Puma Sela Diamond Wn's - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Szafa - komentarze

Notka

Szafa - komentarze Tutaj komentujemy wieszaki powieszone w naszej Szafie.

 
 
Narzędzia
Stary 2011-09-15, 10:45   #1
SlodkaGrzesznica90
Raczkowanie
 
Avatar SlodkaGrzesznica90
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 142

Puma Sela Diamond Wn's


Witam a więc dziewczyny tak: ogólnie mam elegancki styl tzn szpilki, wysokie obcasy, rurki, obcisłe bluzeczki, gorsety, jakieś dodatki z kokardami itd. Niestety muszę nieco przyhamować w chodzeniu na tak wysokich obcasach a więc pomyślałam że mogę kupić sobie jakieś adidasy których w mojej szafie szczerze mówiąc brak. Zamówiłam sobie te z Pumy i w związku z tym mam kilka pytań: do czego można je nosić? czy można je założyć do jakichś czarnych spodni, bokserki z koronką? Może powiem tak do czego założyć te buty by wyglądać zarówno seksownie jak i sportowo Czekam na odpowiedzi

ZOBACZ KOMENTOWANY WIESZAK
SlodkaGrzesznica90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 13:05   #2
kamila901
Zakorzenienie
 
Avatar kamila901
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 5 305
Dot.: Puma Sela Diamond Wn's

Szczerze mówiąc te buty mi się nie podobają
Jakoś nie widzę ich do bluzki z koronką. Do dżinsów i zwykłej jednokolorowej bokserki owszem, ale do koronek nie.
__________________




kamila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 14:53   #3
mercer
Zadomowienie
 
Avatar mercer
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1 516
Dot.: Puma Sela Diamond Wn's

Hmm z koronkami nie zestawiłabym adidasów, o nie. Raczej też widziałabym je do jakiś jeansów + normalna bokserka.
__________________

Life isn't about finding yourself.

Life is about creating yourself.






mercer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 16:00   #4
Bziu
Zakorzenienie
 
Avatar Bziu
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 6 939
Dot.: Puma Sela Diamond Wn's

puma takie buty wypuściła? dla mnie wieje bazarkiem przez te diamenciki. Ale skoro Tobie się podobają, to mnie nic do tego. Adidasy no to głównie do jeansów i luźnego stylu. Z koronką to raczej nie łączyłabym.
__________________
Teach a parrot the terms supply – and – demand and you've got an economist.


http://miejpoglad.blogspot.com/
Bziu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 17:23   #5
SlodkaGrzesznica90
Raczkowanie
 
Avatar SlodkaGrzesznica90
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 142
Dot.: Puma Sela Diamond Wn's

Hej dzięki dziewczyny za wypowiedzi. Czyli jednak złym pomysłem było kupowanie ich nacisnełam to słynne "Kup Teraz" na allegro pod wpływem emocji a potem opinia kolegi który stwierdził że te buty kojarzą mu się z targówkami mnie nieco otrzeźwiła. Sama już nie wiem może to jakaś podróba? Nie no na stronce pisze :
" Pamiętaj że kupując u nas nabywasz produkty w legalnie działającym sklepie. Sprzedawany towar jest owy, oryginalny, zapakowany w fabryczne pudełka. Udzielamy na niego pisemnej gwarancji."


Jutro mają mi przyjść do domu przez kuriera w związku z tym mam pytanie czy mogłabym jednak zrezygnować z zakupu ich? nie podając żadnego powodu? jestem świeżakiem na allegro i zupełnie się nie znam na tym

i jeszcze jedno pytanie jeśli nie da się ich zwrócić to czy taka bluzka by pasowała ? : http://moda.allegro.pl/crazyfashion-...800466878.html
__________________



Dbam o włosy
Podcięcie końcówek: 18.09.2012r.
31.12.2012r.
18.02.2013r.
Nie prostuję od: 18.09.2012r.
SlodkaGrzesznica90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 17:51   #6
Inspire
Kuźnia inspiracji
 
Avatar Inspire
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30 455
Dot.: Puma Sela Diamond Wn's

ta bluzka? Nie.
lepiej już wybrać coś jednolitego, ta koronka jakoś mi tu nie gra.
__________________
Recenzuję w KWC
i na rossnecie


WYMIANA
Inspire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 18:46   #7
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Puma Sela Diamond Wn's

Cytat:
Napisane przez Bziu Pokaż wiadomość
puma takie buty wypuściła? dla mnie wieje bazarkiem przez te diamenciki. Ale skoro Tobie się podobają, to mnie nic do tego. Adidasy no to głównie do jeansów i luźnego stylu. Z koronką to raczej nie łączyłabym.
Zgadzam się.
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-15, 19:10   #8
SlodkaGrzesznica90
Raczkowanie
 
Avatar SlodkaGrzesznica90
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 142
Dot.: Puma Sela Diamond Wn's

ale ogólnie wyglądają jak podróba czy po prostu te diamenciki nadają im tandetnego wyglądu? nie chce żeby ludzie myśleli że w jakiejś podróbie chodzę mimo że tyle za nie dałam
__________________



Dbam o włosy
Podcięcie końcówek: 18.09.2012r.
31.12.2012r.
18.02.2013r.
Nie prostuję od: 18.09.2012r.
SlodkaGrzesznica90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 19:47   #9
pauleta89
Wtajemniczenie
 
Avatar pauleta89
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 985
Dot.: Puma Sela Diamond Wn's

Osobiście jakoś nie widzę ich do eleganckich ciuszków. Dodatkowo są style eleganckie i sportowe, adaśki nosi się do sportowych ciuszków. Nigdy nie zestawilabym czegoś z koronki z adidasami. Dodatkowo te z brylancikami mi się nie widzą. Dla mnie but sportowy to but sportowy. Ale takie moje zdanie Ty próbuj może zestawienie takie będzie się Tobie podobało
__________________
Zapuszczam włosy: 40 cm-->95 cm!

Od 11 marca 2015-wege-kierowca




pauleta89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 19:59   #10
fangora81
Rozeznanie
 
Avatar fangora81
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 676
Dot.: Puma Sela Diamond Wn's

Naprawdę musiałaś kupować buty przez allegro? To rónie dobrze mogą być buty Pumax, czy cos w tym stylu.
Jest tyle butów, niekoniecznie sportowych, które mogą zastąpić szpilki. Clarks ma świetne wzory. Adidasy najlepiej wyglądają z prostymi dżinsami, tank topem, marynarką, bez żadnych udziwnień, koronek, perełek, kokardek.
__________________
fangora81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 20:22   #11
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: Puma Sela Diamond Wn's

Cytat:
Napisane przez SlodkaGrzesznica90 Pokaż wiadomość
Hej dzięki dziewczyny za wypowiedzi. Czyli jednak złym pomysłem było kupowanie ich nacisnełam to słynne "Kup Teraz" na allegro pod wpływem emocji a potem opinia kolegi który stwierdził że te buty kojarzą mu się z targówkami mnie nieco otrzeźwiła. Sama już nie wiem może to jakaś podróba? Nie no na stronce pisze :
" Pamiętaj że kupując u nas nabywasz produkty w legalnie działającym sklepie. Sprzedawany towar jest owy, oryginalny, zapakowany w fabryczne pudełka. Udzielamy na niego pisemnej gwarancji."


Jutro mają mi przyjść do domu przez kuriera w związku z tym mam pytanie czy mogłabym jednak zrezygnować z zakupu ich? nie podając żadnego powodu? jestem świeżakiem na allegro i zupełnie się nie znam na tym

i jeszcze jedno pytanie jeśli nie da się ich zwrócić to czy taka bluzka by pasowała ? : http://moda.allegro.pl/crazyfashion-...800466878.html
Bez urazy ale ta bluzka wieje strasznym bazarkiem

pozatym ja na co dzien tez chodze elegancko ubrana i w sumie tez mam kilka par sportowych butow i nie wyobrazam sobie adidasow do eleganckich ciuchow to by dopiero wygladalo komicznie ,w stroju sportowym tez mozna wygladac ladnie i kobieco,wystarczy ubrac obcisly sportowy top,jakies fajne sportowe spodnie dresowe bez sciagaczy na dole za to obcisle w pupie,adidas ma bardzo fajne i jakas ciekawa bluze,wybor jest teraz wieeeeelki,wystarczy poszukac
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-15, 21:49   #12
daruma
Raczkowanie
 
Avatar daruma
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 444
Dot.: Puma Sela Diamond Wn's

Wydaje mi się, że Puma Sela Diamond Wn's wygląda tak jak w moim załączniku. Przynajmniej takie modele widziałam w sklepach ze sportowym obuwiem, a tego modelu który Ty pokazałaś (tj. z takim ułożeniem ozdób) nie widziałam Nie jestem pewna czy Twój model jest podróbką bo nie znam się na tym, więc tylko powiadamiam na wszelki wypadek Może ktoś inny się zna, bo szkoda wydawać pieniądze na pumę, jeśli okaże się, że w rzeczywistości to nie jest puma.
A dopiski w aukcjach to takie pierdu pierdu, więc nie wierzyłabym tak bezgranicznie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 347846-01.jpg (29,5 KB, 12 załadowań)
__________________
z cukru był król, z piernika paź, królewna z marcepana!
daruma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 23:08   #13
SlodkaGrzesznica90
Raczkowanie
 
Avatar SlodkaGrzesznica90
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 142
Dot.: Puma Sela Diamond Wn's

Cytat:
Napisane przez fangora81 Pokaż wiadomość
Naprawdę musiałaś kupować buty przez allegro? To rónie dobrze mogą być buty Pumax, czy cos w tym stylu.
Jest tyle butów, niekoniecznie sportowych, które mogą zastąpić szpilki. Clarks ma świetne wzory. Adidasy najlepiej wyglądają z prostymi dżinsami, tank topem, marynarką, bez żadnych udziwnień, koronek, perełek, kokardek.
No musiałam musiałam bo wybrałam ostatnio się na zakupy z moją przyjaciółką i naprawdę wybór był porażająco mały. Odwiedziłam nike, pume, adidas etc ale żadne buty które tam były nie podobały mi się. No może być to podróbka nie wiem na języku niby pisze Puma jest jej rysunek ale zobaczę je jutro jak dostarczy mi je kurier. Buty oryginalne powinny mieć 3 metki plus znaczek na podeszwie z tego co się orientuję prawda?
Jeśli chodzi o inne buty to akurat wolałabym adidasy jakieś lekkie i wygodne bo mam problem z nogami coś ostatnio może to przez chodzenie na tych szpilach, sama nie wiem.

---------- Dopisano o 00:08 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:58 ----------

Cytat:
Napisane przez daruma Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że Puma Sela Diamond Wn's wygląda tak jak w moim załączniku. Przynajmniej takie modele widziałam w sklepach ze sportowym obuwiem, a tego modelu który Ty pokazałaś (tj. z takim ułożeniem ozdób) nie widziałam Nie jestem pewna czy Twój model jest podróbką bo nie znam się na tym, więc tylko powiadamiam na wszelki wypadek Może ktoś inny się zna, bo szkoda wydawać pieniądze na pumę, jeśli okaże się, że w rzeczywistości to nie jest puma.
A dopiski w aukcjach to takie pierdu pierdu, więc nie wierzyłabym tak bezgranicznie
Też widziałam ten model który dodałaś w załączniku, a te moje nie widać zbytnio na necie jedynie co to widziałam je na tym: filmiku http://www.youtube.com/watch?v=A2HNc7zeDS8


edit: http://allegro.pl/puma-sela-diamond-...789758895.html tutaj są te same buty co zamówiłam, widać że zdjęcia robione w sklepie tak więc chyba jednak nie podróbka
__________________



Dbam o włosy
Podcięcie końcówek: 18.09.2012r.
31.12.2012r.
18.02.2013r.
Nie prostuję od: 18.09.2012r.

Edytowane przez SlodkaGrzesznica90
Czas edycji: 2011-09-15 o 23:24
SlodkaGrzesznica90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-16, 07:22   #14
klodziaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Królewskie Miasto Kraków:)
Wiadomości: 293
GG do klodziaaa
Dot.: Puma Sela Diamond Wn's

nie wyglądają za fajnie. ja poszukując czegoś ładniejszego niż adidasy kupiłam w ecco czarne, model escalante, wersja błyszcząca.
http://www.mojeciuchy.pl/entityfiles...c1/b_22626.jpg w rzeczywistości aż tak nie błyszczą, są naprawdę świetne. stopa wygląda na małą, zgrabną (a mam rozmiar 39 wersja płetwa)
__________________

Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi...

bo nie jesteś sam

Piję pokrzywę
klodziaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Szafa - komentarze


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:29.