Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI - Strona 125 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-26, 15:09   #3721
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
tu nie ma nic do uczenia


To Ty ich jeszcze nie masz??
nie kupowalam bo mial mi TZ przywiezc ale ich nie bylo na promie, a troche kosztuja wiec wolalam sie zastanowic
Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
ja wieczorem dopiero - zapłacę systemem Ranki

mam nadzieje, że tak a jakich żółtasów używasz? zdradź tajemnicę

---------- Dopisano o 13:54 ---------- Poprzedni post napisano o 13:52 ----------


no to w takim razie - luzik
a jaki to system? ja tam place normalnie paypalem bo najszybciej
poki co colorstaya z revlona, ale mysle nad jakimis niby mineralnymi tylko boje sie ze zaraz bedzie mi sie skora swiecila:/ dzisiaj uzylam podklad clinique rozswietlajacy i zmatowilam lekko transparentnym kryolanu a i tak sie juz blyszczalam ok 13...a po samym revlonie dopiero ok 17 byl lekki blysk
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-26, 16:11   #3722
Priyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Priyaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 3 407
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
nie kupowalam bo mial mi TZ przywiezc ale ich nie bylo na promie, a troche kosztuja wiec wolalam sie zastanowic

a jaki to system? ja tam place normalnie paypalem bo najszybciej
poki co colorstaya z revlona, ale mysle nad jakimis niby mineralnymi tylko boje sie ze zaraz bedzie mi sie skora swiecila:/ dzisiaj uzylam podklad clinique rozswietlajacy i zmatowilam lekko transparentnym kryolanu a i tak sie juz blyszczalam ok 13...a po samym revlonie dopiero ok 17 byl lekki blysk
to się trochę długo zastanawiałaś nad tymi meteorytkami ja już bez nich żyć nie mogę
no nie mów, że przeoczyłaś system Ranki zamawiasz w złociszach, płacisz w złociszach przez PP i zawsze taką kwotę jak masz na OC
co do minerałów juz nie wyobrażam sobie, że smaruję twarz czymś innym, serio - tzn. jako podkład
Priyaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-26, 16:28   #3723
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
a jaki to system? ja tam place normalnie paypalem bo najszybciej
poki co colorstaya z revlona, ale mysle nad jakimis niby mineralnymi tylko boje sie ze zaraz bedzie mi sie skora swiecila:/ dzisiaj uzylam podklad clinique rozswietlajacy i zmatowilam lekko transparentnym kryolanu a i tak sie juz blyszczalam ok 13...a po samym revlonie dopiero ok 17 byl lekki blysk
dokładnie taki system jak opisała Priyaa czyli płatność PayPalem tylko zawsze w złotówkach. Nie traci się wtedy na przewalutowaniu. Po złożeniu zamówienia i wybraniu sposobu płatności osobno wchodzę na swoje konto w PP (a nie przez Truskawę).

Ten Revlon jest osławiony już Chyba i ja muszę go kupić . Jaki to numer ten żółty?

Ja jakoś nie mogę się przekonać do minerałów. Zniechęcaja mnie te próby i poszukiwania. Nie mam za bardzo na to czasu...
Chyba że polecacie jakiś minerał dla żółtków
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-26, 16:53   #3724
Priyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Priyaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 3 407
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
dokładnie taki system jak opisała Priyaa czyli płatność PayPalem tylko zawsze w złotówkach. Nie traci się wtedy na przewalutowaniu. Po złożeniu zamówienia i wybraniu sposobu płatności osobno wchodzę na swoje konto w PP (a nie przez Truskawę).

Ten Revlon jest osławiony już Chyba i ja muszę go kupić . Jaki to numer ten żółty?

Ja jakoś nie mogę się przekonać do minerałów. Zniechęcaja mnie te próby i poszukiwania. Nie mam za bardzo na to czasu...
Chyba że polecacie jakiś minerał dla żółtków
mi revlon nie podszedł miałam maskę na twarzy, świeciła się po 3h od nałożenia, a po kolejnych 2 spływało mi z twarzy, ohyda.

co do minerałów, wcześniej używałam DW Light 03, teraz używam z everyday minerals olive neutral albo podpasował mi jeszcze beige neutral z kategorii buff i jest jak najbardziej OK

aha no i zawsze możesz wrzucić na wątek zdjęcie kawałka twarzy, widziałam, że wielu dziewczynom tamtejsze "specjalistki" pomogły w trafnym doborze koloru

Edytowane przez Priyaa
Czas edycji: 2009-05-26 o 16:56
Priyaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-26, 18:09   #3725
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez Priyaa Pokaż wiadomość
to się trochę długo zastanawiałaś nad tymi meteorytkami ja już bez nich żyć nie mogę
no nie mów, że przeoczyłaś system Ranki zamawiasz w złociszach, płacisz w złociszach przez PP i zawsze taką kwotę jak masz na OC
co do minerałów juz nie wyobrażam sobie, że smaruję twarz czymś innym, serio - tzn. jako podkład
no to ja tak od poczatku robilam wiec dla mnie zadna nowosc myslalam ze jeszcze jakis inny system jest
nie potrzebowalam ich wtedy bo jak jestem blada to i tak bardziej mi pasuja mythic niz 03, ale teraz juz spokojnie moglam je kupic zobaczymy jak bedzie jak dojda
Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
dokładnie taki system jak opisała Priyaa czyli płatność PayPalem tylko zawsze w złotówkach. Nie traci się wtedy na przewalutowaniu. Po złożeniu zamówienia i wybraniu sposobu płatności osobno wchodzę na swoje konto w PP (a nie przez Truskawę).

Ten Revlon jest osławiony już Chyba i ja muszę go kupić . Jaki to numer ten żółty?

Ja jakoś nie mogę się przekonać do minerałów. Zniechęcaja mnie te próby i poszukiwania. Nie mam za bardzo na to czasu...
Chyba że polecacie jakiś minerał dla żółtków
no to tak jak napisalam wyzej myslalam ze chodzi o jeszcze inny system, bo ja tak zawsze robilam od samego poczatku, myslalam ze kazdy tak robi bo i latwiej w sumie no revlon az taki silnie zolty nie jest ale 180 i 250 maja zolte pigmenty i ladnie wygladaja za to z mineralkow EDM trafilam na takie mega zoltki ze zaraz odeslalam moze by Tobie spasowalY
Cytat:
Napisane przez Priyaa Pokaż wiadomość
mi revlon nie podszedł miałam maskę na twarzy, świeciła się po 3h od nałożenia, a po kolejnych 2 spływało mi z twarzy, ohyda.

co do minerałów, wcześniej używałam DW Light 03, teraz używam z everyday minerals olive neutral albo podpasował mi jeszcze beige neutral z kategorii buff i jest jak najbardziej OK

aha no i zawsze możesz wrzucić na wątek zdjęcie kawałka twarzy, widziałam, że wielu dziewczynom tamtejsze "specjalistki" pomogły w trafnym doborze koloru
no zalezy od skory ja na revlona narzekac nie moge bo i to jedyny podklad ktory mnie nie uczulil ani nie zapchal, a i czolo mi sie zaraz nie swieci tylko ze teraz chcialam cos rozswietlajacego na lato i tylko zeby wyrownalo mi koloryt skory, ale nie mam pojecia co wybrac
mi mineraly poki co wogole nie podchodza wiec i nie kombinuje dalej bo wole kupic to co mi sie marzy
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-26, 18:28   #3726
Priyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Priyaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 3 407
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
no to ja tak od poczatku robilam wiec dla mnie zadna nowosc myslalam ze jeszcze jakis inny system jest
nie potrzebowalam ich wtedy bo jak jestem blada to i tak bardziej mi pasuja mythic niz 03, ale teraz juz spokojnie moglam je kupic zobaczymy jak bedzie jak dojda

no to tak jak napisalam wyzej myslalam ze chodzi o jeszcze inny system, bo ja tak zawsze robilam od samego poczatku, myslalam ze kazdy tak robi bo i latwiej w sumie no revlon az taki silnie zolty nie jest ale 180 i 250 maja zolte pigmenty i ladnie wygladaja za to z mineralkow EDM trafilam na takie mega zoltki ze zaraz odeslalam moze by Tobie spasowalY

no zalezy od skory ja na revlona narzekac nie moge bo i to jedyny podklad ktory mnie nie uczulil ani nie zapchal, a i czolo mi sie zaraz nie swieci tylko ze teraz chcialam cos rozswietlajacego na lato i tylko zeby wyrownalo mi koloryt skory, ale nie mam pojecia co wybrac
mi mineraly poki co wogole nie podchodza wiec i nie kombinuje dalej bo wole kupic to co mi sie marzy
a wiesz jak ładnie rozświetla formuła semi-matte i o-glo?
Priyaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-26, 18:47   #3727
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez Priyaa Pokaż wiadomość
a wiesz jak ładnie rozświetla formuła semi-matte i o-glo?
mialam ale mi sie skora szybko dosc swiecila i nie podobala mi sie moja twarz pory mialam widoczne bardziej a moja siostra jak mnie zobaczyla to stwierdzila, ze woli chemie jak juz niz takie cos kiedys moze jeszcze skorzystam, ale narazie mi sie nie pali
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-26, 19:27   #3728
Priyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Priyaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 3 407
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
mialam ale mi sie skora szybko dosc swiecila i nie podobala mi sie moja twarz pory mialam widoczne bardziej a moja siostra jak mnie zobaczyla to stwierdzila, ze woli chemie jak juz niz takie cos kiedys moze jeszcze skorzystam, ale narazie mi sie nie pali
no tak, dla każdego co innego
ja się cieszę, bo w końcu nie widać, że mam cokolwiek na twarzy a cera pięknie ujednolicona
Priyaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-26, 20:42   #3729
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez Priyaa Pokaż wiadomość
no tak, dla każdego co innego
ja się cieszę, bo w końcu nie widać, że mam cokolwiek na twarzy a cera pięknie ujednolicona
ja sie doczekac nie moge az sie opale i mi sie w miare koloryt skory wyrowna, nareszcie bede mogla lazic bez podkladu i pudru a tak to korektor itd bo czlowiek wygladal jakby wykopali go z grobu
a uzywalas kiedys jakiegos kremu koloryzujacego?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-26, 20:50   #3730
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

no wlasnie - ja tez od poczatku placilam przez PP tak swoim systemem i bylam troche zdziwiona ze placicie przez Truskawe
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-26, 20:56   #3731
Priyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Priyaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 3 407
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ja sie doczekac nie moge az sie opale i mi sie w miare koloryt skory wyrowna, nareszcie bede mogla lazic bez podkladu i pudru a tak to korektor itd bo czlowiek wygladal jakby wykopali go z grobu
a uzywalas kiedys jakiegos kremu koloryzujacego?
mi po opalaniu też powstają plamy, więc bez minerałków się chyba nie obejdzie
nie, nigdy nie używałam nic takiego jak krem koloryzujący
Priyaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-27, 09:38   #3732
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez Priyaa Pokaż wiadomość
mi revlon nie podszedł miałam maskę na twarzy, świeciła się po 3h od nałożenia, a po kolejnych 2 spływało mi z twarzy, ohyda.

co do minerałów, wcześniej używałam DW Light 03, teraz używam z everyday minerals olive neutral albo podpasował mi jeszcze beige neutral z kategorii buff i jest jak najbardziej OK

aha no i zawsze możesz wrzucić na wątek zdjęcie kawałka twarzy, widziałam, że wielu dziewczynom tamtejsze "specjalistki" pomogły w trafnym doborze koloru
dzięki Jak znajdę trochę więcej wolnego czasu to zacznę rozglądać się w tych minerałach Niestety na razie nie mam do tego głowy, a z tego co czytałam troche się trzeba namęczyć, żeby wybrać dla siebie coś odpowiedniego. Może w wakacje
Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
no to tak jak napisalam wyzej myslalam ze chodzi o jeszcze inny system, bo ja tak zawsze robilam od samego poczatku, myslalam ze kazdy tak robi bo i latwiej w sumie no revlon az taki silnie zolty nie jest ale 180 i 250 maja zolte pigmenty i ladnie wygladaja za to z mineralkow EDM trafilam na takie mega zoltki ze zaraz odeslalam moze by Tobie spasowalY
Pewnie te żółtki byłby dla mnie dobre
A Revlona muszę spróbować Przejdę się w tym tygodniu do sklepu oblukam te kolory
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-27, 23:12   #3733
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez Priyaa Pokaż wiadomość
mi po opalaniu też powstają plamy, więc bez minerałków się chyba nie obejdzie
nie, nigdy nie używałam nic takiego jak krem koloryzujący
no mi tez jakies, ale jak nie mam podkladu to mi tak tych rozszerzonych porow nie widac i chce dac skorze cos odpoczac no i mojej kieszeni zawsze mniej wydatkow o podklad

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
dzięki Jak znajdę trochę więcej wolnego czasu to zacznę rozglądać się w tych minerałach Niestety na razie nie mam do tego głowy, a z tego co czytałam troche się trzeba namęczyć, żeby wybrać dla siebie coś odpowiedniego. Może w wakacje

Pewnie te żółtki byłby dla mnie dobre
A Revlona muszę spróbować Przejdę się w tym tygodniu do sklepu oblukam te kolory
no dosc duzo jest i calkiem ladne mi on poki co pasuje, pokombinowalabym z innymi, ale boje sie ze mi znowu cos wyjdzie a narazie mam calkiem ladna skore i nie chce sobie jej "zasmiecic"
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 00:11   #3734
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Ja jakoś nie mogę się przekonać do minerałów. Zniechęcaja mnie te próby i poszukiwania. Nie mam za bardzo na to czasu...
Chyba że polecacie jakiś minerał dla żółtków
np z joopa wszelkie odcienie z oznaczeniami #2 (oraz 2,5) sa naprawdę fajnie żółte, o różnym natężeniu
http://www.joppaminerals.com/page/page/3536555.htm
a z minerałami jest tak, ze trzeba je oswoić i mieć sporo cierpliwości zanim się odwdzięczą
Męczyłam sie kilka miesięcy, zanim udało mi się wykrzesać z nich coś interesującego ale skutek jest taki, że moje klasyczne podkłady leżą i pójdą chyba w dobre ręce. Juz sobie nie wyobrażam stosowania fluidów - wydają mi się takie ciężkie, widoczne, skóra nie oddycha jest jak w skorupce. No i pozbyłam się niespodzianek może pominę szczegóły ale jest o niebo lepiej
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 09:00   #3735
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Dziękuję majade Faktycznie joppaminerals mają bardzo fajne kolory zółte, żółto-pomarańczowe (takie cieplejsze). Będę musiała w wakacje też popróbować. I zajrzeć do wątku o minerałach Bo pewnie to nieuniknione
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 09:38   #3736
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Dostałam paczuszke
Błyszczyk z biothermu.... starawy 2004 tak mi wyszło CA113 ale dobrze pachnie i wygląda, zupełnie transparentny na ustach
Podkładzik shiseido ważny do 2013 - nieźle i gratisowy błyszczyk VS źle nie wygląda. A paczuszka bez postoju w UC - super, jeszcze tylko perfumki i mam wszystko.....
Mam probaski podkładzikow mineralnych z coastalscents - póki co nie ruszone bo jestem na etapie łuszczenia sie to poczekaja troszke a nóż spasują, ale nie jestem do końca przekonana co do minerałków - niby raczej sucha jestem a błyszczę sie po nich ze hohohoho
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 09:56   #3737
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
nie jestem do końca przekonana co do minerałków - niby raczej sucha jestem a błyszczę sie po nich ze hohohoho
skóra się tak przyzwyczaja i uczy minerałow, niestety jest to ból, ale ten stan często mija i potem jest juz tylko cudnie

coś nie widze mojej paczki z Givenchy, czyżby Bytom się uaktywnił
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 10:05   #3738
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
skóra się tak przyzwyczaja i uczy minerałow, niestety jest to ból, ale ten stan często mija i potem jest juz tylko cudnie

coś nie widze mojej paczki z Givenchy, czyżby Bytom się uaktywnił
No jak tylko przestanę sie łuszczyc to będę probowac minerałki, bo teraz pewnie wyglądałabym jak Frankenstein
Cicho Bytom dobry - mnie teraz przepuścił za 129 zł , też czekam na te perfumki - moze jutro albo w przyszłym tyg. dotrą do nas
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 10:26   #3739
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
No jak tylko przestanę sie łuszczyc to będę probowac minerałki, bo teraz pewnie wyglądałabym jak Frankenstein
Cicho Bytom dobry - mnie teraz przepuścił za 129 zł , też czekam na te perfumki - moze jutro albo w przyszłym tyg. dotrą do nas
Bytom dobra i wyrozumiała Celnika?
no mam właśnie ogromną nadzieję ze będa mili, bo nawet nie wiem jak teraz ze zwrotem vatu?

A minerały naprawdę polecam chociaż walka na początku jest, nie ukrywam, ale są warte zachodu
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-28, 11:06   #3740
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Bytom dobra i wyrozumiała Celnika?
no mam właśnie ogromną nadzieję ze będa mili, bo nawet nie wiem jak teraz ze zwrotem vatu?

A minerały naprawdę polecam chociaż walka na początku jest, nie ukrywam, ale są warte zachodu
ja tez polecam minerały, wpływ na cere fantastyczny, tylko mi syzbko schodzą, może inne firmy sa trwalsze, nie wiem bo nawet nie testowałam, na razie mam EDM
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 11:09   #3741
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
Cicho Bytom dobry, też czekam na te perfumki - moze jutro albo w przyszłym tyg. dotrą do nas
Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Bytom dobra i wyrozumiała Celnika
naprawdę Dobra, właśnie otrzymałam paczuchę

Poza perfumami nalazłam wśród styropianików ... błyszczyk I Want Candy
Czy była jakaś promocja? Nie zwróciłam chyba uwagi no w kazdym razie jest całkiem przyjemny, udała im się niespodzianka.
Wszystko jasne, perfumy zamawiał sobie mąż i zapomniał mi powiedzieć o extrasie

---------- Dopisano o 11:09 ---------- Poprzedni post napisano o 11:06 ----------

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
ja tez polecam minerały, wpływ na cere fantastyczny, tylko mi syzbko schodzą, może inne firmy sa trwalsze, nie wiem bo nawet nie testowałam, na razie mam EDM
Schodzą, schodzą mojej siostrze i mamie tak samo... trzeba robić poprawki
Ale rzeczywiście to, co robią z cerą - cudo. Może to i bluźnierstwo ale mam wrażenie że normalne podkłady wywoływały u mnie zmiany trądzikowe, od kiedy je porzuciłam i używam minerałów - wszystko się skończyło
__________________


Edytowane przez majade
Czas edycji: 2009-05-28 o 11:41
majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 11:18   #3742
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość

Schodzą, schodzą mojej siostrze i mamie tak samo... trzeba robić poprawki
Ale rzeczywiście to, co robią z cerą - cudo. Może to i bluźnierstwo ale mam wrażenie że normalne podkłady wywoływały u mnie zmiany trądzikowe, od kiedy je porzuciłam i używam minerałów - wszystko się skończyło
ja tak samo, byłam pewna że wszystki gule toprzez hormony,a jak zmieniłam na minerały to przestały wychodzić i naczynka sie uspokoiły
a Ty jakie podkłady stosujesz?
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 11:23   #3743
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
ja tak samo, byłam pewna że wszystki gule toprzez hormony,a jak zmieniłam na minerały to przestały wychodzić i naczynka sie uspokoiły
a Ty jakie podkłady stosujesz?
Dokładnie
tak, naczynka u mnie też śpią

Lubię Joopa i Pure Luxe, teraz wróciłam również do EDM (jakiś czas temu się łobraziłam na nie, ale skruszona wracam)

Najbardziej lubię Joopa za ładne żółte odcienie oraz kolor Buff z PureLuxe bo niesamowicie dopasowuje się do karnacji. Natomiast z EDM miałam do tej pory kolory z Beige i Buff-ów i są dla mnie zbyt ziemiste i różowawe, czekam na próbki goldenów
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 11:27   #3744
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Dokładnie
tak, naczynka u mnie też śpią

Lubię Joopa i Pure Luxe, teraz wróciłam również do EDM (jakiś czas temu się łobraziłam na nie, ale skruszona wracam)

Najbardziej lubię Joopa za ładne żółte odcienie oraz kolor Buff z PureLuxe bo niesamowicie dopasowuje się do karnacji. Natomiast z EDM miałam do tej pory kolory z Beige i Buff-ów i są dla mnie zbyt ziemiste i różowawe, czekam na próbki goldenów
ja sobie mieszam linen z perfectem albo z innymi, zależy co mam a w minioną sobote pomalowałam sięEL DW bo wychdziłam na impreze i chciałam żeby sie ładnie trzymało a dziś pokutuję zapachna brodą
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 11:30   #3745
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
ja sobie mieszam linen z perfectem albo z innymi, zależy co mam a w minioną sobote pomalowałam sięEL DW bo wychdziłam na impreze i chciałam żeby sie ładnie trzymało a dziś pokutuję zapachna brodą
o kurczaki, współczuję.
Bardzo się tego boję i tym sposobem kilka tubek nowych podkładów leży
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 12:04   #3746
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
o kurczaki, współczuję.
Bardzo się tego boję i tym sposobem kilka tubek nowych podkładów leży
nooo szkoda ich, zawsze mozesz sprzedać
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 12:43   #3747
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Meteorytki Chick Beige - zapłacone. Teraz czekam na OC.

Te kolory joop'a (minerałów) sa bardzo fajne. Testowałam wczoraj Clinique'a jakiś podkład w kompakcie/prasowany puder mineralny i bardzo mi się spodobał. Now wiem, że to nie to samo co czyste minerały, ale na początek chyba sobie sprawię. Zwłaszcza, że na Tru jest tańszy. Tylko muszę odszukać kolor (bo w Polsce to # 04).
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 12:50   #3748
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Meteorytki Chick Beige - zapłacone. Teraz czekam na OC.

Te kolory joop'a (minerałów) sa bardzo fajne. Testowałam wczoraj Clinique'a jakiś podkład w kompakcie/prasowany puder mineralny i bardzo mi się spodobał. Now wiem, że to nie to samo co czyste minerały, ale na początek chyba sobie sprawię. Zwłaszcza, że na Tru jest tańszy. Tylko muszę odszukać kolor (bo w Polsce to # 04).
Milko ten klinik znawczynie składów i ekspertki od minerałów szczerze odradzają. Skład jest wątpliwy i nieciekawy,minerał w tym przypadku to tylko marketingowe hasło, z prawdziwymi minerałami naprawdę niewiele ma wspólnego.
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 13:45   #3749
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Milko ten klinik znawczynie składów i ekspertki od minerałów szczerze odradzają. Skład jest wątpliwy i nieciekawy,minerał w tym przypadku to tylko marketingowe hasło, z prawdziwymi minerałami naprawdę niewiele ma wspólnego.
szkoda...ale tak po cichu myślałam, że tak właśnie jest
A czy minerały joop'a kupujesz na ich stronie internetowej? Przysyłają do PL?
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 13:46   #3750
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Meteorytki Chick Beige - zapłacone. Teraz czekam na OC.

Te kolory joop'a (minerałów) sa bardzo fajne. Testowałam wczoraj Clinique'a jakiś podkład w kompakcie/prasowany puder mineralny i bardzo mi się spodobał. Now wiem, że to nie to samo co czyste minerały, ale na początek chyba sobie sprawię. Zwłaszcza, że na Tru jest tańszy. Tylko muszę odszukać kolor (bo w Polsce to # 04).
Ni kupuj go - nie warto mam i taki sobie nawet bardzo taki sobie........ ten kolorek własnie mam ciemnieje że szok.........., kupilam ze zniżka w sephorze 20% i to nie był udany zakup.
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:48.