zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktoś? WĄTEK ZBIORCZY - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-09-29, 10:23   #361
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktos? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Ethinatea Pokaż wiadomość
Dziewczyny, doradźcie proszę Jakie jest absolutne MINIMUM jakie trzeba wydać na podstawowy zestaw do hybryd?
niestety "po taniości" się nie kupi. Paznokcie nie są tanim hobby. Trzeba zainwestować w dobrą lampę i lakiery żeby się nie zrazić i nie rzucić w kąt.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-11, 13:22   #362
sandrasandia
Raczkowanie
 
Avatar sandrasandia
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 369
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktos? WĄTEK ZBIORCZY

Hej, ja też chcialam zakupić zestaw i nie wiem co wybrac. Mam na oku to http://allegro.pl/semilac-oryginalny...373411332.html
Co myślicie, bo ja jestem w temacie zielona?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sandrasandia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-18, 16:15   #363
asheama
Raczkowanie
 
Avatar asheama
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 30
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktos? WĄTEK ZBIORCZY

Zestaw z Semilaca powinien być wystarczający na początek i co najważniejsze odpowiedniej jakości.
Ja niczego nieświadoma kupiłam zestaw z Allepaznokcie... Gdybym mogła wrócić do przeszłości to postukałabym sobie młotkiem po głowie 😰
Na szczęście już wszystkie badziewia zastąpiłam dobrymi produktami.
asheama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-19, 09:46   #364
olamona80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 155
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktos? WĄTEK ZBIORCZY

Ja się właśnie zastanawiam nad zakupem takiego zestawu do hybrydy, tylko co ja zrobię z taką ilością lakieru? Zanim użyję któryś raz zkolei to zdąży wyschnąć. Może znacie jakieś małe buteleczki?
olamona80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-19, 21:49   #365
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktos? WĄTEK ZBIORCZY

Najmniejsze pojemności ma spn- 4ml. Mają je do wyczerpania zapasów bo później przechodzą na większą pojemność.

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-20, 11:09   #366
malwina1927
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 191
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktos? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez asheama Pokaż wiadomość
Zestaw z Semilaca powinien być wystarczający na początek i co najważniejsze odpowiedniej jakości.
Ja niczego nieświadoma kupiłam zestaw z Allepaznokcie... Gdybym mogła wrócić do przeszłości to postukałabym sobie młotkiem po głowie 😰
Na szczęście już wszystkie badziewia zastąpiłam dobrymi produktami.


Ja tez niestety zainwestowalam w zestaw z allepaznokcie
malwina1927 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-20, 22:00   #367
magnetique
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 21
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktos? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez malwina1927 Pokaż wiadomość
Ja tez niestety zainwestowalam w zestaw z allepaznokcie
A co z tymi zestawami jest nie tak? Ja swój pierwszy(mega się jaram ) zestaw do hybryd kupiłam na [reklama] i czekam aż do mnie przyjdzie. Oczywiście jest z semilaca bo dużo osób polecało. Zobaczymy jak będzie mi się sprawdzał ale mam nadzieję, że dobrze. Jakieś rady dla początkującej?

Edytowane przez RosesAreRed
Czas edycji: 2016-10-21 o 07:49 Powód: Reklama
magnetique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-21, 07:04   #368
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktos? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez magnetique Pokaż wiadomość
A co z tymi zestawami jest nie tak? Ja swój pierwszy(mega się jaram ) zestaw do hybryd kupiłam na <reklama> i czekam aż do mnie przyjdzie. Oczywiście jest z semilaca bo dużo osób polecało. Zobaczymy jak będzie mi się sprawdzał ale mam nadzieję, że dobrze. Jakieś rady dla początkującej?
Rada dla początkującej to przestać używać nazwy drogerii w każdym wpisie na tym forum bo dostaniesz zaraz bana od moda. Juz nie wspomnę o tym ze w jednym wątku o godzinie 22.34 piszesz ze juz idzie do ciebie nowa paczka z kolorkami a o 22.54 w innym wątku piszesz ze chyba musisz zrobić zamówinie nowych kolorków z X drogerii. Pachnie mi tu nie opłacona reklama.

Edytowane przez czuszka82
Czas edycji: 2016-10-21 o 10:08
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-21, 11:40   #369
malwina1927
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 191
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktos? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez magnetique Pokaż wiadomość
A co z tymi zestawami jest nie tak? Ja swój pierwszy(mega się jaram ) zestaw do hybryd kupiłam na [reklama] i czekam aż do mnie przyjdzie. Oczywiście jest z semilaca bo dużo osób polecało. Zobaczymy jak będzie mi się sprawdzał ale mam nadzieję, że dobrze. Jakieś rady dla początkującej?


Poprostu nie idzie ich "zedrzec" acetonem. Do połowy się odmaczają i schodzą, a druga połowa to już pilnikiem muszę i przez to zajmuje mi więcej czasu...
malwina1927 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-21, 15:46   #370
asheama
Raczkowanie
 
Avatar asheama
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 30
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktos? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez magnetique Pokaż wiadomość
A co z tymi zestawami jest nie tak? Ja swój pierwszy(mega się jaram ) zestaw do hybryd kupiłam na [reklama] i czekam aż do mnie przyjdzie. Oczywiście jest z semilaca bo dużo osób polecało. Zobaczymy jak będzie mi się sprawdzał ale mam nadzieję, że dobrze. Jakieś rady dla początkującej?
Według mnie są jeszcze bardzo słabej jakości. U mnie odpadały po dniu, ewentualnie dwóch. Porażka. Lepiej zainwestować raz w porządny zestaw, niż próbować oszczędzać i kupić to coś.. 😣
asheama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-01, 00:16   #371
destiny07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1
Pomoc przy wyborze/stworzeniu startowego zestawu do Hybryd na prezent - sporo pytań

Witam,
Chciałbym sprawić prezent dziewczynie w postaci zestawu do Hybryd, jednak nie znam się na tym za bardzo. Czytam od dwóch dni to forum, jednak im dłużej czytam tym więcej mam wątpliwości :/

Początkowo myślałem aby zakupić zestaw Semilac za około 200 zł z lampą led jednak wyczytałem gdzieś że nie jest zbyt polecana lampa led. Mam kilka pytań, na które mam nadzieje udzielicie mi tutaj odpowiedzi a ja będę mógł spokojnie dokonać zakupu.

Czy ta lampa z semilaca LED 6W (mostek) będzie wystarczająca na początek? Czy lepiej kupić coś takiego:

https://pl.aliexpress.com/item/1006L...b-c7a211d98837

lub tutaj jeszcze taniej
https://pl.aliexpress.com/item/36W-A...9-8517a91c209e

Niekoniecznie z aliexpress bo na allegro w podobnych cenach są ale widzę że tutaj już jest led i UV CCFL w dodatku led dużo większej mocy. Tylko ta świetlówka jest chyba niezbyt standardowych formatów? Czy gdzieś można taką dokupić w razie przepalenia?

Jakiej firmy polecacie lakiery oprócz Semilac'a? Bo rozumiem, że to jest jeden z lepszych producentów?

Rozumiem, że zawsze wygląda to tak, że nakładana jest Baza, kolor i top. Czy faktycznie jeżeli chodzi o firmę Semilac są to produkty godne polecenia i nadają się do użytku z kolorami innych firm czy różnie to bywa? Widziałem też coś takiego jak baza i top 2w1 jakiejś innej firmy.

Na ten moment najbardziej roważam zakup tej lampy Diamond do tego baza, top i kolor z Semilac + chętnie jakieś kolory z innych firm tylko troszkę tańsze. No i oczywiście waciki, aceton, cleaner i inne akcesoria.
Chętnie poczytam każde opinie i porady, jeśli macie link do jakiegoś dobrego filmu na yt gdzie jest wytłumaczone jak to działa i co z czym się je też chętnie zobaczę.

Mam nadzieję, że ktoś pomoże gdyż jak pisałem na forum już wyczytałem tysiące wiadomości i się pogubiłem
Pozdrawiam Serdecznie.

Edytowane przez destiny07
Czas edycji: 2016-11-01 o 00:23
destiny07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-09, 20:26   #372
broadwaydream
Wtajemniczenie
 
Avatar broadwaydream
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: NY
Wiadomości: 2 469
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktos? WĄTEK ZBIORCZY

Chcę kupić mamie na święta, nie znam się na paznokciach ni w ząb, mama uwielbia. Myslicie, że będzie ok? (do tej pory hybrydy robiła tylko w gabinecie raz na jakis czas, ja nie mam z tym żadnych doświadczeń):
http://allegro.pl/zestaw-22-elem-uv-...594159005.html
lub
http://archiwum.allegro.pl/oferta/ze...617884768.html
? (właśnie zauważyłam, że 2 jest w archiwum, ale poszukam, może znajdę podobną aktualną ofertę)

Jeśli te zestawy nie są odpowiednie, mogłybyście coś doradzić? Cokolwiek

P,S A, jeszcze tylko dodam, ze z Aliexpres sie boje ze nie dojdzie do swiat, wiec sklepy/allegro/cos co nie idzie 2 miesiace
broadwaydream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-11, 23:35   #373
Olcia_1998
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 9
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktos? WĄTEK ZBIORCZY

Osobiście wole Neonail niż semilaca. Pomijam fakt że dużo się ostatnio słyszę o uczuciach na semilaca. Uważam że są dużo lepsze i tańsze. Jeżeli chodzi o lampy to polecam ccfl lub Led ale typu sunone

---------- Dopisano o 00:35 ---------- Poprzedni post napisano o 00:28 ----------

Znowu literówka nie chodzi o uczuciach tylko o uczuleniach
Olcia_1998 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-11, 23:40   #374
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 534
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktos? WĄTEK ZBIORCZY

Moim zdaniem tez lepiej zestaw z neonail. Po Semilacu dostalam udzielenia. Najlepsze, ze robiłam je rok i po roku bum. Minęło 3 miesiące a paznokcie nadal nie sa w idealnym stanie
Quadesha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-12, 18:30   #375
karolina_jurcz
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 65
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktos? WĄTEK ZBIORCZY

Mnie na szczęście uczulenie ominęło. Najpierw kupowałam lakiery Semilaca, ale musiałam ograniczyć budżet na lakiery, więc przerzuciłam się na EM nail. Jak na razie- są spoko. Czasem ciężko mi pokryć płytkę, ale to naprawdę rzadko mi się zdarza. Jak na taką cenę jakość jest przyzwoita. Wrzucam fotkę moich najnowszych zdobyczy na jesień- uwielbiam takie kolory, bo już wakacyjne neony mi się znudziły
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 14859442_10206014855410242_1942062320_o.jpg (86,8 KB, 31 załadowań)
karolina_jurcz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-13, 17:02   #376
Olcia_1998
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 9
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktos? WĄTEK ZBIORCZY

Ktoś już pisał że Semi... robią teraz Chińczycy i dlatego uczulają - nie wiem czy to prawda ale w każdej bajce jest trochę prawdy. EM dla mnie porażka.
Olcia_1998 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-18, 15:28   #377
xdreamix
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2
Proszę o szczere opinie na temat tego zestawu :)

http://allegro.pl/zestaw-manicure-hy...dmNzE2NTM3ZA==
xdreamix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-22, 08:48   #378
Szumbu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 6
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktos? WĄTEK ZBIORCZY

Witam
Zamierzam zakupić żonie na święta taki oto zestaw:
http://allegro.pl/zestaw-12x-neonail...963398220.html
albo
http://allegro.pl/zestaw-manicure-7x...508415748.html

Czy ten zestaw jest coś wart? Szukam zestawu ponieważ nie znam się na tym i nie kupię wszystkiego osobno z tego co wyczytałem odradzają Panie lakiery Semilac dlatego wybrałem zestawy z Neonail wyczytałem też że lampa powinna mieć 36W minimum. Proszę drogie Panie pomóżcie


Edytowane przez Szumbu
Czas edycji: 2016-11-22 o 09:05
Szumbu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-22, 09:32   #379
maarlin
Rozeznanie
 
Avatar maarlin
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Z końca świata
Wiadomości: 516
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktos? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Szumbu Pokaż wiadomość
Witam
Zamierzam zakupić żonie na święta taki oto zestaw:
http://allegro.pl/zestaw-12x-neonail...963398220.html
albo
http://allegro.pl/zestaw-manicure-7x...508415748.html

Czy ten zestaw jest coś wart? Szukam zestawu ponieważ nie znam się na tym i nie kupię wszystkiego osobno z tego co wyczytałem odradzają Panie lakiery Semilac dlatego wybrałem zestawy z Neonail wyczytałem też że lampa powinna mieć 36W minimum. Proszę drogie Panie pomóżcie

Ten pierwszy zestaw jest zdecydowanie lepszy,to że lampa nie ma 36 W nie szkodzi,to jest lampa led,nie wysyła szkodliwego promieniowania,przynajmni ej nie tyle,co lampa uv(ta z drugiego zestawu).Lampy UV powoli przechodzą do lamusa,nie warto ich kupować.
maarlin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-22, 10:10   #380
Frutellka xD
Zadomowienie
 
Avatar Frutellka xD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nisko
Wiadomości: 1 988
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktos? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Szumbu Pokaż wiadomość
Witam
Zamierzam zakupić żonie na święta taki oto zestaw:
http://allegro.pl/zestaw-12x-neonail...963398220.html
albo
http://allegro.pl/zestaw-manicure-7x...508415748.html

Czy ten zestaw jest coś wart? Szukam zestawu ponieważ nie znam się na tym i nie kupię wszystkiego osobno z tego co wyczytałem odradzają Panie lakiery Semilac dlatego wybrałem zestawy z Neonail wyczytałem też że lampa powinna mieć 36W minimum. Proszę drogie Panie pomóżcie
Jaki budżet masz na taki zestaw, to skompletujemy Ci
__________________
"Szczęście jest rezultatem naszego osobistego wysiłku. Trzeba o nie walczyć, dążyć do niego, upierać się przy nim, a czasami nawet szukać go na drugim końcu świata."

Love Pazurkowe
Frutellka xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-22, 10:28   #381
Szumbu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 6
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktos? WĄTEK ZBIORCZY

Czy budżet 300 zł na taki komplet wystarczy? Nie chciał bym na start pakować 1000 zł bo nie wiem czy moja Żona się w tym odnajdzie
Szumbu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-22, 10:49   #382
Frutellka xD
Zadomowienie
 
Avatar Frutellka xD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nisko
Wiadomości: 1 988
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktos? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Szumbu Pokaż wiadomość
Czy budżet 300 zł na taki komplet wystarczy? Nie chciał bym na start pakować 1000 zł bo nie wiem czy moja Żona się w tym odnajdzie
Oczywiście więc tak:
http://allegro.pl/zestaw-xxl-manicur...600097752.html
Do tego dokup:
http://allegro.pl/neonail-zestaw-hyb...615519497.html
Plus ze dwa kolory:
http://allegro.pl/neonail-lakier-hyb...602545778.html

Reasumuąc: masz wszystkie potrzebne rzeczy w tym 3 kolory I supeer lampę.
__________________
"Szczęście jest rezultatem naszego osobistego wysiłku. Trzeba o nie walczyć, dążyć do niego, upierać się przy nim, a czasami nawet szukać go na drugim końcu świata."

Love Pazurkowe
Frutellka xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-22, 11:55   #383
Szumbu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 6
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktos? WĄTEK ZBIORCZY

Dziękuje bardzo za pomoc, proszę jeszcze o jedną radę jakie kolory wybrać lakierów bo ja osobiście wybrałbym czerwony, różowy i czarny
Szumbu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-22, 12:20   #384
Frutellka xD
Zadomowienie
 
Avatar Frutellka xD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nisko
Wiadomości: 1 988
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktos? WĄTEK ZBIORCZY

Nazwami napiszę: Poppy Hill, My Lolita i Natural Beauty na poczatek to w zupełności wystarczy O ile malzonka lubi takie kolorki

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
"Szczęście jest rezultatem naszego osobistego wysiłku. Trzeba o nie walczyć, dążyć do niego, upierać się przy nim, a czasami nawet szukać go na drugim końcu świata."

Love Pazurkowe
Frutellka xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-22, 12:43   #385
Szumbu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 6
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktos? WĄTEK ZBIORCZY

Super dzięki bardzo kolory bardzo fajne już biorę się za zamawianie.
Pozdrawiam wszystkie Panie na forum jeśli będę mógł kiedyś odwdzięczyć się pomocą z jakiegoś męskiego zakresu to służę pomocą.
Szumbu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-09, 08:20   #386
magdalenk4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 2
Smile Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktos? WĄTEK ZBIORCZY

Ja mam zestaw starter set neonail. To co mi się podoba w tym zestawie to to, że jest lampa LED, a nie UV oraz aplikacja lakierów. Jestem przyzwyczajonych do grubych pędzelków od Golden Rose, ale naprawdę dobrze mi się nakładało hybrydę Ogólnie mogę polecić dla dziewczyn, które nie są kosmetyczkami, a chcą mieć ładny manicure :P :P
magdalenk4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-10, 14:05   #387
malwina1927
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 191
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktos? WĄTEK ZBIORCZY

Jak u was jest ze sciaganiem hybryd z neonail? Schodza cale czy tylko pol a te druga polowe juz trzeba pilnikiem?
malwina1927 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-10, 17:29   #388
ewciaaa95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 3
Question Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktos? WĄTEK ZBIORCZY

hejka. Od kilku dni mam problem z paznokciami hybrydowymi. Uzywam lakierow semilac na paznokciu przed nakladam zel przedluzajacy mam lapme taka najtansza uv36w za 45zl . i robie wszystko dobrze . paznockie sie niby trzymaja ale zaraz za kilka dni odpadaja (odpryski). Zastanawiam sie czy nie kupic sobie nowej lampy ale potrzebuje podpowiedzi co mam robic. . Czekam na odpowiedz
ewciaaa95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-12, 07:57   #389
magdalenk4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 2
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktos? WĄTEK ZBIORCZY

Ja, spiłowuje górną część delikatnie (tak, aby zmatowić) i następnie przykładam wacik z acetonem. Potem wszystko ładnie schodzi przy pomocy patyczka.
magdalenk4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-01, 18:07   #390
nellady
Zakorzenienie
 
Avatar nellady
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 9 090
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktos? WĄTEK ZBIORCZY

Polecicie jakiś zestaw do 200 zł? Myślę o lampie ccfl led 36w i nie wiem, czy lepiej ją kupić i osobno dokupić resztę? Czy może coś innego? Będę robiła tylko sobie, w dodatku pierwszy raz, więc wolę zacząć od czegoś niedrogiego, ale też żebym nie poświęcała 2 min czasu na jedną warstwę jak w UV
Mam na oku te:
http://allegro.pl/zestaw-xxl-manicur...600097752.html
http://allegro.pl/zestaw-xxl-manicur...063258123.html
__________________


Czasem nie wolno odpuścić i stanąć z boku,
bo w życiu są sprawy dużo ważniejsze, niż spokój!
Na kolanach, po kamieniach, póki tylko jest sens.

Edytowane przez nellady
Czas edycji: 2017-01-02 o 22:26
nellady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-28 17:45:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:09.