Br±z ZIMNY czy POPIELATY. czê¶æ II - w±tek zbiorczy. - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2012-05-06, 20:29   #1861
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez monden Poka¿ wiadomo¶æ
Ufff dobrze ¿e znalaz³am taki w±tek jak ten.

Na poczatek siê przywitam i zmykam czytaæ od pocz±tku o farbowaniu.
A teraz proszê Was o pomoc.Mam kolor w³osów (hmm brazowy z refleksami rudymi) a chce zmienic na taki jak na zdjeciu. Moja pro¶ba do Was kobitki podpowiedzcie mi jaka farbe mam kupiæ. Jedna z forumowych kolezanek podpowiedzia³a mi ze alfaparf 6.1 i woda 3%.
Na tej ostatniej fotce s± ja¶niejsze w³os niz poziom 6, jako¶ mieszany 7 i 6 chyba... , pamêtaj, ¿e jak na ciemne po³o¿ysz 6 to mog± wyj¶æ bardzo ciemne, pod czerñ. Lepiej zrobiæ najpierw mieszankê 7.1 i 6.1. i jak wujd± za jasne to wtedy zrobiæ sam± 6.1, bo lepiej przyciemniaæ ja¶niejsze, ni¿ rozja¶niaæ za ciemne (bo to ju¿ nie jest proste, bo farba farby nie rozja¶ni!!!)
.1 po przecinku oznacza popiel, niebieski i neutralizuje rudy do neutralnego br±zu. Je¶li to nie pokryje, to kup naturê 6 i 7 lub sam± 6 i niebieski mixton/korektor koloru/niechcianego refleksu, musi byc tej samej firmy co farna natura. Mixu dodaje siê parê cm wyci¶nietej z tubki glisty.
A ten twój kolor nie jest bordowy?
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-05-07, 07:21   #1862
monden
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomo¶ci: 78
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cholerka wie jakie s±. Wiem ¿e zap³aci³am za fryzjera 300 z³ . (mia³ byæ kolor jak na 1 zdjeciu ). Zyta a kupiæ wodê 3%?. Mi³ego tygodnia dziewuszki

Edytowane przez monden
Czas edycji: 2012-05-07 o 07:58
monden jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-05-07, 18:32   #1863
_______
Przyczajenie
 
Avatar _______
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomo¶ci: 13
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

czesc
postanowilam sie zarejestrowac bo was podczytuje od jakiegos czasu mam wlosy ciemny blond z szarym odblyskiem narazie, ale przede mna lezy Fresh Light Sugar Ash i czeka na uzycie... troche sie boje bo jak robilam probe uczuleniowa to wyszlo bardzo ciemno-niebiesko, zaraz machne kilka pasemek i zobacze co to za cudo, jak bedzie ok to wieczorem zdam relacje z calosci :P poki co foto opakowania i proby - szaryyy, zimny

licze na taki efekt jak na ostatnich zdjeciach to tez po tej farbie, ale dziewczyna wyjsciowy miala sporo jasniejszy wiec zobaczymy co wyjdzie.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg photo-2.jpg (27,0 KB, 36 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg photo-1.jpg (48,6 KB, 53 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg photo.jpg (45,8 KB, 36 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg ji.jpg (48,9 KB, 97 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5195.jpg (47,8 KB, 88 za³adowañ)
_______ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-05-08, 11:50   #1864
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 32 059
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

koniecznie wstaw zdjêcia przed i po
visionAM jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-05-08, 13:07   #1865
_______
Przyczajenie
 
Avatar _______
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomo¶ci: 13
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

tak wiec jestem po farbowaniu... moj werdykt co do tej farby - niestety, zaluje zakupu, bo wyszla mnie dosc drogo z ebaya a efekt jest duzo slabszy niz sadzilam. chcialam takie jak dziewczyna na zdjeciu wyzej, ale widocznie moje byly juz za ciemne na to i ogolnie mam wrazenie ze slabo jakiekolwiek kolory na nich chwytaja.

sama farba super, opakowanie boskie! latwa w uzyciu i strasznie jej duzo! na dwa razy by spokojnie starczylajesli by mozna ja przehcowywac, a wloso krotkich jak widac nie mam.

efekt bym powiedziala ze fajny bo poswiata jest zupelnia biala/szara, jedynie na czubku w sztucznym zoltym swietle lekko pomarancz wybija :/ no ale same wlosy na pewno szare nie sa, ani tez duzo ciemniejsze nie chociaz tak by wynikalo z ilustracji na opakowaniu. taki szarawy braz sie z tego zrobil, ktory co prawda mi odpowiada ale spodziewalam sie wiecej i mysle ze plukanka bym podobny efekt osiagnela bo juz kiedys tak robilam (ale po plukankach mam bardzo nieprzyjemne wlosy wiec juz sama nie wiem co gorsze). no i malo sie blysza, a zwykle po farbach sa swietliste wlosy. ktos ma pomysl co z tym zrobic? polecicie cos?

pewnie kupie nastepna, albo jakas inna ash z tej serii badz innej azjatyckiej firmy (na naszym rynku malo takich kolorow, u nich duzo dosc) ale jak bede tam fizycznie, bo na ebayu wyszla mnie ponad 60 zl, a w rzeczywistosci kosztuje ok. 6-9$. za wyzsza cene nie polecam i teraz zostaje mi dazyc do idealu profesjonalnym farbami z Wasza pomoca obawiam sie tylko ze ten ideal do ktorego daze bedzie wymagal ode mnie roztlenienia zupelnie wlosow i uzywania tonerow

zdjecie 1 - odblysk w naturalnym swietle
zdjecie 2 - dlugosc w naturalnym swietle
zdjecie 3 - dlugosc w sztucznym zoltym

nie mam zadnego przed ktore by oddawalo dokladnie kolor jaki mialam poprzednio, bo dosc czesto zmieniam ostatnimi czasy :P ale byl bardzo podobny, tylko przebijaly zolto-blond pasemka
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg photo-5.jpg (52,4 KB, 92 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg photo-6.jpg (15,5 KB, 120 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg photo-4.jpg (58,0 KB, 94 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg photo-7.jpg (34,2 KB, 70 za³adowañ)

Edytowane przez _______
Czas edycji: 2012-05-08 o 13:17 Powód: dodanie zdjecia
_______ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-05-08, 13:17   #1866
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 32 059
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

w naturalnym ¶wietle to one ani trochê nie s± zimne....
visionAM jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-05-08, 13:18   #1867
_______
Przyczajenie
 
Avatar _______
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomo¶ci: 13
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

hm no odblysk jest bialy? moja mama wlasnie zobaczyla i stwierdzila ze nawet zielonkawy lol
w sumie mi nie przekadza dopoki nie widze rusosci ani pomaranczy bo tragicznie mi w nich. ale do idealu tej farbie daleeeeko

jesczze jedno tym razem z kamerki, chyba najbardziej oddaje to jak wygladaja na zywo (bo w sumie na tamtych moja kuchnia tez nie wyglada tak jak na zywo jest spooro jasniejsza :P jak i moje wlosy w sumie)

co proponujecie mi nastepne? i kiedy? lepiej narazie nie robic przez jakis czas? moj wymarzony kolor to bylby taki totalnie szary wpadajacy w grafit. na poziomie moze 5 albo 4 - chce mocno przyciemnic wlosy docelowo. tylko zawsze mnie ostrzegaja ze wyjda mi ciemniejsze niz na obrazku wiec zwsze kupuje jansiejsze i pozniej mam jasne dalej ech
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (17,0 KB, 92 za³adowañ)

Edytowane przez _______
Czas edycji: 2012-05-08 o 13:40
_______ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2012-05-08, 14:02   #1868
AnetqxD
Raczkowanie
 
Avatar AnetqxD
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomo¶ci: 105
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Witam, podczytujê Was ju¿ od pewnego czasu no i mam pytañsko. Je¿eli by³a ju¿ o tym mowa to, z góry przepraszam ale nie sposób ogarn±æ te dwie czê¶ci "od deski do deski". Otó¿, naturalne w³osy mam br±zowe, nawet ciemno br±zowe w zimnym odcieniu. Nigdy ich nie farbowa³am trwa³± farb±, ale u¿ywa³am szamponetki w ró¿nych odcieniach br±zu- doprowadzi³am tym do zrudzenia... Od jakiego¶ roku nie robi³am z nimi nic i mia³am ju¿ znaczn± ró¿nicê w odcieniu- dó³ by³ ja¶niejszy i b³yszcza³ na rudo, góra naturalna ch³odna. G³upia siêgnê³am po kolejny szampon koloryzuj±cy ¿eby to jako¶ wyrównaæ, tym razem pad³o na Casting "mro¼ne kakao". Mro¼ny to on by³, ale tu¿ po farbowaniu, a pó¼niej makabra. Uda³o mi sie spraæ burgundow± po¶wiatê, do takiej rudej/miedzianej blee. W ogólnym rozrachunku w ostrym s³oñcu jestem bardziej ruda ni¿ przed farbowaniem. Wiêkszo¶æ z Was farbuje w³osy, w³a¶nie tego chcia³abym unikn±æ i poczekaæ cierpliwie a¿ odrosn±. ¯eby muc patrzeæ na swoje odbicie w lustrze ratowa³am siê p³ukankami, one jednak nic nie zdzia³a³y. Ostatnio zakupi³am szampon, Joanna Ultra Color System do w³osów blond, czyta³am opinie na KWC, ale tam wypowiadaj± siê g³ównie blondynki hehe. No i tu wreszcie moje pytanie: czy która¶ z Was go stosowa³a i czy on przyzwoicie przygasza rudo¶ci? Czy mo¿e lepiej sobie go darowaæ i myæ w³osy sod± oczyszczon± z przeciw³upie¿owym h&s?
Za³±czam dwa zdjêcia; pierwsze to z przed 2-3lat- mój naturalny kolor, drugie to przed farbowaniem castingiem. Aktualnego niestety nie mam, ale zrudzia³± po¶wiata jest na ca³ej d³ugo¶ci...
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg w³osy1.jpg (15,4 KB, 51 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg w³osy.jpg (13,8 KB, 53 za³adowañ)
__________________
You can do more. You can always do more.

Zapuszczam w³osy
Dro¿d¿ujê od: 12.08.2013
Jantarujê od: 18.08.2013

AnetqxD jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-05-08, 14:11   #1869
AnetqxD
Raczkowanie
 
Avatar AnetqxD
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomo¶ci: 105
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Mia³o byæ: "móc" nie "muc"* wybaczcie. ;D
__________________
You can do more. You can always do more.

Zapuszczam w³osy
Dro¿d¿ujê od: 12.08.2013
Jantarujê od: 18.08.2013

AnetqxD jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-05-09, 01:02   #1870
wiki124
Rozeznanie
 
Avatar wiki124
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Heaven :)
Wiadomo¶ci: 897
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ

A no to przy poziomach 7, 6, 5 niebieski mix bêdzie dobry.
0,28 to turkusowy, neutralizuje bordo/wino nie dla Ciebie. Ju¿ ten siwy lepiej.
6% lepiej wejdzie we w³os, najlepiej jak zmieszasz naturê np 7.0, 7.00 czy 6.0 , 6.00czy 5.0 5.00 lub 7N 6N 5N z mixem, ale na odro¶cie za d³ugo nie trzymaj, bo rozja¶ni Ci do rudego, mo¿e na koñcu po³ó¿ na odrost??? albo zrób odrost na 4%, no chyba, ¿e ma siê rozja¶niaæ o 1 poziom?
Postanowi³am ,¿e mix zrobie dopiero jak przyciemnie moje w³osy do poziomu bardziej zblizonego do moich naturalnych. Dlatego pierwszym krokiem jest farbowanie 7NP +6A lub7A z Topchic z 3 % na ca³o¶æ. Jezeli 3%ow± wod± farbujemy odrost jednoczesnie z d³ugo¶ci± to kolor na odro¶cie bedzie ciemniejszy?
Tak mi sie ten 7NP podoba a 6sb lub 7 Sb to juz w ogole Na palecie wygl±daj± bosko. Widzia³yscie?

Je¿eli wiecie jaki poziom ma ta dziewczyna z za³±cznika od góry od nasady to proszzê te¿ o wiadomosc.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 80df162ca2.jpg (122,4 KB, 115 za³adowañ)
__________________
55-54-53-52-51-50

http://twoflyingflowers.blogspot.com/ - Blog
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/#signform - ratujmy pieski!
wiki124 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-05-15, 13:17   #1871
herbuta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomo¶ci: 33
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Witam! D±¿e do takiego koloru jak ta dziewczyna na zdjeciu i jeszcze ani razu nie uda³o mi siê taki uzyskaæ.Bardzo mi siê podoba,mo¿e ktos pomo¿e?
herbuta jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-15, 13:57   #1872
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomo¶ci: 7 289
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez liliana27 Poka¿ wiadomo¶æ
ju¿ mam aparat i dosta³am siê do zrobionych wcze¶niej zdjêæ

a wiêc zdjêcia s± robione w ¶wietle dziennym (fotka druga jest w ostrym s³onecznym - jak widaæ zalatuje rudym ), wydaje mi siê zreszt±, ¿e w rzeczywisto¶ci s± troszkê ciemniejsze ni¿ na fotkach, ale mo¿e to ju¿ moja paranoja.

pierwsza fotka i druga robiona po pierwszym myciu - by³o do¶æ równo - jeszcze

nastêpne fotki to ju¿ po kilku myciach i tu ju¿ wychodz± nierówno¶ci, ewidentnie widaæ, ¿e góra jest ciemniejsza. Mam nieodparte wra¿enie, ¿e tylko ten dó³ siê wyp³ukuje

a wiêc wrzucam foty i czekam na opinie

p.s. wiem, ¿e dla wielu z was ten kolor wcale nie jest jako¶ wyj±tkowo ciemny - ale mimo wszystko, to troszkê dla mnie za ciemno, my¶la³am, ¿e poziom 7 jest troszkê ja¶niejszy.
Bardzo ³adny odcieñ w³osów. Próbowa³a¶ mo¿e 8SB goldwella?
Merys jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-05-15, 19:37   #1873
claudiiin
Zadomowienie
 
Avatar claudiiin
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Pzñ
Wiadomo¶ci: 1 005
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Hej dziewczyny. Mam pytanie nie dotyczace stricte zimnego odcienia farby, ale ze znacie sie doskonale na farbach to mam nadzieje, ze mi cos w tej nurtujacej mnie kwestii poradzicie Mam problem z wypadajacymi wlosami najprawdopodobniej wskutek farbowania (konkretnie drogeryjnym L'orealem), czy moglybyscie mi prosze napisac, ktore farby Waszym zdaniem sa w miare bezpieczne pod tym wzgledem, a ktorych powinnam unikac jak ognia? Tak z Waszego doswiadczenia albo wnioskujac po skladzie. Interesuja mnie zarowno drogeryjne jak i profeski Pozdrawiam!
__________________
Yesterday is History, Today is a Gift, Tomorrow is Mystery

CG i olejowanie od listopada 2011 + walka z wypadaniem, zapuszczanie grzywy, powrót do naturalek...
claudiiin jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-05-21, 19:22   #1874
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 2 743
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez wiki124 Poka¿ wiadomo¶æ
Postanowi³am ,¿e mix zrobie dopiero jak przyciemnie moje w³osy do poziomu bardziej zblizonego do moich naturalnych. Dlatego pierwszym krokiem jest farbowanie 7NP +6A lub7A z Topchic z 3 % na ca³o¶æ. Jezeli 3%ow± wod± farbujemy odrost jednoczesnie z d³ugo¶ci± to kolor na odro¶cie bedzie ciemniejszy?
Tak mi sie ten 7NP podoba a 6sb lub 7 Sb to juz w ogole Na palecie wygl±daj± bosko. Widzia³yscie?

Je¿eli wiecie jaki poziom ma ta dziewczyna z za³±cznika od góry od nasady to proszzê te¿ o wiadomosc.

I jak? Znalaz³a¶ mo¿e sposób na ten kolorek? Tez mi siê podoba.
Ja bym chcia³a uzyskaæ taki sam lub taki jak w za³±czniku, ale zupe³nie nie wiem jaki to jest odcieñ, czy lepiej dodaæ mixton niebieski czy fioletowy, bo poziom to chyba jest 8. Mo¿e jaka¶ dobra dusza pomo¿e?:pro si:
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg -94439.jpg (28,1 KB, 81 za³adowañ)
__________________
Klêska glodu w Rogu Afryki. Najwiêksza susza od 60 lat.
http://unicef.pl/images/stories/akcj...d_banner11.png
majreg jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-05-22, 21:55   #1875
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez majreg Poka¿ wiadomo¶æ
I jak? Znalaz³a¶ mo¿e sposób na ten kolorek? Tez mi siê podoba.
Ja bym chcia³a uzyskaæ taki sam lub taki jak w za³±czniku, ale zupe³nie nie wiem jaki to jest odcieñ, czy lepiej dodaæ mixton niebieski czy fioletowy, bo poziom to chyba jest 8. Mo¿e jaka¶ dobra dusza pomo¿e?:pro si:
Wygl±da bardziej na opal/fiolet, ale najpierw zneutralizuj niechciany refleks odpowiednim kolorem, a pó¼niej sobie na³ó¿ co¶ z opalem, lub jak masz mix fioletowy i naturê to sobie pomieszaj. Lub na zneutralizowane w³osy jaki¶ toner zarzuciæ. Nie wiem jak siê maj± te z goldwella, czy one siê tylko nadaj± do jasnych blondów, czy na ciemniejsze te¿ mog± byæ :/ ?
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-05-24, 09:54   #1876
PaciuniaJ
Przyczajenie
 
Avatar PaciuniaJ
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomo¶ci: 23
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cze¶æ Dziewczyny!
Kolor w³osów mam na poziomie 4.0 br±z, jednak s± one ciemniejsze na koñcach a odrosty posiadaj± niechciane rude prze¶wity . Ostatnio farbowa³am farb± kallos 4,71 zmieszan± z 4,0. Teraz chcia³abym pozbyc siê tych czerwieni, które ju¿ mam na ca³ej d³ugo¶ci w³osów... Zapyta³am o radê kole¿ankê fryzjerkê, która poradzi³a mi abym kupi³a farbê Majirela 4 i do tego 6.1. Potem mam zmieszaæ te dwie farby pó³ na pó³ czyli 25 gram 4 i 25 gram 6.1 .. i dodaæ wody 6% - 70 ml. albo po³o¿yæ najpierw farbe 4 Majirela..zmyæ, a nastêpnie na³o¿yæ ca³a farbe Diarichesse o numerze 4.01 na wodzie 1,8 - 75ml . Co o tym s±dzicie? Obawiam siê ³±czyæ farbê z poziomu 4 + 6.1 ( nie mam pojêcia co z tego wyjdzie). Pomó¿cie pliis
PaciuniaJ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-05-25, 12:53   #1877
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 2 743
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
Wygl±da bardziej na opal/fiolet, ale najpierw zneutralizuj niechciany refleks odpowiednim kolorem, a pó¼niej sobie na³ó¿ co¶ z opalem, lub jak masz mix fioletowy i naturê to sobie pomieszaj. Lub na zneutralizowane w³osy jaki¶ toner zarzuciæ. Nie wiem jak siê maj± te z goldwella, czy one siê tylko nadaj± do jasnych blondów, czy na ciemniejsze te¿ mog± byæ :/ ?
Dziêkujê serdecznie za rady . U mnie problem bêdzie wiêkszy gdy¿ mam obecnie na w³oskach spran± hennê orzechowy br±z + mega odrosty w du¿ym stopniu posiwia³e. Sprobujê min. ze 2 razy po³o¿yc naturalna 8, bo pewnie za pierwszym razem wyjdzie mi zieleñ i dopiero potem dodam tego opalizuj±cego mixtona.
Pewnie zdecydujê siê na tego goldwella 8 AS (wirtualne srebro) lub 8SB (srebrny blond). Jeszcze raz dziêki .
__________________
Klêska glodu w Rogu Afryki. Najwiêksza susza od 60 lat.
http://unicef.pl/images/stories/akcj...d_banner11.png
majreg jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-05-25, 21:01   #1878
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez PaciuniaJ Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ Dziewczyny!
Kolor w³osów mam na poziomie 4.0 br±z, jednak s± one ciemniejsze na koñcach a odrosty posiadaj± niechciane rude prze¶wity . Ostatnio farbowa³am farb± kallos 4,71 zmieszan± z 4,0. Teraz chcia³abym pozbyc siê tych czerwieni, które ju¿ mam na ca³ej d³ugo¶ci w³osów... Zapyta³am o radê kole¿ankê fryzjerkê, która poradzi³a mi abym kupi³a farbê Majirela 4 i do tego 6.1. Potem mam zmieszaæ te dwie farby pó³ na pó³ czyli 25 gram 4 i 25 gram 6.1 .. i dodaæ wody 6% - 70 ml. albo po³o¿yæ najpierw farbe 4 Majirela..zmyæ, a nastêpnie na³o¿yæ ca³a farbe Diarichesse o numerze 4.01 na wodzie 1,8 - 75ml . Co o tym s±dzicie? Obawiam siê ³±czyæ farbê z poziomu 4 + 6.1 ( nie mam pojêcia co z tego wyjdzie). Pomó¿cie pliis
Poziom 4 i 6 po zmieszaniu da poziom 5 ...po przecinku.1 Na 6% bardziej wejdzie we w³osy, ale mo¿e wyrudziæ, tzn sp³ukiwaæ siê na rudo. Farbowanie najpierw na poziom 4 na 6% ma na celu przyciemnienie, a pó¿niej 4.01 na 1,8% (trwa³o¶æ na takim s³abym oxy jak szamponetka) ma stonowaæ, zneutralizowaæ ten rudy jak bêdzie, choæ .01 jest bardzo s³aba, tzn, s³abo wybje rudy, ale ten sposób jest mnniej ryzykowny, ale to wci±¿ pozim 4 wiêc ciemniejszy od 5.
Je¶l bêdziesz robic na 6% na odrost po³ó¿ na koñcu, bo inaczej mo¿e Ci rozjasniæ, albo podpytaj jeszcze fryzjerki jak nak³adaæ

majreg proszê ciê bardzo....No w³a¶nie Ty siê hennowa³±¶ bo d³ugo Ciê tutaj nie by³o
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-05-26, 00:05   #1879
wiki124
Rozeznanie
 
Avatar wiki124
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Heaven :)
Wiadomo¶ci: 897
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez majreg Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêkujê serdecznie za rady . U mnie problem bêdzie wiêkszy gdy¿ mam obecnie na w³oskach spran± hennê orzechowy br±z + mega odrosty w du¿ym stopniu posiwia³e. Sprobujê min. ze 2 razy po³o¿yc naturalna 8, bo pewnie za pierwszym razem wyjdzie mi zieleñ i dopiero potem dodam tego opalizuj±cego mixtona.
Pewnie zdecydujê siê na tego goldwella 8 AS (wirtualne srebro) lub 8SB (srebrny blond). Jeszcze raz dziêki .
Pyta³a¶ czy uda³o mi siê uzyskaæ tamten kolor. Odpowied¼ brzmi nie.
Od razu po zafarbowaniu by³ ciemniejszy. Ale... minê³o zaledwie 2 tyg. a ja mam znowu ten poprzedni kolor. Tak¿e woda 3 % w ogole nie zda³a egzaminu.. Przyciemni³a na chwile ale wszystko siê wyp³uka³o.
Mieszanka tych farb by³aby ok na w³osy naturalne lub odcienie nieciep³e. A ¿e ja mia³am poziom 8 i do tego wyp³owia³y rudy to wszystko mi z powrotem wylaz³o.. Ale jestem z³a wrrr
Co ja mam teraz zrobiæ i na co mam zafarbowaæ ¿eby farba wesz³a bardziej we w³os i przyciemni³a na poziom 6/7 a nie sp³ukiwa³a sie. Czy ka¿da farba bedzie sie wyp³ukiwaæ i ju¿ nigdy nie zrównam odrostu z reszt± ? Pomo¿e kto¶.
__________________
55-54-53-52-51-50

http://twoflyingflowers.blogspot.com/ - Blog
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/#signform - ratujmy pieski!
wiki124 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-27, 19:59   #1880
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez wiki124 Poka¿ wiadomo¶æ
Pyta³a¶ czy uda³o mi siê uzyskaæ tamten kolor. Odpowied¼ brzmi nie.
Od razu po zafarbowaniu by³ ciemniejszy. Ale... minê³o zaledwie 2 tyg. a ja mam znowu ten poprzedni kolor. Tak¿e woda 3 % w ogole nie zda³a egzaminu.. Przyciemni³a na chwile ale wszystko siê wyp³uka³o.
Mieszanka tych farb by³aby ok na w³osy naturalne lub odcienie nieciep³e. A ¿e ja mia³am poziom 8 i do tego wyp³owia³y rudy to wszystko mi z powrotem wylaz³o.. Ale jestem z³a wrrr
Co ja mam teraz zrobiæ i na co mam zafarbowaæ ¿eby farba wesz³a bardziej we w³os i przyciemni³a na poziom 6/7 a nie sp³ukiwa³a sie. Czy ka¿da farba bedzie sie wyp³ukiwaæ i ju¿ nigdy nie zrównam odrostu z reszt± ? Pomo¿e kto¶.
3% to jak szamponetka... wiêc nic dziwnego,¿e siê sp³ukuje, pozostajê Ci próba zafarbowaæ na 4% jak znów efekt bêdzie kiepski to na 6% i czekaæ, a¿ siê wyp³ucze. Ja tak mam ju¿ po prawie 2 latach z 20 cm odrost , ¶rodek siê lekko rudzi, koñcówki siê z³oc±, ale wygl±daj± w "cieniu" jak ca³e naturalki, granicy nie znajdziesz...wiêc cierplwo¶ci..
Trzeba najpierw zneutralizowaæ "trwale" niechciany refleks.
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-05-28, 10:10   #1881
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 2 743
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez wiki124 Poka¿ wiadomo¶æ
Pyta³a¶ czy uda³o mi siê uzyskaæ tamten kolor. Odpowied¼ brzmi nie.
Od razu po zafarbowaniu by³ ciemniejszy. Ale... minê³o zaledwie 2 tyg. a ja mam znowu ten poprzedni kolor. Tak¿e woda 3 % w ogole nie zda³a egzaminu.. Przyciemni³a na chwile ale wszystko siê wyp³uka³o.
Mieszanka tych farb by³aby ok na w³osy naturalne lub odcienie nieciep³e. A ¿e ja mia³am poziom 8 i do tego wyp³owia³y rudy to wszystko mi z powrotem wylaz³o.. Ale jestem z³a wrrr
Co ja mam teraz zrobiæ i na co mam zafarbowaæ ¿eby farba wesz³a bardziej we w³os i przyciemni³a na poziom 6/7 a nie sp³ukiwa³a sie. Czy ka¿da farba bedzie sie wyp³ukiwaæ i ju¿ nigdy nie zrównam odrostu z reszt± ? Pomo¿e kto¶.
Mo¿e zrób w pierwszej kolejno¶ci tym preparatem do prepigmentacji z Goldwella i na to na³ó¿ farbê , no i tak jak Zyta radzi na ciut wyzszej wodzie.
http://www.hairstore.pl/Goldwell_Pre...60ml-2367.html
__________________
Klêska glodu w Rogu Afryki. Najwiêksza susza od 60 lat.
http://unicef.pl/images/stories/akcj...d_banner11.png
majreg jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-05-31, 21:02   #1882
herra
Raczkowanie
 
Avatar herra
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 34
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Hej Dziewczyny,
Mam pytanie. Chcia³abym zafarbowaæ sobie w³osy farb± Marijel 7.1 z dodatkiem niebieskiego pigmentu, aby uzyskaæ ¶redni zimny br±z. Czy mogê u¿yæ mixtonu innej firmy (bo co¶ nigdzie nie mogê znale¼æ Marijelowego i o ile takowy w ogóle istnieje) i ile tego mixtonu trzeba u¿yæ? Z góry dziêki za odpowiedz
herra jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-05-31, 23:25   #1883
Koralyn
Raczkowanie
 
Avatar Koralyn
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomo¶ci: 321
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Dziewczyny, jaki to kolor? szukam go juz od dawna i nikt nie jest w stanie mi pomóc:-( dodam ze teraz mam cos a la 8.34 majirel, coby nie wyszlo zielono. wie kto? mam wrazenie, ze ma odcien popielaty w sobie...
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg tyra-banks.jpg (36,4 KB, 66 za³adowañ)
__________________
74 kg...72 kg...70 kg...66 kg... 63 kg....59... ---> 55 kg (3 kg do schudniêcia)

BEZGLUTENOWO:
https://naturebe.wordpress.com/
Koralyn jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-01, 20:27   #1884
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez herra Poka¿ wiadomo¶æ
Hej Dziewczyny,
Mam pytanie. Chcia³abym zafarbowaæ sobie w³osy farb± Marijel 7.1 z dodatkiem niebieskiego pigmentu, aby uzyskaæ ¶redni zimny br±z. Czy mogê u¿yæ mixtonu innej firmy (bo co¶ nigdzie nie mogê znale¼æ Marijelowego i o ile takowy w ogóle istnieje) i ile tego mixtonu trzeba u¿yæ? Z góry dziêki za odpowiedz
Nie, absolutnie nie mieszaj mixu innej firmy z farba innej firmy, to chemia i nie wiadomo co siê mo¿e z tego zmieszaæ. Je¶li ju¿ chcesz u¿yæ mixy to zmieszaj w proporcji 1cz mixu na 5 cz utleniacza np 3% i na³ó¿ na 6-10 minut. to bêdzie siê sp³ukiwa³o jak szamponetka, tylko n ajakie w³osy Ty chcesz k³a¶æ ten niebieski? bo jak na rudy reflex to ok, absolutnie nie k³ad¿ na z³ote w³osy, bo Ci glony zielone wyjd±.

---------- Dopisano o 20:27 ---------- Poprzedni post napisano o 20:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Koralyn Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, jaki to kolor? szukam go juz od dawna i nikt nie jest w stanie mi pomóc:-( dodam ze teraz mam cos a la 8.34 majirel, coby nie wyszlo zielono. wie kto? mam wrazenie, ze ma odcien popielaty w sobie...
Poziom pomiêdzy 7 a 8, z kolor wygl±daj±cy na ciep³y tak jakby rzeczywi¶cie z popielem, mo¿e co¶ z be¿em? lub jaki¶ .31 ? I tak wszystko zale¿y od Twojego wyj¶ciowego, tzn tego co masz teraz na g³owie.
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-01, 21:19   #1885
iivii
Raczkowanie
 
Avatar iivii
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 496
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Koralyn Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, jaki to kolor? szukam go juz od dawna i nikt nie jest w stanie mi pomóc:-( dodam ze teraz mam cos a la 8.34 majirel, coby nie wyszlo zielono. wie kto? mam wrazenie, ze ma odcien popielaty w sobie...
Mi wysz³o co¶ podobnego po goldwellu 7SB. Szczerze mówi±c liczy³am na co¶ ch³odniejszego. Zdjêcie wysz³o rudo i do¶æ jasno w rzeczywisto¶ci s± bardziej z³ote i troszkê ciemniejsze.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg PastedImage.jpg (68,0 KB, 45 za³adowañ)
iivii jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-01, 21:44   #1886
herra
Raczkowanie
 
Avatar herra
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 34
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
Nie, absolutnie nie mieszaj mixu innej firmy z farba innej firmy, to chemia i nie wiadomo co siê mo¿e z tego zmieszaæ. Je¶li ju¿ chcesz u¿yæ mixy to zmieszaj w proporcji 1cz mixu na 5 cz utleniacza np 3% i na³ó¿ na 6-10 minut. to bêdzie siê sp³ukiwa³o jak szamponetka, tylko n ajakie w³osy Ty chcesz k³a¶æ ten niebieski? bo jak na rudy reflex to ok, absolutnie nie k³ad¿ na z³ote w³osy, bo Ci glony zielone wyjd±.
No w koñcu znalaz³am mix Marijel. A w³osy mam ¶rednio-br±zowe, z przebrzyd³ym, rudawym po³yskiem pod s³oñce Zanim na³o¿ê ten mix, zrobiê próbê na pasemku i zobaczê jak to bêdzie wygl±daæ.
Dziêki
herra jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-01, 22:43   #1887
Koralyn
Raczkowanie
 
Avatar Koralyn
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomo¶ci: 321
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

dziêkuje za pomoc. tak pisalam teraz mam cos a la 8.34 wiec boje sie kupic cos z popielem, ze wyjdzie mi zielony... a z drugiej strony jakos trudno mi uwierzyc, ze ten kolor na zdjeciu to czyste 8.3 Mialam juz wszelakie 8.34/8.03 etc i nigdy takiego koloru nie osiagne³am.
Wydaje mi sie, ze wlasnie ten popiel czy cos takiego sprawia, iz jest taki ³adny kiedys na kurczaka po rozjasniaczu nalozylam Loreal Toscane (z tego co pamietal to bylo chyba 6,25 czy jakos tak i kolorek wyszedl piekny....cos a la na tym zdjeciu wlasnie z Tyra Banks...

wiec moze ta "2" nie sprawi mi zielono¶ci w polaczeniu z tym moim .3 i .4.
Mysle o 8,32...
a moze wlasnie ma byc z czerwieni aby zneutralizowac zielen tak jak w toscane.

jesli ktos bedzie wiedzial co mam poczac? jestem juz zmwczona farbowaniem, i chyba wlasnie znalzlam "moj" kolor tylko jak go osiagnac.. dodam, ze fryzjer odpada... wole pojsc do fryzjerskiego po farbke dodam, ze wszelkie odcienie cieple chyba na zdjeciach z lampa jeszcze bardziej rudzieja a u niej wcale taki rudy nie jest... ehh

Edit: wlasnie wyczytalam, ze ten toscane to "6.23 Toscane Jasny Kasztan Opalizuj±cy". Tylko nie wiem, czemu z opkowania pamietam jakie 6.26 tudziez 6.25 no ale moge myslic...

wiec moze skusze sie jednak na ten 8.23 z majirel albo 9.23... Jak myslicie?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg tyra-banks.jpg (36,4 KB, 25 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 2225x.jpg (29,7 KB, 62 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg majirel-palitra-orig.jpg (117,1 KB, 46 za³adowañ)
__________________
74 kg...72 kg...70 kg...66 kg... 63 kg....59... ---> 55 kg (3 kg do schudniêcia)

BEZGLUTENOWO:
https://naturebe.wordpress.com/

Edytowane przez Koralyn
Czas edycji: 2012-06-01 o 23:15
Koralyn jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-03, 16:33   #1888
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Koralyn Poka¿ wiadomo¶æ
......wlasnie wyczytalam, ze ten toscane to "6.23 Toscane Jasny Kasztan Opalizuj±cy". Tylko nie wiem, czemu z opkowania pamietam jakie 6.26 tudziez 6.25 no ale moge myslic...

wiec moze skusze sie jednak na ten 8.23 z majirel albo 9.23... Jak myslicie?
w tym toscane, je¶li oznaczenia maj± takie jak zazwyczaj w profeskach to 2 to opal/fiolet (neutralizuje z³oto/zó³ty) a 3 to z³oto wiêc mo¿e i to dobry trop.
A wklej tutaj fotkê co masz teraz na g³owie to mo¿e zneutralizuj najpierw odpowiednio do neutralnego (naturalnych), a pó¼niej na³ó¿ ten . 23, tak chyba bêdzie najpro¶ciej.
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-03, 17:35   #1889
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 2 743
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Koralyn Poka¿ wiadomo¶æ
dziêkuje za pomoc. tak pisalam teraz mam cos a la 8.34 wiec boje sie kupic cos z popielem, ze wyjdzie mi zielony... a z drugiej strony jakos trudno mi uwierzyc, ze ten kolor na zdjeciu to czyste 8.3 Mialam juz wszelakie 8.34/8.03 etc i nigdy takiego koloru nie osiagne³am.
Wydaje mi sie, ze wlasnie ten popiel czy cos takiego sprawia, iz jest taki ³adny kiedys na kurczaka po rozjasniaczu nalozylam Loreal Toscane (z tego co pamietal to bylo chyba 6,25 czy jakos tak i kolorek wyszedl piekny....cos a la na tym zdjeciu wlasnie z Tyra Banks...

wiec moze ta "2" nie sprawi mi zielono¶ci w polaczeniu z tym moim .3 i .4.
Mysle o 8,32...
a moze wlasnie ma byc z czerwieni aby zneutralizowac zielen tak jak w toscane.

jesli ktos bedzie wiedzial co mam poczac? jestem juz zmwczona farbowaniem, i chyba wlasnie znalzlam "moj" kolor tylko jak go osiagnac.. dodam, ze fryzjer odpada... wole pojsc do fryzjerskiego po farbke dodam, ze wszelkie odcienie cieple chyba na zdjeciach z lampa jeszcze bardziej rudzieja a u niej wcale taki rudy nie jest... ehh

Edit: wlasnie wyczytalam, ze ten toscane to "6.23 Toscane Jasny Kasztan Opalizuj±cy". Tylko nie wiem, czemu z opkowania pamietam jakie 6.26 tudziez 6.25 no ale moge myslic...

wiec moze skusze sie jednak na ten 8.23 z majirel albo 9.23... Jak myslicie?

To jest co¶ z opalem na 100%, czyli 2 po kropce. Podobny kolor wyszed³ dziewczynie po 8.2 pol na pol z 7.23 z majirela, a jeszcze bardziej zblizony jest ¶redni blond z palette color shampoo. Oba mam na kompie, ale cudze fotki nie³adnie wstawiæ
__________________
Klêska glodu w Rogu Afryki. Najwiêksza susza od 60 lat.
http://unicef.pl/images/stories/akcj...d_banner11.png

Edytowane przez majreg
Czas edycji: 2012-06-03 o 17:37
majreg jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-03, 22:40   #1890
Koralyn
Raczkowanie
 
Avatar Koralyn
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomo¶ci: 321
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Dziewczyny dziêkujê bardzo za pomoc Tak wiec zostane przy tym opalu i z³ocie, co do zneutralizowania jeszcze sie zastanowie bo mam zniszczone bardzo w³osy a to by³aby farba po farbie..
Obecnie mam co¶ takiego na glowie (zdjêcie nr 1) i co zamierzam na³o¿yæ (zdjêcie nr 2). Mam tylko nadzieje, ¿e nie zastanê zieleni w efekcie koñcowym Bo moje w³osy chybaby ju¿ tego nie znios³y... Nie wiem czy ten 8.31 tez nie bylby okay, czy to ju¿ zagwarantowa³oby mi zieleñ?
Jak juz pofarbujê, do³±czê zdjêcie.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (7,9 KB, 14 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (10,0 KB, 36 za³adowañ)
__________________
74 kg...72 kg...70 kg...66 kg... 63 kg....59... ---> 55 kg (3 kg do schudniêcia)

BEZGLUTENOWO:
https://naturebe.wordpress.com/

Edytowane przez Koralyn
Czas edycji: 2012-06-03 o 22:52
Koralyn jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2020-05-25 17:22:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:53.