Manicure hybrydowy ? - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-11, 09:02   #601
knot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 221
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez Maadziaa0791 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za extra wytłumaczenie! Faktycznie bardziej się opłaca cały zestaw za te 100zł bo tam jest i lampa i odtłuszczacz i płatki pilniki itp. a tak to za tyle tylko sama lampa. Mówicie że dobrej jakości są te lampy? Noto niedłuo kupuje! Myślę że kupię sobie jeden lakier shellac akurat we wrocławiu są w promocji za 70zł a baza i nawierzchniowy myślicie że tej marki też by się przydały?
Jak decydujesz się na Shellac to całość. W sumie baza i top sa nawet ważniejsze niż sam lakier, bo to one 'trzymają' całość. Z youtuba z filmików dowiedz się sporo, tam jest krok po kroku, jak robić french i normalne, zobaczysz, na ile zmatawiać płytkę, jak ściągać itd. Z dobrych rad stamtąd mogę polecić malowanie kciuka całkiem osobno, bo lakiery lubią spływać, a kciuk właśnie jest na to bardzo narażony i wychodzi nieestetycznie.

Ps. kupiłam sobie takie naparstki
http://www.centrumkosmetykow.pl/pl/p...Opakowanie/867
bo mi bardzo ciężko schodzi lakier i mam dylemat, czy całkowite moczenie palców w acetonie nie jest zgrozą dla zdrowia? Czy stosujecie takie?
knot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-12, 00:34   #602
KaliNails
Raczkowanie
 
Avatar KaliNails
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 83
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez knot Pokaż wiadomość
Ps. kupiłam sobie takie naparstki
http://www.centrumkosmetykow.pl/pl/p...Opakowanie/867
bo mi bardzo ciężko schodzi lakier i mam dylemat, czy całkowite moczenie palców w acetonie nie jest zgrozą dla zdrowia? Czy stosujecie takie?
ja się nad nimi zastanawiałam , wcześniej moczyłam po prostu w acetonie ale raczej staram się je delikatnie spiłować i od razu nakładam odżywkę - panzokcie po tym może są nieco zniszczone ale nie bardzo - po nałożeniu odżywki/utwardzacza bardzo szybko wracają do formy a aceton... co może zrobić dla zdrowia - na pewno bardzo wysusza skórki wokół paznokci, same paznokcie no i trochę go wdychamy..:/ daj znać jak się spisują te naparstki

---------- Dopisano o 00:34 ---------- Poprzedni post napisano o 00:28 ----------

Cytat:
Napisane przez knot Pokaż wiadomość
Załączam zdjęcie moich paznokci, nie wiem jak idealnie dociągnąć do brzegów białą kreskę, tak wąziutko, do samych skórek....Dodam, że z malowaniem musze się spieszyć, bo mo się kurczy biały kolor.
Zdjęcie- -tydzień po nałożeniu Gellaq. na te, jak mój małżonek powiedział - wąsy, w ogóle nie patrzcie, bo przy Waszych to porażka na całego
wg mnie te paseczki do frencza które się nakleja na paznokcie więcej przeszkadzają niż pomagają. ogólnie możesz je malować od jednej strony do drugiej, możesz też robią tą kreskę tak jak żelem - wymodelować ją sobie czystym pędzelkiem żeby była bardziej uśmiechnięta ja robię 2 palce i potem wkładam do lampy, potem następne 2 palce i do lampy i na końcu kciuk. ogólnie uważam że lakier hybrydowy nie jest jakiś fantastyczny do frencza - żel sprawdza się dużo lepiej natomiast hybryda jest świetna do jednokolorowych paznokci.
__________________
mój blog paznokciowy
www.kalinails.blogspot.com
KaliNails jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-12, 07:45   #603
olaola1981
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 44
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Ja to nie umiem tego nieszczęsnego frencza sobie zrobić Chciałabym żeby był idealny i nie jestem zadowolona z efektów... może komuś to łatwiej by było, ale akurat french nie mam na kim ćwiczyć Jednokolorowe ok, bawię się też czasem w ozdóbki ręcznie malowane np na 2 palcach. Wydaje mi się że łatwo to się robi na hybrydach.

Co do acetonu... jak moczyłam w miseczce, to zakrywałam rękę ręcznikiem żeby nie wdychać przy naparstkach tyle się nie wdycha, bo one są "zamknięte". Ja po radach koleżanek z forum, moczę płatki w acetonie i owijam folią aluminiową. Jak nasiąknie to patyczkiem drewnianym usuwam, a później blokiem polerskim. Bo nie ma bata żeby patyczkiem wszystko zeszło.
olaola1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-12, 09:16   #604
knot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 221
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Wypróbowałam naklejane paseczki do frencha i oto wnioski: do przemytej cleanerem bazy się nawet dobrze przylepiają, ale po pomalowaniu bialego paska i zerwaniu klejacego paseczka biały się trochę rozpływa, więc i tak trzeba poprawiać.
Spróbowalam więc (ryzykując), zerwać paseczek po utwardzeniu w lampie. No i porażka, bo lakier podpływa pod paseczek i niestety tak się utrwala. Musiałam wszystko szybko zedrzeć i zacząć od zera, malując już wyłącznie samą ręka, od lewa do prawa, tak jest najlepiej.

A propos naparstków, wypróbuję, ale już teraz wiem, że french mi łatwo schodzi przy okładzie z płatków kosmetycznych namoczonych w acetonie i owinięciu folia aluminiową, bo jest tylko baza + top, no i biały paseczek. Natomiast Gellaq kolorowy, tzn baza + kolor + top, schodził mi tragicznie, dlatego przerzuciałam się na french.

---------- Dopisano o 09:16 ---------- Poprzedni post napisano o 09:13 ----------

Cytat:
Napisane przez olaola1981 Pokaż wiadomość
Ja po radach koleżanek z forum, moczę płatki w acetonie i owijam folią aluminiową. Jak nasiąknie to patyczkiem drewnianym usuwam, a później blokiem polerskim. Bo nie ma bata żeby patyczkiem wszystko zeszło.
Właśnie, z uzyciem samego acetonu schodzi bardzo trudno. A ja maluję wylącznier dla siebie i robię przerwy w których moje paznokcie muszą jakoś wyglądać, a po piłowaniu blokiem...nie muszę chyba kończyć, co się dzieje z wyglądem paznokci....Lepszym pomysłem jest chyba spiłowanie górnej warstwy lakieru, bez dochodzenia do płytki, a później moczenie w acetonie tej już cienkiej warstwy.

Edytowane przez knot
Czas edycji: 2012-09-12 o 09:18
knot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-12, 13:36   #605
katnaturals
Rozeznanie
 
Avatar katnaturals
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 828
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Jak dam rade to wrzuce Wam dzisiaj zdjeica frenacha ktorego mam od wczoraj. Jestem zachwycona w ogole rece i nogi zrobilam za 100zl ze wszytskim. W centrum ceny zaczynaja sie od 100za same rece a co dopiero nogi...
__________________
Wymianka perfumy, kosmetyki: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1030561

Wymianka biżuteria, portfele https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post67460146

Zapraszam
katnaturals jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-12, 21:03   #606
krolewna110
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Ja bym nie zaryzykowała. jeśli macie lamliwe paznokcie, które się rozdwajają to Odstawcie pilniczek, malujcie je regularnie oraz stosujcie nabłyszczacz, badz utwardzacz Oriflame. Mi pomogło. Przez 10 lat paznokiec zlamal mi sie tylko raz.
krolewna110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 00:46   #607
KaliNails
Raczkowanie
 
Avatar KaliNails
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 83
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez olaola1981 Pokaż wiadomość
Ja to nie umiem tego nieszczęsnego frencza sobie zrobić Chciałabym żeby był idealny i nie jestem zadowolona z efektów... może komuś to łatwiej by było, ale akurat french nie mam na kim ćwiczyć Jednokolorowe ok, bawię się też czasem w ozdóbki ręcznie malowane np na 2 palcach. Wydaje mi się że łatwo to się robi na hybrydach.

Co do acetonu... jak moczyłam w miseczce, to zakrywałam rękę ręcznikiem żeby nie wdychać przy naparstkach tyle się nie wdycha, bo one są "zamknięte". Ja po radach koleżanek z forum, moczę płatki w acetonie i owijam folią aluminiową. Jak nasiąknie to patyczkiem drewnianym usuwam, a później blokiem polerskim. Bo nie ma bata żeby patyczkiem wszystko zeszło.
frencz hybrydą wcale nie jest łatwy, same problemy z nim
ja robiłam też różne próby - używałam np zwykłego lakieru do zrobienia samego pasku frencza ale to raczej jest bardzo nietrwałe i nie polecam:/

---------- Dopisano o 00:46 ---------- Poprzedni post napisano o 00:44 ----------

Cytat:
Napisane przez knot Pokaż wiadomość
A propos naparstków, wypróbuję, ale już teraz wiem, że french mi łatwo schodzi przy okładzie z płatków kosmetycznych namoczonych w acetonie i owinięciu folia aluminiową, bo jest tylko baza + top, no i biały paseczek. Natomiast Gellaq kolorowy, tzn baza + kolor + top, schodził mi tragicznie, dlatego przerzuciałam się na french.

---------- Dopisano o 09:16 ---------- Poprzedni post napisano o 09:13 ----------

Właśnie, z uzyciem samego acetonu schodzi bardzo trudno. A ja maluję wylącznier dla siebie i robię przerwy w których moje paznokcie muszą jakoś wyglądać, a po piłowaniu blokiem...nie muszę chyba kończyć, co się dzieje z wyglądem paznokci....Lepszym pomysłem jest chyba spiłowanie górnej warstwy lakieru, bez dochodzenia do płytki, a później moczenie w acetonie tej już cienkiej warstwy.
niektóre kolorowe np mocne czerwienie z niektórych firm w ogóle nie schodzą acetonem:/ tylko trzeba je piłować. tak przynajmniej jest z neonail, pytałam też o to na stoisku i wysyłałam zapytanie do firmy i takie usłyszałam wyjaśnienie - że są kolory które niestety nie schodzą acetonem:/ wtedy się zaczęłam zastanawiać czy jednak nie zainwestować w shellac...
__________________
mój blog paznokciowy
www.kalinails.blogspot.com
KaliNails jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-13, 09:15   #608
knot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 221
Dot.: Manicure hybrydowy ?

ja też się zastanawiałam nad zainwestowaniem w shellac, ale komplet baza+top+ 1 kolorek to koszt kilkuset złotych! Najpierw muszę złużyć te, które mam obecnie. Rada dla początkujących, naprawdę na bardzo wiele malowań wystarcza 5 ml lakier.
knot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 18:03   #609
gosiadzika
Raczkowanie
 
Avatar gosiadzika
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 160
Dot.: Manicure hybrydowy ?

na allegro masz zestaw shelaca za 549 zł - 6 kolorów plus baza i top.
gosiadzika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 20:25   #610
olaola1981
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 44
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Co do wyglądu po bloku polerskim... trzeba kupić jak najdrobniejszy... ja mam mniejszy niż 100/100 nie pamiętam ile, ale właśnie dlatego go kupiłam że był drobniejszy.... no i zawsze można przepolerować. Ja zazwyczaj jednego dnia zmywam, drugiego robię manicure a trzeciego maluję. Jak nie maluje tak szybko to daję jakiś lakier+utwardzacz także nie poleruję zbyt często, ale koleżance polerowałam i fajnie wyglądały pazurki po zdjęciu
olaola1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-16, 10:19   #611
karosola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 7
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Dziewczyny właśnie pojawiły się nowe kolory shellac, można je dostać na stronie www.sklep.csmoon.pl. ja tam kupuję, zawsze dobrze doradzą, mają pewny i świeży produkt oraz świetnie doradzą.
Jak chcecie zadzwońcie tam sobie i napewno znajdą jakies fajne rozwiązanie odnośnie shellac-a.
karosola jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-16, 13:49   #612
Sabina_32
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 271
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Nie mam nic do shellac -ów byle tylko lakier był oryginalny. Może jednak zanim się cokolwiek kupi to warto zapoznać się z problemami o jakich pisze się w temacie "Shellac - rewolucyjna nowość" https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=429302&page=21
Na podróbkę łatwo wpaść a wtedy zaczynają się kłopoty. Moim zdaniem szanujace się firmy nie powinny sprzedawać np na allegro a shellac jest tam sprzedawany.
Sabina_32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-17, 09:29   #613
AsiaSzeremeta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 39
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez Sabina_32 Pokaż wiadomość
Nie mam nic do shellac -ów byle tylko lakier był oryginalny. Może jednak zanim się cokolwiek kupi to warto zapoznać się z problemami o jakich pisze się w temacie "Shellac - rewolucyjna nowość" https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=429302&page=21
Na podróbkę łatwo wpaść a wtedy zaczynają się kłopoty. Moim zdaniem szanujace się firmy nie powinny sprzedawać np na allegro a shellac jest tam sprzedawany.
dzisiaj mamy gospodarkę wolnorynkową i wiele osób oraz podmiotów gospodarczych sprzedaje produkty znanych marek na allegro, jest tam prawie wszystko, począwszy od rolexów, przez odzież znanych producentów, aż po kosmetyki znanych firm. Każdy sam musi zdecydować co jest dla niego ważniejsze - oszczędność kilku złotych i stres przed tym czy dostanie oryginalny produkt czy nie oznaczony zgodnie z polskim prawem, czy dopłatę tych kilku złotych i pewność, że ma sie oryginalny produkt oraz serwis (do autoryzowanych sprzedawców zawsze możesz zadzwonić i spytać o wszystko a oni napewno odpowiedzą).
Konkluzja tego jest taka, że dzisiaj prawie wszystko jest na allegro - pytanie tylko czy chcemy tam kupować???
AsiaSzeremeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-17, 16:05   #614
gosiadzika
Raczkowanie
 
Avatar gosiadzika
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 160
Dot.: Manicure hybrydowy ?

no rzeczywiście, shellaca jest pełno na allegro, nie znalazłam natomiast hybryd mistero milano, orly- są dostępne tylko u polskich dystrybutorów. Shellaca kupowałam na allegro - lakier trzyma dwa tygodnie, wiec to pewnie oryginał.
gosiadzika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-17, 16:15   #615
CaramellaQuelle
Raczkowanie
 
Avatar CaramellaQuelle
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 49
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Ja mam dwa kolory z Alle Paznokcie i jestem zadowolona,chociaż są różne opinie...Na moich paznokciach trzymały się dobrze i mają dosyć duży wybór kolorystyczny.
__________________
CaramellaQuelle
Zapraszam http://caramellaq.blogspot.com/
CaramellaQuelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-18, 20:42   #616
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Hej słuchajcie byłam dzisiaj na Shellac, wszystko ładnie pięknie ale kolorów do wyboru 5szt no i nie podoba mi się czy mogę po tym malować normalnym lakierem i go później zmyć?
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 08:30   #617
gosiadzika
Raczkowanie
 
Avatar gosiadzika
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 160
Dot.: Manicure hybrydowy ?

możesz zamalować lakierem, będzie się trzymał, tylko przy zmazywaniu użyj zmywacza bez acetonu.

Serio 5 sztuk koloró do wyboru? powinna mieć co najmniej tyle
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg cnd-palette-copy.jpg (83,5 KB, 57 załadowań)
gosiadzika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 09:12   #618
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez gosiadzika Pokaż wiadomość
możesz zamalować lakierem, będzie się trzymał, tylko przy zmazywaniu użyj zmywacza bez acetonu.

Serio 5 sztuk koloró do wyboru? powinna mieć co najmniej tyle
Dzięki no serio serio ja miałam kupon z grupera więc może dlatego oferta okrojona ale chciałam mleczny róż a najjaśniejszy ona miała cocoa, a tak to same ciemne no i mam ten cocoa nieszczęsny, ale to nie to co bym chciała...
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 09:53   #619
Maadziaa0791
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Zamowilam zestaw na allegro a 119zł. Najbardziej zalezalo mi na lampie, pozniej chcialam kupic shellac Oczywiscie nie mogłam się doczekać aż przyjdzie mi paczka - to moj pierwszy raz z shellac! W zestawie byly 4 kolory do wyboru. Od razu zaczelam robic i dzis mam drugi dzien ladnie wygladaja, nie mam narazie żadnych zastrzezen Zobaczymy ile sie beda trzymaly
Maadziaa0791 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-19, 11:04   #620
gosiadzika
Raczkowanie
 
Avatar gosiadzika
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 160
Dot.: Manicure hybrydowy ?

dawaj zdjęcie pazurków
gosiadzika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-24, 15:04   #621
dzasta13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 9
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Ja lubię hybrydę z IBD. Ma dużo kolorów, też jest amerykańska. Dobrze się trzyma.
dzasta13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-25, 11:26   #622
myszeczka87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 1 012
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez Gda_Ma Pokaż wiadomość
Mi się podoba, ponieważ jest trwały.
Ale... zdjąć go można tylko w salonie ( a może jednak mogę to zrobić sama tylko nie wiem jak ) - to dla mnie wada.
Z plusów - nie czeka się na schnięcie po skończonym malowaniu - po wyjęciu spod lampy jest twardy i się nie niszczy.

Magda
Paznokcie hybrydowe to fajna alternatywa do zwykłych lakierów Jest do wyboru tyle pięknych kolorów, każdy znajdzie coś dla siebie
Można kupić specjalny płyn do ściągania takiego lakieru hybrydowego albo namoczyć kompresy w acetonie i przyłożyć do paznokcia. Powinno łatwo zejść Odradzam spiłowanie pilnikiem, bo to bardzo niszczy płytkę A o ile wiem niektóre Panie tak robią
myszeczka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-26, 22:02   #623
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Manicure hybrydowy ?

dziewczyny mieszala ktoras z Was firmy? chodzi mi o kolory
uzywalam do tej pory wszystko z orly, chcialam dokupic kilka kolorow a ma okrojona palete, zastanawiam sie czy nie kupic innej firmy np gelish, tylko czy bedzie sie to trzymac?

kiedys robilam zele i uzywalam roznych firm i nie bylo problemu, ale nie wiem jak z hybrydami
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 07:23   #624
beata_63
Przyczajenie
 
Avatar beata_63
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 23
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Ja mam hybrydy z shellac, indigo NL, gelish, INC mieszam i nic sie nie dzieje
beata_63 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 09:21   #625
hales
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 44
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Dziewczyny, czy któraś z was korzystała z lakierów firmy Nail design?
__________________

hales jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 10:20   #626
gosiadzika
Raczkowanie
 
Avatar gosiadzika
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 160
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez hales Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś z was korzystała z lakierów firmy Nail design?

a znalazłam ładny wątek na wizażu :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=242847
gosiadzika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 19:49   #627
madzikuu
Raczkowanie
 
Avatar madzikuu
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 237
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Hej, być może ktoś wczesniej zadał to pytanie ale sie nie doszukałam... czy możecie mi podpowiedzieć (skoro już chwile siedzicie w temacie lakierów hybrydowych może się bardziej orientujecie ), czy jakaś firma zajmująca się dystrybucją tych lakierów ma w swojej ofercie pojemności 5 ml, bo kiedyś kupiłam w buteleczkach 15 ml i leżą do tej pory, a że nie używam ich często to coś im się porobiło gdyby któraś z was była tak miła (i nie zjechała za to że pytam bo mi sie szukać nie chce) i podpowiedziała. Wiadomo, nie chodzi mi o jakiś badziew co będzie się trzymał aż 3 dni tylko min. tydzień. Liczę na was Pozdrawiam
madzikuu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 20:01   #628
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez madzikuu Pokaż wiadomość
Hej, być może ktoś wczesniej zadał to pytanie ale sie nie doszukałam... czy możecie mi podpowiedzieć (skoro już chwile siedzicie w temacie lakierów hybrydowych może się bardziej orientujecie ), czy jakaś firma zajmująca się dystrybucją tych lakierów ma w swojej ofercie pojemności 5 ml, bo kiedyś kupiłam w buteleczkach 15 ml i leżą do tej pory, a że nie używam ich często to coś im się porobiło gdyby któraś z was była tak miła (i nie zjechała za to że pytam bo mi sie szukać nie chce) i podpowiedziała. Wiadomo, nie chodzi mi o jakiś badziew co będzie się trzymał aż 3 dni tylko min. tydzień. Liczę na was Pozdrawiam
...
Indigo-3ml takie białe sample po 19zł
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-29, 06:49   #629
Sabina_32
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 271
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Uważam, że małych pojemności nie opłaca sie kupować bo wychodzi za drogo. Radzę zmieniać codziennie położenie buteleczki. Wtedy pigment nie osiada i lakier jest cały czas gotowy do użycia. Przed malowaniem paznokci pomieszać lakier pędzelkiem i paznokcie można malować.
Sabina_32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-29, 11:54   #630
hales
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 44
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez gosiadzika Pokaż wiadomość
a znalazłam ładny wątek na wizażu :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=242847
Dziękuję, widziałam ten wątek wcześniej. Jednak piszą tam tylko o żelach i akrylach a mnie interesują lakiery hybrydowe dlatego napisałam tutaj.
__________________

hales jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-12 07:38:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:13.