Laminowanie włosów żelatyną w domu - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artykuły i newsy

Notka

Artykuły i newsy Dyskusje o artykułach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzędzia
Stary 2012-08-26, 19:14   #61
xRaissa
Raczkowanie
 
Avatar xRaissa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 296
GG do xRaissa
Dot.: Laminowanie włosów żelatyną w domu

Cytat:
Napisane przez *Basia* Pokaż wiadomość
A dlaczego? Ważny jest skład, a nie nazwa produktu.

między oliwką a olejem/olejkiem jest wielka różnica w składzie, oliwka tylko nadaje się do ciała ale nie do włosów tak jak wazelina - oliwka zamiast poprawić stan włosów jeszcze bardziej je wysuszy...

Jak już mówiłam olej kokosowy najlepszy, nawet zwykły słonecznikowy się sprawdzi

---------- Dopisano o 20:14 ---------- Poprzedni post napisano o 20:12 ----------

Cytat:
Napisane przez porcelain Pokaż wiadomość
też to dziś wypróbuję
odżywkę mam tylko z olejem rycynowym - nadaje się? albo samego oleju rycynowego dodać?

olej rycynowy nadaje się, myślę że lepszy będzie efekt z samym olejem ale nakładaj od skroni bo inaczej sobie przetłumaczysz włosy, i porządniej umyj głowę nawet 2-3 razy
__________________
włosy: 76 cm , olejowanie i sporadyczne laminowanie od 10.12.2012 r
waga: 55 kg przy 172 cm : utrzymać wagę i kształtować!
xRaissa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-26, 19:24   #62
Katiusia
Zakorzenienie
 
Avatar Katiusia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 722
Dot.: Laminowanie włosów żelatyną w domu

Ja dziś laminowałam i chyba to nie jest dla mnie. Po pierwsze włosów nie mogłam rozczesać, istna tragedia. I ogólnie efektów pozytywnych raczej brak. Wydaje mi się, że włosy są bardzo obciążone, nie zauważyłam żeby bardziej lśniły i nie są też jedwabiste w dotyku, wręcz zrobiły się trochę sianowate, a nigdy takich nie miałam!
Nie wiem, wydawało mi się, że proporcje dałam dobre, może nawet trochę za dużo wody. Nie wiem dziewczyny, jak myślicie spróbować za ok. 3 tygodnie jeszcze raz czy skoro efekt teraz był niezadawalający to odpuścić, bo to po prostu nie dla moich włosów?
__________________
Jedyna droga do przemian to przestać bać się wyzwań.
Katiusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-26, 19:40   #63
*Basia*
Mod-Śnieżynka
 
Avatar *Basia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 364
Dot.: Laminowanie włosów żelatyną w domu

Cytat:
Napisane przez xRaissa Pokaż wiadomość
między oliwką a olejem/olejkiem jest wielka różnica w składzie, oliwka tylko nadaje się do ciała ale nie do włosów tak jak wazelina - oliwka zamiast poprawić stan włosów jeszcze bardziej je wysuszy...
dalej upieram się, że nazwa nie ma tu nic do rzeczy.
Wizażanka wspominała o oliwce hipp. Ma bardzo fajny skład (na włosy nadaje się jak najbardziej). Co kto lubi.
Nie bardzo rozumiem to co piszesz, bo nie widzę związku nazwy ze składem
Cytat:
Jak już mówiłam olej kokosowy najlepszy, nawet zwykły słonecznikowy się sprawdzi

A to już zależy od porowatości włosów.
__________________

*Basia* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-26, 19:41   #64
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: Laminowanie włosów żelatyną w domu

Dziewczyny, czy odżywka Garnier Awokado i Masło Karite ma szanse sprawdzić się przy tej metodzie? Z chęcią spróbuję tego, ale nie mam odwagi bawić się w oleje
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-26, 20:07   #65
*Basia*
Mod-Śnieżynka
 
Avatar *Basia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 364
Dot.: Laminowanie włosów żelatyną w domu

Cytat:
Napisane przez Aimee_J Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy odżywka Garnier Awokado i Masło Karite ma szanse sprawdzić się przy tej metodzie? Z chęcią spróbuję tego, ale nie mam odwagi bawić się w oleje
Tak, sprawdzi się.
__________________

*Basia* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-26, 20:11   #66
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: Laminowanie włosów żelatyną w domu

Dziękuję

Edytowane przez Aimee_J
Czas edycji: 2012-08-26 o 20:12
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-26, 20:33   #67
alinek
Przyczajenie
 
Avatar alinek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5
Smile Dot.: Laminowanie włosów żelatyną w domu

Laminowałam żelatyną zmieszaną z oliwą z oliwek-przepis najbardziej naturalny z możliwych. Podsuszyłam włosy suszarką, a potem zawinęłam w folię i ręcznik na jakieś pół godziny. Spłukałam głowę wodą i umyłam delikatnym szamponem dla dzieci, koncentrując się na masowaniu skóry głowy, bo bałam się pozostałości oliwy z oliwek. Efekt jest super, miękkie, gładkie i błyszczące włosy, układają się super, jakbym przejechała po nich prostownicą. Planuję stosować raz w tygodniu, jestem bardzo zadowolona Dziękuję za świetny pomysł na domową pielęgnację
alinek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-26, 20:50   #68
AjriszMarta
Zakorzenienie
 
Avatar AjriszMarta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: rocky road to Walhalla :>
Wiadomości: 4 320
Dot.: Laminowanie włosów żelatyną w domu

Cytat:
Napisane przez xRaissa Pokaż wiadomość
między oliwką a olejem/olejkiem jest wielka różnica w składzie, oliwka tylko nadaje się do ciała ale nie do włosów tak jak wazelina - oliwka zamiast poprawić stan włosów jeszcze bardziej je wysuszy...
Parafinowa - być może. Oliwka z olejów roślinnych bynajmniej
EDIT: oliwki bez parafiny: Babydream, BD fur mama, Hipp - mają świetne składy, dwie ostatnie to tylko oleje roślinne z witaminą E i zapachem - cóż w nich miałoby wysuszać??


Cytat:
Jak już mówiłam olej kokosowy najlepszy, nawet zwykły słonecznikowy się sprawdzi
A olej kokosowy jest pierwszym przykładem na to, że nie wszystko jest dobre dla każdego - jesli masz włosy o porowatości średniej lub wyższej to może zrobić masakrę, na skórze ze skłonnością do niespodzianek również, do tego u osób z prawdziwym łupieżem )grzybki) pogorszy problem

Cytat:
olej rycynowy nadaje się, myślę że lepszy będzie efekt z samym olejem ale nakładaj od skroni bo inaczej sobie przetłumaczysz włosy, i porządniej umyj głowę nawet 2-3 razy
Olej rycynowy bardzo trudno się zmywa, do tej mieszanki dałabym inny, lżejszy: słonecznikowy chociażby, rzepakowy
Mycie szamponem 2-3 daje dużą szansę na całkowite zniweczenie pozytywnych skutków zabiegu

Cytat:
Napisane przez porcelain Pokaż wiadomość
też to dziś wypróbuję
odżywkę mam tylko z olejem rycynowym - nadaje się? albo samego oleju rycynowego dodać?
Odżywka z olejem jak najbardziej tak sam rycynowy - patrz wyżej

Cytat:
Napisane przez Anethka Pokaż wiadomość
A wiecie może czy robiąc laminowanie powiedzmy dwa razy w tygodniu przez dłuższy okres czasu, można sobie zniszczyć włosy?
Spodziewam się, że po pewnym okresie włosy przejedzą się kolagenem i zacznie pojawiac się przyklap. Ale ogólnie o ile i dopóki włosy reagują tylko pozytywnie - czyli żadnego puchu, suchości - jak najbardziej. Uważnie obserwuj włosy bo to silna kuracja
__________________
Falowana!


Edytowane przez AjriszMarta
Czas edycji: 2012-08-26 o 20:51
AjriszMarta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 09:56   #69
agusia9018
Raczkowanie
 
Avatar agusia9018
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 161
GG do agusia9018
Dot.: Laminowanie włosów żelatyną w domu

Laminowałam włosy dodając odżywkę Gliss Kur Shea Cashmere. Na samym początku muszę zaznaczyć, że moje włosy są bardzo sucheee, zniszczone, końcówki kruche, do tego stopnia, że gdyby dobrze potrzeć, to miałabym przyprawę z włosów. Włosy zniszczone rozjaśnianiem z kruczoczarnego odcienia, farbowane by uzyskać kolor naturalny tj. ciemny blond. Intensywna regeneracja maskami, odżywkami nie przynosiła satysfakcjonującego efektu. Przy laminowaniu bałam się przede wszystkim efektu odwrotnego, ale udało się! Włosy zdecydowanie się wygładziły. Do samego zabiegu przygotowałam włosy, decydując się na podcięcie ok 1,5 cm.
Nakładałam mieszankę od skroni w dół, trzymałam 40 min, podgrzałam na początku suszarką. Umyłam szamponem Palmolive z serii długie i lśniące. Po samoczynnym wyschnięciu, dopełniłam efektu, nakładając na końcówki serum z biowax z wit A + E.
Rezultat:
Włosy grubsze, miękkie, wygładzone, odbite od nasady, takiego efektu nie uzyskałam od pół roku różnymi maskami czy odżywkami. Na pewno będę powtarzać zabieg w skali raz na tydzień, dopóki nie zauważę, niepokojących objawów.
agusia9018 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 17:47   #70
Eweleen
Raczkowanie
 
Avatar Eweleen
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 95
Dot.: Laminowanie włosów żelatyną w domu

zastanawiam się czy ryzykować... Mam olej Makadamia, jak sądzicie nada się?
Eweleen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 17:47   #71
BigEuphoria
Przyczajenie
 
Avatar BigEuphoria
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3
Dot.: Laminowanie włosów żelatyną w domu

Czy jeśli aktualnie nie posiadam odżywki z dodatkiem olejków, to mogę ją zastąpić oliwą z oliwek oczywiście w nie dużej ilości? Czy po protu lepiej sobie odpuścić i wstrzymać się aż zakupię taką też odżywkę?
Proszę o szybką odpowiedź
BigEuphoria jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-27, 20:41   #72
ania4488
Raczkowanie
 
Avatar ania4488
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42
Dot.: Laminowanie włosów żelatyną w domu

Laminowałam dziś włosy. Użyłam olejku Alterra z granatem. włosy są sypkie, miękkie lecz mam na głowie straszny efekt 'kaczuszki'... może spróbuję za jakiś czas z innym olejem
__________________
odrost:
1-2-3-4-5-6-7-8-9-10

talia : 63 -62-61-60
uda : 52-51-50-49-48
ania4488 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 22:20   #73
Leenkaa
Raczkowanie
 
Avatar Leenkaa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: góralska krew
Wiadomości: 106
Dot.: Laminowanie włosów żelatyną w domu

Laminowałam wczoraj z dodatkiem olejku rycynowego. Jedyny efekt to ładne nabłyszczenie włosów, jednak zapach mnie bardzo zniechęcił...
__________________
Studentka AGH

Piekę! Gotuję!http://tastyworldbylena.blogspot.com/
Leenkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 23:22   #74
aidi90
Przyczajenie
 
Avatar aidi90
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3
Dot.: Laminowanie włosów żelatyną w domu

Jestem dosłownie kilka minut po laminowaniu
dokładnie wg tego opisu, dodałam łyżkę maski "intensywna regeneracja" z Pantene, dlatego moja mieszanka ślicznie pachniała.
Włosy przede wszystkim błyszczą, są gładkie i miłe w dotyku. Mam jednak wrażenie że laminowanie troszkę je obciążyło, obawiam się że moje włosy, które i tak muszę myc codziennie lub prawie codziennie, będą jeszcze szybciej się tłuściły...
aidi90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-28, 09:41   #75
magdysss0611
Przyczajenie
 
Avatar magdysss0611
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Krzyżówki k. Lipna i Włocławka ;)
Wiadomości: 13
Smile Dot.: Laminowanie włosów żelatyną w domu

Zrobiłam wczoraj laminowanie.. Nie wiem, czy coś źle "zmiksowałam'',żelaty ny wsypałam tyle ile należy, wody też, ale przelałam odżywkę..
Jeśli chodzi o efekt.. włosy wydaję się bardziej grubsze, łatwiej się rozczesywało, wyglądają na bardziej zdrowe, a po dodatkowym wyprostowaniu na dłuższe A co do połysku sama nie wiem.. średnio na jeża. za około 2 tygodnie spróbuję znowu, ale może inną miksturę wypróbuję na bazie żelatyny A jak u Was efekty?
magdysss0611 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-28, 11:22   #76
lusiabambusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 348
Dot.: Laminowanie włosów żelatyną w domu

A u mnie po laminowaniu super efekty - włosy błyszczące, gładkie i jakby grubsze. Loczki ładniejsze. Zapach dla mnie jest do przeżycia. Na specjalne okazje na pewno będę robic
No i oczywiście ja jak to ja - mimo dłuuugiego spłukiwania nie spłukało mi sie dokładnie i rano musiałam przy skroniach wyczesac resztkę żelatyny
lusiabambusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-28, 14:02   #77
evelyn1993
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 5
GG do evelyn1993
Dot.: Laminowanie włosów żelatyną w domu

Też wypróbowałam Jednak troche mało wyszło tej mieszanki, więc zwiększyłam proporcje żelatyny i wody. Mam bardzo słabe włosy i zniszczone prostowaniem dlatego bałam się tego zabiegu ale teraz nie żałuję i na pewno powtórzę go jeszcze nie raz. Wypróbuję jednak teraz ogrzać włoski suszarką. Efekty są niesamowite, byłam pod wrażeniem, włosy były mięciutkie i gładkie także polecam każdemu
evelyn1993 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-28, 20:01   #78
klaudiat
Rozeznanie
 
Avatar klaudiat
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 567
Dot.: Laminowanie włosów żelatyną w domu

tak duzo osob zachwalalo na internecie ta metode wiec i ja postanowilam wyprobowac- zrobilam to jakies 2 godziny temu ,pierwsze zaskoczenie bylo ze moja zelatyna jest w plasterkach i nie wiedzialam ile jej dodac, pozniej dodalam 3 plasterki i troche wody i odzywki z sayoss pomaranczowa podajze do wlosow suchych poczekalam 45 min zmylam ,wysuszylam i w sumie nie zauwazylam nic zmienionego jak bylo tak jest i nawet musialam je normalnie prostowac jak zawsze ((( wiec jak myslicie co moglam zrobic ? czy moze lepiej sprobowac z czyms innym ( chodzi o odzywke) i jesli chodzi o ta zelatyne w moim malym norweskim miasteczku bedzie mi troche ciezko dostac inna bo wszedzie to samo
klaudiat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-28, 20:36   #79
evelyn1993
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 5
GG do evelyn1993
Dot.: Laminowanie włosów żelatyną w domu

żelatyna w plasterkach? a to dziwne Ja na przykład nie dodawałam żadnej odżywki, ale nie wiem dlaczego Ci nie wyszło, spróbuj może inaczej proporcje dodać albo może uda Ci sie znaleźć taką zwykłą żelatynę... Ja niestety też i tak prostować musiałam ale dobrze mi się prostowały jak nigdy

---------- Dopisano o 21:36 ---------- Poprzedni post napisano o 21:20 ----------

Cytat:
Napisane przez BigEuphoria Pokaż wiadomość
Czy jeśli aktualnie nie posiadam odżywki z dodatkiem olejków, to mogę ją zastąpić oliwą z oliwek oczywiście w nie dużej ilości? Czy po protu lepiej sobie odpuścić i wstrzymać się aż zakupię taką też odżywkę?
Proszę o szybką odpowiedź
wiesz co, ja nawet nie dodawalam odżywki i efekt był. Ja osobiscie nie zaryzykowałabym z oliwą z oliwek ale moze dodaj jak masz taką zwykła odzywke do włosów.
evelyn1993 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-28, 20:57   #80
vrediana
Przyczajenie
 
Avatar vrediana
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa, Tarchomin
Wiadomości: 24
Dot.: Laminowanie włosów żelatyną w domu

Zrobiłam to wczoraj wg instrukcji i czy ja wiem? Efekt niby fajny, ale w zasadzie niewiele się różni od zwykłego umycia włosów. Jeśli umyję włosy 3 razy zwykłym szamponem, będzie podobnie, a bez wyrywania kudłów przy rozczesywaniu.


http://www.facebook.com/media/set/?s...1&l=caf04cfef7
vrediana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-29, 14:41   #81
_Sarenka_
Zadomowienie
 
Avatar _Sarenka_
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 1 008
Dot.: Laminowanie włosów żelatyną w domu

Też się zlaminowałam.
Moje włosy: cienkie, delikatne, wysoka porowatość
efekt: nieco grubsze, sztywniejsze, troszkę bardziej lsniące, ale puch dalej jest.
__________________
kosmetolog szuka pracy
_Sarenka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 10:18   #82
sotnem
Przyczajenie
 
Avatar sotnem
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 27
Dot.: Laminowanie włosów żelatyną w domu

Mam pytanie, czy laminowanie prostuje włosy? Od dawna próbuję znaleźć coś na moje zawinięte końce..
sotnem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 11:20   #83
Angeel8
Przyczajenie
 
Avatar Angeel8
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 14
Dot.: Laminowanie włosów żelatyną w domu

mieszam miksturę już 30 minut i dalej są grudki ale to nic, nałożyłam i czekam mma wlosy jak wiedzma, brat tylko sie smieje z mojego kokonu
Angeel8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 11:44   #84
_Sarenka_
Zadomowienie
 
Avatar _Sarenka_
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 1 008
Dot.: Laminowanie włosów żelatyną w domu

Cytat:
Napisane przez sotnem Pokaż wiadomość
Mam pytanie, czy laminowanie prostuje włosy? Od dawna próbuję znaleźć coś na moje zawinięte końce..
u mnie się trochę wyprostowały.
__________________
kosmetolog szuka pracy
_Sarenka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 14:40   #85
Angeel8
Przyczajenie
 
Avatar Angeel8
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 14
Dot.: Laminowanie włosów żelatyną w domu

Efekt oczekiwany, moje wlosy moze nie są tak gęste i puszyste jak na reklamie Pannti Provi ale sa gładkie, delikatne i lśniące, Polecam!
Angeel8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 14:41   #86
agusia9018
Raczkowanie
 
Avatar agusia9018
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 161
GG do agusia9018
Dot.: Laminowanie włosów żelatyną w domu

Cytat:
Napisane przez Angeel8 Pokaż wiadomość
mieszam miksturę już 30 minut i dalej są grudki ale to nic, nałożyłam i czekam mma wlosy jak wiedzma, brat tylko sie smieje z mojego kokonu
Jeśli nie możesz, rozmieszać grudek, to podgrzej żelantynę na małym ogniu, tak samo jak galaretkę, gdy za szybko stężeje.
agusia9018 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 16:22   #87
Angeel8
Przyczajenie
 
Avatar Angeel8
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 14
Dot.: Laminowanie włosów żelatyną w domu

Po laminowaniu włosółw moje koncowki jak najbardziej sie wyprostowaly, mam proste,cienkie wlosy, sa sredniej dlugosci a delikatnie podkrecone koncowki prostuja się szybko, pamietaj tylko o tym by zadbac o nie przy dokladnym nakladaniu mieszaniny, nie zapominaj o spray'u do wlosow lub odzywki codziennej pielegnacji pozdrawiam!
Angeel8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 19:38   #88
magdysss0611
Przyczajenie
 
Avatar magdysss0611
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Krzyżówki k. Lipna i Włocławka ;)
Wiadomości: 13
Dot.: Laminowanie włosów żelatyną w domu

Włosy po świeżym laminowaniu miałam dłużej czyste niż już o zwykłym myciu .. dziwne to trochę.
magdysss0611 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 20:48   #89
Vahdana
Przyczajenie
 
Avatar Vahdana
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5
Thumbs down Dot.: Laminowanie włosów żelatyną w domu

jako wegetarianka z dlugim stazem swiadoma swego wyboru nie wyobrazam sobie uzycia zelatyny w ten sposob.. zebym miala z tym chodzic na glowie. wrrr.
Vahdana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 06:57   #90
azurebird
Raczkowanie
 
Avatar azurebird
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 50
Dot.: Laminowanie włosów żelatyną w domu

Zabieg dość śmieszny,trochę paprania jest, ale efekt jest fajny. Włosy po laminowaniu są lśniące, sypkie, zdrowo-szeleszczące , mięciutkie i ogólnie miłe w dotyku. Mam falowane włosy, po laminowaniu fale troszkę się wyprostowały, ale na następny dzień miałam już normalne. Podsumowując:
czynność godna polecenia, raz na jakiś czas będę ją powtarzała
azurebird jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Artykuły i newsy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-27 19:50:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:27.