Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI - Strona 116 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-07-28, 23:00   #3451
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Pozdrawiam z plaży. Czy coś trzeba klikać na już? Patrzcie na moje dzieciaki od koni ich się nie da oderwać.
Udanego wypoczynku!
Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
dotarły moje zamówienia z C - różowy zestaw nawilżający i S - niestety dziady wsadziły żel pod prysznic w małe pudełko, ledwo się domykało razem z próbkami

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Wróciłam do domu, a tam czekało na mnie duże limonkowe pudełko z S, z próbkami bazy, perfum i dużymi płatkami tyle radości za całe 5,60 zł Maarthusia jeszcze raz dziękuję

Przepraszam za przekręcone zdjęcia

Cytat:
Napisane przez AgataWozniak Pokaż wiadomość
Nawet nie bede udawać, że nadrobiłam, jutro mam rozmowę o prace, w weekend pracuje, potem tydzień u rodziców- może jak z TŻetem zatęsknimy lepiej się zrobi...
Aaa i 10km na rowerku zrobiłam oraz pokolorowałam 2 kolorowanki i kupiłam kredki
Byłam w S. w galerii malta, coś niby nawet chciałam wziąć, ale baby tak niemiłe, że zrezygnowałam...
To trzymam jutro kciuki za rozmowę!
Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
Oj, co się stało?

A ciotka chyba jednak wyjechała ..
Szkoda gadać. Tż trochę gapiostwem narozrabiał, do tego szereg innych drobnych spraw i tak wyjazd nam się odwlekł

A ja myślałam, że to o tą ciotkę, co z "czerwoną torebką" przyjeżdża chodzi

---------- Dopisano o 22:58 ---------- Poprzedni post napisano o 22:53 ----------

Nadobiłam
Byłam dziś w S i nic a nic nie miałam ochoty sobie kupić Tż się nabijał, że jak mi status zmienili to oszczędna się zrobiłam. FacetPewnie zwyczajnie chora jestem Bo co innego?

---------- Dopisano o 23:00 ---------- Poprzedni post napisano o 22:58 ----------

DobranocNiech wam się same dorodne anakondy*/boxy* (*wybrać według uznania) przyśnią
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-28, 23:01   #3452
AgataWozniak
Rozeznanie
 
Avatar AgataWozniak
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Warszawa/Poznań
Wiadomości: 664
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Dobry wieczór
Ale miałam dziś kumulację. Normalnie wszystko co mogło pójść nie tak to poszło nie tak powiem Wam tylko, że dziś powinnam już być na urlopie nad morzem I lipa. Może w weekend uda się wyjechać.

Mam nadzieję, że nie straciłam super ofert. Info o boxie S przysłała. Niezmiennie mnie nie kusi.

Lecę nadrabiać Może zresetuję się choć trochę[COLOR="Silver"]
:


To chyba jakiś taki masowy dzień- kursant zamówił skafander do nurkowania za prawie 10tys, skafander przyszedł, kursant stracił płynność finansową zatem jestem około 8tys w plecy do czasu jak koledze płynność nie wróci. Musze odnowić uprawnienia na które miałam mieć kasę z tego skafandra właśnie. Potrzebowałam małej paczki z Wawy na jutro- kolega zgodził się nadać paczkę konduktorską, tyle, że na dworcu okazało się, że z okazji ŚDM paczek nie ma.
Na koniec pokłóciłam się z TŻetem.
AgataWozniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-28, 23:18   #3453
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez AgataWozniak Pokaż wiadomość


To chyba jakiś taki masowy dzień- kursant zamówił skafander do nurkowania za prawie 10tys, skafander przyszedł, kursant stracił płynność finansową zatem jestem około 8tys w plecy do czasu jak koledze płynność nie wróci. Musze odnowić uprawnienia na które miałam mieć kasę z tego skafandra właśnie. Potrzebowałam małej paczki z Wawy na jutro- kolega zgodził się nadać paczkę konduktorską, tyle, że na dworcu okazało się, że z okazji ŚDM paczek nie ma.
Na koniec pokłóciłam się z TŻetem.
Jutro musi być lepszy dzień

---------- Dopisano o 23:18 ---------- Poprzedni post napisano o 23:13 ----------

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Udanego wypoczynku!





To trzymam jutro kciuki za rozmowę!

Szkoda gadać. Tż trochę gapiostwem narozrabiał, do tego szereg innych drobnych spraw i tak wyjazd nam się odwlekł

A ja myślałam, że to o tą ciotkę, co z "czerwoną torebką" przyjeżdża chodzi

---------- Dopisano o 22:58 ---------- Poprzedni post napisano o 22:53 ----------

Nadobiłam
Byłam dziś w S i nic a nic nie miałam ochoty sobie kupić Tż się nabijał, że jak mi status zmienili to oszczędna się zrobiłam. FacetPewnie zwyczajnie chora jestem Bo co innego?

---------- Dopisano o 23:00 ---------- Poprzedni post napisano o 22:58 ----------

DobranocNiech wam się same dorodne anakondy*/boxy* (*wybrać według uznania) przyśnią
Zdrówka życzę
A ja się zastanawiam od 10 minut o jaką ciotkę z "czerwoną torebką" chodzi
Naprawdę czas spać
Mam nadzieję, że już nic nie wypadnie i udanego wyjazdu życzę

Edytowane przez Aabelia
Czas edycji: 2016-07-28 o 23:23
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-29, 05:40   #3454
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Dzień dobry
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-29, 05:56   #3455
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Dzień dobry

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-29, 06:06   #3456
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Hejooo piątunio

---------- Dopisano o 07:05 ---------- Poprzedni post napisano o 07:02 ----------

Cytat:
Napisane przez dzastinaaaaa Pokaż wiadomość
korninko masz śliczną buźkę naprawdę, widać że bardzo sympatyczna z Ciebie dziewczyna mi Twoja uroda kojarzy się z greczynką albo hiszpanką ;D
O to, to

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
Smacznych wyników testowania One są zdrowsze od tradycyjnych, moja mama na działce też tylko takiego używa, mi nawet bardziej smakuje mięsko z takiego grila niż z tradycyjnego
wyszło super smak bardzo podobny (jak nie identyczny) do tradycyjnego

---------- Dopisano o 07:06 ---------- Poprzedni post napisano o 07:05 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
dobry wieczór wszystkim : nadrobiłam boxa S mam w niech się nim udławią gratuluję wszystkim zamowwień Korinka nie widzialam foty ale wiem że piękna jesteś z fejsa
a co do ogórków kiszonych małosolnych kiszenie było i dobrze szło ale przerwała ciotka nagłym przyjazdem i ogórki zdechły dzisiaj lało tak mnie zmoczyło podczas nagłej burzy że mimo parasola byłam cała mokra chyba uszę na solarium iść żeby wstydu nie było milego wieczoru wszystkim
to sobie ciotka moment wybrała na powrót
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-29, 06:10   #3457
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Uśmiałam się z tych przeprosin S. na fejsie żenada a ja nadal nie otrzymałam odpowiedzi na paszkwila piszą, żeby się kontaktować w wiadomości prywatnej na fejsie, a jak ktoś nie ma fejsa, to co gorszy? nie podoba mi się takie podejście

Edytowane przez maarthusia
Czas edycji: 2016-07-29 o 06:14
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-29, 06:12   #3458
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Dzień dobry popadało i w końcu jest czym oddychać
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-29, 06:16   #3459
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Jestem!
Nadrabiam i pytam co to za zdjęcia Korinki w lżejszym makijażu, gdzie one są?

Byłam wczoraj u lekarza, wyniki mam bardzo ładne, dostałam skierowanie na usg brzucha I wizyta za 3 miesiące
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-29, 06:17   #3460
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

W D. w próbkach buteleczka (7ml) emulsji nawilżającej Sensai bardzo fajna jest ta emulsja

---------- Dopisano o 07:17 ---------- Poprzedni post napisano o 07:16 ----------

Orsay:

maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-29, 06:18   #3461
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
korinka śliczny makijaż, a brwi wcale za mocne nie były i kształt też ładnie zrobiony, pomadka śliczny kolorek

Zakochalam się w zapachu za ponad 1300 zł za 100 ml, jak żyć?
Kupić!
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-29, 06:20   #3462
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Jestem!
Nadrabiam i pytam co to za zdjęcia Korinki w lżejszym makijażu, gdzie one są?

Byłam wczoraj u lekarza, wyniki mam bardzo ładne, dostałam skierowanie na usg brzucha I wizyta za 3 miesiące
Super
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-29, 06:25   #3463
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez dianor Pokaż wiadomość
Chciałabym podziękować osobie, która wstawiła wczoraj linka do pasztetu z cukini, zrobiłam i wyszła poezja.
Zaglądam do Was często choć ostatnio ograniczyłam mocno zakupy i Sephory chyba od pół roku nie nawiedziłam.
Jak moja mama upiekła w niedzielę pasztet z cukinii to tak szybko się ulotnił, że trzeba było piec nowy i tak to od poniedziałku jem w pracy kanapki z grubym plastrem pasztetu z cukinii i na wierzch nasz działkowy pomidorek

---------- Dopisano o 07:23 ---------- Poprzedni post napisano o 07:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Kupić i żyć miłością do zapachu

Najlepiej do 22:30 jak wrócę do domy bez koszmarów to się nie da jak tu same piękności na wątku, a w lustrze ogr

Czasem Tż okazuje ludzkie oblicze nigdy BB nie wąchalam, ale po Miss Dior mam obawy, a zawsze biedak pyta czy trafił z zapachem
BB to dla mnie zupełnie inny zapach niż klasyczna MDC Edp. Mam obie wersje (BB wygrałam w konkursie), BB jest wg mnie dużo bardziej kwiatowy, nie słodki, lekki, nie do końca jest to mój zapach. Ale ogólnie to ładny

---------- Dopisano o 07:25 ---------- Poprzedni post napisano o 07:23 ----------

Cytat:
Napisane przez AgataWozniak Pokaż wiadomość


To chyba jakiś taki masowy dzień- kursant zamówił skafander do nurkowania za prawie 10tys, skafander przyszedł, kursant stracił płynność finansową zatem jestem około 8tys w plecy do czasu jak koledze płynność nie wróci. Musze odnowić uprawnienia na które miałam mieć kasę z tego skafandra właśnie. Potrzebowałam małej paczki z Wawy na jutro- kolega zgodził się nadać paczkę konduktorską, tyle, że na dworcu okazało się, że z okazji ŚDM paczek nie ma.
Na koniec pokłóciłam się z TŻetem.
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-29, 06:26   #3464
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Użyłam wczoraj mydła Clinikowego z Lunka i jest super fajnie się pieni i dobrze oczyszcza tołpowy żel nie pienił się i jakoś tak niezbyt mi się na nim operowało Lunką dobrze, że go wykończyłam
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-29, 06:28   #3465
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

wrzucam tylko moje lipcowe denko i zabieram się do pracy, na szczęście to już piąteczek miłego spamowania
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20160729_070721.jpg (84,2 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20160729_070919.jpg (131,8 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20160729_071104.jpg (150,8 KB, 29 załadowań)
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-29, 06:34   #3466
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Wczoraj byłam na Star Treku, super, uwielbiam ten film Live long and prosper

Kupiłam sobie w Ryłko te sandałki co tutaj wczoraj wklejałam Trochę jak Rzymianka w nich wyglądam, ale może je zostawię, tzn pewnie zostawię (tak w 90% ).
Do tego kupiłam w Stradim kurtkę skórzaną błękitną za 160 zł


Hmmm, co ja tam jeszcze nakupiłam
Odebrałam w Super Pharmie wygraną maseczkę do włosów Cece.

I nigdzie nie dorwałam Cachacy! Byłam w Biedrze, Piotrze i Pawle i w Auchan, nikt nawet o takim czymś nie słyszał

---------- Dopisano o 07:34 ---------- Poprzedni post napisano o 07:29 ----------

Dzisiaj po pracy jadę do fryzjerki, muszę coś zmienić na włosach, póki co od góry mam farbowane na taki ciemny odcień (w ogóle odrostu mi nie widać) i później mam stopniowe przejście na blond (widziałyście chyba na zdjęciach co wrzucałam). Teraz się zastanawiam co zmienić, czy zrobić się na blond czy na ciemno (oczywiście jakies kombinacje, sombre, flamboyage czy coś ).
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-29, 06:36   #3467
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
dobry wieczór wszystkim : nadrobiłam boxa S mam w niech się nim udławią gratuluję wszystkim zamowwień Korinka nie widzialam foty ale wiem że piękna jesteś z fejsa
a co do ogórków kiszonych małosolnych kiszenie było i dobrze szło ale przerwała ciotka nagłym przyjazdem i ogórki zdechły dzisiaj lało tak mnie zmoczyło podczas nagłej burzy że mimo parasola byłam cała mokra chyba uszę na solarium iść żeby wstydu nie było milego wieczoru wszystkim
Ty moja ślicznoto
Gupia ciotka bawcie się dobrze, dzisiaj wyjdzie słonko
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-29, 06:40   #3468
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
wrzucam tylko moje lipcowe denko i zabieram się do pracy, na szczęście to już piąteczek miłego spamowania
Extra!

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Wczoraj byłam na Star Treku, super, uwielbiam ten film Live long and prosper

Kupiłam sobie w Ryłko te sandałki co tutaj wczoraj wklejałam Trochę jak Rzymianka w nich wyglądam, ale może je zostawię, tzn pewnie zostawię (tak w 90% ).
Do tego kupiłam w Stradim kurtkę skórzaną błękitną za 160 zł


Hmmm, co ja tam jeszcze nakupiłam
Odebrałam w Super Pharmie wygraną maseczkę do włosów Cece.

I nigdzie nie dorwałam Cachacy! Byłam w Biedrze, Piotrze i Pawle i w Auchan, nikt nawet o takim czymś nie słyszał

---------- Dopisano o 07:34 ---------- Poprzedni post napisano o 07:29 ----------

Dzisiaj po pracy jadę do fryzjerki, muszę coś zmienić na włosach, póki co od góry mam farbowane na taki ciemny odcień (w ogóle odrostu mi nie widać) i później mam stopniowe przejście na blond (widziałyście chyba na zdjęciach co wrzucałam). Teraz się zastanawiam co zmienić, czy zrobić się na blond czy na ciemno (oczywiście jakies kombinacje, sombre, flamboyage czy coś ).
za zakupy

Ja wczoraj wykończyłam Cachace niedobrze, że nigdzie tego nie ma

Też bym coś zmieniła we włosach, alem tchórz
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-29, 06:47   #3469
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Użyłam wczoraj mydła Clinikowego z Lunka i jest super fajnie się pieni i dobrze oczyszcza tołpowy żel nie pienił się i jakoś tak niezbyt mi się na nim operowało Lunką dobrze, że go wykończyłam
to superancko

---------- Dopisano o 07:44 ---------- Poprzedni post napisano o 07:44 ----------

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
wrzucam tylko moje lipcowe denko i zabieram się do pracy, na szczęście to już piąteczek miłego spamowania


---------- Dopisano o 07:45 ---------- Poprzedni post napisano o 07:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Jestem!
Nadrabiam i pytam co to za zdjęcia Korinki w lżejszym makijażu, gdzie one są?

Byłam wczoraj u lekarza, wyniki mam bardzo ładne, dostałam skierowanie na usg brzucha I wizyta za 3 miesiące
Super Chcesz fotki?

---------- Dopisano o 07:46 ---------- Poprzedni post napisano o 07:45 ----------

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
W D. w próbkach buteleczka (7ml) emulsji nawilżającej Sensai bardzo fajna jest ta emulsja

---------- Dopisano o 07:17 ---------- Poprzedni post napisano o 07:16 ----------

Orsay:

już nie ma

---------- Dopisano o 07:47 ---------- Poprzedni post napisano o 07:46 ----------

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Nadobiłam
Byłam dziś w S i nic a nic nie miałam ochoty sobie kupić Tż się nabijał, że jak mi status zmienili to oszczędna się zrobiłam. FacetPewnie zwyczajnie chora jestem Bo co innego?

---------- Dopisano o 23:00 ---------- Poprzedni post napisano o 22:58 ----------

DobranocNiech wam się same dorodne anakondy*/boxy* (*wybrać według uznania) przyśnią
ja u siebie też to zauważyłam w D Pani mnie namawiała na zakupy - marka D kosmetyki do makijażu 3 w cenie 2... ale niedałam się,ale teraz mnie kusi
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-29, 06:50   #3470
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Witam w piąteczek
Jakoś przeżyłam ten tydzień po urlopie uff

Oktawia ja nie z tych farbujących, ale może flamboyage?
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-29, 06:51   #3471
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Dajcie znać, jak dostaniecie sms że będzie u Was dpd z zaległym boxem/albo z wczorajszym zamówieniem i z boxem

---------- Dopisano o 07:51 ---------- Poprzedni post napisano o 07:51 ----------

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Witam w piąteczek
Jakoś przeżyłam ten tydzień po urlopie uff

Oktawia ja nie z tych farbujących, ale może flamboyage?
a cóż to????????
edit: już wiem

Edytowane przez korinka3
Czas edycji: 2016-07-29 o 07:03
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-29, 07:04   #3472
songeriee
Przyczajenie
 
Avatar songeriee
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 25
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Dajcie znać, jak dostaniecie sms że będzie u Was dpd z zaległym boxem/albo z wczorajszym zamówieniem i z boxem

Ja dostałam właśnie SMS ze ma być kurier z boxem zamawianym wczoraj właśnie go przesuwałam bo jestem na wyjezdzie (uciekliśmy z krk bo TZ dostał prace zdalna i siedzimy w zakopcu)
Wczoraj przypadkiem natchnęło mnie ze kukne na szybko co tam na wątku i w mailach i akurat był box

Moja czwartkowa teoria spełniona!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
songeriee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-29, 07:05   #3473
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez songeriee Pokaż wiadomość
Ja dostałam właśnie SMS ze ma być kurier z boxem zamawianym wczoraj właśnie go przesuwałam bo jestem na wyjezdzie (uciekliśmy z krk bo TZ dostał prace zdalna i siedzimy w zakopcu)
Wczoraj przypadkiem natchnęło mnie ze kukne na szybko co tam na wątku i w mailach i akurat był box

Moja czwartkowa teoria spełniona!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zazdroszczę wyjazdu, ale szkoda że przesunełaś boxa
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-29, 07:08   #3474
Pakipsi
Wtajemniczenie
 
Avatar Pakipsi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 2 263
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Ja się pytam, czemu ja dostałam duże płatki w małym pudełku?
S. robi wszystko, żeby nas do siebie zniechęcić, chwyta się wszystkich możliwych sposobów
Pakipsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-29, 07:14   #3475
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
to superancko

---------- Dopisano o 07:44 ---------- Poprzedni post napisano o 07:44 ----------




---------- Dopisano o 07:45 ---------- Poprzedni post napisano o 07:44 ----------


Super Chcesz fotki?

---------- Dopisano o 07:46 ---------- Poprzedni post napisano o 07:45 ----------


już nie ma

---------- Dopisano o 07:47 ---------- Poprzedni post napisano o 07:46 ----------


ja u siebie też to zauważyłam w D Pani mnie namawiała na zakupy - marka D kosmetyki do makijażu 3 w cenie 2... ale niedałam się,ale teraz mnie kusi
Może jeszcze wróci do próbek


dobrze, że nie dałaś się namówić
Nie miałam nic z kolorówki Douglasowe, ale wg mnie ceny są mocno zawyżone lepiej dołożyć troszkę i kupić coś Żiwęszi albo innych exkluzywnych firm
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-29, 07:14   #3476
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
to superancko

---------- Dopisano o 07:44 ---------- Poprzedni post napisano o 07:44 ----------




---------- Dopisano o 07:45 ---------- Poprzedni post napisano o 07:44 ----------


Super Chcesz fotki?

---------- Dopisano o 07:46 ---------- Poprzedni post napisano o 07:45 ----------


już nie ma

---------- Dopisano o 07:47 ---------- Poprzedni post napisano o 07:46 ----------


ja u siebie też to zauważyłam w D Pani mnie namawiała na zakupy - marka D kosmetyki do makijażu 3 w cenie 2... ale niedałam się,ale teraz mnie kusi
Pewnie, że chcę fotki
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-29, 07:14   #3477
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Malenstwo, byłaś mierzyć te sandałki?
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-29, 07:15   #3478
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
Oj, co się stało?

A ciotka chyba jednak wyjechała ..
ani myśli wyjeżdzać, rozgościła się na dobre

dzień doberek!!! obudziłam się o 5 rano świeciło słońce. teraz - pochmurno i zaraz będzie lało jak żyć???
Anoli jeżeli masz z kim zostawić kotę to pewnie że zostaw. lepiej jej będzie w domu, bez stresu. ja nie miałam akurat komu mojego zostawić przez śdm i dlatego pojechał
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-29, 07:15   #3479
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Witam w piąteczek
Jakoś przeżyłam ten tydzień po urlopie uff

Oktawia ja nie z tych farbujących, ale może flamboyage?
Tylko czy flamboyage w blondzie czy w brązie
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-29, 07:16   #3480
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Chyba dziś się wygodnie do Kazara zachciało mi się wenżowych butów i te są śliczne
http://www.kazar.com/pl/sklep/8239-b...278-08-87.html
Są połówki, więc mam szansę na dobre dopasowanie

---------- Dopisano o 08:16 ---------- Poprzedni post napisano o 08:15 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ani myśli wyjeżdzać, rozgościła się na dobre

dzień doberek!!! obudziłam się o 5 rano świeciło słońce. teraz - pochmurno i zaraz będzie lało jak żyć???
Anoli jeżeli masz z kim zostawić kotę to pewnie że zostaw. lepiej jej będzie w domu, bez stresu. ja nie miałam akurat komu mojego zostawić przez śdm i dlatego pojechał
ma tupet
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-04 19:14:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:43.