Zaczynam pracę w ROSSMANNIE - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-07, 21:00   #1
WaRiAtKa23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 8

Zaczynam pracę w ROSSMANNIE


Witam Was bardzo serdecznie Dziewczyny mam prośbę, zaczynam pracę w Ross. Czeka mnie szkolenie. Mogłybyście podzielić się wiadomościami o pracy i czy trudna jest obsługa kasy fiskalnej ? Czy będę musiała przechodzić jakieś egzaminy ze znajomości produktów, uczyć się nazw kosmetyków na pamięć ? Czy na samym początku jest bardzo ciężko ogarnąć to wszystko. Proszę o pomoc.
WaRiAtKa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-07, 21:15   #2
oriane
Rozeznanie
 
Avatar oriane
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 819
Dot.: Zaczynam pracę w ROSSMANNIE

Pracowałam w rossie w 2009 roku, więc nie wiem czy moje informacje są aktualne. Nie było żadnych egzaminów ze znajomości produktów, nic się na pamięć nie uczyło, kasa fiskalna jest łatwa, naprawdę. Zwykle popołudniowa zmiana pracowała godzinę dłużej niż sklep jest otwarty dla klientów i po policzeniu kasetki myła podłogę
oriane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-08, 08:05   #3
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 10 573
Dot.: Zaczynam pracę w ROSSMANNIE

Cytat:
Napisane przez WaRiAtKa23 Pokaż wiadomość
Witam Was bardzo serdecznie Dziewczyny mam prośbę, zaczynam pracę w Ross. Czeka mnie szkolenie. Mogłybyście podzielić się wiadomościami o pracy i czy trudna jest obsługa kasy fiskalnej ? Czy będę musiała przechodzić jakieś egzaminy ze znajomości produktów, uczyć się nazw kosmetyków na pamięć ? Czy na samym początku jest bardzo ciężko ogarnąć to wszystko. Proszę o pomoc.
Gratulacje. Mamy swojego człowieka w Rossie
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-08, 11:02   #4
loverek
Raczkowanie
 
Avatar loverek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław/Opole
Wiadomości: 213
Dot.: Zaczynam pracę w ROSSMANNIE

ja ciągle mysle czy sie nie zglosic do pracy w rossmanie wlasnie. boje sie troche. nie mam zadnego doswiadczenia jedynie pasje jaka jest makijaz itp. napisalam juz nawet list motywacyjny ale czeka od miesiaca bo boje sie wyslac. stara baba ze mnie a durna

jak wygladala rozmowa o prace? to jest na caly etat praca? gdzie masz szkolenie? opowiedz cos to mi bardzo pomoze i moze w koncu sie odważe wyslac zgloszenie.

Dzis widzialam dwie nowe panie w jednym z rossmanow.
loverek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-08, 12:22   #5
madziaa2809
Zakorzenienie
 
Avatar madziaa2809
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: dom.
Wiadomości: 16 889
Dot.: Zaczynam pracę w ROSSMANNIE

Cytat:
Napisane przez loverek Pokaż wiadomość
ja ciągle mysle czy sie nie zglosic do pracy w rossmanie wlasnie. boje sie troche. nie mam zadnego doswiadczenia jedynie pasje jaka jest makijaz itp. napisalam juz nawet list motywacyjny ale czeka od miesiaca bo boje sie wyslac. stara baba ze mnie a durna

jak wygladala rozmowa o prace? to jest na caly etat praca? gdzie masz szkolenie? opowiedz cos to mi bardzo pomoze i moze w koncu sie odważe wyslac zgloszenie.

Dzis widzialam dwie nowe panie w jednym z rossmanow.
a gdzie się wysyła cv i list motywacyjny? bo nigdzie nie widzę ich maila, na który mogę wysłać
madziaa2809 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-08, 13:32   #6
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Zaczynam pracę w ROSSMANNIE

kosmetyków będziesz się uczyła przy okazji rozkładania towaru i dostaw, nie robią z tego "testów". uzbrój się w cierpliwość, bo czasem przychodzą tacy ludzie, że ręce opadają.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-08, 21:53   #7
oriane
Rozeznanie
 
Avatar oriane
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 819
Dot.: Zaczynam pracę w ROSSMANNIE

Ooooo tak cierpliwość do klientów się przyda Pamiętam jak ja pracowałam to przychodziła taka baba, która chciała krem do twarzy. Pierwszego dnia przyszła i się pyta o niego, a ja mówię że nie ma i nie będzie bo wycofali go ze sprzedaży. A ona na to, że ona miesiąc temu kupowała w innym sklepie, to jej tłumaczę, że może im jeszcze zostało i niech tam spróbuje bo my już nie mamy i nie będziemy mieć, to poszła obrażona. Następnego dnia znowu mnie zaczepia i pyta o to samo, więc ja jej odpowiadam to samo, że nie ma i nie będzie, znowu poszła. Trzeci dzień z rzędu przychodzi, akurat układałam coś na półce i słyszę przepraszam, odwracam się, a ta baba ooo nie to znowu pani, pani jest niekompetentna i nic pani nie wie :P Oczywiście gadka ta sama, że kremu jej nie stworzę, w końcu się obraziła całkiem i już nie pryszła
oriane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-09, 08:03   #8
Myszka_83
Zakorzenienie
 
Avatar Myszka_83
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Fucking ro...
Wiadomości: 3 161
Dot.: Zaczynam pracę w ROSSMANNIE

Cytat:
Napisane przez loverek Pokaż wiadomość
ja ciągle mysle czy sie nie zglosic do pracy w rossmanie wlasnie. boje sie troche. nie mam zadnego doswiadczenia jedynie pasje jaka jest makijaz itp. napisalam juz nawet list motywacyjny ale czeka od miesiaca bo boje sie wyslac. stara baba ze mnie a durna
A czego tu się bać? Wysyłasz i już. Zapewniam Cię, że mają setki zgłoszeń osób bez doświadczenia Nie zwlekaj, a nuż się uda. Ja mam doświadczenie, aplikowałam już kilka razy i nic, zero odzewu

Cytat:
Napisane przez madziaa2809 Pokaż wiadomość
a gdzie się wysyła cv i list motywacyjny? bo nigdzie nie widzę ich maila, na który mogę wysłać
Aby aplikować do rossa wejdź na ich stronę, w zakładkę Kariera i tam szukaj ofert w Twojej miejscowości. Może się okazać, że akurat w tym momencie nikogo nie potrzebują. Możesz też po prostu pójść do sklepu stacjonarnego i zapytać czy możesz złożyć CV.
__________________









Myszka_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-09, 09:19   #9
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Zaczynam pracę w ROSSMANNIE

Nie trzeba pytac o mozliwosc zlozenia cv, wystarczy je ze soba przyniesc.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-09, 19:57   #10
FikcjaJestModna
Wtajemniczenie
 
Avatar FikcjaJestModna
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 758
Dot.: Zaczynam pracę w ROSSMANNIE

Cytat:
Napisane przez Myszka_83 Pokaż wiadomość
A czego tu się bać? Wysyłasz i już. Zapewniam Cię, że mają setki zgłoszeń osób bez doświadczenia Nie zwlekaj, a nuż się uda. Ja mam doświadczenie, aplikowałam już kilka razy i nic, zero odzewu


Aby aplikować do rossa wejdź na ich stronę, w zakładkę Kariera i tam szukaj ofert w Twojej miejscowości. Może się okazać, że akurat w tym momencie nikogo nie potrzebują. Możesz też po prostu pójść do sklepu stacjonarnego i zapytać czy możesz złożyć CV.
Ja też aplikowałam 2 czy 3 razy, również z doświadczeniem i zero kontaktu... Szkoda trochę, bo podobno nawet ciekawe mają tam warunki (tzn. wymogi jak w innych sieciach: parcie na sprzedaż itd., ale są i też fajne strony - o ile prawdą jest to co opowiadała mi znajoma o swojej przyjaciółce, która w Rossmannie pracuje już ponoć 2 lata )
__________________
Jeżeli nie rozumiesz bez tłumaczenia, to znaczy, że nie zrozumiesz, choćbym ci nie wiem ile tłumaczył.
FikcjaJestModna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-14, 18:22   #11
moonara
Zadomowienie
 
Avatar moonara
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 520
Dot.: Zaczynam pracę w ROSSMANNIE

A jaki jest wymiar pracy? Pełny etat czy to zależy?
__________________
Blog
moonara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-15, 01:22   #12
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Zaczynam pracę w ROSSMANNIE

Pelen etat ma kierownik czy zastepca. Reszta 1/2 lub 3/4, plus ew.dodatkowe godziny.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-24, 21:25   #13
WaRiAtKa23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 8
Dot.: Zaczynam pracę w ROSSMANNIE

Dziewczyny miałyście rację super fajna praca jestem mega zadowolona !!!!
WaRiAtKa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-24, 22:03   #14
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 10 573
Dot.: Zaczynam pracę w ROSSMANNIE

Cytat:
Napisane przez WaRiAtKa23 Pokaż wiadomość
Dziewczyny miałyście rację super fajna praca jestem mega zadowolona !!!!
napiszesz coś więcej?
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-28, 17:59   #15
gornek
Zakorzenienie
 
Avatar gornek
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 042
Dot.: Zaczynam pracę w ROSSMANNIE

Popracuj dluzej jak moja kuzynka to zmienisz zdanie, ale nie bede sie tu rozpisywala siedzisz cale dnie, nocki - dostawy, ciagle zmiany godzin pracy
ale powodzenia
__________________
02.05.2012
14.04.2017 Maksymilian
13.05.2022 Filip
gornek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-28, 18:43   #16
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Zaczynam pracę w ROSSMANNIE

Cytat:
Napisane przez gornek Pokaż wiadomość
Popracuj dluzej jak moja kuzynka to zmienisz zdanie, ale nie bede sie tu rozpisywala siedzisz cale dnie, nocki - dostawy, ciagle zmiany godzin pracy
ale powodzenia
Duzo zalezy od tego czy sklep stoi samodzielnie czy jest w jakiejs galerii plus od samego kierownika ukladajacego grafik

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-28, 20:16   #17
WaRiAtKa23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 8
Dot.: Zaczynam pracę w ROSSMANNIE

Dziewczyny ja jestem zadowolona z tej pracy. Fakt ciągle zmienia się grafik bo co chwila dzwonią ze zostaje dłużej na drugi dzień. Ale grafik jest elastyczny, przecież było to zaznaczone na rozmowie kwalifikacyjnej. Jeżeli mi nie pasuje to zmieniają podczas mnie. Dostawę zaczynam o 16.00 przykładowo do 23.00 wiec nie widzę żadnych problemów. Choć zdarza się ze na dostawę przychodzi się o 12.00 do 23.00. Praca na kasie gora 2-3 godziny na głównej potem zmiana na perfumerie lub na dochodzącą. Nie ma terroru,praca jak każda jedna. Z reszta do pracy po to się chodzi, żeby pracować a nie żeby pogadac i posiedziec.
WaRiAtKa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-28, 20:20   #18
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 10 573
Dot.: Zaczynam pracę w ROSSMANNIE

Cytat:
Napisane przez WaRiAtKa23 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja jestem zadowolona z tej pracy. Fakt ciągle zmienia się grafik bo co chwila dzwonią ze zostaje dłużej na drugi dzień. Ale grafik jest elastyczny, przecież było to zaznaczone na rozmowie kwalifikacyjnej. Jeżeli mi nie pasuje to zmieniają podczas mnie. Dostawę zaczynam o 16.00 przykładowo do 23.00 wiec nie widzę żadnych problemów. Choć zdarza się ze na dostawę przychodzi się o 12.00 do 23.00. Praca na kasie gora 2-3 godziny na głównej potem zmiana na perfumerie lub na dochodzącą. Nie ma terroru,praca jak każda jedna. Z reszta do pracy po to się chodzi, żeby pracować a nie żeby pogadac i posiedziec.
Jak się robi w urzędzie to właśnie po to się chodzi do pracy. oczywiście nie na wszystkich stanowiskach.
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-28, 20:34   #19
gornek
Zakorzenienie
 
Avatar gornek
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 042
Dot.: Zaczynam pracę w ROSSMANNIE

To u Was widocznie sa inaczej dostawy, moja kuzynka chodzi zazwyczaj na 21 do 6 rano i jak to mowia u niej w pracy, jak Ci nie pasuje zostac dluzej mozesz sie zwolnic, wiec na prawde az chce sie tam chodzi. Wpolczuje jej, ale ze mieszka dosc w malym miescie to nie ma narazie perspektywy innej pracy.
__________________
02.05.2012
14.04.2017 Maksymilian
13.05.2022 Filip
gornek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-28, 21:54   #20
WaRiAtKa23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 8
Dot.: Zaczynam pracę w ROSSMANNIE

[1=019cbfde5cc6e455fa19b01 1903180c9b735c7f6;4665352 1]Jak się robi w urzędzie to właśnie po to się chodzi do pracy. oczywiście nie na wszystkich stanowiskach. [/QUOTE]

Szczera prawda

---------- Dopisano o 22:54 ---------- Poprzedni post napisano o 22:53 ----------

No to widzę,ze mam szczęście no ja tez jestem z malej miejscowosci i perspektyw żadnych a dostać się do rossa u mnie to cud wiec jestem mega zadowolona a kuzynce wspolczuje ;(
WaRiAtKa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-29, 12:44   #21
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 10 573
Dot.: Zaczynam pracę w ROSSMANNIE

Cytat:
Napisane przez WaRiAtKa23 Pokaż wiadomość
Szczera prawda

---------- Dopisano o 22:54 ---------- Poprzedni post napisano o 22:53 ----------

No to widzę,ze mam szczęście no ja tez jestem z malej miejscowosci i perspektyw żadnych a dostać się do rossa u mnie to cud wiec jestem mega zadowolona a kuzynce wspolczuje ;(
też bym chciała do rossa, bo mam obcykany ich asortyment i lubię po prostu kosmetyki
a siedzę na razie w urzędzie jako stażystka i obserwuję....
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-30, 11:14   #22
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Zaczynam pracę w ROSSMANNIE

Dziewczyny, ostatnio zastanawaiałam się nad wakacyjną pracą i pomyslałam sobie że może udało by się załapać do rossmana. Orientujecie się czy chętnie biorą do pracy studentów na okres wakacyjny?
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-30, 15:20   #23
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Zaczynam pracę w ROSSMANNIE

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ostatnio zastanawaiałam się nad wakacyjną pracą i pomyslałam sobie że może udało by się załapać do rossmana. Orientujecie się czy chętnie biorą do pracy studentów na okres wakacyjny?
Kasjerek nie- zalezy im na stalych pracownikach. W wakacje niektore sklepy zatrudniaja osoby do rozkladania towaru. Chociaz czesto sa brane osoby, ktore pomagaja w czasie dostaw.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-31, 10:45   #24
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Zaczynam pracę w ROSSMANNIE

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
Kasjerek nie- zalezy im na stalych pracownikach. W wakacje niektore sklepy zatrudniaja osoby do rozkladania towaru. Chociaz czesto sa brane osoby, ktore pomagaja w czasie dostaw.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
szkoda, więc w takim razie będę "uderzać" na inne sklepy
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-30, 13:42   #25
millane
Przyczajenie
 
Avatar millane
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Łódź, Poland
Wiadomości: 10
Dot.: Zaczynam pracę w ROSSMANNIE

Mam nadzieję, że sprawdzisz się w nowej pracy. Ja już dawno porzuciłam nadzieję, że panie w Rossmannie mogą coś doradzić.

Z innej beczki, nie raz widziałam jak panie sprzedawczynie otwierają nowe tusze, żeby pokazać szczoteczkę i odkładają je do szuflady z teoretycznie nowymi kosmetykami. Zła jestem jak nie wiem, kiedyś kupiłam nowy tusz, a był zaschnięty... wrrr
millane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 20:32   #26
klaudiafrollo
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1
Dot.: Zaczynam pracę w ROSSMANNIE

na poczatku zawsze jest trudno, ale po tygodniu się wszystkiego nauczysz
klaudiafrollo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-02, 22:47   #27
blackninja1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 6
Dot.: Zaczynam pracę w ROSSMANNIE

Cytat:
Napisane przez millane Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że sprawdzisz się w nowej pracy. Ja już dawno porzuciłam nadzieję, że panie w Rossmannie mogą coś doradzić.

Z innej beczki, nie raz widziałam jak panie sprzedawczynie otwierają nowe tusze, żeby pokazać szczoteczkę i odkładają je do szuflady z teoretycznie nowymi kosmetykami. Zła jestem jak nie wiem, kiedyś kupiłam nowy tusz, a był zaschnięty... wrrr



to się dzieje też przez to ,ze klijętki otwierają produkty zamiast używać testery lub oglądać szczoteczki wystawowe . Otwarte przed chwila maskary wracają na półkę, a zamknietą kupują .Jeszcze biorą z tylu, bo myślą ze tam są nowe . Uwaga można się przejechać!

---------- Dopisano o 23:47 ---------- Poprzedni post napisano o 23:40 ----------

Co do pracy to jako sama praca nie jest zła. Obsługa kasy banalna . Zapewniam 15 min i wiesz wszystko . Z czasem twoja głowa uczy się o kosmetykach i gdzie co jest. Jesteś w stanie nawet powiedzieć klientce o cenie towaru nie podchodząc do pułki ,ale niczego się nie uczysz na pamięć. Za dużo tego wszystkiegoTrochę trzeba się naszarpać z towarem i pomęczyć z upierdliwymi klientami ,ale idzie to przeżyć:P a o kosmetykach mówisz tyle co sama testujesz na sobie . Każda kobieta coś używa, wiec możesz sprzedać swoje spostrzeżenia na temat kosmetyku i go polecić.Nie jest tak tragicznie
blackninja1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-06, 17:03   #28
Ruuda59
Raczkowanie
 
Avatar Ruuda59
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 161
Dot.: Zaczynam pracę w ROSSMANNIE

chyba w Hebe stawiają na panie, które więcej "znają się" na kosmetykach, prawda?
__________________
2015 4
Ruuda59 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 11:58   #29
maka_g
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1
Dot.: Zaczynam pracę w ROSSMANNIE

Szkolenie nie jest straszne i szybko wszystko załapiesz - wiesz pracowałam w Rossmanie dwa lata i odchodziłam bo miałam możliwość zostać księgową w dużej firmie - księgową jetem do dzisiaj kasa lepsza ale......niestety pracę w Rossmanie wspominam najlepiej, fajnie dziewczyny miła atmosfera, człowiek czuł się doceniony, premie, prezenty świąteczne i możliwość dodatkowego zarobku na innych sklepach - rewelacja. no niestety....... wspomnienia zostają - na pewno nie jest to zwykły sklep i wyzysk ludzi!!! Tylko firma z możliwością rozwoju i spełnienia sie.
maka_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-07 12:58:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:59.