Najlepsze farby blond-wątek zbiorczy. - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-02, 15:12   #1291
milena18
Raczkowanie
 
Avatar milena18
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 118
Dot.: Najlepsze farby BLOND

no dziewczyny ja miałam niezłe przejścia Z moimi włoskami przez ostatnie dni i mój TZ ma mnie serdecznie doscprzyszła do mnie fryzjerka nalozyła mi palette popielaty bardzo jasny blond.Po 3 minutach tak zaczęła mnie głowa pieć że szybciutko zmyłam głowe - efekt to strupy na skórze. eh po wysuszeniu nałożyła mi ale juz na folie garniera 111.trzymałam 20 minut zmyłam jasne włoski + zólty placek na czubku. W sobote postanowiłam umyć włoski szamponem niwelującym żółty odcień włosów.wysłąłam T do sklepu przyniósł mi szampon profi silver koncentrat ale nie pisało jak rozcieńczyć wiec nalałam troche na głowe. Włoski te jasne nabrały mocno niebieskiego odcienia a placek pozostał żółty bez zmian.Popłakałam sie, nakrzyczałam na mojego tż bo miał mi przynieść szampon z marionu a nie jakiś wynalazek i obdzwaniałam wszystkich fryzjerów w okolicy.Pojechałam do jednego po raz pierwszy. stwierdził że mam tak zniszczone i połamane włosy że powinnam zmienić fryzjerke i przestać rozjaśniać chciałam by zrobila mi jakies pasemka ale nie dała sie namowic. Nałożyła mi jakaś odżywke i dała resztę do domu. (Kemon liding life). Zapłaciłam 82 zł i nadal wyglądam tragicznie. Mam sie do niej zglosic za 3 tygodnie obiecała ze doprowadzi moje włosy do formy. jak bedzie zobaczymy.
milena18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-02, 18:03   #1292
wanesa83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: B-W De
Wiadomości: 41
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez milena18 Pokaż wiadomość
no dziewczyny ja miałam niezłe przejścia Z moimi włoskami przez ostatnie dni i mój TZ ma mnie serdecznie doscprzyszła do mnie fryzjerka nalozyła mi palette popielaty bardzo jasny blond.Po 3 minutach tak zaczęła mnie głowa pieć że szybciutko zmyłam głowe - efekt to strupy na skórze. eh po wysuszeniu nałożyła mi ale juz na folie garniera 111.trzymałam 20 minut zmyłam jasne włoski + zólty placek na czubku. W sobote postanowiłam umyć włoski szamponem niwelującym żółty odcień włosów.wysłąłam T do sklepu przyniósł mi szampon profi silver koncentrat ale nie pisało jak rozcieńczyć wiec nalałam troche na głowe. Włoski te jasne nabrały mocno niebieskiego odcienia a placek pozostał żółty bez zmian.Popłakałam sie, nakrzyczałam na mojego tż bo miał mi przynieść szampon z marionu a nie jakiś wynalazek i obdzwaniałam wszystkich fryzjerów w okolicy.Pojechałam do jednego po raz pierwszy. stwierdził że mam tak zniszczone i połamane włosy że powinnam zmienić fryzjerke i przestać rozjaśniać chciałam by zrobila mi jakies pasemka ale nie dała sie namowic. Nałożyła mi jakaś odżywke i dała resztę do domu. (Kemon liding life). Zapłaciłam 82 zł i nadal wyglądam tragicznie. Mam sie do niej zglosic za 3 tygodnie obiecała ze doprowadzi moje włosy do formy. jak bedzie zobaczymy.

hejjj bardzo Ci wspolczuje !!! no i wyobrazam sobie co przechodzilas no i jak sie czujesz !!!
Niedawno mialam podoba sytuacje i rowniez tak zalatwila mnie fryzjerkaaa. Tzn. co 3miesiace robilam w Polsce balejaz platynka (2 na 1) plus ciemny blond. Koloryyy mialam superowe i wlosy w dobrej kondycji do momentu pojscia do szwabskiego fryzjera. Poszlam zafarbowac tylko odrost, a wrocilam do domu ze spalona skora, okropnie zniszczonymi wlosami w kolorze brazowo-kasztanowymi (bardzo nienaturalny kolor), a to dlatego ,ze wyszla jej marchewka na glowieee i ta pit.... chciala mnie tak poscic do domu i skasowac 70 euro. Nie dalam sie bo przeciesz nie bede chodzic z taka glowa i zarzadalam sredniego blondu , ktory jej wyszedl oczywiscie nie tak bo zmieszala jakies dwa koloryy.
Po 3 tygodniach kuracji , mycia wlosow szamponem przeciwlupiezowym , plukaniem wlosow w aspirynie i wodzie z cytryna uzyskalam ciemny blond.
Tydzien temuuu nalozylam wlasnie palett jakis jasny blond .
Wlosy rozjasnily sie do jasnego blondu z lekkim odcieniem zolci , no i na to nalozylam loreal excellenc 9 (jasny blond), ktory zlikiwowal odcien zolci. Obecnie mam wloski jasne w odcieniu bezyku

Achhaa kolezanka polecila mi ta farbe loreal excellenc bo podobno niwelizuje ona kolor zolci PO NIEUDANYM farbowaniu

Polecila mi dwie farby
- 9.0 loreal excellenc - odcien cieplejszy
- 9,1 loreal preferenc - odcien chlodniejszy (bardziej byla za ta)

Moze sprobuj po tygodniu tej farby loreal , i glowka do goryyy , bedzieee dobrze!!!!

ps. mozesz wkleic foto ????

pozdrawiam
wanesa83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-02, 20:41   #1293
Agusia_88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 15
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Hello wszystkie dziewczynki
To jest mój debiut na wizażu, chociaż kiedyś czytałam tu wątki.
Forum to odróżnia od innych to, że nie spotkałam się tu z chamstwem ;] mam nadzieje że się tu zadomowię i będzie mi dobrze.
Ja mam odwieczny problem z włosami. Zaczęłam farbować kilka lat temu i tak farbuje non stop, od jasnego blondu do wręcz ciemnego brązu.
I mój pierwszy problem to taki, że nie wiem jaki kolor do mnie pasuje.
Czy mogłaby mi któraś doradzić jak wstawiłabym fotę?
Drugi to taki że zapuszczam włoski i bardzo żal mi ich wyniszczać. Ale to co wyprawiają Polsce fryzjerzy to się aż płakać chce.
Ostatnio pani zrobiła mi blond pasemka i spaliła mi włosy
po czym te włosy były takie okropne bo milion kolorów i ja dla ujednolicenia walnęłam na nie loreala i już są w ogóle na maxa zniszczone no ale żyją a efekt jest taki że mam 100 kolorów ;/ dzięki tej pani fryzjerce i się teraz zastanawiam jak mam je rozjaśnić jeszcze bo mój najdroższy chciałby mnie w blondzie zobaczyć... a i ja stęskniłam się za tym kolorem...
Jak myślicie?
Pomocyyyyyyyyy
Agusia_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 08:02   #1294
Siwan88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 37
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Hej,
Farbowałam włoski castingiem (świetlistym) i niestety, ale już się zmywa i to na rudo W świetle dziennym jest w miarę ok, ale w sklepie (gdzie jest mnóstwo lamp) ma poświatę rudą, a nawet wpadającą w żółć. Tak samo podczas mycia Wtedy gdy są mokre ewidentnie widać, że są rude!
Średnio mi się to podoba.
Przed świętami trzeba będzie pójść do fryzjera i nie kombinować już samemu Zjeżdża mi się rodzinka więc muszę jakoś wyglądać. Chciałam zrobić sobie ładny blond na włoskach a te najdłuższe spod spodu na jasny (jakiś orzechowy) brąz. A może całą głowę na brąz zrobię? Ciężko się później do blondu wraca? Pewnie przez dekoloryzację będę musiała tak?

Kusi mnie żeby teraz ten rudy zniwelować i jeszcze raz sama na coś zafarbować. Jak sądzicie?
Farbowanie całości włosów co miesiąc to nie za często?
Boję się, że je za bardzo zniszczę, a póki co są w miarę dobrej kondycji.

P.S. To co piszecie o fryzjerach mnie przeraża. Dobrze, że ja mam pewną fryzjerkę, która napewno mi włosów nie zniszczy. Chodzi do niej moja Mama już kilka ładnych lat, a od kilku chodzimy obie. Ma salon w Opolu a ja mieszkam we Wrocku, ale wolę jeździć do niej, bo też się parę razy już naciełam na fryzjerów i boję się iść do kogoś nieznanego. A tak to czasem nawet 'po znajomości' w domu przyjmie, albo do nas do domu przyjedzie. Mówię Wam fajna babka

Edytowane przez Siwan88
Czas edycji: 2009-11-03 o 08:06
Siwan88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 10:14   #1295
milena18
Raczkowanie
 
Avatar milena18
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 118
Dot.: Najlepsze farby BLOND

wkleję fotke po południu. Boje sie zafarbować na cokolwiek bo fryzjerka skutecznie nastraszyła mnie że stracę wszystkie włoski;(((( moja kitka wygląda jak ogonek:/
milena18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 10:26   #1296
karojen24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 439
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez milena18 Pokaż wiadomość
wkleję fotke po południu. Boje sie zafarbować na cokolwiek bo fryzjerka skutecznie nastraszyła mnie że stracę wszystkie włoski;(((( moja kitka wygląda jak ogonek:/


wklej, to moze uda sie cos doradzic
karojen24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 10:48   #1297
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Najlepsze farby BLOND

milena18, strasznie Ci współczuję. Ja rozumiem, że jak się samemu coś na głowie robi, to można się nieźle przejechac, ale jak robi to fryzjerka.. to już szkoda słów. Po pierwsze nie pojmuję czemu ona Ci tą paletę nałozyła na skóre głowy. Przeciez miała rozjasniac za ciemny spód. No ale trudno. Masz uczulenie na paletę. Nie powinna była po tym niczego nakłądac!!!! Niczego!!! Tylko duzo odzywki, zeby te strupy się pogoiły!
Następna sprawa- garnier. Mówiłysmy z dziewczynami, ze garnier tego nie wezmie, ze bedzie zółtko lub pomarancz. A fryzjerka tego nie wiedziała? Powyrywac takiej włosy! Jesli juz zdecydowała sie na garniera, to powinna była nakładac najpierw na ciemniejsze konce, potem na środek i to w formie balejazu, potem zagescic ten balejaz i dopiero na czubek na sam koniec!!! Przepraszam, ze krzyczę, ale mnie się to w głowie nie miesci! I czemu nie uzyła profesjonalnych farb, skoro jest fryzjerką?
Co do silvera- to bardzo dobry produkt, ale na miłosc boską.. go się dodaje 2-3 krople na litr! Umyj włosy trzy razy pod rzad. Powinno zejsc, a jak nie to jeszcze ze dwa dni myj i zejsdzie. Kup sobie wax, zebys po tych strupach włosów nie straciła. A potem rozciencz silvera i umyj nim. Z zółtego zrobi platynę.
Boze bron. Niczego teraz nie nakładaj, bo po uczuleniu skora i cebulki włosowe są bardzo wrażliwe! Jak przepalisz je, to moga Ci włosy nie odrosnąc. Załóz sobie na głowe czapke i nie patrz tam. Za 2-3 tygodnie wyrówaj kolor farbą. Ale zrob tak, ze nałozysz tylko farbe, np z loreala(są dobre) bez wody utlenionej, bez mieszania, z samej tubki i trzymasz 15 minut i spłukujesz. Bedziesz miała jak po szamponie koloryzującym.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-03, 11:54   #1298
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 501
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Zrobiłąm włosy srebrnym pyłem z joanny, złapały mi tylko końcówki, na górze wyrównały się odrosty. Wcześniej farbowałam recitalem stockholm, teraz biedna studencka kieszeń zeszła dwie półki niżej i taki efekt. Dziś kupiłam joannę szlachetna perła i pytanie: czy lepiej iść i wymienić na srebrny pył i położyć na samą góre (bez końcówek) czy zafarbować własnie tą perłą samą górę i zobaczyć jak wyjdzie? Bo końcówki mam na chwile obecną szaro-niebieskie
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40
Apiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 14:02   #1299
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Apiska, czegos nie rozumiem. Podobają Ci się szaroniebieskie końcówki i chcesz miec taki kolor na całej głowie? bo tak się pewnie stanie, jak ponownie nałozysz srebrny pył z joanny na czubek, albo co gorsza będziesz miała niebieskie odrosty jak końcówki a środek dalej taki chłodny popiel. Więc nie wymieniaj. Nie lepiej poczekac, az niebieskie się zmyje? Bo powinno to nastąpic w ciągu paru myc i kolor się zrówna sam. Joanna ma podobno dużo niebieskiego pigmentu w chłodnych odcieniach blondu i dlatego tak wyszło.
Dziewczyny chwalą sobie tez farby z londy. Tanie ale kolory zawsze wychodzą jak na opakowaniu. Moze poszukaj ulubionego odcienia wśród tych farb?
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 14:13   #1300
superedzia
Raczkowanie
 
Avatar superedzia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 300
dziewczyny jak?

w biedronce jest promocja 19.90 zł za farbę z szamponem...polecam

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-11-03 o 14:55 Powód: post pod postem
superedzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 14:39   #1301
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 501
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
Apiska, czegos nie rozumiem. Podobają Ci się szaroniebieskie końcówki i chcesz miec taki kolor na całej głowie? bo tak się pewnie stanie, jak ponownie nałozysz srebrny pył z joanny na czubek, albo co gorsza będziesz miała niebieskie odrosty jak końcówki a środek dalej taki chłodny popiel. Więc nie wymieniaj. Nie lepiej poczekac, az niebieskie się zmyje? Bo powinno to nastąpic w ciągu paru myc i kolor się zrówna sam. Joanna ma podobno dużo niebieskiego pigmentu w chłodnych odcieniach blondu i dlatego tak wyszło.
Dziewczyny chwalą sobie tez farby z londy. Tanie ale kolory zawsze wychodzą jak na opakowaniu. Moze poszukaj ulubionego odcienia wśród tych farb?
No jasne, że nie chcę mieć szaroniebieskich włosów, dlatego też nie wymieniłam na ten odcień, tylko zostawiłam tamte odcień i poczekam tak jak mówisz aż się troszkę zmyje, ew. w przyszłym tyg nałożę farbę.
Cytat:
Napisane przez superedzia Pokaż wiadomość
dziewczyny jak?
pięknie
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40
Apiska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-03, 15:07   #1302
Agusia_88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 15
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez superedzia Pokaż wiadomość
dziewczyny jak?

w biedronce jest promocja 19.90 zł za farbę z szamponem...polecam

CUUUUUDO!
A z jakiego koloru uzyskałaś taki piękny efekt???
Agusia_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 15:31   #1303
superedzia
Raczkowanie
 
Avatar superedzia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 300
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Agusia_88 Pokaż wiadomość
CUUUUUDO!
A z jakiego koloru uzyskałaś taki piękny efekt???
podobnego ale o bardziej ciepłej barwie...ale wcześniej bell color 111, palete naturals ,,czysty blond" mój wyjściowy kolor to tz blond ale farbuje już chyba 100lat

---------- Dopisano o 16:27 ---------- Poprzedni post napisano o 16:26 ----------

Cytat:
Napisane przez superedzia Pokaż wiadomość
podobnego ale o bardziej ciepłej barwie...ale wcześniej bell color 111, palete naturals ,,czysty blond" mój wyjściowy kolor to tz blond ale farbuje już chyba 100lat
jak ktoś chce tanim kosztem uzyskać efekt to polecam palet czysty blond

---------- Dopisano o 16:31 ---------- Poprzedni post napisano o 16:27 ----------

http://images.google.pl/imgres?imgur...a%3DG%26um%3D1
superedzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 00:50   #1304
daylight
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Superedzia, No nie wiem, dla mnie masz te włosy masakrycznie zniszczone Kolor też mi się nie podoba.

---------- Dopisano o 01:41 ---------- Poprzedni post napisano o 01:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Jasminka238 Pokaż wiadomość
Farba z Joanny Srebrny pył położona na 10 minut na rozjaśniane rozjaśniaczem żółte włosy.
Masz za jasne włosy do kolru oczu. Wogóle nie pasuje ci tak jasny kolor. Pomyśl o ciemniejszym odcieniu. Blond wogóle nie pasuje.

---------- Dopisano o 01:43 ---------- Poprzedni post napisano o 01:41 ----------

Cytat:
Napisane przez bertha233 Pokaż wiadomość
Czytałam że aby ciemniejsze włosy rozjaśnić trzeba poddać je depigmentacji czy jakoś tak i ze pomimo że na opakowaniach jest pokazane że farba chwyci włosy ciemniejsze to jest to nieprawda.
Miałam włosy blond b. naturalne robione u fryzjera. Niestety po 1.5 miesiąca odrost był 2cm i zaczeło mi to przeszkadzać. Kupiłam farbe Garnier Color Naturals Bardzo Jasny Popielaty Blond który.. przyciemnił mi włosy. Co prawda odrosty i reszta włosów wyglądają identycznie (aż się zdziwiłam) a sam kolor jest piękny to źle się w nim czuje. Na zdjęciu - wynik tej koloryzacji.
Co zrobić by uzyskać jaśniejszy odcień (nie ma mowy o rozjaśniaczach bo wychodzi kurczakowy żółty/pomarańczowy kolor) ?
Nie rozjaśniaj ich, masz ładsny i naturalny kolor. Masz zdrowe włosy a tak zniszczysz sobie, jak większość dziewczyn, które pokazuje włosy w tym wątku

---------- Dopisano o 01:46 ---------- Poprzedni post napisano o 01:43 ----------

Cytat:
Napisane przez golfpro61 Pokaż wiadomość
hej TRUSKAWKOWAWIOSNA !no ja tez TYLKO wellaton,to pierwsze to ta róża pustyni 9/73 chyba,już sprana,po 6 tyg ale i tak ładna,a drugie to złoty blond 9/3,wychodzi jasniejszy,wydaje mi sie że identyczny z pudełkiem. tyko że żadko kto lubi te ciepłe blondy. ja dla odmiany kupilam 12/0 ale fryzjerka mi 20 pare minut na odroscie trzymala i wyszło brąz jajco.kupiłam drugą i pójde do takiej mojej babki.kiedys uzywałam majiblond ale sie zmywa,wellaton 10 x lepszy dla mnie.

ps te ciepłe blondy wygladaja rewelacja przy bladej skórze,ja mam nawet specjalny podkład.
Świetnie dobrałaś kolor do swojego typu urody I to bardzo ładne odcienie. Kiedyś uwielbiałam złote blondy. Teraz jednak wolę jaśniejsze jeszcze, takie jakie mają małe dziewczynki o ciepłym połysku. Nie zmieniaj kolorków. W tym jest super! Nie każdemu pasują popiele i platyny.

---------- Dopisano o 01:50 ---------- Poprzedni post napisano o 01:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Siwan88 Pokaż wiadomość
Hej,

Farbowałam po raz drugi castingiem (900) świetlisty blond. I tym razem kolor wyszedł ładniejszy Wogóle nie ma rudości i włoski są jaśniejsze niż poprzednio. Miłe w dotyku, błyszczące i gęstsze choć nie używałam żadnej pianki itd

Zastanawiam się teraz czym je myć, by kolor tak szybko nie wypłowiał. Mam szampon maribel do włosów blond i siwych, który nadaje odcień platyny. Sądzicie, że to dobre rozwiązanie? Czy lepiej kupić jakikolwiek inny do farbowanych włosów? A może znacie jakieś dobre szampony do farbowanych blond włosów, których w sklepach nie ma?

P.S. Przyjrzałam się zdjęciu i widzę, że coś podjadałam Chyba suszoną żurawinę. Polecam wszystkim. Super słodka (w razie gdyby napadła nas ochota na coś słodkiego) i bardzo zdrowa.
Ale zniszczone...chociaż kolor wyszedł śliczny...A nabłyszczenie to dzięki tym silikonom.

Edytowane przez daylight
Czas edycji: 2009-11-04 o 00:40 Powód: dodatek
daylight jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 09:42   #1305
polka0983
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 917
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Witam,
chciałabym uzyskac kolorek taki jak na fotce ma Paris Hilton ( nie jestem jej fanka ) Czy moze ktoras z was mi cos doradzi ?? Farbuje włosy Lorealem od nie dawna poniewaz zeszlam dopiero z rozjaśniacza i kolorek caly czas wychodzi mi zloty... jak jest mokry wpada w rudy . Moj terazniejszy kolorek to ten na fotce kosmyka.

P.S Ile trzymać farby Loreala jak na opakowaniu pisze 5 min na odroscie a 10 min na calosci ??
__________________


polka0983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 11:10   #1306
superedzia
Raczkowanie
 
Avatar superedzia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 300
Dot.: Najlepsze farby BLOND

daylight....bardzo chętnie zobaczyłabym twoją fryzurę
superedzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 11:22   #1307
wanesa83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: B-W De
Wiadomości: 41
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez polka0983 Pokaż wiadomość
Witam,
chciałabym uzyskac kolorek taki jak na fotce ma Paris Hilton ( nie jestem jej fanka ) Czy moze ktoras z was mi cos doradzi ?? Farbuje włosy Lorealem od nie dawna poniewaz zeszlam dopiero z rozjaśniacza i kolorek caly czas wychodzi mi zloty... jak jest mokry wpada w rudy . Moj terazniejszy kolorek to ten na fotce kosmyka.

P.S Ile trzymać farby Loreala jak na opakowaniu pisze 5 min na odroscie a 10 min na calosci ??

Hej , a jakim kolorem farbujesz wlosy z Loreala, ze Ci taki kolor wychodzi ???

pozdrawiam , milego dnia

---------- Dopisano o 12:22 ---------- Poprzedni post napisano o 12:20 ----------

Cytat:
Napisane przez superedzia Pokaż wiadomość
dziewczyny jak?

w biedronce jest promocja 19.90 zł za farbę z szamponem...polecam

kolor bardzo przyjemny.
wanesa83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 11:28   #1308
superedzia
Raczkowanie
 
Avatar superedzia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 300
Dot.: Najlepsze farby BLOND

http://images.google.pl/imgres?imgur...a%3DN%26um%3D1
po tym powinnaś zostać Paris nie sugeruj się pudłem on wyjdzie taki jak ona ma

Edytowane przez superedzia
Czas edycji: 2009-11-04 o 11:30
superedzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 12:11   #1309
polka0983
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 917
Dot.: Najlepsze farby BLOND

zaczne od poczatku robilam kilka lat wlosy rozjasniaczem ale kolorek mi sie znudzil i chcialam zmienic odcien blondu . Udalam sie do fryzjerki ktora zrobila mi kolor farbą Ducastel (pomieszala dwa blondy) i niestety tak jak mnie ostrzegano wyszedl taki zlotawy blond z poswiata rudego Po miesiącu kupilam farbe tą Loreala
http://www.skapiec.pl/img/480491-140...sny-blond.html

Troche je rozjaśnila ale i tak kazdy mowi ze mam piekny zloty blond Nie wiem moze to kwestia czasu i za ktoryms farbowaniem wyjdzie leppiej albo za krotko trzymam .

superedzia ładny ten kolorek napewno go dzisiaj w sklepie oglągne.
Robiłas kiedy ta farbą ??
__________________


polka0983 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-04, 13:18   #1310
wanesa83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: B-W De
Wiadomości: 41
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez polka0983 Pokaż wiadomość
zaczne od poczatku robilam kilka lat wlosy rozjasniaczem ale kolorek mi sie znudzil i chcialam zmienic odcien blondu . Udalam sie do fryzjerki ktora zrobila mi kolor farbą Ducastel (pomieszala dwa blondy) i niestety tak jak mnie ostrzegano wyszedl taki zlotawy blond z poswiata rudego Po miesiącu kupilam farbe tą Loreala
http://www.skapiec.pl/img/480491-140...sny-blond.html

Troche je rozjaśnila ale i tak kazdy mowi ze mam piekny zloty blond Nie wiem moze to kwestia czasu i za ktoryms farbowaniem wyjdzie leppiej albo za krotko trzymam .

superedzia ładny ten kolorek napewno go dzisiaj w sklepie oglągne.
Robiłas kiedy ta farbą ??

Hej , a stosowalas moze szamponow silver np. z joanny co eliminuje zoltawy odcien i nadaje chlodny blond ???

ja osobiscie polecam te odcienie ( bez zolci, rudosci )

- jak chcesz bardzo jasniutkie wloski na poziomie 10 to polecam ten odcien
(moja kuzynka i ciotka farbuja ta farba)
Loreal Excellence 10.21 Jasny Blond Perłowy
http://www.skapiec.pl/site/cat/140/comp/480444
- jest tez bardzo ladny kolorek 10 (moja mama nim wiele lat farbuje, ale nie wiem czy jest dostepny w Polsce)
http://www.amazon.de/LORÉAL-EXCELLEN.../dp/B000OVTZUQ

ja natomiast farbowalam wlosy na poziomie 9 ta farba
- http://www.skapiec.pl/site/cat/140/comp/480438 (cieplejszy odcien, bez zolci i rudosci)

- jak chcesz uzykac chlodniejsze odcienie to tymi farbami
http://www.amazon.de/LOréal-A15107-L...ef=pd_sim_dr_1
http://www.loreal-paris.de/coloratio...aschblond.aspx

pozdrawiammm , wlej foto jak mozesz
wanesa83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 13:30   #1311
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Jaką farbę na poziomie 7 lub 8 mozecie polecić, ale nie wpadającą w rudy odcień?
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 14:44   #1312
superedzia
Raczkowanie
 
Avatar superedzia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 300
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez polka0983 Pokaż wiadomość
zaczne od poczatku robilam kilka lat wlosy rozjasniaczem ale kolorek mi sie znudzil i chcialam zmienic odcien blondu . Udalam sie do fryzjerki ktora zrobila mi kolor farbą Ducastel (pomieszala dwa blondy) i niestety tak jak mnie ostrzegano wyszedl taki zlotawy blond z poswiata rudego Po miesiącu kupilam farbe tą Loreala
http://www.skapiec.pl/img/480491-140...sny-blond.html

Troche je rozjaśnila ale i tak kazdy mowi ze mam piekny zloty blond Nie wiem moze to kwestia czasu i za ktoryms farbowaniem wyjdzie leppiej albo za krotko trzymam .

superedzia ładny ten kolorek napewno go dzisiaj w sklepie oglągne.
Robiłas kiedy ta farbą ??
wczoraj
superedzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 14:55   #1313
wanesa83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: B-W De
Wiadomości: 41
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Leseratte Pokaż wiadomość
Jaką farbę na poziomie 7 lub 8 mozecie polecić, ale nie wpadającą w rudy odcień?
Wszystkie farby z loreala z koncowka 1 po przecinku
tz. 8.1 , 7.1 - odcienie chlodne bez rudosci no albo pelne cyferki , kolory neutralne.

ps. kolory z loreala wychodza ciemniejsze niz na opkakowaniu

Edytowane przez wanesa83
Czas edycji: 2009-11-04 o 14:58
wanesa83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 15:14   #1314
katebury
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 96
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez wanesa83 Pokaż wiadomość
- jest tez bardzo ladny kolorek 10 (moja mama nim wiele lat farbuje, ale nie wiem czy jest dostepny w Polsce)
http://www.amazon.de/LORÉAL-EXCELLENCE-10-Lichtblond-
mam prosbe do wanesa83, czy mozesz wkleic fotke wloskow twojej mamy , chcialabym bardzo zobaczyc ten kolorek, bardzo mi sie podoba... jaki kolor wyjsciowy ma mama
pozdrawiam)
katebury jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 15:27   #1315
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez superedzia Pokaż wiadomość
dziewczyny jak?

w biedronce jest promocja 19.90 zł za farbę z szamponem...polecam

czy oba zdjecia sa PO ? jaki miałas kolorek wyjsciowy?
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 15:59   #1316
wanesa83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: B-W De
Wiadomości: 41
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez katebury Pokaż wiadomość
mam prosbe do wanesa83, czy mozesz wkleic fotke wloskow twojej mamy , chcialabym bardzo zobaczyc ten kolorek, bardzo mi sie podoba... jaki kolor wyjsciowy ma mama
pozdrawiam)

Prosze bardzo to jest ten kolorek loreal excellence 10 lichtblond.
Moja mama ma juz duzo siwkow, a jej kolor naturalny to ciemny blond, acha farbuje ta farba juz wiele lat.

ps. fotki sa ok miesiac po farbowaniu no i w rzeczywistosci kolorek jest duzooo ladniejszyyy
wanesa83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 16:44   #1317
Siwan88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 37
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Daylight skoro jesteś taką znawczynią to pokaż swoje włosy. Moje nie są zniszczone Miałam robione badania w aptece pewnym przyrządem, który bada strukturę włosa i kondycję skóry głowy (fajna rzecz ). Wyniki miałam bardzo dobre.
Włosy mam za długie, trochę już zniszczone końcówki no i się nie układają, ale zapuszczam od dłuższczego czasu, więc fryzjera narazie omijam szerokim łukiem

A teraz pytanie do pozostałych dziewczyn.
Jak często można farbować włosy, ale tak żeby je za bardzo nie zniszczyć? Co miesiąc, co dwa, jeszcze rzadziej?
Siwan88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 17:36   #1318
sak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 33
Dot.: Najlepsze farby BLOND - loreal chicago na brązowy odrost?

Witam kochane wizażystki !

Proszę was o poradę.

Byłam z 2 miesiące u fryzjerki i miałam zrobioną dekoloryzację i zmieniłam kolor (z brązu) na karmelowy blond, taki jak mają "blonetki" z jaśniejszymi pasemkami. Teraz już się sprał....i pojawiły się*dręczące mnie odrosty! Chciałabym je pofarbować na ciepły, złocisty blond - najlepiej z loreala. I tu proszę o poradę! Czy któraś z was farbowała odrosty farbą Loreal Chicago ? Jak wychodzi?

czekam niecierpliwie na odpwiedz!
sak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 20:28   #1319
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Najlepsze farby BLOND - loreal chicago na brązowy odrost?

zależy jaki masz kolor tych odrostów... wzoruj się próbnikiem
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 22:17   #1320
Marsiglia
BAN stały
 
Avatar Marsiglia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 444
Dot.: Najlepsze farby BLOND - loreal chicago na brązowy odrost?

Dziewczyny mam aktualnie kolor wlosow rozjasniany blond ( rozjasniaczem) i na to pasemka w kolorze ciemny blond. Ale mam juz dosyc tego szaro burego koloru i chce kolor jednolity. Co by sie stalo gbybym nalozyla na te wlosy garnier color naturals 111 ?
kiedys zawsze mialam takie wlosy jak Pani na pudelku, ale uzyskiwalam je w ten sposob ze najpierw nakladalam dekoloryzator joanny a potem nakladalam ta farbę i wychodzil jak na pudelku. ( naturalne mam ciemny blond)

a teraz nie wiem czy dekoloryzacje zrobic czy farba jest na tyle mocna ze uzyskam efekt wlosow podobnych na pudelku.
Marsiglia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:59.