Kosmetyki Bell - zbiorczy - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-28, 18:26   #331
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Kosmetyki Bell-zbiorczy

Dziewczyny, wydaje mi się, że cień o numerze 150 (srebrne drobinki) ma większe drobinki ale jest ich mniej niż w cieniu o numerze 160 ( złote drobinki). Też tak uważacie?
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 11:14   #332
maat7
Raczkowanie
 
Avatar maat7
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 375
Dot.: Kosmetyki Bell-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wydaje mi się, że cień o numerze 150 (srebrne drobinki) ma większe drobinki ale jest ich mniej niż w cieniu o numerze 160 ( złote drobinki). Też tak uważacie?
To fakt 150 ma te drobinki bardziej zauważalne, poza tym on mi się najbardziej właśnie osypuje. Ale jest niezastąpiony przy rozjaśnianiu mojeco ciemno-brązowego i matowego cienia, któremu nadaje nowe życie.
A 160 to moje ukochane złotko Są cudowne, delikatne, a drobinki mają dość mocno "przemielone" przez co wydaje się że jest ich mniej.
W każdym bądź razie połysk jednego i drugiego odcienia jest godny najwyższych pochwał.
I dzięki takiemu udanemu produktowi bardziej przychylnie będę patrzec na kosmetyki Bell po które zamierzam odważniej sięgać
maat7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 11:45   #333
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Kosmetyki Bell-zbiorczy

ja posiadam właśnie cień nr 150 i świetnie nadaje się na wieczory, aby nadać połysk innym cieniom. Bardzo ładniej odbija światło. Sam cień moim zdaniem nie nadaje koloru- jesli nałożymy go delikatnie. A więc doskonale nadaje się na nałożenie go na inne cienie.
Zastanawiam się również nad nr. 160 ale nie jestem do niego zbytnio przekonana. Wydaje mi się, że nadaje kolor, drobinki sa mniejsze, ale jest ich więcej i sa bardzo widoczne. Dlatego mam wątpliwości, czy nada się do nakładania go na inny cień A zależy mi tylko na subtelnym błysku.
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-30, 10:40   #334
maat7
Raczkowanie
 
Avatar maat7
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 375
Dot.: Kosmetyki Bell-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
ja posiadam właśnie cień nr 150 i świetnie nadaje się na wieczory, aby nadać połysk innym cieniom. Bardzo ładniej odbija światło. Sam cień moim zdaniem nie nadaje koloru- jesli nałożymy go delikatnie. A więc doskonale nadaje się na nałożenie go na inne cienie.
Zastanawiam się również nad nr. 160 ale nie jestem do niego zbytnio przekonana. Wydaje mi się, że nadaje kolor, drobinki sa mniejsze, ale jest ich więcej i sa bardzo widoczne. Dlatego mam wątpliwości, czy nada się do nakładania go na inny cień A zależy mi tylko na subtelnym błysku.
Ta 160-tka daje właśnie śliczny błysk, subtelnie złotą mgiełkę. Zapewne można nałożyć na inny cień aby rozświetlić na złoto, ale ja akurat ten wolę czysty i nieskażony innym kolorem bo jest absolutnie fantastyczny. Jak chcę mocniej zaakcentować oko to nakładam kreskę brązową i na to cień. No generalnie żaden mi tak nie przypadł do gustu jak właśnie ten śliczny złotawy odcień Co do drobinek to chyba już pisałam - jak na mój gust to 150 jest bardziej drobinkowo widoczna i zauważalna. Ale generalnie 150 idzie w kolor srebrny, a 160 w złoty - efekt rozświetlenia uzyskasz ten sam tylko 150 da mroźny odcień, a 160 bardziej ociepli Ja na Twoim miejscu bym się nie zastanawiała tylko ... kupiła

Dziewczyny zaszalałam sobie na inermisie i kupiłam Bell mus brązujący nr 02 - tak się do mnie uśmiechnął i namawiał "weż mnie" , no i wzięłam. A teraz podstawowe pytanie, które zadaje się przed a nie po - jak go używać, czy jesteście z niego zadowolone, i tak w ogóle to powiedzcie mi please że głupoty nie strzeliłam i będzie to jeden z podstawowych kosmetyków nadchodzącej wiosny i lata !!!!!!!!!!!!!!

Edytowane przez maat7
Czas edycji: 2008-03-30 o 17:25
maat7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-31, 18:38   #335
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Kosmetyki Bell-zbiorczy

Obiecany STEPik
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=245706
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 14:06   #336
maat7
Raczkowanie
 
Avatar maat7
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 375
Dot.: Kosmetyki Bell-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość

Yen - jesteś boska . Doceniam wysiłek i energię poświęconą na pokazanie nam co można ze zwykłych cieni Bell wyczarować. W weekend zaczynam trening Choć i dziś już sobie lekko poszalałam bo dodałam pod cień (a potem i na dla wzmocnienia efektu) granatową kreskę. Nie powiem abym odczuwała pełną satysfakcję, ale zawsze to jakiś początek.
No i mam już mój mus Bell Sun Bronzer - tylko nadal nie do końca jestem świadoma jak go użyć, aby się upiększyć. Zmieszać z kremem lub podkładem? A może tylko na wybrane partie twarzy? Będę się z nim zaprzyjaźniać w weekend - póki co ślicznie pachnie i ma fajną konsystencję
maat7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-15, 15:57   #337
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Kosmetyki Bell-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez maat7 Pokaż wiadomość
Yen - jesteś boska . Doceniam wysiłek i energię poświęconą na pokazanie nam co można ze zwykłych cieni Bell wyczarować. W weekend zaczynam trening Choć i dziś już sobie lekko poszalałam bo dodałam pod cień (a potem i na dla wzmocnienia efektu) granatową kreskę. Nie powiem abym odczuwała pełną satysfakcję, ale zawsze to jakiś początek.
No i mam już mój mus Bell Sun Bronzer - tylko nadal nie do końca jestem świadoma jak go użyć, aby się upiększyć. Zmieszać z kremem lub podkładem? A może tylko na wybrane partie twarzy? Będę się z nim zaprzyjaźniać w weekend - póki co ślicznie pachnie i ma fajną konsystencję
Zgubiłam gdzieś ten wątek

Fajnie, że step się przydał Ostatnio się skusiłam na dwa matowe cienie Bell, kolejne do kolekcji

A co do musu, to nie mam co prawda z Bell, tylko mus brązujący z Rimmela, i nakładam go w lato na całą twarz albo na policzki jako róz - cudnie podkreśla opaleniznę
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-15, 18:04   #338
maat7
Raczkowanie
 
Avatar maat7
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 375
Dot.: Kosmetyki Bell-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
Zgubiłam gdzieś ten wątek

Fajnie, że step się przydał Ostatnio się skusiłam na dwa matowe cienie Bell, kolejne do kolekcji

A co do musu, to nie mam co prawda z Bell, tylko mus brązujący z Rimmela, i nakładam go w lato na całą twarz albo na policzki jako róz - cudnie podkreśla opaleniznę
A ja eksperymentuję z moim musem i generalnie brązujący to on nie jest. Ale jak mam leciutki podkład dopasowujący się do koloru skóry to ten mus ładnie rozświetla policzki (rozświetla a nie brązuje!). Próbowałam też z kremami tonującymi i jest o.k. Choć stwierdzam, że to bardziej gadżet niż przydatny kosmetyk.
maat7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 17:30   #339
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Kosmetyki Bell-zbiorczy

Wiem co mialam napisac w tym watku,ale tez gdzies mi umknal Ostatnio ogladalam cala szafe bell i zwrocilam znowu uwage na puder pol kolorek cielisty pol fioletowy.Wydawal sie byc mocno rozswietlajacy.Kiedys bardzo go chcialam,ale myslalam,ze juz go wycofali.Miala ktoras z Was?Pewnie i tak sie skusze przez wzglad na ten fiolet,ale pytam profilaktycznie
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 18:21   #340
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Kosmetyki Bell-zbiorczy

ten ze słoneczkiem? mi też się za każdym razem w sklepie wydaje bardzo rozswietlajacy, ale nigdy nie trafilam na tester i czytalam pare razy, że właśnie słabo rozświetla albo zbyt brokatowo, recenzji tez rewelacyjnych nie ma.
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-20, 19:56   #341
Aralka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 325
GG do Aralka Send a message via Skype™ to Aralka
Dot.: Kosmetyki Bell-zbiorczy

Mam zielone cienie w musie Bell i są super
Przymierzam się do eye-linera i jakiegoś błyszczyka.
Które błyszczyki są najlepsze? I co sądzicie o nowych Milky Shake?
Albo o tych:

http://www.bell.com.pl/images/storie...lticolor.m.jpg
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=457800
Moja wymianka!
Aralka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-20, 20:21   #342
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Kosmetyki Bell-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość
ten ze słoneczkiem? mi też się za każdym razem w sklepie wydaje bardzo rozswietlajacy, ale nigdy nie trafilam na tester i czytalam pare razy, że właśnie słabo rozświetla albo zbyt brokatowo, recenzji tez rewelacyjnych nie ma.
Tak,to ten Przejze KWC,ale i tak pewnie go kupie
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-10, 09:33   #343
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Kosmetyki Bell-zbiorczy

Udało mi się wreszcie upolować błyszczyki Milky Shake.Mam 08 i 09.Bardzo mi się podobają,maja wygodny pędzelek,ładnie i bezdrobinkowo błyszczą.Do tego cudny zapach przypominający ukochaną pomadkę L'oreal Shine cośtam którą wycofali.
Teraz czaję się nie cienie w musie bo wspaniałe opisy na KWC narobiły mi apetytu
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-17, 21:18   #344
nANcY:*
Zadomowienie
 
Avatar nANcY:*
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 1 606
Dot.: Kosmetyki Bell-zbiorczy

A ktoś uzywał/ma szminke z kolekcji Milky? Jest mocno kryjąca, czy transparentna? Czy posiada drobinki itd.. Nigdzie jeszcze na żywca ich nie widziałam.
__________________



Be happy. It drives people crazy.
nANcY:* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-17, 23:59   #345
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Kosmetyki Bell-zbiorczy

nie do końca transparentne, ale mniej niż pół-kryjące mleczne bezdrobinkowe śliczne pachnące malinowa mambą ja mam jasne usta i odcień najjasniejszy wybledza mi je Polecam, chcę jeszcze kupić drugi ale cos innego z kolekcji muszę zużyć najpierw bo mi się już w pudełku nie mieszczą błyszczyki
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-26, 01:21   #346
Elie
Rozeznanie
 
Avatar Elie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 655
Dot.: Kosmetyki Bell-zbiorczy

Znaczy Milky to tylko błyszczyki są. I one są w zasadzie nie kryjące, tylko poprawiają koloryt ust i dają efekt zwilżonych warg. Mi przypominają Glam Shine 6h.
A teraz wraz z nimi reklamowane są też pomadki Shine (takie w srebrnych opakowaniach), jeśli o to chodzi. To one są w trzech wariantach (creamy, pearly, diamond), gdzie creamy jest prawie matowa, pearly perłowa , a diamond już z brokacikiem.
Są dość mocno kryjące.
__________________
I wanna be a goddess...
Elie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-26, 16:58   #347
aako
Zakorzenienie
 
Avatar aako
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 198
Dot.: Kosmetyki Bell-zbiorczy

Czytuje sobie czasem ten wątek i jak zobaczyłam śliczny granacik (sypki cień) na łapce jednej z Was odrazu pobiegłam do natury. Oczywiście sypkich nie było, ale za to ujrzałam jakaś limitowanke wakacyjną chyba. 4 czy 5 cieni, i tyle samo lakierów.
Jest niebieski, różowy, żółty i zielony (albo 2 zielone). Kupiłam sobie żółty, sliczny, intensywny, nie tam żadne wyblakłe i niebieski lakier. Lakier kosztował 5,a cień 6zł. Chyba kupie jeszcze inne, bo są sliczne.
Tak samo intensywne jak Ingloty, które powalają paletą barw
A sypkie chyba sprawie sobie na inermisie, a jak tam z ich trwałością ?? Wiecie może??
__________________

aako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-26, 17:35   #348
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Kosmetyki Bell-zbiorczy

Nowe lakiery Bell (te kolorowe) są warte uwagi, oczywiście jeśli ktoś lubi takie krzykliwe kolory Już po jednej warstwie dają mocny i wyraźny kolor, więc nie trzeba malować dwa razy. Na stopy świetny

Dziewczyny, oświećcie mnie proszę odnośnie nakładania cieni w musie. Gdy nakładam zwykłym aplikatorem do cieni jakoś dziwnie mi się rolują na tym aplikatorku i niefajnie to wygląda. Palcem nie lubię się maziać ale w ostateczności się poświęcę dla efektu Jaki ich sposób nakładania jest lepszy?

Co do mlecznych błyszczyków to średnio mi podpasowały i chyba się pozbędę.
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-26, 17:42   #349
aako
Zakorzenienie
 
Avatar aako
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 198
Dot.: Kosmetyki Bell-zbiorczy

Ja mam cień w musie, wprawdzie nie bell ale maybelline i najlepiej wg mnie nakładać je opuszkiem palca. Wtedy wychodzi najładniej i mozna sobie zwiekszać intensywność koloru.
Dziś patrzyłam na te bell i wydawały mi się strasznie tępe, nie bardzo chciały się nałożyć, także nie wiem czy się skusze.
__________________

aako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-26, 17:55   #350
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Kosmetyki Bell-zbiorczy

aako, testerami bym się nie sugerowała gdyż często są one wyschnięte i ta konsystencja jest właśnie taka tępa.
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-26, 18:37   #351
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Kosmetyki Bell-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez aako Pokaż wiadomość
Kupiłam sobie żółty, sliczny, intensywny, nie tam żadne wyblakłe i niebieski lakier. Lakier kosztował 5,a cień 6zł. Chyba kupie jeszcze inne, bo są sliczne.
a możesz zrobić fotki?
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-26, 18:48   #352
aako
Zakorzenienie
 
Avatar aako
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 198
Dot.: Kosmetyki Bell-zbiorczy

Niebieski lakier i żółty cień.
Prosze
__________________

aako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-26, 19:24   #353
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Kosmetyki Bell-zbiorczy

piękny kanarek muszę go dorwać
dzięki
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-26, 23:27   #354
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Kosmetyki Bell-zbiorczy

czy któraś z was używała tego podkładu: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=12764 ?
i czy on jest dostępny, czy też może wyparty przez te nowe?
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-27, 06:49   #355
Elie
Rozeznanie
 
Avatar Elie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 655
Dot.: Kosmetyki Bell-zbiorczy

Co do tego, że testery musów są wyschnięte, to jest to prawdą. Dzieje się tak z nimi po ok. 3msc. Myślę, że z własnym produktem tak nie będzie. Tester jest często otwierany, nie zawsze dobrze dokręcony i przez to wysycha. Najlepiej nanosić palcem (jak podkład, wtedy jest najłatwiej stopić go ze skórą i równomiernie rozprowadzić), a jak ktoś nie lubi tej metody, to już prędzej pędzlem z włosia, niż gąbeczką - tak sądzę. Gąbeczką tylko nanieść na powiekę, bez rozcierania.
Primavera ten fluid jest dalej normalnie dostępny, choć pojawił się drugi anti-age, ale w łatwym do rozróżnienia opakowaniu, ten o którym pytasz jest dalej w tej beczułce
__________________
I wanna be a goddess...
Elie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-27, 07:57   #356
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Kosmetyki Bell-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Elie Pokaż wiadomość
Primavera ten fluid jest dalej normalnie dostępny, choć pojawił się drugi anti-age, ale w łatwym do rozróżnienia opakowaniu, ten o którym pytasz jest dalej w tej beczułce
aha
Pytałam w pobliskiej drogerii - i tamtego nie było, sprzedawczyni zasugerowała, że tamten wycofują, skoro wprowadzili niwy - a ja chcę tamten, bo ma dobre opinie na KWC
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-27, 12:27   #357
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: Kosmetyki Bell-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez aako Pokaż wiadomość
Ja mam cień w musie, wprawdzie nie bell ale maybelline i najlepiej wg mnie nakładać je opuszkiem palca. Wtedy wychodzi najładniej i mozna sobie zwiekszać intensywność koloru.
Dziś patrzyłam na te bell i wydawały mi się strasznie tępe, nie bardzo chciały się nałożyć, także nie wiem czy się skusze.
Skuś się koniecznie
Tak jak wyżej napisała już Elie, testery szybko wysychają, bo są często otwierane. Same cienie, kiedy są świeże, absolutnie nie mają tępej konsystencji, są leciutkie, piankowe. Moje zaczęły wysychać dopiero gdzieś po 1,5 roku użytkowania, i to też nie wszystkie, jedynie niektóre kolory.

Natomiast ich trwałość jest rewelacyjna i już choćby dlatego nie ma co sobie żałować A i sam efekt też śliczny. Z tym, że mnie osobiście bardziej odpowiadają te zwykłe musy, nie diamentowe.
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-27, 12:34   #358
aako
Zakorzenienie
 
Avatar aako
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 198
Dot.: Kosmetyki Bell-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez gosik.s Pokaż wiadomość
Skuś się koniecznie
Tak jak wyżej napisała już Elie, testery szybko wysychają, bo są często otwierane. Same cienie, kiedy są świeże, absolutnie nie mają tępej konsystencji, są leciutkie, piankowe. Moje zaczęły wysychać dopiero gdzieś po 1,5 roku użytkowania, i to też nie wszystkie, jedynie niektóre kolory.

Natomiast ich trwałość jest rewelacyjna i już choćby dlatego nie ma co sobie żałować A i sam efekt też śliczny. Z tym, że mnie osobiście bardziej odpowiadają te zwykłe musy, nie diamentowe.
Kusicie kusicie
Szczególnie jestem łasa na ten granacik Ilona i YenneferD i sie zasnawaiam pomiedzy właśnie w musie a sypkim. Co sądzicie?
Pewnie i tak znajać życie kupie dwa
__________________

aako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-27, 12:39   #359
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: Kosmetyki Bell-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez aako Pokaż wiadomość
Kusicie kusicie
Szczególnie jestem łasa na ten granacik Ilona i YenneferD i sie zasnawaiam pomiedzy właśnie w musie a sypkim. Co sądzicie?
Pewnie i tak znajać życie kupie dwa
A sypkie to te Velvet w pojemniczku z aplikatorem czy te tradycyjne w okrągłym słoiczku?
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-27, 12:46   #360
aako
Zakorzenienie
 
Avatar aako
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 198
Dot.: Kosmetyki Bell-zbiorczy

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...2&d=1199296048 ta 16. nie wiem ktory to ale na inermisie znalazlam to http://www.inermis.pl/index.php?str=...odkat=&subkat= tu 16 jest podobna.
__________________

aako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-05-14 21:49:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:43.