Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-01, 01:58   #1891
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II

Cytat:
Napisane przez asix86 Pokaż wiadomość
Od dawna kupuję na Mazidłach, ale ostatnio się zawiodłam. Strona sklepu co chwila nie działała (przez to cały tydzień tworzyłam zamówienie), pani Lidia ignorowała (?) maile nie tylko dotyczące sklepu ale również tego, że do zamówienia nie otrzymałam paragonu (zamówienie spore - jak zawsze) oraz gratisowej wysyłki (jak zawsze do tej pory przy takiej kwocie).
Również nie otrzymałam żadnej próbki gratis - do tej pory zawsze coś dodatkowego znajdowałam.

Czy też macie odczucia, że coś dzieje się nie tak z Mazidłami? Przykro mi, bo od kilku lat tam kupuję, a chyba muszę spróbować gdzie indziej.
Chyba dawno nie robiłaś zakupów w Mazidłach. O darmowej wysyłce nigdzie nie piszą. Koszty wysyłki wyświetlają się w formularzu zamówienia, więc zaskoczenia nie ma. Nie przypominam sobie, abym dostawała kiedykolwiek paragony. O próbki trzeba prosić w komentarzu do zamówienia.
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-01, 11:22   #1892
vLain
Rozeznanie
 
Avatar vLain
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 821
Dot.: Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II

Hmm, faktycznie, zmiany w regulaminie rozdawania próbek są od dość dawna - o konkretne próbki trzeba prosić w komentarzu do zamówienia. Dostajesz wtedy to, co Cię najbardziej interesuje. Myślę, że można też poprosić o jakieś losowe próbki, jeśli nie masz nic konkretnego na oku lub nie wiesz o co poprosić.
Nie zwracałam nigdy uwagi na obecność paragonu, ale sklepy internetowe nie mają obowiązku wystawiać paragonów, z tego co wiem.
vLain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-01, 17:39   #1893
Burbery
Zadomowienie
 
Avatar Burbery
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 307
Dot.: Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II

Cześć dziewczyny, mam parę pytań.

zamówiłam sporą ilość różnych olejków (z orzecha, sezamowy, lniany, arganowy) a na opakowaniu jest napisane "przechowywać w chłodnym miejscu" - czy oznacza to lodówkę?

Dostałam gratisową białą glinkę, a nie mam pojęcia jak ją wykorzystać? Nielubię eksperymentować na twarzy, za to jestem początkującą włosomaniaczką. Czy na włosach ma jakieś zastosowanie?

I jeszcze jedno - zamówiłam mleczan sodu (zadowolona z produktów na mleku) i dodawałam go do mgiełki aloesowej do włosów. Zauważyłam, że po nim włosy są potwornie sztywne . Nie przypadł mi do gustu. Jak go lepiej wykorzystać?
Burbery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-01, 18:34   #1894
vLain
Rozeznanie
 
Avatar vLain
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 821
Dot.: Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II

Hej, tak, trzymaj je w lodówce. A arganowy to chyba nie z Mazideł, co? Bo nie widziałam go u nich, chyba że coś mnie ominęło?

Biała glinka to dość uniwersalny środek - na pewno ją zużyjesz. Osobiście nie przepadam za używaniem glinek do włosów, bo ciężko mi się spłukują, ale zawsze możesz spróbować. Ja bym poleciła rozrobić glinkę z wodą do konsystencji papki i nałożyć jako maseczkę do twarzy. Obojętnie jaką masz cerę, na pewno będziesz zadowolona. Biała jest najdelikatniejszą z glinek, możesz jej śmiało użyć nawet jeśli masz suchą czy wrażliwą cerę. Lekko oczyści, odświeży, odżywi.

Nie miałam nigdy mleczanu sodu, więc ciężko mi się wypowiedzieć - może ktoś inny zna lepiej ten składnik . Być może użyłaś go za dużo? Nie wiem, może ktoś Ci pomoże . A wykorzystać możesz w takim razie do buzi, możesz dolać dosłownie kropelkę do porcji gotowego kremu, wymieszać i położyć na buzię - jeżeli nie bawisz się w tworzenie własnych formulacji. Nie powinien podrażnić, jeśli mimo wszystko się boisz, to dodaj do balsamu do ciała.
vLain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-01, 19:00   #1895
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II

Cytat:
Napisane przez vLain Pokaż wiadomość
A wykorzystać możesz w takim razie do buzi, możesz dolać dosłownie kropelkę do porcji gotowego kremu, wymieszać i położyć na buzię - jeżeli nie bawisz się w tworzenie własnych formulacji.
Mleczan sodu podnosi pH, nie polecam dodawania do porcji kosmetyku na dłoni.
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-03, 17:29   #1896
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II

Dzięki za odzew. Ostatnie zamówienie robiłam też w tym roku, ale faktycznie zasugerowałam próbki, kiedyś dostawałam zawsze.
Cytat:
Napisane przez vLain Pokaż wiadomość
Nie zwracałam nigdy uwagi na obecność paragonu, ale sklepy internetowe nie mają obowiązku wystawiać paragonów, z tego co wiem.
Szkoda, że nie otrzymałam tej informacji od sklepu jak o to zapytałam.
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-04, 13:28   #1897
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II

Dziewczyny czy ktoś z Was bedzie przed swietami robil zamowienie z mazidel??
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-05, 09:00   #1898
_Monia_
Rozeznanie
 
Avatar _Monia_
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 513
Dot.: Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II

Mam prośbę o podanie ile ml niacynamidu można dodać do 50 ml hydrolatu aby wyszły stężenia 2,3,4 i dopuszczalne max 5%. Moze któras z was potrafi mi to wytłumaczyć? Szukałam wczoraj cały wieczór i jedyne na co się natknęłam to informacja Lorri, że max 5 ml - czy wtedy to by było 5%?
_Monia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-05, 14:49   #1899
vLain
Rozeznanie
 
Avatar vLain
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 821
Dot.: Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II

5 ml niacynamidu na 50 ml roztworu to 10 %

2 % to 1 ml
3 % to 1,5 ml
4 % to 2 ml
5 % to 2,5 ml

Lorri: Obliczenia nie są poprawne.

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2012-12-05 o 18:06
vLain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-05, 15:21   #1900
Burbery
Zadomowienie
 
Avatar Burbery
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 307
Dot.: Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II

Cytat:
Napisane przez vLain Pokaż wiadomość
Hej, tak, trzymaj je w lodówce. A arganowy to chyba nie z Mazideł, co? Bo nie widziałam go u nich, chyba że coś mnie ominęło?

Biała glinka to dość uniwersalny środek - na pewno ją zużyjesz. Osobiście nie przepadam za używaniem glinek do włosów, bo ciężko mi się spłukują, ale zawsze możesz spróbować. Ja bym poleciła rozrobić glinkę z wodą do konsystencji papki i nałożyć jako maseczkę do twarzy. Obojętnie jaką masz cerę, na pewno będziesz zadowolona. Biała jest najdelikatniejszą z glinek, możesz jej śmiało użyć nawet jeśli masz suchą czy wrażliwą cerę. Lekko oczyści, odświeży, odżywi.

Nie miałam nigdy mleczanu sodu, więc ciężko mi się wypowiedzieć - może ktoś inny zna lepiej ten składnik . Być może użyłaś go za dużo? Nie wiem, może ktoś Ci pomoże . A wykorzystać możesz w takim razie do buzi, możesz dolać dosłownie kropelkę do porcji gotowego kremu, wymieszać i położyć na buzię - jeżeli nie bawisz się w tworzenie własnych formulacji. Nie powinien podrażnić, jeśli mimo wszystko się boisz, to dodaj do balsamu do ciała.
dzięki wielkie. tak, pomyliłam się, produkty są z ZSK, nie z mazideł.

glinkę walnę na buzię, bardziej mnie ten mleczan sodowy denerwuje, kupiłam go 100ml, brrr
Burbery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-05, 16:21   #1901
_Monia_
Rozeznanie
 
Avatar _Monia_
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 513
Dot.: Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II

Cytat:
Napisane przez vLain Pokaż wiadomość
5 ml niacynamidu na 50 ml roztworu to 10 %
właśnie mi sie wydawało, że to będzie 10% tak na "chłopski" rozum, Ale na pewno gdzieś widziałam, że masz 5 ml.
a dopuszczalne stężenie to chyba 5%.

Dzięki
_Monia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-05, 18:04   #1902
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II

Cytat:
Napisane przez _Monia_ Pokaż wiadomość
Mam prośbę o podanie ile ml niacynamidu można dodać do 50 ml hydrolatu aby wyszły stężenia 2,3,4 i dopuszczalne max 5%. Moze któras z was potrafi mi to wytłumaczyć? Szukałam wczoraj cały wieczór i jedyne na co się natknęłam to informacja Lorri, że max 5 ml - czy wtedy to by było 5%?
Do 50 ml wody/hydrolatu można dodać:

2 ml niacynamidu - 2,15%
3 ml niacynamidu - 3,2%
4 ml niacynamidu - 4,2%
5 ml niacynamidu - 5,2%
4,8 ml niacynamidu - 5%

Cytat:
Napisane przez vLain Pokaż wiadomość
5 ml niacynamidu na 50 ml roztworu to 10 %

2 % to 1 ml
3 % to 1,5 ml
4 % to 2 ml
5 % to 2,5 ml
VLain, stężenia % odnoszą się do wagi składników, nie ich objętości. Z procentów wyliczamy najpierw gramy, dopiero gramy zamieniamy na ml, dzieląc je przez ciężar nasypowy (dla składników sypkich) lub ciężar właściwy/gęstość (dla składników płynnych).

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2012-12-05 o 18:15
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-05, 22:15   #1903
_Monia_
Rozeznanie
 
Avatar _Monia_
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 513
Dot.: Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Do 50 ml wody/hydrolatu można dodać:

2 ml niacynamidu - 2,15%
3 ml niacynamidu - 3,2%
4 ml niacynamidu - 4,2%
5 ml niacynamidu - 5,2%
4,8 ml niacynamidu - 5%



VLain, stężenia % odnoszą się do wagi składników, nie ich objętości. Z procentów wyliczamy najpierw gramy, dopiero gramy zamieniamy na ml, dzieląc je przez ciężar nasypowy (dla składników sypkich) lub ciężar właściwy/gęstość (dla składników płynnych).
jednak mój "chłopski" rozum się nie zna
Dobrze kojarzyłam, że do 5 ml.
Dziękuję ci Lorri zapisuję sobie i działam
_Monia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-09, 15:34   #1904
durka
Raczkowanie
 
Avatar durka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 202
Dot.: Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II

chciałabym zwiększyć % kwasu mlekowego z 10 do 15 % ale nie wiem o ile gram zmniejszyć ilość hydrolatu a o ile gram zwiększyć ilość kwasu mlekowego,

woda destylowana 70% -14 g
kwas HA 20% - 4 g
kwas mlekowy 10% - 2 g

kalkulator stężeń nie działa;(
durka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-09, 21:43   #1905
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II

Cytat:
Napisane przez durka Pokaż wiadomość
chciałabym zwiększyć % kwasu mlekowego z 10 do 15 % ale nie wiem o ile gram zmniejszyć ilość hydrolatu a o ile gram zwiększyć ilość kwasu mlekowego,

woda destylowana 70% -14 g
kwas HA 20% - 4 g
kwas mlekowy 10% - 2 g

kalkulator stężeń nie działa;(
Ten tonik zawiera 8% kwasu mlekowego (używamy roztworu 80%). Dla stężenia 15% kwasu powinno być 3,75 g, a wody 12,25 g.
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-10, 11:59   #1906
Kista
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 7
Dot.: Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II

Dziewczyny a czy masło cupuacu was zapycha, od jakiegoś czasu stosuje krem z ceramidami łagodzący, który jest właśnie z tym masłem, działa cudownie tylko coś właśnie mnie zapycha , czy można do tej formulacji użyć innego masła np. avocado albo mango?
Kista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-10, 20:48   #1907
Niuuula
Raczkowanie
 
Avatar Niuuula
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 110
Dot.: Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II

czesc, mam pytanie czy kompleks na naczynka + HA mozna stosować sam na zime?

czy mozna go np dodac do kremu na naczynka? np bielenda kasztan? czy do jakiegos innego kremu?

mam tez macerat z kasztana.

tak sie zastanawiam co z czym do czego na zime
__________________

Niuuula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-10, 21:53   #1908
vLain
Rozeznanie
 
Avatar vLain
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 821
Dot.: Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II

Oj, sam kompleks z kwasem na pewno nie, tym bardziej nie na zimę. Możesz zmieszać w zagłębieniu dłoni odpowiednią ilość składników i wymieszać z maceratem z kasztanowca jako jednorazową porcję kosmetyku (bez robienia emulsji, po prostu mieszając małą ilość półproduktów bezpośrednio przed użyciem). Nawet jeżeli masz tłustą cerę to nie rezygnuj z oleju, szczególnie teraz, kiedy robi się coraz zimniej - potrzebujesz ochrony przed mrozem i wiatrem. Możesz też dodać kompleks i/lub kwas hialuronowy do porcji kremu, wymieszać i nakładać na twarz.

Edytowane przez vLain
Czas edycji: 2012-12-10 o 21:54
vLain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-11, 10:02   #1909
Niuuula
Raczkowanie
 
Avatar Niuuula
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 110
Dot.: Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II

Cytat:
Napisane przez vLain Pokaż wiadomość
Oj, sam kompleks z kwasem na pewno nie, tym bardziej nie na zimę. Możesz zmieszać w zagłębieniu dłoni odpowiednią ilość składników i wymieszać z maceratem z kasztanowca jako jednorazową porcję kosmetyku (bez robienia emulsji, po prostu mieszając małą ilość półproduktów bezpośrednio przed użyciem). Nawet jeżeli masz tłustą cerę to nie rezygnuj z oleju, szczególnie teraz, kiedy robi się coraz zimniej - potrzebujesz ochrony przed mrozem i wiatrem. Możesz też dodać kompleks i/lub kwas hialuronowy do porcji kremu, wymieszać i nakładać na twarz.
dziękuję za odpowiedź właściwie to będzie to stosował mój chłpopak ma cere naczynkowa i nie stosuje kremu dlatego pomyślałam o kompleksie i kasztanie
__________________

Niuuula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-11, 16:07   #1910
vLain
Rozeznanie
 
Avatar vLain
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 821
Dot.: Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II

Nie wiem czy będzie mu się chciało mieszać za każdym razem porcję kosmetyku przed użyciem . Może najpierw przekonaj go do samego kremu? Jak to się uda to już będzie sukces.
vLain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-11, 17:06   #1911
Niuuula
Raczkowanie
 
Avatar Niuuula
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 110
Dot.: Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II

Cytat:
Napisane przez vLain Pokaż wiadomość
Nie wiem czy będzie mu się chciało mieszać za każdym razem porcję kosmetyku przed użyciem . Może najpierw przekonaj go do samego kremu? Jak to się uda to już będzie sukces.
postawiłam na nie bo pomyślałam że szybciej poskutkuja niż krem.
Przeglądałam kremy na naczynka ale nie mogłam się na jakiś zdecydować...
__________________

Niuuula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-12, 12:15   #1912
Kista
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 7
Dot.: Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II

Cytat:
Napisane przez Niuuula Pokaż wiadomość
czesc, mam pytanie czy kompleks na naczynka + HA mozna stosować sam na zime?

czy mozna go np dodac do kremu na naczynka? np bielenda kasztan? czy do jakiegos innego kremu?

mam tez macerat z kasztana.

tak sie zastanawiam co z czym do czego na zime
Ja dodawałam macerat i ekstrakt z kasztanowca do gotowego kremu, ziaja med na naczynka, działał fajnie, naczynka rzeczywiście były zmniejszone wyraźnie zdecydowanie lepiej niż np po drogich kremach avene, które po roku stosowania u mnie nie przyniosły żadnego efektu.
Bardzo lubię też mieszać macerat z żelem HA d panthenolem i niacynamidem i to nakładam na twarz na noc, rano buzia wygląda naprawdę dobrze
Kista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-15, 22:51   #1913
Niuuula
Raczkowanie
 
Avatar Niuuula
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 110
Dot.: Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II

Cytat:
Napisane przez Kista Pokaż wiadomość
Ja dodawałam macerat i ekstrakt z kasztanowca do gotowego kremu, ziaja med na naczynka, działał fajnie, naczynka rzeczywiście były zmniejszone wyraźnie zdecydowanie lepiej niż np po drogich kremach avene, które po roku stosowania u mnie nie przyniosły żadnego efektu.
Bardzo lubię też mieszać macerat z żelem HA d panthenolem i niacynamidem i to nakładam na twarz na noc, rano buzia wygląda naprawdę dobrze

zrezygnujemy na razie z gotowy krem + kasztan bo jakies 4 krostki zdazyly mu sie pojawic a u niego krsotki to na prawde rzadkosc

teraz wymieszam mu gotowy krem + kompleks...
__________________

Niuuula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-01, 14:14   #1914
czarnazuzia1
rude jest piękne:)
 
Avatar czarnazuzia1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: nad jeziorem
Wiadomości: 12 607
Dot.: Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II

cześć Dziewczyny
wie moze ktos co sie dzieje ze sklepem Mazidla?
nie mozna wesc na strone ,nie dziala od dlugiego czasu.
bede wdzięczna za odpowiedz jesli ktos posiada informacje
__________________
Obojetnego na niedole zwierzat i ludzka niedola nie wzruszy....prof Żabiński
Twój klik pomaga
nie ponosze odpowiedzialnosci za reklamy umieszczone przez WIZAZ w moich postach i PW





czarnazuzia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-01, 14:54   #1915
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II

U mnie wszystko działa.

http://mazidla.com/strona-glowna.html
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-01, 15:25   #1916
czarnazuzia1
rude jest piękne:)
 
Avatar czarnazuzia1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: nad jeziorem
Wiadomości: 12 607
Dot.: Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
U mnie wszystko działa.

http://mazidla.com/strona-glowna.html
u mnie nie ...nie otwiera wcale strony i podaje ,ze nie odnaleziono serwera mazidla.com... .
__________________
Obojetnego na niedole zwierzat i ludzka niedola nie wzruszy....prof Żabiński
Twój klik pomaga
nie ponosze odpowiedzialnosci za reklamy umieszczone przez WIZAZ w moich postach i PW





czarnazuzia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-01, 16:55   #1917
zMoose
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 635
Dot.: Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II

Dziewczyny, co się dzieje z mazidla.com to już któryś raz nie mogę wejść na ich stronę, od kilku miesięcy nie mogę nic zamówić bo co chcę to ich strona nie działa :|

---------- Dopisano o 16:55 ---------- Poprzedni post napisano o 16:54 ----------

Cytat:
Napisane przez czarnazuzia1 Pokaż wiadomość
u mnie nie ...nie otwiera wcale strony i podaje ,ze nie odnaleziono serwera mazidla.com... .
Widzę, że nie jestem sama. I mam ten problem już kilka miesięcy. Rzadko próbuję tam wejść ale zawsze nieskutecznie.
zMoose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-01, 17:36   #1918
czarnazuzia1
rude jest piękne:)
 
Avatar czarnazuzia1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: nad jeziorem
Wiadomości: 12 607
Dot.: Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II

Cytat:
Napisane przez zMoose Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co się dzieje z mazidla.com to już któryś raz nie mogę wejść na ich stronę, od kilku miesięcy nie mogę nic zamówić bo co chcę to ich strona nie działa :|

---------- Dopisano o 16:55 ---------- Poprzedni post napisano o 16:54 ----------


Widzę, że nie jestem sama. I mam ten problem już kilka miesięcy. Rzadko próbuję tam wejść ale zawsze nieskutecznie.
czyli jednak sa problemy .
Mi sie udalo zamowic w sierpniu ,pozniej nie wchodzilam , w grudniu chcialam zlozyc zamowienie i nijak sie nie moge dostac.
__________________
Obojetnego na niedole zwierzat i ludzka niedola nie wzruszy....prof Żabiński
Twój klik pomaga
nie ponosze odpowiedzialnosci za reklamy umieszczone przez WIZAZ w moich postach i PW





czarnazuzia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-01, 17:40   #1919
zMoose
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 635
Dot.: Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II

Ma ktoś maila do nich? Spytam się skąd te problemy.
zMoose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-01, 17:43   #1920
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II

Dziewczyny, a z jakich przeglądarek korzystacie?
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-26 22:07:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:27.