nie jestem fanem satyny, tafty, ubioru jak zakonnica), uważam że kolor nie jest odpowiedni (tak zostałam wychowana), to muszę przyznać, tak jak już to ktoś wcześniej zauważył że świetnie dobrałaś ją do swojej figury. Nic Ci się nie wylewa, nic Ci nie wisi, walory zostały podkreślone, mankamenty ukryte (lub ich nie ma ).

Dlatego prosiłabym żebyś czytała uważnie (i ze zrozumieniem !) moje wypowiedzi, a nie to jak je przekręci i co zasugeruje jakaś sfrustrowana mamuśka.

Edytowane przez gramwzielone
Czas edycji: 2011-08-20 o 10:39
gramwzielone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-20, 11:48   #34
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: weselnie:))

Cytat:
Napisane przez kasiaasia1234 Pokaż wiadomość
Hmm.. Bylam przygotowana na fajne, mile komentarze ze fajnie wygladalam jak i na te że nie bardzo, ale to co tu przeczytalam przeszlo wszelkie granice. Niektorzy pisza tutaj strasznie chamskie komentarze po ktorych czlowiekowi nie jest milo, jak mozna kogos nazwac "puszczalskim"? Nigdy nie pomyslalabym o sobie w ten sposob a tym bardziej ze ktos tak moglby o mnie pomyslec.. Jestem tu nowa, ale nie wiedzialam ze az tyle chamstwa tutaj jest.. Tak czy inaczej dziekuje za opinie.
Nie warto sie przejmowac kims kto chce leczyc swoje kompleksy na forach ublizajac innym dziewczynom

---------- Dopisano o 11:48 ---------- Poprzedni post napisano o 11:41 ----------

Cytat:
Napisane przez gramwzielone Pokaż wiadomość
Mi również. W mojej wypowiedzi nie chodziło mi o sukienkę Autorki, tylko o podejście niektórych dziewczyn do kwestii zasad dobrego wychowania w tym przypadku co do białej (czy ogólnie bardzo jasnej) sukienki na wesele.

Wybacz że pozwoliłam wciągnąć się w tą dyskusję z osobą która ma ewidentne kompleksy na moim punkcie (np. wczoraj śledziła moje ostatnie wypowiedzi) i jakiś problem ze sobą (może frustracja związana z macierzyństwem ?) co widać chociażby w tym że odpowiada 2 razy na jeden mój post .

Moja krytyka i ostre słowa jedynie galerianek i dziewczyn publikujących swoje nagie lub mocno roznegliżowane zdjęcia (w jednym przypadku odniosłam się do gołej pupy w spodenkach) co konsekwentnie i bardzo wyraźnie podkreślam za każdym razem. Nie rozumiem czemu takaja13 najpierw prowokuje takie odpowiedzi a potem odnosi je do Ciebie.

W żadnym przypadku, jak to było wspomniane, nie miałam na myśli Ciebie. Poza tym - mimo iż Twoja sukienka zwyczajnie nie podoba mi się, że uważam że nie pasuje do okazji (nie, nie jestem fanem satyny, tafty, ubioru jak zakonnica), uważam że kolor nie jest odpowiedni (tak zostałam wychowana), to muszę przyznać, tak jak już to ktoś wcześniej zauważył że świetnie dobrałaś ją do swojej figury. Nic Ci się nie wylewa, nic Ci nie wisi, walory zostały podkreślone, mankamenty ukryte (lub ich nie ma ).

Dlatego prosiłabym żebyś czytała uważnie (i ze zrozumieniem !) moje wypowiedzi, a nie to jak je przekręci i co zasugeruje jakaś sfrustrowana mamuśka.
Nie wywijaj teraz kota ogonem bo napisalas niezbyt grzeczne odpowiedzi zanim ja napisalam o krotkich gatkach no ale fakt trzeba sie jakos wybielic teraz
pozatym Cie nie ledzilam tylko chcialam sprawdzic czy zawsze masz takie ordynarne wypowiedzi i tak masz niestety
co do mojego macierzynstwa to nie zgadlas niestety
pozatym to chyba Ty masz jakies ukryte frustracje najezdzajac i ublizajac ludziom
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-20, 12:17   #35
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Dot.: weselnie:))

Mi się tam sukienka podoba. A dyskusja jest trochę bez sensu, bo zawsze będą półnagie laski i takie, które to wkurza i żadna z Was tego nie zmieni Ja osobiście wolę zostawiać moje fajniejsze części ciała dla mojego faceta, a nie dla całego miasta, ale co kto lubi
Nuova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-20, 12:21   #36
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: weselnie:))

Cytat:
Napisane przez gramwzielone Pokaż wiadomość
Mi również. W mojej wypowiedzi nie chodziło mi o sukienkę Autorki, tylko o podejście niektórych dziewczyn do kwestii zasad dobrego wychowania w tym przypadku co do białej (czy ogólnie bardzo jasnej) sukienki na wesele.

Wybacz że pozwoliłam wciągnąć się w tą dyskusję z osobą która ma ewidentne kompleksy na moim punkcie (np. wczoraj śledziła moje ostatnie wypowiedzi) i jakiś problem ze sobą (może frustracja związana z macierzyństwem ?) co widać chociażby w tym że odpowiada 2 razy na jeden mój post .

Moja krytyka i ostre słowa jedynie galerianek i dziewczyn publikujących swoje nagie lub mocno roznegliżowane zdjęcia (w jednym przypadku odniosłam się do gołej pupy w spodenkach) co konsekwentnie i bardzo wyraźnie podkreślam za każdym razem. Nie rozumiem czemu takaja13 najpierw prowokuje takie odpowiedzi a potem odnosi je do Ciebie.

W żadnym przypadku, jak to było wspomniane, nie miałam na myśli Ciebie. Poza tym - mimo iż Twoja sukienka zwyczajnie nie podoba mi się, że uważam że nie pasuje do okazji (nie, nie jestem fanem satyny, tafty, ubioru jak zakonnica), uważam że kolor nie jest odpowiedni (tak zostałam wychowana), to muszę przyznać, tak jak już to ktoś wcześniej zauważył że świetnie dobrałaś ją do swojej figury. Nic Ci się nie wylewa, nic Ci nie wisi, walory zostały podkreślone, mankamenty ukryte (lub ich nie ma ).

Dlatego prosiłabym żebyś czytała uważnie (i ze zrozumieniem !) moje wypowiedzi, a nie to jak je przekręci i co zasugeruje jakaś sfrustrowana mamuśka.

Wlasnie dlatego,ze potrafia ludzie czytac odebrali Twoje chamskie posty tak a nie inaczej,zreszta co sie dziwic jak na dla Ciebie to zadna nowosc ublizanie ludziom i kto tu frustratem

---------- Dopisano o 12:21 ---------- Poprzedni post napisano o 12:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Nuova Pokaż wiadomość
Mi się tam sukienka podoba. A dyskusja jest trochę bez sensu, bo zawsze będą półnagie laski i takie, które to wkurza i żadna z Was tego nie zmieni Ja osobiście wolę zostawiać moje fajniejsze części ciała dla mojego faceta, a nie dla całego miasta, ale co kto lubi
No ale to jest bynajmniej zdrowe podejcie do prawy a nie ublizanie bo ktos ma minii,no chyba,ze z zazdrosci biora sie takie kasliwe uwagi,ze jakas laska moze sobie pozwolic na takie cos i sie nie wstydzi a ktos inny nie bardzo
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-20, 12:42   #37
Isanka
Zakorzenienie
 
Avatar Isanka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 012
Dot.: weselnie:))

Cytat:
Napisane przez gramwzielone Pokaż wiadomość
Ale cóż, jedni imponują innym swoją inteligencją, poczuciem humoru, wiedzą, inni - publicznym pokazywaniem genitaliów .
jestem twoją fanką
Isanka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-20, 13:16   #38
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: weselnie:))

Moj maz powiedzial,ze musze chyba leciec po chabit co by zle o mnie nie mowili a tak naprawde to mial nawet niezla fazke
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-20, 13:28   #39
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Dot.: weselnie:))

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
Moj maz powiedzial,ze musze chyba leciec po chabit co by zle o mnie nie mowili a tak naprawde to mial nawet niezla fazke
Wiesz, faceci też są różni, ja znam typów, co swoim dziewczynom nie pozwalają nosić dekoltów i krótkich spódniczek, ale do nieznajomych, półnagich lasek się ślinią No ale trzeba offtop skończyć i nie śmiecić biednej dziewczynie w temacie
Nuova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-20, 15:57   #40
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: weselnie:))

Cytat:
Napisane przez Nuova Pokaż wiadomość
Wiesz, faceci też są różni, ja znam typów, co swoim dziewczynom nie pozwalają nosić dekoltów i krótkich spódniczek, ale do nieznajomych, półnagich lasek się ślinią No ale trzeba offtop skończyć i nie śmiecić biednej dziewczynie w temacie
Zgadzam sie
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-20, 16:42   #41
AsiaW**
Zakorzenienie
 
Avatar AsiaW**
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 570
Dot.: weselnie:))

średni0
__________________


AsiaW** jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-28, 22:01   #42
JaDora
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 250
Dot.: weselnie:))

Mnie się nie podoba, sukienka wygląda kiczowato. Nie chodzi mi o długość, chodzi mi o te falbanki, wcale mi się nie podoba.
JaDora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-28, 22:10   #43
solll
Zakorzenienie
 
Avatar solll
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 12 386
Dot.: weselnie:))

a mi się sukienka podoba, za to buty nie bardzo- ogólnie uważam, że wyglądałaś ładnie
__________________
„Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć”





solll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-29, 10:20   #44
blekitne_niebo
Zakorzenienie
 
Avatar blekitne_niebo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: weselnie:))

Całość mi się nie podoba, ale sugestie że Twój strój jest wulgarny są dla mnie bardzo śmieszne
blekitne_niebo jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Szafa - komentarze


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:08.