DIOR - kolorówka - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-12, 16:50   #1351
magsch
Zakorzenienie
 
Avatar magsch
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 8 298
Dot.: DIOR - kolorówka

Laurany jutro zrobie mocniejszy makijaz TL z bronzerem Diora,wkleje fotki i sobie zobaczysz!!!!!
__________________
wymianka 2020 : love:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1276479
magsch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-12, 18:52   #1352
Laurany
Rozeznanie
 
Avatar Laurany
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 776
Dot.: DIOR - kolorówka

yay, super, dziękuję, ale ja i tak już się wymieniłam ale o makijażyk i tak poproszę, żebym wiedziała jak się nimi posługiwac, bo chcę używac je głównie na imprezy
a brązery Diora wiem ze na niektórych mogą cudownie wyglądać, ale ja akurat do nich nie należe, niestety, efekt=cegła, grr
EDIT: właśnie się nimi umalowałam na dzisiejszą imprezę, są boskie, nie żaluję wymianki ani troche, teraz to nawet nie wiem czy TL nie podobają mi się bardziej niż Gold(może dlatego że te ostatnie troche mi się przejadły)
ahh tak na marginesie - magsch akurat miałam możliwość dzisiaj wypróbować liner Diora u koleżanki i wydaje mi się że nie jest za dobry, dość szybko się ściera a w pełnym słońcu bardziej wygląda na ciemnogranawowy niż czarny, już Chanel który mam jest lepszy, tylko ze trudno jest nim zrobic równą kreskę:/

a rozwiązując spór o brąz w ER i TL - ten w TL jest baredziej zielonkawy w opakowaniu, ale na powiece nie widze większej różnicy

Edytowane przez Laurany
Czas edycji: 2008-05-12 o 20:29
Laurany jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 09:04   #1353
magsch
Zakorzenienie
 
Avatar magsch
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 8 298
Dot.: DIOR - kolorówka

Kurcze....widzisz a ona mnie tak ladnie wymalowala tym eilineremale wydaje mi sie ze sobie go kupie bo mi sie podobal polysk i nosilam ten makijaz dosc dlugo i nic mi sie nie starlo i byl prawdziwie czarny ale zobacze jeszcze oceny na KWCnie wiem od czego to zalezy...fajnie ze masz te cienie,,,widze ze w takim razie spor rozwiazany....
__________________
wymianka 2020 : love:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1276479
magsch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 10:36   #1354
DianaM
Zadomowienie
 
Avatar DianaM
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z każdego miejsca na Ziemi
Wiadomości: 1 570
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Serenite tyle, że mój makijaż oczu na dzień jest dość delikatny... Postaram się wkleić fotkę jeżeli uda mi się cyknąć zdjęcie na którym cokolwiek widać



EDIT:
No właśnie umalowałam się Earth Reflection i zrobiłam fotki- nic a nic na nich nie widać

Za delikatny mam makijaż i aparat nie chwyta ani trochę. A jak zrobię jakiś mega mocny (jak dla mnie) makijaż to na fotkach wygląda on na taki dzienny- a dla mnie to już wieczorowy Mam trzy aparaty i na każdym jest tak samo...

Chyba za delikatnie maluję się do zdjęć


EDIT 2:
Wrzucę te zdjęcia ale i tak nic nie widać, do tego jeszcze te dwa ostatnie są poruszone...
Ja właściwie to co chciałam zobaczyć to zobaczyłam. Cienie wyglądają zachęcająco. Aha, no i bardzo ładne oczka.

Cytat:
Napisane przez magsch Pokaż wiadomość
A wiec kilka dni temu robiac zakupy w perfumerii zostalam zaproszona na makijaz Diora,ktory wykonywala wizarzystka! wklejam zdjecia makijazu Summer Look Dior!oraz prezentow jakie dostalam za udzial(oprocz pomadki ja kupilam sama)ale jestem dzis nabuzowana radoscia
Jeśli mam być szczera Ty robisz o wiele ładniejsze makijaże i podejrzewam, że mogłabyć poduczyć tą wizażystkę
A prezentów bardzo dużo . Jeszcze się niespotkałam z takim gratisem. Zazdrościc, zazdrościć
__________________
DianaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 11:59   #1355
magsch
Zakorzenienie
 
Avatar magsch
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 8 298
Dot.: DIOR - kolorówka

Laurany-udalo mi sie nimi wyczarowac taki o to makijaz...wydaje mi sie ze jest odpowiedni na wieczor

Nie chcialabys moze wkleic swoje diorowskiej aktualijazcji(calej):pliz :
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 11.JPG (55,5 KB, 117 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 12.JPG (78,5 KB, 88 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 13.JPG (102,0 KB, 93 załadowań)
__________________
wymianka 2020 : love:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1276479
magsch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 12:39   #1356
Laurany
Rozeznanie
 
Avatar Laurany
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 776
Dot.: DIOR - kolorówka

makijaż bardzo fajny, dziękuję wczoraj byłam nawet podobnie umalowana chociaż jednak chyba wole Twój poprzedni jak jest więcej zieleni
ok postaram się wrzucic wieczorem, ale cieńko to wypadnie w porównaniu z obfitościami które zaprezentowałaś
EDIT wklejam moje zbiory, palety od lewej: 409 Tropical Light, 589 Goldfever, 569 Golds, 609 Earth Reflection
miałam jeszcze piątkę Night Dust ale okazała się za ciemna dla mnie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dior 001.JPG (60,6 KB, 209 załadowań)

Edytowane przez Laurany
Czas edycji: 2008-05-13 o 17:59
Laurany jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 19:19   #1357
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: DIOR - kolorówka

Szukam Truskawkowej pomadki pasującej do cieni Earth Reflection, blondynki, średnio bladej. Tylko żeby nie robiła wrażenia złotej. Może ktoś pomoże A może błyszczyk byłby lepszy Wszystkie szminki mam różowe i nic mi do tych cieni nie pasuje.
Magsch miała chyba coś w tym stylu w poście 1042. Poradźcie ...
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-13, 19:19   #1358
magsch
Zakorzenienie
 
Avatar magsch
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 8 298
Dot.: DIOR - kolorówka

hehe sliczne sa te paletkia widze ze goldy niezle napoczete
__________________
wymianka 2020 : love:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1276479
magsch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 19:31   #1359
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: DIOR - kolorówka

Ja na swoje Tropical Light muszę czekać niestety do dwóch tygodni,bo nie było,dopiero zamówią.Mam nadzieję,że się doczekam,bo są śliczne
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 19:32   #1360
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: DIOR - kolorówka

Ja dziś zakupiłam piątki - 009 Sky Glow- biel, dwa odcienie szarości, niebieski i brąz. Kolory perłowe, jedwabiste.
Modlę się, żeby były cholernie dobre, bo inaczej będę pluć sobie w brodę żem wydała 205 zł na nie.
Ogólnie to kolory w dostępnych w sprzedaży paletach nie bardzo mi pasują. Jeszcze Petal Shine mogłabym wziąć pod uwagę.

Jakiś czas temu pytałam na forum o cień Diora w kremie. Kupiłam go już i używam.
Boski- super trwały,piękny efekt, mój ulubiony kolor- turkus.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 19:58   #1361
magsch
Zakorzenienie
 
Avatar magsch
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 8 298
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Szukam Truskawkowej pomadki pasującej do cieni Earth Reflection, blondynki, średnio bladej. Tylko żeby nie robiła wrażenia złotej. Może ktoś pomoże A może błyszczyk byłby lepszy Wszystkie szminki mam różowe i nic mi do tych cieni nie pasuje.
Magsch miała chyba coś w tym stylu w poście 1042. Poradźcie ...


Ja mam 3 pomadki ktore pasuja do Earth...Sprawdz sobie najlepiej w perfumerii...

1.Dior Addict Ultra-shine 222
2.Dior Addict Steller Brown 427
3.Chanel Aqualumiere Yucatan 36
__________________
wymianka 2020 : love:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1276479
magsch jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-13, 20:08   #1362
Laurany
Rozeznanie
 
Avatar Laurany
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 776
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez magsch Pokaż wiadomość
hehe sliczne sa te paletkia widze ze goldy niezle napoczete
chyba mi nie wypominasz???
ale masz rację te limitowanki są prześliczne, aż trudno się im oprzeć
czy możesz polecic mi jakiś podkład diora do cery mieszanej (powoli acz skutecznie uzależniam się)??
kiedyś używałam Skinflasha 300 i był bardzo dobry, tylko nienawidziłam aplikacji

Edytowane przez Laurany
Czas edycji: 2008-05-13 o 21:34
Laurany jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 20:15   #1363
bieta
Zadomowienie
 
Avatar bieta
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 061
Dot.: DIOR - kolorówka

W temacie linerów - kupiłam ostatnio zeszłosezonową limitowanę - złoty. Nie wiem, jak kolory podstawowe, ale ten jest genialny. Trwały, bardzo intensywny, wyazisty kolor, z daleka go widać na oku. Wygląda jak plynne 24-karatowe ciemne złoto. Do tego trwały i się nie rozmazuje. Mankamenty - trzeba uważać przy nakładaniu - łatwo nim zrobić bardzo grubą krechę (a ja już i tak jestem zwolenniczką kresek intensywnych, rzadko robią cieniutkie) i jeśli się nałoży zbyt dużo, trzeba uważać, żeby się nie "skserowała".
Ostatnio kupiłam też lakier do paznokci - zaszalałam, bo bardzo mi się spodobał kolr - nr 853 (chyba) - Red tea. I o ile kolor piękny, doskonały pędzelek, świetnie się nakłada, nie robi smug i schnie w tempie błyskawicznym, to niestety trwałość na moich paznokciach mizerniutka - po jednym dniu robiłam poprawki, ale w ciągu drugiego i tak odprysnęły. Będę próbować na bazie Ori Swoją drogą może wiecie, jaka pomadka pasuje do tego koloru?
bieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 22:47   #1364
magsch
Zakorzenienie
 
Avatar magsch
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 8 298
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Laurany Pokaż wiadomość
chyba mi nie wypominasz???
ale masz rację te limitowanki są prześliczne, aż trudno się im oprzeć
czy możesz polecic mi jakiś podkład diora do cery mieszanej (powoli acz skutecznie uzależniam się)??
kiedyś używałam Skinflasha 300 i był bardzo dobry, tylko nienawidziłam aplikacji

hehe pewnie mnie wykasuja z tego watku bo robie post pod postem za co z Gory Przepraszam


Jesli o mnie chodzi to ja od stycznie nie rozstaje sie z podkladem Forever mam nr 033-dosc ciemnysrednio kryje,nie tworzy maski,akurat mi nie zatyka porow,ale po kilku h trzeba nos przypudrowac,nie robi smug i z mojej twarzy sie nie ulatnia...przeczytaj o nim na KWC bo opinie sa rozne a ja tez mam cere mieszana i to sklonna do przesuszen na nosie i na policzkach-ale Forever nie podkresla tego tylko jeszcze nawilaz...lubie tez Sculpa bo pieknie kryje,rozswietla zmeczona cere,ujednolica ja i trwa caly dzien chociaz jedna wada na upaly za ciezki(zima)...mam tez Icone-taki pudrowo-musowy podklad...nie jest ciezki,buzia slicznie zmatowiona,nie wchodzi w pory,fajnie wyglada na zdjeciach,naturalnie i tez ja ujednolica-chociaz czasami podkresla wysuszone skorony!!!!A z tych trzech moim favorytem jest Forever.....ale napalam sie na jeszcze jeden podklad a mianowicie na DIOR CAPTURE 030-ktorym robila mi makijaz wizazystka i bylam zachwycona!!!!!tak idealnej i gladkiej buzi jeszcze nie mialam-szok!!!!i do tego jest bardzo lekki a kazda krostke (mala,duza)zakryl,kazde zaczerwienienie,rozswietl il i nadal ladnego kolorytu!!!!miodzio....mu sze poprosic o wieksza probke co go wyprubuje sama...wiesz jak to jest!!!aha ma jeden wielki minus jak dla mnie 30ml kosztuje u mnie 80EURO!!!!(ale maz obiecal ze sprezentuje zonie-wiec czekam na laske)
Och jak sie rozpisalam -przynajmniej znasz teraz moje zdanie o podkladach,ktore nie kazdemu musza pasowac-aaaaa ja przed kazdym kupnem prosze o spora probke krora starcza na 3-4 dni!!!!dobry sposob zeby zobaczyc jaki odpowiednie!!!!

mam nadzieje ze nie usnelas
__________________
wymianka 2020 : love:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1276479
magsch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 01:21   #1365
Laurany
Rozeznanie
 
Avatar Laurany
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 776
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez magsch Pokaż wiadomość
hehe pewnie mnie wykasuja z tego watku bo robie post pod postem za co z Gory Przepraszam


Jesli o mnie chodzi to ja od stycznie nie rozstaje sie z podkladem Forever mam nr 033-dosc ciemnysrednio kryje,nie tworzy maski,akurat mi nie zatyka porow,ale po kilku h trzeba nos przypudrowac,nie robi smug i z mojej twarzy sie nie ulatnia...przeczytaj o nim na KWC bo opinie sa rozne a ja tez mam cere mieszana i to sklonna do przesuszen na nosie i na policzkach-ale Forever nie podkresla tego tylko jeszcze nawilaz...lubie tez Sculpa bo pieknie kryje,rozswietla zmeczona cere,ujednolica ja i trwa caly dzien chociaz jedna wada na upaly za ciezki(zima)...mam tez Icone-taki pudrowo-musowy podklad...nie jest ciezki,buzia slicznie zmatowiona,nie wchodzi w pory,fajnie wyglada na zdjeciach,naturalnie i tez ja ujednolica-chociaz czasami podkresla wysuszone skorony!!!!A z tych trzech moim favorytem jest Forever.....ale napalam sie na jeszcze jeden podklad a mianowicie na DIOR CAPTURE 030-ktorym robila mi makijaz wizazystka i bylam zachwycona!!!!!tak idealnej i gladkiej buzi jeszcze nie mialam-szok!!!!i do tego jest bardzo lekki a kazda krostke (mala,duza)zakryl,kazde zaczerwienienie,rozswietl il i nadal ladnego kolorytu!!!!miodzio....mu sze poprosic o wieksza probke co go wyprubuje sama...wiesz jak to jest!!!aha ma jeden wielki minus jak dla mnie 30ml kosztuje u mnie 80EURO!!!!(ale maz obiecal ze sprezentuje zonie-wiec czekam na laske)
Och jak sie rozpisalam -przynajmniej znasz teraz moje zdanie o podkladach,ktore nie kazdemu musza pasowac-aaaaa ja przed kazdym kupnem prosze o spora probke krora starcza na 3-4 dni!!!!dobry sposob zeby zobaczyc jaki odpowiednie!!!!

mam nadzieje ze nie usnelas
nie, nie usnełam (chrrrrrrrrrrrr...)
bardzo dziękuję za tak szczegółowy opis, naprawdę mi pomogłaś
wydaje mi się że miałam kiedyś próbkę Forever ale jakoś mi nie przypasował
wybadam za to ten Dior Capture oraz Icone mój portfel ma przechlapane...
Laurany jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 03:38   #1366
Laurany
Rozeznanie
 
Avatar Laurany
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 776
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez bieta Pokaż wiadomość
W temacie linerów - kupiłam ostatnio zeszłosezonową limitowanę - złoty. Nie wiem, jak kolory podstawowe, ale ten jest genialny. Trwały, bardzo intensywny, wyazisty kolor, z daleka go widać na oku. Wygląda jak plynne 24-karatowe ciemne złoto. Do tego trwały i się nie rozmazuje. Mankamenty - trzeba uważać przy nakładaniu - łatwo nim zrobić bardzo grubą krechę (a ja już i tak jestem zwolenniczką kresek intensywnych, rzadko robią cieniutkie) i jeśli się nałoży zbyt dużo, trzeba uważać, żeby się nie "skserowała".
Ostatnio kupiłam też lakier do paznokci - zaszalałam, bo bardzo mi się spodobał kolr - nr 853 (chyba) - Red tea. I o ile kolor piękny, doskonały pędzelek, świetnie się nakłada, nie robi smug i schnie w tempie błyskawicznym, to niestety trwałość na moich paznokciach mizerniutka - po jednym dniu robiłam poprawki, ale w ciągu drugiego i tak odprysnęły. Będę próbować na bazie Ori Swoją drogą może wiecie, jaka pomadka pasuje do tego koloru?
właśnie zauważyłam Twój post, wcześniej jakoś go przegapiłam
mówisz że jesteś zadowolona z linera Diora?? hmm to już następna osoba, może powinnam wziąć w takim razie poprawkę ponieważ ten co testowałam był dość starawy - jeszcze chyba w poprzednim opakowaniu
a czy łatwo jest tym nowym namalowac równą kreske??? ostatnio mam ciągle z tym problem i wychodzi mi taka koślawa
ok wracam do pisania eseju, koniec z wizażem (taaa jasne)
Laurany jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 09:56   #1367
DianaM
Zadomowienie
 
Avatar DianaM
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z każdego miejsca na Ziemi
Wiadomości: 1 570
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez magsch Pokaż wiadomość
DIOR CAPTURE 030-ktorym robila mi makijaz wizazystka i bylam zachwycona!!!!!tak idealnej i gladkiej buzi jeszcze nie mialam-szok!!!!i do tego jest bardzo lekki a kazda krostke (mala,duza)zakryl,kazde zaczerwienienie,rozswietl il i nadal ladnego kolorytu!!!!miodzio....mu sze poprosic o wieksza probke co go wyprubuje sama...wiesz jak to jest!!!aha ma jeden wielki minus jak dla mnie 30ml kosztuje u mnie 80EURO!!!!(ale maz obiecal ze sprezentuje zonie-wiec czekam na laske)
Mocno zainteresowałaś mnie tym podkładem Dior Capture i już mam na niego ochotę
Ale zaczęłam szperać, i :
czy chodzi Ci o DIOR CAPTURE TOTALE PODKŁAD ? Czy przypadkiem nie jest to podkład przeznaczony dla osób starszych? Czy ma on jakieś właściwości odmładzające?
Nie ukrywam, że mam 25 lat i nie chcę zaczynać używać takich specyfików i przyzwyczajać moją skórę do silnych preparatów odmładzających żebym w przyszłości nie miała problemów. Gdybyś mogła napisać kilka słó co Ty o tym sądzisz? Z góry dzięki.
Aha, na Truskawie ten podkład kosztuje 173zł.
__________________

Edytowane przez DianaM
Czas edycji: 2008-05-14 o 10:06 Powód: Na Truskawie ten podkład kosztuje 173zł.
DianaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 10:07   #1368
magsch
Zakorzenienie
 
Avatar magsch
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 8 298
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez DianaM Pokaż wiadomość
Mocno zainteresowałaś mnie tym podkładem Dior Capture i już mam na niego ochotę
Ale zaczęłam szperać, i :
czy chodzi Ci o DIOR CAPTURE TOTALE PODKŁAD ? Czy przypadkiem nie jest to podkład przeznaczony dla osób starszych? Czy ma on jakieś właściwości odmładzające?
Nie ukrywam, że mam 25 lat i nie chcę zaczynać używać takich specyfików i przyzwyczajać moją skórę do silnych preparatów odmładzających żebym w przyszłości nie miała problemów. Gdybyś mogła napisać kilka słó co Ty o tym sądzisz? Z góry dzięki.

No wlasnie Diana ja tylko zapamietalam Capture a dalszej nazwy niestety nie ale sobie sprawdze!!!!pytalam tej wizazystki czy moge go uzywac i powiedziala ze tek (a mam 22)i ze jego przeznaczeniem jest udoskonalic cere...mam tak samo jak ty ze boje sie silnych preparatow ale uzywam Sculpa ktory niby jest po 30 i nic mi sie ze skora nie stalo...a zreszta ja wychodze z takiego zalozenia ze cale zycie nie bede tego uzywac bo ja lubie zmieniac i nic zlego sie z cera nie stanie!!taka mam nadzieje
__________________
wymianka 2020 : love:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1276479
magsch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 10:51   #1369
izabellini
Zakorzenienie
 
Avatar izabellini
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 648
Dot.: DIOR - kolorówka

czy ktoś się może orientuje kiedy rzucą diamenciki na Tru??
czekam już ponad tydzień, wypatruję i nic
izabellini jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-14, 11:05   #1370
DianaM
Zadomowienie
 
Avatar DianaM
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z każdego miejsca na Ziemi
Wiadomości: 1 570
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez magsch Pokaż wiadomość
No wlasnie Diana ja tylko zapamietalam Capture a dalszej nazwy niestety nie ale sobie sprawdze!!!!pytalam tej wizazystki czy moge go uzywac i powiedziala ze tek (a mam 22)i ze jego przeznaczeniem jest udoskonalic cere...mam tak samo jak ty ze boje sie silnych preparatow ale uzywam Sculpa ktory niby jest po 30 i nic mi sie ze skora nie stalo...a zreszta ja wychodze z takiego zalozenia ze cale zycie nie bede tego uzywac bo ja lubie zmieniac i nic zlego sie z cera nie stanie!!taka mam nadzieje
Dzięki bardzo, uspokoiłaś mnie Zatem mogę już zacząć napastować męża o ten podkład. Zrobię wszystko, ale go zdobędę
__________________
DianaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 11:28   #1371
Champs
Zadomowienie
 
Avatar Champs
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Okolice pięknego miasta Kraków
Wiadomości: 1 754
Dot.: DIOR - kolorówka

Dziewczyny jesteście okropne Przez Was pobiegłam do Sephory i kupiłam wychwalany przez Was Diorskin Poudre Shimmer 002 /Almond Diamond/ Mam nadzieję,że się nie zawiodę,bo to mój pierwszy tego typu rozświetlacz
Champs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 12:06   #1372
fi
Zadomowienie
 
Avatar fi
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 731
Dot.: DIOR - kolorówka

Champs - ile w Sephorze kosztuje Poudre Shimmer ??

Dziewczyny widziałyście coś takiego? http://www.allegro.pl/item364331005_...ka_gratis.html
fi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 12:13   #1373
magsch
Zakorzenienie
 
Avatar magsch
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 8 298
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez DianaM Pokaż wiadomość
Dzięki bardzo, uspokoiłaś mnie Zatem mogę już zacząć napastować męża o ten podkład. Zrobię wszystko, ale go zdobędę
Diana radze przetestowac w perfumerii...hehe ja tez sie staram naklonic meza

Cytat:
Napisane przez fi Pokaż wiadomość
Champs - ile w Sephorze kosztuje Poudre Shimmer ??

Dziewczyny widziałyście coś takiego? http://www.allegro.pl/item364331005_...ka_gratis.html
pierwszy raz widze takie cienieszczerze powiem ze opakowanie wyglada jak tych paskowych rozy no i ja jeszcze mam taki roz o tej samej nazwie!!!!ciekawe????
__________________
wymianka 2020 : love:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1276479
magsch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 12:14   #1374
Champs
Zadomowienie
 
Avatar Champs
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Okolice pięknego miasta Kraków
Wiadomości: 1 754
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez fi Pokaż wiadomość
Champs - ile w Sephorze kosztuje Poudre Shimmer ??
aż 180 zł,ale ja miałam do wykorzystania kupon

Cytat:
Dziewczyny widziałyście coś takiego? http://www.allegro.pl/item364331005_...ka_gratis.html
Co to? Czy to aby oryginalne? Nie spotkałam się jeszcze z takimi cieniami Diora
Champs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 12:15   #1375
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez fi Pokaż wiadomość
Champs - ile w Sephorze kosztuje Poudre Shimmer ??

Dziewczyny widziałyście coś takiego? http://www.allegro.pl/item364331005_...ka_gratis.html

O matko,co to ma być
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 12:18   #1376
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Champs Pokaż wiadomość
aż 180 zł,ale ja miałam do wykorzystania kupon
Jak by były na tru dajcie znać! A czy on nie podkreśla niedoskonałości?
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 12:41   #1377
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: DIOR - kolorówka

a ja muszę kupić pudrowy kompakt i dziś odkryłam piękny jasny kolor 010 kompaktu diorskin forever i się na niego napaliłam jak szczerbaty na suchary, tymbardziej ze na truskawie jest za 101zł.....
na KWC ma dobre opinie, a czy któraś z was go może używała?
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 12:41   #1378
Champs
Zadomowienie
 
Avatar Champs
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Okolice pięknego miasta Kraków
Wiadomości: 1 754
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
Jak by były na tru dajcie znać! A czy on nie podkreśla niedoskonałości?
Jeszcze go na sobie /buzi/ nie sprawdzałam Narazie pomaziałam na dłoni i wygląda bajecznie
Champs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 12:56   #1379
littlefrog
Raczkowanie
 
Avatar littlefrog
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: GM/Wawa
Wiadomości: 474
Dot.: DIOR - kolorówka

Ja używam, choć w innym kolorze. I polecam, jest niezły Matuje na jakieś 4h, potem skóra zaczyna się lekko świecić, ale cały czas koloryt jest wyrównany i wygląda dobrze aż do wieczora. Dużo lepszy od poprzednika Diorskin Compact, który znikał z twarzy całkowicie. Co prawda brakuje mi tu 8-godzinnego matu który zapewniał mi Mat Lumiere Chanel, ale też zaraz po nałożeniu nie czuć mega ściągnięcia skóry, szczególnie w okolicach oczu, co niestety przy Mat Lumiere było standardem. Ogólnie pozostanę na razie przy nim, dopóki nie znajdę nowego obiektu do zdrady


ups, zapomniałam zacytować. wypowiedź dotyczy Diorskin Forever Compact

Edytowane przez littlefrog
Czas edycji: 2008-05-14 o 12:57 Powód: dodatkowe informacje
littlefrog jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 13:02   #1380
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez littlefrog Pokaż wiadomość
Ja używam, choć w innym kolorze. I polecam, jest niezły Matuje na jakieś 4h, potem skóra zaczyna się lekko świecić, ale cały czas koloryt jest wyrównany i wygląda dobrze aż do wieczora. Dużo lepszy od poprzednika Diorskin Compact, który znikał z twarzy całkowicie. Co prawda brakuje mi tu 8-godzinnego matu który zapewniał mi Mat Lumiere Chanel, ale też zaraz po nałożeniu nie czuć mega ściągnięcia skóry, szczególnie w okolicach oczu, co niestety przy Mat Lumiere było standardem. Ogólnie pozostanę na razie przy nim, dopóki nie znajdę nowego obiektu do zdrady


ups, zapomniałam zacytować. wypowiedź dotyczy Diorskin Forever Compact
bardzo dziękuję za opinię ja mam skórę mega suchą, więc błyszczenia się nie obawiam

strasznie się na noego napaliłam, bo ma fajny jasny kolor, chanel ma same ciemne dla bledziocha
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:57.