Szkoła florystyczna - skk - ktoś skończył ? :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-04, 15:48   #1
MegiLena
Rozeznanie
 
Avatar MegiLena
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 684

Szkoła florystyczna - skk - ktoś skończył ? :)


Witajcie, skończył ktoś z Was szkołę policealną florystyczną w skk ? Możecie coś na ten temat powiedzieć ?
MegiLena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 10:43   #2
Martita1987
Raczkowanie
 
Avatar Martita1987
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 432
Dot.: Szkoła florystyczna - skk - ktoś skończył ? :)

W sumie też byłabym zainteresowana odpowiedzią na to pytanie
__________________
Zapraszam na bloga: http://zakatekrozmaitosci.blogspot.com/
Martita1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-09, 13:46   #3
qmcia18
Raczkowanie
 
Avatar qmcia18
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 35
Thumbs down Dot.: Szkoła florystyczna - skk - ktoś skończył ? :)

Witam
Ja uczęszczam do tej szkoły, do dwuletniej, po której otrzymuje się tytuł technika. Szczerze? - Szkoda pieniędzy! Zaraz kończę szkołę, a nie potrafię nawet zrobić wiązanki czy bukietu Szkoła kładzie nacisk na teorię - praktyk baaaardzoo mało. Lepiej za te pieniądze kupić sobie książki na temat florystyki i później wybrać się na jakiś lepszy kurs, bądź jeśli was na to stać iść do sprawdzonej szkoły florystycznej z prawdziwego zdarzenia. Ja uczę się w Toruniu i nie wiem jak jest w innych miastach, ale podejrzewam, że działanie jest podobne. Chodzi tylko o wyciągnięcie kasy i nic więcej. Stanowczo odradzam. Jeśli macie jeszcze jakieś pytania to walcie śmiało
Pozdrawiam
qmcia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-14, 07:50   #4
lolkafasolka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 206
Dot.: Szkoła florystyczna - skk - ktoś skończył ? :)

Ta szkoła jest płatna?na stronie jest informacja,że weterynaria, opiekun medyczny i coś jeszcze jest płatne. Myslalam, że ta jest darmowa, bo chciałam się zapisać..

---------- Dopisano o 08:50 ---------- Poprzedni post napisano o 08:37 ----------

sprawdziłam na stronie jeszcze raz i w Toruniu jest czesne 130zl,w Bdg nie ma i jest napis:zapraszamy do bezpłatnej nauki.Więc chyba zaryzykuję
lolkafasolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-15, 08:10   #5
qmcia18
Raczkowanie
 
Avatar qmcia18
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 35
Dot.: Szkoła florystyczna - skk - ktoś skończył ? :)

Ja tam widzę tylko że czesne za dwuletnią jest 130 zł, a za roczną 150 zł. Nie widzę informacji, że nauka za darmo ... Jak ja zaczynałam to pierwsze 2 miesiące miały być darmowe, a szkoła zaczęła się zamiast we wrześniu to na początku listopada chyba, i darmowe miesiące przepadły najlepiej by było gdybyś poszła osobiście i się dowiedziała jak to wygląda Ale nawet jeśli jest darmowa to i tak odradzam - szkoda czasu. Chyba, że masz jakieś doświadczenie w tej dziedzinie i potrzebujesz papierka to jak najbardziej
Młodszy semestr też strasznie narzeka na szkołę więc warto się głębiej zastanowić.
Pozdrawiam
qmcia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-16, 16:10   #6
lolkafasolka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 206
Dot.: Szkoła florystyczna - skk - ktoś skończył ? :)

Byłam dziś i się zapisałam w moim mieście jest darmowa, ale w niektórych nie.to ma być dodatek do wcześniejszych szkoleń,za dwa lata kończę też studia i chciałam za jednym zamachem cos jeszcze
lolkafasolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-19, 15:14   #7
lolkafasolka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 206
Dot.: Szkoła florystyczna - skk - ktoś skończył ? :)

Dziewczyny jestem po pierwszym zjeździe, baardzo mi się podoba już teraz, chociaż na początek była teoria.jeśli macie jakieś pytania to piszcie, może pomogę
lolkafasolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-20, 07:50   #8
qmcia18
Raczkowanie
 
Avatar qmcia18
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 35
Dot.: Szkoła florystyczna - skk - ktoś skończył ? :)

No to fajnie, że u was jest darmowa Może będzie też inne podejście do nauki niż w Toruniu Powodzenia
qmcia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-14, 07:35   #9
lolkafasolka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 206
Dot.: Szkoła florystyczna - skk - ktoś skończył ? :)

jestem już po kilku zjazdach i sprawdzianach i mogę polecić szkołę. Panie prowadzące zajęcia przykładają się do tego.no i byłam na pokazach florystycznych, wystawie i w przyszłym tygodniu na pokazy do poznania jadę. myślę, że to też ważne. chciałabym jedynie więcej praktykale też nie jest źle z nimi!
lolkafasolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 13:52   #10
qmcia18
Raczkowanie
 
Avatar qmcia18
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 35
Dot.: Szkoła florystyczna - skk - ktoś skończył ? :)

To fajnie że jesteś zadowolona. Widocznie mogłam się poświęcić i dojeżdżać do bydgoszczy :P U nas na zajęcia praktyczne na 10 osobową grupę szkoła przeznacza 200 zł na materiały. za te 20 zł na osobe niewiele można zrobić. Mam nadzieje, że u Ciebie tak nie skąpią
qmcia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-02, 17:32   #11
eweka89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1
Dot.: Szkoła florystyczna - skk - ktoś skończył ? :)

Wiem, że post stary, ale może moja odpowiedź się komuś przyda Siostra ukończyła szkołę florystyczną w SKK Bydgoszcz w tym roku. Szkoła kończyła się egzaminem zawodowym robionym przez OKE. Dla niej dużym plusem było to, że szkoła jest bezpłatna. Zajęcia większości w pracowni florystycznej i głównie praktyka. Małe grupy więc dużo się nauczyła, i co najważniejsze zdała egzamin. Teraz jest na etapie poszukiwania pracy. Ja skorzystałam z ich oferty i wzięłam udział w szkoleniu z paznokci. Kurs trwał 40 godz i uczono nas metod takich jak hybryda, żele, akryle i zdobienia. Cały kurs z tego co pamiętam kosztowal 720 zł. Zajęcia w fajnej pracowni kosmetycznej, miła obsługa i fajna atmosfera na zajęciach, więc się nie zawiodłam. Pracowałyśmy na kosmetykach opi, indigo, ims i semilac więc myślę ze w porządku. Dla mnie najważniejsze, że dużo umiem, bo uczyłam się na modelce. Teraz mogę robić paznokcie siostrze, mamie, koleżankom a przy tym coś zarobię. Także jakby ktoś pytał ja mogę polecić
eweka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-02 18:32:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:40.