Najbardziej POGRUBIAJĄCY tusz - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-05, 16:30   #31
kasiaoli2001
Rozeznanie
 
Avatar kasiaoli2001
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 513
Dot.: Najbardziej POGRUBIAJĄCY tusz

Cytat:
Napisane przez Natalisko Pokaż wiadomość
wiesz mi to lotto czy pisze, że jest pogrubione do 15 czy 100 razy... tusz się sprawdził i nie wnikam w szczegóły
masz racje Natalisko , napisac mozna ze pogrubia milion razy ale czy to wazne co jest napisane...
Najwazniejsze, zeby trafic na swoj typ.

Zdarzylo mi sie z braku laku uzywac nawet maybelline turbo boosta czy cos tam...tez przy pewnej pracy nad okiem dawal niezly efekt.

Cytat:
Napisane przez 1stLaDy Pokaż wiadomość
lash architecta trzeba po prostu przeczesywac po kazdym nalozeniu jakas szczoteczka z szeroko rozstawionymi zabkami np od telescopic ale i tak nie daje superswietnego efektu (albo ja mam za duze wymiagania)

chcialabym uzyskac cos takiego
http://www.najpiekniejsza.pl/makijaz...ries-model.jpg
ŁO MATKO! dziewczyno, ja tez bym chciala!!!!
Ale to niestety mozliwe tylko w photoshopie. Znaczy sie tak mysle...
Jak znacie jakis patent na takie rzesy to sie podzielcie

Edytowane przez Anahstasia
Czas edycji: 2008-01-06 o 09:14 Powód: post po poście!
kasiaoli2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-05, 16:42   #32
chmurencja
Raczkowanie
 
Avatar chmurencja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 30
Dot.: Najbardziej POGRUBIAJĄCY tusz

sztuczne rzesy
__________________
aby do czegoś dojść, należy wyruszyć w drogę
-----------------------------------------------------------------------

I WILL !!!
chmurencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-05, 16:43   #33
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Najbardziej POGRUBIAJĄCY tusz

Cytat:
Napisane przez kasiaoli2001 Pokaż wiadomość
A co do Diorshowa - owszem zaczyna sie osypywac ale kiedy jest stary.
Nie zgadzam się

Miałam nowiutkiego Diorshowa, który po pierwszym użyciu już się lekko osypał, a każdego dnia było już gorzej.
Sprawdziłam datę produkcji (bo sądziłam, że tu tkwi problem) i okazało się, że miałam świeży tusz, wyprodukowany 3 miesiące temu
Zresztą nie tylko mi się osypywał- na KWC co druga opinia jest o osypywaniu się, więc raczej mało prawdopodobne, że wszystkie wizażanki używają starych tuszy
Tylko ten Diorshow jest po prostu badziewny.... Ja swój kupiłam w perfumerii, nie na aukcji- piszę to by nie było wątpliwości.

Co do Hypnose to trzeba trafić na świeży i nieotwierany egzemplarz. W zeszłym roku trafił mi się taki, że nie wierzyłam, że to Hypnose Jakby to nie ten tusz- sklejał strasznie, robił grudki itp. Ale w ciągu tylu zużytych przeze mnie tych tuszy, tylko jeden się taki trafił.
Jak odpowiednio nim się obsługuje to rzęsy wyglądają super.



To, że jestem młoda nie znaczy, że mniej znam się na tuszach. Przerobiłam większość górnej półki i część średniej, więc doświadczenie w tym temacie niewątpliwie mam.

A tak naprawdę to autorka musi iść do perfumerii i sama próbować- bo z tuszami jest jak z podkładami- opinie się różne, każdemu co innego pasuje. Nie jesteśmy w stanie doradzić, że taki oto tusz na 100% się sprawdzi.
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-05, 16:45   #34
chmurencja
Raczkowanie
 
Avatar chmurencja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 30
Dot.: Najbardziej POGRUBIAJĄCY tusz

Cytat:
Napisane przez olinciaa Pokaż wiadomość
chmurencja masz piękne oczka a ile kosztuje ten tusz?

Wiesz co... dosc drogi jest, dlatego moglabys sobie najpierw kupic jego miniwersje (chyba ma 3,5ml - mi starczyla na przeszlo rok czestego uzywania - praktycznie przez ten caly czas byl mokry), koszt takowego wówczas to jakies 19-25 zł na allegro. Podróbek miniatur nie spotkałam, takze obawiac sie nie musisz
__________________
aby do czegoś dojść, należy wyruszyć w drogę
-----------------------------------------------------------------------

I WILL !!!
chmurencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-05, 16:46   #35
Natalisko
Raczkowanie
 
Avatar Natalisko
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 30
Dot.: Najbardziej POGRUBIAJĄCY tusz

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
wiem, wiem...

nie chciałam podważać Twojej opinii na temat tego tuszu !!!

to była tylko luźna myśl na temat reklam, gdzie podawane są takie "magiczne" cyfry...

jeśli Cię to dotknęło - przepraszam

nie no spoko

Cytat:
Napisane przez kasiaoli2001 Pokaż wiadomość
masz racje Natalisko , napisac mozna ze pogrubia milion razy ale czy to wazne co jest napisane...
Najwazniejsze, zeby trafic na swoj typ.

Zdarzylo mi sie z braku laku uzywac nawet maybelline turbo boosta czy cos tam...tez przy pewnej pracy nad okiem dawal niezly efekt.
dokładnie tak
znam dziewczyny, którym świetnie "pasują" tusze "targowe" za kilka zł...
każdemu inaczej sie to wszystko układa że tak powiem
ja tam używam Astora i jest gicior
buziol

Edytowane przez Anahstasia
Czas edycji: 2008-01-06 o 09:16 Powód: post po poście!
Natalisko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-05, 17:00   #36
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Najbardziej POGRUBIAJĄCY tusz

Wrzucam link do mojego zdjęcia z rzęsamu umalowanymi Lancome Hypnose:

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=6196557


Olinciaa mogę Ci tylko powiedzieć, że zanim znajdziesz swój tusz to i tak nie unikniesz pomyłek- każdej z nas co innego pasuje i akurat tusz który np. mi odpowiada Tobie wcale nie musi. Już sama nie raz się przekonałam jak kupowałam tusze z pierwszych miejsc KWC.
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-05, 17:05   #37
Korlat
Rozeznanie
 
Avatar Korlat
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 779
GG do Korlat
Dot.: Najbardziej POGRUBIAJĄCY tusz

Cytat:
Napisane przez kasiaoli2001 Pokaż wiadomość
ŁO MATKO! dziewczyno, ja tez bym chciala!!!!
Ale to niestety mozliwe tylko w photoshopie. Znaczy sie tak mysle...
Jak znacie jakis patent na takie rzesy to sie podzielcie
Sztuczne rzesy...
Ja ze swojego doswiadczenia moge polecic z reka na sercy MagnaScopic Estee Lauder i Lash Architect L'Oreal Pierwszy jest po prastu CUDOWNY, nie robi pandy, nie osypuje sie, nie podraznie (to dla mnie tez wazne bo nosze soczewki) no i naprawde ladnie pogrubia, zreszta wogole lubie tusze estee lauder, sa naprawde dobre A lash Architect... No coz, mimo wielu nieprzychylnych opinii na jego temat baaardzo go lubie, pewnie dlatego ze opanowalam szczoteczke i juz umiem sie nia poslugiwac Poki co to sa moi faworyci a probowalam juz roznych innych tuszy, z roznych polek i poki co te sa najlepsze
Korlat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-05, 20:24   #38
olinciaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 756
Dot.: Najbardziej POGRUBIAJĄCY tusz

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Wrzucam link do mojego zdjęcia z rzęsamu umalowanymi Lancome Hypnose:

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=6196557


Olinciaa mogę Ci tylko powiedzieć, że zanim znajdziesz swój tusz to i tak nie unikniesz pomyłek- każdej z nas co innego pasuje i akurat tusz który np. mi odpowiada Tobie wcale nie musi. Już sama nie raz się przekonałam jak kupowałam tusze z pierwszych miejsc KWC.
oo ja pier... piekne oo wlasnie o tkaie cos mi chodziło hehe a ile warstw dałas ?

Cytat:
Napisane przez kasiaoli2001 Pokaż wiadomość
Olinciaa jak widzisz co wizazanka to opinia,
Ja juz mam swoje lata i "przerobilam" mase kosmetykow kolorowych np tusze Lancoma omijam szerokim lukiem bo jak dla mnie sa kiepskawe.
Hypnose kiedys mialam - (kupiona w perfumerii)byla fatalna-owadzie nogi - podalam dalej...
Ja np calymi latami uzywalam More than Maskara EL i bylam bardzo badzo zadowolana. Potem trafilam na Clinique i potem na Diorshowa i ten ostatni zdecydowanie za najlepszy jak dla mnie jesli chodzi o mocny efekt pogrubiajacy...

Co do opinii Sisleys o YSL to nie moge sie zgodzic - co do tej kpiny, i nie wysycha tak szybko, owszem spektakularnego efektu nie ma - sama napisalam ze szalu nie ma... ale nie jest zly. Napewno w mojej ocenie jest lepszy od niejednego lancoma. Ale to tylko moja opinia. A co do Diorshowa - owszem zaczyna sie osypywac ale kiedy jest stary. Zreszta kazdy tusz po raczej intensywnym uzytkowaniu po ok 8 - 10 tyg raczej nalezy wymienic na nowy... no co innego jak malujemy sie od wielkiego dzwonu to do 6 mcy moze wytrzyma...
haha masz racje każda patrzy z innego kąta najlpeszy sposób to chyba pójsc do drogerii i przetestowac


Cytat:
Napisane przez 1stLaDy Pokaż wiadomość
lash architecta trzeba po prostu przeczesywac po kazdym nalozeniu jakas szczoteczka z szeroko rozstawionymi zabkami np od telescopic ale i tak nie daje superswietnego efektu (albo ja mam za duze wymiagania)

chcialabym uzyskac cos takiego
http://www.najpiekniejsza.pl/makijaz...ries-model.jpg
haha wydaje mis ie ze taki efekt nawet nie mam co marzyć bo to na bank jest photoshop albo sztuczne oo ale dużo bym oddała za taki tusz co tak robi haha

Edytowane przez Anahstasia
Czas edycji: 2008-01-06 o 09:17 Powód: post po poście!
olinciaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-05, 20:32   #39
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Najbardziej POGRUBIAJĄCY tusz

Cytat:
Napisane przez olinciaa Pokaż wiadomość
oo ja pier... piekne oo wlasnie o tkaie cos mi chodziło hehe a ile warstw dałas ?
Teraz i tak mam dość rzadkie rzęsy bo z powodów zdrowotnych trochę mi powypadały, ale jak widać Lancome Hypnose potrafi je podkreślić.

Wcześniej nakładałam tylko jedną warstwę.
A na zdjęciu są dwie bo od teraz tak je maluję i zauważyłam, że efekt jest dużo mocniejszy

Ostatnio przez pięć miesięcy na siłę próbowałam znaleźć coś lepszego od Lancome, wypróbowałam jakieś 6 tuszy- z podkulonym ogonem do niego wróciłam...
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-05, 21:01   #40
Beciaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 78
Dot.: Najbardziej POGRUBIAJĄCY tusz

Ja mogę tylko wkleić zdjęcie rzęs pomalowanych lash architectem. Mnie średnio zadowalał efekt i tez szukam czegoś spektakularnego... No ale będziesz miała przynajmniej porównanie

P.s. proszę wybaczyć rozmazany makijaż - spałam :P i troche mi sie rozciaprało na oku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg oko.JPG (41,9 KB, 219 załadowań)
Beciaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-05, 21:16   #41
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Najbardziej POGRUBIAJĄCY tusz

Ze swej strony rowniez polecam Architecta Na poczatku bywalo ciezko,ale wystarczy nabrac wprawy i jest super Tanszy-Maybelline ten niebieski podkrecajacy Nie pamietam nazwy Przez Sisleys kusi mnie wyzsza polka,ale na razie sie wstrzymam.To teoretycznie 1/4 mojej miesiecznej wyplaty (ale tylko teoretycznie) Dodam,ze rzeski mam dosc dlugie,geste (ale bez przesadyzmu) i ciemne,wiec zapewne ladny efekt jest mi latwiej uzyskac,niz dziewczynom,ktorych rzesy sa niemal niewidzoczne
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-05, 23:05   #42
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Najbardziej POGRUBIAJĄCY tusz

Bourjois Volume Clubbing całkiem ładnie pogrubia, ale niestety nie wydłuża, przy umiejętnym malowaniu też podkręca
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 00:13   #43
kasiaoli2001
Rozeznanie
 
Avatar kasiaoli2001
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 513
Dot.: Najbardziej POGRUBIAJĄCY tusz

sisleys,
wlasciwie to nie ma sie o co zoladkowac i spierac...

Sprawdzilam recenzje Diorshowa (mojego faworyta) i Hypnose, ktory tak bardzo polecasz jak wynika ze statystyki kupi/nie wie/nie kupi wynika, ze Diorshow ma lepsze recenzje.
Ale sprawdz sama.

Pozrd.
kasiaoli2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 00:29   #44
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Najbardziej POGRUBIAJĄCY tusz

Cytat:
Napisane przez kasiaoli2001 Pokaż wiadomość
sisleys,
wlasciwie to nie ma sie o co zoladkowac i spierac...

Sprawdzilam recenzje Diorshowa (mojego faworyta) i Hypnose, ktory tak bardzo polecasz jak wynika ze statystyki kupi/nie wie/nie kupi wynika, ze Diorshow ma lepsze recenzje.
Ale sprawdz sama.

Pozrd.
Ale co z tego wynika? Ja wolę Hypnose, Ty Diorshow. I tyle

EDIT:
Sugerowanie się kupi/ nie kupi nie jest miarodajne, oceny do tego służą, a według nich Diorshow ma średnią 3,66 a Hypnose 3,48. Różnica jest bardzo niewielka, praktycznie żadna.

Natomiast średnia w porównaniu z innymi tuszami dla obu jest taka sama- 3,23.

I możemy się tak licytować bez przerwy. Bez sensu zaczęłaś to wyciąganie ocen z KWC itp. Każdemu co innego odpowiada. Już każdy tu to stwierdził.


Najlepiej to zakończmy bo taka dyskusja do niczego nie prowadzi- co tym chcesz mi udowodnić? Używałam Diorshow- był do kitu, sypał się, słabiej pogrubiał niż Hypnose. Dla Ciebie za to Hypnose był słaby.
Ok, ja rozumiem. Koniec kropka.


Cytat:
Napisane przez Beciaaa Pokaż wiadomość
Ja mogę tylko wkleić zdjęcie rzęs pomalowanych lash architectem. Mnie średnio zadowalał efekt i tez szukam czegoś spektakularnego... No ale będziesz miała przynajmniej porównanie

P.s. proszę wybaczyć rozmazany makijaż - spałam :P i troche mi sie rozciaprało na oku
Bardzo ładnie Ale widać, że rzęsy też robią swoje
Tusz dobry, ale rzęski też dobre


Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
Przez Sisleys kusi mnie wyzsza polka,ale na razie sie wstrzymam.To teoretycznie 1/4 mojej miesiecznej wyplaty (ale tylko teoretycznie)
Moren powiem Tobie, że właśnie testowany przeze mnie Maybelline Volume Express Curved Brush jest równie świetny co wysoka półka Pogrubia niestety słabiej niż Lancome Hypnose, ale w życiu nie sądziłam, że będzie to aż tak dobry tusz!

Jeżeli masz ładne rzęsy, to raczej nie masz się co interesować np. takim Lancome Hypnose, bo ten Maybelline będzie równie dobry- dla mnie jest super

Jak widać ja testuję tusze z różnych zakresów cenowych, a Hypnose jest moim ulubieńcem nie ze względu na 'luksus' używania itp. bajki ale na to, że obecnie przy moich wyliniałych rzęsach potrafi je podkreślić.

Dlatego, podsumowując mój wywód, nie wiem czy warto płacić aż tyle za wysoką półkę gdy ma się rzęsy spełniające własne wymagania i nie potrzebujące mega podkreślenia
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 09:53   #45
kasiaoli2001
Rozeznanie
 
Avatar kasiaoli2001
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 513
Dot.: Najbardziej POGRUBIAJĄCY tusz

Wydaje mi sie , ze Ty pierwsza powolalas sie na opinie z KWC... wiec nie pisz, ze robie cos bez sensu.
Poza tym to Ty "tonem nie znoszacym sprzeciwu" chcialas mi cos udowadniac, nie odwrotnie - chyba cos Ci sie pomylilo.
Zycze milego dnia!
A teraz z mojej strony koniec i KROPKA!
kasiaoli2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 10:46   #46
olinciaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 756
Dot.: Najbardziej POGRUBIAJĄCY tusz

Cytat:
Napisane przez Beciaaa Pokaż wiadomość
Ja mogę tylko wkleić zdjęcie rzęs pomalowanych lash architectem. Mnie średnio zadowalał efekt i tez szukam czegoś spektakularnego... No ale będziesz miała przynajmniej porównanie

P.s. proszę wybaczyć rozmazany makijaż - spałam :P i troche mi sie rozciaprało na oku
Beciaaa pięknie to wyglada na Twoich rzeskach, tylko miałam juz kiedyś i strasznie mnie oczy bolały i ja chyba mam jakiej dziwne rzesy haha bo nie pogrubiły mi z bardzo

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
Bourjois Volume Clubbing całkiem ładnie pogrubia, ale niestety nie wydłuża, przy umiejętnym malowaniu też podkręca
Własnie niadawno miałam Volume Clubbing zachcecona KWC ale chyba nie umiem sie malowac snim, hehe bo jakos szczoteczka była cała zlepiona w tuszu i miałam straszne grudki no i oczy bolały
olinciaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 10:54   #47
PatkaM84
Zakorzenienie
 
Avatar PatkaM84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 630
GG do PatkaM84
Dot.: Najbardziej POGRUBIAJĄCY tusz

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
a umiejętnie to jak? bo kupiłam ten tusz i jakoś nie mogę się przemóc, skleja, grudkuje się i ta szczoteczka jakaś wielka i nabiera tego tuszu tyle, że najpierw trzeba się go pozbyć z niej

Trzeba po prostu trochę poćwiczyć Mi za pierwszym razem też sklejał rzęsy, a potem to już było coraz lepiej. jak zdarzy mi się coś posklejanego to po prostu rozczesuje to czystą szczoteczką z innego tuszu
__________________
Natusia - 25.01.2010

Dominiś - 20.05.2012
PatkaM84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 11:01   #48
kasiaoli2001
Rozeznanie
 
Avatar kasiaoli2001
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 513
Dot.: Najbardziej POGRUBIAJĄCY tusz

Cytat:
Napisane przez olinciaa Pokaż wiadomość

Własnie niadawno miałam Volume Clubbing zachcecona KWC ale chyba nie umiem sie malowac snim, hehe bo jakos szczoteczka była cała zlepiona w tuszu i miałam straszne grudki no i oczy bolały

Ja tez nim nie umiem! Skleja i grudkuje sie... Jest fatalny!!!
Lezy od jakiegos czasu... Moge podarowac jakiejs fance.
kasiaoli2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 12:41   #49
margośka
Raczkowanie
 
Avatar margośka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 94
GG do margośka
Post Dot.: Najbardziej POGRUBIAJĄCY tusz

TUSZ DIVA'S LASHES PUPA Wydłuża,pogrubia -daje efekt firany rzęs,mocno podnosi rzęsy. Zapłaciłam za tusz 59 zł a gratis dostałam jeszcze małą buteleczkę mleczka do demakijażu
__________________
Ho voglia di ...

margośka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-06, 14:27   #50
olinciaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 756
Dot.: Najbardziej POGRUBIAJĄCY tusz

Cytat:
Napisane przez margośka Pokaż wiadomość
TUSZ DIVA'S LASHES PUPA Wydłuża,pogrubia -daje efekt firany rzęs,mocno podnosi rzęsy. Zapłaciłam za tusz 59 zł a gratis dostałam jeszcze małą buteleczkę mleczka do demakijażu
hehe o prosze coraz to nowy tusz haha nie znalałzma go w KWC ale na innej stronie http://www.mojekosmetyki.pl/index.ph...oducts=product a masz moze zdjecie z pomalowanymi nim rzesami?
olinciaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 14:57   #51
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Najbardziej POGRUBIAJĄCY tusz

Olinciaa jeżeli masz trochę funduszy, to te górnopółkowe tusze które Ciebie interesują najlepiej kupić jako miniaturki na allegro, np.:
http://www.allegro.pl/item292904993_...inique_4g.html
http://www.allegro.pl/item292107552_...rubiajacy.html
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 15:05   #52
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Najbardziej POGRUBIAJĄCY tusz

Cytat:
Napisane przez kasiaoli2001 Pokaż wiadomość
Ja tez nim nie umiem! Skleja i grudkuje sie... Jest fatalny!!!
Lezy od jakiegos czasu... Moge podarowac jakiejs fance.
Mnie możesz


Ja go uwielbiam, tylko niestety szybko mi ostatnio wysycha Ale żaden inny tusz, który stosowałam nie daje takiego efektu Nie ma żadnych problemów z jego używaniem - i uwielbiam to, że już pierwsza warstwa jest bardzo widoczna

Zamieszczam zdjęcie trochę stare, ale innego z tym tuszem nie mam. Dodam, że mam dosyć mizerne rzęsy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kosmetyki 015.jpg (15,5 KB, 190 załadowań)
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 15:11   #53
olinciaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 756
Dot.: Najbardziej POGRUBIAJĄCY tusz

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Olinciaa jeżeli masz trochę funduszy, to te górnopółkowe tusze które Ciebie interesują najlepiej kupić jako miniaturki na allegro, np.:
http://www.allegro.pl/item292904993_...inique_4g.html
http://www.allegro.pl/item292107552_...rubiajacy.html
Dziękuje potestuje w sklepach i cos wybiore

Cytat:
Napisane przez margitta Pokaż wiadomość
Mnie możesz





Ja go uwielbiam, tylko niestety szybko mi ostatnio wysycha Ale żaden inny tusz, który stosowałam nie daje takiego efektu Nie ma żadnych problemów z jego używaniem - i uwielbiam to, że już pierwsza warstwa jest bardzo widoczna



Zamieszczam zdjęcie trochę stare, ale innego z tym tuszem nie mam. Dodam, że mam dosyć mizerne rzęsy
hehe to prawda efekt jest haha ale nie na moje oczy

ps. Masz ładny kolor oczu

Edytowane przez olinciaa
Czas edycji: 2008-01-06 o 15:42
olinciaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 15:48   #54
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Najbardziej POGRUBIAJĄCY tusz

Cytat:
Napisane przez margitta Pokaż wiadomość
Mnie możesz


Ja go uwielbiam, tylko niestety szybko mi ostatnio wysycha Ale żaden inny tusz, który stosowałam nie daje takiego efektu Nie ma żadnych problemów z jego używaniem - i uwielbiam to, że już pierwsza warstwa jest bardzo widoczna

Zamieszczam zdjęcie trochę stare, ale innego z tym tuszem nie mam. Dodam, że mam dosyć mizerne rzęsy
Rzeczywiście Volume Clubbing dobrze pogrubia, też go miałam, byłam dość zadowolona. Tyle, że jednego dnia wychodziły mi piękne rzęsy, a drugiego np. całe posklejane
Największy minus to ciężkie zmywanie- głowny powód dla którego zrezygnowałam z tego tuszu.

Też wkleję zdjęcie z moimi rzęsami pomalowanymi Bourjois Volume Clubbing Mascara (już je tu dawałam na wizażu):

Jak widać z lewym okiem (czyli tym z prawej strony na zdjęciu) mam problemy bo rzęsy zawsze inaczej mi się układają
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bourjois-Clubbing-Mascara.jpg (49,7 KB, 210 załadowań)
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 15:54   #55
olinciaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 756
Dot.: Najbardziej POGRUBIAJĄCY tusz

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Rzeczywiście Volume Clubbing dobrze pogrubia, też go miałam, byłam dość zadowolona. Tyle, że jednego dnia wychodziły mi piękne rzęsy, a drugiego np. całe posklejane
Największy minus to ciężkie zmywanie- głowny powód dla którego zrezygnowałam z tego tuszu.

Też wkleję zdjęcie z moimi rzęsami pomalowanymi Bourjois Volume Clubbing Mascara (już je tu dawałam na wizażu):

Jak widać z lewym okiem (czyli tym z prawej strony na zdjęciu) mam problemy bo rzęsy zawsze inaczej mi się układają
normalnie firanki
olinciaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 15:54   #56
olinciaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 756
Dot.: Najbardziej POGRUBIAJĄCY tusz

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Rzeczywiście Volume Clubbing dobrze pogrubia, też go miałam, byłam dość zadowolona. Tyle, że jednego dnia wychodziły mi piękne rzęsy, a drugiego np. całe posklejane
Największy minus to ciężkie zmywanie- głowny powód dla którego zrezygnowałam z tego tuszu.

Też wkleję zdjęcie z moimi rzęsami pomalowanymi Bourjois Volume Clubbing Mascara (już je tu dawałam na wizażu):

Jak widać z lewym okiem (czyli tym z prawej strony na zdjęciu) mam problemy bo rzęsy zawsze inaczej mi się układają
normalnie jak firanki
olinciaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 15:58   #57
PatkaM84
Zakorzenienie
 
Avatar PatkaM84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 630
GG do PatkaM84
Dot.: Najbardziej POGRUBIAJĄCY tusz

sisleys piękne masz rzęsy. tak jak Tobie się robi na twoim lewym to mi tak na prawym... Nie wiem czemu... Dziwnie tak...
__________________
Natusia - 25.01.2010

Dominiś - 20.05.2012
PatkaM84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 16:10   #58
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Najbardziej POGRUBIAJĄCY tusz

Cytat:
Napisane przez PatkaM84 Pokaż wiadomość
sisleys piękne masz rzęsy. tak jak Tobie się robi na twoim lewym to mi tak na prawym... Nie wiem czemu... Dziwnie tak...
No właśnie... Trochę mnie to denerwuje, bo prawe mam za każdym razem ładnie umalowane a lewe to musi się zawsze buntować i jest z nim więcej pracy
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 16:13   #59
PatkaM84
Zakorzenienie
 
Avatar PatkaM84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 630
GG do PatkaM84
Dot.: Najbardziej POGRUBIAJĄCY tusz

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
No właśnie... Trochę mnie to denerwuje, bo prawe mam za każdym razem ładnie umalowane a lewe to musi się zawsze buntować i jest z nim więcej pracy

Kiedyś słyszałam 2 wersje czemu tak się dzieje:

1. najcześciej śpisz po tej stronie i przygniatasz poduszką oko i rzesy po prostu traca swój naturalny kszałt i ise po prostu wykrzywiają

(u mnie może to i by była prawda bo śpię po tej stronie...)

2. po tej stronie inaczej trzyma się szczoteczkę i dlatego "inaczej" się je maluje niż te drugie oko.

bardziej skłaniałabym się do tej pierwszej wersji, ale nie wiem na ile to prawda jest.
__________________
Natusia - 25.01.2010

Dominiś - 20.05.2012
PatkaM84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 16:17   #60
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Najbardziej POGRUBIAJĄCY tusz

Cytat:
Napisane przez PatkaM84 Pokaż wiadomość
Kiedyś słyszałam 2 wersje czemu tak się dzieje:

1. najcześciej śpisz po tej stronie i przygniatasz poduszką oko i rzesy po prostu traca swój naturalny kszałt i ise po prostu wykrzywiają

(u mnie może to i by była prawda bo śpię po tej stronie...)

2. po tej stronie inaczej trzyma się szczoteczkę i dlatego "inaczej" się je maluje niż te drugie oko.

bardziej skłaniałabym się do tej pierwszej wersji, ale nie wiem na ile to prawda jest.
Oj jeżeli chodzi o pierwszą wersję to nie jestem w stanie powiedzieć bo ja w ciągu nocy obracam sie z jakieś 20 razy

Druga też by pasowała bo prawe oko maluję przecież prawą rekę (jestem praworęczna), natomiast lewe już trudniej się maluje bo trzeba trzymać szczoteczkę ponad nosem i może dlatego te rzęsy się tak wykrzywiają??

Czasem nos też sobie umaluję
Najgorzej, jak raz niechcący obsunęła mi się szczoteczka i pomalowałam sobie skórę nad górną wargą- mimo, że się starło to pozostał taki cień i miałam efekt wąsika
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:27.