Pędzle do kosmetyków mineralnych - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-20, 21:32   #2191
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Jeśli dobrze mi się zdaje, to zestaw pędzli doocznych zawiera "puszka" Nie mogłam znaleźć takiego pędzla, który byłby z włosia syntetycznego. Nareszcie
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 21:36   #2192
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Zestaw pędzli do oczu można sobie dokładniej obejrzeć chociażby TUTAJ

Yasinisi
Jeżeli się nie spiszą, to przynajmniej na sumieniu będe miała niewielką kwotę

Odnośnie płatności - nie akceptują PayPala, ale za to można płacić zwykłą kartą Visa, którą chyba większość z nas posiada
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 21:49   #2193
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Zestaw pędzli do oczu można sobie dokładniej obejrzeć chociażby TUTAJ

Yasinisi
Jeżeli się nie spiszą, to przynajmniej na sumieniu będe miała niewielką kwotę

Odnośnie płatności - nie akceptują PayPala, ale za to można płacić zwykłą kartą Visa, którą chyba większość z nas posiada
ojojoj... a ja właśnie nie mam karty...
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 21:54   #2194
kriss_de_valnor
Zakorzenienie
 
Avatar kriss_de_valnor
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: gród Kraka
Wiadomości: 6 434
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

dzięki - też kupiłam
__________________
próbki na wymianę



kriss_de_valnor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 21:59   #2195
Wronia3
Wtajemniczenie
 
Avatar Wronia3
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 586
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

a moje pędzle są już: Ready to Ship

ps. wiecie co, ja już czuję się w nałogu... jeszcze pędzle z CS do mnie nie doszły, a już lecą [prawie ] do mnie pędzle z ecotools a już myślę nad tym zestawem 4 pędzli co wychodzi po 4,3$ i teraz tymi ocznymi kusicie po 1,9$ [zawsze znajdzie się ktoś, kto korzystając ze swojej karty kupi nam pędzle ze zniżka stąd rozważam każdy zestaw w promocyjnej cenie ]
__________________
"FITNESS ZMIENIA CIAŁO, ZUMBA® ZMIENIA TAKŻE DUSZĘ."
Wronia3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 22:02   #2196
Yasinisi
Zakorzenienie
 
Avatar Yasinisi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 247
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość

Yasinisi
Jeżeli się nie spiszą, to przynajmniej na sumieniu będe miała niewielką kwotę
Cathy, ze mnie totalny laik, dopiero zaczynam przygodę z minerałami i makijażem innym niż pacnięcie drogeryjnego fluidu na twarz i jednego cienia na całą powiekę, więc raczej nie ma opcji żebym była niezadowolona
Qrcze głupie to trochę ale odkąd kupiłam pierwsze mineralne podkłady, róże i cienie (i jeszcze parę drobiazgów ) to każdego ranka aż nie mogę się doczekać by się umalować, co nigdy wcześniej mi się nie zdarzało..
Co dzień uczę się czegoś nowego, odkrywam ciekawe połączenia.. Normalnie cieszę się tym wszystkim jak dziecko

Nie zmienia to jednak faktu, że chyba muszę ograniczyć wpadanie na twojego bloga bo moje konto zaczyna świecić pustkami odkąd zaczęłam regularnie "odwiedzać" twoją stronkę i wizaż

Ps. Zamówienie złożyłam ze 3 godziny temu i właśnie dostałam maila że już do mnie wyleciało.. SZOK !!!
__________________
WYMIANKA

NIE PRZESYŁAM TŁUMACZEŃ KSIĄŻEK!!!

Edytowane przez Yasinisi
Czas edycji: 2011-01-20 o 22:04
Yasinisi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 22:16   #2197
Wronia3
Wtajemniczenie
 
Avatar Wronia3
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 586
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez Yasinisi Pokaż wiadomość
Zamówienie złożyłam ze 3 godziny temu i właśnie dostałam maila że już do mnie wyleciało.. SZOK !!!
aż z ciekawości raz jeszcze spojrzałam na swoje i moje też już wyleciały
__________________
"FITNESS ZMIENIA CIAŁO, ZUMBA® ZMIENIA TAKŻE DUSZĘ."
Wronia3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-20, 22:26   #2198
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez skarpetta Pokaż wiadomość
ojojoj... a ja właśnie nie mam karty...
Zawsze można uśmiechnąć się do kogoś, kto taką kartę ma
Cytat:
Napisane przez kriss_de_valnor Pokaż wiadomość
dzięki - też kupiłam

Cytat:
Napisane przez Wronia3 Pokaż wiadomość
ps. wiecie co, ja już czuję się w nałogu... jeszcze pędzle z CS do mnie nie doszły, a już lecą [prawie ] do mnie pędzle z ecotools a już myślę nad tym zestawem 4 pędzli co wychodzi po 4,3$ i teraz tymi ocznymi kusicie po 1,9$ ]
To które nabyłaś?
Cytat:
Napisane przez Yasinisi Pokaż wiadomość
Cathy, ze mnie totalny laik, dopiero zaczynam przygodę z minerałami i makijażem innym niż pacnięcie drogeryjnego fluidu na twarz i jednego cienia na całą powiekę, więc raczej nie ma opcji żebym była niezadowolona
Qrcze głupie to trochę ale odkąd kupiłam pierwsze mineralne podkłady, róże i cienie (i jeszcze parę drobiazgów ) to każdego ranka aż nie mogę się doczekać by się umalować, co nigdy wcześniej mi się nie zdarzało..
Co dzień uczę się czegoś nowego, odkrywam ciekawe połączenia.. Normalnie cieszę się tym wszystkim jak dziecko

Nie zmienia to jednak faktu, że chyba muszę ograniczyć wpadanie na twojego bloga bo moje konto zaczyna świecić pustkami odkąd zaczęłam regularnie "odwiedzać" twoją stronkę i wizaż

Ps. Zamówienie złożyłam ze 3 godziny temu i właśnie dostałam maila że już do mnie wyleciało.. SZOK !!!
E, jeden cień na powiece to i tak nie jest źle Ja do pewnego czasu nie posiadałam ani jednego w swoich zbiorach, bo uważałam ten kosmetyk za kompletnie zbyteczny
No i ja już nie kuszę przecież Naprawdę
Zamówienia z iHerba są bardzo szybko realizowane (nawet przed świętami), a czas dotarcia, to różnie - leci to przez Niemcy (?) i tam chyba jest przepakowywane albo coś, bo niemieckie pieczątki są na paczkach, a w dodatku przesyłkę dostarcza ... kurier. Dziwnie trochę

A wracając do tych zestawów EcoTools - na makeupalley mają skrajnie różne opinie- od zachwytów nad stosunkiem ceny do jakości do kompletnego rozczarowania Więc to trochę taka loteria, komu będą odpowiadać, a komu nie
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 22:27   #2199
Yasinisi
Zakorzenienie
 
Avatar Yasinisi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 247
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez Wronia3 Pokaż wiadomość
aż z ciekawości raz jeszcze spojrzałam na swoje i moje też już wyleciały
To się nazywa solidna firma

Ps. Czy jakaś dobra duszyczka mogłaby mi wytłumaczyć który pędzelek z tego zestawu jak używać? Tzn z angielskiego rozumiem tłumaczenie ale jak to w praktyce powinno być.. Chodzi mi dokładnie o: blender, shader i smudger.. Bo nie bardzo wiem jaka będzie w makijażu oka różnica miedzy cieniowaniem, łączeniem i rozmazywaniem..
__________________
WYMIANKA

NIE PRZESYŁAM TŁUMACZEŃ KSIĄŻEK!!!

Edytowane przez Yasinisi
Czas edycji: 2011-01-20 o 22:33
Yasinisi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 22:36   #2200
Wronia3
Wtajemniczenie
 
Avatar Wronia3
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 586
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość

To które nabyłaś?
o te http://www.iherb.com/Eco-Tools-Bambo...Set/25451?at=0

mam pędzel do pudru i mi się podoba [wyniósł mnie 38zł a teraz mam zestaw za 22,51zł ]

kurcze no solidna firma jak nic w 3h wysłali zamówienie, to już jako konsultantka w A czekam na fakturę kilka godzin a na wysłanie dobę
__________________
"FITNESS ZMIENIA CIAŁO, ZUMBA® ZMIENIA TAKŻE DUSZĘ."
Wronia3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 23:58   #2201
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Zestaw pędzli Eco Tools do oczu na iHerb wyprzedany
Szybko poszło tym razem Ciekawe, ile z nich wyląduje później na wymiankowym
Fajnie by było, gdyby pojawiły się jakieś recenzje tych zestawów tu na wątku (bo wiem, że przynajmniej 24 osoby użyły kodu zniżkowego podanego przeze mnie )

edit:
o, wróciły... chwilę po tym, jak napisałam, ze wyprzedane, dostałam maila od iHerba, ze pędzle ponownie w sprzedaży


Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2011-01-21 o 00:03
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-21, 00:06   #2202
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

szybcy są oby przesyłki do Was szybko podocierały

ja nie kupiłam ,od kilku dni męczę się i dręczę co też kupić... mam tylko komplet pędzli Hakuro,to za mało jest i czytam i badam i nic nie wiem
u Catchy podczytałam że nakład podkłd kabuki EDM , ja dotąd jeno flatem....
to co kupić dziewczyny?
edm, pixie, sunshade,maestro ecotools czy czekać na hakuro?
__________________
blog ( nie dla sztywniaków )

skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 01:45   #2203
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez skarbiatko Pokaż wiadomość
szybcy są oby przesyłki do Was szybko podocierały

ja nie kupiłam ,od kilku dni męczę się i dręczę co też kupić... mam tylko komplet pędzli Hakuro,to za mało jest i czytam i badam i nic nie wiem
u Catchy podczytałam że nakład podkłd kabuki EDM , ja dotąd jeno flatem....
to co kupić dziewczyny?
edm, pixie, sunshade,maestro ecotools czy czekać na hakuro?
Ja też zaczynałam od FT EDM-owego do podkładu i nie wyobrażałam sobie innego pędzla w tej roli, potem tylko kabuki, potem Luśkowy FT, a teraz od x czasu tylko kabuki (Pixie, Lumiere, EDM - w tej kolejności)

Wydaje mi się, że wszystko zależy od tego, czego oczekujesz od skompletowanych pędzli. I czy chcesz iść na kompromis i skompletować szybko coś bez większego przemyślenia, "byle mieć czym się malować", czy też wolisz wolniej, ale staranniej dobierać pędzle, które kupujesz

Zestaw Eco Tools jest dobry przy pierwszej opcji, ale raczej nie spełni wymagań osób, które mają poważniejsze oczekiwania w stosunku do pędzli. Nie wiem jak w przypadku pojedynczych pędzli Eco, ale zestawy, które widziałam, raczej wybrednego gustu nie zadowolą Co prawda nie używałam i nie mogę się tu wypowiedzieć, ale patrząc na na żywo, nie jakoś nie wzbudziły mojej żądzy posiadania kolejnych pędzli Bez żalu oddałam
Choć osoby obdarowane są podobno zadowolone W tych zestawach chodzi raczej o pewnego rodzaju kompromis - bardzo miękkie włosie, ekologiczne, przyjazne zwierzętom, atrakcyjne cenowo, ale jednak jak dla mnie czegoś im brakuje

Inaczej jest chyba w przypadku pojedynczych pędzli Eco Tools, ale te mnie osobiście też jakoś nie kuszą, ale to tylko dlatego, ze jeszcze szukam tylko jednego ideału w dziale pędzle - takiego do pudru. Wszystkie, które mam, są bardzo gęste i zbite, z ogromną ilością włosia, niektore bardzo puchate. A ja szukam takiego dobrego jakościowo, ale nieco rzadszego. Te bardzo gęste u mnie się nie sprawdzają. Choć na początku szukałam właśnie takiego pędzla - gęstego, zwartego, o dużej średnicy. Dopiero brak faworyta w tym temacie i wątek na Spectrze uświadomił mi, że wcale nie idę dobrą drogą I że do pudru sypkiego wcale gęsty i zbity pędzel nie zawsze jest dobrym wyborem

EDM-owe pędzle są ok. Kiedyś większość z nas od nich właśnie zaczynała, bo za wielkiego wyboru nie było. Teraz jest I obecnie wszystko zależy tylko od tego, co sądzisz o polityce firmy i jak do tego podchodzisz. Jeżeli nie zaliczyłaś buntu i protestu przeciwko tej marce, to nie widzę powodu, by nie spróbować.

O Sunshade się nie wypowiem, bo miałam pecha w przypadku pędzla z tej firmy i nie chcę na pojedynczym egzemplarzu budować swojej opinii o tej marce.

Pixie lubię, polecam i nie miałam żadnych nieprzyjemnych doświadczeń z pędzlami tej marki (choć wiem, że zdarzają się lepsze i gorsze egzemplarze, dokładnie tak jak i w przypadku pędzli Sunshade i pędzli EDM). Jednak na mojej wishliście na styczeń znalazł się właśnie pędzel Pixie z nowej linii

Maestro... używałam tylko dwóch pędzelków do cieni. To za mało, żeby móc się wypowiadać. Pędzle płaski i kulka - oba w porządku. Żadnych zastrzeżeń. Być może coś jeszcze kiedyś zakupię, na razie jestem zaspokojona pędzlowo

Hakuro. No i tu jestem chyba jedyną osobą na wizażu, która ma mieszane uczucia co do Hakuro H50. Szczerze nie wiem, co o nim myśleć. Z jednej strony bardzo dobry jakościowo, absolutnie nie było się do czego przyczepić - fajne wykonanie, mięciutki, włosie bardzo miłe, nie gubił go, a z drugiej fakt, że nigdy po niego nie sięgałam i w końcu poszedł w inne ręce I nie umiem wyjaśnić, dlaczego Ale jestem chyba jedyną osobą, która się w nim nie zakochała Nie wiem, może przez to, że taki wielki był. Jako krótkowidz, który często rano maluje się bez soczewek i bez okularów, z nosem prawie przy lusterku, nie mogłam sobie z tym poradzić i bez przerwy uderzałam końcem pędzla o lusterko
Wizualnie i jakościowo na medal, rozpatrując od strony praktycznej - u mnie się nie sprawdził Ale planuję kiedyś nabyć H54 i może wtedy i ja poczuję magię tych pędzli

Tyle ode mnie w tym temacie. Wiem, ze kompletnie nie ułatwiłam Ci zadania, bo na pytanie, które pędzle kupić chyba nie ma dobrej odpowiedzi, ale podzieliłam się swoimi spostrzeżeniami

(i znowu moja skłonność do długich monologów dała o sobie znać... streszczeń się muszę nauczyć )
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 06:22   #2204
ciriness
Zadomowienie
 
Avatar ciriness
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 023
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

I ja się skusiłam natomiast mam problem.

Od razu dostałam smsa od banku że mam potwierdzić transakcję, zadzwoniłam ale było "nocne przetwarzanie danych" więc poczekałam do 23 i zadzwoniłam i niby potwierdziłam transakcję, z konta mi zeszła ale w statusie mam "pending"

Tjaaa pierwsze takie samodzielne zakupy i od razu schody :P
ciriness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 06:53   #2205
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez ciriness Pokaż wiadomość
I ja się skusiłam natomiast mam problem.

Od razu dostałam smsa od banku że mam potwierdzić transakcję, zadzwoniłam ale było "nocne przetwarzanie danych" więc poczekałam do 23 i zadzwoniłam i niby potwierdziłam transakcję, z konta mi zeszła ale w statusie mam "pending"

Tjaaa pierwsze takie samodzielne zakupy i od razu schody :P
oni chyba pracują do 17 tej ich czasu, ale moze wysyłki robią np. do 14- tej czy coś. I już po prostu nie załapałaś się na wysyłkę wczoraj i dlatego status masz jeszcze oczekujący A w tej chwili u nich jest prawie 23- cia, więc myślę,że nie ma co się niepokoić, tylko poczekać, aż się wyśpią i wrócą do pracy
(23:30 u nas to 14:30 u nich)
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 09:30   #2206
Wronia3
Wtajemniczenie
 
Avatar Wronia3
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 586
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

ja się przyznaję bez bicia że należę do tej grupy która kupuje by mieć czym się malować dopiero zaczynam z minerałami, nigdy nie używałam wcześniej pędzli, także nie wiem czego od którego pędzla oczekuję i jakich pędzli szukam więc jestem na etapie szukania swojego podkładu [koloru i formuły] oraz na poszukiwaniach pędzlowych pędzle do oczu to dla mnie totalna czarna magia - nigdy cieni nie używałam więc na początek myślę ten zestaw oczny za 1,9$ powinien wystarczyć bym poznała swoje potrzeby - tak myślę
__________________
"FITNESS ZMIENIA CIAŁO, ZUMBA® ZMIENIA TAKŻE DUSZĘ."
Wronia3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 09:48   #2207
fallen_apple
Zakorzenienie
 
Avatar fallen_apple
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 3 186
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez skarbiatko Pokaż wiadomość
szybcy są oby przesyłki do Was szybko podocierały

ja nie kupiłam ,od kilku dni męczę się i dręczę co też kupić... mam tylko komplet pędzli Hakuro,to za mało jest i czytam i badam i nic nie wiem
u Catchy podczytałam że nakład podkłd kabuki EDM , ja dotąd jeno flatem....
to co kupić dziewczyny?
edm, pixie, sunshade,maestro ecotools czy czekać na hakuro?
Ja na razie mam tylko komplet pędzli sunshade od mniej więcej pół roku (kabuki, mały kabuki i flat top). I jestem z nich bardzo zadowolona. Są bardzo mięciutkie, porządnie wykonane, przy myciu nie wychodzi z nich żaden włosek. Flat top jest moim ulubionym. Może moja opinia nie będzie do końca miarodajna, bo nie mam porównania z innymi, ale może się na coś przyda.
__________________
Spicy orange...
fallen_apple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 10:13   #2208
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Ja też byłam zachwycona Flat Topem z EDM dopóki nie poznałam FT z Sigmy, Hakuro i Maestro. Teraz sprzedałam wszystkie Flat Topy z EDM, a miałam ich 2

Czy ktoś ma pędzel Flat Top Kabuki z Lucy Minerals - taki duży - jakieś opinie o nim??
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 12:03   #2209
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Dziękuję Cathy

O EDM wiem co trzeba-zanim zaczęłam się "odzywać" na tym forum,trochę się obeznałam we wątkach
Niemniej kusi mnie zakup choć jednego pędzla... na pewno nie kupię pędzli bardzo drogich, maluję tylko siebie ,to chyba nie ma potrzeby przepłacać.
Sunshadowych zestawów nie ma obecnie na all,więc chyb skuszę się na 2 pixiaki i jednego edm-a. A potem się zobaczy Bo kusicielek mnóstwo w tym Ty Cathy

Dużo produktów nabyłam kierując się opisami z Twojego bloga
__________________
blog ( nie dla sztywniaków )

skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-21, 12:33   #2210
Szabik
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 541
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Nie wiem, może przez to, że taki wielki był. Jako krótkowidz, który często rano maluje się bez soczewek i bez okularów, z nosem prawie przy lusterku, nie mogłam sobie z tym poradzić i bez przerwy uderzałam końcem pędzla o lusterko
A już się zastanawiałam czy jestem jedyną osobą na Wizażu, która nie lubi długich rączek w pędzlach. Z moją wadą wzroku i brakiem soczewek długie trzonki to coś co absolutnie dyskwalifikuje znaczną część pędzli (szczególnie doocznych).
Szabik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 12:45   #2211
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez fallen_apple Pokaż wiadomość
Ja na razie mam tylko komplet pędzli sunshade od mniej więcej pół roku (kabuki, mały kabuki i flat top). I jestem z nich bardzo zadowolona. Są bardzo mięciutkie, porządnie wykonane, przy myciu nie wychodzi z nich żaden włosek. Flat top jest moim ulubionym. Może moja opinia nie będzie do końca miarodajna, bo nie mam porównania z innymi, ale może się na coś przyda.
kupię sunshade ,sztukę bo nic więcej nie ma na all
__________________
blog ( nie dla sztywniaków )

skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 12:55   #2212
ciriness
Zadomowienie
 
Avatar ciriness
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 023
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Ja też jako początkująca kupiłam Sunshade i dla mnie na razie się sprawdzają, bo wciąż się uczę, choć poluję powoli na pixie.

To samo z tym Eco Tools, poznaję tajniki malowania oczu więc na początek na pewno wystarczą. I pomyśleć że mój pierwszy pędzelek to taki z rossmana i sprawdza się cały czas.

Poluję na hakuro i pewnie skuszę się na maestro, bo pędzle typu sephora zszokowały mnie cenowo...Pewnie muszę się oswoić
ciriness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 13:22   #2213
lilianatoja2
Rozeznanie
 
Avatar lilianatoja2
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 562
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Już nie ma zestawów z kabuki i do oczu
lilianatoja2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 14:50   #2214
agneiw
Raczkowanie
 
Avatar agneiw
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 265
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Oto porownanie pedzli do rozu: Blush Brush Eco Tools i Dome brush EDM. Moze kumus sie przyda
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0662.jpg (41,0 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0663.jpg (108,0 KB, 79 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0666.jpg (67,2 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0664.jpg (58,3 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg blush_brush_EcoTools.jpg (77,2 KB, 18 załadowań)

Edytowane przez agneiw
Czas edycji: 2011-01-28 o 17:23 Powód: zdjecia
agneiw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 15:09   #2215
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Wronia3 - ja zaczynałam od zwykłych pędzli Lancrone z Allegro Potem był Inglot (bardzo krótko), po drodze The Body Shop, kilka jakiś sephorowych no i ostatecznie utknęłam przy pędzlach, których używam do dzisiaj I właściwie masz rację - dopóki nie poznasz swoich preferencji, upodobań odnośnie pędzli, ich kształtu, włosia, długości i innych rzeczy, to chyba rzeczywiście nie ma sensu inwestować od razu w pędzle z najwyższej półki

Skarbiatko (ostatnio funkcje kusicielki przekazałam kilku innym osobom, które sobie świetnie w tym temacie radzą )
Szabik - to nie jesteśmy jedyne w takim razie Długie rączki w pędzlach to koszmar krótkowidzów

Cytat:
Napisane przez lilianatoja2 Pokaż wiadomość
Już nie ma zestawów z kabuki i do oczu
nie ma Zostały za to zestawy z pędzlem do różu Za 4,96$ po zniżce. Takie jak TUTAJ

Ale jestem ciekawa Waszych opinii o tych zestawach Ja wyjątkowo się oparłam
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 15:45   #2216
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Też nie przepadam za pędzlami Hakuro To znaczy, może tak:
- z naturalnego włosia- masakra, drapaki jak pędzle za 5 zł, gubią włoski, farbują
-flat H50- właściwie nie wiem, co mi w nim nie pasuje. Przeżyłabym długą rączkę, miękkość włosia też do wytrzymania, ale podczas malowania on się tak rozcapierza i wydaje mi się, że gorzej kryje od edmowego, pożera proszek i w ogóle jest jakiś taki chapciaty I na początku zaczęła mi się ruszać skuwka, na szczęście na tym się skończyło. Co nie zmienia faktu, że jest to najrzadziej używany przeze mnie pędzel do podkładu.
- pędzelek do linera- mam porównanie z Lancrone, CS i EDM i ten bije wszystkie na głowę. Odpowiednia wielkość, kąt ścięcia (przynajmniej do moich oczu), miękkość i sprężystość włosia. ten pędzel mogę z czystym sumieniem polecić

Nie lubię pędzli Maestro Flat+kabuki+kabuki junior tylko z EDM i pokrewnych (czyli pixie i sunshade). Poręczne toto, miękkie, dokładne i miałam to szczęście, że żaden mi się nie rozleciał. Ostatnio dopiero wypadła skuwka z mojego ponad 2-letniego edmowego flata, ale skleiłam i po sprawie. Staram się dbać o pędzle, piorę dwukrotnie po każdym użyciu.

I może wreszcie jutro obczaję EcoTools w SP
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 17:18   #2217
a*a*a*
Ania
 
Avatar a*a*a*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 036
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

O nieeeeeeeeeeeee. Dlaczego ja zawsze muszę mieć taki zaskok
Nabrałam ochotę na te pędzle i co? I nie ma Myślicie, że jeszcze się pojawią? Tzn. kiedys na pewno się pojawia ale czy jakoś na dniach może?

I jeszcze mam takie pytanie. Można tam płacić zwykłą karta Visa z mbanku- tą z delfinkiem. Ale czy orientujecie się czy można też z mbanku ale mastercard? To też debetówka
__________________
Wymianka
Durny nick ciągnie się przez całe życie...
a*a*a* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 17:21   #2218
Yasinisi
Zakorzenienie
 
Avatar Yasinisi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 247
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

O delfinku pisała Cathy więc na pewno tak.. Myślę, że tą drugą spokojnie też bo sama mam Mastercard i przeszło
__________________
WYMIANKA

NIE PRZESYŁAM TŁUMACZEŃ KSIĄŻEK!!!
Yasinisi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 17:53   #2219
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez a*a*a* Pokaż wiadomość
O nieeeeeeeeeeeee. Dlaczego ja zawsze muszę mieć taki zaskok
Nabrałam ochotę na te pędzle i co? I nie ma Myślicie, że jeszcze się pojawią? Tzn. kiedys na pewno się pojawia ale czy jakoś na dniach może?

I jeszcze mam takie pytanie. Można tam płacić zwykłą karta Visa z mbanku- tą z delfinkiem. Ale czy orientujecie się czy można też z mbanku ale mastercard? To też debetówka
ja dzisiaj składałam zamówienie na iHerbie (ale na szampony i odżywki i jakies balsamy do ciała ) i płaciłam właśnie kartą MasterCard. Przeszło
A jeżeli chodzi o pędzle - wystarczy sobie dodać opcję powiadamiania na maila o produkcie, który nas interesuje, a jest chwilowo niedostępny. Gdy tylko się pojawi, od razu wysyłają informację Zestawy Eco Tools były niedostępne od świąt, więc nie wiadomo, kiedy teraz się pojawią Zwłaszcza, że pisali, żeby się pospieszyć, gdyż te zestawy wyjątkowo szybko im schodzą, a w miejscu, w którym się oni zaopatrują, dość ciężko z ich dostępnością

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2011-01-21 o 17:54
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 19:48   #2220
a*a*a*
Ania
 
Avatar a*a*a*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 036
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
ja dzisiaj składałam zamówienie na iHerbie (ale na szampony i odżywki i jakies balsamy do ciała ) i płaciłam właśnie kartą MasterCard. Przeszło
A jeżeli chodzi o pędzle - wystarczy sobie dodać opcję powiadamiania na maila o produkcie, który nas interesuje, a jest chwilowo niedostępny. Gdy tylko się pojawi, od razu wysyłają informację Zestawy Eco Tools były niedostępne od świąt, więc nie wiadomo, kiedy teraz się pojawią Zwłaszcza, że pisali, żeby się pospieszyć, gdyż te zestawy wyjątkowo szybko im schodzą, a w miejscu, w którym się oni zaopatrują, dość ciężko z ich dostępnością
Dziękuję cathy za wszystkie informacje (zarówno o karcie, o powiadomieniach na maila o produkcie i o tym... że pędzle mi przeszły koło nosa)
Nie chce robić wielkiego off topa ale czy za taką płatności kartą w zagranicznym sklepie jest pobierana jakaś opłata? Czy po prostu ściąga mi tyle i płace za zakupy i o nic więcej się nie muszę martwić? Przepraszam pytam bo właściwie nie wiem...
__________________
Wymianka
Durny nick ciągnie się przez całe życie...
a*a*a* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-13 17:05:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:17.