Jak podkreślić jasną cerę? III - Strona 164 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-11, 13:14   #4891
chiante
Zadomowienie
 
Avatar chiante
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Stąd :)
Wiadomości: 1 008
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez yuki23 Pokaż wiadomość
Wiem, że to stosunkowo późny post, bo czytam ten wątek już dość długo ...no ale postanowiłam się również "ujawnić" i mam nadzieję, że okaże sie wystarczajaco blada by być przyjęta do grona 'jasnych'
I teraz tak... PROSZĘ się nie śmiać z foty, bo była robiona dla zabawy, nie posiadam innej, która by oddawała lepiej kolorystycznie moje włosy oczy itd...
Cóż za skarpetki

Witamy w gronie "bladzioszków"
__________________


chiante jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-11, 15:14   #4892
Nancy_Franciss
Zadomowienie
 
Avatar Nancy_Franciss
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 120
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Ja mam pytanie
Zawsze miałam jasną cerę,ale we wrześniu zaczęłam jeśc beta karoten i skóra robiła się lekko żółtawa .
Przestałam łykac te tabletki i po jakimś czasie to znikło ,mam normalną cerę ,ale chciałabym mieć jeszcze jaśniejszą -taką porcelanową . Zaczęłam robić tą maseczkę z ogórków,ale niewiele daje .
Czym jeszcze można naturalnie rozjaśnić cerę?
Dodam ,że z natury mam jasną ,trudno sie opalam na twarzy .
__________________


Nancy_Franciss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-11, 16:44   #4893
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Nancy_Franciss Pokaż wiadomość
Ja mam pytanie
Zawsze miałam jasną cerę,ale we wrześniu zaczęłam jeśc beta karoten i skóra robiła się lekko żółtawa .
Przestałam łykac te tabletki i po jakimś czasie to znikło ,mam normalną cerę ,ale chciałabym mieć jeszcze jaśniejszą -taką porcelanową . Zaczęłam robić tą maseczkę z ogórków,ale niewiele daje .
Czym jeszcze można naturalnie rozjaśnić cerę?
Dodam ,że z natury mam jasną ,trudno sie opalam na twarzy .
Maseczka aspirynowa, AcneDerm, maseczka z ogórka... Ale na każdego coś innego działa.


A ja z lęku o moją bladość zaczęłam sobie wmawiać, że jeden mój krem powoduje, że ciemniejsza jestem, a nie mam prawa, bo w nim nic takiego nie ma Moja paranoja :P
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-11, 17:12   #4894
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
Edit:

Jak tak się przyglądam twojemu zdjęciu, to coraz bardziej kojarzysz mi się z elfem Śliczna z Ciebie dziewczyna
Dziękuję
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-11, 17:24   #4895
DarkChocolateWithChilli
Raczkowanie
 
Avatar DarkChocolateWithChilli
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 180
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Witam
Podłączam się do grupy bladolicych.

Jestem blondynką, mam niebieskie oczy i jasną cerę. Dość łatwo się opalam i mam ładną, brzoskwiniową opaleniznę. Jednak jakiś czas temu doszłam do wniosku, że opalenizna jest dobra na wakacyjne miesiące a w pozostałe chciałabym zachować naturalny jasny odcień cery
Tak więc moje postanowienie wcieliłam w życie Mam jednak problem z dobraniem odpowiedniego podkładu. Każdy jest za ciemny. Jeden mniej, drugi bardziej, jednak wygląda to trochę sztucznie. W związku z tym mam pytanie, czy mogłybyście mi polecić jakieś podkłady, które mają jasne kolory ? Byłabym wdzięczna.

Przepraszam, jeżeli powtarzam pytanie, ale takie jesteście rozgadane, nie sposób wszystkiego przeczytać

Miłego wieczoru =)
__________________
South Beach

DarkChocolateWithChilli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-12, 07:24   #4896
Dewjani
Zadomowienie
 
Avatar Dewjani
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Varsovia Optima Maxima
Wiadomości: 1 288
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez yuki23 Pokaż wiadomość
Wiem, że to stosunkowo późny post, bo czytam ten wątek już dość długo ...no ale postanowiłam się również "ujawnić" i mam nadzieję, że okaże sie wystarczajaco blada by być przyjęta do grona 'jasnych'
I teraz tak... PROSZĘ się nie śmiać z foty, bo była robiona dla zabawy, nie posiadam innej, która by oddawała lepiej kolorystycznie moje włosy oczy itd...
rozwaliło mnie to zdjęcie

co do pudru w kamieniu- ja niestety mam strasznegopecha, bo zawsze wydaje mi się, że puder jest super jasny, a ja go otwieram w domu dziwnym trafem zawsze okazuje się ciemny...
__________________
Mój awatar jest chroniony prawem autorskim. Zabrania się go kopiować i/lub rozpowszechniać.


Dewjani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-12, 10:13   #4897
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Dewjani Pokaż wiadomość
rozwaliło mnie to zdjęcie

co do pudru w kamieniu- ja niestety mam strasznegopecha, bo zawsze wydaje mi się, że puder jest super jasny, a ja go otwieram w domu dziwnym trafem zawsze okazuje się ciemny...
ja się ostatnio nacięłam tak na puder sypki z Vipery. Na testerze był niesamowicie jasny, aż nie mogłam uwierzyć. W domu otwieram - brąz kilka dni później byłam w ZT, gdzie kupiłam puder, więc wzięłam go ze sobą i porównałam z testerem - zupełnie inny kolor niby ten sam (transparentny), a kolor ma jak matujący "do jasnej () cery", czyli dla mnie brązowy niestety pudry są tak sprytnie zapakowane, że bez zdjęcia folii i wyjęcia puszka nic się nie zobaczy. Więcej u nich pudru nie kupię, bo skąd będę miała pewność, że to ten kolor, który wybrałam? :/
Oczywiście zwrócić nie mogłam, bo jest otwarty. Zarządałam kontaktu z kierownikiem, kimkolwiek wyżej, ale oczywiście wszyscy wyjechali dobrze, że to nie jakiś drogi puder, bo bym się wściekła..
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-12, 10:23   #4898
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Ja kiedyś miałam puder z Vipery, w kamieniu z puszkiem (bardzo milutkim ) ale to było w wakacje, trochę się opaliłam niestety, więc najjaśniejszy odcień był dla mnie dobry, akurat do szybkich poprawek i matowienia w pracy.

Bardzo mnie kusi ten puder IsaDora, znalazłam go nawet na allegro ale nie mam pojęcia, pewnie tą markę też podrabiają a ja się nie znam na podróbkach...

Postaram się wstrzymać z nim, zamiast tego poszukam z Constance Carol tego transparentnego... kiedyś były w Naturze, teraz już nie widuję, muszę się przejść do mojej małej cudownej drogerii na placu

Aaa i ledwo się hamuję przed kupnem podkładu Hauschki nr 00, na stronie wygląda na taki biaaaaałyyyyyy <3
Ewentualnie ten Revlon nr 110, skoro dla Kici jest dobry, a ona taka ślicznie bladziutka, to i dla mnie powinien być ok...
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-12, 14:24   #4899
Nancy_Franciss
Zadomowienie
 
Avatar Nancy_Franciss
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 120
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

A czy ,te maseczki ogórka w ogóle pomagają tzn. wybielają ? Czy tylko tak się przyjęło,że niby wybiela ?
__________________


Nancy_Franciss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-12, 16:27   #4900
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Nancy_Franciss Pokaż wiadomość
A czy ,te maseczki ogórka w ogóle pomagają tzn. wybielają ? Czy tylko tak się przyjęło,że niby wybiela ?
Wiesz, powiem tak - sama nigdy nie stosowałam tej maseczki (zawsze ogórek zamiast na mojej twarzy w końcu ląduje w brzuchu ) ale panuje taki ogólny pogląd, że to pomaga w rozjaśnieniu, rozświetleniu skóry i sądzę, że to się z kosmosu nie wzięło Myślę, że możesz spróbować, to nic nie szkodzi, chyba, że się okaże, że masz jakieś uczulenie... A tak z ciekawości - ogórki gruntowe czy szklarniowe się stosuje do tej maseczki? To jest jakaś różnica?
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-12, 16:28   #4901
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Nancy_Franciss Pokaż wiadomość
A czy ,te maseczki ogórka w ogóle pomagają tzn. wybielają ? Czy tylko tak się przyjęło,że niby wybiela ?
Tak, ogórek zawiera kwasy.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-12, 17:59   #4902
przykre
Raczkowanie
 
Avatar przykre
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wadowice.
Wiadomości: 137
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

ja stosuję maseczkę z ogórka nieregularnie i rzadko, więc o efekcie wybielenia nie mogę mówić. ale na pewno twarz wydaje się po niej jaśniejsza. po prostu jakby rozświetlona, przy tym matowa... po prostu jest fajna =) myślę że 'delikatnie rozjaśnia' na dłuższą metę. tak jak pisze na większości kremów ogórkowych.
przykre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-12, 20:00   #4903
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Dla takich bladych, ale nie wybitnie polecam podklad Rimmel Lasting Finish kolor true ivory.

Teraz szukam jakiegos jasnego matujacego dosc dobrze. Co polecicie??
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-12, 20:37   #4904
popscene
Wtajemniczenie
 
Avatar popscene
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 828
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

A ja dziś wybierałam zdjęcia z wakacji do wywołania i mam dla Was jedno z plaży. Żeby nie było, bo tak centralnie w słońcu siedzę, bez filtra nie wychodzę z domu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wizaz.jpg (16,4 KB, 128 załadowań)
__________________
Nasz ślub:
http://www.suwaczek.pl/cache/c42df736fc.png
popscene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-13, 08:22   #4905
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez popscene Pokaż wiadomość
A ja dziś wybierałam zdjęcia z wakacji do wywołania i mam dla Was jedno z plaży. Żeby nie było, bo tak centralnie w słońcu siedzę, bez filtra nie wychodzę z domu
Takie śliczne zdjęcie, a tu za oknem...

Dzisiaj rano przeglądałam się w lusterku i zauważyłam, że w porannym świetle na tle białej ściany już ledwo co się wyróżniam.

Edytowane przez Ines-ka
Czas edycji: 2008-12-13 o 08:25
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-13, 08:30   #4906
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Do tej pory najlepsze, najjaśniejsze pudry/podkłady/rozświetlacze, których używałam :

- Revlon Colorstay w kolorze Ivory (obecnie go używam, jest bardzo jasny, można go tanio kupić na allegro, w sumie mogłby być trochę jaśniejszy )
- podkłady firmy Oriflame w kolorze Porcelain
- puder w kamieniu Constance Carroll nr 18 Ivory (prawie biały, obecnie go używam, jednak jest za bardzo transparentny jak dla mnie)
- puder w kamieniu z minerałami Rimmel Renew & Lift nr 103 True Ivory, mój KWC, chyba nie będę szukać już innego, bo ten puder kocham
- puder w kamieniu StarGazer w kolorze białym
- puder sypki Infinity nr 01 ( bardzo jasny i jakościowo bardzo dobry, dostępny w drogeriach natura)
- puder sypki Ruby Rose nr 08 (baaardzo jasny, z malutkimi drobinkami)
- puder sypki Airspun Coty (odcienie dla bladolic, dostępny na allegro i za granicą)
- puder w kulkach Pierre Rene nr 01 Pastel (rozjaśnia, koryguje i rozświetla, taka tańsza wersja meteorytów)
- puder rozświetlający Bell 4Visions nr 4 (fioletowo-różowy) - zdecydowanie rozjaśnia
- biały puder rozświetlający Inglot AMC nr 59
- rozświetlacz paskowy Inglot AMC nr 83
- dermacol 212 jako korektor
- kulki rozświetlające Ruby Rose nr 2 (różowo-fioletowo-beżowe)

Podobno podkłady Mary Kay mają bardzo jasne odcienie, ciekawe jak jest rzeczywiście...
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com

Edytowane przez Kicia_Wampirzyca
Czas edycji: 2008-12-13 o 09:27
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-13, 10:43   #4907
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

w porownaniu do MF LP 100 Colorstay fair jest jaśniejszy czy ciemnijeszy?
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-13, 11:21   #4908
nikadomi
Rozeznanie
 
Avatar nikadomi
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 993
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez adrijah Pokaż wiadomość
ja się ostatnio nacięłam tak na puder sypki z Vipery. Na testerze był niesamowicie jasny, aż nie mogłam uwierzyć. W domu otwieram - brąz kilka dni później byłam w ZT, gdzie kupiłam puder, więc wzięłam go ze sobą i porównałam z testerem - zupełnie inny kolor niby ten sam (transparentny), a kolor ma jak matujący "do jasnej () cery", czyli dla mnie brązowy niestety pudry są tak sprytnie zapakowane, że bez zdjęcia folii i wyjęcia puszka nic się nie zobaczy. Więcej u nich pudru nie kupię, bo skąd będę miała pewność, że to ten kolor, który wybrałam? :/
Oczywiście zwrócić nie mogłam, bo jest otwarty. Zarządałam kontaktu z kierownikiem, kimkolwiek wyżej, ale oczywiście wszyscy wyjechali dobrze, że to nie jakiś drogi puder, bo bym się wściekła..
Kurcze, masz pecha
Ja mam ten puder, na szczęście jest taki sam jak w testerze - idealnie jasny, ładnie pachnie, lekko rozświetla buzię i nie ciemnieje na twarzy.

U Ciebie nie było żadnego numerka na opakowaniu?
Powinni zamienić Ci ten puder, co z tego, że jest otwarty, wydaje mi się, że masz prawo go wymienić na taki jaki chciałaś.
nikadomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-13, 12:07   #4909
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Kicia_Wampirzyca Pokaż wiadomość
Do tej pory najlepsze, najjaśniejsze pudry/podkłady/rozświetlacze, których używałam :

- Revlon Colorstay w kolorze Ivory (obecnie go używam, jest bardzo jasny, można go tanio kupić na allegro, w sumie mogłby być trochę jaśniejszy )
- podkłady firmy Oriflame w kolorze Porcelain
- puder w kamieniu Constance Carroll nr 18 Ivory (prawie biały, obecnie go używam, jednak jest za bardzo transparentny jak dla mnie)
- puder w kamieniu z minerałami Rimmel Renew & Lift nr 103 True Ivory, mój KWC, chyba nie będę szukać już innego, bo ten puder kocham
- puder w kamieniu StarGazer w kolorze białym
- puder sypki Infinity nr 01 ( bardzo jasny i jakościowo bardzo dobry, dostępny w drogeriach natura)
- puder sypki Ruby Rose nr 08 (baaardzo jasny, z malutkimi drobinkami)
- puder sypki Airspun Coty (odcienie dla bladolic, dostępny na allegro i za granicą)
- puder w kulkach Pierre Rene nr 01 Pastel (rozjaśnia, koryguje i rozświetla, taka tańsza wersja meteorytów)
- puder rozświetlający Bell 4Visions nr 4 (fioletowo-różowy) - zdecydowanie rozjaśnia
- biały puder rozświetlający Inglot AMC nr 59
- rozświetlacz paskowy Inglot AMC nr 83
- dermacol 212 jako korektor
- kulki rozświetlające Ruby Rose nr 2 (różowo-fioletowo-beżowe)

Podobno podkłady Mary Kay mają bardzo jasne odcienie, ciekawe jak jest rzeczywiście...

Kiciu - uwielbiam Cię bardzo mi pomoże Twoja lista
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-13, 12:11   #4910
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=270173
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-13, 13:12   #4911
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

O! Podsumowanie
(ciesze sie, ze moje zdjecia i relacje z testow, wciaz sie komus przydaja)
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-13, 13:20   #4912
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
O! Podsumowanie
(ciesze sie, ze moje zdjecia i relacje z testow, wciaz sie komus przydaja)
No właśnie przemknęło trochę niezauważone. Napiszę do moda tego podforum, bo przydałoby się przypiąć go na 1 stronie.



Właśnie przeglądam all i poszukuję jakiegoś podkładu. A może korektor w tubce Inglota kupić i wystarczy?

Edytowane przez Ines-ka
Czas edycji: 2008-12-13 o 13:23
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-13, 13:31   #4913
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Dzisiaj umalowałam się nie w łazience (w której nad lustrem wiszą jarzeniówki), lecz w moim pokoju, przy naturalnym świetle. No i doszłam do wniosku, że...w dziennym świetle moja twarz odznacza się od szyi! Zatem puder faktycznie jest ciut za ciemny (a Pani ekspedientka zapewniała mnie, że jest najjaśniejszy i transparentny). Nie razi to bardzo gdy jest oświetlenie sztuczne...no ale niestety, przy dziennym efekt nie jest już zbyt ciekawy.

Mam pytanie: czy kupował ktoś puder w Ives Rocher?

Założyłam sobie tam kartę, bo zakochałam się w tych pomadkach i wodach toaletowych Teraz dorzuciłam jeszcze hypoalergiczny żel do twarzy i jasną kredkę pod oczy. Ma ktoś może doświadczenie odnośnie kosmetyków tej firmy (szczególnie a propos pudrów)?
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-13, 13:40   #4914
Delave
Raczkowanie
 
Avatar Delave
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: groch pod siódmym materacem
Wiadomości: 394
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

yves rocher ma pomarańczowe podkłady,pudry są nieco jaśniejsze ale jeśli nie jesteś super blada to powinny być ok. Z linii Yria jest chyba coś nieco jaśniejszego, tyle że jest nieco droższa, dla cery dojrzałej o ile mnie pamięć nie myli. Zresztą sklepy yves rocher są w każdym większym mieść i można sprawdzić , moja mama miała od nich podkład,nawet raz go nie użyła, kolor ciemny i przeraźliwie sztuczny.
__________________
ehhh
Delave jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-13, 13:51   #4915
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Od podkładów, to ja się trzymam z daleka

A puder faktycznie spróbuję...strasznie mnie to korci
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-13, 16:24   #4916
Delave
Raczkowanie
 
Avatar Delave
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: groch pod siódmym materacem
Wiadomości: 394
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Ja razczej podkładów n na codzień nie używam, najczęściej na wyjście, pudrów w ogóle. Ale ostatnio zauważyłam, rimmelowski wygląda całkiem ciekawie. Mam zamiar skusić się na everyday minerals, niktóre wyglądają naprawdę super
__________________
ehhh
Delave jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-13, 16:32   #4917
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Delave Pokaż wiadomość
Ja razczej podkładów n na codzień nie używam, najczęściej na wyjście, pudrów w ogóle. Ale ostatnio zauważyłam, rimmelowski wygląda całkiem ciekawie. Mam zamiar skusić się na everyday minerals, niktóre wyglądają naprawdę super
i sa super!
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-13, 17:13   #4918
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

A ja się złamałam i kupiłam na allegro ten Revlon Colorstay Ivory Oby był dla mnie dobry...

Jutro postanowiłam pooglądać w Naturze podkłady z Infinity i kuleczki Pierre Rene, w poniedziałek po szkole idę szukać Constance Carol nr 18 (kiedyś go miałam, w Naturze była szafa CC ale potem znikła i jakoś łatwiej było kupić coś w Rossmanie niż tego szukać).

Jak ja bym chciała, żeby w końcu udało mi się dobrać odpowiednie podkłądy i pudry!

Jeszcze jedno pytanie, klikałam sobie po stronie Revlonu i znalazłam w serii Colorstay mineralny puder/podkład, kolor Fair wygląda na jasny (ale wiadomo, jak to jest z "wyglądaniem" ). Chyba nie rzuciło mi się w oczy, żeby któraś o tym pisała, nie wpadło Wam to w łapki?
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-13, 17:19   #4919
201611241302
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 242
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Mam jasną cerę i pasuje mi translucide nr 14, lekki i nie ciemnieje.
201611241302 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 09:01   #4920
nhung
Zadomowienie
 
Avatar nhung
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 197
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

AAA! Wreszcie znalazłam wątek dla siebie!
Zazdroszczę Wam tak bladej cery... Jestem Azjatką i mam ciemną skórę, a zawsze marzyłam o jak najjaśniejszej Nie wiem czy to będzie możliwe... Bo Wy już macie jasną skórę i albo chcecie ją taką utrzymać albo troszkę rozjaśnić... A ja musiałabym ją bardzo, bardzo rozjaśnić...
Latem używam kremów z najwyższymi filtrami, ostatnio był to Lirene 60+, ale nic to nie daje.. Wystarczy 10 minut na słońcu i już brązowieje skóra...

Stosowałam kiedyś jasny puder Nivei, miałam nieco bledszą skórę dzięki niemu, ale wystarczyło, że malutka łezka z oka popłynęła na policzek, a już było widać, że coś jest nie tak - ciemna skóra i jasny puder (ale wstyd)...

Nie wiem czy na moją skórę podziałają te wszystkie maseczki, z aspiryny, ogórka, cytryny, mleka, ehh...

Edytowane przez nhung
Czas edycji: 2008-12-14 o 09:22
nhung jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:26.