kosmetyki mineralne Lucy Minerals - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-19, 17:26   #2191
zetakpowiem
Wtajemniczenie
 
Avatar zetakpowiem
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: raz tu, raz tam
Wiadomości: 2 437
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Dzisiaj robiłam drugą próbę. Co prawda tym samym pędzelkiem (złym) ale efekt już mi się podoba... Nie kremowałam wcześniej twarzy, wzięłam tylko ociupinkę proszku a wystarczyło mi na całą twarz i raczej będę brała go jeszcze mniej W takim tempie 1 g podkładu będę zużywała chyba z pół roku ;p Jedynie z nosa się starł ale wybaczam - co 5 minut opróżniam nos i dotykam tam cały czas chusteczkami więc musiało się coś zruszyć.
__________________
zetakpowiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-20, 09:05   #2192
tyska30
Zadomowienie
 
Avatar tyska30
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 1 724
GG do tyska30
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

A'propos pędzli - Luśka ma cudowne pędzle. Mam flat topa, baby kabuki i blush brush. To moje najlepsze pędzle, a mam ich sporo. Są lepsze od EDM. Narazie odstawiłam podkłady Lucy i chyba cera zaczyna się goić, ale przy pędzlach na pewno pozostanę.
tyska30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-21, 08:03   #2193
moni27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 197
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Witam Was. Od niedawna używam podkładu Lucy. Musiałam zrezygnować z EDM z powodu drogiej wysyłki do Polski i szybko zaczęłam szukać nowej firmy. Padło na Lucy i chyba zostanę z nią na dłużej . Wynika to trochę z lenistwa bo nie chce mi się czytać o wszystkich firmach mineralnych i zasypywać się próbkami. na razie jestem zadowolona.
Mam duży podkład cream bisque w formule original. Kolor trafiony w 80%. Czegoś mi w nim brakuje. Na początku mnie nie zachwycił, miałam wrażenie, że nic a nic nie kryje, a przy większej ilości robi maskę. Ale nauczyłam się go nakładać i jest lepiej. Chociaż zdarza mi się wspomniana na wątku siateczka podkładu na nosie. Planuję zaopatrzyć się w pędzle skoro piszecie, że są lepsze od EDM. Tylko czy są tak samo trwałe?

Pozdrawiam wszystkie użytkowniczki i fanki Lucy
moni27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-21, 09:21   #2194
tyska30
Zadomowienie
 
Avatar tyska30
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 1 724
GG do tyska30
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez moni27 Pokaż wiadomość
Planuję zaopatrzyć się w pędzle skoro piszecie, że są lepsze od EDM. Tylko czy są tak samo trwałe?
Myślę, że są trwałe i bardzo porządne. Dwa z moich pędzli mam już kilka miesięcy i do tej pory nie wypadł ani jeden włosek, nic też się nie odkształciło.
tyska30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-23, 09:17   #2195
Vegetka
Zakorzenienie
 
Avatar Vegetka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 329
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

dziewczyny z zamrożeniem wysyłek do Polski EDM jestem zmuszona znaleźć coś innego i czytając Wasze opinie nt Lucy chyba się na nią zdecyduję, jednak nie jestem przekonana który z odcieni podkładu byłby podobny do Ivory z EDM formuła intensiv, może być odrobinkę ciemniejszy.
Vegetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-23, 19:45   #2196
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Tez bym chcila sprobowac lucy ale te kolory niewiem moze ktos mi podpowie mam olive medium EDM w formule matte bo intensive juz troche za ciemna i jakis taki kolorek bezowo oliwkowy w sredniej tonacji bym chciala pomoze ktos??? i co to jest to OCC bo nie moglam wyczytac:/
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-24, 13:54   #2197
malaMigotkAaa
Zakorzenienie
 
Avatar malaMigotkAaa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 3 979
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

czy któraś może smaruje buzie przed Lusią cetaphilem? Formuła oryginal, chciałam zapytać jak ze świeceniem?
__________________
wymiana
malaMigotkAaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-24, 18:01   #2198
ijabluszko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 321
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Witam!
Proszę Was o poradę w sprawie doboru koloru pudru. Z pudru EDM- testowałam (formuła Intensive) BUFF-light neutral , OLIVE- neutral(ciut za ciemny i żółty i żle wyglądam w nim) niestety nie miałam z BUFF beige neutral?- jest on jaśniejszy czy ciemniejszy od light neutral? Proszę możecie mi napisać który kolor z LUCY będzie taki sam lub podobny do light neutral? I jakiś ciut ciemniejszy tak żeby w można było mieszać
kolorki na lato i zimę! Dla upewnienia się- formuła z Lucy najbardziej kryjąca to ORYGINAL? (pogubiłam się)
ijabluszko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-24, 18:38   #2199
sterylna
Rozeznanie
 
Avatar sterylna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 582
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Dziewczyny napiszę coś czego nigdy nie pisałam
Wiem, że forum jest od pomocy, ale naprawdę wiele informacji można uzyskać samodzielnie. Np dzięki "przeszukaj ten wątek" można znaleźć informacje na temat kolorów, formuł. Zaledwie 4 strony temu Nadzi wrzuciła świetne swatche (gdzie było m.in. olive medium i oliwki luśkowe, light, które może jest podobne do ivory z EDMu).
Poza tym w Lucy jest niewielki wybór kolorów, więc ciężko jest dobrać coś odrobinę jaśniejszego/ciemniejszego niż podkład EDM. Ale luśkowe prochy świetnie się dopasowują
Dodatkowo każdy odcień jest opisany na stronie. Są też swatche na blogu Cathy i na innych blogach makijażowych.
Odcieni trzeba wziąć klika żeby ewentualnie prosić Anne o mieszankę.

OCC - Oil Control Foundation with Calcium Carbonate
OCS -
Oil Control Foundation with Silica

link do tej formuły: http://annelangguth.vpweb.com/Oil-Co...undations.html



sterylna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-24, 19:16   #2200
ijabluszko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 321
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Tak masz rację należy mi się Szukam dalej Pozdrawiam
ijabluszko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-24, 20:42   #2201
sterylna
Rozeznanie
 
Avatar sterylna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 582
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez ijabluszko Pokaż wiadomość
Tak masz rację należy mi się Szukam dalej Pozdrawiam
Ja niestety nie kojarzę z EDMu ciemniejszych odcieni. Wiem, że koleżanka, która z EDMu używa multitasking w luśce ma bisque.
Może to będzie dla Ciebie jakiś odnośnik

Znalezione w internecie porównanie revlon buff/lucy creamy olive/ cream/light/bisque/creamy bisque

Nie wiem dlaczego link nie działa, trzeba go skopiować i wkleić w pasek...
http://art-and-beauty-by-maggielet.blogspot.com/search/label/Lucy%20Minerals

Może komuś się przyda

Edytowane przez sterylna
Czas edycji: 2010-09-24 o 20:50
sterylna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-25, 15:07   #2202
k4te
Zakorzenienie
 
Avatar k4te
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 630
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

A ja mam takie pytanie i mam nadzieję, że ono nie jest głupie i że to jest odpowiednie miejsce żeby je zadać Otóż mam próbki podkładów z Lucy: Light, Pale Olive i Cream, ale okazało się, że wszystkie są dla mnie za jasne, przy czym Cream jest chyba najlepszy jak na razie (choć i tak za blady, może na zimę będzie dobry). Zamówiłam akurat takie, bo tak mi poradziły wcześniej dziewczyny. Mam lekko żółtawą skórę, ale jakoś nie mogę do końca zdecydować który z tych odcieni jest dla mnie najlepszy pod względem koloru (pomijając jasność). Jak myślicie, które próbki teraz powinnam zamówić? Myślałam, żeby wziąć po prostu następne ze strony, czyli Bisque, Light Medium i Creamy Bisque, no ale sama w sumie nie wiem
Załączam zdjęcia, ale bierzcie pod uwagę, że prawdopodobnie na tych zdjęciach moja twarz jest jaśniejsza niż w rzeczywistości, bo to na ich podstawie brałam te jasne próbki (zdjęcia robione przy oknie)
__________________
"Piękne kobiety wierzą w swoją inteligencję; kobiety inteligentne nie wierzą w swoją urodę"
k4te jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-25, 17:35   #2203
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez malaMigotkAaa Pokaż wiadomość
czy któraś może smaruje buzie przed Lusią cetaphilem? Formuła oryginal, chciałam zapytać jak ze świeceniem?
Ja przez długi czas stosowałam na noc i pod Luśkę Cetaphil . Po dłuższym czasie stosowania minerałów takie nawilżanie okazało się dla mnie niewystarczające i zaczęłam się świecić . Mam suchą skórę .

ijabluszko używałam z EDM buff light neutral i z Lucy nie znalazłam odpowiedniego koloru . Mam własną mieszankę creamy bisque z odrobiną shell beige lub light medium . Bisque jest dla mnie zbyt czary.
__________________
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-26, 13:11   #2204
exotic smile
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 366
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cześć dziewczyny, mam pytanie która formuła byłaby lepsza dla cery tłustej z trądzikiem original czy olive control?

Edytowane przez exotic smile
Czas edycji: 2010-09-26 o 13:43
exotic smile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-26, 14:29   #2205
gorica
Raczkowanie
 
Avatar gorica
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 397
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez k4te Pokaż wiadomość
A ja mam takie pytanie i mam nadzieję, że ono nie jest głupie i że to jest odpowiednie miejsce żeby je zadać Otóż mam próbki podkładów z Lucy: Light, Pale Olive i Cream, ale okazało się, że wszystkie są dla mnie za jasne, przy czym Cream jest chyba najlepszy jak na razie (choć i tak za blady, może na zimę będzie dobry). Zamówiłam akurat takie, bo tak mi poradziły wcześniej dziewczyny. Mam lekko żółtawą skórę, ale jakoś nie mogę do końca zdecydować który z tych odcieni jest dla mnie najlepszy pod względem koloru (pomijając jasność). Jak myślicie, które próbki teraz powinnam zamówić? Myślałam, żeby wziąć po prostu następne ze strony, czyli Bisque, Light Medium i Creamy Bisque, no ale sama w sumie nie wiem
Załączam zdjęcia, ale bierzcie pod uwagę, że prawdopodobnie na tych zdjęciach moja twarz jest jaśniejsza niż w rzeczywistości, bo to na ich podstawie brałam te jasne próbki (zdjęcia robione przy oknie)
Ja Ci radzę abyś właśnie te wypróbowała z naciskiem na dwa pierwsze. Ja używam Light medium ale kusiło mnie też na Bisque.

Cytat:
Napisane przez exotic smile Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, mam pytanie która formuła byłaby lepsza dla cery tłustej z trądzikiem original czy olive control?
Raczej polecałabym Oil Control, nie jestem przekonana do formuły OCC raczej OCS, ale trzeba spróbować.
gorica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-26, 19:44   #2206
lumtecua
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 439
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez k4te Pokaż wiadomość
Jak myślicie, które próbki teraz powinnam zamówić? Myślałam, żeby wziąć po prostu następne ze strony, czyli Bisque, Light Medium i Creamy Bisque,
ja bym radziła creamy bisque i light medium - a tak na prawde to shell beige tez bo te 2 ostatnie niewiele sie od siebie róznią. Jak nie jestes pewna wybierz sobie kilka sampli kolorów w różnych formułach
polecam moja wymianke bo chetnie pozbede sie sampli lucy ) https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post22284806

Ogólnie POLECAM formułę OCC które sama używałam i spisywały sie na cerze tłustej, OCS też tylko krycie jest mniejsze. Nie rozumiem tej nieufności do innych formuł...
TERAZ testuje formułe light i ma taka samą konsystencję jak original i occ i taakie samo krycie, i jak na razie nie zapycha a stosuje tydzien.
Było chyba tutaj kiedyś podnoszone o "dziurkach" i wsysaniu podkładu w rozszerzone pory- no niestety luśka może tak działac u osób z rozszerzonymi porami ale to chyba znak że trzeba sie z lucindą pożegnać. Jeśli ktos ma z tym problem to polecam lumiere.

Edytowane przez lumtecua
Czas edycji: 2010-09-26 o 19:54
lumtecua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-26, 20:05   #2207
k4te
Zakorzenienie
 
Avatar k4te
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 630
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez gorica Pokaż wiadomość
Ja Ci radzę abyś właśnie te wypróbowała z naciskiem na dwa pierwsze. Ja używam Light medium ale kusiło mnie też na Bisque.


Raczej polecałabym Oil Control, nie jestem przekonana do formuły OCC raczej OCS, ale trzeba spróbować.
Cytat:
Napisane przez lumtecua Pokaż wiadomość
ja bym radziła creamy bisque i light medium - a tak na prawde to shell beige tez bo te 2 ostatnie niewiele sie od siebie róznią. Jak nie jestes pewna wybierz sobie kilka sampli kolorów w różnych formułach
polecam moja wymianke bo chetnie pozbede sie sampli lucy ) https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post22284806

Ogólnie POLECAM formułę OCC które sama używałam i spisywały sie na cerze tłustej, OCS też tylko krycie jest mniejsze. Nie rozumiem tej nieufności do innych formuł...
TERAZ testuje formułe light i ma taka samą konsystencję jak original i occ i taakie samo krycie, i jak na razie nie zapycha a stosuje tydzien.
Było chyba tutaj kiedyś podnoszone o "dziurkach" i wsysaniu podkładu w rozszerzone pory- no niestety luśka może tak działac u osób z rozszerzonymi porami ale to chyba znak że trzeba sie z lucindą pożegnać. Jeśli ktos ma z tym problem to polecam lumiere.
Dziękuję Wam za pomoc
Lumtecua, co do formuł to już wiem, że Light i Original nie są dla mnie - za bardzo się po nich świecę. OCS daje radę z finisherem, a OCC jeszcze nie miałam, ale zamierzam wypróbować, bo czytałam że matuje lepiej niż OCS i mniej wysusza, a ja mam trochę suchą skórę na nosie
__________________
"Piękne kobiety wierzą w swoją inteligencję; kobiety inteligentne nie wierzą w swoją urodę"
k4te jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 05:53   #2208
exotic smile
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 366
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Jak taniej wychodzą minerały ze wspólnych zakupów czy bezpośrednio ze strony Lucy?

Mogłaby mi któraś pomóc dobrać kolor? Mam ciemne niebieskie oczy, włosy jasny brąz, twarz blada i raczej wolno się opalam.
exotic smile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 07:16   #2209
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez exotic smile Pokaż wiadomość
Jak taniej wychodzą minerały ze wspólnych zakupów czy bezpośrednio ze strony Lucy?

Mogłaby mi któraś pomóc dobrać kolor? Mam ciemne niebieskie oczy, włosy jasny brąz, twarz blada i raczej wolno się opalam.
wrzuc tu zdjecie swojej twarzy z fargmentem szyi to cos Ci doradzimy. Jezeli chodzi o probki Lucy to bardziej oplaca sie zamawiac samemu niz w zbiorowym. Wysylka to tylko 2$ dla probek
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-27, 07:24   #2210
exotic smile
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 366
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
wrzuc tu zdjecie swojej twarzy z fargmentem szyi to cos Ci doradzimy. Jezeli chodzi o probki Lucy to bardziej oplaca sie zamawiac samemu niz w zbiorowym. Wysylka to tylko 2$ dla probek
Jeśli będę zamawiała sama to muszę mieć kartę? Bo nie mam tak jak konta na PayPal
exotic smile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 07:43   #2211
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

trzeba miec konto na paypal wiec albo musisz w zbiorowym zamowic albo zaloz sobie paypal
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 07:50   #2212
exotic smile
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 366
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
trzeba miec konto na paypal wiec albo musisz w zbiorowym zamowic albo zaloz sobie paypal
To chyba jednak muszę w zbiorowym zamówić Długo trzeba czekać na zamówienie ze zbiorowego?
exotic smile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 10:07   #2213
aniolusiek_
Zakorzenienie
 
Avatar aniolusiek_
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 690
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez exotic smile Pokaż wiadomość
To chyba jednak muszę w zbiorowym zamówić Długo trzeba czekać na zamówienie ze zbiorowego?
na dniach powinno być nowe
__________________

aniolusiek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 10:10   #2214
exotic smile
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 366
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez aniolusiek_ Pokaż wiadomość
na dniach powinno być nowe
Źle mnie zrozumiałaś Pytam ile trzeba czekać dni od zamówienia na paczkę?
exotic smile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 15:04   #2215
BothSides
Rozeznanie
 
Avatar BothSides
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 501
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Hej Dziewczyny,
przeczytałam już kilka wątków na mineralnym i zanim zrozumiałam co się dzieje z EDM, zamówiłam kilka ich próbek, teraz je testuję. Nowe doświadczenie, wcześniej się szczególnie nie interesowałam kosmetykami, a o mineralnych wiedziałam tyle, co nic. Teraz jestem w połowie tego wątku. No i oczywiście zafascynowałyście mnie tą Luśką, zamówiłam rano pędzel i cztery próbki, teraz pozostaje czekać... Ech.. Jeszcze się zastanawiam nad zakupem korektorów, bo kusicie niemiłosiernie. Dobrze że już pojutrze idę do pracy, bo na chleb zaraz mi zabraknie
BothSides jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 15:11   #2216
sterylna
Rozeznanie
 
Avatar sterylna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 582
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez exotic smile Pokaż wiadomość
Źle mnie zrozumiałaś Pytam ile trzeba czekać dni od zamówienia na paczkę?
Tydzień - 2 tygodnie + wysyłka w PL czyli zależy jak sprawną masz pocztę
Cytat:
Napisane przez BothSides Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny,
przeczytałam już kilka wątków na mineralnym i zanim zrozumiałam co się dzieje z EDM, zamówiłam kilka ich próbek, teraz je testuję. Nowe doświadczenie, wcześniej się szczególnie nie interesowałam kosmetykami, a o mineralnych wiedziałam tyle, co nic. Teraz jestem w połowie tego wątku. No i oczywiście zafascynowałyście mnie tą Luśką, zamówiłam rano pędzel i cztery próbki, teraz pozostaje czekać... Ech.. Jeszcze się zastanawiam nad zakupem korektorów, bo kusicie niemiłosiernie. Dobrze że już pojutrze idę do pracy, bo na chleb zaraz mi zabraknie
Luśka ma takie krycie, że może zaoszczędzisz na korektorze
sterylna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 15:35   #2217
BothSides
Rozeznanie
 
Avatar BothSides
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 501
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez sterylna Pokaż wiadomość

Luśka ma takie krycie, że może zaoszczędzisz na korektorze
Obawiam się że moich wielkich cieni pod oczami nic nie zakryje, nawet cud nad cuda jakim jest LM No ale zobaczymy, dam jej szansę. Już się doczekać nie moge, a tu conajmniej 2 tyg. czekania ;(
BothSides jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 17:10   #2218
Germini
Zakorzenienie
 
Avatar Germini
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 079
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

To i ja się podzielę wrażeniami

Zamówiłam próbki czterech kolorów (original) - na pierwszy rzut oka fair był najlepszy (i nawet wtopił się ładnie w teście paskowym), bo moja twarz wpada w lekki róż, ale okazało się że ten odcień podbija moje różowe tony. Light też mi nie do końca podpasował. Spróbowałam więc pale olive (który w paskowym się nie wtopił i którego od razu spisałam na straty) i okazał się świetny Zneutralizował wszystkie różowości, ładnie się dopasował.
Tyle o testach paskowych i odcieniach.

Po wielu dniach nauki nakładania udało mi się osiągnąć rewelacyjny efekt Tyle tylko, że ów efekt utrzymuje się na mnie z godzinę - później podkład znika. Nie wtapia się, a wyparowuje. O dziwo, nie podkreśla suchych skórek (które mam na czole i z którymi walczę), ale za to powoduje świecenie się na policzkach (a ja nigdy! nie miałam tendencji do świecenia się, nigdy!).
Nakładałam i na suchą buzię, i na lekki kremik. Kombinowałam z różnymi pudrami (fakt, nie mineralnymi). I nic
I nie wiem, co dalej - kombinować z primerami, utrwalaczami? Czy dać sobie spokój, bo Lusia nie dla mnie ewidentnie
__________________
Germini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 18:17   #2219
RamiStars
Raczkowanie
 
Avatar RamiStars
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 137
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Poczytaj co wyzej pisze lumtecua mysle ze wypowiedz sie przyda
RamiStars jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 19:24   #2220
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

a dlaczego tak wielu osób zapycha? co jest w tym podkładzie że pewnie z połowa nas musi z nich zrezygnować? jaki składnik?

jak ktoś ma na wydaniu próbki w dość jasnych odcieniach (nie oryginal) to ja z chęcią wypróbuję (targowisko)
gothika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-04-12 00:45:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:21.