Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja] - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-01, 13:41   #1891
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
Oki zrobiłam zdjęcie, ale niestety swoim genialnym telefonem... przepraszam za tą jakość ale moją masaktyczną sytuację na głowie uchwyciłam
Takie kuku sobie zrobiłam rozjaśniaczem, okropnie mi się to nie podoba teraz
Prosiłam towarzysza życia o zdjęcie, bo jest fotografem i myślałam że może jakieś lepsze zdjęcie wstawię, ale jest tak pochłonięty "montowaniem" paneli w pokoju, że musiałam jakoś wybrnąć awaryjnie tym telefonem

No więc tak, moje włosy jakoś 1/4 od dołu to sianko niesamowite, grzywka od połowy tez i zastanawiam się czy jej nie ściąć
Prawdopodobnie wszystkie końce zapigmentuję bo ostatnio farby nie złapały w ogóle nic...
Na odrosty dam 12% na resztę 9% ale na krócej, chcę na prawdę żywą czerwień, a odrost mam brązowy chłodnawy, ciemny
I PEWNIE WYBIORĘ SIĘ NA PODCIĘCIE
No masz misz masz na głowie trzeba przyznać. Kochana moze podetnij ciutkę końcówki a czytałaś wątki o pielęgnacji włosów? bardzo duzo mi tam dziewczyny poradzily na prawdę i na zniszczone i na farbowane włosy podobno są dobre olejki róznorakie oraz dobra odzywka (bez silikonu) najlepiej z naturalnym składem.
Apropos kosmetyków dziś bylam w Rossie i widzialam ten szampon dla czerwieni ale nie kupilam bo bardziej poluje na odzywke której nie mieli.. buuu do blond i brązu byla odzywka ale do czerwieni nie.
ale zakupiłam maskę dla farbowanych włosów w Isany i oleje do włosów. a i nadal czekam na farby az przyjdą pocztą i moze za tydzien pofarbuje zobacze jak bedę wyglądać
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 14:36   #1892
thedarksideoflight
Raczkowanie
 
Avatar thedarksideoflight
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 182
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

No właśnie ja już w 3 rossmanach patrzyłam i mają te odżywki do blondu i brązu, ale tej czerwonej nigdzie
__________________
Dbam o włosy:
12.11
- olejowanie
28.10.11 - nie prostuję , wracam do naturalnego skrętu.

zapuszczanie:
cel 1. 45cm zdrowych włosów

Mój blog
thedarksideoflight jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 14:43   #1893
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez thedarksideoflight Pokaż wiadomość
No właśnie ja już w 3 rossmanach patrzyłam i mają te odżywki do blondu i brązu, ale tej czerwonej nigdzie
no to jest chamstwo nie? do brązu i blondu mają.. świnie no ja tez bylam w 2 rossmanach i niema.. ;/ a byla w Dm tez taka ale wycofali nie wiem czemu..

PS: a w ogóle co tu tak pusto...?
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 14:52   #1894
thedarksideoflight
Raczkowanie
 
Avatar thedarksideoflight
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 182
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Ja się nie udzielam ostatnio, bo z mojej czerwieni został już tylko rudy, a farbować będę dopiero po 18 jakoś żeby dobrze zmierzyć po odroście przyrost od picia drożdży Jeszcze nie zdecydowałam czy wybiorę allwaves czy rozjaśnienie i toner
__________________
Dbam o włosy:
12.11
- olejowanie
28.10.11 - nie prostuję , wracam do naturalnego skrętu.

zapuszczanie:
cel 1. 45cm zdrowych włosów

Mój blog
thedarksideoflight jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 15:20   #1895
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
No masz misz masz na głowie trzeba przyznać. Kochana moze podetnij ciutkę końcówki a czytałaś wątki o pielęgnacji włosów? bardzo duzo mi tam dziewczyny poradzily na prawdę i na zniszczone i na farbowane włosy podobno są dobre olejki róznorakie oraz dobra odzywka (bez silikonu) najlepiej z naturalnym składem.
Apropos kosmetyków dziś bylam w Rossie i widzialam ten szampon dla czerwieni ale nie kupilam bo bardziej poluje na odzywke której nie mieli.. buuu do blond i brązu byla odzywka ale do czerwieni nie.
ale zakupiłam maskę dla farbowanych włosów w Isany i oleje do włosów. a i nadal czekam na farby az przyjdą pocztą i moze za tydzien pofarbuje zobacze jak bedę wyglądać
odżywkę mam bez silikonów (szampon też), a właśnie za te olejowanie coś się nie umiem zabrać

ogólnie ja jestem myśli, że jak włosy wyjdą lekko za ramiona to ciachnę wszystko zniszczone naraz i spokój
za często zmieniałam kolor, coś niezdecydowana byłam, ale nigdy nie miałam czerwonych aż tak jak chcę teraz i jak sie będę jednej farby trzymała to powinno być tylko coraz lepiej

później będę robiła tylko 12% na odrosty i 3%/6% na resztę dla odświeżenia na 10 minut jak już nie trzeba będzie bardziej podjaśniać

czekam jak szalona na tą farbę bo to co mam teraz na głowie jest najokropniejszą rzeczą na świecie
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 15:25   #1896
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
odżywkę mam bez silikonów (szampon też), a właśnie za te olejowanie coś się nie umiem zabrać

ogólnie ja jestem myśli, że jak włosy wyjdą lekko za ramiona to ciachnę wszystko zniszczone naraz i spokój
za często zmieniałam kolor, coś niezdecydowana byłam, ale nigdy nie miałam czerwonych aż tak jak chcę teraz i jak sie będę jednej farby trzymała to powinno być tylko coraz lepiej

później będę robiła tylko 12% na odrosty i 3%/6% na resztę dla odświeżenia na 10 minut jak już nie trzeba będzie bardziej podjaśniać

czekam jak szalona na tą farbę bo to co mam teraz na głowie jest najokropniejszą rzeczą na świecie
no smiesznie te twoje włosy wyglądają.
A ja tez mam z tymi olejami itp problem. Nie znam sie na składach i ciągle trafiam na coś z tym silikonem
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 17:25   #1897
uolcia
Rozeznanie
 
Avatar uolcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 696
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

thedarksideoflight- WOW, podziwiam, po 2 dniach picia drozdzy zrezygnowalam, bo zbiera mi sie na wymioty od tego paskudnego smaku, kupilam sobie tabletki z drozdzami... po co sie meczyc ;p

Meadow scinaj zniszczone, na nich czerwien sie w ogole nie trzyma
uolcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-01, 17:29   #1898
thedarksideoflight
Raczkowanie
 
Avatar thedarksideoflight
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 182
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez uolcia Pokaż wiadomość
thedarksideoflight- WOW, podziwiam, po 2 dniach picia drozdzy zrezygnowalam, bo zbiera mi sie na wymioty od tego paskudnego smaku, kupilam sobie tabletki z drozdzami... po co sie meczyc ;p
Smak faktycznie nie jest najlepszy, ale za katowanie prostownicą, farbami i minimalne odżywianie przez tyle lat jestem swoim kudełkom duuuużo winna
__________________
Dbam o włosy:
12.11
- olejowanie
28.10.11 - nie prostuję , wracam do naturalnego skrętu.

zapuszczanie:
cel 1. 45cm zdrowych włosów

Mój blog
thedarksideoflight jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 18:42   #1899
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
no smiesznie te twoje włosy wyglądają.
A ja tez mam z tymi olejami itp problem. Nie znam sie na składach i ciągle trafiam na coś z tym silikonem
Ale jak to? Silikony w oleju? Wiesz... nie każdy silikon jest zły... Najgorsze są te ciężko zmywalne, ale ja używam delikatnych silikonów i bez nich moje włosy nie wyglądały by tak, jak wyglądają.
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 18:56   #1900
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez Benek23 Pokaż wiadomość
Ale jak to? Silikony w oleju? Wiesz... nie każdy silikon jest zły... Najgorsze są te ciężko zmywalne, ale ja używam delikatnych silikonów i bez nich moje włosy nie wyglądały by tak, jak wyglądają.
nie nie w oleju nie ma ale ogólnie wiele produktów oddałam/ wyrzucilam bo mialy te co sie nie wyplukują te silikony
a olejek kupilam dla dzieci taki nie wiem czy jest dobry pisalam dziewczynom zobaczymy co odpiszą.
No właśnie cięzko kupić coś w dobrej cenie co nie zaszkodzi bardzo włosom. Tymbardziej ze opinie są podzielone jedni polecają te a inni inne produkty czlowiek bzikuje.
co do drożdży tez bym sie **** lubie ten zapach ale wypic bym nie wypiła
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 23:07   #1901
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
nie nie w oleju nie ma ale ogólnie wiele produktów oddałam/ wyrzucilam bo mialy te co sie nie wyplukują te silikony
a olejek kupilam dla dzieci taki nie wiem czy jest dobry pisalam dziewczynom zobaczymy co odpiszą.
No właśnie cięzko kupić coś w dobrej cenie co nie zaszkodzi bardzo włosom. Tymbardziej ze opinie są podzielone jedni polecają te a inni inne produkty czlowiek bzikuje.
co do drożdży tez bym sie **** lubie ten zapach ale wypic bym nie wypiła
Ok, bo tak zrozumiałam, że w oleju silikon To fakt - trzeba bardzo indywidualnie dobierać pielęgnację do swoich włosów. Ja długo szukałam - metodą prób i błędów, aż w końcu doszłam do tego, co mi służy a co nie.

Moja farba Majicontrast się yyy.... zapodziała gdzieś na poczcie Tak więc czekam, aż ją odkopią. Ale nie spieszy mi się, bo i tak muszę ze dwa razy machnąć odrosty Garnierem, zanim pofarbuję znów całość.
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-02, 06:45   #1902
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez Benek23 Pokaż wiadomość
Ok, bo tak zrozumiałam, że w oleju silikon To fakt - trzeba bardzo indywidualnie dobierać pielęgnację do swoich włosów. Ja długo szukałam - metodą prób i błędów, aż w końcu doszłam do tego, co mi służy a co nie.

Moja farba Majicontrast się yyy.... zapodziała gdzieś na poczcie Tak więc czekam, aż ją odkopią. Ale nie spieszy mi się, bo i tak muszę ze dwa razy machnąć odrosty Garnierem, zanim pofarbuję znów całość.
No to niema ze mną jeszcze tak źle? hehe koniec konców od tej odrobiny z tymi silikonami co mi zostało włosy mi chyba nie wypadną
pozatym i tak juz duuzo sie poprawilo od kiedy zmienilam szampon. juz mi sie tak nie puszą włosy
Majicontrast zaginął? co za pech! tak to jest z tą pocztą .. oby sie odnalazł bo to jednak pieniądze.
No ja też bede farbować za tydzien dwa dopiero. Bo jakby nie bylo 2 tyg temu farbowalam, ale mam juz odrost więc zobaczymy jak bede wygladac za 7-10 dni
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 09:01   #1903
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
No to niema ze mną jeszcze tak źle? hehe koniec konców od tej odrobiny z tymi silikonami co mi zostało włosy mi chyba nie wypadną
pozatym i tak juz duuzo sie poprawilo od kiedy zmienilam szampon. juz mi sie tak nie puszą włosy
Majicontrast zaginął? co za pech! tak to jest z tą pocztą .. oby sie odnalazł bo to jednak pieniądze.
No ja też bede farbować za tydzien dwa dopiero. Bo jakby nie bylo 2 tyg temu farbowalam, ale mam juz odrost więc zobaczymy jak bede wygladac za 7-10 dni
Nie bój się, nie wypadną. Delikatne silikony tylko zabezpieczają włoski
A moja farbę w końcu pewnie znajdą. A jak nie, to dzwonię do sprzedawcy i on już awanturę będzie robił.
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 09:54   #1904
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez Benek23 Pokaż wiadomość
Nie bój się, nie wypadną. Delikatne silikony tylko zabezpieczają włoski
A moja farbę w końcu pewnie znajdą. A jak nie, to dzwonię do sprzedawcy i on już awanturę będzie robił.
no to dobrze a te olejki mam na suche czy wilgotne wlosy dac?
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 10:12   #1905
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
no to dobrze a te olejki mam na suche czy wilgotne wlosy dac?
Ja daję na suche wieczorem, rano wszystko zmywam.
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 10:50   #1906
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez Benek23 Pokaż wiadomość
Ja daję na suche wieczorem, rano wszystko zmywam.
Ahaa hmm a to ty przed myciem go dajesz czy specjalnie go wyplukujesz tylko? Ja dałam na wilgotne włosy po myciu troszke ..

apropos co ile myjesz włosy?
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 11:16   #1907
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
Ahaa hmm a to ty przed myciem go dajesz czy specjalnie go wyplukujesz tylko? Ja dałam na wilgotne włosy po myciu troszke ..

apropos co ile myjesz włosy?
Ja daję zazwyczaj przed myciem i nakładam go dużo - na noc. Potem rano myję szamponem normalnie. Rzadko wgniatam go w już umyte i wysuszone włosy. Muszę mieć naprawdę mega siano, żeby to zrobić, a siana już dawno nie miałam Włosy myję codziennie.
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 15:38   #1908
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez Benek23 Pokaż wiadomość
Ja daję zazwyczaj przed myciem i nakładam go dużo - na noc. Potem rano myję szamponem normalnie. Rzadko wgniatam go w już umyte i wysuszone włosy. Muszę mieć naprawdę mega siano, żeby to zrobić, a siana już dawno nie miałam Włosy myję codziennie.
aha dobrze wiedziec.. bo zrobilam błąd i go nalozylam na more wlosy i mialam je takiee tluste te musialam je jeszcze raz umyć
A mycie codziennie slyszalam szkodzi..
ja myje teraz 2 razy w tygodniu chyba ze baardzo mam tluste to wtedy 3 razy w tygodniu
farba mi przyszła jupiii
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 18:12   #1909
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Zdecydowałam, że jutro pójdę do fryzjera!
mocno wycieniuję włosy i to powinno pomóc z tym sianem na końcach
a cieniowanie mi się przyda i problemu z włosami przez to nie mam, bo są proste i klapnięte to się fajnie unoszą zawsze jak wycieniuję

Tylko kurcze trochę wątpię co będzie z myciem włosów jak będę miała czerwone, bo myłam wczoraj rano a dzisiaj specjalnie nie umyłam żeby zobaczyć jak to z nimi jest i od rana mam takie, że wyglądam jakbym wyszła z wody zmieszanej z olejem, przylizany fryz podzielony na strąki i nie wiem jak sobie z tym poradzić bez mycia codziennego

Edytowane przez Meadow
Czas edycji: 2012-02-02 o 18:13
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-02, 19:04   #1910
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
Zdecydowałam, że jutro pójdę do fryzjera!
mocno wycieniuję włosy i to powinno pomóc z tym sianem na końcach
a cieniowanie mi się przyda i problemu z włosami przez to nie mam, bo są proste i klapnięte to się fajnie unoszą zawsze jak wycieniuję

Tylko kurcze trochę wątpię co będzie z myciem włosów jak będę miała czerwone, bo myłam wczoraj rano a dzisiaj specjalnie nie umyłam żeby zobaczyć jak to z nimi jest i od rana mam takie, że wyglądam jakbym wyszła z wody zmieszanej z olejem, przylizany fryz podzielony na strąki i nie wiem jak sobie z tym poradzić bez mycia codziennego
moze ci sie juz wlosy przywyczaily do tego ze je codziennie myjesz...? jak pojdziesz do fryzjera to mozesz zapytać też co poleca na przetluszczanie
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 19:15   #1911
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

wszyscy tak twierdzą z tym, że ja je właśnie zaczęłam myć tak często dlatego że nic innego nie pomaga...
jak miałam z 5 lat to mi myli głowę co tydzień i po prostu jak już kończyłam podstawówkę to do teraz (2 kl. technikum) stopniowo myłam coraz częściej i wyszło na to że jak nie umyję codziennie to nieważne co robie to i tak wyglądam tak samo, okropieństwo
byłam z tym u dermatologa kiedyś ale jedni mówili "to myj głowę codziennie", jedni "nie masz jakoś źle z tą skórą głowy" a inni jak coś przepisali to tylko to dawało tyle że miałam tak wysuszoną skórę głowy że zrobił mi się łupież a przetłuszczało się i tak dalej...

jak nigdzie nie wychodzę albo chodzę po dworze w czapce to myję co dwa dni, bo to jest uciążliwe

ale mój tata też tak ma i moja siostra to coś chyba mamy w genach spaprane
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 19:34   #1912
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
wszyscy tak twierdzą z tym, że ja je właśnie zaczęłam myć tak często dlatego że nic innego nie pomaga...
jak miałam z 5 lat to mi myli głowę co tydzień i po prostu jak już kończyłam podstawówkę to do teraz (2 kl. technikum) stopniowo myłam coraz częściej i wyszło na to że jak nie umyję codziennie to nieważne co robie to i tak wyglądam tak samo, okropieństwo
byłam z tym u dermatologa kiedyś ale jedni mówili "to myj głowę codziennie", jedni "nie masz jakoś źle z tą skórą głowy" a inni jak coś przepisali to tylko to dawało tyle że miałam tak wysuszoną skórę głowy że zrobił mi się łupież a przetłuszczało się i tak dalej...

jak nigdzie nie wychodzę albo chodzę po dworze w czapce to myję co dwa dni, bo to jest uciążliwe

ale mój tata też tak ma i moja siostra to coś chyba mamy w genach spaprane
No to przerąbane jednym słowem ale sprobuj nie myć pare dni ew tym w sprayu szamponem. Moze sie "opamietają" "?
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 19:59   #1913
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

całe wakacje myłam co tydzień żeby sprawdzić czy to pomoże i nic nie dało, jedynie mnie głowa swędziała niemiłosiernie

ale z tym szamponem suchym spróbuję, poczytam różne recenzje i coś wybiorę
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 04:50   #1914
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
całe wakacje myłam co tydzień żeby sprawdzić czy to pomoże i nic nie dało, jedynie mnie głowa swędziała niemiłosiernie

ale z tym szamponem suchym spróbuję, poczytam różne recenzje i coś wybiorę
aha noo to moze cie uratuje suchy szampon..
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 08:39   #1915
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
aha dobrze wiedziec.. bo zrobilam błąd i go nalozylam na more wlosy i mialam je takiee tluste te musialam je jeszcze raz umyć
A mycie codziennie slyszalam szkodzi..
ja myje teraz 2 razy w tygodniu chyba ze baardzo mam tluste to wtedy 3 razy w tygodniu
farba mi przyszła jupiii
Mycie codzienne nie szkodzi Mam delikatny szampon. Suchego szamponu nie mam zamiaru stosować, bo to jakiś dramat jest.... Trzeba go potem wyczesywać z włosów, bo zostaje biały proszek. A ja nie czeszę włosów w ogóle.
I moja farba też się odnalazła - dzwonili do mnie z poczty przed chwilą
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 11:49   #1916
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez Benek23 Pokaż wiadomość
Mycie codzienne nie szkodzi Mam delikatny szampon. Suchego szamponu nie mam zamiaru stosować, bo to jakiś dramat jest.... Trzeba go potem wyczesywać z włosów, bo zostaje biały proszek. A ja nie czeszę włosów w ogóle.
I moja farba też się odnalazła - dzwonili do mnie z poczty przed chwilą
Mnie się kołtuny nie robią to może to wyczesywanie nie będzie dla mnie problemem i czeszę często z racji tego że mi się włosy dzielą na takie zbite pasma i to po prostu trzeba przeczesać co jakiś czas żeby ładnie wyglądać...

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
aha noo to moze cie uratuje suchy szampon..
mam nadzieję, że to wyczesywanie mi będzie szło w miarę optymalnie i nic nie będzie widać żadnego proszku zabardzo...

Edytowane przez Meadow
Czas edycji: 2012-02-03 o 11:53
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 13:16   #1917
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez Benek23 Pokaż wiadomość
Mycie codzienne nie szkodzi Mam delikatny szampon. Suchego szamponu nie mam zamiaru stosować, bo to jakiś dramat jest.... Trzeba go potem wyczesywać z włosów, bo zostaje biały proszek. A ja nie czeszę włosów w ogóle.
I moja farba też się odnalazła - dzwonili do mnie z poczty przed chwilą
Aha no nie wiedzialam tak czy siak mi suchy nie potrzebny niemam az takich tłustych włosów.
Ooo farba sie znalazła ? superr
Meadow-ale moze faktycznie ci pomoze spróbować można
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 22:33   #1918
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
Mnie się kołtuny nie robią to może to wyczesywanie nie będzie dla mnie problemem i czeszę często z racji tego że mi się włosy dzielą na takie zbite pasma i to po prostu trzeba przeczesać co jakiś czas żeby ładnie wyglądać...

Ja mam kręcone włosy, więc czesanie dla nich to zabójstwo...
Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
Aha no nie wiedzialam tak czy siak mi suchy nie potrzebny niemam az takich tłustych włosów.
Ooo farba sie znalazła ? superr
Meadow-ale moze faktycznie ci pomoze spróbować można
Znalazła, już odebrałam.
Próbować pewnie że można, przeciez nie trzeba się potem katować, jeśli coś nie przypasuje.
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 05:52   #1919
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez Benek23 Pokaż wiadomość
Ja mam kręcone włosy, więc czesanie dla nich to zabójstwo...


Znalazła, już odebrałam.
Próbować pewnie że można, przeciez nie trzeba się potem katować, jeśli coś nie przypasuje.
no jasne te tak.
Noo ty masz takie loki ze az szkoda je zepsuć
tez kiedyś mialam bardziej kręcone nie wiem od czego to zalezy. Przeciez kiedys uzywalam i szamponów mocnych i odzywek innych..
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 21:05   #1920
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Meadow- mam cos dla ciebie

Gdy twoje włosy zbyt często się przetłuszczają:
Najlepszy na tę dolegliwość będzie napar z dwóch saszetek mięty i pokrzywy. By zioła się zaparzyły, wystarczy trzymać je pod przykryciem 5 minut. Po wystygnięciu możesz płukać naparem uprzednio umyte włosy. Płyn wchłonie nadmiar tłuszczu i zahamuje jego wydzielanie. Roślinna płukanka z ziół opóźni przetłuszczanie się włosów, nada im połysk, sprawi, że będą bardziej puszyste i zwiększy ich objętość. Maseczka nie jest odpowiednia dla tlenionych blondynek, bo ich włosy mogą nabrać zielonkawego odcienia.
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:50.