MSKPU i Warszawa. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-25, 18:10   #1
caroliciouss
Raczkowanie
 
Avatar caroliciouss
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 183
GG do caroliciouss

MSKPU i Warszawa.


Witam Drogie Wizażanki! ;-) Założyłam tej wątek, ponieważ chcę się dowiedzieć co nieco o MSKPU (Międzynarodowej Szkole Kostiumografii i Profektowania Ubioru w Warszawie) i Warszawie. Za 6 dni (o rany, rany ;<) zacznę naukę w 3 klasie LO, a po liceum zamierzam zacząc naukę własnie w MSKPU w Warszawie. Chciałam wiedzieć przede wszystkim , czy WARTO? Czytałam, ze szkoła jest dobra, ale chciałam dowiedzieć się tego od Was - studiuje tam któraś z Was? Moje kolejne pytanie dotyczy samej Warszawy... Mieszkam pod Krakowem, więc do Warszawy mam kilka ładnych godzin drogi, w związku z czym, planuję przeprowadzić się do stolicy, wynając mieszkanie, zacząć studia itd. Wiem, że życie w Warszawie jest drogie, więc zastanawiam się, czy sobie poradzę. Chcę znać Waszą opinie na ten temat, popartą doświadczeniem. Proszę o odpowiedzi, bo dla mnie to bardzo istotna kwestia.
__________________

caroliciouss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 19:00   #2
Kloe
Zadomowienie
 
Avatar Kloe
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 195
Dot.: MSKPU i Warszawa.

Kiedyś czytałam o MSKPU i to były często krytyczne opinie, że są jakieś problemy z dyrektorką, szkoła jest przereklamowana etc., nie wiem ile w tym procent prawdy, bo to było kilka lat temu, może coś się zmieniło . A nie myślałaś o SAPU skoro mieszkasz blisko Krakowa (czy koniecznie chcesz do Warszawy ?)?
Kloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 23:40   #3
caroliciouss
Raczkowanie
 
Avatar caroliciouss
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 183
GG do caroliciouss
Dot.: MSKPU i Warszawa.

już podjęłam decyzję o Warszawie... wydaję mi się, że to centrum WSZYSTKIEGO. A do Krakowa idą (prawie) wszystkie osoby z mojego miasta, z mojego LO... z tego powodu wydaje mi się troche przereklamowany.
__________________

caroliciouss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 15:01   #4
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: MSKPU i Warszawa.

Cytat:
Napisane przez caroliciouss Pokaż wiadomość
A do Krakowa idą (prawie) wszystkie osoby z mojego miasta, z mojego LO... z tego powodu wydaje mi się troche przereklamowany.
osoby mieszkające pod Warszawą pewnie myślą to samo o stolicy, więc nie ma się co takim wyznacznikiem kierować
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 19:20   #5
caroliciouss
Raczkowanie
 
Avatar caroliciouss
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 183
GG do caroliciouss
Dot.: MSKPU i Warszawa.

chodziło mi o to, że w Warszawie spotkam nowe osoby, nowe środowisko, a w Krakowie wciąż te same twarze...
__________________

caroliciouss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-28, 08:34   #6
mowminajs
Przyczajenie
 
Avatar mowminajs
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 25
Dot.: MSKPU i Warszawa.

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...ighlight=mskpu

Proszę , dołączcie się do wątku , dotyczącego MSKPU . !!!
mowminajs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-15, 09:13   #7
uzaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 5
Dot.: MSKPU i Warszawa.

Moim zdaniem MSKPU jest najlepszą opcją w kraju, no może poza Katedrą Mody, która jest też ok. Każdy,kto umie czytać na stronach wie, że szkoła ma najlepszą kadrę w POlsce, same mega znane nazwiska, jest poza tym w stolicy, gdzie wszystko się kręcie. A z Krakowa masz wszędzie daleko, niestey, piękne miasto, ale niezbiznesowe.
MSKPU we wszystkich ostatnich edycjach ŻŁotej Nitki i FDA zgarnęłą nagrody głowne. Aczkolwiek trzeba się przy tym trochę napracować.
uzaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-23, 16:29   #8
Downtoearth
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 9
Dot.: MSKPU i Warszawa.

Szkoła ma plusy i minusy, ale jednak dyplomy są najważniejsze w kraju, masę gości, duża impreza, liczący się partnerzy i celebryci. Wybierać należy szkoły w wawie, bo tu jest wszystko na miejscu, w końcu nikt ze znanych designerów nie otwiera butików w innych miastach, ot co.
Downtoearth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-18, 11:23   #9
irenalec
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 3
Dot.: MSKPU i Warszawa.

dziewczyny, odświeżam wątek, proszę o opinie aktualne o mskpu. chciałabym zacząć od września. pozdrawiam!
irenalec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-18 12:23:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:52.