W³osy po lecie - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artyku³y i newsy

Notka

Artyku³y i newsy Dyskusje o artyku³ach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzêdzia
Stary 2010-09-02, 13:32   #1
redakcja
(ro)BOT
 
Avatar redakcja
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Wiza¿ankowo
Wiadomo¶ci: 25 437

W³osy po lecie



Lato to nie tylko przyjemne wspomnienia i opalenizna, ale równie¿ pami±tki. Niestety, niekoniecznie przyjemne. S³oñce ma bardzo negatywny wp³yw na w³osy i najczê¶ciej zaraz po urlopie okazuje siê, ¿e nasze w³osy s± w kiepskim stanie.
czytaj wiêcej
redakcja jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-15, 17:57   #2
sundae93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomo¶ci: 18
Dot.: W³osy po lecie

nie polecam tego syoos'a, u mnie nie sprawdzi³ siê,wlosy bardziej matowe ni¿ wcze¶niej, teraz te pó³ litra szamponu stoi na pó³ce i nikt z rodziny te¿ nie jest skory go zu¿yæ
sundae93 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-17, 21:33   #3
Renelice
Przyczajenie
 
Avatar Renelice
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Kotla, Poland
Wiadomo¶ci: 7
Talking Dot.: W³osy po lecie

Tak, syoos jest rzeczywi¶cie do kitu.
Kupi³am go kiedy¶ i strasznie mnie po nim g³owa swêdzia³a. Wiem, ¿e mama nawet ³upie¿u dosta³a, przykro.
Polecam te z serii tych takich du¿ych... zapomnia³am nazwê... No... One kosztuj± oko³o 8z³, taka duuu¿a br±zowa butelka, i s± przeró¿ne. W³osy przet³uszczaj±ce siê, przesuszone etc. Polecam
No i z Dove terapy (czy jako¶ tak) tak¿e s± bardzo dobre. Z serum odbudowuj±cym
Renelice jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-17, 21:50   #4
Magdalena1307
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bytom:)
Wiadomo¶ci: 14
Dot.: W³osy po lecie

Sooys to tak faktycznie do kitu:P Je¶li chodzi o od¿ywki to polecam z avonu s± naprawdê ¶wietne bo przetestowa³am heh A tak to hmm polecam PAnti tak najlepsze szampony i od¿ywki
Magdalena1307 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-21, 13:51   #5
xXNickuus
Przyczajenie
 
Avatar xXNickuus
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: W³osy po lecie

Ja bêd±c na obozie wpad³am na genialny pomys³. Otó¿ chcia³am rozja¶niæ sobie w³osy... mia³y byæ tylko troszkê ja¶niejsze refleksy [do 24 myæ] .. wyszed³ trwa³y, tleniony blond [tak to jest, jak siê hiszpañskiego nie zna]
Potem zaczê³am te w³osy prostowaæ nawet do trzech razy dziennie, ¿eby ³adniej wygl±da³y..
do tego k±piele w s³onym morzu itp. sprawi³y, ¿e mia³am strasznie zniszczone w³osy.
najpierw podciê³am tylko koñcówki, ale to nic nie da³o..
Postanowi³am ¶ci±æ 30cm w³osów.. na pocz±tku ¿a³owa³am, ale co mi po zniszczonych w³osach [a poza tym w³osy to nie nogi-odrosn±]

Teraz ju¿ jest okej.. prostownica zosta³a zniszczona przez brata [niby przez przypadek na niej usiad³ czy co¶] Zmieni³am szampon na Nivea INTENSE REPAIR [naprawdê, godny polecenia, kosztuje ok. 7-8 z³otych] i moje w³osy wygl±daj± du¿o zdrowiej, s± miêkkie, l¶ni±ce .. i wydaje mi siê, ¿e szybciej rosn±

Edytowane przez xXNickuus
Czas edycji: 2010-09-21 o 13:53
xXNickuus jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-23, 11:09   #6
kachna82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: W³osy po lecie

Dok³adnie, lato i sloñce wysuszaj± w³osy, ja dlatego ju¿ wiosn± inwestujê w mgie³ki i od¿ywki z woskiem i dodatkowymi sk³adnikami ochraniaj±cymi przed s³oñcem i w³osy s± bardzo ok, nie mam ¿adnych problemów.
kachna82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-09, 14:06   #7
malutka007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomo¶ci: 47
Dot.: W³osy po lecie

wiem ze to mo¿e dziwne ale s³ysza³am ¿e picie soków ze ¶wie¿ych warzyw i owoców dostarcza witamin które wzmacniaj± w³osy ?!
malutka007 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
 

Nowe w±tki na forum Artyku³y i newsy


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:05.