Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Pokaż wyniki sondy: Macie jakieś sprawdzone podkłady i pudry?
Pokłady? 17 80,95%
Pudry? 8 38,10%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 21. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-04-12, 11:01   #1351
Inspire
Kuźnia inspiracji
 
Avatar Inspire
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30 455
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Proszę o pomoc w doborze podkładu
problem jest tego typu, że głównie używam podkładu mineralnego, jednak ze względu na to, że nie mam teraz środków na zakup podkładu, chciałabym jakiś czas potrenować z podkładem drogeryjnym.
Mam skórę mieszaną w kierunku tłustej z paroma czerwonymi miejscami, które chciałabym zneutralizować oraz z rzadka pojawiającymi się niespodziankami i rozszerzonymi porami.
Moja skóra posiada dość wyraźne żółte tony, więc nie chciałabym raczej niż różowawego ani świnkującego po jakimś czasie.
Krycie średnie, nie musi zakrywać kompletnie wszystkiego, ale chciałabym, żeby coś krył.
Jeżeli to pomoże, to rok temu używałam Revlona CS do tłustej 150, z minerałów Meow Manx 3, AM Golden Fairest/Fair, Pixie Tinkerbell 2 i Ayperi 1.
Warunkiem jest również przystępna cena (do 30zł max)
Z góry dziękuję za pomoc
__________________
Recenzuję w KWC
i na rossnecie


WYMIANA
Inspire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-12, 12:01   #1352
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

A ja mam cerę bardzo tłustą ostatnio, mam dużo zaskórników. Regularnie się peelinguję, kremuję, zmywam makijaż, przemywam twarz tonikiem i zaskórniki jak były tak są. Używałam przez bardzo długi czas Pharmaceris, ten długotrwały i mocnpo kryjący, ale strasznie mi się waży na ryjku, a po 2 godzinach się świecę. oprócz tego jestem bardzo blada, co mi polecicie?
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-12, 12:31   #1353
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
A ja mam cerę bardzo tłustą ostatnio, mam dużo zaskórników. Regularnie się peelinguję, kremuję, zmywam makijaż, przemywam twarz tonikiem i zaskórniki jak były tak są. Używałam przez bardzo długi czas Pharmaceris, ten długotrwały i mocnpo kryjący, ale strasznie mi się waży na ryjku, a po 2 godzinach się świecę. oprócz tego jestem bardzo blada, co mi polecicie?
Clarins Everlasting jest dostępny w płynie i kompakcie.. Kompakt dla bardziej wymagających. Można używać jako puder matujący.
Ewentualnie jeśli letnią porą potrzebujesz mniejszego krycia ,polecam YSL teint Resist Long Wear.
Droższe ale bardzo dobre.
Ewentualnie może po prostu mineraly?
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-12, 13:19   #1354
nursii
Zadomowienie
 
Avatar nursii
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 253
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Inspire Pokaż wiadomość
Proszę o pomoc w doborze podkładu
problem jest tego typu, że głównie używam podkładu mineralnego, jednak ze względu na to, że nie mam teraz środków na zakup podkładu, chciałabym jakiś czas potrenować z podkładem drogeryjnym.
Mam skórę mieszaną w kierunku tłustej z paroma czerwonymi miejscami, które chciałabym zneutralizować oraz z rzadka pojawiającymi się niespodziankami i rozszerzonymi porami.
Moja skóra posiada dość wyraźne żółte tony, więc nie chciałabym raczej niż różowawego ani świnkującego po jakimś czasie.
Krycie średnie, nie musi zakrywać kompletnie wszystkiego, ale chciałabym, żeby coś krył.
Jeżeli to pomoże, to rok temu używałam Revlona CS do tłustej 150, z minerałów Meow Manx 3, AM Golden Fairest/Fair, Pixie Tinkerbell 2 i Ayperi 1.
Warunkiem jest również przystępna cena (do 30zł max)
Z góry dziękuję za pomoc
Ja( już po raz kolejny) polecam Rimmel Stay Matte w odcieniu Ivory- jest jasny, beżowy , nie różowy( ja mam też cerę jasną lekko żółtawą i dla mnie jest idealny, nie ciemnieje po czasie, nie zmienia koloru). Kryje bardzo dobrze i nie wygląda jak tapeta, ale nałożony pędzlem flat top, palcami wygląda średnio. Polecam
nursii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-12, 14:32   #1355
wiolusia00
Zakorzenienie
 
Avatar wiolusia00
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 437
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez nursii Pokaż wiadomość
Ja( już po raz kolejny) polecam Rimmel Stay Matte w odcieniu Ivory- jest jasny, beżowy , nie różowy( ja mam też cerę jasną lekko żółtawą i dla mnie jest idealny, nie ciemnieje po czasie, nie zmienia koloru). Kryje bardzo dobrze i nie wygląda jak tapeta, ale nałożony pędzlem flat top, palcami wygląda średnio. Polecam
A ja znowu widzę w tym Rimmel różowe tony-mówię o 2 pierwszych odcieniach.
wiolusia00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-12, 14:36   #1356
gazelaa
Zadomowienie
 
Avatar gazelaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: hen daleko
Wiadomości: 1 396
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez nursii Pokaż wiadomość
Ja( już po raz kolejny) polecam Rimmel Stay Matte w odcieniu Ivory- jest jasny, beżowy , nie różowy( ja mam też cerę jasną lekko żółtawą i dla mnie jest idealny, nie ciemnieje po czasie, nie zmienia koloru). Kryje bardzo dobrze i nie wygląda jak tapeta, ale nałożony pędzlem flat top, palcami wygląda średnio. Polecam

Miałam kiedyś chyba ta stara wersje i była koszmarna nic nie robiło.


Wysłane z aplikacji
gazelaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-12, 14:47   #1357
niegramatyczna
Raczkowanie
 
Avatar niegramatyczna
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 338
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Inspire Pokaż wiadomość
Proszę o pomoc w doborze podkładu
problem jest tego typu, że głównie używam podkładu mineralnego, jednak ze względu na to, że nie mam teraz środków na zakup podkładu, chciałabym jakiś czas potrenować z podkładem drogeryjnym.
Mam skórę mieszaną w kierunku tłustej z paroma czerwonymi miejscami, które chciałabym zneutralizować oraz z rzadka pojawiającymi się niespodziankami i rozszerzonymi porami.
Moja skóra posiada dość wyraźne żółte tony, więc nie chciałabym raczej niż różowawego ani świnkującego po jakimś czasie.
Krycie średnie, nie musi zakrywać kompletnie wszystkiego, ale chciałabym, żeby coś krył.
Jeżeli to pomoże, to rok temu używałam Revlona CS do tłustej 150, z minerałów Meow Manx 3, AM Golden Fairest/Fair, Pixie Tinkerbell 2 i Ayperi 1.
Warunkiem jest również przystępna cena (do 30zł max)
Z góry dziękuję za pomoc
Może Maybelline Affinitone? Krycie średnie, ale można budować, wykończenie pudrowe, lekka konsystencja. Odcień light sand beige ma żółte tony, co mnie średnio odpowiada, bo wolę te bardziej neutralne, ale żółtkom z pewnością będzie pasował. Cena to ok. 20-25zł (często w promocji, nawet za 15zł). Niestety, nie jest to podkład trwały, nie wytrzyma całego dnia na buzi.
niegramatyczna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-12, 16:53   #1358
nursii
Zadomowienie
 
Avatar nursii
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 253
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez wiolusia00 Pokaż wiadomość
A ja znowu widzę w tym Rimmel różowe tony-mówię o 2 pierwszych odcieniach.
Mam pierwsze dwa kolory, pierwszy- 091 light ivory jest różowiasty, ale 100 ivory nie jest.
Moim zdaniem nowa wersja Rimmel stay matte nie ma nic wspólnego z poprzednią starą, zupełnie nowy, 100 razy lepszy produkt
nursii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-12, 17:05   #1359
wiolusia00
Zakorzenienie
 
Avatar wiolusia00
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 437
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez nursii Pokaż wiadomość
Mam pierwsze dwa kolory, pierwszy- 091 light ivory jest różowiasty, ale 100 ivory nie jest.
Moim zdaniem nowa wersja Rimmel stay matte nie ma nic wspólnego z poprzednią starą, zupełnie nowy, 100 razy lepszy produkt
Ja mowie wlasnie o tej nowej wersji. Ja widzę w niej bardzo konkretnie rozowe tony. Ale to moze cos ze mna nie tak
wiolusia00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-12, 17:17   #1360
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez wiolusia00 Pokaż wiadomość
Ehh to nie wiem. Kiedys lubiłam się z Healthy Mix a teraz bardzo zle wyglada. Bede musiala go jeszcze wyprobowac, moze moja cera sie ostatnio buntuje, nie wiem
Stara wersja jest o wiele,wiele lepsza
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=905036
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-12, 17:37   #1361
nursii
Zadomowienie
 
Avatar nursii
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 253
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez wiolusia00 Pokaż wiadomość
Ja mowie wlasnie o tej nowej wersji. Ja widzę w niej bardzo konkretnie rozowe tony. Ale to moze cos ze mna nie tak
Dla mnie 100 Ivory zdecydowanie nie jest różowy, jest takim neutralnym beżem, ani nie zbyt pomarańczowiastym, ani zbyt żółtym, takim w sam raz.
Ale w sklepie sprawdzałaś te kolory? Ja najpierw kupiłam 091 light Ivory, bo w drogeryjnym świetle wydawał mi się ok, po przyjściu do domu i nałożeniu okazał się mega jasny, no i właśnie różowy, więc poszłam z takim małym pojemniczkiem do drogerii, poprosiłam o odlewkę 100 Ivory i przetestowałam najpierw w domu, żeby znowu się nie naciąć. Jest idealny, żadnego różu, super do mojej jasnej( ale nie trupio bladej;p), żółtawej cery No i przy tym super krycie, a ja mam naprawdę spore wymagania w tej kwestii, bo ma sporo niedoskonałości i blizn.
nursii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-12, 17:42   #1362
wiolusia00
Zakorzenienie
 
Avatar wiolusia00
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 437
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez nursii Pokaż wiadomość
Dla mnie 100 Ivory zdecydowanie nie jest różowy, jest takim neutralnym beżem, ani nie zbyt pomarańczowiastym, ani zbyt żółtym, takim w sam raz.
Ale w sklepie sprawdzałaś te kolory? Ja najpierw kupiłam 091 light Ivory, bo w drogeryjnym świetle wydawał mi się ok, po przyjściu do domu i nałożeniu okazał się mega jasny, no i właśnie różowy, więc poszłam z takim małym pojemniczkiem do drogerii, poprosiłam o odlewkę 100 Ivory i przetestowałam najpierw w domu, żeby znowu się nie naciąć. Jest idealny, żadnego różu, super do mojej jasnej( ale nie trupio bladej;p), żółtawej cery No i przy tym super krycie, a ja mam naprawdę spore wymagania w tej kwestii, bo ma sporo niedoskonałości i blizn.
Miałam jeden i drugi kolor kupiony
wiolusia00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-12, 18:08   #1363
Pani Barokowa
Rozeznanie
 
Avatar Pani Barokowa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 658
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Dziewczyny szukam podkładu do cery suchej, lekkie-średnie krycie, ważne żeby dawał taki miękki, świetlisty efekt, absolutnie nie matowy, pudrowy, żeby nie podkreślić suchych skórek i meszku na twarzy. Taki lekki glow Cena bez znaczenia, tylko żeby był łatwo dostępny (Sephora, Douglas, Rossmann)
Pani Barokowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-12, 23:36   #1364
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Pani Barokowa Pokaż wiadomość
Dziewczyny szukam podkładu do cery suchej, lekkie-średnie krycie, ważne żeby dawał taki miękki, świetlisty efekt, absolutnie nie matowy, pudrowy, żeby nie podkreślić suchych skórek i meszku na twarzy. Taki lekki glow Cena bez znaczenia, tylko żeby był łatwo dostępny (Sephora, Douglas, Rossmann)
Guerlain Lumiere straciłam głowę. Mam kilka podkładów ten jest moim ukochanym. Poza fantastycznym efektem ma też wysoki filtr spf 25 pa +++ także to tez na plus.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-12, 23:53   #1365
niegramatyczna
Raczkowanie
 
Avatar niegramatyczna
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 338
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Pani Barokowa Pokaż wiadomość
Dziewczyny szukam podkładu do cery suchej, lekkie-średnie krycie, ważne żeby dawał taki miękki, świetlisty efekt, absolutnie nie matowy, pudrowy, żeby nie podkreślić suchych skórek i meszku na twarzy. Taki lekki glow Cena bez znaczenia, tylko żeby był łatwo dostępny (Sephora, Douglas, Rossmann)
Z drogeryjnych - Rimmel Wake me up, Bourjois Healthy mix, Astor Lift me up?
niegramatyczna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-13, 09:31   #1366
Pani Barokowa
Rozeznanie
 
Avatar Pani Barokowa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 658
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Guerlain Lumiere straciłam głowę. Mam kilka podkładów ten jest moim ukochanym. Poza fantastycznym efektem ma też wysoki filtr spf 25 pa +++ także to tez na plus.
Ten kremowy w słoiczku, czy w butelce?

Cytat:
Napisane przez niegramatyczna Pokaż wiadomość
Z drogeryjnych - Rimmel Wake me up, Bourjois Healthy mix, Astor Lift me up?
Mam Healthy mix ale starą wersję, i jest całkiem okej, tylko jednak za mało rozświetla Masz może porównanie do Rimmel Wake me up?
Pani Barokowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-13, 09:56   #1367
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

[QUOTE=Pani Barokowa;46009995]Ten kremowy w słoiczku, czy w butelce?



Ten w butelce z dozownikiem. Mam jego recenzję na KWC. Jest tez dodany do moich ulubionych. On daje dewy efekt ale na lekkim kremie nie zmienia właściwości w ciągu dnia.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-13, 11:33   #1368
niegramatyczna
Raczkowanie
 
Avatar niegramatyczna
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 338
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Pani Barokowa Pokaż wiadomość
Masz może porównanie do Rimmel Wake me up?
Healthy mix miałam tylko starą wersję, ale najwyraźniej w tej nowej producenci coś za bardzo pokombinowali. Ja z reguły nie używam podkładów rozświetlających, jakoś nie umiem się do nich przekonać Miałam próbkę Wake me up i było całkiem przyjemnie, ale dziewczyny go bardzo często polecają, więc coś musi w nim być Ogólnie sama powoli zbieram się, aby go kupić i wypróbować coś lżejszego i nawilżającego, bo od kilku miesięcy walczę z odwodnioną skórą..
niegramatyczna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-13, 21:00   #1369
sylwia1599
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1
Jak dobrac fluid?

Hej dziewczyny! zwracam sie do was o pomoc, ponieważ mam okropny problem z doborem dobrego podkładu. Otóż mam cienie pod oczami, piegi oraz gdy się zdenerwuję pojawiają mi się ogromne rumieńce a skóra normalna, czasem się błyszczy. testowałam mnóstwo podkładów. paese kryjący najjaśniejszy był za ciemny i robił mi okropne zmarszczki.pharmaceris 1 kryjący za jasny a i cena nie za przystępna, 2 nie kupowałam bo słyszałam że bardzo pomarańczowa, lirene city mat jasny 203 nie krył za dobrze, eveline 3 w 1 jasny beż robił mi zmarszczki pod oczami i obok ust, maybelline affinitone 14 creamy beige robił się pomarańczowy na twarzy, rimmel lasting finish 201 classic beige bardzo pomarańczowy, teraz ratuję się perfecta kryjący z formułą matującą naturalny ale on trochę pomarańczowy a i marszczy. chciałabym podkład który długo się utrzymyje, dobrze kryjący , w miarę nie brudzący ubran
(z tym jest koszmar!) no i utrzymywujący się min.8 godzin na twarzy który wy TESTOWAŁYŚCIE! dziękuję z góry za pomoc
sylwia1599 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-14, 01:52   #1370
milk_choocoolate
Rozeznanie
 
Avatar milk_choocoolate
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 785
Dot.: Jak dobrac fluid?

Cytat:
Napisane przez sylwia1599 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! zwracam sie do was o pomoc, ponieważ mam okropny problem z doborem dobrego podkładu. Otóż mam cienie pod oczami, piegi oraz gdy się zdenerwuję pojawiają mi się ogromne rumieńce a skóra normalna, czasem się błyszczy. testowałam mnóstwo podkładów. paese kryjący najjaśniejszy był za ciemny i robił mi okropne zmarszczki.pharmaceris 1 kryjący za jasny a i cena nie za przystępna, 2 nie kupowałam bo słyszałam że bardzo pomarańczowa, lirene city mat jasny 203 nie krył za dobrze, eveline 3 w 1 jasny beż robił mi zmarszczki pod oczami i obok ust, maybelline affinitone 14 creamy beige robił się pomarańczowy na twarzy, rimmel lasting finish 201 classic beige bardzo pomarańczowy, teraz ratuję się perfecta kryjący z formułą matującą naturalny ale on trochę pomarańczowy a i marszczy. chciałabym podkład który długo się utrzymyje, dobrze kryjący , w miarę nie brudzący ubran
(z tym jest koszmar!) no i utrzymywujący się min.8 godzin na twarzy który wy TESTOWAŁYŚCIE! dziękuję z góry za pomoc
no to witaj w klubie tyle, e ja mam cerę mieszaną przejrzyj KWC, coś tam znajdziesz. Ja polecę legendę Revlon ColorStay, w Douglasie 70zł, w internecie połowę tańszy. Jest o nim osobny wątek, albo poczytaj recenzje. Ja na swoje piegi używam Dermacolu, z tym że to ciężki podkład, krycie super, trwałość też powala, ale zapycha, więc nie nadaje się na całą twarz. I nie nadaje się absolutnie pod oczy Możesz zerknąć na Estee Lauder, Double Wear Light, tylko, że kosztuje sporo.
__________________
Tak Ci miałam wiele do opowiedzenia...
Wydawało mi się, że o życiu, ale okazuje się , że tylko o sobie...
O sobie w Tobie...
Albo raczej o Tobie we mnie ... '



zapuszczam włosy
pasmo kontrolne: 74 cm
cel pierwszy: 80 cm
milk_choocoolate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 11:33   #1371
Rosiczka76
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 9
Szukam dobrego fluidu

Witam. Szukam fluidu w rozsądnych pieniądzach. Poradźcie coś dziewczyny.
Rosiczka76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 13:50   #1372
Kori_Yoitama
Rozeznanie
 
Avatar Kori_Yoitama
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 769
Dot.: Szukam dobrego fluidu

KWC na wizażu. Poza tym co rozumiesz przez "w rozsądnych pieniądzach", bo dla mnie to 20-25zł, ale dla niektórych podkład w rozsądnej cenie to 40-60zł. Poza tym jaki typ skóry ect. Za mało szczegółów by cokolwiek pomóc
Kori_Yoitama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 13:58   #1373
Kori_Yoitama
Rozeznanie
 
Avatar Kori_Yoitama
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 769
Dot.: nie wiem, który podkład byłby najlepszy..

Też mam cerę jasną, tłustą i z trądzikiem. Do tego mam rozszerzone pory. Ja używałam kilku różnych podkładów i zazwyczaj mnie one zapychały i mogę ich używać rzadko.

A Revlon Color Stay ma strasznie mocne krycie. Ja wolę lekkie krycie i co widać jeszcze zakryć korektorem. Dlatego używam:
-Bell Perfect Skin
-Rimmel Stay Matte
-Rimmel Wake Me Up

Choć ja poznałam się z kremami BB, a konkretnie Bielenda Ogórek-Limonka. Zaczerwienienia zakrywam korektorem. Ten mnie nie zapycha i nie pogarsza stanu skóry i mogę go spokojnie używać codziennie rano przez 10 dni, a po fluidach często po 1-3 dniach mnie zapycha i leczę skórę przez kolejne 3 dni.
Kori_Yoitama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 20:01   #1374
Misseczka
Zadomowienie
 
Avatar Misseczka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 047
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Dziewczyny, chcę na okres wiosenny zakupic w zamian za Revlon 150 S/N Burżujka Healthy Mix. Nie mam możliwości sprawdzic testera
Który wypadnie bardziej w odcień 150 do skóry suchej i mieszanej, 51 czy 52? Tez Buff do suchej jest niby ciemniejszy niż odpowiednik.
Misseczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 14:29   #1375
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Pani Barokowa Pokaż wiadomość
Ten kremowy w słoiczku, czy w butelce?



Mam Healthy mix ale starą wersję, i jest całkiem okej, tylko jednak za mało rozświetla Masz może porównanie do Rimmel Wake me up?
Ja mam porównanie. Wake me - up jest bardziej rozświetlający.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 17:31   #1376
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Misseczka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, chcę na okres wiosenny zakupic w zamian za Revlon 150 S/N Burżujka Healthy Mix. Nie mam możliwości sprawdzic testera
Który wypadnie bardziej w odcień 150 do skóry suchej i mieszanej, 51 czy 52? Tez Buff do suchej jest niby ciemniejszy niż odpowiednik.

Mnie się wydaje,że 51
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=905036
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-16, 10:25   #1377
kmjk
Raczkowanie
 
Avatar kmjk
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 282
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Kochane Wizażanki, może któraś z Was miała podobny problem...
Na koniec grudnia kupiłam sobie podkład Rimmel Match Perfection w odcieniu 300 sand i skakałam do góry jak ten emotikon że podkład mnie nie zapycha i świetnie wygląda. Trzy miesiące nie było żadnego problemu, ale kilka dni temu zauważyłam że coś jest nie tak. Np. w poniedziałek podkład idealnie zlał się z buzią i szyją, wszystko wyglądało pięknie. Jednak wczoraj odcień buzi był ciemniejszy niż szyja. Na szybko ratowałam się plątaniem chustki żeby zakryć jaśniejszą szyję. Nie jest to tak wyraźna różnica powodująca wytykanie mnie palcami, ale dla mnie jednak niekoniecznie komfortowa Jednego dnia podkład wspaniale współpracuje, innego kompletnie się buntuje. Czy może któraś z Was miała takie przygody? Co może być przyczyną? Pielęgnację mam ciągle tę samą, podkład nakładam zawsze pędzlem, nie wprowadziłam ostatnio żadnych zmian.
Myślę już o dokupieniu jaśniejszego podkładu żeby mieszać z tym który już mam. I w związku z tym mam pytanie, czy to się u Was sprawdza? Czy powinnam kupić podkład o 1 ton czy lepszy byłby 2 tony jaśniejszy?
Będę wdzięczna za wszystkie podpowiedzi
kmjk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-16, 10:52   #1378
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez kmjk Pokaż wiadomość
Kochane Wizażanki, może któraś z Was miała podobny problem...
Na koniec grudnia kupiłam sobie podkład Rimmel Match Perfection w odcieniu 300 sand i skakałam do góry jak ten emotikon że podkład mnie nie zapycha i świetnie wygląda. Trzy miesiące nie było żadnego problemu, ale kilka dni temu zauważyłam że coś jest nie tak. Np. w poniedziałek podkład idealnie zlał się z buzią i szyją, wszystko wyglądało pięknie. Jednak wczoraj odcień buzi był ciemniejszy niż szyja. Na szybko ratowałam się plątaniem chustki żeby zakryć jaśniejszą szyję. Nie jest to tak wyraźna różnica powodująca wytykanie mnie palcami, ale dla mnie jednak niekoniecznie komfortowa Jednego dnia podkład wspaniale współpracuje, innego kompletnie się buntuje. Czy może któraś z Was miała takie przygody? Co może być przyczyną? Pielęgnację mam ciągle tę samą, podkład nakładam zawsze pędzlem, nie wprowadziłam ostatnio żadnych zmian.
Myślę już o dokupieniu jaśniejszego podkładu żeby mieszać z tym który już mam. I w związku z tym mam pytanie, czy to się u Was sprawdza? Czy powinnam kupić podkład o 1 ton czy lepszy byłby 2 tony jaśniejszy?
Będę wdzięczna za wszystkie podpowiedzi
Moja skóra też ma kaprysy. Każdego dnia robimy co innego i wystawiany ją na różne czynniki. Także podkład nie zawsze wygląda na niej tak samo. Ja często mieszam podklady i w sumie nigdy nie miałam z tym problemu a już na 100% go nie będzie gdy używasz tego samego podkładu tylko w 2 różnych kolorach.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-16, 11:09   #1379
kmjk
Raczkowanie
 
Avatar kmjk
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 282
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Loyd, właśnie dlatego nie chcę eksperymentować z inną firmą Match Perfection sprawdziłam, odpowiada mi i chcę przy nim zostać. Tylko nie wiem jak bardzo jaśniejszy podkład powinnam dokupić. Czy wystarczy 1 ton czy od razu 2 tony różnicy. Tak na logikę skłaniam się do tego jaśniejszego obawiam się że jeśli wymieszam mój sand z soft beige to osiągnę niewielkie rozjaśnienie. A jeśli wymieszam mój sand z classic ivory to nawet jeśli wyjdzie za jasny, to w każdej chwili będę mogła go przyciemnić. Ale jestem świeża w tym temacie i nie jestem pewna czy dobrze kombinuję
kmjk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-16, 11:36   #1380
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez kmjk Pokaż wiadomość
Loyd, właśnie dlatego nie chcę eksperymentować z inną firmą Match Perfection sprawdziłam, odpowiada mi i chcę przy nim zostać. Tylko nie wiem jak bardzo jaśniejszy podkład powinnam dokupić. Czy wystarczy 1 ton czy od razu 2 tony różnicy. Tak na logikę skłaniam się do tego jaśniejszego obawiam się że jeśli wymieszam mój sand z soft beige to osiągnę niewielkie rozjaśnienie. A jeśli wymieszam mój sand z classic ivory to nawet jeśli wyjdzie za jasny, to w każdej chwili będę mogła go przyciemnić. Ale jestem świeża w tym temacie i nie jestem pewna czy dobrze kombinuję
Masz rację. Kup ten o dwa tony jeśniejszy. Zawsze w razie czego dodać więcej ciemnego.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-23 20:15:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:27.