Niespodzianka dla chłopaka w Londynie. Jakieś pomysły? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-09-29, 19:53   #1
Dusiia
Zadomowienie
 
Avatar Dusiia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Czechy
Wiadomości: 1 197

Niespodzianka dla chłopaka w Londynie. Jakieś pomysły?


Hej, z moim ukochanym lecimy na weekend do Londynu i dziś zauważyłam że akurat w dzień który spędzimy w centrum Londynu mamy 9 miesiecznice. On już dużo razy zrobił mi niespodziankę na urodziny czy jakaś miesiecznice a ja nic :/

Czy macie jakieś pomysły? Chyba jeszcze nigdy nie robilam dla nikogo żadnej specjalnej niespodzianki i nie mam kompletnie pomysłu co zrobić. Myślałam o zrobieniu rezerwacji w jakiejś restauracji gdzie bym się dogadala wcześniej z obsługą że by nam przynieśli do stolu no jakieś specjalne drinki albo torcik z "9". Ale nie wiem czy to nie głupie 😅 i chyba wolałabym coś bardziej "z jajem".

Help!
__________________
81 -> 70 -> 60 kg
Dusiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-29, 20:12   #2
TakaSamaInna
live your passion
 
Avatar TakaSamaInna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 904
Dot.: Niespodzianka dla chłopaka w Londynie. Jakieś pomysły?

Cytat:
Napisane przez Dusiia Pokaż wiadomość
Hej, z moim ukochanym lecimy na weekend do Londynu i dziś zauważyłam że akurat w dzień który spędzimy w centrum Londynu mamy 9 miesiecznice. On już dużo razy zrobił mi niespodziankę na urodziny czy jakaś miesiecznice a ja nic :/

Czy macie jakieś pomysły? Chyba jeszcze nigdy nie robilam dla nikogo żadnej specjalnej niespodzianki i nie mam kompletnie pomysłu co zrobić. Myślałam o zrobieniu rezerwacji w jakiejś restauracji gdzie bym się dogadala wcześniej z obsługą że by nam przynieśli do stolu no jakieś specjalne drinki albo torcik z "9". Ale nie wiem czy to nie głupie 😅 i chyba wolałabym coś bardziej "z jajem".

Help!
To może lepiej bilety na jakąś atrakcję w Londynie? Co prawda London Eye jest drogi, ale jest jeszcze wejście na Tower Bridge ze szklaną podłogą. Inną opcją może być też Muzeum Figur Woskowych Madame Tussauds i popstrykać sobie fotki z gwiazdami. Jakbyś miała więcej pieniędzy to można kupić nawet bilet 2w1 - London Eye+muzeum figur woskowych.
Z darmowych atrakcji polecam Hyde Park (nie wiem jak jesienią, ale latem można wynająć łódkę), Muzeum Historii Naturalnej i British Museum - godziny zwiedzania. Warto też skoczyć na południk zerowy.
Jeśli jednak zdecydowanie chcesz kolację to sprawdź Sky Garden.
__________________
Dbam o włosy.

angielski - C2
rosyjski - B2
hiszpański - ?
TakaSamaInna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-30, 04:48   #3
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Niespodzianka dla chłopaka w Londynie. Jakieś pomysły?

"Miesięcznice" źle mi się kojarzą.

Ale do rzeczy- zależy, ile kasy jesteś gotowa wydać. Jeśli jesteś na budżecie proponuję wycieczkę do Camden (wydasz tylko na autobus/metro i na lunch na miejscu).

London Eye, wizyta w Tower czy muzeach to trochę oklepane atrakcje i w sumie spotkasz tam jedynie turystów.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-30 05:48:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:27.