od strony prawnej- kliniki medycyny estetycznej - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-26, 14:42   #1
agucha1712
Raczkowanie
 
Avatar agucha1712
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 224

od strony prawnej- kliniki medycyny estetycznej


mam takie pytanie, uzbierałam fundusze i w niedługim czasie mam zamiar wybrać się do jakies klinki na zamykanie naczynek i usuwanie przebarwień potradzikowych i boje się rezultatów gorszych niż przed zabiegami
słyszalam o koniecznosci podpisywania swego rodzaju umowy gdzie zawarta jest klauzula ze lekarz nie ponosi odpowiedzialnosci za rezultaty zabiegu i tutaj pojawia sie moje pytania :czy musze taka umowe podpisywac? czy to jest w ogole legalne?
czy sa takie gabinety gdzie taka umowa nie ma w ogole miejsca i lekarz bierze odpowiedzialnosc za zabieg?
agucha1712 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-26, 15:49   #2
pandrov
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 177
Dot.: od strony prawnej- kliniki medycyny estetycznej

ja chodzilem na zabiegi zamykania naczynek (rumien na policzkach) to nic nie podpisywalem, pamietaj znajdz porzadnego dermatologa/chirurga ktory sie toba zajmie, nie oddawaj sie w rece kosmetyczek (ja tak zrobilem i zaluje) niech zabiegi robi ci dermatolog nie kosmetyczka, kosmetyczka podchodzi prawie do kazdego tak samo, a w sprawach "naczynkowych" powinien dermatolog podejsc do ciebie indywidualnie, a nie traktowac jak kazdego innego pacjenta, jedna miarka. (tak czesto robi wlasnie kosmetyczka, nauczyla sie na szkoleniu jak uzywac laseru i podstawowych parametrow i kazdego "oblatuje" tak samo), dlatego tutaj przydaje sie dobry derm ktory wie co i jak zadziala na ciebie, jakie wybrac parametry laseru czy IPLu najlepsze dla CIEBIE, bo rozumiem ze idziesz na IPL?

Edytowane przez pandrov
Czas edycji: 2011-10-26 o 15:51
pandrov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-26, 16:12   #3
agucha1712
Raczkowanie
 
Avatar agucha1712
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 224
Dot.: od strony prawnej- kliniki medycyny estetycznej

a ten zabieg zamykania naczynek o którym mówisz, miałeś własnie robiony przez kosmetyczke ? i nie jestes zadowolony z efektów ?i nic nie podpisywałes przed zabiegiem u tej kosmetyczki ?

nie wiem jaki to bedzie laser możwlie ze ipl a może Nd:Yag ( neodymowo -yagowy) na samym poczatku chodzi mi o usuniecie niebieskich żyłek pod okiem a pózniej także czerwonych na policzkach

nie chce niczego podpisywać dzieki czemu lekarz w razie nieudanego zabiegu mogłby umyć rece ,a nie wiem co jest do podpisania konieczne zeby taki zabieg u mnie przeprowadzono

i nie wiem też czym sie kierowac w wyborze lekarza czy polegac na opini w internecie gdzie coraz czesciej słyszy sie o kryptoreklamach :/
agucha1712 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-26, 21:54   #4
pandrov
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 177
Dot.: od strony prawnej- kliniki medycyny estetycznej

masz caly wątek o tym tutaj https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=238324 nie tylko ty masz taki problem
pandrov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:37.