Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V - Strona 114 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-14, 22:05   #3391
LadyElfiee
Raczkowanie
 
Avatar LadyElfiee
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 313
Send a message via Skype™ to LadyElfiee
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Hej dziewczyny! Jestem całkiem zielona w temacie minerałów i na pierwszy raz kupiłam sobie sampel Olive Fair, koolor jest ok, więc co do tego jestem szczęściarą, bo udało mi się do za pierwszym razem trafić!
Ale.. chyba mam zły pędzel. Otóż posiadam flat topa z MaryKay.. który jest z włosia naturalnego no i nie jest zbytnio zbity. Niezbyt mi się podoba efekt jaki uzyskuję na twarzy, może to kwestia braku wprawy, ale czy to może być przez ten pędzel? Czy lepszy byłby Flat top z sunshade? ( nie mam aktualnie kasy na EDM )

pozdrawiam i mam nadzieję, że juz niedługo będę taką minerałową mistrzynią jak niektóre z Was
__________________
K.
21 X




https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=769664
szybka wymiana podkładowa
LadyElfiee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-15, 14:59   #3392
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez LadyElfiee Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Jestem całkiem zielona w temacie minerałów i na pierwszy raz kupiłam sobie sampel Olive Fair, koolor jest ok, więc co do tego jestem szczęściarą, bo udało mi się do za pierwszym razem trafić!
Ale.. chyba mam zły pędzel. Otóż posiadam flat topa z MaryKay.. który jest z włosia naturalnego no i nie jest zbytnio zbity. Niezbyt mi się podoba efekt jaki uzyskuję na twarzy, może to kwestia braku wprawy, ale czy to może być przez ten pędzel? Czy lepszy byłby Flat top z sunshade? ( nie mam aktualnie kasy na EDM )

pozdrawiam i mam nadzieję, że juz niedługo będę taką minerałową mistrzynią jak niektóre z Was
wina pędzla
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-15, 21:22   #3393
obiektywna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 81
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

No to na dobry początek weekendu udany prezent ze strony EDM:
po wcześniejszym odebraniu -45% zniżki dziś uśmiercili też zniżkę -25%.

Bez względu na to, czy kupujesz 5, 50, czy 100 pełnowymiarowych produktów musisz zapłacić 100% ich wartości. W każdym razie od rana tak przy przeliczaniu na stronie EDM to wygląda.
Cud miód.

Edytowane przez obiektywna
Czas edycji: 2010-10-15 o 21:23
obiektywna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-15, 21:31   #3394
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Nie ma to jak ukłon w stronę klienta
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-15, 21:50   #3395
braworka
Zakorzenienie
 
Avatar braworka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 025
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

kłaniali się klientowi od kilku lat

i nigdzie nie jest napisane ze maja w tym trawc do końca,
może będą robić jak inne firmy, zniżki okazjonalne.
__________________
żegnaj Herko

braworka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-15, 21:55   #3396
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Niby tak, tylko że wielu klientów przez to stracą bo w takich cenach nie opłaca się już tych kosmetyków kupować bo w podobnej cenie można znaleźć lepsze
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-16, 09:01   #3397
SugaMama1988
Zadomowienie
 
Avatar SugaMama1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
GG do SugaMama1988
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Kurde blaszka, serio to zrobili, właśnie jak się przymierzałam do zamówienia? :|
__________________
Alicja w krainie czarów.

SugaMama1988 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-16, 18:25   #3398
kangurrr
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 88
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

od jakiegoś czasu używam finishing powder z EDM (korektor Maybelline Everfresh Concealer, na twarz kremik), żadnego podkładu, fluidu itp.
Cerę mam normalną, czasem coś wyskoczy, nos się trochę błyszczy. Problem mam jedynie z cieniami pod oczami-nie potrafię tak nałożyć korektora, żeby zmarszczki były niewidoczne, a jeśli już uda mi się to osiągnąć, zawsze coś nie pasuje, widać że dużo zostało nałożone. Myślicie, że korektor z edm (zastanawiam się też nad pixie, ale nigdize nie mogę zleźć próbek ) coś by zmienił?

czy jest sens na taką skórę nakładać puder bambusowy jako primer (chodzi mi jedynie o lekki mat w strefie T)? Da się coś zrobić z cieniami ?
kangurrr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-17, 15:24   #3399
eternalvoyageur
Wtajemniczenie
 
Avatar eternalvoyageur
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Augsburg (Niemcy)
Wiadomości: 2 657
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Czesc,
Jestem zielona nie tylko co do mineralow, ale co do makijazu w ogole.
Chce zamowic kilka probek ze EDM, ale potrzebuje kilka porad.
Zalanczam zdjecia, i zeby nie bylo: szukalam, czytalam.
Od zawsze mialam problemy z doborem kolorow, jest to dla mnie bardzo trudne. Mam trudnosci z rozroznianiem miedzy odcieniami oraz wyobrazaniem sobie co by na mnie pasowalo a co nie.

Nie mam pojecia czy mam ciepla czy chlodna tonacje. Chciala bym ukryc zaczerwienienia i pajaczki, cienie pod oczami oraz dziwne brazowe plamy nad warga.

1. Czaje sie na try me base light. Chyba dobrze mysle ? Medium pewne zbyt ciemne na mnie.
2. Chce koniecznie korektor, ale nie mam pojecia jaki. Mint jest bardzo zachwalany, ale sunlight podobno jest dobry na cienie i tez maskuje czerwonosc... A moze powinnam wzsiasc multi-tasking concealer albo multi-intesnive concealer ?
3. Czy jak sie nalozy korektor to po tym trzeba nalozyc puder ? Czy mozna tylko sam korektor ? Wiem, pewnie glupie pytanie.

Goraco prosze o porady co do wyborow kolorow. Jak juz napisalam, bardzo mi ciezko samemu cos sobie dobrac.
__________________
eternalvoyageur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-17, 16:03   #3400
Callitus
Zakorzenienie
 
Avatar Callitus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 461
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez eternalvoyageur Pokaż wiadomość
Czesc,
Jestem zielona nie tylko co do mineralow, ale co do makijazu w ogole.
Chce zamowic kilka probek ze EDM, ale potrzebuje kilka porad.
Zalanczam zdjecia, i zeby nie bylo: szukalam, czytalam.
Od zawsze mialam problemy z doborem kolorow, jest to dla mnie bardzo trudne. Mam trudnosci z rozroznianiem miedzy odcieniami oraz wyobrazaniem sobie co by na mnie pasowalo a co nie.

Nie mam pojecia czy mam ciepla czy chlodna tonacje. Chciala bym ukryc zaczerwienienia i pajaczki, cienie pod oczami oraz dziwne brazowe plamy nad warga.

1. Czaje sie na try me base light. Chyba dobrze mysle ? Medium pewne zbyt ciemne na mnie.
2. Chce koniecznie korektor, ale nie mam pojecia jaki. Mint jest bardzo zachwalany, ale sunlight podobno jest dobry na cienie i tez maskuje czerwonosc... A moze powinnam wzsiasc multi-tasking concealer albo multi-intesnive concealer ?
3. Czy jak sie nalozy korektor to po tym trzeba nalozyc puder ? Czy mozna tylko sam korektor ? Wiem, pewnie glupie pytanie.

Goraco prosze o porady co do wyborow kolorow. Jak juz napisalam, bardzo mi ciezko samemu cos sobie dobrac.
Chłodna tonacja jeszcze bardziej je podkreśli, wiec już chyba znasz odpowiedź

1. Light powinien być dla ciebie dobry
2. Mintem cieżko jest się obsłużyć (mówię to z autopsji, sama nie umiem). Ktos kiedys pisał, że jesli chce się używać Minta, to warto użyc podkładu o za ton ciemnego, bo wtdy nie wygląda się jak zielone ufo Multi tasking przy lighcie może być za ciemny, ja bym celowała raczej w fair (albo wymieszać multi tasking z mintem! o! już wiem jak go wykorzystam! )
Ja w ogóle nie polecam minerałów na cienie pod oczy - tylko wysuszą te i tak bardzo wrazliwe miejsca
3. Najlepiej byłoby nałożyc coś jeszcze, chyba że masz korektor tak idealnie dobrany do karnacji, ze go nie widać
__________________
Sooner or later you have to stop being a victim and be a victor. You have to stop being a whiner and start being a winner. Take control of your shit, regardless of your circumstances. If it’s more difficult for you that's good, cause that makes your story better.
Callitus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-17, 16:20   #3401
eternalvoyageur
Wtajemniczenie
 
Avatar eternalvoyageur
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Augsburg (Niemcy)
Wiadomości: 2 657
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Wiec cieple odcienie beda lepsze dla mnie ?
Intensive fair czy moze Multi-Intensive Concealer (jakos dopero teraz go widze) ?
I chcialabym sie zet zapytac dlaczego radzisz mieszac Mint z Multi tasking a nie z Fair ?
__________________
eternalvoyageur jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-17, 17:15   #3402
simone2010
Zakorzenienie
 
Avatar simone2010
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 410
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez eternalvoyageur Pokaż wiadomość
Czesc,
Jestem zielona nie tylko co do mineralow, ale co do makijazu w ogole.
Chce zamowic kilka probek ze EDM, ale potrzebuje kilka porad.
Zalanczam zdjecia, i zeby nie bylo: szukalam, czytalam.
Od zawsze mialam problemy z doborem kolorow, jest to dla mnie bardzo trudne. Mam trudnosci z rozroznianiem miedzy odcieniami oraz wyobrazaniem sobie co by na mnie pasowalo a co nie.

Nie mam pojecia czy mam ciepla czy chlodna tonacje. Chciala bym ukryc zaczerwienienia i pajaczki, cienie pod oczami oraz dziwne brazowe plamy nad warga.

1. Czaje sie na try me base light. Chyba dobrze mysle ? Medium pewne zbyt ciemne na mnie.
2. Chce koniecznie korektor, ale nie mam pojecia jaki. Mint jest bardzo zachwalany, ale sunlight podobno jest dobry na cienie i tez maskuje czerwonosc... A moze powinnam wzsiasc multi-tasking concealer albo multi-intesnive concealer ?
3. Czy jak sie nalozy korektor to po tym trzeba nalozyc puder ? Czy mozna tylko sam korektor ? Wiem, pewnie glupie pytanie.

Goraco prosze o porady co do wyborow kolorow. Jak juz napisalam, bardzo mi ciezko samemu cos sobie dobrac.
1. Jak najbardziej podkłady jasne będą ok Ja sama używam fairly light gdy jestem opalona i light zimą, a z tego co widzę, cerę masz podobną do mnie
2. Do tego używam Intensive Fair na cienie pod oczami - kryje świetnie, a cienie mam niestety olbrzymie i Multi-Tasking na wszelkie przebarwienia - jest trochę ciemniejszy od Intensive, ale nie wyobrażam sobie stosowania Intensive na przebarwienia - za jasny. Sunlight z kolei dla mnie był za ciemny pod oczy. Minta nigdy nie stosowałam, więc się nie wypowiem.
3. Co do pudru, jeśli chcesz większego matu to jak najbardziej Ja nie używam, bo miałabym maskę
__________________
Tygrysku...!
Co Prosiaczku?
NIC - odparł Prosiaczek biorąc Tygryska za łapkę - chciałem się tylko upewnić czy jesteś...


Ćwiczę od czasu do czasu

Spełniam swoje małe marzenia

Edytowane przez simone2010
Czas edycji: 2010-10-17 o 17:19
simone2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-17, 17:16   #3403
One_LoVe
Zakorzenienie
 
Avatar One_LoVe
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 754
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez Callitus Pokaż wiadomość
Chłodna tonacja jeszcze bardziej je podkreśli, wiec już chyba znasz odpowiedź

1. Light powinien być dla ciebie dobry
2. Mintem cieżko jest się obsłużyć (mówię to z autopsji, sama nie umiem). Ktos kiedys pisał, że jesli chce się używać Minta, to warto użyc podkładu o za ton ciemnego, bo wtdy nie wygląda się jak zielone ufo Multi tasking przy lighcie może być za ciemny, ja bym celowała raczej w fair (albo wymieszać multi tasking z mintem! o! już wiem jak go wykorzystam! )
Ja w ogóle nie polecam minerałów na cienie pod oczy - tylko wysuszą te i tak bardzo wrazliwe miejsca
3. Najlepiej byłoby nałożyc coś jeszcze, chyba że masz korektor tak idealnie dobrany do karnacji, ze go nie widać

Nie zgodzę się z tym, mint wcale nie jest taki trudny w obsłudze a i przy jasnym podkładzie rewelacyjnie pełni swoją rolę.
Najważniejszy jest dobry pędzel. Ale o tym było już mnóstwo razy w wątku o EDM.
__________________
..że SŁOWA mogą budzić nowy dzień!

Kosmetyki na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=929016
One_LoVe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-17, 17:56   #3404
eternalvoyageur
Wtajemniczenie
 
Avatar eternalvoyageur
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Augsburg (Niemcy)
Wiadomości: 2 657
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Chyba sie skusze na Minta.
Osobiscie bardzo nie lubie maski, chce miec na buzi minimum, i matu nie potrzebuje. (Nawet interesuja mnie Original Glo Base). Ale jako bazy sa za darmo, to je wezme.

Co do pedzli, zamowie chyba Eye Kabuki Brush, i moze Long Handled Kabuki.
__________________
eternalvoyageur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-17, 18:19   #3405
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Nie ma to jak ukłon w stronę klienta
teraz też się kłaniają
tyle, że klient widzi zadnią stronę
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-17, 18:24   #3406
eternalvoyageur
Wtajemniczenie
 
Avatar eternalvoyageur
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Augsburg (Niemcy)
Wiadomości: 2 657
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Zobaczcie co znalazlam:
http://beautyjunkies.inbeauty.de/w/i...n_&_Concealers

Swatche korektorow i pudrow. Przydaloby sie wkleic do pierwszego postu.

Rzabba: leze i kwicze !
__________________
eternalvoyageur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-17, 18:54   #3407
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez eternalvoyageur Pokaż wiadomość
Chyba sie skusze na Minta.
Osobiscie bardzo nie lubie maski, chce miec na buzi minimum, i matu nie potrzebuje. (Nawet interesuja mnie Original Glo Base). Ale jako bazy sa za darmo, to je wezme.

Co do pedzli, zamowie chyba Eye Kabuki Brush, i moze Long Handled Kabuki.
Jeśli nie masz zbyt wiele do ukrycia, to być może nie potrzebujesz wcale podkładu ?

Ostatnio moja cera jest w bardzo dobrej kondycji i podkładu (nawet lekkiego) używam naprawdę od wielkiego dzwonu.
Niestety, z powodu skłonności do naczynek, mam też skłonności do zaczerwień, a do tego sińce pod oczami - więc tak całkiem saute to trochę jak zombie wyglądam (dodając do tego moją jasną karnację)
ale sprawdza się u mnie idealnie połączenie Mint'a z Multitasking'iem - sypię do wieczka trochę jednego i drugiego (proporcje do wyczucia we własnym zakresie), mieszam pędzlem i nakładam na twarz. W pierwszej chwili Mint daje troszkę sinawe wykończenie, ale znika ono dosłownie po kilku sekundach. Nic mi się nie odcina od szyi

No i trzyma się absolutnie cały dzień, jak niezły podkład tylko, że ja mam cerę suchą, więc na mnie większość rzeczy całkiem nieźle się trzyma.

Sprawdzi się to przy niewymagającej, jasnej cerze. Poniżej zdjęcie, gdzie tak właśnie jestem pomalowana

"Podkład" - Mint + Multitasking
+ trochę bronzera na poliki
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum

Edytowane przez *Insane
Czas edycji: 2010-10-17 o 18:57
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-17, 18:56   #3408
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez eternalvoyageur Pokaż wiadomość
Rzabba: leze i kwicze !
Ja też
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-17, 19:25   #3409
eternalvoyageur
Wtajemniczenie
 
Avatar eternalvoyageur
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Augsburg (Niemcy)
Wiadomości: 2 657
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez *Insane Pokaż wiadomość
Jeśli nie masz zbyt wiele do ukrycia, to być może nie potrzebujesz wcale podkładu ?

Ostatnio moja cera jest w bardzo dobrej kondycji i podkładu (nawet lekkiego) używam naprawdę od wielkiego dzwonu.
Niestety, z powodu skłonności do naczynek, mam też skłonności do zaczerwień, a do tego sińce pod oczami - więc tak całkiem saute to trochę jak zombie wyglądam (dodając do tego moją jasną karnację)
ale sprawdza się u mnie idealnie połączenie Mint'a z Multitasking'iem - sypię do wieczka trochę jednego i drugiego (proporcje do wyczucia we własnym zakresie), mieszam pędzlem i nakładam na twarz. W pierwszej chwili Mint daje troszkę sinawe wykończenie, ale znika ono dosłownie po kilku sekundach. Nic mi się nie odcina od szyi

No i trzyma się absolutnie cały dzień, jak niezły podkład tylko, że ja mam cerę suchą, więc na mnie większość rzeczy całkiem nieźle się trzyma.

Sprawdzi się to przy niewymagającej, jasnej cerze. Poniżej zdjęcie, gdzie tak właśnie jestem pomalowana

"Podkład" - Mint + Multitasking
+ trochę bronzera na poliki
Sliczna jestes i strasznie podoba mi sie jak pomalowalas oczy. (Czym ? Szary cien i czarny olowek ?)
Zainteresowala mnie bardzo Twoja metoda. Mam jeszcze kilka pytan:
Jakiego pedzla uzywasz ? A co na cienie pod oczami ? Tez Multitasking ? A nie za ciemny ?
Musze sie czyba ograniczyc i zamowic minimum, bo kasy brakuje.
__________________
eternalvoyageur jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-17, 19:37   #3410
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez eternalvoyageur Pokaż wiadomość
Sliczna jestes i strasznie podoba mi sie jak pomalowalas oczy. (Czym ? Szary cien i czarny olowek ?)
Zainteresowala mnie bardzo Twoja metoda. Mam jeszcze kilka pytan:
Jakiego pedzla uzywasz ? A co na cienie pod oczami ? Tez Multitasking ? A nie za ciemny ?
Musze sie czyba ograniczyc i zamowic minimum, bo kasy brakuje.
Najpierw zakrywam cienie pod oczami odrobiną samego Multitasking (odrobiną, bo generalnie zimą jest mi za ciemny ), a potem jak omiatam całą twarz tą 'mieszanką', to również nie omijam okolic oczu - w rezultacie Mint trochę rozjaśnia Multitasking, a dwie (choć bardzo cienkie) warstwy całkiem nieźle ukrywają moje (niemałe ) cienie pod oczami.

Używam pędzla do pudru Lumiere, czasami Kabuki, ale wtedy jeszcze ostrożniej dawkuję prochy pierwsza warstwa pod oczy oczywiście pędzlem do korektora (Coastal Scents)

Jeżeli chodzi o oczy, to najpierw maluję kreskę czarną kredką, rozcieram porządnie patyczkiem higienicznym lub twardym, niedużym pędzlem, a potem poprawiam (pędzlem już) czarnym cieniem [dla utrwalenia] i ponownie rozcieram
Kreska jest niezniszczalna, po całym dniu (a nawet koncercie ) mam problem z demakijażem, muszę go powtórzyć dwa razy
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 12:30   #3411
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Musze wam sie pochwalic, ze udalo mi sie wczoraj dorwac na ebayu prasowany podklad golden fair, kosztowal 2.74 funta (w tym przesylka) W koncu zobacze co to za prasowane cuda sa
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 14:22   #3412
milena72
Zadomowienie
 
Avatar milena72
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 608
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
Ja kupiłam sobie w takim słoiczku róż w TBS ale nie wiem, czy jeszcze są
masz na mysli The Body Shop?
__________________
iwona

wymianka kosmetyczno-azjatycka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=906586


super ksiazki
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...06#post6154806
milena72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 18:07   #3413
eternalvoyageur
Wtajemniczenie
 
Avatar eternalvoyageur
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Augsburg (Niemcy)
Wiadomości: 2 657
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Odkrylam ze Everyday Minerals mozna kupic na tej polskiej stronie:
http://kosmetyki-mineralne.com/

Jest tam tez gratisowy zestaw rozow.



Cytat:
Napisane przez *Insane Pokaż wiadomość
Najpierw zakrywam cienie pod oczami odrobiną samego Multitasking (odrobiną, bo generalnie zimą jest mi za ciemny ), a potem jak omiatam całą twarz tą 'mieszanką', to również nie omijam okolic oczu - w rezultacie Mint trochę rozjaśnia Multitasking, a dwie (choć bardzo cienkie) warstwy całkiem nieźle ukrywają moje (niemałe ) cienie pod oczami.

Używam pędzla do pudru Lumiere, czasami Kabuki, ale wtedy jeszcze ostrożniej dawkuję prochy pierwsza warstwa pod oczy oczywiście pędzlem do korektora (Coastal Scents)

Jeżeli chodzi o oczy, to najpierw maluję kreskę czarną kredką, rozcieram porządnie patyczkiem higienicznym lub twardym, niedużym pędzlem, a potem poprawiam (pędzlem już) czarnym cieniem [dla utrwalenia] i ponownie rozcieram
Kreska jest niezniszczalna, po całym dniu (a nawet koncercie ) mam problem z demakijażem, muszę go powtórzyć dwa razy
Dzieki, tez musze taka kreske wyprobowac. No i chyba wezme Intensive Fair, Multitasking i Mint.
__________________

Edytowane przez eternalvoyageur
Czas edycji: 2010-10-18 o 19:30
eternalvoyageur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 19:40   #3414
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

no to naprawde odkrylas ameryke bo w watku wiele razy wspomniane bylo o tej stronce bo to dystrybutor i maja tam strasznie drogo
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 20:33   #3415
eternalvoyageur
Wtajemniczenie
 
Avatar eternalvoyageur
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Augsburg (Niemcy)
Wiadomości: 2 657
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

No to mi teraz glupio
__________________
eternalvoyageur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 21:36   #3416
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez eternalvoyageur Pokaż wiadomość
No to mi teraz glupio
Moim zdaniem zupelnie niepotrzebnie
Ja z EDM "przestawilam sie" na Lucy Minerals, Lumiere, Blusche i Meow - po dwoch miesiacach moim numerem jeden jest Lucy Minerals, zaraz potem Meow...

jesli chodzi o swatche - zagladalas do albumu mineralnego?
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 09:18   #3417
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez eternalvoyageur Pokaż wiadomość
No to mi teraz glupio
Nie no bez przesady nie mialam na celu tego zeby ci sie glupio zrobilo tylko nawet na tej samej stronie wyzej podana byla ta stronka wiec nalezy poczytac troche , a ja wlasnie tez zaczynam testowac inne firmy bo podobno sa o wiele lepsze od edm
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 09:58   #3418
asiorrr
Raczkowanie
 
Avatar asiorrr
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 365
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Czy Wam tez nie działa strona EDM?
asiorrr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 11:49   #3419
eternalvoyageur
Wtajemniczenie
 
Avatar eternalvoyageur
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Augsburg (Niemcy)
Wiadomości: 2 657
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
Moim zdaniem zupelnie niepotrzebnie
Ja z EDM "przestawilam sie" na Lucy Minerals, Lumiere, Blusche i Meow - po dwoch miesiacach moim numerem jeden jest Lucy Minerals, zaraz potem Meow...

jesli chodzi o swatche - zagladalas do albumu mineralnego?
Dzieki za link do Albumu !
I tak w ogole ten posz mi z nieba spadl, bo po trochu zaczelam czytac wiele negatywow o EDM, i zastanawialam sie czy by sie nie rozejrzec za czyms innym...
W lucy minerals nie widze korrektorow, ale za to Meow podoba mi sie coraz bardziej.

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
Nie no bez przesady nie mialam na celu tego zeby ci sie glupio zrobilo tylko nawet na tej samej stronie wyzej podana byla ta stronka wiec nalezy poczytac troche , a ja wlasnie tez zaczynam testowac inne firmy bo podobno sa o wiele lepsze od edm
Ok Tak to jest jak sie uzywa wyszukiwarki a zapomina sie przeczytak kilka ostatnich postow.

Cytat:
Napisane przez asiorrr Pokaż wiadomość
Czy Wam tez nie działa strona EDM?
Mi dziala.
__________________
eternalvoyageur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 18:43   #3420
Oldzinka
Raczkowanie
 
Avatar Oldzinka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 232
GG do Oldzinka
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Witam Dziewczyny.
Bardzo spodobała mi się cera i twarz tej modelki, jest jasna naturalna dla mnie nie mal perfekcyjna :

https://wizaz.pl/var/wizaz/storage/i...ani_large.jpeg

Zastanawiam się którego podkładu i w jakich odcieniach należało by użyć aby osiągnąć taki efekt?? Pozdrawiam
Oldzinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:02.