Zapachowa koloryzacja - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-22, 15:13   #1
asiar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1

Zapachowa koloryzacja


Od dwudziestu lat farbuję włosy. Do tej pory używałam farb firm: Londa Color i przez ponad rok Garniera z oliwką z oliwek. Ostatnim razem, po nałożeniu farby Garnier, przeszkadzał mi bardzo intensywny zapach (do tej pory nawet mi się podobał), przez co spłukałam farbę po 10 minutach. Nie mam uczulenia na skórze głowy, ale nie rozumiem, skąd taka różnica po tak długim czasie użytkowania tej farby.
Od ok. roku odczuwam wrażliwość na zapachy chemiczne. Nie wykonywałam badań na alergie.
Chciałabym zrezygnować z farb chemicznych. Proszę o poradę, czym w takiej sytuacji mogę farbować włosy.
Dziękuję.
asiar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-22, 15:31   #2
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Zapachowa koloryzacja

Możesz farbować włosy farbami naturalnymi, np. henną, jest ich kilka rodzajów ale wydaje mi się, że mają ograniczoną kolorystykę... Musiałabyś się tym zainteresować, poza tym, że istnieją, nic o nich nie wiem
Ale proponowałabym porozmawiać z fryzjerką, może jakieś profesjonalne farby mają łagodny lub przyjemny zapach?
Pozrawiam
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:03.