Zabieg keratynowy na włosy zniszczone, matowe i suche (nie prostowanie!) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-19, 13:14   #1
Ćwirka
ćwir ćwir
 
Avatar Ćwirka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 10 483

Zabieg keratynowy na włosy zniszczone, matowe i suche (nie prostowanie!)


Witam

Jakiś czas temu miałam robiony zabieg keratynowy na włosy. Od razu zaznaczę, że nie chodziło o prostowanie, ale o odbudowanie i nabłyszczenie. Najpierw fryzjerka myła mi włosy jakimś specjalnym szamponem, który podobno bardzo otwiera łuski włosa, potem nakładała dwie różne odżywki, które we włos wnikały.

Efekt był fantastyczny!

Czy ktoś zna może nazwy przykładowych kosmetyków, których się używa do tego zabiegu? Chciałabym spróbować zrobić to w domu, bo w salonach w Warszawie w granicach 180zł kosztuje na długie włosy.
W internecie pod hasłem "zabieg keratynowy" same wyniki dotyczące prostowania...


Edit: fryzjerka robiła mi zabieg kosmetykami firmy Joico.
__________________
Moje książki na wymianę: KLIK!

Edytowane przez Ćwirka
Czas edycji: 2013-06-23 o 18:08
Ćwirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 13:29   #2
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: Zabieg keratynowy na włosy zniszczone, matowe i suche (nie prostowanie!)

Cytat:
Napisane przez Ćwirka Pokaż wiadomość
Witam

Jakiś czas temu miałam robiony zabieg keratynowy na włosy. Od razu zaznaczę, że nie chodziło o prostowanie, ale o odbudowanie i nabłyszczenie. Najpierw fryzjerka myła mi włosy jakimś specjalnym szamponem, który podobno bardzo otwiera łuski włosa, potem nakładała dwie różne odżywki, które we włos wnikały.

Efekt był fantastyczny!

Czy ktoś zna może nazwy przykładowych kosmetyków, których się używa do tego zabiegu? Chciałabym spróbować zrobić to w domu, bo w salonach w Warszawie w granicach 180zł kosztuje na długie włosy.
W internecie pod hasłem "zabieg keratynowy" same wyniki dotyczące prostowania...
a to nie była czasem rekonstrukcja włosa? Są na rynku różne reconstructory np joico. Polega to na tym że myje sie włosy szamponem, póżniej nakłada coś ( nie wiem doładnie co to jest) a na końcu hydrator. Ja sama mam reconstructor chenice(szampon + olejek + maska) włosy są po tym mega.
__________________
dbam o WŁOSY !
ostatnie farbowanie: 6.01.2012

cel jest


Nie musisz być perfekcyjna na starcie, ale musisz wystartować, żeby być perfekcyjną!
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 13:40   #3
Ćwirka
ćwir ćwir
 
Avatar Ćwirka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 10 483
Dot.: Zabieg keratynowy na włosy zniszczone, matowe i suche (nie prostowanie!)

Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
a to nie była czasem rekonstrukcja włosa? Są na rynku różne reconstructory np joico. Polega to na tym że myje sie włosy szamponem, póżniej nakłada coś ( nie wiem doładnie co to jest) a na końcu hydrator. Ja sama mam reconstructor chenice(szampon + olejek + maska) włosy są po tym mega.
No właśnie odbudowa/rekonstrucja to o była
Gdzie kupowałaś swój zestaw? Masz jakis link?
__________________
Moje książki na wymianę: KLIK!
Ćwirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 15:58   #4
kayorina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1
Dot.: Zabieg keratynowy na włosy zniszczone, matowe i suche (nie prostowanie!)

hej zabieg na którym byłaś to moim zdaniem rekonstrukcja JOICO
Sama kiedyś tego próbowałam, jest całkiem niezły, na allegro można kupić cały taki komplet w małych buteleczkach, bo te duże butle, które mają fryzjerzy kosztują już dużo więcej...

Profesjonalny zabieg trwa w zależności od stopnia zniszczenia włosów od 30 do 90 minut. W salonach JOICO fryzjerzy zachęcają do przeprowadzenia rekonstrukcji włosa łącznie z zabiegami chemicznymi. Na przykład z koloryzacją - wydłuża trwałość koloru i znacznie poprawia kondycję włosa. Doskonale zabezpiecza również włosy przed negatywnymi skutkami trwałej ondulacji.

· Pierwszy etap zabiegu oczyszcza włosy, otwiera łuski włosa i przygotowuje go tym samym na dogłębne przyjęcie QUADRAMINE COMPLEX.
· Drugi etap wyrównuje porowatość włosa.
· Trzeci etap to intensywna odbudowa i ochrona włosów. Podczas tego etapu, na Twoje włosy zostaje nałożony K-PAK rekonstruktor, który wnika głęboko aż do rdzenia włosa, silnie go regenerując.
· Ostatni, czwarty etap zabiegu polega na wygładzeniu, nabłyszczeniu i poprawie elastyczności Twoich włosów.
kayorina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 16:05   #5
klara2011
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11
Dot.: Zabieg keratynowy na włosy zniszczone, matowe i suche (nie prostowanie!)

a gdzie miałas robiony ten zabieg tzn w jakim salonie konkretnie ?
klara2011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 16:42   #6
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: Zabieg keratynowy na włosy zniszczone, matowe i suche (nie prostowanie!)

Cytat:
Napisane przez Ćwirka Pokaż wiadomość
No właśnie odbudowa/rekonstrucja to o była
Gdzie kupowałaś swój zestaw? Masz jakis link?
Ja mam akurat Chenice bo jestem zakochana w jego zapachu kupuję na allegro, seria KeraBond(szampon + olejek witaminowy + maska) jestem baaaardzo zadowolona z efektów moje rozjaśniane włosy trzyma w dobrej kondycji. Ale na allegro jest też joico(szampon + reconstructor + hydrator). Wiem, że jest reconstructor lanza. Są one drogie ale warto dla takiego efektu
__________________
dbam o WŁOSY !
ostatnie farbowanie: 6.01.2012

cel jest


Nie musisz być perfekcyjna na starcie, ale musisz wystartować, żeby być perfekcyjną!
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 17:21   #7
wiolka162
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1
Dot.: Zabieg keratynowy na włosy zniszczone, matowe i suche (nie prostowanie!)

Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
a to nie była czasem rekonstrukcja włosa? Są na rynku różne reconstructory np joico. Polega to na tym że myje sie włosy szamponem, póżniej nakłada coś ( nie wiem doładnie co to jest) a na końcu hydrator. Ja sama mam reconstructor chenice(szampon + olejek + maska) włosy są po tym mega.

Od niedawna na rynku w firmie ARTEGO jest KERATYNOWY ZABIEG ODBUDOWY WŁOSÓW. Jest swietny do wlosow farbowanych, rozjasnianych, prostowanych.
Myjemy 2x szamponem odbudowywującym
Nakladamy czystą KERATYNĘ w głab włosa, następnie suszymy nie spłukujemy aby KERATYNA weszla w glab wlosa po czym splukujemy wysuszone włosy.
Nakładamy maskę regenerująca na 10 min
I włosy jak odrodzone
SERDECZNIE POLECAM
Taki zabieg można wykonać w salonie firmy ARTEGO, kosztuje od 25 -50 zl lub zakupić w sklepie fryzjerskim, przy czym caly zestaw jest drogi, wiec polecam jednak w profesjonalnym salonie jako usługa
wiolka162 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-19, 19:10   #8
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Zabieg keratynowy na włosy zniszczone, matowe i suche (nie prostowanie!)

Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
Ja mam akurat Chenice bo jestem zakochana w jego zapachu kupuję na allegro, seria KeraBond(szampon + olejek witaminowy + maska) jestem baaaardzo zadowolona z efektów moje rozjaśniane włosy trzyma w dobrej kondycji. Ale na allegro jest też joico(szampon + reconstructor + hydrator). Wiem, że jest reconstructor lanza. Są one drogie ale warto dla takiego efektu
mam aktualnie saszetki z kera bond nprawde taki super efekt?
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 20:07   #9
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Zabieg keratynowy na włosy zniszczone, matowe i suche (nie prostowanie!)

Czy podczas tej "domowej rekonstrukcji" trzeba tylko i wyłącznie używać szamponu, odżywki i tego hydratora(?) z joico?
Czy można na zmianę z innymi kosmetykami, szamponami i odżywkami, wcierkami jakie mamy w domu?
Bo chyba źle zrozumiałam to co opisują na aukcjach allegro, że to się stosuje cały czas czy jak?
Myślałam, że sluży to do jednorazowych zabiegów raz na jakiś określony czas, a pomiędzy zabiegami można stosować to co się stosowało do tej pory.
Ale chyba się mylę, ja wiem, że rekonstrukcja to nie to samo co prostowanie keratynowe, ale tam po zabiegu stosowało się specjalną pielęgnację o ile dobrze pamięta, czy tutaj też tak jest?

Chciałabym sobie kupić albo jako pomysł na prezent na święta taki mały zestaw (tam są 4 buteleczki chyba po 100ml)
Dlatego tak dopytuję, nie chcę popełnić gafy.
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-20, 08:48   #10
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: Zabieg keratynowy na włosy zniszczone, matowe i suche (nie prostowanie!)

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
mam aktualnie saszetki z kera bond nprawde taki super efekt?
ja jestem bardzo zadowolona mam rozjasniane włosy i cięzko mi o uzyskanie blasku i gładkości, a po tym moje włosy sa takie jakbym nigdy nie narażała ichna zniszczenia i ma boski zapach

---------- Dopisano o 08:48 ---------- Poprzedni post napisano o 08:42 ----------

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
Czy podczas tej "domowej rekonstrukcji" trzeba tylko i wyłącznie używać szamponu, odżywki i tego hydratora(?) z joico?
Czy można na zmianę z innymi kosmetykami, szamponami i odżywkami, wcierkami jakie mamy w domu?
Bo chyba źle zrozumiałam to co opisują na aukcjach allegro, że to się stosuje cały czas czy jak?
Myślałam, że sluży to do jednorazowych zabiegów raz na jakiś określony czas, a pomiędzy zabiegami można stosować to co się stosowało do tej pory.
Ale chyba się mylę, ja wiem, że rekonstrukcja to nie to samo co prostowanie keratynowe, ale tam po zabiegu stosowało się specjalną pielęgnację o ile dobrze pamięta, czy tutaj też tak jest?

Chciałabym sobie kupić albo jako pomysł na prezent na święta taki mały zestaw (tam są 4 buteleczki chyba po 100ml)
Dlatego tak dopytuję, nie chcę popełnić gafy.
ja to Ci powiem,że robie tak: reconstructor stosuje na zmianę z inną maską. Czyli jedno mycie tym a drugie tym innym. ALE do tej innej maski(aktualnie mam Leo kokosową) dodaję kilka kropel keratyny hydrolizowanej(ok. 6) i kilka wit.B (ok. 5) i zawsze jestem zadowolona,widzę stopniową poprawę.
__________________
dbam o WŁOSY !
ostatnie farbowanie: 6.01.2012

cel jest


Nie musisz być perfekcyjna na starcie, ale musisz wystartować, żeby być perfekcyjną!
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-20, 22:58   #11
ishtar
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 648
Dot.: Zabieg keratynowy na włosy zniszczone, matowe i suche (nie prostowanie!)

Tez potwoerdzam, że chodzic mogło o joico. Ja kupuję na allegro zestawy miniaturek - po 100 ml szampon, odżywka, rekonstruktor i hydrator. Koszt to ok 80-90 zl. Przy moich średniej dlugości włosów wystarcza na 7-8 razy, a nie mam cienkich włosów.
Ale mam je bardzo bardzo zniszczone, i chyba tylko ta kuracja powoduje, ze się nie lamią w połowie. Zawsze wykonuję pełen zabieg (4 stopnie), a w tygodniu stosuje normalnego waxa.

Ja Ci moge polecić jeszcze też z joico - wprowadzanie keratyny na ciepło, taką specjalną prostownicą: http://www.joicopolska.pl/nowosci.php?new=4.
Też to miałam - uratowało to moje włosy po spaleniu (mialam 3 zabiegi).
ishtar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-21, 08:19   #12
letito
Raczkowanie
 
Avatar letito
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 90
Dot.: Zabieg keratynowy na włosy zniszczone, matowe i suche (nie prostowanie!)

A mnie zastanawia już od jakiegoś czasu, czy można zamiast drogich firmowych specyfików zastosować po prostu samą hydrolizowaną keratynę, którą w przeciwieństwie do hiper profesjonalnych kosmetyków, można kupić za parę złotych na mazidłach [interesuje mnie też to czy można taką keratynę w celu jej wniknięcia w głąb włosa przyprasować prostownicą nie niszcząc włosów (wiem wiem wiem, że nie ma prostownicy nie niszczącej włosów, ale pytam, bo być może hydrolizowana keratyna przyczyni się do większego zniszczenia... choć intuicja mi podpowiada, ze może być wręcz przeciwnie i keratyna raczej ochroni)]. Ale kto pyta nie błądzi



Zadaję te pytania, dlatego że nie zawsze super zaawansowane i przy okazji drogie kosmetyki (typu szampony, odżywki) sprawdzały się lepiej aniżeli te o wiele tańsze [przynajmniej na moich włosach]. Czasem okazywało się, że te tańsze były równocześnie zdrowsze dla moich włosów. Mam tu na myśli przede wszystkim produkty naturalne - oleje i masła, a także kosmetyki naturalne w większości pozbawione chemii, w tym tak bardzo kiedyś uwielbianych a dziś niemal znienawidzonych silikonów, etc. Może takim niedrogim, ale skutecznym rozwiązaniem dla odbudowy struktury włosa i nawilżenia będzie sama "zwykła" keratyna?


letito jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 12:21   #13
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: Zabieg keratynowy na włosy zniszczone, matowe i suche (nie prostowanie!)

Cytat:
Napisane przez letito Pokaż wiadomość
A mnie zastanawia już od jakiegoś czasu, czy można zamiast drogich firmowych specyfików zastosować po prostu samą hydrolizowaną keratynę, którą w przeciwieństwie do hiper profesjonalnych kosmetyków, można kupić za parę złotych na mazidłach [interesuje mnie też to czy można taką keratynę w celu jej wniknięcia w głąb włosa przyprasować prostownicą nie niszcząc włosów (wiem wiem wiem, że nie ma prostownicy nie niszczącej włosów, ale pytam, bo być może hydrolizowana keratyna przyczyni się do większego zniszczenia... choć intuicja mi podpowiada, ze może być wręcz przeciwnie i keratyna raczej ochroni)]. Ale kto pyta nie błądzi



Zadaję te pytania, dlatego że nie zawsze super zaawansowane i przy okazji drogie kosmetyki (typu szampony, odżywki) sprawdzały się lepiej aniżeli te o wiele tańsze [przynajmniej na moich włosach]. Czasem okazywało się, że te tańsze były równocześnie zdrowsze dla moich włosów. Mam tu na myśli przede wszystkim produkty naturalne - oleje i masła, a także kosmetyki naturalne w większości pozbawione chemii, w tym tak bardzo kiedyś uwielbianych a dziś niemal znienawidzonych silikonów, etc. Może takim niedrogim, ale skutecznym rozwiązaniem dla odbudowy struktury włosa i nawilżenia będzie sama "zwykła" keratyna?


ja dodaję keratynę hydrolizowaną do masek. Samej keratyny nie można nałozyc bezpośrednio na włos, ponieważ ma za wysokie stężenie,które może zaszkodzić włosom.
__________________
dbam o WŁOSY !
ostatnie farbowanie: 6.01.2012

cel jest


Nie musisz być perfekcyjna na starcie, ale musisz wystartować, żeby być perfekcyjną!
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 13:53   #14
_cornelia_
Zadomowienie
 
Avatar _cornelia_
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 098
Dot.: Zabieg keratynowy na włosy zniszczone, matowe i suche (nie prostowanie!)

ja miałam taki zabieg robiony w Shinatai. O salonie i zabiegu napisałam tu. Tam używali produktów H-Zone
__________________
recenzje kosmetyczne, salonów kosmetycznych
dekoracje, moda i uroda
_cornelia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 22:02   #15
monika_wiss
Rozeznanie
 
Avatar monika_wiss
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 526
Dot.: Zabieg keratynowy na włosy zniszczone, matowe i suche (nie prostowanie!)

Keratynowa rekonstrukcja włosa (nie prostowanie) jest tez w Łodzi w salonie Good Time Day Spa w cenie 150zł.
Nie pracują na Joico na pewno.
__________________
Mój styl i nowości w świecie mody na: www.fjetaime.wordpress.co m

Wymiana ciuchów:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=558820
monika_wiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-24, 16:43   #16
patrycja350
Zadomowienie
 
Avatar patrycja350
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 326
Dot.: Zabieg keratynowy na włosy zniszczone, matowe i suche (nie prostowanie!)

Joico wprowadziło prostownice do ktorej dodaje sie keratyny
__________________

,,człowiek jest największym drapieżnikiem na świecie''


15.06.2009- FRYZJERKA





patrycja350 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-29, 17:04   #17
kleopatra125
Przyczajenie
 
Avatar kleopatra125
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Łódź Rzgów
Wiadomości: 15
Dot.: Zabieg keratynowy na włosy zniszczone, matowe i suche (nie prostowanie!)

Cytat:
Napisane przez wiolka162 Pokaż wiadomość
Od niedawna na rynku w firmie ARTEGO jest KERATYNOWY ZABIEG ODBUDOWY WŁOSÓW. Jest swietny do wlosow farbowanych, rozjasnianych, prostowanych.
Myjemy 2x szamponem odbudowywującym
Nakladamy czystą KERATYNĘ w głab włosa, następnie suszymy nie spłukujemy aby KERATYNA weszla w glab wlosa po czym splukujemy wysuszone włosy.
Nakładamy maskę regenerująca na 10 min
I włosy jak odrodzone
SERDECZNIE POLECAM
Taki zabieg można wykonać w salonie firmy ARTEGO, kosztuje od 25 -50 zl lub zakupić w sklepie fryzjerskim, przy czym caly zestaw jest drogi, wiec polecam jednak w profesjonalnym salonie jako usługa
hejj a jak dlugo efekty tego zabiegu sie utrzymują?
kleopatra125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-30, 10:36   #18
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: Zabieg keratynowy na włosy zniszczone, matowe i suche (nie prostowanie!)

Na stronie mojego fryzjera jest ten zabieg opisany w taki sposob:

Cytat:
Słońce, woda i wiatr latem, czapki zimą, częste zmiany koloru, uprzednie odbarwianie, baleyage, a także trwała ondulacja oraz stosowane do utrwalenia fryzury żele, pianki i lakiery wysuszają, zlepiają, a w konsekwencji uszkadzają włosy. Po pewnym czasie takiego traktowania tracą one połysk, stają się łamliwe, rozdwajają się na końcach. To nie tylko kwestia estetyki: w takim stanie są bardziej podatne na niszczące działanie mrozu, promieni UV, sztucznego ogrzewania, suszarki, lokówki, chlorowanej wody i zanieczyszczeń w powietrzu.
Zabieg składa się z
1. dogłębne oczyszczanie skóry głowy oraz włosa
2. mycie szamponem odbudowującym
3. dokładne rozprowadzenie keratynowej kąpieli włosa
4. wchłanianie keratyny przez włosy- suszenie
5. płukanie
6. zamykanie łusek włosa za pomocą kwaśnej maski regenerującej – spa (pod kopułą))
7. modelowanie
Po dogłębnym oczyszczeniu włosów i skóry głowy, zastosowaniu odżywki oraz maski regeneracyjnej przyjdzie czas na pokrycie mieszków włosowych keratyną. Białko, będące podstawowym budulcem włosów, odpowiada za ich kondycję i zdrowy wygląd. Niestety, pod wpływem czynników zewnętrznych i codziennych zabiegów pielęgnacyjnych ulega stałej redukcji. Uzupełnienie keratyny odbuduje strukturę włosów i je wzmocni. Przywracając właściwy poziom nawilżenia skóry głowy, zlikwiduje jej stany zapalne i ochroni przed nadmiernym wysychaniem. Zniszczone, łamliwe włosy odzyskają objętość, połysk, odpowiednią sprężystość, elastyczność i miękkość. Dodatkowo keratyna ochroni je przed działaniem środków chemicznych i toksyn – farb, rozjaśniaczy, dymu, spalin i promieniowania ultrafioletowego.
Zabieg jest łagodny, naturalny i przeznaczony do każdego rodzaju włosów. Warto go zastosować zwłaszcza po koloryzacji – barwa stanie się bardziej intensywna.

A ze mam zniżkę na nastepny zabieg 50% to chyab sie skusze na to - zwlaszcza, ze cena kolo 90 zł, czyli niezle
__________________


Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-15, 11:52   #19
Vilqa
Zadomowienie
 
Avatar Vilqa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 812
Dot.: Zabieg keratynowy na włosy zniszczone, matowe i suche (nie prostowanie!)

Byłam, robiłam (Artego) i jestem wniebowzięta . Rewelacja! Włosy miękkie, błyszczące, gładkie (nie farbuję, nie wiem, jaki jest efekt na farbowanych). Idę w piątek kolejny raz się dopieszczać (robię raz na miesiąc).

Minus, takie, że trochę schnie maska i godzinę z hakiem trzeba poświęcić na wszystko, ale potem...bajka.

Ja płacę 70 zł za długie włosy - prawie do pasa (może to cena promocyjna?)
__________________
"Bynajmniej" nie znaczy "przynajmniej"

Bazarek na rzecz Azylu dla świń "Chrumkowo"


Vilqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-15, 12:56   #20
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: Zabieg keratynowy na włosy zniszczone, matowe i suche (nie prostowanie!)

Cytat:
Napisane przez Vilqa Pokaż wiadomość
Byłam, robiłam (Artego) i jestem wniebowzięta . Rewelacja! Włosy miękkie, błyszczące, gładkie (nie farbuję, nie wiem, jaki jest efekt na farbowanych). Idę w piątek kolejny raz się dopieszczać (robię raz na miesiąc).

Minus, takie, że trochę schnie maska i godzinę z hakiem trzeba poświęcić na wszystko, ale potem...bajka.

Ja płacę 70 zł za długie włosy - prawie do pasa (może to cena promocyjna?)
Mogłabys opisac na czym polegl ten zabieg? co Ci nakładali na włoski?

Ja jestem zainteresowana takim zabiegiem,u mnie u fryzjera jest zabieg pod nazwa "keratynowa odbudowa włosow" tez Artego w cenie 80zł. Chciałabym sie dowiedziec czegos wiecej zanim sie zdecyduje poddac takiemu zabiegowi moje wlosy.
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-05, 20:28   #21
pauluuus90
Raczkowanie
 
Avatar pauluuus90
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 36
Dot.: Zabieg keratynowy na włosy zniszczone, matowe i suche (nie prostowanie!)

Hej dziewczyny, ja mam pytanie do tego zestawu z artego keratyna jest też tej firmy? Bo ja na allegro nie widziałam? Czy to chodzi o jakies serum? A może bedzie dobry taki zestaw? http://allegro.pl/joico-k-pak-zestaw...957648040.html
pauluuus90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-05, 20:35   #22
ishtar
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 648
Dot.: Zabieg keratynowy na włosy zniszczone, matowe i suche (nie prostowanie!)

Cytat:
Napisane przez pauluuus90 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, ja mam pytanie do tego zestawu z artego keratyna jest też tej firmy? Bo ja na allegro nie widziałam? Czy to chodzi o jakies serum? A może bedzie dobry taki zestaw? http://allegro.pl/joico-k-pak-zestaw...957648040.html
Ja od lipca korzystam z tych 4ro paków (jestem chyba juz po 3cim opakowaniu), wg mnie działaja swietnie - zwłaszcza, ze robię w domu - te opakowanie starczaja mi na 4-5 zabiegów - a koszt taki jak jednego w salonie.
Ja trzymam nieco dłuzej na włosach niż jest napisane na opakowaniu. Rekonstruktora i hydratora trzymam po 20 minut.

Mam popalone włosy i ten zestaw pplus olejowanie i odzywianie od wenatrz poprawiło kondycję moich włosów.
ishtar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-11, 12:02   #23
czarnula30
Przyczajenie
 
Avatar czarnula30
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: BYDGOSZCZ
Wiadomości: 6
Dot.: Zabieg keratynowy na włosy zniszczone, matowe i suche (nie prostowanie!)

Kosmetyki firmy Artego. Najpierw myjemy je szampon odbudowujący włosy DREAM REPAIR, potem nakladamy keratynowy fluid odbudowujący K- fluid DREAM REPAIR, i suszymy włosy i na sam koniec nakładamy maska odbudowująca włosy DREAM REPAIR. Koszt takiego zestawy około 200zł
__________________
czarnula30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-26, 09:39   #24
DoDoo
Zakorzenienie
 
Avatar DoDoo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kostarina
Wiadomości: 5 560
Dot.: Zabieg keratynowy na włosy zniszczone, matowe i suche (nie prostowanie!)

Dziewczyny zastanawiałam się ostatnio nad keratynową odbudową włosów, w jednym z salonów fryzjerskich robią takie cuda na produktach Artego i tu właśnie moje pytanie, czy któraś z Was to robiła?
Są efekty juz po pierwszy zabiegu???
DoDoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-19, 18:20   #25
kicius140
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18
Dot.: Zabieg keratynowy na włosy zniszczone, matowe i suche (nie prostowanie!)

Kupiłam sobie właśnie mały zestawik w saszetkach Kerabond chenice tylko sie zastanawiam jak zrobie sobie zabieg tym zestawikiem to poźniej musze myć szamponem tej firmy czy juz takim jak dotychczas, nie zniszczy to efektów? proszę odpowiedzcie bo nie wiem żebym sobie nie zepsuła efektu po tej keratynizacji.
kicius140 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-19, 18:31   #26
DoDoo
Zakorzenienie
 
Avatar DoDoo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kostarina
Wiadomości: 5 560
Dot.: Zabieg keratynowy na włosy zniszczone, matowe i suche (nie prostowanie!)

Cytat:
Napisane przez kicius140 Pokaż wiadomość
Kupiłam sobie właśnie mały zestawik w saszetkach Kerabond chenice tylko sie zastanawiam jak zrobie sobie zabieg tym zestawikiem to poźniej musze myć szamponem tej firmy czy juz takim jak dotychczas, nie zniszczy to efektów? proszę odpowiedzcie bo nie wiem żebym sobie nie zepsuła efektu po tej keratynizacji.
Z tego co wiem, to składnik jaki jest w 90% szamponów to sls, który własnie wypłukuje keratynę. A więc wg mnie powinnaś używać szamponów z keratyną itp.
__________________
Poskramiasz we mnie bestie, poskramiasz we mnie lwa, pojawiasz sie dzis we snie mym niechaj sen trwa...
DoDoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-04, 13:35   #27
misiaDG
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 10
Dot.: Zabieg keratynowy na włosy zniszczone, matowe i suche (nie prostowanie!)

Hej dziewczyny, czy mogłybyście polecić jakiś zestaw z allegro do tego zabiegu? Wiadomo, nie za drogi
misiaDG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 08:09   #28
anetus77
Raczkowanie
 
Avatar anetus77
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 186
Dot.: Zabieg keratynowy na włosy zniszczone, matowe i suche (nie prostowanie!)

reklama.
__________________


Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2012-10-29 o 20:41
anetus77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-04, 15:34   #29
sillke29
Raczkowanie
 
Avatar sillke29
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 171
Dot.: Zabieg keratynowy na włosy zniszczone, matowe i suche (nie prostowanie!)

jaka jest różnica między joico, a artego? bo widziałam z obu firm zestawy. Który jest lepszy?

Właśnie widzę jeszcze odbudowę firmy GLOBAL, ktoś korzystał?

Edytowane przez sillke29
Czas edycji: 2012-11-04 o 15:37
sillke29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 08:58   #30
Ćwirka
ćwir ćwir
 
Avatar Ćwirka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 10 483
Dot.: Zabieg keratynowy na włosy zniszczone, matowe i suche (nie prostowanie!)

Cytat:
Napisane przez sillke29 Pokaż wiadomość
jaka jest różnica między joico, a artego? bo widziałam z obu firm zestawy. Który jest lepszy?

Właśnie widzę jeszcze odbudowę firmy GLOBAL, ktoś korzystał?
Pisałam na ten temat z Modką, która zna się na składach i Joico ma po prostu lepszy skład, adekwatny do ceny
__________________
Moje książki na wymianę: KLIK!
Ćwirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-02 10:12:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:03.