Kosmetyki M.A.C - Strona 116 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-05, 16:25   #3451
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Kosmetyki M.A.C

part 2


i jak myslicie? Dorzucilam jeszcze 2...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 7.jpg (42,3 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8.jpg (47,6 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 9.jpg (40,3 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a.jpg (29,4 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg b.jpg (92,6 KB, 24 załadowań)

Edytowane przez psycha
Czas edycji: 2009-02-05 o 16:35
psycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 16:43   #3452
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Psycha pigment wyglada ok, kolor tez, jedna rzecz mnie tylko dziwi Naked ma bardzo malutkie drobinki wrecz mikroskopijne, na skórze na sucho wyglada jak półmat, na mokro jak satyna, a na twoich zdjeciach widzac wyrazne drobinki w nim, nie wiem moze to zjecie je tak podresliło, bo tylko to mi w nim nie pasuje
__________________
next life - KNK
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 16:47   #3453
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
Psycha pigment wyglada ok, kolor tez, jedna rzecz mnie tylko dziwi Naked ma bardzo malutkie drobinki wrecz mikroskopijne, na skórze na sucho wyglada jak półmat, na mokro jak satyna, a na twoich zdjeciach widzac wyrazne drobinki w nim, nie wiem moze to zjecie je tak podresliło, bo tylko to mi w nim nie pasuje
W swietle dziennym nie są tak widoczne. Zdjęcia robiłam w sztucznym, białym.
Postaram sie jutro strzelic fotke w swietle dziennym
psycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 16:56   #3454
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez psycha Pokaż wiadomość
part 2


i jak myslicie? Dorzucilam jeszcze 2...
Mi się nie podoba czcionka na spodzie, wydaje mi się inna niż u mnie, cieńsza
Na spektrze czytałam co nieco, że czcionka i kartonik mają znaczenie, kartonik podróbki ma widoczne zarysowania, tak jakby jest podniszczony, oryginał jest gładki, czarny, wieczko Twojego naked wydaje mi się widocznie błyszczeć.

Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
Psycha pigment wyglada ok, kolor tez, jedna rzecz mnie tylko dziwi Naked ma bardzo malutkie drobinki wrecz mikroskopijne, na skórze na sucho wyglada jak półmat, na mokro jak satyna, a na twoich zdjeciach widzac wyrazne drobinki w nim, nie wiem moze to zjecie je tak podresliło, bo tylko to mi w nim nie pasuje
Kamisio, nowy naked ma drobinki na samym wierzchu (one się tak zbierają pod plastikową nakładką), w miarę zużywania nie tworzy się już ta ubita warstwa i nie ma widocznych już tylu drobinek

Zdjęcia robiłam w sztucznym oświetleniu, z lampą, jutro mogę zrobić w świetle dziennym będzie lepiej odwzorowany kolor

Kiedyś porównywałam tu podróbkę i oryginał, warto poszukać, różnice są naprawdę małe i dopiero przy bezpośrednim porównaniu je widać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg naked.jpg (37,3 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg naked1.jpg (37,9 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg naked2.jpg (69,1 KB, 52 załadowań)
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 17:08   #3455
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Kamisio, nowy naked ma drobinki na samym wierzchu (one się tak zbierają pod plastikową nakładką), w miarę zużywania nie tworzy się już ta ubita warstwa i nie ma widocznych już tylu drobinek

Zdjęcia robiłam w sztucznym oświetleniu, z lampą, jutro mogę zrobić w świetle dziennym będzie lepiej odwzorowany kolor

Kiedyś porównywałam tu podróbkę i oryginał, warto poszukać, różnice są naprawdę małe i dopiero przy bezpośrednim porównaniu je widać
Mój nie był tak błyszczący od początku nic to, na forum to sie tego porównać nie da, trzeba by na żywo

ps: Nevado mam przesyłkę, zapachy potestuje i napisze dziękuje Ci bardzo
__________________
next life - KNK
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 17:16   #3456
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Mi się nie podoba czcionka na spodzie, wydaje mi się inna niż u mnie, cieńsza
Na spektrze czytałam co nieco, że czcionka i kartonik mają znaczenie, kartonik podróbki ma widoczne zarysowania, tak jakby jest podniszczony, oryginał jest gładki, czarny, wieczko Twojego naked wydaje mi się widocznie błyszczeć.



Kamisio, nowy naked ma drobinki na samym wierzchu (one się tak zbierają pod plastikową nakładką), w miarę zużywania nie tworzy się już ta ubita warstwa i nie ma widocznych już tylu drobinek

Zdjęcia robiłam w sztucznym oświetleniu, z lampą, jutro mogę zrobić w świetle dziennym będzie lepiej odwzorowany kolor

Kiedyś porównywałam tu podróbkę i oryginał, warto poszukać, różnice są naprawdę małe i dopiero przy bezpośrednim porównaniu je widać

Nie widzę zbytnio róznicy Poza jakością zdjęc
Postaram się jutro jeszcze raz...

Powiedzicie mi jeszcze czy wszystkie nakrętki są idealnie "gładkie", bez najdrobniejszej skazy ? Bo moja super - mega idealna nie jest.... zaczynam wątpić
psycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 17:16   #3457
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
Mój nie był tak błyszczący od początku nic to, na forum to sie tego porównać nie da, trzeba by na żywo

ps: Nevado mam przesyłkę, zapachy potestuje i napisze dziękuje Ci bardzo
Światło tutaj gra ogromną rolę, u mnie padało z żarówki i jeszcze flesz z lampy, jutro zrobię nową fotę, mam drugi taki sam prawie zużyty to nie ma tyle tych drobinek i wygląda mniej więcej tak jak poniżej, tym razem bez lampy ,ale z żarówką

P.S cieszę się ,że przesyłeczka dotarła, mam nadzieję ,że zapachy spodobają się
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg naked4.jpg (44,3 KB, 26 załadowań)
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-05, 17:38   #3458
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez psycha Pokaż wiadomość
Nie widzę zbytnio róznicy Poza jakością zdjęc
Postaram się jutro jeszcze raz...

Powiedzicie mi jeszcze czy wszystkie nakrętki są idealnie "gładkie", bez najdrobniejszej skazy ? Bo moja super - mega idealna nie jest.... zaczynam wątpić
Psycho, specjalnie dla Ciebie wyszukałam w komputerze moje porównanie podróbki chocolate brown i oryginału, oba pigmenty podpisane, jak widać podróbka do złudzenia przypomina ''granulowanie'' pigmentu jakie występuje u tego Pana na Allegro, kod jest, pojemniczek jest, ale kolor jest inny, zarówno w pojemniczku ,jak i na skórze.
Podróbkę zakupiłam ok pół roku temu na Ebay, bo byłam przekonana po zdjęciach ,że kupuje oryginał jednak jak już miałam w ręce porównałam do mojego oryginału zakupionego w sklepie, teraz już w ogóle nawet jak są dobre zdjęcia nie kupuję na ebay, chyba ,że to jest ciężka do zdobycia limitowanka i kupuje od zaufanej osoby.
Zdjęcie obrobiłam tak aby było widać wszystko na jednej fotce, myślę ,że to dobitnie świadczy o istnieniu no prawie ,że idealnych podróbek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg chocolatebrown.jpg (76,5 KB, 99 załadowań)
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 17:45   #3459
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Psycho, specjalnie dla Ciebie wyszukałam w komputerze moje porównanie podróbki chocolate brown i oryginału, oba pigmenty podpisane, jak widać podróbka do złudzenia przypomina ''granulowanie'' pigmentu jakie występuje u tego Pana na Allegro, kod jest, pojemniczek jest, ale kolor jest inny, zarówno w pojemniczku ,jak i na skórze.
Podróbkę zakupiłam ok pół roku temu na Ebay, bo byłam przekonana po zdjęciach ,że kupuje oryginał jednak jak już miałam w ręce porównałam do mojego oryginału zakupionego w sklepie, teraz już w ogóle nawet jak są dobre zdjęcia nie kupuję na ebay, chyba ,że to jest ciężka do zdobycia limitowanka i kupuje od zaufanej osoby.
Zdjęcie obrobiłam tak aby było widać wszystko na jednej fotce, myślę ,że to dobitnie świadczy o istnieniu no prawie ,że idealnych podróbek
Nie wiem czego sobie dosypałam do pudru i męczy mnie to Jeśli pigment okaże się być podróbką, to pozbede sie go tylko i wyłącznie ze względu na oszukany skład. Kto wie z czego to ukręcono...
psycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 17:59   #3460
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez psycha Pokaż wiadomość
Nie wiem czego sobie dosypałam do pudru i męczy mnie to Jeśli pigment okaże się być podróbką, to pozbede sie go tylko i wyłącznie ze względu na oszukany skład. Kto wie z czego to ukręcono...
Dużo więcej nie mogę Ci powiedzieć, ani rozjaśnić sytuacji, sama musisz to ocenić.

W razie czego jak będę jeszcze zamawiała pigmenty mogę załatwić kilka sztuk poprzez wspólne zakupy, średnio pigment kosztuje 20-21$, kupuje mi go znajoma ,która ma zniżkę w MACu i dorabia sobie na tej sprzedaży.
Ceny podobnie wychodzą jak na amerykańskiej stronie MAC, a mam wszystko oryginalne, świeże, czyste, pachnące i jeszcze dostaję od niej miłe upominki
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 18:36   #3461
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Dużo więcej nie mogę Ci powiedzieć, ani rozjaśnić sytuacji, sama musisz to ocenić.

W razie czego jak będę jeszcze zamawiała pigmenty mogę załatwić kilka sztuk poprzez wspólne zakupy, średnio pigment kosztuje 20-21$, kupuje mi go znajoma ,która ma zniżkę w MACu i dorabia sobie na tej sprzedaży.
Ceny podobnie wychodzą jak na amerykańskiej stronie MAC, a mam wszystko oryginalne, świeże, czyste, pachnące i jeszcze dostaję od niej miłe upominki
Wiem, że nie powinnam się łapać na takie aukcje,dodatkowo zawracac wam głowy...zwyle jestem ostrożna. Tym razem diabeł skusił Zuzywam ogromne ilości beżowych cieni... stąd opakowanie 7,5g było mi na ręke...
Mam nadzieję że to jedyna wpadka na ten rok
Wybaczcie
psycha jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-05, 18:44   #3462
swirrruska
Rozeznanie
 
Avatar swirrruska
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 670
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Dużo więcej nie mogę Ci powiedzieć, ani rozjaśnić sytuacji, sama musisz to ocenić.

W razie czego jak będę jeszcze zamawiała pigmenty mogę załatwić kilka sztuk poprzez wspólne zakupy, średnio pigment kosztuje 20-21$, kupuje mi go znajoma ,która ma zniżkę w MACu i dorabia sobie na tej sprzedaży.
Ceny podobnie wychodzą jak na amerykańskiej stronie MAC, a mam wszystko oryginalne, świeże, czyste, pachnące i jeszcze dostaję od niej miłe upominki

Jezeli dobrze zrozumialam to bardzo bym byla chetna na te dodatkowe sztuki

A tak poza tym ponawiam pytanko http://allegro.pl/item544828613_mac_...am_do_ust.html

oryginalne?
swirrruska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 18:48   #3463
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez psycha Pokaż wiadomość
Wiem, że nie powinnam się łapać na takie aukcje,dodatkowo zawracac wam głowy...zwyle jestem ostrożna. Tym razem diabeł skusił Zuzywam ogromne ilości beżowych cieni... stąd opakowanie 7,5g było mi na ręke...
Mam nadzieję że to jedyna wpadka na ten rok
Wybaczcie
Psycho bywa, ja też kilka razy się nacięłam, niestety w ''świecie'' pigmentów łatwo o podróbkę

Cytat:
Napisane przez swirrruska Pokaż wiadomość
Jezeli dobrze zrozumialam to bardzo bym byla chetna na te dodatkowe sztuki

A tak poza tym ponawiam pytanko http://allegro.pl/item544828613_mac_...am_do_ust.html

oryginalne?
Mam taki sam balsamik, detali teraz nie sprawdzam, ale raczej go nie podrabiają

Jak będę jeszcze zamawiała pigmenty to dam znać
Mogę mieć zarówno pigmenty jak i glittery, z regularnej kolekcji i z PRO, oraz czasem niektóre limitowanki, szczególnie te aktualne
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 18:51   #3464
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C

a moglabym tez sie przylaczyc?
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 19:01   #3465
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
a moglabym tez sie przylaczyc?
Oczywiście
Inne produkty dostępne na stronie MAC też mogę mieć, średnio o ok2-3 dolary tańsze jak podane ceny na stronie, np jakieś dwa tygodnie temu znajoma proponowała mi puder z najnowszej kolekcji BBR za 30$, na stronie jest ok33,50$ jeśli dobrze pamiętam
Teraz średnio mi się opłaca zamawiać te kosmetyki ze względu na ceny i wolę kupować w Polsce, także następne zakupy zrobię jak dolar spadnie.
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 19:05   #3466
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Psycho, specjalnie dla Ciebie wyszukałam w komputerze moje porównanie podróbki chocolate brown i oryginału, oba pigmenty podpisane, jak widać podróbka do złudzenia przypomina ''granulowanie'' pigmentu jakie występuje u tego Pana na Allegro, kod jest, pojemniczek jest, ale kolor jest inny, zarówno w pojemniczku ,jak i na skórze.
Podróbkę zakupiłam ok pół roku temu na Ebay, bo byłam przekonana po zdjęciach ,że kupuje oryginał jednak jak już miałam w ręce porównałam do mojego oryginału zakupionego w sklepie, teraz już w ogóle nawet jak są dobre zdjęcia nie kupuję na ebay, chyba ,że to jest ciężka do zdobycia limitowanka i kupuje od zaufanej osoby.
Zdjęcie obrobiłam tak aby było widać wszystko na jednej fotce, myślę ,że to dobitnie świadczy o istnieniu no prawie ,że idealnych podróbek
Dla porównania wklejam swoje oryginalne pigmenty: NAKED oraz CHOCOLATE BROWN. Niestety w moim jak widać są granulki co nie wyklucza ich oryginalności Więc granulowanie nie może być dowodem nie wiem od czego to zależy, żew niektórych opakowaniach one są, a w innych ich nie ma Może od sposobu przechowywania

W NAKED, tak jak pisał Kamisio, te drobinki są baaaardzo mikroskopijne.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 21+22a.jpg (62,7 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5+5a.jpg (103,1 KB, 28 załadowań)
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 19:06   #3467
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Dla porównania wklejam swoje oryginalne pigmenty: NAKED oraz CHOCOLATE BROWN. Niestety w moim jak widać są granulki co nie wyklucza ich oryginalności Więc granulowanie nie może być dowodem nie wiem od czego to zależy, żew niektórych opakowaniach one są, a w innych ich nie ma Może od sposobu przechowywania

W NAKED, tak jak pisał Kamisio, te drobinki są baaaardzo mikroskopijne.
Mariola
Ty masz robione zdjęcia w świetle dziennym, jak jutro zrobię zdjęcie w świetle dziennym to też mój pigment będzie tak wyglądał
A co do chocolate brown nie mam pojęcia
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 19:07   #3468
Annaluka
Zakorzenienie
 
Avatar Annaluka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 010
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Hmm, ten pigment wygląda na oryginalny, ale nie znam się na tyle.

Mam swoje foto oryginalnych odsypek Może coś pomoże do porównania.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg S6305004.jpg (97,0 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg S6304781.jpg (36,2 KB, 24 załadowań)
__________________
Wszyscy mają bloga - mam i ja
Bella Beauty
Annaluka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 19:13   #3469
lajtblu
Raczkowanie
 
Avatar lajtblu
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kącik Do Pracy
Wiadomości: 35
GG do lajtblu
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Tak Was podczytuję i zastanawiam się (bez obrazy) czy aby ta propaganda przeciwko innym sprzedawcą MAC-a na allegro, nie jest po prostu takim "pozbywaniem" się konkurencji na w/w serwisie przez użytkowniczkę wizażu, która również tam pigmenty sprzedaje (nevada?).
Pytałam Was czy weryfikowaliście np. zakupami pigmenty od sprzedawców których opisujecie, ale nikt mi nie odpowiedział. Dlaczego?
Przecież tak samo można napisać o nevadzie, że ma zdjęcia z internetu, czy że jej kolory są niezgodne z oryginałami (tyle że na innym serwisie, bo tutaj rozumiem "jest zakorzeniona, mało tego ma plecy). Podejrzane to wszystko...
lajtblu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-05, 19:17   #3470
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Znalazłam swoje foto naked w świetle dziennym
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nakedswiatlodzienne.jpg (26,2 KB, 32 załadowań)
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 19:30   #3471
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez lajtblu Pokaż wiadomość
Tak Was podczytuję i zastanawiam się (bez obrazy) czy aby ta propaganda przeciwko innym sprzedawcą MAC-a na allegro, nie jest po prostu takim "pozbywaniem" się konkurencji na w/w serwisie przez użytkowniczkę wizażu, która również tam pigmenty sprzedaje (nevada?).
Pytałam Was czy weryfikowaliście np. zakupami pigmenty od sprzedawców których opisujecie, ale nikt mi nie odpowiedział. Dlaczego?
Przecież tak samo można napisać o nevadzie, że ma zdjęcia z internetu, czy że jej kolory są niezgodne z oryginałami (tyle że na innym serwisie, bo tutaj rozumiem "jest zakorzeniona, mało tego ma plecy). Podejrzane to wszystko...
Mam pytanie, czytałaś cały wątek MAC? być może nikt Ci nie odpowiedział, bo była o tym mowa wiele razy wcześniej
Osobiście jeżeli wejdziesz na ''moją'' aukcję zobaczysz ,że zostały mi ostatki i nie jestem żadną konkurencją dla innych, świat pigmentów na Allegro to przede wszystkim podróbki, wiem coś o tym ,bo mam wiele pigmentów i wiele się naczytałam w internecie, potrafię odróżnić podróbkę od oryginału, jeżeli wchodzę na wątek MAC i widzę ,że dobitnie mi coś nie gra czemu mam nie pisać o tym, czemu wizazanki mają kupować podróbki?
Mam blog poświęcony m.in kosmetykom MAC, jest to moją pasją, a nie interesem życia.
Jakbyś przeczytała to byś się dowiedziała ,że wszystkie zdjęcia są mojego autorstwa i wszystkie podpisuję, jeżeli masz dowód ,że jest inaczej możesz złożyć na mnie skargę, zapewniam Cię ,że takich w internecie nie znajdziesz.
Tak samo jeśli chodzi o kolory, każdy możesz porównać sobie w sklepie, czy masz jakieś wątpliwości dotyczące moich pigmentów?
Jeżeli mam się nie odzywać i nie pomagać zrobię to, nie chcę mieć nieprzyjemnych sytuacji, ale potem wchodząc na wątek o moich ulubionych kosmetykach nie chcę widzieć płaczu i zgrzytania zębów ,że ktoś kupił podróbkę, a ja siedziałam cicho
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 19:47   #3472
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Mariola
Ty masz robione zdjęcia w świetle dziennym, jak jutro zrobię zdjęcie w świetle dziennym to też mój pigment będzie tak wyglądał
A co do chocolate brown nie mam pojęcia

Tak, tak, moje są w świetle dziennym Tylko tak pomyślałam o tych granulkach Nie wiem czemu raz są, a raz ich nie ma

Co do tego sprzedawcy Patal czy jak mu tam to kilka dni temu zrobiłam eksperyment i .... zadzwoniłam do nich, bo na stronie piszą (bynajmniej pisali wcześniej ), że zapraszają do współpracy i mogą sprowadzić każdy towar na zamówienie. Powiedziałam więc, że chciałabym zamówić ileś tam pigmentów, że chciałabym fakturę na to i pisemną gwarancję, że towar jest oryginalny. Odpowiedziała mi Pani, że fakturę mogę wystawić, ale..... nie będzie na fakturze napisane, że to są pigmenty MAC, a ....."mix kosmetyki" Żadnego pisma mówiącego o oryginalności również nie wystawią. Dla mnie argumentów przeciw tym państwu wystarczy

Jak ktoś nie wierzy proponuję zadzwonić i dopyta się dokładnie czy na fakturze wystawią pigmenty MAC czy coś innego

EDIT:
Żeby nie było, że kogoś atakuję Sama zadzwoniłam z ciekawości i taką dostałam odpowiedź. Firma, któa wystawia faktury MUSI wpisać do rubryki jaki towar jest przedmiotem faktury. Mix Kosmetyki, to równie dobrze może być lakier do paznokci, czy cienie ruby rose Wpisanie do faktury mix kosmetyki ma tylko sens wtedy, gdyby kupujący chciał dochodzić swoich praw. W tym wypadku przegrana z góry, bo niby gdzie napisane, że ten a ten sprzedawca sprzedał mu akurat pigmenty MAC ?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/

Edytowane przez Mariola13
Czas edycji: 2009-02-05 o 19:53
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 19:48   #3473
ovi
Raczkowanie
 
Avatar ovi
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 123
GG do ovi
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Dla porównania wklejam swoje oryginalne pigmenty: NAKED oraz CHOCOLATE BROWN. Niestety w moim jak widać są granulki co nie wyklucza ich oryginalności Więc granulowanie nie może być dowodem nie wiem od czego to zależy, żew niektórych opakowaniach one są, a w innych ich nie ma Może od sposobu przechowywania

W NAKED, tak jak pisał Kamisio, te drobinki są baaaardzo mikroskopijne.
tak tak. Z granulacją to chyba nie do końca... Mój Vanilla i Old Gold też sie granulują, tak jak Twój Chocolate

Przy czym, na fotce Nevady, z tego co widze, to te granulki są znacznie mniejsze...


heh, to sie nazywa rozbiórka na części drobne
Stado Sherlocków na tym wątku
__________________
ovi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 19:51   #3474
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Ja mam pytanie dotyczące podkladow MAC - poszukuje podkladu dla swojej skory mieszanej ale jednoczesnie przesuszonwj na policzkach , stosowalam polecany przez Nevade i inne Wizanki podklad Dianne Brill ale po godzinie zaczynam sie masakrycznie swiecic

Polecany przez kamisia Blot sprawdza sie idealnie ale to puder prasowany a ja potrzebuje fluidu. Jednym slowem potrzebuje cos kryjacego na zaczerwienienia i dajacego mat.
Polecacie jakis konkretny?
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 19:53   #3475
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Tak, tak, moje są w świetle dziennym Tylko tak pomyślałam o tych granulkach Nie wiem czemu raz są, a raz ich nie ma

Co do tego sprzedawcy Patal czy jak mu tam to kilka dni temu zrobiłam eksperyment i .... zadzwoniłam do nich, bo na stronie piszą (bynajmniej pisali wcześniej ), że zapraszają do współpracy i mogą sprowadzić każdy towar na zamówienie. Powiedziałam więc, że chciałabym zamówić ileś tam pigmentów, że chciałabym fakturę na to i pisemną gwarancję, że towar jest oryginalny. Odpowiedziała mi Pani, że fakturę mogę wystawić, ale..... nie będzie na fakturze napisane, że to są pigmenty MAC, a ....."mix kosmetyki" Żadnego pisma mówiącego o oryginalności również nie wystawią. Dla mnie argumentów przeciw tym państwu wystarczy

Jak ktoś nie wierzy proponuję zadzwonić i dopyta się dokładnie czy na fakturze wystawią pigmenty MAC czy coś innego
Ciekawa sprawa i na pewno nie uwiarygadnia towaru sprzedawcy...

Cytat:
Napisane przez ovi Pokaż wiadomość
tak tak. Z granulacją to chyba nie do końca... Mój Vanilla i Old Gold też sie granulują, tak jak Twój Chocolate

Przy czym, na fotce Nevady, z tego co widze, to te granulki są znacznie mniejsze...


heh, to sie nazywa rozbiórka na części drobne
Stado Sherlocków na tym wątku
Ovi masz rację, ale ja już szerlokiem nie będę ,bo nikt tego nie docenia a wręcz przeciwnie, jest mi przykro i rodzą się przykre podejrzenia
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 19:55   #3476
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez ovi Pokaż wiadomość
tak tak. Z granulacją to chyba nie do końca... Mój Vanilla i Old Gold też sie granulują, tak jak Twój Chocolate

Przy czym, na fotce Nevady, z tego co widze, to te granulki są znacznie mniejsze...


heh, to sie nazywa rozbiórka na części drobne
Stado Sherlocków na tym wątku
Rozbiórka na granulki
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 19:58   #3477
swirrruska
Rozeznanie
 
Avatar swirrruska
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 670
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Mam pytanie ktora z wizazanek na allegro sprzedaje odsypki 1,5? bo widze ostatnio tylko 0,5... Przepraszam za niezbyt dyskretne pytanie
swirrruska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 19:58   #3478
ovi
Raczkowanie
 
Avatar ovi
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 123
GG do ovi
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Ciekawa sprawa i na pewno nie uwiarygadnia towaru sprzedawcy...



Ovi masz rację, ale ja już szerlokiem nie będę ,bo nikt tego nie docenia a wręcz przeciwnie, jest mi przykro i rodzą się przykre podejrzenia

Nie przejmuj sieeee Podejrzenia zazwyczaj rodzą się z niewiedzy... Wytłumaczymy, Oni przemyślą i ostatecznie docenią
__________________
ovi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 20:03   #3479
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez lajtblu Pokaż wiadomość
Tak Was podczytuję i zastanawiam się (bez obrazy) czy aby ta propaganda przeciwko innym sprzedawcą MAC-a na allegro, nie jest po prostu takim "pozbywaniem" się konkurencji na w/w serwisie przez użytkowniczkę wizażu, która również tam pigmenty sprzedaje (nevada?).
Pytałam Was czy weryfikowaliście np. zakupami pigmenty od sprzedawców których opisujecie, ale nikt mi nie odpowiedział. Dlaczego?
Przecież tak samo można napisać o nevadzie, że ma zdjęcia z internetu, czy że jej kolory są niezgodne z oryginałami (tyle że na innym serwisie, bo tutaj rozumiem "jest zakorzeniona, mało tego ma plecy). Podejrzane to wszystko...
przecież nie tylko zakupy u Nevady polecają dziewczyny, ale rozumiem, że na ostatniej stronie ta użytkowniczka jest najbardziej aktywna, więc jej się dostało

nie wiem co podejrzanego jest w tym, że dziewczyny weryfikują produkty z aukcji, a nie konkretnych użytkowniczek

ocenie są poddawane zdjęcia zamieszczane w aukcji, więc to sprzedawcom powinno zależeć na tym, aby treść ich aukcji była wiarygodna - jeśli zamieszczają zdjęcia a internetu, a na prośbę przesłania zdjęć sprzedawanego przedmiotu odmawiają to chyba odpowiedź jest jasna

zawsze każda odpowiedź o oryginalności lub nie jest konkretnie uargumentowana, więc nie wiem do czego pijesz

i dodam jeszcze, że nie znam Nevady - nie miałam z nią styczności w żaden sposób, nie sprzedaję też na allegro, jestem użytkowniczką tego forum i oceniam merytoryczną wartość tego co jest tu napisane

nie sądzę, żeby wszyscy użytkownicy byli tak zahipnotyzowani, żeby słuchać bezkrytycznie słów kilku użytkowniczek i powtarzać ich jako fakty

przeczytaj cały wątek i zastanów się nad tym
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 20:06   #3480
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Nevado jesli mowilas o mnie to ja nie mialam zamiaru Coebie pietnowac jestes nieoceniona jesli chodzi o MAC
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:11.